Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 12:03:08 vasta tsitaadiga

tellisin ca nädal tagasi 20/5 - täna peaks tehnik liikuma ja jaamas " sisse lülitama" - loodetavasti leiab kaabli teise otsa ülesse. Üürikorteris ei hakka küll paarsada euri välja käima uue kaabli vedamiseks harukarpi.

Tehnik käinud, nett olemas - wifi... mittej ust kõige parem sellels inteno karbil - eriti just puuduv välisantenni võimalus ja 5ghz tugi kah puudu. Renditud sai ( ei hkka seda karpi 110€ ostma või 2a lepingut koos 19€ "sissemaksega" - 3.50 kuus renti katab pea 6 kuud sissemaksuga võrreldes).

Wifi adapteri (/ antenniga) pean praktiliselt ruuteri peale panema ( valis 40mhz ja upper sideband channel 13 - kõige tühjem siin piirkonnas) - ja sain -10dbm 100% signaali kätte. Speedtest aga ikka kõikuv ja saab ca 3mbit vähem kui kaabliga.


Ehk siis väga vilets wifi masin.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 15:50:55 vasta tsitaadiga

Välisantenni võimalus küll puudub, aga välisantenni paistab saama ju sama lihtsalt lisada nagu TG784/789 ruuterile. Rendimasinat paraku jah eriti lammutada pole viisakas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECG
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2014




sõnum 11.08.2014 18:11:33 vasta tsitaadiga

Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."

Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.08.2014 19:01:05 vasta tsitaadiga

See on tegelikult ikka väike number, võrreldes paljude teiste pakkumistega. Ega 500€ eest ei saa paraku jah, kuigi seda me klientidena ootaksime.
Nii mõnigi oleks nõus selle summa koheselt maksma, oleks ainult tehniliselt võimalik see kiud ära vedada.

Nüüd on küsimus, kas sul ikka reaalselt on selliseid kiiiruseid vaja? Kui ikka on siis pole see number probleemiks. Palju aastas autole kulutad ja palju maja kütmiseks?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 11.08.2014 19:02:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 19:01:55 vasta tsitaadiga

ECG, ilmselt ei olegi, ega elion ise seda kaablit ei tule kaevama, tema tellib töö eltelilt või kellegilt teiselt, kes tahab töö eest raha saada ja kraavi kaevamine maksab, ning läheb igapäevaga ainult kallimaks.
Tuleb ise asi käsile võtta. Endal õnneks tunneli lõpus valgus paistab ja peaks lähitulevikus vaseikaldusest priiks saama.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 19:04:21 vasta tsitaadiga

Kui saladus pole, siis kui kaugel sul see optikaga liitumispunkt asub?
Palju kaevata ja vedada on vaja?

ECG kirjutas:
Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."

Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 19:21:40 vasta tsitaadiga

ECG kirjutas:
Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."

Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata?


Juba üle aasta on mul Liitva (linavabrik) linnaosas ka võimalus. 200 taheti vaid raha.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 19:43:40 vasta tsitaadiga

Elamurajoonide projektide korral paistab liitumis summa olema 300-500€ kandis.
Üksikliituja korral paistab 2000-5000 olema, kõik sõltub liitumispunkti kaugusest, seadmetest ja sellest kas on mõne asfalti alt vaja muttida või mitte.

Üldjoontes võrdluseks Elektrilevi ampri tõstmise 16A pealt 32A peale mille käigus vahetati majanurgas liitumispunktis lihtsalt kaitse 2000+€ on optikaga liitumine ikkagi suhteliselt soodne ja sisaldab reaalset tööjõudu ja materjali.
Jätkuvalt saab soodsamalt kui äriettevõtted vahele jätta. Võtta lihtsalt tehnilised tingimused Elionist, leida projekteerija, ajada välja load ja lepingud, leida kopamees ja kaabel ning lõpuks keevitaja icon_smile.gif Viimase lahenduse kahjuks räägib siiski oma enda paigaldatud kaabel on enda oma ja vastutada. Esimesel puhul jääb ilmselt piiritluspunkt krundi piirile.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.08.2014 20:12:23 vasta tsitaadiga

indrekp, Ilmselt jäetakse piiritluspunkt siiki kaabl teise otsa, asub see sii Elioni kaevus või liitumisjaamas.
Elion ei taha võtta endale vastutust ja rahalist väljaminekud ühe eramu ees, kui see optika peaks katki kaevatama.
Kortermajadega on teine lugu, sealt tuleb panustatud raha ka tagasi, seega tasub kaableid lappida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2014 20:31:31 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
ECG kirjutas:
Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."

Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata?


Juba üle aasta on mul Liitva (linavabrik) linnaosas ka võimalus. 200 taheti vaid raha.
selle raha eest võtaks kohe
sisuliselt uue ruuteri hind icon_lol.gif

vaatasin seda hyperkiire kaarti ja paistab, et mul korterelamus on juba 300Mbps võimekus olemas
ainus pidur ongi 4€ soodukas
kui baashind muutub 24€>26€, ja soodukas jääb, siis 100Mbps jääb alles, kui mitte, siis yolo

otseselt vaja pole, kuna tegelikult ei ole mingi torrentitõmbaja, viimane kord, kui midagi tõmbasin, jääb vist mitme kuu taha
samas hiljutise ürituse pildid/videod on veel üleslaadimata ning mahtu on vast 15-20GB - kaunis tüütu vaadata pikalt digiboksilt ruudulist pilti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 21:30:09 vasta tsitaadiga

libe, kui su digiboks näitab ruudulist pilti võrguliikluse peale siis on aeg oma ruuter välja vahetada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6mbo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 11.08.2014 21:48:22 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
ECG, ilmselt ei olegi, ega elion ise seda kaablit ei tule kaevama, tema tellib töö eltelilt või kellegilt teiselt, kes tahab töö eest raha saada ja kraavi kaevamine maksab, ning läheb igapäevaga ainult kallimaks.
Tuleb ise asi käsile võtta. Endal õnneks tunneli lõpus valgus paistab ja peaks lähitulevikus vaseikaldusest priiks saama.

Spoiler Spoiler Spoiler


See on sul mikrotoru kaabel ja vaata, et niisama maha ei paigalda... mingi toru peab olema tugevduseks.
72 kiust piisab vist pikaks ajaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 22:15:18 vasta tsitaadiga

kr6mbo kirjutas:
72 kiust piisab vist pikaks ajaks icon_biggrin.gif


72x10G w00t.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 22:37:23 vasta tsitaadiga

kuidas intenoga on - vlc-ga mingitele vabakanalitele ka juurde pääseb ilma digiboxita?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 22:40:55 vasta tsitaadiga

mauro, ikka jah, etv, etv2, kanal2 ja tv3
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.08.2014 22:41:11 vasta tsitaadiga

Vaatasin mingi hetk, et pääseb vaatama küll. Probleemideta.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 22:43:38 vasta tsitaadiga

kr6mbo, see kaabel sai jah vähe varuga võetud, et kui keegi tahab saab mu juurest jätkata.

Mul on liivane pinnas ja väideti et võib vabalt lihtsalt maha panna. Toru oli plaanis panna enda hoovi ja kohtadesse kus sõidetakse.

Etz, kas kiirus mitte 2,5G ei ole?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 22:48:10 vasta tsitaadiga

See kaabel pandi elioni poolt ka maha ilma toruta.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6mbo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 11.08.2014 22:56:38 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
See kaabel pandi elioni poolt ka maha ilma toruta.


ma väga loodan, et keegi Elioni võrguarengu osakonnast seda ei loe.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 22:58:51 vasta tsitaadiga

Sees on kaks jämedat traati ja kiud ise. Ei viitsi pilti minna tegema aga umbes VGA juhtme jämedune, sama nagu pildil ja mingeid torusi kuskil ei näinud.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 23:05:23 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Etz, kas kiirus mitte 2,5G ei ole?


Tundub, et ei saanud vist naljale pihta? icon_lol.gif
Ja tegelt ma panin ka puuse 36x10G oleks pidanud kirjutama.

TenGigabit Ethernet kasutab tavaliselt kahte kiudu...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6mbo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 11.08.2014 23:05:34 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Sees on kaks jämedat traati ja kiud ise. Ei viitsi pilti minna tegema aga umbes VGA juhtme jämedune, sama nagu pildil ja mingeid torusi kuskil ei näinud.


sina räägid teist tüüpi kaablist mis kõlab jah kui direct buried cable.
Pildil oli konkreetselt mikrotoru kaabel ja kui ma ei eksi siis TKF LTMC.
Need kaablid on tehtud väga õhukese kestaga ja piisab kui kaabli vastu jääb mõni kruusakivi... peale aetud pinnas võib vabalt tekitada piisavalt suure painde kiule, nii et sumbuvused lähevad lubamatult suureks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 23:34:57 vasta tsitaadiga

kr6mbo, TKF LTMC jah, no kui arvatakse et on vaja kõri, ju siis tuleb panna, tehased ometi töötavad igapäev.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 23:36:13 vasta tsitaadiga

See mingi ulme nali nüüd elioni poolt või? staatiline ip maksab 6.07€ kuu veel lisaks?

Lisaks on portide avamisel " teenus ei ole hetkel kätte saadav".
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 12.08.2014 00:17:35 vasta tsitaadiga

Staatiline koguaeg tasuline olnud ju.
Kuigi endal nn dünaamilisega ei ole 3 aastat IP muutunud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 00:21:12 vasta tsitaadiga

Helseth kirjutas:
Staatiline koguaeg tasuline olnud ju.
Kuigi endal nn dünaamilisega ei ole 3 aastat IP muutunud

Mul ka sama olnud. nüüd vist muutub peale switchi vahetust keldris

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 08:23:54 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp, Ilmselt jäetakse piiritluspunkt siiki kaabl teise otsa, asub see sii Elioni kaevus või liitumisjaamas.
Elion ei taha võtta endale vastutust ja rahalist väljaminekud ühe eramu ees, kui see optika peaks katki kaevatama.
Kortermajadega on teine lugu, sealt tuleb panustatud raha ka tagasi, seega tasub kaableid lappida.

Kas ei saa mingil põhjusel koos kaitsevööndiga isiklikku kasutusõigust seada? Kui paberimajandus korras, siis lapib lõhkuja selle ju oma kulul ära. Kui ei anta eraisikule, siis Elion peaks ju ometi saama.

Kui projekt niikuinii tehtud, siis leping ise tuleb notaris alla 100 eur ja jäävad need unetud ööd ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 08:32:17 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
See mingi ulme nali nüüd elioni poolt või? staatiline ip maksab 6.07€ kuu veel lisaks?

Lisaks on portide avamisel " teenus ei ole hetkel kätte saadav".


ipv4 ressurss on piiratud? Ma pakun, et staatilise ip hind võib veel ulmeliseks muutuda.

staatilist ipv6-te plaanis kamaluga jagada.

ufo56, nii ei tohiks tegelikult tehtud olla. probleeme võib tulla.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 11:22:40 vasta tsitaadiga

Lõppude lõpuks lülitati ka asi sisse siis, eile käidi switche välja vahetamas gigabitiste vastu ja täna hommikul oli kena üllatus ootamas =)

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 12.08.2014 11:33:32 vasta tsitaadiga

Mind paneb mõtlema, et mis kõik teevad 300 megase netiga? icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 11:44:17 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Mind paneb mõtlema, et mis kõik teevad 300 megase netiga? icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Tead... see annab jube palju vabadust. Eks muidugi 50/50 ja 100/100 on ka mõnusad kuid 300/300 lükkab veel piire kaugemale. Ei ole hetke ka kus peaks mõtlema neti kiirusele - asjad käivad lups ja lups. Eriti kui tahad teistele ka mingit teenust pakkuda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 11:45:24 vasta tsitaadiga

See on selline lõpmatu teema aga eks ma usun kes tellivad need ka põhjusega. Näited minupoolt: * Hoian näiteks kõiki oma mänge steamis, samas ei soovi kõiki koguaeg peal hoida, ja kui tuleb tuju ja tahan alla laadida ja installida siis ei pea ootama selleks kaua. * Torrentite tirimine kindlasti. * Hostin kodust mitmeid faili ja mängu servereid mis võtavad oma osa. * Tihti installin kodust klientidele arvuteid, igasugu uuenduste ja programmide allalaadimine on kiire mis hoiab kokku nii minu aega kui klientidele ka raha. * Plus muidugi igasugu videode striimimine jne jne. Ühesõnaga ma usun et kellel vaja leiab kindlasti ka kasutust, kellel pole vaja siis ilmselgelt pole ka vaja mõelda sellele ega ennast häirida lasta miks küllll keegi nii kiiret kasutada tahab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 11:47:10 vasta tsitaadiga

Peamiselt omavad. Samas pole ju paha, kui Delfi tuleb plaks lahti, mitte ei hakka tasapisi otsast laadima. Ega ei peagi tingimata terabaite liigutama. Ma ootan küll juba maagilist gigabitist paketti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 12:19:13 vasta tsitaadiga

300Mbit annab sellise mõnusa vabaduse - vaikselt 100Mbit/s tiksub aegajalt mõni "ISO" alla, mingi 3 telekat saavad rahumeeli käia, VPN/remote desktop, mäng käia ja netis surfata ilma et ükski tegevus teist segaks ja keegi perekonnast kurdaks et tal pilt hakib või miski aeglane on.

... ja alles detsembris 2013 istusin ma 1Mbit neti otsas. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 12:32:49 vasta tsitaadiga

Tundub, et Elion lubanud rohkem kui täita suudab. Eelmine kolmapäev(06.08) pidi tehnik majja tulema switchi vahetama ja helpdesk üle helistama. Aga sellest ajast saati vaikus...
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 12.08.2014 12:45:52 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Tundub, et Elion lubanud rohkem kui täita suudab. Eelmine kolmapäev(06.08) pidi tehnik majja tulema switchi vahetama ja helpdesk üle helistama. Aga sellest ajast saati vaikus...

Sama värk. VDSLi pidid eelmine nädal sisse lülitama kuid nüüd vaikus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 12.08.2014 12:49:10 vasta tsitaadiga

Mul vanemate juures lükkasid VDSL-i lubatust päev varem järgi. icon_razz.gif Ju sinu piirkonnas kiiremad ajad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 12:53:00 vasta tsitaadiga

Kui tähtaeg on üle läinud siis tasub Elionist uurida, et miks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 12:55:15 vasta tsitaadiga

Mul lubati 5 päeva jooksul...... kui mõeldi 5 tööpeva, siis täna peaks ära vahetama icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 13:35:55 vasta tsitaadiga

vaata iseteenindusest - ku itehnik sinu juurde tuleb, peaks see seal kirjas olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 13:56:52 vasta tsitaadiga

Kiire kõne Elioni tuvastas, et tehnik on vaikselt täna hommikul switchi vahetamas käinud. Töökäsk veel kinnitamata ja pordi kiirus muutmata. Võtan sõnad tagasi Elioni aeglusest. Loodetavasti õhtuks kodus 300 icon_smile.gif
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 14:36:17 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
vaata iseteenindusest - ku itehnik sinu juurde tuleb, peaks see seal kirjas olema.
mul seal 300 all kirjas, et aktiveerimisel, ennem oli sama.
Tädi telefoni teel (kui tellisin) küsis kas mulle ka tehnikut vaja, ytlesin, et minu juurde pole vaja otseselt tulla, siis ütles, et tellib vahetuse ära ja mulle tehnikut ei pane kirja......sõnasõnalt ei mäleta, aga kuidagi nii oli.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 15:39:01 vasta tsitaadiga

Sai siis proovitud ka võrgukaabel otse ONTist läpakasse, ikka sama, 300/100 ühendus. icon_sad.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.08.2014 20:27:40 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
p2ep kirjutas:
Hmm, tegin eile teleka kaudu kiiruse muudatuse (taotluse) 40/10 -> 20/5.
Vastuseks tuli tekst, et võetakse 2 tööpäeva jooksul ühendust. icon_question.gif
/ kuna n-wifi saab igas asendis kiiruseks 65 Mbps, siis kätte saan miski 33 mega ainult niikuinii.

Tänaseks, nädal hiljem, ei mingit muutust. Vahepealne kiiruse anomaalia kah kadus.
Tegin siis "teleka kaudu" uuesti kiirusemuudatuse taotluse.
Jälle
"Võtame ühendust 2 tööpäeva jooksul"

Kaua võib? icon_biggrin.gif

Mitte et mul kiire oleks.
Avastasin speedtesti jooksutades, et mu lauaka onboard võrkar on sooda - allalaadimine vaid 14 Mbps
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 20:52:43 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Sai siis proovitud ka võrgukaabel otse ONTist läpakasse, ikka sama, 300/100 ühendus. icon_sad.gif


Kusjuures mul ka paar esimest testi näitas järjekindlalt 300 alla ja 100 üles, aga peale mõningast testimist läks nagu normaalseks... võta siis kinni milles asi oli...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 21:41:50 vasta tsitaadiga

kelelgil veel probleeme paypal ligi pääsemisega - aeb ja laeb ja sisi tiemd out/unavailable.
Algas just sisi kui uus 20/5 nett intenoga tuli.
Proovin lähedal levivat vaba wifit- kõik korras.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2014 21:59:13 vasta tsitaadiga

Uut netti pole aga ei ühenda ära paypali lehega, sama lugu hetkel wordpress.org lehega icon_confused.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dave55
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013




sõnum 12.08.2014 22:38:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel teeb Inteno iseeneslikke restarte? Mul viimase 24 tunni jooksul 2x. Mis võiks olla normaalse uptime pikkus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 00:13:46 vasta tsitaadiga

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Uptime 6d 14h 33m 2s
Restart toimus voolukatkestuse tõttu...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 00:27:12 vasta tsitaadiga

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Aug 13 00:27:02 2014
Uptime 4d 12h 41m 36s

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.