Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 12:53:10 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
owndyaa kirjutas:
sooty kirjutas:
Kunagi 1:1 olukordi ei ole, aga minul sarnases situatsioonis vahetati ruuter - ei aidanud, misjärel tõsteti kuskil kapis teise pesa külge. Pesa vahetus vms tegevus tehniku poolt kõrvaldas mured.
Samamoodi ei saanud Elion ruuterit kätte ja peale restarti ei võtnud ühendust taha.
Kas tegid ainult restardi või reseti ka? Minul reset kõrvaldas probleemid kuni järgmise ruuteri restardini. Ruuteriks Inteno.


Imelik ongi see ,et päevapealt kadus.. Mitte mingit äikest ega tormi tol ajal polnud.
Tegin ise pesa vahetuse aga see ei aidanud, kuid jällegi pole proovinud teist ruuterit.
Esialgu piirdusin restardiga ja siis pärast veel resetiga. Isegi ruuter ise ütleb, et tsekkaks ikka DSL ühendust. Pole ühendatud.. blaablabla.

Isekahtlustan kuskil jaamas või kusagil see kaabel pekkis.

Mind tõstetigi Elioni kapis ümber (ok, konteiner, 5x3m). Sellega sai probleem lahenduse. Telefonist öeldi, et ruuter ei saanud mingisuguseid signaale või korraldusi õigesti kätte.

PS. Mina kohe nii tark ei olnud, aga kui kasutad 12/1 ja juhtud kodus olema, siis lase tehnikul VDSL taha lükata ja vaata, mis tugevusega signaal on icon_wink.gif (kui just mitu kilomeetrit ei ole)


Okei. Eks ma helistan mingi päev ja lepin tehnikuga aja kokku.
Praegu istun 30'se neti taga...
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 13:34:38 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
sooty kirjutas:

PS. Mina kohe nii tark ei olnud, aga kui kasutad 12/1 ja juhtud kodus olema, siis lase tehnikul VDSL taha lükata ja vaata, mis tugevusega signaal on :wink: (kui just mitu kilomeetrit ei ole)
Selle eelduseks ikka jaama VDSL võimekus ju. Aga idee iseenesest hea, eriti neile kellel võimalus teoreetiliselt olemas kuid Elion ei paku ametlikult ühendust.
Eelduseks on ka VDSLi võimekusega ruuter (TG789 või Inteno).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 17:19:36 vasta tsitaadiga

Kellelgi on kogemusi Inteno ruuteriga ? Millegi pärast ühendus korraks normaalne, järgmine hetk hakib haigelt. 30mbit nett.. Ükshetk 30mbit, teine hetk mingi 1mbit
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 18:19:45 vasta tsitaadiga

Proovi arvuti pesa ruuteris 100Mbit peale lukku panna, minul Youtube striimimise jamadega aitas. Ruuter>Network>Port management.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 16.06.2014 19:50:57 vasta tsitaadiga

Keegi Inteno ruuteriga WIFI printerit on ühendanud WPS ühenduse kaudu? Ruuteril WPS sisse lülitatud. Hakkan siis seadmeid paaritama: vajutan ruuteril WPS nuppu ja vastav tuluke hakkab aeglaselt vilkuma. Vajutan siis printeril ka (Samsung WL-2165W) vastavat nuppu ja tuluke hakkab ka vilkuma (veidi kiiremini kui ruuteril), nii minutit paar need tulukesed nii ruuteril kui printeril vilguvad üksteise võidu, siis printeril vilkumine lakkab (tuluke kustub ära) ja ei ühenda ära. Ruuteril vilgub edasi senikaua kuni saab ruuteril restart tehtud. Ruuteril uusim firmware.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.06.2014 19:52:05 vasta tsitaadiga

See WPS ei toimi ikka veel. Kahjuks.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 16.06.2014 20:56:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
See WPS ei toimi ikka veel. Kahjuks.

Seda ma kartsin. Eks tuleb ikka usb kaabel järgi surada ja läbi kaabli ühendus ära konfida kuigi mingi aja pärast jälle ühendus maas ruuteri ja printeri vahel. Vähemalt TG784 ajal toimis see WPS kenasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 22:39:47 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Keegi Inteno ruuteriga WIFI printerit on ühendanud WPS ühenduse kaudu? Ruuteril WPS sisse lülitatud. Hakkan siis seadmeid paaritama: vajutan ruuteril WPS nuppu ja vastav tuluke hakkab aeglaselt vilkuma. Vajutan siis printeril ka (Samsung WL-2165W) vastavat nuppu ja tuluke hakkab ka vilkuma (veidi kiiremini kui ruuteril), nii minutit paar need tulukesed nii ruuteril kui printeril vilguvad üksteise võidu, siis printeril vilkumine lakkab (tuluke kustub ära) ja ei ühenda ära. Ruuteril vilgub edasi senikaua kuni saab ruuteril restart tehtud. Ruuteril uusim firmware.

Kui ma nüüd ei eksi, siis nägin antud Samsungi mudeliga päris palju vaeva, et WiFi kaudu tööle saada. WPS ei toiminud ka LinkSysi ruuteri puhul. Kas sul kõik driverid ja tarkvara on installitud arvutis? See aparaat tahtis haldusprogrammi lisaks driveritele.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 21:28:54 vasta tsitaadiga

Mäs teema on.

Seis selline: Cat5 tuleb tuppa, seal otsas switch. Switchi küljes ruuter, arvuti ning NAS.
Ning kui NAS-ist miskit vaadata, hakkab DTV ruudutama.

Elioni kopsik keldris ei pea vasta? (liiklus NASi ja PC vahel käib üle neti mitte LAN-s).

Või peab tõesti neti kaudu selle Inteno tellima ja 14 päeva jooksul piinama kuis annab (juhuks kui piinamisele vasta ei pea, saaks tagastada).

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.06.2014 21:43:32 vasta tsitaadiga

Inteno võta rendile, saad tagastada ka peale kolme kuud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 18.06.2014 09:40:07 vasta tsitaadiga

Tere! Kas keegi oskab aidata järgneva probleemiga: mul on Inteno ruuter ja sain tänu optilisele kaablile 100/100mbit ühenduse. Vahepeal töötab jube hästi ja allalaadimised ikka üle 10mb/s, kuid näiteks mõnikord hakkab täiesti lambist lehti avades jube aeglaselt liikuma ja mõnel korral chrome's allalaadides laeb ta kiiresti--->aeglaselt-->tõksub_kohapeal-->(kui ei faili allalaadimine)-->kiiresti-->...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 12:54:55 vasta tsitaadiga

Konfi oma torrent või misiganes pirasikutaja ära. See kas ummistab ühenduste arvuga või ei jõua HDD kiirusele järele.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 17:37:26 vasta tsitaadiga

oliver12 kirjutas:
Tere! Kas keegi oskab aidata järgneva probleemiga: mul on Inteno ruuter ja sain tänu optilisele kaablile 100/100mbit ühenduse. Vahepeal töötab jube hästi ja allalaadimised ikka üle 10mb/s, kuid näiteks mõnikord hakkab täiesti lambist lehti avades jube aeglaselt liikuma ja mõnel korral chrome's allalaadides laeb ta kiiresti--->aeglaselt-->tõksub_kohapeal-->(kui ei faili allalaadimine)-->kiiresti-->...


Ma sain oma probleemile jälile.. endal 30nene ja Inteno. Mõtlesin miks kogu aeg hakib, ükshetk 30mbit teine hetk mingi 1mbit... kaabel oli pekkis
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 21:23:14 vasta tsitaadiga

kaks võimalikku viga, wifiga häired või teada tuntud probleemne LAN võrgukaart arvutil, lahendus 1 wifi kanali muutmine, teisel puhul kas LAN 3 või 4 pesa kasutamine ning võimalusel forssida 100M LAN kiiruseks kas ruuteris või võrgukaardil.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 18:45:17 vasta tsitaadiga

Terv,

Kuidas saab Inteno administ välja kickida seadmed, mis on küljes. Üks üleliigne seade on sees ning ei saa aru, mis see on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 20:14:27 vasta tsitaadiga

Kui esineb packet lossi (endal kõigub see 2% - 80% vahel) aga samas elionist öeldakse et nende poolt nad ei näe mingit packet lossi, kas siis võib järeldada, et ruuter (tg784) on kehvaks jäänud?

Packet lossi samas koguaeg ka ei ole, täiesti vabalt võib olla mõni päev ilma packet lossita ka
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 20:23:20 vasta tsitaadiga

Stabby, võrgusisene kaabel nässus?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 20:28:31 vasta tsitaadiga

Aga kui panna ööseks lihtsalt ruuterit pingima?

viimati muutis A.S. 25.06.2014 20:28:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 20:28:36 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Stabby, võrgusisene kaabel nässus?


arvuti ja ruuteri vahel on tavaline netikaabel ja see sai alles vahetatud uue vastu, kui seda mõtled.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 20:30:30 vasta tsitaadiga

Stabby, seda mõtlen jah. On olnud juhus, kus lasin kaabli teha (15m) ja oli algusest alates nässus. Pistikus mingi kala. Pingi mõnda aega ruuterit jah ja saad aimu kohe kaabli korrasolekust.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 21:03:34 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Stabby, seda mõtlen jah. On olnud juhus, kus lasin kaabli teha (15m) ja oli algusest alates nässus. Pistikus mingi kala. Pingi mõnda aega ruuterit jah ja saad aimu kohe kaabli korrasolekust.


ruuterit pingib ilusti (ei jooksnud küll üleöö hetkel aga praegu koguaeg test jooksis).

ma ise kahtlustan, et veneaegne vaskkaabel mis majja tuleb, seal peitub kuskil see probleem aga elion selle eest ei vastuta vist....odav lõbu see vist ei ole
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 25.06.2014 21:04:47 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
olafsand kirjutas:
Stabby, seda mõtlen jah. On olnud juhus, kus lasin kaabli teha (15m) ja oli algusest alates nässus. Pistikus mingi kala. Pingi mõnda aega ruuterit jah ja saad aimu kohe kaabli korrasolekust.


ruuterit pingib ilusti (ei jooksnud küll üleöö hetkel aga praegu koguaeg test jooksis).

ma ise kahtlustan, et veneaegne vaskkaabel mis majja tuleb, seal peitub kuskil see probleem aga elion selle eest ei vastuta vist....odav lõbu see vist ei ole


Sinu krundi piires vastutad ise kaabli eest ja väljaspool peaks Elioni mure olema...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 11:55:48 vasta tsitaadiga

Huvitav huvitav. Esimest korda pärast Elioni hooldustöid tahtis Windows uuesti võrgu parameetrid paika panna. See dialoog siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

Varem pole seda esinenud. Võrgukaart jms seadmed on samad ja seadeid pole muutnud. Mida see tehniliselt tähendab siis? All sideruumis tõsteti mind kuhugi teise porti või midagi?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 27.06.2014 11:59:05 vasta tsitaadiga

Missuguse musta maagia abil 789vn koos tarkvaraga 8.C.D.5 saab aru, et kaabli teises otsas on iptv seade? Uurisin ja puurisin, kuid linuxi karbist ma telepilti nö ruuteri default seadistusega kätte enam ei saanud, ju MAC spoofimisest enam ei piisa.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 12:04:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow, arvatavasti muutus gateway aadress.

Ingram, vabakanalid peaksid ikka tulema, krüptituid ei peagi sa nägema.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2014 12:39:49 vasta tsitaadiga

Linuxiga IPTV toega meediakarbis ma vabakanaleid küll näen.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 27.06.2014 12:39:55 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ingram, vabakanalid peaksid ikka tulema, krüptituid ei peagi sa nägema.


Aa väga huvitav, just katsetasin macbooki peal ja sai isegi 192.168.1.# ip-ga iptv kanalitele ligi. Arvasin et selleks peab 10-algusega ip olema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 13:10:03 vasta tsitaadiga

Ingram kirjutas:

Aa väga huvitav, just katsetasin macbooki peal ja sai isegi 192.168.1.# ip-ga iptv kanalitele ligi. Arvasin et selleks peab 10-algusega ip olema.
Uusima firmwarega TG784, TG789 ja Inteno puhul on IPTV ja muu nodi samas subnetis.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 27.06.2014 14:22:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Linuxiga IPTV toega meediakarbis ma vabakanaleid küll näen.


vist läheb natuke teise teemaga rohkem kokku, kuid kas sul selles karbis saatekavad ka kuidagi tulevad?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2014 14:50:41 vasta tsitaadiga

Paraku ei. Kui teaks, kuidas kirjeldada nende tulemist siis saaks neid ju tulema panna
Vabakanalite salvestamine on seega suht mõttetu IPTV pealt ilma EPG toetuseta.
HDI Dune on seadmete seeria nimeks.

Vabakanalite salvestamine käib endal NAS seadmes, mis EPG järgi suudab toimetada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 27.06.2014 14:55:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Paraku ei. Kui teaks, kuidas kirjeldada nende tulemist siis saaks neid ju tulema panna
Vabakanalite salvestamine on seega suht mõttetu IPTV pealt ilma EPG toetuseta.
HDI Dune on seadmete seeria nimeks.

Vabakanalite salvestamine käib endal NAS seadmes, mis EPG järgi suudab toimetada.


Aga kust sinna EPG andmed tulevad?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 15:54:02 vasta tsitaadiga

Ingram, DVB-T pealt ja seda ka salvestab.

jägaja, kas see QNap DVB-T soft on inimlik? Mõtlen kasutusmugavuse suhtes? Synology Video Station on paras käkerdis, samamoodi ka DVBLink. Pole mingit võimalust nt. kiirelt 1 kanal ette võtta ja seal nädala jagu saateid kiirelt salvestuseks ära märkida.
PC peal DVBViewer on ses suhtes kordades mugavam kuigi tolle veebiliides on ka veidi kohmakas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 27.06.2014 16:00:34 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ingram, DVB-T pealt ja seda ka salvestab.


Seda ma kahtlustasin. Tänud!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 22:18:16 vasta tsitaadiga

WTF on selline asi võimalik?
Võtsin prooviks 3 päeva avast secureline. Nii kui selle aktiveerin põmaki arvutis nett kadunud. Ja taga targemaks, switchi otsas olevas ruuteris toimub sama asi (arvuti pole kuidagi seotud ruuteriga). Lülitan välja, möödub ~5 sekundit ja põmaki, nii ruuteirs kui arvutis nett olemas.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2014 23:42:38 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ingram, DVB-T pealt ja seda ka salvestab.

jägaja, kas see QNap DVB-T soft on inimlik? Mõtlen kasutusmugavuse suhtes? Synology Video Station on paras käkerdis, samamoodi ka DVBLink. Pole mingit võimalust nt. kiirelt 1 kanal ette võtta ja seal nädala jagu saateid kiirelt salvestuseks ära märkida.
PC peal DVBViewer on ses suhtes kordades mugavam kuigi tolle veebiliides on ka veidi kohmakas.


Ega ta miski eriline asi pole, aga toimetab oma asjad ära. Nädala saated saab saatekavas ette märkida, sisestad saate nime ja antakse ette kõik leitud osad mingil ajajoonel. Seriaale salvestan selliselt nädala jagu märkides korraga.

DVB Link on Qnapil ka olemas, aga ei näe seal mingit eelist. DVB-C jaoks on ainult tasuliste kanalite mooduli tugi olemas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 10:08:35 vasta tsitaadiga

Asjalikku Inteno DG301 pordi suunamise juhendit ? Olles Inteno seadete all, ei leia kuskilt üles icon_redface.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 10:30:37 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Asjalikku Inteno DG301 pordi suunamise juhendit ? Olles Inteno seadete all, ei leia kuskilt üles icon_redface.gif


Network/Firewall/Port forwards...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 10:30:50 vasta tsitaadiga

miga, mul pole küll Intenot aga jäi nagu siitsamast silma, et tulemüüri seadete juures pidada asuma.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7987763#7987763

Üldiselt Google "inteno dg301 port forwarding" kasutamise oskus on ka kasulik omadus. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 10:56:11 vasta tsitaadiga

-parun-, oi kaunis, toimib thumbs_up.gif
bladerunner, guugeldasin, kuid ju jäi kuskil midagi vajaka icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 14:44:36 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/2842285/elion-tostab-90-000-kliendil-internetipakettide-hinda
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 14:47:00 vasta tsitaadiga

VDSL.-i uploadi ei saagi juurde icon_question.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 14:50:10 vasta tsitaadiga

Tore, et ikka 12/1 ühendusel ka hinda tõstetakse.
Maksangi kuidagi liiga vähe selle hea ühenduse eest.
Mõnus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadCow
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 14:56:33 vasta tsitaadiga

Noh, nüüd on siis vähemalt teada mida mõeldi lausega: "mõtleme ka vana ADSL'i kasutajate peale."
Juhheeiiii
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.06.2014 14:59:12 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Tore, et ikka 12/1 ühendusel ka hinda tõstetakse.
Maksangi kuidagi liiga vähe selle hea ühenduse eest.
Mõnus.


+1

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:04:11 vasta tsitaadiga

kellele see hind samaks jääb? sealt uudisest on ainult 5/1 ja 5/5 hinnatõus puudu või veel midagi? kas see tähendab, et üle poole (90k vs 100k) kasutab selliseid kiiruseid?

12/1 hinnatõus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:11:29 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
kas see tähendab, et üle poole (90k vs 100k) kasutab selliseid kiiruseid?

Kui oled ADSL võrgus ja vaatad kahte telerit, siis ju reaalselt vaid 5/1 kiirus ongi võimalik.
Tähendab, maksta saaksid ka suurema kiiruse eest, suuremat kiirust ennast siiski ei saaks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:11:47 vasta tsitaadiga

Et siis 300/300 pakett on 7€ kallim kui 100/100
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:20:49 vasta tsitaadiga

Üks klientide soovidest oli vasel internetikiirus 20/5 et ei peaks valima kõige kallimat paketti. Sisuliselt saavad kõik tänased adsl 12/1 kasutajad 1€ hinnalisa eest 20/5 kiiruse, kui asuvad 800M kaugusel jaamast ning omavad või soetavad seda kiirust toetava ruuteri.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.06.2014 15:23:17 vasta tsitaadiga

Jälle see 800m jutt. Ma olen 801m kaugusel ja pean lihtsalt näppu imema ja rohkem pappi köhima olematu kiiruse eest.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:23:51 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et need, kes on vähem kui 800 m kaugusel jaamast, on ammu valinud mõne normaalse VDSLi paketi.
Seega sisuliselt ei muutunud 12/1 klientidele mitte midagi peale hinnatõusu.

indrekp kirjutas:
Üks klientide soovidest oli vasel internetikiirus 20/5 et ei peaks valima kõige kallimat paketti. Sisuliselt saavad kõik tänased adsl 12/1 kasutajad 1€ hinnalisa eest 20/5 kiiruse, kui asuvad 800M kaugusel jaamast ning omavad või soetavad seda kiirust toetava ruuteri.


viimati muutis Six 30.06.2014 15:24:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.