Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  FX 5200 max clock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 18.02.2004 00:11:25 FX 5200 max clock vasta tsitaadiga

Minu FX 5200 Inno Vision läks 250@356 400@562 , ja see jutt et FX on täis saast on loll jutt, ostke korraliku firma oma ja korraliku ramiga pole FX-il häda midagi. täitsa norm kaart thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 18.02.2004 00:17:17 vasta tsitaadiga

64mb 128bit
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 18.02.2004 00:25:14 vasta tsitaadiga

Sest te võrdlete siin selliseid kaarte nagu TI 4200 ja FX 5200. klege üks maxab 2000eeki aga FX 1100eeki, hind on pea pool aga kas tööjõudluse vahe on ka pool w. ma ei usu Ti on minigi 20-30% kõvem umbes mitte 50%. mõelge ajudega või võrdlete FX 5200 ja radeon 9600. klge vaadake hinna vahet ja siis võrrelge. nii madala hinnaga kaardist ei saagi palju tahta:)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 18.02.2004 00:25:23 vasta tsitaadiga

emmm, ja selle jutu point...? et tõstame clokid kõrgeks ning FX5200 on thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif ...?
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 18.02.2004 00:26:28 vasta tsitaadiga

ning 9600PRO saab 1,7K juba kätte nii et jah icon_wink.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 18.02.2004 00:27:27 vasta tsitaadiga

aga 600 on ikka vahet icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2004 00:35:41 vasta tsitaadiga

sa anna mõni 3dmark 2001 ja 03, eks sis näe mis ikka parem on icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mad BLS
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2003




sõnum 18.02.2004 06:03:12 vasta tsitaadiga

Max clock , max clock - kle nii moodi võin ju ka ma öelda, et skoorida saab benchmarkimiseks palju odavama kaardiga, ja kah norm tulemus GF4 MX 420-ga. Panen tollega UT2k3 ja 2k4 demot nigu India filmis ning ei jõnksa miskit. Njah mõni tekstuur küll kadund pole ju ikkagi FX aga keerame aga klokki ja läheb. 250@400 saab core ja 332@520 ning pilt kah ei tõmble. Nu jah paar alumiiniumi tükki tuleb ka mäludele juurde liimida - paar venti kah. Saab kah maks klokki 250@412 ja 332@545 aga see on ainult markimiseks muidu ikka sellist vitust sähvivat pilti ikka ei vaata. Osta parem norm pidamisega videokas ja mängi vabal (ilma oma klokkideta) beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2004 13:43:09 vasta tsitaadiga

Seda oli arvata, et jälle hakatakse lahmima mõttetult ja kõik on väga targad. Polnud ju point mitte selles, et kui saast või kui hea kaart on, vaid teemaks on selle max klokk. Teemakohaselt ütlen, et minu maksimum klokid olid kunagi 320/470 icon_smile.gif rohkem ei saanud, kuumaks läks icon_razz1.gif ja ei viitsinud mäludele radikaid paigaldada.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.02.2004 17:41:25 vasta tsitaadiga

Ti4200 ja FX5200 ei anna võrrelda kahjuks... üks on siiamaani kõva tegija ja teine totaalselt low-end ja aeglasem kui MX440. Dx9 toetus on sümboolne...
Tore on kui klokkub, siis on mingigi õigustus välja käidud rahale.

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2004 19:27:29 vasta tsitaadiga

Kindlasti pole ta täis saast icon_rolleyes.gif .Igasuguste markide ja muu säärase tagaajajate jaoks kindlasti.

Ja teema pealkiri on siiski FX 5200 max clock, jonnin edasi icon_smile.gif icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 20.02.2004 12:23:18 Re: FX 5200 max clock vasta tsitaadiga

ceed kirjutas:
Minu FX 5200 Inno Vision läks 250@356 400@562 , ja see jutt et FX on täis saast on loll jutt, ostke korraliku firma oma ja korraliku ramiga pole FX-il häda midagi. täitsa norm kaart thumbs_up.gif


Väga ikkagi huvitab 3dmargi punnide vahe klokitud ja ilma????
mul fx5600 ja klokkub maru vähe 325@360 500@560 aga jõudluse kasv oli märgata 2mark2003 tuli +750punni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 20.02.2004 22:54:36 vasta tsitaadiga

minul ei clocku ka fx uute driveritega, orginaal driverid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 20.02.2004 23:22:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sest te võrdlete siin selliseid kaarte nagu TI 4200 ja FX 5200. klege üks maxab 2000eeki aga FX 1100eeki, hind on pea pool aga kas tööjõudluse vahe on ka pool w. ma ei usu Ti on minigi 20-30% kõvem umbes mitte 50%. mõelge ajudega või võrdlete FX 5200 ja radeon 9600. klge vaadake hinna vahet ja siis võrrelge. nii madala hinnaga kaardist ei saagi palju tahta:)

http://www.tomshardware.com/graphic/20031229/vga-charts-05.html,
jõudluse vahe on ca 50% nagu tabelist näha, ultraga veel annaks võrrelda
aga tavaline fx 5200 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 20.02.2004 23:33:26 vasta tsitaadiga

ceed kirjutas:
minul ei clocku ka fx uute driveritega, orginaal driverid thumbs_up.gif


millised sul on seal? paneks sama mis sul! Kuigi ma ei usu aga prooviks küll! Ja kui asi klokkub natukenegi rohkem siis beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 20.02.2004 23:44:32 vasta tsitaadiga

mul on 4403 peal need orginaalid kaardiga kaasas mul inno kaart
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 21.02.2004 00:17:57 vasta tsitaadiga

ceed kirjutas:
mul on 4403 peal need orginaalid kaardiga kaasas mul inno kaart


Samad ka minu CD-l ! panin peale aga asi sama tark! Ju see Chaintech lihtsalt jama! Kui uus jahutus peale saab ja kasu pole siis icon_rolleyes.gif ....siis pole kah tegelt hullu icon_smile.gif
Aga võiksid ikka mõne margi teha icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

aga 3dmark2003 kadus 4403ga mingi 1200 punni icon_rolleyes.gif (võrreldes45.23ga)
see vist sellest et kaks testi jäävad tegemata icon_rolleyes.gif


viimati muutis UUS 21.02.2004 15:28:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.03.2004 19:13:13 vasta tsitaadiga

Enamusel fx5200 kaardi omanikel on kastreeritud 64bit mälu ja teema autori hurraa hüüded neid ei lohuta.5500 punkti on 3dmk2001 all lagi 64bit saastakaartidega.Mul oli fx5600ultra ja minu arvates isegi see oli täielik juust.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 05.03.2004 22:15:29 vasta tsitaadiga

Kellele on juust kellele mitte. Tavaliselt siinsete inimeste vaidlused põhinevad loetud reviewdel aga asi oleks siis juba rohkem usutavam kui nad on ise neid proovinud, sest alati sõltub asi arvuti komponentidest, driveritest jms.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 06.03.2004 11:09:23 vasta tsitaadiga

Volthezz, õige jutt. aga su fx5600ultra on 64bitiste mäludega, mida muud sa sealt saada tahad?? ma saan enda fx 5200 128bit natc üle 8k . isegi mx 440 on 128bit. lihtsalt tegid suure vea et 64bitise asja ossid:(
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.03.2004 14:17:08 vasta tsitaadiga

ceed kirjutas:
Volthezz, õige jutt. aga su fx5600ultra on 64bitiste mäludega, mida muud sa sealt saada tahad?? ma saan enda fx 5200 128bit natc üle 8k . isegi mx 440 on 128bit. lihtsalt tegid suure vea et 64bitise asja ossid:(
64bit mäludega fx5600(ultrat) pole olemas ja mx440 kaartidest ka suur osa 64bit mäludega.Pane mängudes nagu Mafia ,battlefield jms. kõik põhja ja see 5200 sureb.Selle 5600ultraga sain 12k 3dmk2001 all ent saast oli ta mängudes anyway.Vaata sarnaseid teemasid siit foorumist ja jääb mõttetu vaidlemine ära.Isegi Max Payne 2 max asetustega veits imes 5600ultra kaardiga.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.03.2004 14:36:30 vasta tsitaadiga

soodent eksib. 64-bit FX5600 kaarte toodetakse küll - näiteks ALBATRON FX5600EP
Tobe ikka küll, et FX5600 prose on sisemiselt 256-bit, aga mälusiin on 64-bit - nagu püüaks ämbrit täita läbi kõrre vms.

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.03.2004 14:43:59 vasta tsitaadiga

Ei eksi ma midagi fx5600(ultra) tähistusega 64bit kaarte pole.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.03.2004 14:49:14 vasta tsitaadiga

Kas see kinnitab mu väidet? Albatron 5600EP
Inno3D varjab sellist infot kiivalt - "Loe kleepsu karbil, et leida sobiv toode" icon_biggrin.gif

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.03.2004 14:59:03 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin tavalisi 5600 ja 5600ultra kaarte see ep on mingi jabur erand nagu igatsugu se ja le jms. tähisega.Üldistada selle ep kaardi järgi ei saa samas see mind üllatab kas fx5900 ep 64bit mäludega ka tuleb?Ati vähemalt märgib oma se ja le ära ,aga Nvidia kaartidel ei leia isegi kodukalt tihti 64bit infot(näit MSI).
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.03.2004 15:15:02 vasta tsitaadiga

EP on Albatroni enda tähis. 5600XT on 64-bit rohkem levinud tähistus. Eks iga tootja paneb oma äranägemise järgi - Gainward jaoks on iga veidi kobedam kaart Ultra kuigi nad seda tegelikult ei ole (FX Ultra on GW tähistuses Pro vist).
_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 06.03.2004 16:25:39 vasta tsitaadiga

Mul on FX5200 128bit ja saan ka 3dmark2001 8k-... sõltub, aga jah 5600u pole 64bit vaid 5600xt on 64bit.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2004 03:25:12 vasta tsitaadiga

ti saab 14000p 3dmarki, on klokitavam ja pole sittagi kallim 1300 vs 1000 icon_wink.gif
Fx5200 turu kõige mõtetum asi imho.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 22:30:53 vasta tsitaadiga

tyybid kas jutt käib PCI gf fx 5200-st või AGP-st?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 23:15:08 vasta tsitaadiga

PCI kah olemas? icon_eek.gif
eh, kui see agp oma juba nagu tigu mis siis see veel on? icon_eek.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 23:47:39 vasta tsitaadiga

PCi peaks siis see olema=Chaintech Vga 128MB DDR-64 bit-250/400 MHz Nvidia Geforce FX 5200 FX20 PCI DX9 Tv-Out/DVI
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 14.03.2004 01:06:04 vasta tsitaadiga

AGP on täpselt sama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 14.03.2004 10:39:53 vasta tsitaadiga

ma saa fx5200 9k thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2004 17:41:49 vasta tsitaadiga

kolmdeemark 2001 jaoks loeb arvuti päris vägevalt...
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 14.03.2004 18:24:29 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
kolmdeemark 2001 jaoks loeb arvuti päris vägevalt...


icon_rolleyes.gif noh natuke vaidleks icon_smile.gif kehvema videoga nagu mul ei oma näiteks tähtsust kas 1,8 GHz AMD või 3,2ghz pentium, sest video lagi suht kergelt käes icon_rolleyes.gif
aga 700mhz pennu võttis küll paar tuhat punni maha icon_wink.gif seal vist jõudis video rohkem tarbida kui prose ette anda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.03.2004 19:43:59 vasta tsitaadiga

64bit fx5200 jaoks kama kas p4 3,2 või celeron 1,8.Punkte üle 5k ei anna.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 14.03.2004 19:47:13 vasta tsitaadiga

see ju 64biti ka icon_wink.gif 128 biti tunduvalt üle sellest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 14.03.2004 20:04:22 vasta tsitaadiga

pole sel 128bit kaardil midagi häda. kui 3dmark defauldis mingi bartoniga 8000K ronib, siis on sellest küll ja küll.
ma mängisin 1024x768, 32bit, max settings, 8xAF ja 4xAA perfomance modes NOLF2-te ja SOF2-te ja neid mänge sõi see kaart nagu sooja saia.
ka UT2003 oli 1024x768, 32bit, normal settings tip-top kvaliteediga, nõksa jäi alla minu vanele 8500-le.

küll aga 1 asi, mis võitis minus FX-ide tähelepanu: olen oma silmaga näinud 3 geforce fX kaarti: fx5200 128bit, fx5600 non-ultra ja fx5700 (tavalise ddr mäluga). kõik räägivad, et ATI on super-hüper 2d kvaliteet ja puha ja nvidia imeb pekki selles asjad.
tutkit, proovitud mitme erineva firma r9000(powercolor), r9000pro(point-of-view), 9100(sapphire), 9200(club 3d) kaartidega (mis peaks olema fx5200 otsesed konkurendid arvestades perfomancet ja hinda) 2D imes täiega, mu mx400 ja ti4200 olid ka paremad (ja kuigi olid kaardit tutikad karbist, ja proovitud mitme erineva draiveriga, kuna ma ise seda ei uskunud). teksti ümbrus 1024x768 100hz juures läks uduseks, nagu oleks lühinägelikkuse efekt: tähed läksid uduseks, eriti tuli see välja mustal taustal. samas fx5200 oli terav nagu Šveitsi nuga. samas oli ati 85hz juures oli kõik ok, järeldus: sitt ja odav elektroonika ja mõeldud mainstream klassile, kes ei oma 10024x768 ja 100hz monne..
sellest ajast ma enam tavadesktopile ati madalama kaliibri kaarte ei osta, tõsiselt on suur vahe sees. 1280x1024 90hz juures läks asi hoopis hullemaks, vahe oli nvidia fx5200 kaardiga kolossaalne. 1600x1200 75hz juures läks näiteks 9200 täiesti lolliks, tema 75 hz tundus nagu 60 pigem. sry, aga mul on ati kaartidega suht nigel kogemus.
viimane korralik ati oli 8500 mitte-LE, minu PoV variant omab vaid kiidusõnu, aga seegi oli 2D kvaliteedi puhul fx5200 täiesti võrdne. Korra sai proovitud 9800 nonpro kaarti, see oli ka täitsa OK.
vot nii on lood siin pool sood.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2004 20:27:32 vasta tsitaadiga

ma kohe vaatan palju mu fx5200 64bitine klokkub
aga jah soodentil on õigus 5500 on jah lagi .. vähemalt ilma clockideta ...
mis programmi te muidu kasutasite clockimiseks?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.03.2004 21:07:04 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
pole sel 128bit kaardil midagi häda. kui 3dmark defauldis mingi bartoniga 8000K ronib, siis on sellest küll ja küll.
ma mängisin 1024x768, 32bit, max settings, 8xAF ja 4xAA perfomance modes NOLF2-te ja SOF2-te ja neid mänge sõi see kaart nagu sooja saia.
ka UT2003 oli 1024x768, 32bit, normal settings tip-top kvaliteediga, nõksa jäi alla minu vanele 8500-le.

küll aga 1 asi, mis võitis minus FX-ide tähelepanu: olen oma silmaga näinud 3 geforce fX kaarti: fx5200 128bit, fx5600 non-ultra ja fx5700 (tavalise ddr mäluga). kõik räägivad, et ATI on super-hüper 2d kvaliteet ja puha ja nvidia imeb pekki selles asjad.
tutkit, proovitud mitme erineva firma r9000(powercolor), r9000pro(point-of-view), 9100(sapphire), 9200(club 3d) kaartidega (mis peaks olema fx5200 otsesed konkurendid arvestades perfomancet ja hinda) 2D imes täiega, mu mx400 ja ti4200 olid ka paremad (ja kuigi olid kaardit tutikad karbist, ja proovitud mitme erineva draiveriga, kuna ma ise seda ei uskunud). teksti ümbrus 1024x768 100hz juures läks uduseks, nagu oleks lühinägelikkuse efekt: tähed läksid uduseks, eriti tuli see välja mustal taustal. samas fx5200 oli terav nagu Šveitsi nuga. samas oli ati 85hz juures oli kõik ok, järeldus: sitt ja odav elektroonika ja mõeldud mainstream klassile, kes ei oma 10024x768 ja 100hz monne..
sellest ajast ma enam tavadesktopile ati madalama kaliibri kaarte ei osta, tõsiselt on suur vahe sees. 1280x1024 90hz juures läks asi hoopis hullemaks, vahe oli nvidia fx5200 kaardiga kolossaalne. 1600x1200 75hz juures läks näiteks 9200 täiesti lolliks, tema 75 hz tundus nagu 60 pigem. sry, aga mul on ati kaartidega suht nigel kogemus.
viimane korralik ati oli 8500 mitte-LE, minu PoV variant omab vaid kiidusõnu, aga seegi oli 2D kvaliteedi puhul fx5200 täiesti võrdne. Korra sai proovitud 9800 nonpro kaarti, see oli ka täitsa OK.
vot nii on lood siin pool sood.
Selle jutus on iva sees ,sest mu 9800se(pro) 2d pilt alla igasugust arvestust ja kaks gf3 ti200 kaart imeilusa pildi annavad.Point pidi olema selles ,et erinevad kaardid sobivad erinevate monitoridega erinevalt.Sama kaart teise monitoriga ei pruugi head pilti anda ja vastupidi.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceed
Aeg maha 20
ceed

liitunud: 29.10.2003




sõnum 15.03.2004 16:33:39 vasta tsitaadiga

teema on fx5200 max clock mitte mingi ati ja nvidia kaardi võrdlus icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 09:48:23 vasta tsitaadiga

Endal oli, tegelt on kuskil riiulis FX5200 ka inno isend, 128bit!
310/550 sain kätte. Ei kujuta ette mis valemiga see core mõnel nii hästi klokib. Jahutuse peaks vist ära vahetama. Kuskil tehti vMod ka, 340 saadi core-.st kätte. Tundub et FX5200 ei ole rekord klokkija!
Mis puutub nvidia VS ati pildikvaliteeti, minu arvates on see juba ammu müüt! Nvidia 2D läks väga korralikuks alates GF4 seeriast, ka mõned gf3 olid väga korralikud!

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 18:08:33 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Endal oli, tegelt on kuskil riiulis FX5200 ka inno isend, 128bit!
310/550 sain kätte. Ei kujuta ette mis valemiga see core mõnel nii hästi klokib. Jahutuse peaks vist ära vahetama. Kuskil tehti vMod ka, 340 saadi core-.st kätte. Tundub et FX5200 ei ole rekord klokkija!
Mis puutub nvidia VS ati pildikvaliteeti, minu arvates on see juba ammu müüt! Nvidia 2D läks väga korralikuks alates GF4 seeriast, ka mõned gf3 olid väga korralikud!

aga ATI vallutab siiamaani edetabeleid oma uute kaartidega...nii et Hurray for ATI thumbs_up.gif icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 18:44:36 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Fx5200 turu kõige mõtetum asi imho.


kuidas võtta. mina näiteks oleks õnnelik kui selle kaardi praegu saaks kuskilt mõistliku hinnaga.
ega siis videokaardi ainus eesmärk pole mängude jooksutamine.
praeguse kaardi vahetaks aint sellepärast välja (miks mitte 5200 vastu) et isegi 2D on aeglane icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 09.07.2004 19:25:39 vasta tsitaadiga

need low end kaardid mida poes ja lehekuulutustes myyakse "super mängu arvutid" nt fx5700xt rofl ja siis 3,0ghz pennu ja siis mõtlevad et kõva mängu masin. muidu mul on jäänud neist fx low end kaartidest sit* mulje
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 00:28:26 vasta tsitaadiga

mul endal on mingi saast fx5200 - ei klokku ka raibe (max. 305/451, üle selle muutub ebastabiilseks). see mingi 64bit saast on mis poes juba sees oli aga kuna pappi polnud rohkem siis saigi sellise masina osta...nüüd rügan täiega tööd teha ja ostan tõenäoliselt kuu aja pärast HIS 9800PRO sisse...muidu masin 2.41 Cel. ja 512Mb mälupoissi. prose kah veidi lahja aga ma arvan et toidab vabalt ära...
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 01:09:32 vasta tsitaadiga

niipalju kui mul siin oli fx 5200 128mb 64bit paariks päevaks, klokkus küll meeeltult... 250/532 @ 315/940Mhz ilma ventikata oli ka veel. klokatult sain oma masinaga üle 6k ilma klokkamatta miski 3,5k.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 13:09:05 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
ceed kirjutas:
Volthezz, õige jutt. aga su fx5600ultra on 64bitiste mäludega, mida muud sa sealt saada tahad?? ma saan enda fx 5200 128bit natc üle 8k . isegi mx 440 on 128bit. lihtsalt tegid suure vea et 64bitise asja ossid:(
64bit mäludega fx5600(ultrat) pole olemas ja mx440 kaartidest ka suur osa 64bit mäludega.Pane mängudes nagu Mafia ,battlefield jms. kõik põhja ja see 5200 sureb.Selle 5600ultraga sain 12k 3dmk2001 all ent saast oli ta mängudes anyway.Vaata sarnaseid teemasid siit foorumist ja jääb mõttetu vaidlemine ära.Isegi Max Payne 2 max asetustega veits imes 5600ultra kaardiga.


tõsi, need fx-i seeria kaardid ei õigusta ennast üldse! Ma sin oma ti4200ga (saastad mälud peal, ei klokku üldsegi) 12 670
ning seda originaal driveritega, uuematega pole proovinudki! kuid noh, ikkagi dx9 kaardid!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 11.07.2004 17:33:48 vasta tsitaadiga

mina küll olen oma kaardiga rahul: PNY fx5900 xt, klokkub vapralt 390/700-lt läheb vaevata 450/850-le (5900 ultra default kiirused), benchimiseks saab ka 460/870 välja pigistatud.
xp3200 ja by-spd mäluga pigistasin üle 6100 punni 3dmark03-s, ehk siis kõvasti rohkem, kui 9800pro defaultis teeb (teeb kuskil 5900). 2D Pildikvaliteet on top-notch, siiani ainus, millega võrrelda annab, on mu vana radeon 8500 ja üks rage fury pro gl.
mängib kõike ja kõiki, saab rahulikult nautida AA/AF kasutust. UT2004 liigub 1024x768 täis "max" settings 4xAA/8xAF nagu või sooja panni peal, mitte ühtegi pidurdust. CMR4 sama (max 1024x768, 4xAA/8xAF, quality) FPS ei kukkunud kordagi alla 45-e. Igati pädev kaart, kui arvestada, et maksab uuena ca 20% vähem kui 9800pro, perfomance vahe on aga oluliselt väiksem (max 5-10%). Tasub igatpidi ära IMHO.
Ja võrreldes tavalise 9800pro (reference baasil) kaardiga on selle minu kaarti jahutusventikas ka kõvasti vaiksem.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 19:24:58 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
mina küll olen oma kaardiga rahul: PNY fx5900 xt, klokkub vapralt 390/700-lt läheb vaevata 450/850-le (5900 ultra default kiirused), benchimiseks saab ka 460/870 välja pigistatud.
xp3200 ja by-spd mäluga pigistasin üle 6100 punni 3dmark03-s, ehk siis kõvasti rohkem, kui 9800pro defaultis teeb (teeb kuskil 5900). 2D Pildikvaliteet on top-notch, siiani ainus, millega võrrelda annab, on mu vana radeon 8500 ja üks rage fury pro gl.
mängib kõike ja kõiki, saab rahulikult nautida AA/AF kasutust. UT2004 liigub 1024x768 täis "max" settings 4xAA/8xAF nagu või sooja panni peal, mitte ühtegi pidurdust. CMR4 sama (max 1024x768, 4xAA/8xAF, quality) FPS ei kukkunud kordagi alla 45-e. Igati pädev kaart, kui arvestada, et maksab uuena ca 20% vähem kui 9800pro, perfomance vahe on aga oluliselt väiksem (max 5-10%). Tasub igatpidi ära IMHO.
Ja võrreldes tavalise 9800pro (reference baasil) kaardiga on selle minu kaarti jahutusventikas ka kõvasti vaiksem.


Ma rääkisin üldiselt fx seeriast! sul ju fxi pea tippkaart, loogiš et peabki nõnda töötama icon_rolleyes.gif !
Palju sa ka plekkisid selle kaardi eest?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  FX 5200 max clock mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.