|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
07.01.2014 15:28:53
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| wicked kirjutas: |
Kuna kohalik esindus läheb remonti, siis uut kaupa ei saabu enne kuu lõppu. Tänu sellele ei saa ka rendilepingut sõlmida uuele ruuterile. E-poest ei saa ka renti sõlmida
 |
Pidid jah sealt seina maha lõhkuma kus telekad on ja EMT poega kokku kolima. Mis ajast ta kinni pannakse? |
esmaspäevast (13.jaan) pidid ehituse mehed kohalolema kui ma nüüd õigesti mäletan ehk siis 11 vist viimast päeva lahti ja 12 pakkimine/kolimine, et müügi tööd enam ei toimuvat |
Imelik tundub küll. ePood näitab, et neid seal kohapeal päris korralik kogus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
07.01.2014 15:38:11
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
On keegi optika taga siis ka uut ruuterit proovinud? Saab täies mahus netti tarbida ja pilt ei hakka ruudutama? Ei julgeks enne rentima hakata kui asi selge pole tv pildi koha pealt  |
No 3 kuud kuskil, ei ole pilti ruudutama suutnud ajada. Steam + torrent kuid TV ei tee teist nägu, seega peaks kõik vajadused rahuldama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.01.2014 15:54:48
|
|
|
R3negadeX, selge, poodi minek ja renti, õhtul saab näha ja muljetada. Tänud Sulle!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
07.01.2014 18:01:02
|
|
|
| Oskab keegi õpetada, kuidas Intenoga porte suunata. Vana Thomson 784-ga oli lihtne ja mul on Utorrentis vanad sätted sees veel. Torrenti tuluke on roheline ning alla tuleb ilusti aga upload on väga niru.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.01.2014 18:12:35
|
|
|
| argentum7 kirjutas: |
| Oskab keegi õpetada, kuidas Intenoga porte suunata. Vana Thomson 784-ga oli lihtne ja mul on Utorrentis vanad sätted sees veel. Torrenti tuluke on roheline ning alla tuleb ilusti aga upload on väga niru. |
Network - Firewall - Port forwards
Name - suvaline nimi
External port - wan
External port - väline port
Internal zone - lan
Internal port - sisemine port, pakutakse automaatselt, kui External port on täidetud
Internal ip aadress - sisemine ip aadress, valitav rippmenüüst
Kui käsitsi suunamised tehtud , siis Services - UPNP ja NAT-PMP eest linnuke ära
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
viimati muutis Pailaps 07.01.2014 18:17:04, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
07.01.2014 18:13:29
|
|
|
Porte saad suunata Network->Firewall ja Port Forwards.
Aga torrenti jaoks peaks piisama, kui Services->UPNP->Start UPnP and NAT-PMP service sisse lülitad.
| argentum7 kirjutas: |
| Oskab keegi õpetada, kuidas Intenoga porte suunata. Vana Thomson 784-ga oli lihtne ja mul on Utorrentis vanad sätted sees veel. Torrenti tuluke on roheline ning alla tuleb ilusti aga upload on väga niru. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.01.2014 19:30:30
|
|
|
Uus ruuter sabas ja pilt ei ruuduta ning ping on 0 ja kiirus alla 96-98 ja üles 93-95.
Aga on ka 1 miinus ja 1 imelik asi. VLC peal vabad kanalid ei tööta ja wifi on ainult 40/40. Kas N standard rohkem ei peaks olema? Vb ka ei pea, sest 2,4ghz on menüüs näha ja 5ghz polegi võimalik valida, aga see 5 oleks vist suuremate (100+) kiirustega?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
07.01.2014 19:41:14
|
|
|
| olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.01.2014 19:43:55
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda. |
Ja 2,4ghz puhul jäävadki wifi kiirused max sinna 40 kanti eks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
07.01.2014 19:59:47
|
|
|
Endalgi ruuter käes ja esimesed tähelepanekud:
1) Konfimisvõimalused on üpriski avarad
2) Esmakäivitusel peaks ilmselt olema hoiatus, et võid rahulikult minna võileiba ja kohvi tegema, sest esimesed 20 minutit ethernet ei töötanud (wifi kusjuures hakkas vist umbes 10.. 15 minuti peal normaalselt toimima)
3) Konfimisel kui teha palju muudatusi (konfisin wifi ümber nii turva kui ka seadistuse poolel) juhtus nii, et seade lõpetas umbes 10 minutiks jälle vastamise ja ka võrku ei lubanud ethernetiga. Kusjuures WiFiga lubas... konfi muudatusi siiski ei teostatud.
VPN endpointi tahaks ikkagi.. Ei tohiks vist väga raske olla lisada antud fw-ga seda Elionil?
Nüüd ka küsimus... 2x2 konfiguratsioonis peaks 802.11n võrk suutma toimida 300Mbps kiirusel. Muutsin kanali laiuseks 40MHz aga kiirust see ülesse ei löönud ja inSSIDeriga vaadates on võrgu laius ikka 20MHz.
EDIT: Mulle tundub, et 40MHz peal üldsegi ei luba kanalit valida... muudan palju tahan aga ikka istub 6. kanali peal...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
07.01.2014 20:37:06
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
| olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda. |
Ja 2,4ghz puhul jäävadki wifi kiirused max sinna 40 kanti eks? |
ei jää - kõik oleneb ruuteri ja kliendseadme võimekusest.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.01.2014 20:57:46
|
|
|
Renka, ruuter on see uus ja kliendiseadmed on sülearvuti sisseehitatud wifiga ja nokia lumia 1020 n-wifi toega. Aga vb need on ise pudelikaelaks...ega ma kindel pole
Hetkel ootan muidugi kõnet tagasi tehnilisest toest, sest amino kava näitab ja raadio osa ka töötab, aga pilt puudub kõigil kanalitel.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.01.2014 21:00:25
|
|
|
ma nagu ei mõista seda küsimust, mida paljud siin esitanud on, et kas uue ruuteriga tääiskiirusel netti kasutades enam teles kuubikuid ei loobi.
teile on antud kuni 100Mbps (või 12 vms), tuleb arvestada overheadi ning seejärel peab kuidagi sinna sisse mahtuma "torrent" + telekanali mingi ~6Mbps
saate torrentiga oma ahistavate seadetega max kiiruse kätte, mingi 11,x MB/s või DSL mehed oma nutused 1MB, mis omakorda üleslaadimisest sõltub.
MIs tel siis teleri jaoks jääb? kogu see torrenti jant on osakeste allalaadimisele, ehk mitmet üheaegsete ühenduste summale suunatud - loomulikult hakkab tugeva koormusega TV alla jääma
samas võin tunnistada, et ehk törtsu vähemate ühendustega võib mul torrent 11,2MB/s alla tirida ja samas telekanal ka probleemideta mängida ja seda kõike TG784 kasutamisel
korterisse jookseb cat5, mitte optika, seega keldris on veel vanad seadmed ja sama kiirust, mis huawei mehed saavad, ei ole mulle võimaldatud
üle võlli keeramisel kaasnevad probleemid ja siin on pigem kasutaja probleemiks, mitte ruuter
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
07.01.2014 21:10:49
|
|
|
libe, optilise ühendusega klientidel peaks telekas jääma väljapoole seda 100M osa.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.01.2014 21:27:56
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| libe, optilise ühendusega klientidel peaks telekas jääma väljapoole seda 100M osa. |
ta seda just kirjutaski ju seda
| tsitaat: |
| samas võin tunnistada, et ehk törtsu vähemate ühendustega võib mul torrent 11,2MB/s alla tirida ja samas telekanal ka probleemideta mängida ja seda kõike TG784 kasutamisel |
ja seda kinnitan ka mina, isegi 2 teleka puhul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
07.01.2014 22:03:11
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
| olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda. |
Ja 2,4ghz puhul jäävadki wifi kiirused max sinna 40 kanti eks? |
Maksimum kiirus on võimalik ainult ideaaltingimustel. 2,4ghz on tavaliselt metsikult ülekoormatud. Tuleb arvestada sellega, et korraga saab ainult üks klient suhelda samal kanalil ja kui mitu klienti suhtleb, siis paratamatul interferentsi tõttu ühenduse kvaliteeti ei ole kõige parem. Elades mustamäel paneelikate vahel, võid näha, et kanalitel 1, 6 ja 11 on keskelt läbi 10 - 20 wifi tugijaama.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
07.01.2014 23:28:33
|
|
|
Hmm, olen ruuterit nüüd mingi 15 minsa sees hoidnud ja ruuteris näitab et dsl peaks funkama hooga aga arvutid netti ei saa ega ruuterist seest ei saa ka ühegi kiirusetesti ega pingimisasjaga ühendust. Ideid?
Edit:
Mis tarkvara versioon üldse sellel peal peab olema. Mul näitab 1. Midagi, äkki ei suuda asi ennast uuendada?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.01.2014 00:00:52
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Hmm, olen ruuterit nüüd mingi 15 minsa sees hoidnud ja ruuteris näitab et dsl peaks funkama hooga aga arvutid netti ei saa ega ruuterist seest ei saa ka ühegi kiirusetesti ega pingimisasjaga ühendust. Ideid?
Edit:
Mis tarkvara versioon üldse sellel peal peab olema. Mul näitab 1. Midagi, äkki ei suuda asi ennast uuendada? |
Mul on : DG301-W7P2U_ELION1.6.5RC1-131115_1731
Ega sul sisevõrgus staatilised ip-d pole?
Uuel ruuteril on vaikimisi 192.168.1.1
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
08.01.2014 00:05:37
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
Hmm, olen ruuterit nüüd mingi 15 minsa sees hoidnud ja ruuteris näitab et dsl peaks funkama hooga aga arvutid netti ei saa ega ruuterist seest ei saa ka ühegi kiirusetesti ega pingimisasjaga ühendust. Ideid?
Edit:
Mis tarkvara versioon üldse sellel peal peab olema. Mul näitab 1. Midagi, äkki ei suuda asi ennast uuendada? |
Mul on : DG301-W7P2U_ELION1.6.5RC1-131115_1731
Ega sul sisevõrgus staatilised ip-d pole?
Uuel ruuteril on vaikimisi 192.168.1.1 |
Sul on Interno DG301 ruuter?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 00:07:19
|
|
|
Ruuterile saan ilusti ligi. Võin wifi nimegi muuta ja igasugu jama seal korraldada
Selle elion1.6 asemel on minul int1.5. Dsli all näitab et ühendus on olemas aga järelikult ei suuda siis ise ennast uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.01.2014 00:11:27
|
|
|
| tptdairy kirjutas: |
Sul on Interno DG301 ruuter? |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
08.01.2014 00:16:04
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| tptdairy kirjutas: |
Sul on Interno DG301 ruuter? |
Jah |
kuidas toimetab ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
08.01.2014 00:18:07
|
|
|
| Huvitav kas Inteno ruuteril on võimalik WAN port ka kuidagi LAN pordiks muuta? Vaja oleks ühte vaba LAN porti juurde. Internet tuleb DSL pordi kaudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 00:21:22
|
|
|
| DarkSky, kas sul hakkas asi lihtsalt ja kiirelt toimima? Kas tegid mingit trikki ka äkki alguses? Ma ei saa enam aru mis ma tegema peaksin et asi liikuma hakkaks kuskile poole.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.01.2014 00:21:44
|
|
|
Sul pole ruuter Elioni enda softi uuendust peale laadinud.
Proovi veel toide välja ja uuesti sisse ja kui ikka ei tee uuendust, siis helpdesk äkki pushib sealtpoolt jõuga peale.
| eltso kirjutas: |
Ruuterile saan ilusti ligi. Võin wifi nimegi muuta ja igasugu jama seal korraldada
Selle elion1.6 asemel on minul int1.5. Dsli all näitab et ühendus on olemas aga järelikult ei suuda siis ise ennast uuendada. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.01.2014 00:22:29
|
|
|
| tptdairy kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| tptdairy kirjutas: |
Sul on Interno DG301 ruuter? |
Jah |
kuidas toimetab ?  |
Ei kurda praegu. Vahetasin selle ära et VDSL peale minna. Üks huvitav asi millele ma pihta ei ole saanud: sisevõrk töötab millegipärast 100Mbits peal, kuigi arvutis on 1000Mbit võrgukaart. Kaabel on ka 8 soonega, peaks nagu toimima...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
08.01.2014 00:22:34
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
| Huvitav kas Inteno ruuteril on võimalik WAN port ka kuidagi LAN pordiks muuta? Vaja oleks ühte vaba LAN porti juurde. Internet tuleb DSL pordi kaudu. |
ma pakun et switchina ta toimetaks küll
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
08.01.2014 00:29:56
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| DarkSky, kas sul hakkas asi lihtsalt ja kiirelt toimima? Kas tegid mingit trikki ka äkki alguses? Ma ei saa enam aru mis ma tegema peaksin et asi liikuma hakkaks kuskile poole. |
Mul käis asi suht kiirelt jah. Telekad-värgid töötasid. Lülitasin senise TG784 lihtsalt välja, kaablid tagant ära. Panin Inteno asemele kaablid taha ja vool järgi. Aega ei võtnud aga telekatele tulid pildid suht ruttu ette ja wifi hakkas ka suht kohe toimima. Kaablinetti ei proovinud kohe. Küll aga tegi ruuter peale esmakordset sisselülitust 2 restarti lühikeste vaheaegadega. Ju laadis võrgust automaatselt seadeid ja siis oli vajalik ka restart. Peale seda sujuvalt töötanud üle ööpäeva juba. Alles nüüd õhtul oli vaja muudel põhjustel restart teha. Ise olen selle ruuteriga küll rahul. See 2,4 GHz wifi ei häiri kuna elan maamajas ja teisi segavaid wifi võrke pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 00:33:56
|
|
|
Kas sa ruuteri alla viitsid korra piiluda, mul seal mingi huvitav network name kleeps alla pandud. Raudselt sain mingi katseruuteri mida ei olegi võimalik oma jõududega tööle saada
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.01.2014 00:40:36
|
|
|
eltso, wifi-key ja network name´idega kleeps oli mul karbis.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.01.2014 00:41:33
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Kas sa ruuteri alla viitsid korra piiluda, mul seal mingi huvitav network name kleeps alla pandud. Raudselt sain mingi katseruuteri mida ei olegi võimalik oma jõududega tööle saada  |
See network name peaks olema WiFi SSID
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 00:43:28
|
|
|
| Mul on network name elion a308 alla kleebitud nagu oleks juba kuskil üleval olnud rsk
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.01.2014 00:46:42
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Mul on network name elion a308 alla kleebitud nagu oleks juba kuskil üleval olnud rsk |
Kõigil on see kleeps all. Minu omal oli ka.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 00:48:19
|
|
|
| Ok, krt siis ma ei tea enam mida ma tegema pean, tehnilise toe tööpäev on ka läbi tänaseks seega peab homme ilmselt helistama ja lootma parimat
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.01.2014 00:52:01
|
|
|
Proovi korra resettida tagant. Äkki siis tõmbab uue softi peale.
| eltso kirjutas: |
| Ok, krt siis ma ei tea enam mida ma tegema pean, tehnilise toe tööpäev on ka läbi tänaseks seega peab homme ilmselt helistama ja lootma parimat |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
08.01.2014 00:52:29
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Kas sa ruuteri alla viitsid korra piiluda, mul seal mingi huvitav network name kleeps alla pandud. Raudselt sain mingi katseruuteri mida ei olegi võimalik oma jõududega tööle saada  |
Mul silt ruuteri põhja all selline.
Spoiler 
Tiba suurelt jäi uploadis see pilt aga vast on arusaadav.
Wifi parooli ja QR-koodi sodisin veits turvalisuse huvides.
Mul oli ruuteriga kaasas ka veel eraldi kleeps wifi parooliga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.01.2014 00:55:37
|
|
|
Ribakood WiFi key peal sodi ka siis juba ära, kui varjata tahad.
| DarkSky kirjutas: |
Wifi parooli ja QR-koodi sodisin veits turvalisuse huvides.
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.01.2014 00:58:19
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Ok, krt siis ma ei tea enam mida ma tegema pean, tehnilise toe tööpäev on ka läbi tänaseks seega peab homme ilmselt helistama ja lootma parimat |
Minul ei hakanud ka kohe toimima. Ma kõiki peensusi ei suuda meenutada. Mingil hetkel oli nii et Skype hakkas tööle aga browser mitte. Nimelahendus nagu ei oleks toiminud. Mul oli ka see probleem et sisevõrgus olid staatilised aadressid aga Gateway oli muutunud. Motorola ei hakanud ka kohe tööle. Peale esimest restarti hangus (valge ekraan) ja pärast teist restarti hakkas tööle.
viimati muutis -parun- 08.01.2014 01:00:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
08.01.2014 00:59:06
|
|
|
| Six kirjutas: |
Ribakood WiFi key peal sodi ka siis juba ära, kui varjata tahad.
| DarkSky kirjutas: |
Wifi parooli ja QR-koodi sodisin veits turvalisuse huvides.
|
|
Samas, kes mulle siia maale ikka wifit "laenama" tuleb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
08.01.2014 01:00:44
|
|
|
| DarkSky, sa ütle parem, et muudad niikuinii default key ära. Lollid kasutavad neid vaikimisi paroole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
08.01.2014 01:11:33
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| DarkSky, sa ütle parem, et muudad niikuinii default key ära. Lollid kasutavad neid vaikimisi paroole. |
Kui kuskil paneelikas elaks siis isegi vahetaks. Hetkel täitsa seesama default key kasutuses. Proovisin huvi pärast oma telefoni ribakoodi skänneriga seda lugeda ja ei ava seda. QR koodi originaalfotol tundis kohe ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 01:31:03
|
|
|
Nagu ma aru saan, siis seda intenot vist ise kuidagi uuendada ei saa ja pole ka millega uuendada, seega peab tänaseks alla andma
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.01.2014 01:57:33
|
|
|
Nett on ju olemas, järelikult pole eriline probleem hommikuni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anz
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2003
|
08.01.2014 02:57:13
|
|
|
| Ei õnnestu minul selle uue ja vahva ruuteriga kuidagi sisevõrgust välisele aadressile korrektselt ühenduda. Eesmärk on avada ka sisevõrgus veebipõhiseid teenuseid (mille server asub sisevõrgus) samade URL-idega, nagu väljaspool. Proovisin ka SNAT-i konfigureerida, kuid selle konfimisega pole varem tegelenud ning ülemäära kindel ei ole et asi õige sai. Thomsoniga olid seni seadistatud ainult pordisuunamised välisvõrgust sisehostile ja asi toimis. Inteno ruuteris on Hostname alla defineeritud domeen ning sisevõrgus asuva (veebi)serveri IP aadress. Mida veel? Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.01.2014 05:24:59
|
|
|
Tõstatan homme selle teema õige inimese juures homme, et snat reegliga nat loopback toimima saada.
WPS tarbeks olevat nuppu vajutades fail-safesse ei lähe, jtag ainult abiks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.01.2014 06:10:04
|
|
|
Welcome to the club!
| anz kirjutas: |
| Ei õnnestu minul selle uue ja vahva ruuteriga kuidagi sisevõrgust välisele aadressile korrektselt ühenduda. Eesmärk on avada ka sisevõrgus veebipõhiseid teenuseid (mille server asub sisevõrgus) samade URL-idega, nagu väljaspool. Proovisin ka SNAT-i konfigureerida, kuid selle konfimisega pole varem tegelenud ning ülemäära kindel ei ole et asi õige sai. Thomsoniga olid seni seadistatud ainult pordisuunamised välisvõrgust sisehostile ja asi toimis. Inteno ruuteris on Hostname alla defineeritud domeen ning sisevõrgus asuva (veebi)serveri IP aadress. Mida veel? Ideid? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.01.2014 08:52:49
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
| Huvitav kas Inteno ruuteril on võimalik WAN port ka kuidagi LAN pordiks muuta? Vaja oleks ühte vaba LAN porti juurde. Internet tuleb DSL pordi kaudu. |
Sisaldades vajalikke automaatseadistusi KMI ja GPON jaoks, vähetõenäoline. Intenol enam nii vabad käed seadistamiseks ei ole kui Thomsonil.
| -parun- kirjutas: |
| tptdairy kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| tptdairy kirjutas: |
Sul on Interno DG301 ruuter? |
Jah |
kuidas toimetab ?  |
Ei kurda praegu. Vahetasin selle ära et VDSL peale minna. Üks huvitav asi millele ma pihta ei ole saanud: sisevõrk töötab millegipärast 100Mbits peal, kuigi arvutis on 1000Mbit võrgukaart. Kaabel on ka 8 soonega, peaks nagu toimima... |
Realteki võrgukaardiga tegemist? Proovi 1 ja 2 pordi asemel porte 3 või 4.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.01.2014 09:19:51
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Realteki võrgukaardiga tegemist? Proovi 1 ja 2 pordi asemel porte 3 või 4. |
Intel(R) 82566DM Gigabit Network Connection 3 pordis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.01.2014 10:34:12
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| DarkSky kirjutas: |
Üks huvitav asi millele ma pihta ei ole saanud: sisevõrk töötab millegipärast 100Mbits peal, kuigi arvutis on 1000Mbit võrgukaart. Kaabel on ka 8 soonega, peaks nagu toimima... |
Realteki võrgukaardiga tegemist? Proovi 1 ja 2 pordi asemel porte 3 või 4. |
Kas oled kindel, et ikka on kaabel korralik? St kas mingi muu seadmega oled saanud 1Gbps lingi püsti?
Mul endal oli nii, et varem töötas sisevõrk ilusti 100 Mbps peal. Aga kui Inteno sain siis selgus, et üks paar oli valesti ühendatud ning gigabitti ei saanud püsti. Tegin uue otsa ja kõik töötab nüüd gigabiti peal.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|