Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.08.2014 13:41:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Helista, mul ei saanud teha, sest interno ruuterit polnud

Mismõttes? Praegu TG789vn, 40/10 ja nüüd ei saa 20/5-le minna?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 13:42:44 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Helista, mul ei saanud teha, sest interno ruuterit polnud

Mismõttes? Praegu TG789vn, 40/10 ja nüüd ei saa 20/5-le minna?
ma täiendasin posti, aga sa jõudsid enne vastata. Krt teab, mis neid pidurdab
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.08.2014 13:45:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Krt teab, mis neid pidurdab

Need mõned eurod äkki icon_biggrin.gif
Aga noh, mul aega on. Nüüd on Elionil siis teisipäevani aega "ühendust võtta".
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 14:25:39 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Krt teab, mis neid pidurdab

Need mõned eurod äkki icon_biggrin.gif
Aga noh, mul aega on. Nüüd on Elionil siis teisipäevani aega "ühendust võtta".


Tõenäoliselt sattusid ühe bugi otsa, mille paranduse tellisin, kus mõlemad taotlused jäid rippuma. Ametliku liini pealt saad vastuse.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 15:58:29 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
p2ep kirjutas:
Hmm, tegin eile teleka kaudu kiiruse muudatuse (taotluse) 40/10 -> 20/5.
Vastuseks tuli tekst, et võetakse 2 tööpäeva jooksul ühendust. icon_question.gif
/ kuna n-wifi saab igas asendis kiiruseks 65 Mbps, siis kätte saan miski 33 mega ainult niikuinii.

Tänaseks, nädal hiljem, ei mingit muutust. Vahepealne kiiruse anomaalia kah kadus.
Tegin siis "teleka kaudu" uuesti kiirusemuudatuse taotluse.
Jälle


Kaua võib? icon_biggrin.gif


Äkke eilmist ühendust katkestasid loobusid ja valisid uue ühenduse ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.08.2014 17:31:15 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:


Äkke eilmist ühendust katkestasid loobusid ja valisid uue ühenduse ?

Ei.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 20:08:21 vasta tsitaadiga

Sellised kiirused nüüd kodus ja tööjuures, päris suur hüpe 100/100 pealt:

Kodu Elioni 300/300


Töö internet:


Oleks võinud koju ka hakata pakkuma 500/500 ühendust nagu äriklientidele on...
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 20:42:53 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas 300/300 taga torrentiga on. Kas tõmbab HDD kooma või mitte kui täiskiirusel alla laadida üks või enam torrentit. Kirjutage kettamudel kah juurde. < Tuli teises teemas jutuks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 21:47:38 vasta tsitaadiga

Ei tõmba. Suvaline iidne 250gb sata. Cache 1.8gb määratud.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2014 23:00:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Rääkige kuidas 300/300 taga torrentiga on. Kas tõmbab HDD kooma või mitte kui täiskiirusel alla laadida üks või enam torrentit. Kirjutage kettamudel kah juurde. < Tuli teises teemas jutuks.
see ei ole ketta viga, et kooma tõmbab, cache seaded valed lihtsalt icon_idea.gif
kui rami jagub, siis pane pool - ära ta seda ei tarbi, kuid nöökima enam ei hakka icon_exclaim.gif


mul aga selline küsimus, et millal see hyperkiire interneti 4€ soodustus lõppema pidigi? icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 23:26:30 vasta tsitaadiga

Soodustus lõppes juba kuid tagasi.......
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 00:01:07 vasta tsitaadiga

Krt, üheduses on mingi kala, paistab, et mul on 300/100 toru...

Proovitud nii WDR3600 kui AC66U'ga, mõlemil on Speedtest Elioni pihta alla 287Mbit kuid üles ei anna kuidagi üle 96Mbit. icon_sad.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200rist
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2014




sõnum 09.08.2014 00:11:24 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas Inteno ruuteril on võimalik DHCP tööle saada 2 subnetiga?
Sain 2 subneti tehtud aga DHCP töötas ainult ühel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 00:16:32 vasta tsitaadiga

Peale speedtesti on ka muid viise ühenduse testimiseks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 00:40:11 vasta tsitaadiga

Mnjh, millegipärast ükski siiani tehtud test ei taha üleslaadimist üle 100Mbit lubada. Eeldaks, et Elioni enda hostit Speedtest võiks suuremaid numbreid näidata.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 00:48:19 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Mnjh, millegipärast ükski siiani tehtud test ei taha üleslaadimist üle 100Mbit lubada. Eeldaks, et Elioni enda hostit Speedtest võiks suuremaid numbreid näidata.
Praegu on päris palju 300/300 tekkinud ning testitakse enda uut ühendust. Vabalt võib olla nii, et testserverid pidurdavad.

Või on mure arvutis. Ega mõni viirusetõrje ei blokeeri?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 09.08.2014 10:29:50 vasta tsitaadiga

Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud. icon_rolleyes.gif
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...

Ideid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.08.2014 10:44:44 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud. icon_rolleyes.gif
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...

Ideid? icon_rolleyes.gif

Otsi prooviks möni alternatiivne vörgukaart ja siis näed kas ja palju vahet on.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 09.08.2014 10:48:04 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
ErkiT kirjutas:
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud. icon_rolleyes.gif
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...

Ideid? icon_rolleyes.gif

Otsi prooviks möni alternatiivne vörgukaart ja siis näed kas ja palju vahet on.
See on liiga lamp. TG784 ja ei mingit probleemi. Teiste arvutitega ka korras. Anomaalia. Suhteliselt uus lauaarvuti ka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 09.08.2014 10:52:02 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud. icon_rolleyes.gif
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...

Ideid? icon_rolleyes.gif


Vaata võrgukaardi seadete alt, mis speed & duplex näitavad.
Arvuti saab aadressid Inteno dhcp käest?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 09.08.2014 10:56:12 vasta tsitaadiga

Helseth kirjutas:
ErkiT kirjutas:
Sai ka TG784 asemel Inteno ruuter. Mure selline, et lauaarvuti taga nett uimerdab. Laeb mingi pool lehte ära ja lihtsalt näidab, et loadib. Siuke tunne nagu hullult aeglane nett oleks. Sai võrgukaardi draiverid uuendatud ja see miskit igatahes ei aidanud. Samas kui vahepeal teist korda vajutan, et loadiks toda lehte, siis lööb plaks ette kiiresti lehe. Vahepeal siiski toimib mõnda aega normaalselt ka ja siis vahepeal uimerdab.
Firefox, Chrome, IE, kõikidega kalab.
Sama arvuti TG784 taga ja sellist muret ei olnud. icon_rolleyes.gif
Sülearvutid wiFi kaudu toimivad muretult. Kohe testin kuidas sülearvuti kaabliga ruuteri otsas toimetab...
Edit: Sülearvuti kaabliga toimib muretult, järelikult arvutis mingi huinjaa, aga mis...

Ideid? icon_rolleyes.gif


Vaata võrgukaardi seadete alt, mis speed & duplex näitavad.
Arvuti saab aadressid Inteno dhcp käest?
Speed & Duplex on Auto Negotiationi peal. DHCP-d jagab arvutitele ruuter DHCP-ga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 11:07:07 vasta tsitaadiga

ErkiT, kasuta arvutite jaoks võimalusel porte 3 ja 4 ning digibokside jaoks 1 ja 2.
Igaks petteks võid teha korra ka ruuteri reseti. Uuendatud ruuteri tarkvara vajab uut algseadistust, vahel ei tule see peale uuendamist automaatselt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 09.08.2014 11:09:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ErkiT, kasuta arvutite jaoks võimalusel porte 3 ja 4 ning digibokside jaoks 1 ja 2.
Igaks petteks võid teha korra ka ruuteri reseti. Uuendatud ruuteri tarkvara vajab uut algseadistust, vahel ei tule see peale uuendamist automaatselt.
Eks ma proovin viimaseid porte kasutada, kuigi sülearvuti 2. ja 3. pordis oli okei ning lauaarvuti jamab nendes. Ruuter restartis päris mitu korda algul, aga eks ma proovin reseti ka ära. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 11:15:25 vasta tsitaadiga

ErkiT, kontrolli ega su võrgukaart mõni nendest pole - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8159347#8159347
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.08.2014 11:27:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ErkiT, kontrolli ega su võrgukaart mõni nendest pole - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8159347#8159347

Niipalju lisaks, et Realtekil on probleeme rohkemgi ja "rohuna" lasti hiljuti välja ka uued Realteki draiverid.

Nii, et ehk on kellelgi kasu järgmisest lingist:
Realtek Outs New Ethernet Driver Versions – Download Now
http://news.softpedia.com/news/Realtek-Outs-New-Ethernet-Driver-Versions-Download-Now-452109.shtml
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.08.2014 11:41:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Soodustus lõppes juba kuid tagasi.......
igatahes mina enne ei hakka paketivahetuse suunas liigutama thumbs_up.gif

oke arve peal oli lugu
tsitaat:
1. augustist muutus Elioni internetiteenuste hinnakiri.
eKodu internet 100M/100M uus kuutasu on 26 eurot.
Proovige ka Eesti kõige kiiremat internetiühendust 300M/300M kuutasuga 33 eurot.

eks siis augusti arve pealt vaatan

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 12:17:58 vasta tsitaadiga

said siis soodustust kauem icon_biggrin.gif
siin teemas oli pikk "arutelu" selle üle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2014 12:35:27 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ErkiT, kontrolli ega su võrgukaart mõni nendest pole - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8159347#8159347

Sinna võib julgelt otsa panna Inteli I217-V ka, millega ise hädas olnud omajagu. Mingi aeg oli nii, et digiboksid jooksid kokku nt, kui arvuti välja lülitasin isegi icon_lol.gif Nüüd see bugi paranenud vist ruuteri fw uuendusega. Uuenduse vajalikkus tuli nt sellest, et lauatelefon ei töötanud enam, siis pushiti suppordi poolt peale.

Nüüdseks küll 95% jamadest on läinud pärast seda, kui ma vahetasin kaabli ära, siis sättisin link speedi auto pealt 1GBps Full Duplexi peale ja panin "õigesse" porti ruuteril.. vahepeal siiski kas ei võta võrku üles või hakkab pakette kaotama, seda mingi korra kuus ehk juhtub..
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 09.08.2014 12:42:42 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
bladerunner kirjutas:
ErkiT, kontrolli ega su võrgukaart mõni nendest pole - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8159347#8159347

Sinna võib julgelt otsa panna Inteli I217-V ka, millega ise hädas olnud omajagu. Mingi aeg oli nii, et digiboksid jooksid kokku nt, kui arvuti välja lülitasin isegi icon_lol.gif Nüüd see bugi paranenud vist ruuteri fw uuendusega. Uuenduse vajalikkus tuli nt sellest, et lauatelefon ei töötanud enam, siis pushiti suppordi poolt peale.

Nüüdseks küll 95% jamadest on läinud pärast seda, kui ma vahetasin kaabli ära, siis sättisin link speedi auto pealt 1GBps Full Duplexi peale ja panin "õigesse" porti ruuteril.. vahepeal siiski kas ei võta võrku üles või hakkab pakette kaotama, seda mingi korra kuus ehk juhtub..
RTL8111E mul tolles lauaarvutis. Ma mõtlesin, et lasen läbi device manageri update driver ja miskit uut ta installeeriski. Hiljem siis vaatasin, et mis see draiveri versioon ongi, oh eelmisest aastast lausa. Võtsin kõige uuemad draiverid Realteki lehelt ja tundub, et probleem on lahendatud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 11:59:15 vasta tsitaadiga

hetkel näitab, et 300/300 aktiveerimise lseteeninduses, see topelt kuumaks kaob ikka ära? icon_biggrin.gif
tsitaat:

Internet 100M/100M 26,00 €
Internet 300M/300M 33,00 €
Põhikanalid 3,00 €
Lisakanalite pakett 6,53 €
Täiendav vaatamiskoht 0,00 €
Viasati spordikanalid 6,33 €
Kodupakett 0,00 €
Sissehelistaja numbrinäit 0,00 €
Kuutasu kokku 74,86 €

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 12:06:43 vasta tsitaadiga

Kaob
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 12:10:06 vasta tsitaadiga

jeesus188, augusti arvega tehakse kenasti täpne päevadepõhine ümberarvestus.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 13:39:49 vasta tsitaadiga

300M on muidugi parem kui 100M, aga mulle meenub umbes 10-12 aasta tagune aeg, kui meie ca 800 elanikuga kodukülla veel valguskaablit ei tulnud. Siis võttis üks kohalik ettevõtja asja kätte ja hakkas teenust pakkuma. Sümmeetrilise 3Mbit raadiolingi ühendus jagati ära umbes 40 arvuti vahel. Kuumaks oli 250 EEK ja oldi ka rahul. Vahest sai keegi ka noomida, kui hakkas FTP kaudu liiga palju filme tirima icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 13:41:34 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
300M on muidugi parem kui 100M, aga mulle meenub umbes 10-12 aasta tagune aeg, kui meie ca 800 elanikuga kodukülla veel valguskaablit ei tulnud. Siis võttis üks kohalik ettevõtja asja kätte ja hakkas teenust pakkuma. Sümmeetrilise 3Mbit raadiolingi ühendus jagati ära umbes 40 arvuti vahel. Kuumaks oli 250 EEK ja oldi ka rahul. Vahest sai keegi ka noomida, kui hakkas FTP kaudu liiga palju filme tirima icon_smile.gif

olid ajad icon_biggrin.gif
kas ftp servud veel yldse elus, toru jm loomad?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 10.08.2014 14:23:13 vasta tsitaadiga

Heh, omapärase nüansi avastasin.
Kui TG789vn WAN-port LANiks konfida,
eth bridge vlan ifadd name=default intf=ethWan untagged=enabled
eth bridge vlan ifdelete name=vlanKmInet intf=ethWan
eth bridge vlan ifdelete name=vlanIptv intf=ethWan

saab sellele teise avaliku IP kui portidel 1...4.

Kui avatud need pordid on jms - pole aimu ja ei huvitagi. Ruuteri veebiliidesesse sealt kah ei saa, sisevõrku samuti.
Igatahes nendele, kes kurtsid sama IP üle - WAN pordis vahetub iga reboodiga, teistes portides jääb suure tõenäosusega samaks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 14:43:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
-parun- kirjutas:
300M on muidugi parem kui 100M, aga mulle meenub umbes 10-12 aasta tagune aeg, kui meie ca 800 elanikuga kodukülla veel valguskaablit ei tulnud. Siis võttis üks kohalik ettevõtja asja kätte ja hakkas teenust pakkuma. Sümmeetrilise 3Mbit raadiolingi ühendus jagati ära umbes 40 arvuti vahel. Kuumaks oli 250 EEK ja oldi ka rahul. Vahest sai keegi ka noomida, kui hakkas FTP kaudu liiga palju filme tirima icon_smile.gif

olid ajad icon_biggrin.gif
kas ftp servud veel yldse elus, toru jm loomad?


aastaid enam mitte. see aeg jäi vast sinna 2008


EDIT: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=357740&postdays=0&postorder=asc&start=0

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 17:16:18 vasta tsitaadiga

Tellisin kah praegu 300/300. Mure on selles et kui lasen Huaweist otse arvutisse siis on kiirused enam vähem ok (290/290) aga kui lasen läbi Inteno siis raudne 100! Mida ma peaks Intenos ära tegema et saaks norm. kiiruseid?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 17:21:05 vasta tsitaadiga

Timoha kirjutas:
Tellisin kah praegu 300/300. Mure on selles et kui lasen Huaweist otse arvutisse siis on kiirused enam vähem ok (290/290) aga kui lasen läbi Inteno siis raudne 100! Mida ma peaks Intenos ära tegema et saaks norm. kiiruseid?

veel üke ruuteri 15min restart, unustab vana sessi ära ja võtab 300M sessi. (kui muidu automaatselt ei ole sessiooni uuendanud)
LAN kiirust inteno ruuterist kontrolli ka ning soovitavalt arvutid portidesse 3-4
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 17:35:56 vasta tsitaadiga

Pigem probleem selles, et arvuti võrgukaart lepib Inteno DG301-ga kokku kiiruse 100/100 Mbps. Ma ühendaks teise kaabli Inteno DG301 ja arvuti vahele.

Kahtlustan, et kaabel, millega otse Huaweist katsetati on sama, mis oli Huawei<->Inteno DG301 vahel, mitte see, mis arvuti ja Inteno DG301 vahel varasemalt. ;>

Komplektist võetu lühike kaabel jookseb 1000 Mbps välja tõenäoliselt aga kliendi arvuti omad kipuvad nigelad olema.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 17:56:39 vasta tsitaadiga

Inteno 15min. restart tulemust ei andnud. Inteno'st kasutan port3 arvutisse. Kuidas ma saan LAN kiirust kontrollida?
Kaablite kohta nii palju et lükkasin seda otsa (halli värvi kaabel) mis tuleb Huawei'st otse arvutisse ning sain kiiruseid kätte. Hetkel on nii et sama hall kaabel Huawei'st tuleb Inteno'sse ning sealt kollaste otsikutega kaabel arvutisse. Et siis kas Intenos kuskil midagi testmoodi või siis see samune kollaste otsikutega kaabel jamab (proovin kohe sarnast kaablit vahetada).

P.S. Ja oligi viga selles kollaste otsikutega kaablis. Võtsin Inteno karbist sarnast kaabli ja panin Inteno ja arvuti vahele- kiirused käes! Tänud abi eest. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 10.08.2014 18:24:18 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Mina lasin enda 40/10 vahetada odavama 20/5 vastu. Kuna nutiTV või iseteeninduse valikutes seda polnud, siis kirjutasin klienditeenindusse ja sealt vahetati ise ära. Lubati eilse päeva jooksul aktiveerida, kuid praegu töötab ikka veel vana kiirusega edasi ja on teade, et teenus aktiveerimisel.


Avastasin siis nüüd miski nädal aega hiljem, et ikkagi on aktiivne 40/10 pakett icon_confused.gif Eks näis, mis klienditeenindus selle kohta vastab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 19:26:18 vasta tsitaadiga

Timoha kirjutas:
Inteno 15min. restart tulemust ei andnud. Inteno'st kasutan port3 arvutisse. Kuidas ma saan LAN kiirust kontrollida?
Kaablite kohta nii palju et lükkasin seda otsa (halli värvi kaabel) mis tuleb Huawei'st otse arvutisse ning sain kiiruseid kätte. Hetkel on nii et sama hall kaabel Huawei'st tuleb Inteno'sse ning sealt kollaste otsikutega kaabel arvutisse. Et siis kas Intenos kuskil midagi testmoodi või siis see samune kollaste otsikutega kaabel jamab (proovin kohe sarnast kaablit vahetada).

P.S. Ja oligi viga selles kollaste otsikutega kaablis. Võtsin Inteno karbist sarnast kaabli ja panin Inteno ja arvuti vahele- kiirused käes! Tänud abi eest. thumbs_up.gif beer_yum.gif


jeps, mõned kaablid on vaid 4 soonega mis ei lasegi rohkem kui 100M läbi, ei tulnud selle pealegi, et see sul vahel oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2014 20:30:51 vasta tsitaadiga

Kunagi oli teemaks, et ruuteri ja digiboxi vaheline kaabel ei tohi olla pikem kui 10m. Kas see tänapäeval ka kehtib? Kui on maja peal mitu telekat, siis kipub see 10m küll jube lühikeseks jääma.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 20:36:18 vasta tsitaadiga

Nagu mina aru sain, oli see kirjaviga, korraliku varjestusega kaabli korral pole pikkusega mingit probleemi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 20:37:07 vasta tsitaadiga

Dijital, 15m tehniku sõnade kohaselt on max, mida mina kuulnud olen isiklikult.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 21:21:10 vasta tsitaadiga

Ruuteri ja digiboxi vahel on CAT5E kaabel, see võib vahepealse võimenduseta 100m pikk olla ju? icon_smile.gif Lisaks ei toimu ruuteris mingit andmeprotokolli muutust - sama mis tuleb sisse, läheb ka ruuterist välja digiboksi, toimub vaid ruutimine.
Digiboxi ja teleka vahel on HDMI või SCART vm kaabel, mille pikkus tõepoolest on ligikaudu suurusjärgu jagu enam piiratud kui Etherneti kaabli oma.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 10.08.2014 22:17:31 vasta tsitaadiga

Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 10.08.2014 23:15:52 vasta tsitaadiga

Pankook kirjutas:
Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab?
Tellisid Interneti kaudu? Ma käisin esinduses 8-dal uut paketti vormistamas ja ruuterit võtmas ja lubati 12-ks aktiveerida. ;D Tegelikult oleneb, kui kiiresti see töökäsk vormistatakse ja tehnikuni jõuab. Äikeseperioodil võib ka natuke kauem minna, kui kuskil äike suuremaid kahjustusi teinud on, siis nad likvideerivad ennem rikked. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 11.08.2014 00:06:00 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Pankook kirjutas:
Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab?
Tellisid Interneti kaudu? Ma käisin esinduses 8-dal uut paketti vormistamas ja ruuterit võtmas ja lubati 12-ks aktiveerida. ;D Tegelikult oleneb, kui kiiresti see töökäsk vormistatakse ja tehnikuni jõuab. Äikeseperioodil võib ka natuke kauem minna, kui kuskil äike suuremaid kahjustusi teinud on, siis nad likvideerivad ennem rikked. icon_rolleyes.gif

Netist ikka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 00:13:12 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ruuteri ja digiboxi vahel on CAT5E kaabel, see võib vahepealse võimenduseta 100m pikk olla ju? :) Lisaks ei toimu ruuteris mingit andmeprotokolli muutust - sama mis tuleb sisse, läheb ka ruuterist välja digiboksi, toimub vaid ruutimine.
Digiboxi ja teleka vahel on HDMI või SCART vm kaabel, mille pikkus tõepoolest on ligikaudu suurusjärgu jagu enam piiratud kui Etherneti kaabli oma.
Täpselt nii see on. Tasub jälgida milliste seadmete vahel ja millisest kaabeldusest on jutt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.