|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.07.2014 20:49:24
|
|
|
| Uusim peal ning täiesti uue ja puhta W8 Pro installi peal sööb 30-50% CPUd konstantselt ka ühe tühja tabi lahti olles ja ramikasutus närib end üles kahe giga peale, misjärel kogu kupatus kräshib. Mõistlik soft.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
24.07.2014 21:32:38
|
|
|
Ja kui sina arvad, et see on tavapärane käitumine, siis oled sa umbes sama mõistlik.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.07.2014 21:59:05
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Ja kui sina arvad, et see on tavapärane käitumine, siis oled sa umbes sama mõistlik. |
Tegu on käitumisega, millega FF on silma paistnud juba aastaid. Aga ära lase faktidest ometi oma tuju rikkuda.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.07.2014 21:59:06
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Ja kui sina arvad, et see on tavapärane käitumine, siis oled sa umbes sama mõistlik. |
Selline FF-i mällu "kinnijooksmine ja mittesulgumine" saadab FF-i tegelikult juba tükimat aega. Ja on tihti täiesti olemas ka Windows 7-e all olemas.
Üks lahendus mida netis soovitatakse - kasutada hoopis mõnda FF-i Klooni, kasvõi näiteks:
Pale Moon
http://www.palemoon.org
Kirjutatud sellise masina peal kus on Windows 7, FF jookseb "mällu kinni" ja kus seetõttu on samuti Pale Moon tööle pandud. Ning sellega seda probleemi pole.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.07.2014 05:28:20
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Ja kui sina arvad, et see on tavapärane käitumine, siis oled sa umbes sama mõistlik. |
Tegu on käitumisega, millega FF on silma paistnud juba aastaid. Aga ära lase faktidest ometi oma tuju rikkuda. |
Sinu faktid. Mul näiteks mitte üheski kodumasinas (neid on 8) FF ikka nii ei käitu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.07.2014 09:39:58
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Ja kui sina arvad, et see on tavapärane käitumine, siis oled sa umbes sama mõistlik. |
Tegu on käitumisega, millega FF on silma paistnud juba aastaid. Aga ära lase faktidest ometi oma tuju rikkuda. |
Sinu faktid. Mul näiteks mitte üheski kodumasinas (neid on 8) FF ikka nii ei käitu.  |
Aga ega see pole maailmas ainult Scarti arvutis nii, et FF mälus "märatseb ja konflikte" korraldab. Selle probleemi käes piinlevad miljonid FF-i kasutajad. Ja ega siis muidu neid kõikvõimalikke FF-i Kloone ei leiutata ning salapärasel moel on siis Kloonid sellest mäluprobleemist vabad.
Üks tuntud lisaprogramm mida tihti juurde installitakse, on nimega Firemin ja see siis samamoodi ohjab FF-i "märatsemist".
http://www.rizonesoft.com/freeware/firemin.html
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.07.2014 11:58:44
|
|
|
Scart, flash on sul protected modes? (vaikimisi on)
Mina olen kohanud ülemäärast ressursikasutust ainult juhul kui flash on protected modes.
(Ma pole proovinud, kas Chrome ka tõrgub, kui ta pepperflashi asemel Adobe flash pluginat kasutama sundida ja see töötab protected modes või on see ainult Firefoxiga kaasnev nähtus.)
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.07.2014 18:56:49
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Scart, flash on sul protected modes? (vaikimisi on)
Mina olen kohanud ülemäärast ressursikasutust ainult juhul kui flash on protected modes.
(Ma pole proovinud, kas Chrome ka tõrgub, kui ta pepperflashi asemel Adobe flash pluginat kasutama sundida ja see töötab protected modes või on see ainult Firefoxiga kaasnev nähtus.) |
Kodu jõudes proovin. Üle TW vaadates oli hetkel olukord selline.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
25.07.2014 19:26:46
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Uusim peal ning täiesti uue ja puhta W8 Pro installi peal sööb 30-50% CPUd konstantselt ka ühe tühja tabi lahti olles ja ramikasutus närib end üles kahe giga peale, misjärel kogu kupatus kräshib. Mõistlik soft. |
Mida about:memory näitab, kui 2GB kasutusel on? Ja kas see esineb koos mingite lisadega või ilma nendeta ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.07.2014 19:38:01
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Üle TW vaadates oli hetkel olukord selline. |
Firefox nime ees paistab ju mingi kolmnurk olevat, sellele klõpsutamine asja ülevaatlikumaks ei muuda? Sest Flash peaks ju minumeelest plugin-container.exe-t vägistama?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
25.07.2014 20:40:48
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Aga ehk tasuks hoopis FF-i tegijaid hurjutada selle vea mittelikvideerimise eest.
Seda enam, et Mozilla foorumis on täiesti needsamad küsimused üleval, näidates selgelt, et tegu on Mozilla poolse apsakaga. |
Vead ei jää parandamata sellepärast, et arendajad kasutajaid kiusavad. Need on parandamata sellepärast, et vigu on igas suuremas programmis rohkem kui arendusressurssi nende parandamiseks. Või sellepärast, et vea kirjeldus on "lähen lehele A ja Firefox crashib". Selline kirjeldus pole enamasti arendaja jaoks piisavalt informatiivne, et midagi parandada, kui tema arvutis samade tegevuste järel viga ei esine. Hurjutamisest pole sellistel juhtudel kasu. Halvimal juhul võtad progejalt ära motivatsiooni parandada vigu, mis teda ei sega ja puudutavad vaid üksikuid kasutajaid, kuid mida ta hurjutamata oleks võib-olla viitsinud pisut lähemalt uurida.
Kasutan OWAt üsna sageli, pole kordagi midagi sarnast näinud. Mis ei tähenda, et probleemi pole olemas, vaid seda, et ühe kasutaja/kasutajagrupi kogemus ei peegelda tingimata kõigi teiste oma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.07.2014 20:53:19
|
|
|
| Pole siin mingeid ühe mehe luulusid, FF on juba aastaid mäluõgija olnud. Seisab suht niisama, avatud mõned aknad, igas neist mõned tab'id ja mälukasutus muudkui kasvab. Hetkel vaatasin just - mingi 1.3 giga. Lasin selle firemin'i prooviks käima, pidin lausa otsima hakkama task managerist FF protsessi. Naksti 7 mega peale alla. Kartsin juba, et nüüd on korralik crash ka ja kõik mu aknad ja tab'id on pekkis. Aga ei miskit. Puhtam, kiirem ja muretum tunne isegi. Tänud, tahanteada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.07.2014 21:08:03
|
|
|
Aga nagu öeldud - ei tasu põdeda kui FF ei suvatse korralikult töötada, siis võib ju alati võtta FF-i "mootori" peal töötava alternatiivi. Ning nagu elu näitab, siis alternatiiv-kloonidel selliseid mälujamasid pole.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
25.07.2014 21:34:59
|
|
|
Mul nt pole FF kunagi probleeme olnud, kasutanud aegade algusest peale, nii Nvidia kui AMD raua peal, alates XP aegadest kuni praeguse Win 8.1-ni.
Enamvähem hommikust saati 2-4 tabi lahti ja mälukasutus kõigub ~500MB kandis hetkel.
12 "laiendust" on kasutusel.
Crashivad ka need Palemoond ja muud kloonid täpselt samamoodi.
Kuna kasutajaskond on suht marginaalne võrreldes FF omaga, siis on kisatõstjaid ka lihtsalt sellevõrra vähem.
See et sinul või su tuttavatel Palemoon stabiilne on ei tähenda et see teistel samamoodi olema peaks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.07.2014 22:56:03
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Enamvähem hommikust saati 2-4 tabi lahti ja mälukasutus kõigub ~500MB kandis hetkel. |
Hommikust saati... Proovi ikka nädalat-paari.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
29.07.2014 09:49:39
|
|
|
| No minul FF läheb lolliks juba siis, kui ainult korraks käivitada. Kui panen kinni ära, siis protsess jääb edasi tööle CPU kasutus 25 ja ketrab omale mälu kasutust juurde. Enne FF käivitada ei saa kui Task Managerist protsessi kinni panen. Ja see probleem algas nüüd siis viimase versiooniga minul. Opsüsteem on Windows 7.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
29.07.2014 09:57:27
|
|
|
| Indrekus kirjutas: |
| No minul FF läheb lolliks juba siis, kui ainult korraks käivitada. Kui panen kinni ära, siis protsess jääb edasi tööle CPU kasutus 25 ja ketrab omale mälu kasutust juurde. Enne FF käivitada ei saa kui Task Managerist protsessi kinni panen. Ja see probleem algas nüüd siis viimase versiooniga minul. Opsüsteem on Windows 7. |
Mul oli sama jama (Windows 7 64 bit, profiililäpakas). Läksin selle https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/faq/ peale üle. Töötab nagu Šveitsi kell.
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
29.07.2014 11:15:23
|
|
|
| No ma ei tea, panin ka siis selle peale, aga sama jama ikka edasi. Lasin tavaversiooni maha, seejärel ccleaneriga üle, lootuses, et puhastab arvuti jääkidest ära ja siis uus ESR versioon peale. Probleem jäi ikka alles. Lisasid paigaldatud firefoxile ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.07.2014 11:28:06
|
|
|
| Indrekus kirjutas: |
| No ma ei tea, panin ka siis selle peale, aga sama jama ikka edasi. Lasin tavaversiooni maha, seejärel ccleaneriga üle, lootuses, et puhastab arvuti jääkidest ära ja siis uus ESR versioon peale. Probleem jäi ikka alles. Lisasid paigaldatud firefoxile ei ole. |
Jah - nii see kipub olema, et osade arvutite korral jäävadki FF-i probleemid jäädavalt üles. Ja salapärasel korral osade arvutitega jällegi mitte.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
29.07.2014 12:49:07
|
|
|
Ei tea, mis viga oli, aga kuskil oli miskit sassi läinud firefoxil. Tuli meelde, et saab ju ka vaikeseaded taastada. Tegin seda ja probleem kadus ära. Võib-olla oleks see aidanud isegi tavaversioonil.
Vara hõiskasin. Aga vähemalt sain teada nüüd, mis seda probleemi mul põhjustab. Ja selleks on Estonian ID Card authentication module 3.8.1.1056 Kohe kui selle lubasin oligi jaälle kõik pees
Ok tundub, et Id kaardi tarkvara üleinstallimine tegi jälle asja korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.07.2014 14:02:44
|
|
|
Ju siis mul on vedanud või on mul eriti kõvad twiikimisoskused, aga mul kasutab isegi väga suure hulga tabidega ~1,5GB mälu. Jah kui kõik ~400 järjehoidjat avada, siis jookseb 32bit programmide 4GB limiidi otsa ja tuleb sulgeda. Muus osas:
Spoiler 
| tsitaat: |
Adblock Plus v2.6.4 (extension)
BBCodeXtra v0.4.0 (extension)
Bookmark Favicon Changer v2.21 (extension)
Bookmarks Checker - check for bad links v3.1.1 (extension) (disabled)
Classic Theme Restorer v1.2.2 (extension)
DOM Inspector v2.0.14 (extension) (disabled)
Default v31.0 (theme)
Disconnect v3.14.0 (extension)
Element Hiding Helper for Adblock Plus v1.3 (extension)
ErrorZilla Plus v1.2.3 (extension)
EstEID Firefox plug-in v3.8.1.1116 (plugin) (disabled)
Estonian ID Card authentication module v3.8.1.1056 (extension) (disabled)
FEBE v8.0.4 (extension)
Form History Control v1.3.3.0 (extension) (disabled)
Greasemonkey v2.1 (extension)
Imgur Uploader v1.0.6 (extension)
Java Deployment Toolkit 7.0.650.20 v10.65.2.20 (plugin) (disabled)
Java(TM) Platform SE 7 U65 v10.65.2.20 (plugin)
Lazarus: Form Recovery v2.3 (extension)
MEGA EXTENSION v1.0.3 (extension) (disabled)
Menu Editor v1.2.7 (extension)
NoScript v2.6.8.36rc1 (extension)
Organize Search Engines v1.7 (extension)
Password Exporter v1.2.1 (extension) (disabled)
Preferences Monitor v3.6.1 (extension)
Redirector v2.8.1 (extension)
Restartless Restart v9 (extension)
Search on Engine Change v1.2 (extension)
SearchLoad Options v0.8.0 (extension)
Shadia The Light Inspector v2.0 (extension) (disabled)
Shockwave Flash v14.0.0.145 (plugin)
Sidebar Bookmark Selector v3.0 (extension)
Tab Counter v1.9.9 (extension)
Tab Mix Plus v0.4.1.4 (extension)
Text Link v4.1.2013040601 (extension)
Update Scanner v3.1.15 (extension)
VLC Web Plugin v2.1.3.0 (plugin) (disabled)
37 total, 31 extensions, 1 themes, 5 plugins |
Ainus probleem viimasel ajal on olnud see, et suure hulga flashi (youtube jms) tabide avamisel paneb AMD driveri crashima koos kogu masina BSOD-ga mis corruptib ka FF sessiooniajaloo. Aga no see on ilmselt Flashi süü mitte FF või AMD süü. Täpsemalt siis selline:
Spoiler 
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
29.07.2014 23:03:10
|
|
|
| Peale viimase FF versiooni peale laskmist kadus ära tab'ide sulgemise nupp paremal äärel, tekkis igale tab'ile oma close button. About:config alt valides browser.tabs.closeButtons ja muutes Value't ei muutu midagi. Kas kellelgi on ideid, kuidas seda tab'de sulgemise nuppu sinna paremale äärele tagasi saada?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
30.07.2014 06:30:35
|
|
|
Oli see siis olemas ka või
Pole kunagi kasutanud. Ikka orgunninud close buttoni igale tabile.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
30.07.2014 10:48:04
|
|
|
Kunagi varemalt oli tõesti paremal nupp mis sulges aktiivse tab-i. Samas praegune lahendus laseb suvalise tab-i sulgeda.
Ainult et selle [X] võiks sealt vaikimisi ära peita, see võiks ilmuda nt. tab-i ikooni asemele kui hiirega tab-i peale minna. Võidaks veidi ruumi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
31.07.2014 13:27:58
|
|
|
| too näited mis selle siis nii eriliseks teeb? Tean ka siis kas tahan või ei seda :p
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
31.07.2014 15:08:39
|
|
|
El-Fuego, lihtsam on öelda, mida sellega teha ei saa.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.07.2014 15:58:15
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| too näited mis selle siis nii eriliseks teeb? Tean ka siis kas tahan või ei seda :p |
Kui huvitab, miks sa ise ei loe või veel parem - järele proovi? Ja kui ei huvita, siis keegi sulle seda peale ei sunni.
Lisab see tabimajandusse seadistusvõimalusi, funktsioone ja nende kombinatsioone - kokkuvõttes mugavusi, mille nimekiri oleks mitu lehekülge pikk.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
31.07.2014 16:05:15
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| too näited mis selle siis nii eriliseks teeb? Tean ka siis kas tahan või ei seda :p |
Kui huvitab, miks sa ise ei loe või veel parem - järele proovi? Ja kui ei huvita, siis keegi sulle seda peale ei sunni.
Lisab see tabimajandusse seadistusvõimalusi, funktsioone ja nende kombinatsioone - kokkuvõttes mugavusi, mille nimekiri oleks mitu lehekülge pikk. |
panin peale. ei näe seal küll midagi erilist
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
31.07.2014 16:19:25
|
|
|
Torgi nati, ilma selleta pole elu üldse võimalik.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.07.2014 16:33:29
|
|
|
Ega vaikimisi seadistuses palju silmnähtavalt ei muutugi - võta seadistus lahti ja vaata, mida seal muuta annab. Ühtlasi annab see vihjeid selle kohta, mida see sul juba muutnud on, st kus neid muutusi kohata võib.
Paljud praeguseks Firefoxi sisse ehitatud tabimajanduse pisimugavused ilmusid kõigepealt Tab Mix Plusis.
Helpi lugemine võib ka kasuks tulla.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
02.08.2014 20:04:18
|
|
|
| Mul kaardid töötavad kenasti @ FF 31.0
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
02.08.2014 20:08:52
|
|
|
Tundub töötavat. Vaatasin USA ja Eesti kaarti, lasin mõlemis ühe teekonna koostada.
Arvatavasti mingi graafikakaardi kala.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
03.08.2014 00:53:47
|
|
|
Tomorrow, lase prooviks CPU & GPU "kellad" alla vaikeseadete peale.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.08.2014 01:18:13
|
|
|
| Mul Intel HD Graphics 3000 kaart.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dksvertix
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2012
|
03.08.2014 02:20:05
|
|
|
| Firefox 31 Stable, miljon aastast vana AMD 6950, kõik kaardiversioonid töötavad probleemivabalt. Sul paistab olevat raudvara probleem. Kui praegu ei oska tuvastada, siis küll see vastav komponent peagi lõplikult sussid püsti viskab. Mingi max pool aastat on tal veel elada jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
03.08.2014 15:45:03
|
|
|
| mul ei funkanud FF 31 versioon WebGL'ga üldse
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.08.2014 20:55:02
|
|
|
Viimasel ajal päris tõsine probleem tekkinud sessiooni taastamisega. Nimelt pärast BSOD-i on sessionstore.js korrumpeerunud (täis nulle ehk siis taastamatu) ja seoses FF enda taasteloogikaga keeratakse ka sessionstore.bak nässu, kuna ei kontrollita sessionstore.js loetavust ja kirjutatakse BAK fail tuimalt sama hulga nullidega üle. Õnneks paistab, et mina pole ainus kes probleemi on märganud ja parandus tuleb versioonis 33 (hetkel Aurora kanalis). Väljalase 14 Oktoober 2014 (64 päeva pärast).
Bug ise: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=883609
Täpsemalt: https://dutherenverseauborddelatable.wordpress.com/2014/06/26/firefox-the-browser-that-has-your-backup/
Ehk kui praegu on:
sessionstore.js
sessionstore.bak
Siis tulevikus:
sessionstore.js
sessionstore-backups/recovery.js
sessionstore-backups/recovery.bak
sessionstore-backups/previous.js
sessionstore-backups/upgrade.js-[build id]
| tsitaat: |
sessionstore.js (contains the state of Firefox during the latest shutdown – this file is absent in case of crash);
sessionstore-backups/recovery.js (contains the state of Firefox ≤ 15 seconds before the latest shutdown or crash – the file is absent in case of clean shutdown, if privacy settings instruct us to wipe it during shutdown, and after the write to sessionstore.js has returned);
sessionstore-backups/recovery.bak (contains the state of Firefox ≤ 30 seconds before the latest shutdown or crash – the file is absent in case of clean shutdown, if privacy settings instruct us to wipe it during shutdown, and after the removal of sessionstore-backups/recovery.js has returned);
sessionstore-backups/previous.js (contains the state of Firefox during the previous successful shutdown);
sessionstore-backups/upgrade.js-[build id] (contains the state of Firefox after your latest upgrade).
|
Seniks aga kes mingil juhul ei taha sessiooni kaotada peaks kasutama: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/session-manager/
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martink91
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2011
|
12.08.2014 20:59:49
|
|
|
Mul probleem firefoxi bookmarki back-up'idega.
Firefox on oma süsteemi ületurvanud juba. Probleem järgmine. Win läks untsu. Kuna plaan oli nkn ssd omale soetada, siis sai see ka ära tehtud, uus win ssd peale ja.... kui tahtsin vana ketta pealt firefox bookmarke krattima minna... pole foldereid, täielik tühjus(peidetud folderid olid nähtavaks tehtud), sama oli ka uue winiga. Okei sorisin netis sai mingi "protsentide ja appdata" jms jamaga C: ketta bookmarkidele ligi, saab täitsa faile näha ja puha. Aga vot läbi explori folderites navigeerides failideni ei jõua. Jama majas. Nüüd aga tahaks vana wini kettal olevatele bookmarkidele ligi saada, seal protsentidest ja muust jurast enam ei piisa. Oskab keegi miskit aidata, sest google otsingust pole kasu senimaani olnud.
Vaikselt vihkan seda firefoxi juba, lähen mõne vanema versiooni peale tagasi kus sellist jama pole, praegune on niigi juraks tehtud . Mingi 8 aasta jooksul kogutud bookmarkid muidu lännud.
_________________ Inimesed arvavad, et geenius on olla lõbus, aga nad ei saa aru, kui raske on välja kannatada kogu maailma idioote |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martink91
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2011
|
12.08.2014 21:32:40
|
|
|
Ise küsin ise vastan vana win oli ikka seitse.
Jah ma navigeerisin õigetes kaustades , kui sa hästi hoolikalt loed siis "protsendid ja appdata" oligi see sinu pakutud teekond
Aga minu probleemi lahendus. Läksin vanale kettale ja hakkasin otsima .json faili kasutades *.json* (kirjutasin "tärn-punkt-json-tärn") kõige ligemal bookmarkide folderile võib olla "local" kaustas istudes (kitsendab .json failide leidmist), kui sealt bookmarkide teoreetilisele folderile veel ligemale minna, siis .json faile sealt enam ei leita. Ühesõnaga võtad sealt siis meelepärase(kuupäeva järgi näiteks) faili ja kopeerid selle omale kuskile(mina panin desktopile). Aga ikkagi ma ei saa aru, kuidas või miks bookmarkide failid peitetud on, nii et niisama navigeerides neid näha pole, samas kui otsinguga nad välja tulevad? Järgmine aste oleks olnud ubuntu live cd millega sisse oleksin läinud. Ma usun et ma pole ainus kes sedaviisi katkistest süsteemidest oma vajalike faile(bookmarke) välja kopeerib.
_________________ Inimesed arvavad, et geenius on olla lõbus, aga nad ei saa aru, kui raske on välja kannatada kogu maailma idioote |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
12.08.2014 21:43:24
|
|
|
Martink91, öeldi ju, et otsi places.sqlite faili. Soovitavalt mõne normaalse failihalduriga, nt. kasvõi Far mis näitab asju nii nagu need on, mitte nagu Win neid sulle ette söödab.
Pärast võid või käsitsi terve profiilikausta ringi tõsta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
17.08.2014 12:01:29
|
|
|
Tulen ühe vana probleemi juurde tagasi, mis aegajalt kummitab. Nimelt see, et Firefox ise end automaatselt uuendab. Seadetes olen igal pool maha võtnud automaatsed uuendused ja isegi uuenduse kontrolli kontrolli (Never check).
About: configis kontrollides on ka seaded sedasi:
app.update.auto - false
app.update.enabled - false
app.update.silent - false
Ja ikka mingi hetk FF käima pannes tuleb aken, stiilis "kontrollin add-one kas nad uue versiooniga ühilduvad" ja seejärel ongi jälle uusim FF otsa lastud. Kuida paganama moodi seda uuendust täielikult välja lülitada?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
17.08.2014 12:33:02
|
|
|
See on mul ka nii: app.update.service.enabled - false
Hm.. Hetkel mõtlen, et kuna kasutan Portable varianti, kus installides mingeid valikuid pole, kas siis see Mozilla Maintenance Service võib ka seetõttu paigaldatud olla? maintenanceservice.exe ja maintenanceservice_installer.exe on FF kaustas küll olemas.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|