|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
08.08.2014 13:41:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Helista, mul ei saanud teha, sest interno ruuterit polnud |
Mismõttes? Praegu TG789vn, 40/10 ja nüüd ei saa 20/5-le minna?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2014 13:42:44
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Helista, mul ei saanud teha, sest interno ruuterit polnud |
Mismõttes? Praegu TG789vn, 40/10 ja nüüd ei saa 20/5-le minna? |
ma täiendasin posti, aga sa jõudsid enne vastata. Krt teab, mis neid pidurdab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
08.08.2014 13:45:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Krt teab, mis neid pidurdab |
Need mõned eurod äkki
Aga noh, mul aega on. Nüüd on Elionil siis teisipäevani aega "ühendust võtta".
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.08.2014 14:25:39
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Krt teab, mis neid pidurdab |
Need mõned eurod äkki
Aga noh, mul aega on. Nüüd on Elionil siis teisipäevani aega "ühendust võtta". |
Tõenäoliselt sattusid ühe bugi otsa, mille paranduse tellisin, kus mõlemad taotlused jäid rippuma. Ametliku liini pealt saad vastuse.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
08.08.2014 15:58:29
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
Hmm, tegin eile teleka kaudu kiiruse muudatuse (taotluse) 40/10 -> 20/5.
Vastuseks tuli tekst, et võetakse 2 tööpäeva jooksul ühendust.
/ kuna n-wifi saab igas asendis kiiruseks 65 Mbps, siis kätte saan miski 33 mega ainult niikuinii. |
Tänaseks, nädal hiljem, ei mingit muutust. Vahepealne kiiruse anomaalia kah kadus.
Tegin siis "teleka kaudu" uuesti kiirusemuudatuse taotluse.
Jälle
Kaua võib?  |
Äkke eilmist ühendust katkestasid loobusid ja valisid uue ühenduse ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
08.08.2014 17:31:15
|
|
|
| estdata kirjutas: |
Äkke eilmist ühendust katkestasid loobusid ja valisid uue ühenduse ? |
Ei.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
08.08.2014 20:08:21
|
|
|
Sellised kiirused nüüd kodus ja tööjuures, päris suur hüpe 100/100 pealt:
Kodu Elioni 300/300
Töö internet:
Oleks võinud koju ka hakata pakkuma 500/500 ühendust nagu äriklientidele on...
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
08.08.2014 21:47:38
|
|
|
Ei tõmba. Suvaline iidne 250gb sata. Cache 1.8gb määratud.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.08.2014 23:00:51
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Rääkige kuidas 300/300 taga torrentiga on. Kas tõmbab HDD kooma või mitte kui täiskiirusel alla laadida üks või enam torrentit. Kirjutage kettamudel kah juurde. < Tuli teises teemas jutuks. |
see ei ole ketta viga, et kooma tõmbab, cache seaded valed lihtsalt
kui rami jagub, siis pane pool - ära ta seda ei tarbi, kuid nöökima enam ei hakka
mul aga selline küsimus, et millal see hyperkiire interneti 4€ soodustus lõppema pidigi?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2014 23:26:30
|
|
|
Soodustus lõppes juba kuid tagasi.......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.08.2014 00:01:07
|
|
|
Krt, üheduses on mingi kala, paistab, et mul on 300/100 toru...
Proovitud nii WDR3600 kui AC66U'ga, mõlemil on Speedtest Elioni pihta alla 287Mbit kuid üles ei anna kuidagi üle 96Mbit.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200rist
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2014
|
09.08.2014 00:11:24
|
|
|
Keegi teab kas Inteno ruuteril on võimalik DHCP tööle saada 2 subnetiga?
Sain 2 subneti tehtud aga DHCP töötas ainult ühel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.08.2014 00:16:32
|
|
|
| Peale speedtesti on ka muid viise ühenduse testimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.08.2014 00:40:11
|
|
|
| Mnjh, millegipärast ükski siiani tehtud test ei taha üleslaadimist üle 100Mbit lubada. Eeldaks, et Elioni enda hostit Speedtest võiks suuremaid numbreid näidata.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.08.2014 00:48:19
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Mnjh, millegipärast ükski siiani tehtud test ei taha üleslaadimist üle 100Mbit lubada. Eeldaks, et Elioni enda hostit Speedtest võiks suuremaid numbreid näidata. |
Praegu on päris palju 300/300 tekkinud ning testitakse enda uut ühendust. Vabalt võib olla nii, et testserverid pidurdavad.
Või on mure arvutis. Ega mõni viirusetõrje ei blokeeri?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
09.08.2014 10:29:50
|
|
|
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud.
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...
Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.08.2014 10:44:44
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud.
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...
Ideid?  |
Otsi prooviks möni alternatiivne vörgukaart ja siis näed kas ja palju vahet on.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
09.08.2014 10:48:04
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| ErkiT kirjutas: |
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud.
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...
Ideid?  |
Otsi prooviks möni alternatiivne vörgukaart ja siis näed kas ja palju vahet on. |
See on liiga lamp. TG784 ja ei mingit probleemi. Teiste arvutitega ka korras. Anomaalia. Suhteliselt uus lauaarvuti ka.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
09.08.2014 10:52:02
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud.
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...
Ideid?  |
Vaata võrgukaardi seadete alt, mis speed & duplex näitavad.
Arvuti saab aadressid Inteno dhcp käest?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
09.08.2014 10:56:12
|
|
|
| Helseth kirjutas: |
| ErkiT kirjutas: |
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud.
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...
Ideid?  |
Vaata võrgukaardi seadete alt, mis speed & duplex näitavad.
Arvuti saab aadressid Inteno dhcp käest? |
Speed & Duplex on Auto Negotiationi peal. DHCP-d jagab arvutitele ruuter DHCP-ga.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.08.2014 11:07:07
|
|
|
ErkiT, kasuta arvutite jaoks võimalusel porte 3 ja 4 ning digibokside jaoks 1 ja 2.
Igaks petteks võid teha korra ka ruuteri reseti. Uuendatud ruuteri tarkvara vajab uut algseadistust, vahel ei tule see peale uuendamist automaatselt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
09.08.2014 11:09:12
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
ErkiT, kasuta arvutite jaoks võimalusel porte 3 ja 4 ning digibokside jaoks 1 ja 2.
Igaks petteks võid teha korra ka ruuteri reseti. Uuendatud ruuteri tarkvara vajab uut algseadistust, vahel ei tule see peale uuendamist automaatselt. |
Eks ma proovin viimaseid porte kasutada, kuigi sülearvuti 2. ja 3. pordis oli okei ning lauaarvuti jamab nendes. Ruuter restartis päris mitu korda algul, aga eks ma proovin reseti ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.08.2014 11:41:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Soodustus lõppes juba kuid tagasi....... |
igatahes mina enne ei hakka paketivahetuse suunas liigutama
oke arve peal oli lugu
| tsitaat: |
1. augustist muutus Elioni internetiteenuste hinnakiri.
eKodu internet 100M/100M uus kuutasu on 26 eurot.
Proovige ka Eesti kõige kiiremat internetiühendust 300M/300M kuutasuga 33 eurot. |
eks siis augusti arve pealt vaatan
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.08.2014 12:17:58
|
|
|
said siis soodustust kauem
siin teemas oli pikk "arutelu" selle üle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
09.08.2014 12:35:27
|
|
|
Sinna võib julgelt otsa panna Inteli I217-V ka, millega ise hädas olnud omajagu. Mingi aeg oli nii, et digiboksid jooksid kokku nt, kui arvuti välja lülitasin isegi Nüüd see bugi paranenud vist ruuteri fw uuendusega. Uuenduse vajalikkus tuli nt sellest, et lauatelefon ei töötanud enam, siis pushiti suppordi poolt peale.
Nüüdseks küll 95% jamadest on läinud pärast seda, kui ma vahetasin kaabli ära, siis sättisin link speedi auto pealt 1GBps Full Duplexi peale ja panin "õigesse" porti ruuteril.. vahepeal siiski kas ei võta võrku üles või hakkab pakette kaotama, seda mingi korra kuus ehk juhtub..
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
09.08.2014 12:42:42
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
Sinna võib julgelt otsa panna Inteli I217-V ka, millega ise hädas olnud omajagu. Mingi aeg oli nii, et digiboksid jooksid kokku nt, kui arvuti välja lülitasin isegi Nüüd see bugi paranenud vist ruuteri fw uuendusega. Uuenduse vajalikkus tuli nt sellest, et lauatelefon ei töötanud enam, siis pushiti suppordi poolt peale.
Nüüdseks küll 95% jamadest on läinud pärast seda, kui ma vahetasin kaabli ära, siis sättisin link speedi auto pealt 1GBps Full Duplexi peale ja panin "õigesse" porti ruuteril.. vahepeal siiski kas ei võta võrku üles või hakkab pakette kaotama, seda mingi korra kuus ehk juhtub.. |
RTL8111E mul tolles lauaarvutis. Ma mõtlesin, et lasen läbi device manageri update driver ja miskit uut ta installeeriski. Hiljem siis vaatasin, et mis see draiveri versioon ongi, oh eelmisest aastast lausa. Võtsin kõige uuemad draiverid Realteki lehelt ja tundub, et probleem on lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.08.2014 11:59:15
|
|
|
hetkel näitab, et 300/300 aktiveerimise lseteeninduses, see topelt kuumaks kaob ikka ära?
| tsitaat: |
Internet 100M/100M 26,00 €
Internet 300M/300M 33,00 €
Põhikanalid 3,00 €
Lisakanalite pakett 6,53 €
Täiendav vaatamiskoht 0,00 €
Viasati spordikanalid 6,33 €
Kodupakett 0,00 €
Sissehelistaja numbrinäit 0,00 €
Kuutasu kokku 74,86 €
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.08.2014 12:10:06
|
|
|
jeesus188, augusti arvega tehakse kenasti täpne päevadepõhine ümberarvestus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
10.08.2014 13:39:49
|
|
|
300M on muidugi parem kui 100M, aga mulle meenub umbes 10-12 aasta tagune aeg, kui meie ca 800 elanikuga kodukülla veel valguskaablit ei tulnud. Siis võttis üks kohalik ettevõtja asja kätte ja hakkas teenust pakkuma. Sümmeetrilise 3Mbit raadiolingi ühendus jagati ära umbes 40 arvuti vahel. Kuumaks oli 250 EEK ja oldi ka rahul. Vahest sai keegi ka noomida, kui hakkas FTP kaudu liiga palju filme tirima
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.08.2014 13:41:34
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
300M on muidugi parem kui 100M, aga mulle meenub umbes 10-12 aasta tagune aeg, kui meie ca 800 elanikuga kodukülla veel valguskaablit ei tulnud. Siis võttis üks kohalik ettevõtja asja kätte ja hakkas teenust pakkuma. Sümmeetrilise 3Mbit raadiolingi ühendus jagati ära umbes 40 arvuti vahel. Kuumaks oli 250 EEK ja oldi ka rahul. Vahest sai keegi ka noomida, kui hakkas FTP kaudu liiga palju filme tirima  |
olid ajad
kas ftp servud veel yldse elus, toru jm loomad?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
10.08.2014 14:23:13
|
|
|
Heh, omapärase nüansi avastasin.
Kui TG789vn WAN-port LANiks konfida,
eth bridge vlan ifadd name=default intf=ethWan untagged=enabled
eth bridge vlan ifdelete name=vlanKmInet intf=ethWan
eth bridge vlan ifdelete name=vlanIptv intf=ethWan |
saab sellele teise avaliku IP kui portidel 1...4.
Kui avatud need pordid on jms - pole aimu ja ei huvitagi. Ruuteri veebiliidesesse sealt kah ei saa, sisevõrku samuti.
Igatahes nendele, kes kurtsid sama IP üle - WAN pordis vahetub iga reboodiga, teistes portides jääb suure tõenäosusega samaks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
10.08.2014 14:43:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
300M on muidugi parem kui 100M, aga mulle meenub umbes 10-12 aasta tagune aeg, kui meie ca 800 elanikuga kodukülla veel valguskaablit ei tulnud. Siis võttis üks kohalik ettevõtja asja kätte ja hakkas teenust pakkuma. Sümmeetrilise 3Mbit raadiolingi ühendus jagati ära umbes 40 arvuti vahel. Kuumaks oli 250 EEK ja oldi ka rahul. Vahest sai keegi ka noomida, kui hakkas FTP kaudu liiga palju filme tirima  |
olid ajad
kas ftp servud veel yldse elus, toru jm loomad? |
aastaid enam mitte. see aeg jäi vast sinna 2008
EDIT: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=357740&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
10.08.2014 17:16:18
|
|
|
| Tellisin kah praegu 300/300. Mure on selles et kui lasen Huaweist otse arvutisse siis on kiirused enam vähem ok (290/290) aga kui lasen läbi Inteno siis raudne 100! Mida ma peaks Intenos ära tegema et saaks norm. kiiruseid?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.08.2014 17:21:05
|
|
|
| Timoha kirjutas: |
| Tellisin kah praegu 300/300. Mure on selles et kui lasen Huaweist otse arvutisse siis on kiirused enam vähem ok (290/290) aga kui lasen läbi Inteno siis raudne 100! Mida ma peaks Intenos ära tegema et saaks norm. kiiruseid? |
veel üke ruuteri 15min restart, unustab vana sessi ära ja võtab 300M sessi. (kui muidu automaatselt ei ole sessiooni uuendanud)
LAN kiirust inteno ruuterist kontrolli ka ning soovitavalt arvutid portidesse 3-4
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.08.2014 17:35:56
|
|
|
Pigem probleem selles, et arvuti võrgukaart lepib Inteno DG301-ga kokku kiiruse 100/100 Mbps. Ma ühendaks teise kaabli Inteno DG301 ja arvuti vahele.
Kahtlustan, et kaabel, millega otse Huaweist katsetati on sama, mis oli Huawei<->Inteno DG301 vahel, mitte see, mis arvuti ja Inteno DG301 vahel varasemalt. ;>
Komplektist võetu lühike kaabel jookseb 1000 Mbps välja tõenäoliselt aga kliendi arvuti omad kipuvad nigelad olema.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
10.08.2014 17:56:39
|
|
|
Inteno 15min. restart tulemust ei andnud. Inteno'st kasutan port3 arvutisse. Kuidas ma saan LAN kiirust kontrollida?
Kaablite kohta nii palju et lükkasin seda otsa (halli värvi kaabel) mis tuleb Huawei'st otse arvutisse ning sain kiiruseid kätte. Hetkel on nii et sama hall kaabel Huawei'st tuleb Inteno'sse ning sealt kollaste otsikutega kaabel arvutisse. Et siis kas Intenos kuskil midagi testmoodi või siis see samune kollaste otsikutega kaabel jamab (proovin kohe sarnast kaablit vahetada).
P.S. Ja oligi viga selles kollaste otsikutega kaablis. Võtsin Inteno karbist sarnast kaabli ja panin Inteno ja arvuti vahele- kiirused käes! Tänud abi eest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
10.08.2014 18:24:18
|
|
|
| D3ff kirjutas: |
| Mina lasin enda 40/10 vahetada odavama 20/5 vastu. Kuna nutiTV või iseteeninduse valikutes seda polnud, siis kirjutasin klienditeenindusse ja sealt vahetati ise ära. Lubati eilse päeva jooksul aktiveerida, kuid praegu töötab ikka veel vana kiirusega edasi ja on teade, et teenus aktiveerimisel. |
Avastasin siis nüüd miski nädal aega hiljem, et ikkagi on aktiivne 40/10 pakett Eks näis, mis klienditeenindus selle kohta vastab.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.08.2014 19:26:18
|
|
|
| Timoha kirjutas: |
Inteno 15min. restart tulemust ei andnud. Inteno'st kasutan port3 arvutisse. Kuidas ma saan LAN kiirust kontrollida?
Kaablite kohta nii palju et lükkasin seda otsa (halli värvi kaabel) mis tuleb Huawei'st otse arvutisse ning sain kiiruseid kätte. Hetkel on nii et sama hall kaabel Huawei'st tuleb Inteno'sse ning sealt kollaste otsikutega kaabel arvutisse. Et siis kas Intenos kuskil midagi testmoodi või siis see samune kollaste otsikutega kaabel jamab (proovin kohe sarnast kaablit vahetada).
P.S. Ja oligi viga selles kollaste otsikutega kaablis. Võtsin Inteno karbist sarnast kaabli ja panin Inteno ja arvuti vahele- kiirused käes! Tänud abi eest.  |
jeps, mõned kaablid on vaid 4 soonega mis ei lasegi rohkem kui 100M läbi, ei tulnud selle pealegi, et see sul vahel oli
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
10.08.2014 20:30:51
|
|
|
Kunagi oli teemaks, et ruuteri ja digiboxi vaheline kaabel ei tohi olla pikem kui 10m. Kas see tänapäeval ka kehtib? Kui on maja peal mitu telekat, siis kipub see 10m küll jube lühikeseks jääma.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.08.2014 20:36:18
|
|
|
| Nagu mina aru sain, oli see kirjaviga, korraliku varjestusega kaabli korral pole pikkusega mingit probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.08.2014 20:37:07
|
|
|
| Dijital, 15m tehniku sõnade kohaselt on max, mida mina kuulnud olen isiklikult.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.08.2014 21:21:10
|
|
|
Ruuteri ja digiboxi vahel on CAT5E kaabel, see võib vahepealse võimenduseta 100m pikk olla ju? Lisaks ei toimu ruuteris mingit andmeprotokolli muutust - sama mis tuleb sisse, läheb ka ruuterist välja digiboksi, toimub vaid ruutimine.
Digiboxi ja teleka vahel on HDMI või SCART vm kaabel, mille pikkus tõepoolest on ligikaudu suurusjärgu jagu enam piiratud kui Etherneti kaabli oma.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
10.08.2014 22:17:31
|
|
|
| Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
10.08.2014 23:15:52
|
|
|
| Pankook kirjutas: |
| Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab? |
Tellisid Interneti kaudu? Ma käisin esinduses 8-dal uut paketti vormistamas ja ruuterit võtmas ja lubati 12-ks aktiveerida. ;D Tegelikult oleneb, kui kiiresti see töökäsk vormistatakse ja tehnikuni jõuab. Äikeseperioodil võib ka natuke kauem minna, kui kuskil äike suuremaid kahjustusi teinud on, siis nad likvideerivad ennem rikked.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
11.08.2014 00:06:00
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
| Pankook kirjutas: |
| Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab? |
Tellisid Interneti kaudu? Ma käisin esinduses 8-dal uut paketti vormistamas ja ruuterit võtmas ja lubati 12-ks aktiveerida. ;D Tegelikult oleneb, kui kiiresti see töökäsk vormistatakse ja tehnikuni jõuab. Äikeseperioodil võib ka natuke kauem minna, kui kuskil äike suuremaid kahjustusi teinud on, siis nad likvideerivad ennem rikked.  |
Netist ikka.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.08.2014 00:13:12
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Ruuteri ja digiboxi vahel on CAT5E kaabel, see võib vahepealse võimenduseta 100m pikk olla ju? :) Lisaks ei toimu ruuteris mingit andmeprotokolli muutust - sama mis tuleb sisse, läheb ka ruuterist välja digiboksi, toimub vaid ruutimine.
Digiboxi ja teleka vahel on HDMI või SCART vm kaabel, mille pikkus tõepoolest on ligikaudu suurusjärgu jagu enam piiratud kui Etherneti kaabli oma. |
Täpselt nii see on. Tasub jälgida milliste seadmete vahel ja millisest kaabeldusest on jutt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|