|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
11.08.2014 12:03:08
|
|
|
tellisin ca nädal tagasi 20/5 - täna peaks tehnik liikuma ja jaamas " sisse lülitama" - loodetavasti leiab kaabli teise otsa ülesse. Üürikorteris ei hakka küll paarsada euri välja käima uue kaabli vedamiseks harukarpi.
Tehnik käinud, nett olemas - wifi... mittej ust kõige parem sellels inteno karbil - eriti just puuduv välisantenni võimalus ja 5ghz tugi kah puudu. Renditud sai ( ei hkka seda karpi 110€ ostma või 2a lepingut koos 19€ "sissemaksega" - 3.50 kuus renti katab pea 6 kuud sissemaksuga võrreldes).
Wifi adapteri (/ antenniga) pean praktiliselt ruuteri peale panema ( valis 40mhz ja upper sideband channel 13 - kõige tühjem siin piirkonnas) - ja sain -10dbm 100% signaali kätte. Speedtest aga ikka kõikuv ja saab ca 3mbit vähem kui kaabliga.
Ehk siis väga vilets wifi masin.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.08.2014 15:50:55
|
|
|
| Välisantenni võimalus küll puudub, aga välisantenni paistab saama ju sama lihtsalt lisada nagu TG784/789 ruuterile. Rendimasinat paraku jah eriti lammutada pole viisakas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECG
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2014
|
11.08.2014 18:11:33
|
|
|
Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."
Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.08.2014 19:01:05
|
|
|
See on tegelikult ikka väike number, võrreldes paljude teiste pakkumistega. Ega 500€ eest ei saa paraku jah, kuigi seda me klientidena ootaksime.
Nii mõnigi oleks nõus selle summa koheselt maksma, oleks ainult tehniliselt võimalik see kiud ära vedada.
Nüüd on küsimus, kas sul ikka reaalselt on selliseid kiiiruseid vaja? Kui ikka on siis pole see number probleemiks. Palju aastas autole kulutad ja palju maja kütmiseks?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 11.08.2014 19:02:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.08.2014 19:01:55
|
|
|
ECG, ilmselt ei olegi, ega elion ise seda kaablit ei tule kaevama, tema tellib töö eltelilt või kellegilt teiselt, kes tahab töö eest raha saada ja kraavi kaevamine maksab, ning läheb igapäevaga ainult kallimaks.
Tuleb ise asi käsile võtta. Endal õnneks tunneli lõpus valgus paistab ja peaks lähitulevikus vaseikaldusest priiks saama.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.08.2014 19:04:21
|
|
|
Kui saladus pole, siis kui kaugel sul see optikaga liitumispunkt asub?
Palju kaevata ja vedada on vaja?
| ECG kirjutas: |
Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."
Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.08.2014 19:21:40
|
|
|
| ECG kirjutas: |
Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."
Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata? |
Juba üle aasta on mul Liitva (linavabrik) linnaosas ka võimalus. 200 taheti vaid raha.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.08.2014 19:43:40
|
|
|
Elamurajoonide projektide korral paistab liitumis summa olema 300-500€ kandis.
Üksikliituja korral paistab 2000-5000 olema, kõik sõltub liitumispunkti kaugusest, seadmetest ja sellest kas on mõne asfalti alt vaja muttida või mitte.
Üldjoontes võrdluseks Elektrilevi ampri tõstmise 16A pealt 32A peale mille käigus vahetati majanurgas liitumispunktis lihtsalt kaitse 2000+€ on optikaga liitumine ikkagi suhteliselt soodne ja sisaldab reaalset tööjõudu ja materjali.
Jätkuvalt saab soodsamalt kui äriettevõtted vahele jätta. Võtta lihtsalt tehnilised tingimused Elionist, leida projekteerija, ajada välja load ja lepingud, leida kopamees ja kaabel ning lõpuks keevitaja Viimase lahenduse kahjuks räägib siiski oma enda paigaldatud kaabel on enda oma ja vastutada. Esimesel puhul jääb ilmselt piiritluspunkt krundi piirile.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.08.2014 20:12:23
|
|
|
indrekp, Ilmselt jäetakse piiritluspunkt siiki kaabl teise otsa, asub see sii Elioni kaevus või liitumisjaamas.
Elion ei taha võtta endale vastutust ja rahalist väljaminekud ühe eramu ees, kui see optika peaks katki kaevatama.
Kortermajadega on teine lugu, sealt tuleb panustatud raha ka tagasi, seega tasub kaableid lappida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.08.2014 20:31:31
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| ECG kirjutas: |
Sain siis Elionilt valguskaablivõrguga liitumise hinnapakkumise- "Teie eramu valguskaablivõrgu liitumistasu on 3545€ (hind sisaldab käibemaksu)."
Päris ulme hind ikka... Võru linnas hetkel vist ainult kortermajadel ongi hüperkiire interneti võimalus, kusjuures ületee kortermajal samuti olemas. Keegi targem äkki teab, kas ja millal Elionilt üldse eramajale valguskaablit võimalik saada on ilma sellist hinda maksmata? |
Juba üle aasta on mul Liitva (linavabrik) linnaosas ka võimalus. 200 taheti vaid raha. |
selle raha eest võtaks kohe
sisuliselt uue ruuteri hind
vaatasin seda hyperkiire kaarti ja paistab, et mul korterelamus on juba 300Mbps võimekus olemas
ainus pidur ongi 4€ soodukas
kui baashind muutub 24€>26€, ja soodukas jääb, siis 100Mbps jääb alles, kui mitte, siis yolo
otseselt vaja pole, kuna tegelikult ei ole mingi torrentitõmbaja, viimane kord, kui midagi tõmbasin, jääb vist mitme kuu taha
samas hiljutise ürituse pildid/videod on veel üleslaadimata ning mahtu on vast 15-20GB - kaunis tüütu vaadata pikalt digiboksilt ruudulist pilti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
11.08.2014 21:30:09
|
|
|
libe, kui su digiboks näitab ruudulist pilti võrguliikluse peale siis on aeg oma ruuter välja vahetada.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6mbo
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
11.08.2014 21:48:22
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
ECG, ilmselt ei olegi, ega elion ise seda kaablit ei tule kaevama, tema tellib töö eltelilt või kellegilt teiselt, kes tahab töö eest raha saada ja kraavi kaevamine maksab, ning läheb igapäevaga ainult kallimaks.
Tuleb ise asi käsile võtta. Endal õnneks tunneli lõpus valgus paistab ja peaks lähitulevikus vaseikaldusest priiks saama.
Spoiler 
|
See on sul mikrotoru kaabel ja vaata, et niisama maha ei paigalda... mingi toru peab olema tugevduseks.
72 kiust piisab vist pikaks ajaks
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.08.2014 22:15:18
|
|
|
| kr6mbo kirjutas: |
72 kiust piisab vist pikaks ajaks  |
72x10G
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
11.08.2014 22:37:23
|
|
|
| kuidas intenoga on - vlc-ga mingitele vabakanalitele ka juurde pääseb ilma digiboxita?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.08.2014 22:40:55
|
|
|
| mauro, ikka jah, etv, etv2, kanal2 ja tv3
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.08.2014 22:41:11
|
|
|
Vaatasin mingi hetk, et pääseb vaatama küll. Probleemideta.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.08.2014 22:43:38
|
|
|
kr6mbo, see kaabel sai jah vähe varuga võetud, et kui keegi tahab saab mu juurest jätkata.
Mul on liivane pinnas ja väideti et võib vabalt lihtsalt maha panna. Toru oli plaanis panna enda hoovi ja kohtadesse kus sõidetakse.
Etz, kas kiirus mitte 2,5G ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.08.2014 22:48:10
|
|
|
See kaabel pandi elioni poolt ka maha ilma toruta.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6mbo
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
11.08.2014 22:56:38
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| See kaabel pandi elioni poolt ka maha ilma toruta. |
ma väga loodan, et keegi Elioni võrguarengu osakonnast seda ei loe.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.08.2014 22:58:51
|
|
|
Sees on kaks jämedat traati ja kiud ise. Ei viitsi pilti minna tegema aga umbes VGA juhtme jämedune, sama nagu pildil ja mingeid torusi kuskil ei näinud.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.08.2014 23:05:23
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Etz, kas kiirus mitte 2,5G ei ole? |
Tundub, et ei saanud vist naljale pihta?
Ja tegelt ma panin ka puuse 36x10G oleks pidanud kirjutama.
TenGigabit Ethernet kasutab tavaliselt kahte kiudu...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6mbo
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
11.08.2014 23:05:34
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Sees on kaks jämedat traati ja kiud ise. Ei viitsi pilti minna tegema aga umbes VGA juhtme jämedune, sama nagu pildil ja mingeid torusi kuskil ei näinud. |
sina räägid teist tüüpi kaablist mis kõlab jah kui direct buried cable.
Pildil oli konkreetselt mikrotoru kaabel ja kui ma ei eksi siis TKF LTMC.
Need kaablid on tehtud väga õhukese kestaga ja piisab kui kaabli vastu jääb mõni kruusakivi... peale aetud pinnas võib vabalt tekitada piisavalt suure painde kiule, nii et sumbuvused lähevad lubamatult suureks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.08.2014 23:34:57
|
|
|
| kr6mbo, TKF LTMC jah, no kui arvatakse et on vaja kõri, ju siis tuleb panna, tehased ometi töötavad igapäev.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
11.08.2014 23:36:13
|
|
|
See mingi ulme nali nüüd elioni poolt või? staatiline ip maksab 6.07€ kuu veel lisaks?
Lisaks on portide avamisel " teenus ei ole hetkel kätte saadav".
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
12.08.2014 00:17:35
|
|
|
Staatiline koguaeg tasuline olnud ju.
Kuigi endal nn dünaamilisega ei ole 3 aastat IP muutunud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.08.2014 00:21:12
|
|
|
| Helseth kirjutas: |
Staatiline koguaeg tasuline olnud ju.
Kuigi endal nn dünaamilisega ei ole 3 aastat IP muutunud |
Mul ka sama olnud. nüüd vist muutub peale switchi vahetust keldris
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
12.08.2014 08:23:54
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
indrekp, Ilmselt jäetakse piiritluspunkt siiki kaabl teise otsa, asub see sii Elioni kaevus või liitumisjaamas.
Elion ei taha võtta endale vastutust ja rahalist väljaminekud ühe eramu ees, kui see optika peaks katki kaevatama.
Kortermajadega on teine lugu, sealt tuleb panustatud raha ka tagasi, seega tasub kaableid lappida. |
Kas ei saa mingil põhjusel koos kaitsevööndiga isiklikku kasutusõigust seada? Kui paberimajandus korras, siis lapib lõhkuja selle ju oma kulul ära. Kui ei anta eraisikule, siis Elion peaks ju ometi saama.
Kui projekt niikuinii tehtud, siis leping ise tuleb notaris alla 100 eur ja jäävad need unetud ööd ära.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.08.2014 08:32:17
|
|
|
| mauro kirjutas: |
See mingi ulme nali nüüd elioni poolt või? staatiline ip maksab 6.07€ kuu veel lisaks?
Lisaks on portide avamisel " teenus ei ole hetkel kätte saadav". |
ipv4 ressurss on piiratud? Ma pakun, et staatilise ip hind võib veel ulmeliseks muutuda.
staatilist ipv6-te plaanis kamaluga jagada.
ufo56, nii ei tohiks tegelikult tehtud olla. probleeme võib tulla.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
12.08.2014 11:22:40
|
|
|
Lõppude lõpuks lülitati ka asi sisse siis, eile käidi switche välja vahetamas gigabitiste vastu ja täna hommikul oli kena üllatus ootamas =)
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
12.08.2014 11:33:32
|
|
|
Mind paneb mõtlema, et mis kõik teevad 300 megase netiga?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.08.2014 11:44:17
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
Mind paneb mõtlema, et mis kõik teevad 300 megase netiga?  |
Tead... see annab jube palju vabadust. Eks muidugi 50/50 ja 100/100 on ka mõnusad kuid 300/300 lükkab veel piire kaugemale. Ei ole hetke ka kus peaks mõtlema neti kiirusele - asjad käivad lups ja lups. Eriti kui tahad teistele ka mingit teenust pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
12.08.2014 11:45:24
|
|
|
See on selline lõpmatu teema aga eks ma usun kes tellivad need ka põhjusega. Näited minupoolt: * Hoian näiteks kõiki oma mänge steamis, samas ei soovi kõiki koguaeg peal hoida, ja kui tuleb tuju ja tahan alla laadida ja installida siis ei pea ootama selleks kaua. * Torrentite tirimine kindlasti. * Hostin kodust mitmeid faili ja mängu servereid mis võtavad oma osa. * Tihti installin kodust klientidele arvuteid, igasugu uuenduste ja programmide allalaadimine on kiire mis hoiab kokku nii minu aega kui klientidele ka raha. * Plus muidugi igasugu videode striimimine jne jne. Ühesõnaga ma usun et kellel vaja leiab kindlasti ka kasutust, kellel pole vaja siis ilmselgelt pole ka vaja mõelda sellele ega ennast häirida lasta miks küllll keegi nii kiiret kasutada tahab
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.08.2014 11:47:10
|
|
|
| Peamiselt omavad. Samas pole ju paha, kui Delfi tuleb plaks lahti, mitte ei hakka tasapisi otsast laadima. Ega ei peagi tingimata terabaite liigutama. Ma ootan küll juba maagilist gigabitist paketti.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.08.2014 12:19:13
|
|
|
300Mbit annab sellise mõnusa vabaduse - vaikselt 100Mbit/s tiksub aegajalt mõni "ISO" alla, mingi 3 telekat saavad rahumeeli käia, VPN/remote desktop, mäng käia ja netis surfata ilma et ükski tegevus teist segaks ja keegi perekonnast kurdaks et tal pilt hakib või miski aeglane on.
... ja alles detsembris 2013 istusin ma 1Mbit neti otsas.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
12.08.2014 12:32:49
|
|
|
Tundub, et Elion lubanud rohkem kui täita suudab. Eelmine kolmapäev(06.08) pidi tehnik majja tulema switchi vahetama ja helpdesk üle helistama. Aga sellest ajast saati vaikus...
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
12.08.2014 12:45:52
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Tundub, et Elion lubanud rohkem kui täita suudab. Eelmine kolmapäev(06.08) pidi tehnik majja tulema switchi vahetama ja helpdesk üle helistama. Aga sellest ajast saati vaikus... |
Sama värk. VDSLi pidid eelmine nädal sisse lülitama kuid nüüd vaikus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
12.08.2014 12:49:10
|
|
|
Mul vanemate juures lükkasid VDSL-i lubatust päev varem järgi. Ju sinu piirkonnas kiiremad ajad.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.08.2014 12:53:00
|
|
|
| Kui tähtaeg on üle läinud siis tasub Elionist uurida, et miks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.08.2014 12:55:15
|
|
|
Mul lubati 5 päeva jooksul...... kui mõeldi 5 tööpeva, siis täna peaks ära vahetama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.08.2014 13:35:55
|
|
|
| vaata iseteenindusest - ku itehnik sinu juurde tuleb, peaks see seal kirjas olema.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
12.08.2014 13:56:52
|
|
|
Kiire kõne Elioni tuvastas, et tehnik on vaikselt täna hommikul switchi vahetamas käinud. Töökäsk veel kinnitamata ja pordi kiirus muutmata. Võtan sõnad tagasi Elioni aeglusest. Loodetavasti õhtuks kodus 300
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.08.2014 14:36:17
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| vaata iseteenindusest - ku itehnik sinu juurde tuleb, peaks see seal kirjas olema. |
mul seal 300 all kirjas, et aktiveerimisel, ennem oli sama.
Tädi telefoni teel (kui tellisin) küsis kas mulle ka tehnikut vaja, ytlesin, et minu juurde pole vaja otseselt tulla, siis ütles, et tellib vahetuse ära ja mulle tehnikut ei pane kirja......sõnasõnalt ei mäleta, aga kuidagi nii oli.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.08.2014 15:39:01
|
|
|
Sai siis proovitud ka võrgukaabel otse ONTist läpakasse, ikka sama, 300/100 ühendus.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
12.08.2014 20:27:40
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
Hmm, tegin eile teleka kaudu kiiruse muudatuse (taotluse) 40/10 -> 20/5.
Vastuseks tuli tekst, et võetakse 2 tööpäeva jooksul ühendust.
/ kuna n-wifi saab igas asendis kiiruseks 65 Mbps, siis kätte saan miski 33 mega ainult niikuinii. |
Tänaseks, nädal hiljem, ei mingit muutust. Vahepealne kiiruse anomaalia kah kadus.
Tegin siis "teleka kaudu" uuesti kiirusemuudatuse taotluse.
Jälle
"Võtame ühendust 2 tööpäeva jooksul"
Kaua võib?  |
Mitte et mul kiire oleks.
Avastasin speedtesti jooksutades, et mu lauaka onboard võrkar on sooda - allalaadimine vaid 14 Mbps
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
12.08.2014 20:52:43
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Sai siis proovitud ka võrgukaabel otse ONTist läpakasse, ikka sama, 300/100 ühendus.  |
Kusjuures mul ka paar esimest testi näitas järjekindlalt 300 alla ja 100 üles, aga peale mõningast testimist läks nagu normaalseks... võta siis kinni milles asi oli...
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.08.2014 21:41:50
|
|
|
kelelgil veel probleeme paypal ligi pääsemisega - aeb ja laeb ja sisi tiemd out/unavailable.
Algas just sisi kui uus 20/5 nett intenoga tuli.
Proovin lähedal levivat vaba wifit- kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
12.08.2014 21:59:13
|
|
|
Uut netti pole aga ei ühenda ära paypali lehega, sama lugu hetkel wordpress.org lehega
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dave55
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2013
|
12.08.2014 22:38:58
|
|
|
| Kas kellelgi veel teeb Inteno iseeneslikke restarte? Mul viimase 24 tunni jooksul 2x. Mis võiks olla normaalse uptime pikkus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.08.2014 00:13:46
|
|
|
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Uptime 6d 14h 33m 2s
Restart toimus voolukatkestuse tõttu...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.08.2014 00:27:12
|
|
|
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Aug 13 00:27:02 2014
Uptime 4d 12h 41m 36s
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|