|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
14.06.2014 12:53:10
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| owndyaa kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
Kunagi 1:1 olukordi ei ole, aga minul sarnases situatsioonis vahetati ruuter - ei aidanud, misjärel tõsteti kuskil kapis teise pesa külge. Pesa vahetus vms tegevus tehniku poolt kõrvaldas mured.
Samamoodi ei saanud Elion ruuterit kätte ja peale restarti ei võtnud ühendust taha.
Kas tegid ainult restardi või reseti ka? Minul reset kõrvaldas probleemid kuni järgmise ruuteri restardini. Ruuteriks Inteno. |
Imelik ongi see ,et päevapealt kadus.. Mitte mingit äikest ega tormi tol ajal polnud.
Tegin ise pesa vahetuse aga see ei aidanud, kuid jällegi pole proovinud teist ruuterit.
Esialgu piirdusin restardiga ja siis pärast veel resetiga. Isegi ruuter ise ütleb, et tsekkaks ikka DSL ühendust. Pole ühendatud.. blaablabla.
Isekahtlustan kuskil jaamas või kusagil see kaabel pekkis. |
Mind tõstetigi Elioni kapis ümber (ok, konteiner, 5x3m). Sellega sai probleem lahenduse. Telefonist öeldi, et ruuter ei saanud mingisuguseid signaale või korraldusi õigesti kätte.
PS. Mina kohe nii tark ei olnud, aga kui kasutad 12/1 ja juhtud kodus olema, siis lase tehnikul VDSL taha lükata ja vaata, mis tugevusega signaal on (kui just mitu kilomeetrit ei ole) |
Okei. Eks ma helistan mingi päev ja lepin tehnikuga aja kokku.
Praegu istun 30'se neti taga...
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.06.2014 13:34:38
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
PS. Mina kohe nii tark ei olnud, aga kui kasutad 12/1 ja juhtud kodus olema, siis lase tehnikul VDSL taha lükata ja vaata, mis tugevusega signaal on :wink: (kui just mitu kilomeetrit ei ole) |
Selle eelduseks ikka jaama VDSL võimekus ju. Aga idee iseenesest hea, eriti neile kellel võimalus teoreetiliselt olemas kuid Elion ei paku ametlikult ühendust. |
Eelduseks on ka VDSLi võimekusega ruuter (TG789 või Inteno).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
16.06.2014 17:19:36
|
|
|
| Kellelgi on kogemusi Inteno ruuteriga ? Millegi pärast ühendus korraks normaalne, järgmine hetk hakib haigelt. 30mbit nett.. Ükshetk 30mbit, teine hetk mingi 1mbit
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
16.06.2014 18:19:45
|
|
|
| Proovi arvuti pesa ruuteris 100Mbit peale lukku panna, minul Youtube striimimise jamadega aitas. Ruuter>Network>Port management.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
16.06.2014 19:50:57
|
|
|
| Keegi Inteno ruuteriga WIFI printerit on ühendanud WPS ühenduse kaudu? Ruuteril WPS sisse lülitatud. Hakkan siis seadmeid paaritama: vajutan ruuteril WPS nuppu ja vastav tuluke hakkab aeglaselt vilkuma. Vajutan siis printeril ka (Samsung WL-2165W) vastavat nuppu ja tuluke hakkab ka vilkuma (veidi kiiremini kui ruuteril), nii minutit paar need tulukesed nii ruuteril kui printeril vilguvad üksteise võidu, siis printeril vilkumine lakkab (tuluke kustub ära) ja ei ühenda ära. Ruuteril vilgub edasi senikaua kuni saab ruuteril restart tehtud. Ruuteril uusim firmware.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.06.2014 19:52:05
|
|
|
See WPS ei toimi ikka veel. Kahjuks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
16.06.2014 20:56:14
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| See WPS ei toimi ikka veel. Kahjuks. |
Seda ma kartsin. Eks tuleb ikka usb kaabel järgi surada ja läbi kaabli ühendus ära konfida kuigi mingi aja pärast jälle ühendus maas ruuteri ja printeri vahel. Vähemalt TG784 ajal toimis see WPS kenasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.06.2014 22:39:47
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
| Keegi Inteno ruuteriga WIFI printerit on ühendanud WPS ühenduse kaudu? Ruuteril WPS sisse lülitatud. Hakkan siis seadmeid paaritama: vajutan ruuteril WPS nuppu ja vastav tuluke hakkab aeglaselt vilkuma. Vajutan siis printeril ka (Samsung WL-2165W) vastavat nuppu ja tuluke hakkab ka vilkuma (veidi kiiremini kui ruuteril), nii minutit paar need tulukesed nii ruuteril kui printeril vilguvad üksteise võidu, siis printeril vilkumine lakkab (tuluke kustub ära) ja ei ühenda ära. Ruuteril vilgub edasi senikaua kuni saab ruuteril restart tehtud. Ruuteril uusim firmware. |
Kui ma nüüd ei eksi, siis nägin antud Samsungi mudeliga päris palju vaeva, et WiFi kaudu tööle saada. WPS ei toiminud ka LinkSysi ruuteri puhul. Kas sul kõik driverid ja tarkvara on installitud arvutis? See aparaat tahtis haldusprogrammi lisaks driveritele.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.06.2014 21:28:54
|
|
|
Mäs teema on.
Seis selline: Cat5 tuleb tuppa, seal otsas switch. Switchi küljes ruuter, arvuti ning NAS.
Ning kui NAS-ist miskit vaadata, hakkab DTV ruudutama.
Elioni kopsik keldris ei pea vasta? (liiklus NASi ja PC vahel käib üle neti mitte LAN-s).
Või peab tõesti neti kaudu selle Inteno tellima ja 14 päeva jooksul piinama kuis annab (juhuks kui piinamisele vasta ei pea, saaks tagastada).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.06.2014 21:43:32
|
|
|
Inteno võta rendile, saad tagastada ka peale kolme kuud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver12
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2012
|
18.06.2014 09:40:07
|
|
|
| Tere! Kas keegi oskab aidata järgneva probleemiga: mul on Inteno ruuter ja sain tänu optilisele kaablile 100/100mbit ühenduse. Vahepeal töötab jube hästi ja allalaadimised ikka üle 10mb/s, kuid näiteks mõnikord hakkab täiesti lambist lehti avades jube aeglaselt liikuma ja mõnel korral chrome's allalaadides laeb ta kiiresti--->aeglaselt-->tõksub_kohapeal-->(kui ei faili allalaadimine)-->kiiresti-->...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
18.06.2014 17:37:26
|
|
|
| oliver12 kirjutas: |
| Tere! Kas keegi oskab aidata järgneva probleemiga: mul on Inteno ruuter ja sain tänu optilisele kaablile 100/100mbit ühenduse. Vahepeal töötab jube hästi ja allalaadimised ikka üle 10mb/s, kuid näiteks mõnikord hakkab täiesti lambist lehti avades jube aeglaselt liikuma ja mõnel korral chrome's allalaadides laeb ta kiiresti--->aeglaselt-->tõksub_kohapeal-->(kui ei faili allalaadimine)-->kiiresti-->... |
Ma sain oma probleemile jälile.. endal 30nene ja Inteno. Mõtlesin miks kogu aeg hakib, ükshetk 30mbit teine hetk mingi 1mbit... kaabel oli pekkis
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.06.2014 21:23:14
|
|
|
| kaks võimalikku viga, wifiga häired või teada tuntud probleemne LAN võrgukaart arvutil, lahendus 1 wifi kanali muutmine, teisel puhul kas LAN 3 või 4 pesa kasutamine ning võimalusel forssida 100M LAN kiiruseks kas ruuteris või võrgukaardil.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
22.06.2014 18:45:17
|
|
|
Terv,
Kuidas saab Inteno administ välja kickida seadmed, mis on küljes. Üks üleliigne seade on sees ning ei saa aru, mis see on.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
25.06.2014 20:14:27
|
|
|
Kui esineb packet lossi (endal kõigub see 2% - 80% vahel) aga samas elionist öeldakse et nende poolt nad ei näe mingit packet lossi, kas siis võib järeldada, et ruuter (tg784) on kehvaks jäänud?
Packet lossi samas koguaeg ka ei ole, täiesti vabalt võib olla mõni päev ilma packet lossita ka
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.06.2014 20:23:20
|
|
|
| Stabby, võrgusisene kaabel nässus?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.06.2014 20:28:31
|
|
|
Aga kui panna ööseks lihtsalt ruuterit pingima?
viimati muutis A.S. 25.06.2014 20:28:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
25.06.2014 20:28:36
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Stabby, võrgusisene kaabel nässus? |
arvuti ja ruuteri vahel on tavaline netikaabel ja see sai alles vahetatud uue vastu, kui seda mõtled.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.06.2014 20:30:30
|
|
|
| Stabby, seda mõtlen jah. On olnud juhus, kus lasin kaabli teha (15m) ja oli algusest alates nässus. Pistikus mingi kala. Pingi mõnda aega ruuterit jah ja saad aimu kohe kaabli korrasolekust.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
25.06.2014 21:03:34
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Stabby, seda mõtlen jah. On olnud juhus, kus lasin kaabli teha (15m) ja oli algusest alates nässus. Pistikus mingi kala. Pingi mõnda aega ruuterit jah ja saad aimu kohe kaabli korrasolekust. |
ruuterit pingib ilusti (ei jooksnud küll üleöö hetkel aga praegu koguaeg test jooksis).
ma ise kahtlustan, et veneaegne vaskkaabel mis majja tuleb, seal peitub kuskil see probleem aga elion selle eest ei vastuta vist....odav lõbu see vist ei ole
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
25.06.2014 21:04:47
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Stabby, seda mõtlen jah. On olnud juhus, kus lasin kaabli teha (15m) ja oli algusest alates nässus. Pistikus mingi kala. Pingi mõnda aega ruuterit jah ja saad aimu kohe kaabli korrasolekust. |
ruuterit pingib ilusti (ei jooksnud küll üleöö hetkel aga praegu koguaeg test jooksis).
ma ise kahtlustan, et veneaegne vaskkaabel mis majja tuleb, seal peitub kuskil see probleem aga elion selle eest ei vastuta vist....odav lõbu see vist ei ole |
Sinu krundi piires vastutad ise kaabli eest ja väljaspool peaks Elioni mure olema...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
27.06.2014 11:59:05
|
|
|
| Missuguse musta maagia abil 789vn koos tarkvaraga 8.C.D.5 saab aru, et kaabli teises otsas on iptv seade? Uurisin ja puurisin, kuid linuxi karbist ma telepilti nö ruuteri default seadistusega kätte enam ei saanud, ju MAC spoofimisest enam ei piisa.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.06.2014 12:04:26
|
|
|
Tomorrow, arvatavasti muutus gateway aadress.
Ingram, vabakanalid peaksid ikka tulema, krüptituid ei peagi sa nägema.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.06.2014 12:39:49
|
|
|
Linuxiga IPTV toega meediakarbis ma vabakanaleid küll näen.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
27.06.2014 12:39:55
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Ingram, vabakanalid peaksid ikka tulema, krüptituid ei peagi sa nägema. |
Aa väga huvitav, just katsetasin macbooki peal ja sai isegi 192.168.1.# ip-ga iptv kanalitele ligi. Arvasin et selleks peab 10-algusega ip olema.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.06.2014 13:10:03
|
|
|
| Ingram kirjutas: |
Aa väga huvitav, just katsetasin macbooki peal ja sai isegi 192.168.1.# ip-ga iptv kanalitele ligi. Arvasin et selleks peab 10-algusega ip olema. |
Uusima firmwarega TG784, TG789 ja Inteno puhul on IPTV ja muu nodi samas subnetis.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
27.06.2014 14:22:19
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Linuxiga IPTV toega meediakarbis ma vabakanaleid küll näen. |
vist läheb natuke teise teemaga rohkem kokku, kuid kas sul selles karbis saatekavad ka kuidagi tulevad?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.06.2014 14:50:41
|
|
|
Paraku ei. Kui teaks, kuidas kirjeldada nende tulemist siis saaks neid ju tulema panna
Vabakanalite salvestamine on seega suht mõttetu IPTV pealt ilma EPG toetuseta.
HDI Dune on seadmete seeria nimeks.
Vabakanalite salvestamine käib endal NAS seadmes, mis EPG järgi suudab toimetada.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
27.06.2014 14:55:02
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Paraku ei. Kui teaks, kuidas kirjeldada nende tulemist siis saaks neid ju tulema panna
Vabakanalite salvestamine on seega suht mõttetu IPTV pealt ilma EPG toetuseta.
HDI Dune on seadmete seeria nimeks.
Vabakanalite salvestamine käib endal NAS seadmes, mis EPG järgi suudab toimetada. |
Aga kust sinna EPG andmed tulevad?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.06.2014 15:54:02
|
|
|
Ingram, DVB-T pealt ja seda ka salvestab.
jägaja, kas see QNap DVB-T soft on inimlik? Mõtlen kasutusmugavuse suhtes? Synology Video Station on paras käkerdis, samamoodi ka DVBLink. Pole mingit võimalust nt. kiirelt 1 kanal ette võtta ja seal nädala jagu saateid kiirelt salvestuseks ära märkida.
PC peal DVBViewer on ses suhtes kordades mugavam kuigi tolle veebiliides on ka veidi kohmakas.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
27.06.2014 16:00:34
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Ingram, DVB-T pealt ja seda ka salvestab. |
Seda ma kahtlustasin. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.06.2014 22:18:16
|
|
|
WTF on selline asi võimalik?
Võtsin prooviks 3 päeva avast secureline. Nii kui selle aktiveerin põmaki arvutis nett kadunud. Ja taga targemaks, switchi otsas olevas ruuteris toimub sama asi (arvuti pole kuidagi seotud ruuteriga). Lülitan välja, möödub ~5 sekundit ja põmaki, nii ruuteirs kui arvutis nett olemas.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.06.2014 23:42:38
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Ingram, DVB-T pealt ja seda ka salvestab.
jägaja, kas see QNap DVB-T soft on inimlik? Mõtlen kasutusmugavuse suhtes? Synology Video Station on paras käkerdis, samamoodi ka DVBLink. Pole mingit võimalust nt. kiirelt 1 kanal ette võtta ja seal nädala jagu saateid kiirelt salvestuseks ära märkida.
PC peal DVBViewer on ses suhtes kordades mugavam kuigi tolle veebiliides on ka veidi kohmakas. |
Ega ta miski eriline asi pole, aga toimetab oma asjad ära. Nädala saated saab saatekavas ette märkida, sisestad saate nime ja antakse ette kõik leitud osad mingil ajajoonel. Seriaale salvestan selliselt nädala jagu märkides korraga.
DVB Link on Qnapil ka olemas, aga ei näe seal mingit eelist. DVB-C jaoks on ainult tasuliste kanalite mooduli tugi olemas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
28.06.2014 10:08:35
|
|
|
Asjalikku Inteno DG301 pordi suunamise juhendit ? Olles Inteno seadete all, ei leia kuskilt üles
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.06.2014 10:30:37
|
|
|
| miga kirjutas: |
Asjalikku Inteno DG301 pordi suunamise juhendit ? Olles Inteno seadete all, ei leia kuskilt üles  |
Network/Firewall/Port forwards...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
28.06.2014 10:56:11
|
|
|
-parun-, oi kaunis, toimib
bladerunner, guugeldasin, kuid ju jäi kuskil midagi vajaka
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
30.06.2014 14:47:00
|
|
|
VDSL.-i uploadi ei saagi juurde
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
30.06.2014 14:50:10
|
|
|
Tore, et ikka 12/1 ühendusel ka hinda tõstetakse.
Maksangi kuidagi liiga vähe selle hea ühenduse eest.
Mõnus.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadCow
HV vaatleja
liitunud: 26.05.2007
|
30.06.2014 14:56:33
|
|
|
Noh, nüüd on siis vähemalt teada mida mõeldi lausega: "mõtleme ka vana ADSL'i kasutajate peale."
Juhheeiiii
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
30.06.2014 14:59:12
|
|
|
| Six kirjutas: |
Tore, et ikka 12/1 ühendusel ka hinda tõstetakse.
Maksangi kuidagi liiga vähe selle hea ühenduse eest.
Mõnus. |
+1
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
30.06.2014 15:04:11
|
|
|
kellele see hind samaks jääb? sealt uudisest on ainult 5/1 ja 5/5 hinnatõus puudu või veel midagi? kas see tähendab, et üle poole (90k vs 100k) kasutab selliseid kiiruseid?
12/1 hinnatõus
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.06.2014 15:11:29
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| kas see tähendab, et üle poole (90k vs 100k) kasutab selliseid kiiruseid? |
Kui oled ADSL võrgus ja vaatad kahte telerit, siis ju reaalselt vaid 5/1 kiirus ongi võimalik.
Tähendab, maksta saaksid ka suurema kiiruse eest, suuremat kiirust ennast siiski ei saaks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2014 15:11:47
|
|
|
Et siis 300/300 pakett on 7€ kallim kui 100/100
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.06.2014 15:20:49
|
|
|
| Üks klientide soovidest oli vasel internetikiirus 20/5 et ei peaks valima kõige kallimat paketti. Sisuliselt saavad kõik tänased adsl 12/1 kasutajad 1€ hinnalisa eest 20/5 kiiruse, kui asuvad 800M kaugusel jaamast ning omavad või soetavad seda kiirust toetava ruuteri.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
30.06.2014 15:23:17
|
|
|
Jälle see 800m jutt. Ma olen 801m kaugusel ja pean lihtsalt näppu imema ja rohkem pappi köhima olematu kiiruse eest.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
30.06.2014 15:23:51
|
|
|
Ma arvan, et need, kes on vähem kui 800 m kaugusel jaamast, on ammu valinud mõne normaalse VDSLi paketi.
Seega sisuliselt ei muutunud 12/1 klientidele mitte midagi peale hinnatõusu.
| indrekp kirjutas: |
| Üks klientide soovidest oli vasel internetikiirus 20/5 et ei peaks valima kõige kallimat paketti. Sisuliselt saavad kõik tänased adsl 12/1 kasutajad 1€ hinnalisa eest 20/5 kiiruse, kui asuvad 800M kaugusel jaamast ning omavad või soetavad seda kiirust toetava ruuteri. |
viimati muutis Six 30.06.2014 15:24:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|