Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 15:28:53 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
harakas kirjutas:
wicked kirjutas:
Kuna kohalik esindus läheb remonti, siis uut kaupa ei saabu enne kuu lõppu. Tänu sellele ei saa ka rendilepingut sõlmida uuele ruuterile. E-poest ei saa ka renti sõlmida thumbs_up.gif
icon_neutral.gif

Pidid jah sealt seina maha lõhkuma kus telekad on ja EMT poega kokku kolima. Mis ajast ta kinni pannakse?

esmaspäevast (13.jaan) pidid ehituse mehed kohalolema kui ma nüüd õigesti mäletan ehk siis 11 vist viimast päeva lahti ja 12 pakkimine/kolimine, et müügi tööd enam ei toimuvat


Imelik tundub küll. ePood näitab, et neid seal kohapeal päris korralik kogus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 15:38:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
On keegi optika taga siis ka uut ruuterit proovinud? Saab täies mahus netti tarbida ja pilt ei hakka ruudutama? Ei julgeks enne rentima hakata kui asi selge pole tv pildi koha pealt icon_smile.gif


No 3 kuud kuskil, ei ole pilti ruudutama suutnud ajada. Steam + torrent kuid TV ei tee teist nägu, seega peaks kõik vajadused rahuldama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 15:54:48 vasta tsitaadiga

R3negadeX, selge, poodi minek ja renti, õhtul saab näha ja muljetada. Tänud Sulle! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 18:01:02 vasta tsitaadiga

Oskab keegi õpetada, kuidas Intenoga porte suunata. Vana Thomson 784-ga oli lihtne ja mul on Utorrentis vanad sätted sees veel. Torrenti tuluke on roheline ning alla tuleb ilusti aga upload on väga niru.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 18:12:35 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
Oskab keegi õpetada, kuidas Intenoga porte suunata. Vana Thomson 784-ga oli lihtne ja mul on Utorrentis vanad sätted sees veel. Torrenti tuluke on roheline ning alla tuleb ilusti aga upload on väga niru.


Network - Firewall - Port forwards

Name - suvaline nimi

External port - wan

External port - väline port

Internal zone - lan

Internal port - sisemine port, pakutakse automaatselt, kui External port on täidetud

Internal ip aadress - sisemine ip aadress, valitav rippmenüüst

Kui käsitsi suunamised tehtud , siis Services - UPNP ja NAT-PMP eest linnuke ära

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 07.01.2014 18:17:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 18:13:29 vasta tsitaadiga

Porte saad suunata Network->Firewall ja Port Forwards.
Aga torrenti jaoks peaks piisama, kui Services->UPNP->Start UPnP and NAT-PMP service sisse lülitad.

argentum7 kirjutas:
Oskab keegi õpetada, kuidas Intenoga porte suunata. Vana Thomson 784-ga oli lihtne ja mul on Utorrentis vanad sätted sees veel. Torrenti tuluke on roheline ning alla tuleb ilusti aga upload on väga niru.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 19:30:30 vasta tsitaadiga

Uus ruuter sabas ja pilt ei ruuduta ning ping on 0 icon_eek.gif ja kiirus alla 96-98 ja üles 93-95.

Aga on ka 1 miinus ja 1 imelik asi. VLC peal vabad kanalid ei tööta ja wifi on ainult 40/40. Kas N standard rohkem ei peaks olema? Vb ka ei pea, sest 2,4ghz on menüüs näha ja 5ghz polegi võimalik valida, aga see 5 oleks vist suuremate (100+) kiirustega?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 19:41:14 vasta tsitaadiga

olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 19:43:55 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda.


Ja 2,4ghz puhul jäävadki wifi kiirused max sinna 40 kanti eks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 19:59:47 vasta tsitaadiga

Endalgi ruuter käes ja esimesed tähelepanekud:
1) Konfimisvõimalused on üpriski avarad
2) Esmakäivitusel peaks ilmselt olema hoiatus, et võid rahulikult minna võileiba ja kohvi tegema, sest esimesed 20 minutit ethernet ei töötanud (wifi kusjuures hakkas vist umbes 10.. 15 minuti peal normaalselt toimima)
3) Konfimisel kui teha palju muudatusi (konfisin wifi ümber nii turva kui ka seadistuse poolel) juhtus nii, et seade lõpetas umbes 10 minutiks jälle vastamise ja ka võrku ei lubanud ethernetiga. Kusjuures WiFiga lubas... konfi muudatusi siiski ei teostatud.

VPN endpointi tahaks ikkagi.. icon_lol.gif Ei tohiks vist väga raske olla lisada antud fw-ga seda Elionil?

icon_idea.gif Nüüd ka küsimus... 2x2 konfiguratsioonis peaks 802.11n võrk suutma toimida 300Mbps kiirusel. Muutsin kanali laiuseks 40MHz aga kiirust see ülesse ei löönud ja inSSIDeriga vaadates on võrgu laius ikka 20MHz.
EDIT: Mulle tundub, et 40MHz peal üldsegi ei luba kanalit valida... muudan palju tahan aga ikka istub 6. kanali peal...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 20:37:06 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda.


Ja 2,4ghz puhul jäävadki wifi kiirused max sinna 40 kanti eks?
ei jää - kõik oleneb ruuteri ja kliendseadme võimekusest.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 20:57:46 vasta tsitaadiga

Renka, ruuter on see uus ja kliendiseadmed on sülearvuti sisseehitatud wifiga ja nokia lumia 1020 n-wifi toega. Aga vb need on ise pudelikaelaks...ega ma kindel pole icon_smile.gif

Hetkel ootan muidugi kõnet tagasi tehnilisest toest, sest amino kava näitab ja raadio osa ka töötab, aga pilt puudub kõigil kanalitel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2014 21:00:25 vasta tsitaadiga

ma nagu ei mõista seda küsimust, mida paljud siin esitanud on, et kas uue ruuteriga tääiskiirusel netti kasutades enam teles kuubikuid ei loobi.
teile on antud kuni 100Mbps (või 12 vms), tuleb arvestada overheadi ning seejärel peab kuidagi sinna sisse mahtuma "torrent" + telekanali mingi ~6Mbps

saate torrentiga oma ahistavate seadetega max kiiruse kätte, mingi 11,x MB/s või DSL mehed oma nutused 1MB, mis omakorda üleslaadimisest sõltub.
MIs tel siis teleri jaoks jääb? kogu see torrenti jant on osakeste allalaadimisele, ehk mitmet üheaegsete ühenduste summale suunatud - loomulikult hakkab tugeva koormusega TV alla jääma

samas võin tunnistada, et ehk törtsu vähemate ühendustega võib mul torrent 11,2MB/s alla tirida ja samas telekanal ka probleemideta mängida ja seda kõike TG784 kasutamisel
korterisse jookseb cat5, mitte optika, seega keldris on veel vanad seadmed ja sama kiirust, mis huawei mehed saavad, ei ole mulle võimaldatud

üle võlli keeramisel kaasnevad probleemid ja siin on pigem kasutaja probleemiks, mitte ruuter

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 21:10:49 vasta tsitaadiga

libe, optilise ühendusega klientidel peaks telekas jääma väljapoole seda 100M osa.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2014 21:27:56 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
libe, optilise ühendusega klientidel peaks telekas jääma väljapoole seda 100M osa.

ta seda just kirjutaski ju seda
tsitaat:
samas võin tunnistada, et ehk törtsu vähemate ühendustega võib mul torrent 11,2MB/s alla tirida ja samas telekanal ka probleemideta mängida ja seda kõike TG784 kasutamisel

ja seda kinnitan ka mina, isegi 2 teleka puhul

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 07.01.2014 22:03:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
olafsand, 5ghz pole võimalik valida, kuna see ruuter ei toeta lihtsalt seda.


Ja 2,4ghz puhul jäävadki wifi kiirused max sinna 40 kanti eks?


Maksimum kiirus on võimalik ainult ideaaltingimustel. 2,4ghz on tavaliselt metsikult ülekoormatud. Tuleb arvestada sellega, et korraga saab ainult üks klient suhelda samal kanalil ja kui mitu klienti suhtleb, siis paratamatul interferentsi tõttu ühenduse kvaliteeti ei ole kõige parem. Elades mustamäel paneelikate vahel, võid näha, et kanalitel 1, 6 ja 11 on keskelt läbi 10 - 20 wifi tugijaama.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 07.01.2014 23:28:33 vasta tsitaadiga

Hmm, olen ruuterit nüüd mingi 15 minsa sees hoidnud ja ruuteris näitab et dsl peaks funkama hooga aga arvutid netti ei saa ega ruuterist seest ei saa ka ühegi kiirusetesti ega pingimisasjaga ühendust. Ideid?
Edit:
Mis tarkvara versioon üldse sellel peal peab olema. Mul näitab 1. Midagi, äkki ei suuda asi ennast uuendada?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:00:52 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Hmm, olen ruuterit nüüd mingi 15 minsa sees hoidnud ja ruuteris näitab et dsl peaks funkama hooga aga arvutid netti ei saa ega ruuterist seest ei saa ka ühegi kiirusetesti ega pingimisasjaga ühendust. Ideid?
Edit:
Mis tarkvara versioon üldse sellel peal peab olema. Mul näitab 1. Midagi, äkki ei suuda asi ennast uuendada?

Mul on : DG301-W7P2U_ELION1.6.5RC1-131115_1731

Ega sul sisevõrgus staatilised ip-d pole?
Uuel ruuteril on vaikimisi 192.168.1.1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:05:37 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
eltso kirjutas:
Hmm, olen ruuterit nüüd mingi 15 minsa sees hoidnud ja ruuteris näitab et dsl peaks funkama hooga aga arvutid netti ei saa ega ruuterist seest ei saa ka ühegi kiirusetesti ega pingimisasjaga ühendust. Ideid?
Edit:
Mis tarkvara versioon üldse sellel peal peab olema. Mul näitab 1. Midagi, äkki ei suuda asi ennast uuendada?

Mul on : DG301-W7P2U_ELION1.6.5RC1-131115_1731

Ega sul sisevõrgus staatilised ip-d pole?
Uuel ruuteril on vaikimisi 192.168.1.1

Sul on Interno DG301 ruuter?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 00:07:19 vasta tsitaadiga

Ruuterile saan ilusti ligi. Võin wifi nimegi muuta ja igasugu jama seal korraldada icon_smile.gif
Selle elion1.6 asemel on minul int1.5. Dsli all näitab et ühendus on olemas aga järelikult ei suuda siis ise ennast uuendada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:11:27 vasta tsitaadiga

tptdairy kirjutas:

Sul on Interno DG301 ruuter?

Jah
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:16:04 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
tptdairy kirjutas:

Sul on Interno DG301 ruuter?

Jah

kuidas toimetab ? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 08.01.2014 00:18:07 vasta tsitaadiga

Huvitav kas Inteno ruuteril on võimalik WAN port ka kuidagi LAN pordiks muuta? Vaja oleks ühte vaba LAN porti juurde. Internet tuleb DSL pordi kaudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 00:21:22 vasta tsitaadiga

DarkSky, kas sul hakkas asi lihtsalt ja kiirelt toimima? Kas tegid mingit trikki ka äkki alguses? Ma ei saa enam aru mis ma tegema peaksin et asi liikuma hakkaks kuskile poole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:21:44 vasta tsitaadiga

Sul pole ruuter Elioni enda softi uuendust peale laadinud.
Proovi veel toide välja ja uuesti sisse ja kui ikka ei tee uuendust, siis helpdesk äkki pushib sealtpoolt jõuga peale.

eltso kirjutas:
Ruuterile saan ilusti ligi. Võin wifi nimegi muuta ja igasugu jama seal korraldada icon_smile.gif
Selle elion1.6 asemel on minul int1.5. Dsli all näitab et ühendus on olemas aga järelikult ei suuda siis ise ennast uuendada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:22:29 vasta tsitaadiga

tptdairy kirjutas:
-parun- kirjutas:
tptdairy kirjutas:

Sul on Interno DG301 ruuter?

Jah

kuidas toimetab ? thumbs_up.gif

Ei kurda praegu. Vahetasin selle ära et VDSL peale minna. Üks huvitav asi millele ma pihta ei ole saanud: sisevõrk töötab millegipärast 100Mbits peal, kuigi arvutis on 1000Mbit võrgukaart. Kaabel on ka 8 soonega, peaks nagu toimima...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:22:34 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Huvitav kas Inteno ruuteril on võimalik WAN port ka kuidagi LAN pordiks muuta? Vaja oleks ühte vaba LAN porti juurde. Internet tuleb DSL pordi kaudu.

ma pakun et switchina ta toimetaks küll
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 08.01.2014 00:29:56 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
DarkSky, kas sul hakkas asi lihtsalt ja kiirelt toimima? Kas tegid mingit trikki ka äkki alguses? Ma ei saa enam aru mis ma tegema peaksin et asi liikuma hakkaks kuskile poole.


Mul käis asi suht kiirelt jah. Telekad-värgid töötasid. Lülitasin senise TG784 lihtsalt välja, kaablid tagant ära. Panin Inteno asemele kaablid taha ja vool järgi. Aega ei võtnud aga telekatele tulid pildid suht ruttu ette ja wifi hakkas ka suht kohe toimima. Kaablinetti ei proovinud kohe. Küll aga tegi ruuter peale esmakordset sisselülitust 2 restarti lühikeste vaheaegadega. Ju laadis võrgust automaatselt seadeid ja siis oli vajalik ka restart. Peale seda sujuvalt töötanud üle ööpäeva juba. Alles nüüd õhtul oli vaja muudel põhjustel restart teha. Ise olen selle ruuteriga küll rahul. See 2,4 GHz wifi ei häiri kuna elan maamajas ja teisi segavaid wifi võrke pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 00:33:56 vasta tsitaadiga

Kas sa ruuteri alla viitsid korra piiluda, mul seal mingi huvitav network name kleeps alla pandud. Raudselt sain mingi katseruuteri mida ei olegi võimalik oma jõududega tööle saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:40:36 vasta tsitaadiga

eltso, wifi-key ja network name´idega kleeps oli mul karbis.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:41:33 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Kas sa ruuteri alla viitsid korra piiluda, mul seal mingi huvitav network name kleeps alla pandud. Raudselt sain mingi katseruuteri mida ei olegi võimalik oma jõududega tööle saada icon_smile.gif

See network name peaks olema WiFi SSID
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 00:43:28 vasta tsitaadiga

Mul on network name elion a308 alla kleebitud nagu oleks juba kuskil üleval olnud rsk
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:46:42 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Mul on network name elion a308 alla kleebitud nagu oleks juba kuskil üleval olnud rsk

Kõigil on see kleeps all. Minu omal oli ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 00:48:19 vasta tsitaadiga

Ok, krt siis ma ei tea enam mida ma tegema pean, tehnilise toe tööpäev on ka läbi tänaseks seega peab homme ilmselt helistama ja lootma parimat
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:52:01 vasta tsitaadiga

Proovi korra resettida tagant. Äkki siis tõmbab uue softi peale.

eltso kirjutas:
Ok, krt siis ma ei tea enam mida ma tegema pean, tehnilise toe tööpäev on ka läbi tänaseks seega peab homme ilmselt helistama ja lootma parimat
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 08.01.2014 00:52:29 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Kas sa ruuteri alla viitsid korra piiluda, mul seal mingi huvitav network name kleeps alla pandud. Raudselt sain mingi katseruuteri mida ei olegi võimalik oma jõududega tööle saada icon_smile.gif


Mul silt ruuteri põhja all selline.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tiba suurelt jäi uploadis see pilt aga vast on arusaadav.
Wifi parooli ja QR-koodi sodisin veits turvalisuse huvides.
Mul oli ruuteriga kaasas ka veel eraldi kleeps wifi parooliga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:55:37 vasta tsitaadiga

Ribakood WiFi key peal sodi ka siis juba ära, kui varjata tahad.

DarkSky kirjutas:

Wifi parooli ja QR-koodi sodisin veits turvalisuse huvides.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 00:58:19 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Ok, krt siis ma ei tea enam mida ma tegema pean, tehnilise toe tööpäev on ka läbi tänaseks seega peab homme ilmselt helistama ja lootma parimat

Minul ei hakanud ka kohe toimima. Ma kõiki peensusi ei suuda meenutada. Mingil hetkel oli nii et Skype hakkas tööle aga browser mitte. Nimelahendus nagu ei oleks toiminud. Mul oli ka see probleem et sisevõrgus olid staatilised aadressid aga Gateway oli muutunud. Motorola ei hakanud ka kohe tööle. Peale esimest restarti hangus (valge ekraan) ja pärast teist restarti hakkas tööle.


viimati muutis -parun- 08.01.2014 01:00:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 08.01.2014 00:59:06 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ribakood WiFi key peal sodi ka siis juba ära, kui varjata tahad.

DarkSky kirjutas:

Wifi parooli ja QR-koodi sodisin veits turvalisuse huvides.


Samas, kes mulle siia maale ikka wifit "laenama" tuleb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 01:00:44 vasta tsitaadiga

DarkSky, sa ütle parem, et muudad niikuinii default key ära. Lollid kasutavad neid vaikimisi paroole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 08.01.2014 01:11:33 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
DarkSky, sa ütle parem, et muudad niikuinii default key ära. Lollid kasutavad neid vaikimisi paroole.

Kui kuskil paneelikas elaks siis isegi vahetaks. Hetkel täitsa seesama default key kasutuses. Proovisin huvi pärast oma telefoni ribakoodi skänneriga seda lugeda ja ei ava seda. QR koodi originaalfotol tundis kohe ära icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 01:31:03 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis seda intenot vist ise kuidagi uuendada ei saa ja pole ka millega uuendada, seega peab tänaseks alla andma icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2014 01:57:33 vasta tsitaadiga

Nett on ju olemas, järelikult pole eriline probleem hommikuni thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anz
HV vaatleja
anz

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 02:57:13 vasta tsitaadiga

Ei õnnestu minul selle uue ja vahva ruuteriga kuidagi sisevõrgust välisele aadressile korrektselt ühenduda. Eesmärk on avada ka sisevõrgus veebipõhiseid teenuseid (mille server asub sisevõrgus) samade URL-idega, nagu väljaspool. Proovisin ka SNAT-i konfigureerida, kuid selle konfimisega pole varem tegelenud ning ülemäära kindel ei ole et asi õige sai. Thomsoniga olid seni seadistatud ainult pordisuunamised välisvõrgust sisehostile ja asi toimis. Inteno ruuteris on Hostname alla defineeritud domeen ning sisevõrgus asuva (veebi)serveri IP aadress. Mida veel? Ideid?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 08.01.2014 04:47:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi julge on juba katsetanud failsafe mode'sse bootida uue ruuteriga?
http://wiki.openwrt.org/doc/howto/generic.failsafe

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 05:24:59 vasta tsitaadiga

Tõstatan homme selle teema õige inimese juures homme, et snat reegliga nat loopback toimima saada.

WPS tarbeks olevat nuppu vajutades fail-safesse ei lähe, jtag ainult abiks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 06:10:04 vasta tsitaadiga

Welcome to the club!

anz kirjutas:
Ei õnnestu minul selle uue ja vahva ruuteriga kuidagi sisevõrgust välisele aadressile korrektselt ühenduda. Eesmärk on avada ka sisevõrgus veebipõhiseid teenuseid (mille server asub sisevõrgus) samade URL-idega, nagu väljaspool. Proovisin ka SNAT-i konfigureerida, kuid selle konfimisega pole varem tegelenud ning ülemäära kindel ei ole et asi õige sai. Thomsoniga olid seni seadistatud ainult pordisuunamised välisvõrgust sisehostile ja asi toimis. Inteno ruuteris on Hostname alla defineeritud domeen ning sisevõrgus asuva (veebi)serveri IP aadress. Mida veel? Ideid?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 08:52:49 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Huvitav kas Inteno ruuteril on võimalik WAN port ka kuidagi LAN pordiks muuta? Vaja oleks ühte vaba LAN porti juurde. Internet tuleb DSL pordi kaudu.

Sisaldades vajalikke automaatseadistusi KMI ja GPON jaoks, vähetõenäoline. Intenol enam nii vabad käed seadistamiseks ei ole kui Thomsonil.

-parun- kirjutas:
tptdairy kirjutas:
-parun- kirjutas:
tptdairy kirjutas:

Sul on Interno DG301 ruuter?

Jah

kuidas toimetab ? thumbs_up.gif

Ei kurda praegu. Vahetasin selle ära et VDSL peale minna. Üks huvitav asi millele ma pihta ei ole saanud: sisevõrk töötab millegipärast 100Mbits peal, kuigi arvutis on 1000Mbit võrgukaart. Kaabel on ka 8 soonega, peaks nagu toimima...


Realteki võrgukaardiga tegemist? Proovi 1 ja 2 pordi asemel porte 3 või 4.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 09:19:51 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Realteki võrgukaardiga tegemist? Proovi 1 ja 2 pordi asemel porte 3 või 4.

Intel(R) 82566DM Gigabit Network Connection 3 pordis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 10:34:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
DarkSky kirjutas:

Üks huvitav asi millele ma pihta ei ole saanud: sisevõrk töötab millegipärast 100Mbits peal, kuigi arvutis on 1000Mbit võrgukaart. Kaabel on ka 8 soonega, peaks nagu toimima...

Realteki võrgukaardiga tegemist? Proovi 1 ja 2 pordi asemel porte 3 või 4.
Kas oled kindel, et ikka on kaabel korralik? St kas mingi muu seadmega oled saanud 1Gbps lingi püsti?

Mul endal oli nii, et varem töötas sisevõrk ilusti 100 Mbps peal. Aga kui Inteno sain siis selgus, et üks paar oli valesti ühendatud ning gigabitti ei saanud püsti. Tegin uue otsa ja kõik töötab nüüd gigabiti peal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.