|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
18.02.2004 00:11:25
FX 5200 max clock |
|
|
Minu FX 5200 Inno Vision läks 250@356 400@562 , ja see jutt et FX on täis saast on loll jutt, ostke korraliku firma oma ja korraliku ramiga pole FX-il häda midagi. täitsa norm kaart
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
18.02.2004 00:17:17
|
|
|
| 64mb 128bit
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
18.02.2004 00:25:14
|
|
|
| Sest te võrdlete siin selliseid kaarte nagu TI 4200 ja FX 5200. klege üks maxab 2000eeki aga FX 1100eeki, hind on pea pool aga kas tööjõudluse vahe on ka pool w. ma ei usu Ti on minigi 20-30% kõvem umbes mitte 50%. mõelge ajudega või võrdlete FX 5200 ja radeon 9600. klge vaadake hinna vahet ja siis võrrelge. nii madala hinnaga kaardist ei saagi palju tahta:)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
18.02.2004 00:25:23
|
|
|
emmm, ja selle jutu point...? et tõstame clokid kõrgeks ning FX5200 on ...?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
18.02.2004 00:26:28
|
|
|
ning 9600PRO saab 1,7K juba kätte nii et jah
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
18.02.2004 00:27:27
|
|
|
aga 600 on ikka vahet
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.02.2004 00:35:41
|
|
|
sa anna mõni 3dmark 2001 ja 03, eks sis näe mis ikka parem on
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mad BLS
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2003
|
18.02.2004 06:03:12
|
|
|
Max clock , max clock - kle nii moodi võin ju ka ma öelda, et skoorida saab benchmarkimiseks palju odavama kaardiga, ja kah norm tulemus GF4 MX 420-ga. Panen tollega UT2k3 ja 2k4 demot nigu India filmis ning ei jõnksa miskit. Njah mõni tekstuur küll kadund pole ju ikkagi FX aga keerame aga klokki ja läheb. 250@400 saab core ja 332@520 ning pilt kah ei tõmble. Nu jah paar alumiiniumi tükki tuleb ka mäludele juurde liimida - paar venti kah. Saab kah maks klokki 250@412 ja 332@545 aga see on ainult markimiseks muidu ikka sellist vitust sähvivat pilti ikka ei vaata. Osta parem norm pidamisega videokas ja mängi vabal (ilma oma klokkideta)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
18.02.2004 13:43:09
|
|
|
Seda oli arvata, et jälle hakatakse lahmima mõttetult ja kõik on väga targad. Polnud ju point mitte selles, et kui saast või kui hea kaart on, vaid teemaks on selle max klokk. Teemakohaselt ütlen, et minu maksimum klokid olid kunagi 320/470 rohkem ei saanud, kuumaks läks ja ei viitsinud mäludele radikaid paigaldada.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
18.02.2004 17:41:25
|
|
|
Ti4200 ja FX5200 ei anna võrrelda kahjuks... üks on siiamaani kõva tegija ja teine totaalselt low-end ja aeglasem kui MX440. Dx9 toetus on sümboolne...
Tore on kui klokkub, siis on mingigi õigustus välja käidud rahale.
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
18.02.2004 19:27:29
|
|
|
Kindlasti pole ta täis saast .Igasuguste markide ja muu säärase tagaajajate jaoks kindlasti.
Ja teema pealkiri on siiski FX 5200 max clock, jonnin edasi
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
20.02.2004 12:23:18
Re: FX 5200 max clock |
|
|
| ceed kirjutas: |
Minu FX 5200 Inno Vision läks 250@356 400@562 , ja see jutt et FX on täis saast on loll jutt, ostke korraliku firma oma ja korraliku ramiga pole FX-il häda midagi. täitsa norm kaart  |
Väga ikkagi huvitab 3dmargi punnide vahe klokitud ja ilma????
mul fx5600 ja klokkub maru vähe 325@360 500@560 aga jõudluse kasv oli märgata 2mark2003 tuli +750punni
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
20.02.2004 22:54:36
|
|
|
minul ei clocku ka fx uute driveritega, orginaal driverid
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
20.02.2004 23:22:42
|
|
|
| tsitaat: |
Sest te võrdlete siin selliseid kaarte nagu TI 4200 ja FX 5200. klege üks maxab 2000eeki aga FX 1100eeki, hind on pea pool aga kas tööjõudluse vahe on ka pool w. ma ei usu Ti on minigi 20-30% kõvem umbes mitte 50%. mõelge ajudega või võrdlete FX 5200 ja radeon 9600. klge vaadake hinna vahet ja siis võrrelge. nii madala hinnaga kaardist ei saagi palju tahta:)
|
http://www.tomshardware.com/graphic/20031229/vga-charts-05.html,
jõudluse vahe on ca 50% nagu tabelist näha, ultraga veel annaks võrrelda
aga tavaline fx 5200
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
20.02.2004 23:33:26
|
|
|
| ceed kirjutas: |
minul ei clocku ka fx uute driveritega, orginaal driverid  |
millised sul on seal? paneks sama mis sul! Kuigi ma ei usu aga prooviks küll! Ja kui asi klokkub natukenegi rohkem siis
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
20.02.2004 23:44:32
|
|
|
| mul on 4403 peal need orginaalid kaardiga kaasas mul inno kaart
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
21.02.2004 00:17:57
|
|
|
| ceed kirjutas: |
| mul on 4403 peal need orginaalid kaardiga kaasas mul inno kaart |
Samad ka minu CD-l ! panin peale aga asi sama tark! Ju see Chaintech lihtsalt jama! Kui uus jahutus peale saab ja kasu pole siis ....siis pole kah tegelt hullu
Aga võiksid ikka mõne margi teha
aga 3dmark2003 kadus 4403ga mingi 1200 punni (võrreldes45.23ga)
see vist sellest et kaks testi jäävad tegemata
viimati muutis UUS 21.02.2004 15:28:53, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.03.2004 19:13:13
|
|
|
| Enamusel fx5200 kaardi omanikel on kastreeritud 64bit mälu ja teema autori hurraa hüüded neid ei lohuta.5500 punkti on 3dmk2001 all lagi 64bit saastakaartidega.Mul oli fx5600ultra ja minu arvates isegi see oli täielik juust.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volthezz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
05.03.2004 22:15:29
|
|
|
| Kellele on juust kellele mitte. Tavaliselt siinsete inimeste vaidlused põhinevad loetud reviewdel aga asi oleks siis juba rohkem usutavam kui nad on ise neid proovinud, sest alati sõltub asi arvuti komponentidest, driveritest jms.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
06.03.2004 11:09:23
|
|
|
| Volthezz, õige jutt. aga su fx5600ultra on 64bitiste mäludega, mida muud sa sealt saada tahad?? ma saan enda fx 5200 128bit natc üle 8k . isegi mx 440 on 128bit. lihtsalt tegid suure vea et 64bitise asja ossid:(
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
06.03.2004 14:17:08
|
|
|
| ceed kirjutas: |
| Volthezz, õige jutt. aga su fx5600ultra on 64bitiste mäludega, mida muud sa sealt saada tahad?? ma saan enda fx 5200 128bit natc üle 8k . isegi mx 440 on 128bit. lihtsalt tegid suure vea et 64bitise asja ossid:( |
64bit mäludega fx5600(ultrat) pole olemas ja mx440 kaartidest ka suur osa 64bit mäludega.Pane mängudes nagu Mafia ,battlefield jms. kõik põhja ja see 5200 sureb.Selle 5600ultraga sain 12k 3dmk2001 all ent saast oli ta mängudes anyway.Vaata sarnaseid teemasid siit foorumist ja jääb mõttetu vaidlemine ära.Isegi Max Payne 2 max asetustega veits imes 5600ultra kaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
06.03.2004 14:36:30
|
|
|
soodent eksib. 64-bit FX5600 kaarte toodetakse küll - näiteks ALBATRON FX5600EP
Tobe ikka küll, et FX5600 prose on sisemiselt 256-bit, aga mälusiin on 64-bit - nagu püüaks ämbrit täita läbi kõrre vms.
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
06.03.2004 14:43:59
|
|
|
| Ei eksi ma midagi fx5600(ultra) tähistusega 64bit kaarte pole.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
06.03.2004 14:49:14
|
|
|
Kas see kinnitab mu väidet? Albatron 5600EP
Inno3D varjab sellist infot kiivalt - "Loe kleepsu karbil, et leida sobiv toode"
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
06.03.2004 14:59:03
|
|
|
| Ma mõtlesin tavalisi 5600 ja 5600ultra kaarte see ep on mingi jabur erand nagu igatsugu se ja le jms. tähisega.Üldistada selle ep kaardi järgi ei saa samas see mind üllatab kas fx5900 ep 64bit mäludega ka tuleb?Ati vähemalt märgib oma se ja le ära ,aga Nvidia kaartidel ei leia isegi kodukalt tihti 64bit infot(näit MSI).
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
06.03.2004 15:15:02
|
|
|
EP on Albatroni enda tähis. 5600XT on 64-bit rohkem levinud tähistus. Eks iga tootja paneb oma äranägemise järgi - Gainward jaoks on iga veidi kobedam kaart Ultra kuigi nad seda tegelikult ei ole (FX Ultra on GW tähistuses Pro vist).
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volthezz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
06.03.2004 16:25:39
|
|
|
| Mul on FX5200 128bit ja saan ka 3dmark2001 8k-... sõltub, aga jah 5600u pole 64bit vaid 5600xt on 64bit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
08.03.2004 03:25:12
|
|
|
ti saab 14000p 3dmarki, on klokitavam ja pole sittagi kallim 1300 vs 1000
Fx5200 turu kõige mõtetum asi imho.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.03.2004 22:30:53
|
|
|
| tyybid kas jutt käib PCI gf fx 5200-st või AGP-st?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
13.03.2004 23:15:08
|
|
|
PCI kah olemas?
eh, kui see agp oma juba nagu tigu mis siis see veel on?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.03.2004 23:47:39
|
|
|
| PCi peaks siis see olema=Chaintech Vga 128MB DDR-64 bit-250/400 MHz Nvidia Geforce FX 5200 FX20 PCI DX9 Tv-Out/DVI
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volthezz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
14.03.2004 01:06:04
|
|
|
| AGP on täpselt sama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
14.03.2004 10:39:53
|
|
|
ma saa fx5200 9k
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
14.03.2004 17:41:49
|
|
|
kolmdeemark 2001 jaoks loeb arvuti päris vägevalt...
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
14.03.2004 18:24:29
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| kolmdeemark 2001 jaoks loeb arvuti päris vägevalt... |
noh natuke vaidleks kehvema videoga nagu mul ei oma näiteks tähtsust kas 1,8 GHz AMD või 3,2ghz pentium, sest video lagi suht kergelt käes
aga 700mhz pennu võttis küll paar tuhat punni maha seal vist jõudis video rohkem tarbida kui prose ette anda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.03.2004 19:43:59
|
|
|
| 64bit fx5200 jaoks kama kas p4 3,2 või celeron 1,8.Punkte üle 5k ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
14.03.2004 19:47:13
|
|
|
see ju 64biti ka 128 biti tunduvalt üle sellest
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
14.03.2004 20:04:22
|
|
|
pole sel 128bit kaardil midagi häda. kui 3dmark defauldis mingi bartoniga 8000K ronib, siis on sellest küll ja küll.
ma mängisin 1024x768, 32bit, max settings, 8xAF ja 4xAA perfomance modes NOLF2-te ja SOF2-te ja neid mänge sõi see kaart nagu sooja saia.
ka UT2003 oli 1024x768, 32bit, normal settings tip-top kvaliteediga, nõksa jäi alla minu vanele 8500-le.
küll aga 1 asi, mis võitis minus FX-ide tähelepanu: olen oma silmaga näinud 3 geforce fX kaarti: fx5200 128bit, fx5600 non-ultra ja fx5700 (tavalise ddr mäluga). kõik räägivad, et ATI on super-hüper 2d kvaliteet ja puha ja nvidia imeb pekki selles asjad.
tutkit, proovitud mitme erineva firma r9000(powercolor), r9000pro(point-of-view), 9100(sapphire), 9200(club 3d) kaartidega (mis peaks olema fx5200 otsesed konkurendid arvestades perfomancet ja hinda) 2D imes täiega, mu mx400 ja ti4200 olid ka paremad (ja kuigi olid kaardit tutikad karbist, ja proovitud mitme erineva draiveriga, kuna ma ise seda ei uskunud). teksti ümbrus 1024x768 100hz juures läks uduseks, nagu oleks lühinägelikkuse efekt: tähed läksid uduseks, eriti tuli see välja mustal taustal. samas fx5200 oli terav nagu Šveitsi nuga. samas oli ati 85hz juures oli kõik ok, järeldus: sitt ja odav elektroonika ja mõeldud mainstream klassile, kes ei oma 10024x768 ja 100hz monne..
sellest ajast ma enam tavadesktopile ati madalama kaliibri kaarte ei osta, tõsiselt on suur vahe sees. 1280x1024 90hz juures läks asi hoopis hullemaks, vahe oli nvidia fx5200 kaardiga kolossaalne. 1600x1200 75hz juures läks näiteks 9200 täiesti lolliks, tema 75 hz tundus nagu 60 pigem. sry, aga mul on ati kaartidega suht nigel kogemus.
viimane korralik ati oli 8500 mitte-LE, minu PoV variant omab vaid kiidusõnu, aga seegi oli 2D kvaliteedi puhul fx5200 täiesti võrdne. Korra sai proovitud 9800 nonpro kaarti, see oli ka täitsa OK.
vot nii on lood siin pool sood.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
14.03.2004 20:27:32
|
|
|
ma kohe vaatan palju mu fx5200 64bitine klokkub
aga jah soodentil on õigus 5500 on jah lagi .. vähemalt ilma clockideta ...
mis programmi te muidu kasutasite clockimiseks?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.03.2004 21:07:04
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
pole sel 128bit kaardil midagi häda. kui 3dmark defauldis mingi bartoniga 8000K ronib, siis on sellest küll ja küll.
ma mängisin 1024x768, 32bit, max settings, 8xAF ja 4xAA perfomance modes NOLF2-te ja SOF2-te ja neid mänge sõi see kaart nagu sooja saia.
ka UT2003 oli 1024x768, 32bit, normal settings tip-top kvaliteediga, nõksa jäi alla minu vanele 8500-le.
küll aga 1 asi, mis võitis minus FX-ide tähelepanu: olen oma silmaga näinud 3 geforce fX kaarti: fx5200 128bit, fx5600 non-ultra ja fx5700 (tavalise ddr mäluga). kõik räägivad, et ATI on super-hüper 2d kvaliteet ja puha ja nvidia imeb pekki selles asjad.
tutkit, proovitud mitme erineva firma r9000(powercolor), r9000pro(point-of-view), 9100(sapphire), 9200(club 3d) kaartidega (mis peaks olema fx5200 otsesed konkurendid arvestades perfomancet ja hinda) 2D imes täiega, mu mx400 ja ti4200 olid ka paremad (ja kuigi olid kaardit tutikad karbist, ja proovitud mitme erineva draiveriga, kuna ma ise seda ei uskunud). teksti ümbrus 1024x768 100hz juures läks uduseks, nagu oleks lühinägelikkuse efekt: tähed läksid uduseks, eriti tuli see välja mustal taustal. samas fx5200 oli terav nagu Šveitsi nuga. samas oli ati 85hz juures oli kõik ok, järeldus: sitt ja odav elektroonika ja mõeldud mainstream klassile, kes ei oma 10024x768 ja 100hz monne..
sellest ajast ma enam tavadesktopile ati madalama kaliibri kaarte ei osta, tõsiselt on suur vahe sees. 1280x1024 90hz juures läks asi hoopis hullemaks, vahe oli nvidia fx5200 kaardiga kolossaalne. 1600x1200 75hz juures läks näiteks 9200 täiesti lolliks, tema 75 hz tundus nagu 60 pigem. sry, aga mul on ati kaartidega suht nigel kogemus.
viimane korralik ati oli 8500 mitte-LE, minu PoV variant omab vaid kiidusõnu, aga seegi oli 2D kvaliteedi puhul fx5200 täiesti võrdne. Korra sai proovitud 9800 nonpro kaarti, see oli ka täitsa OK.
vot nii on lood siin pool sood. |
Selle jutus on iva sees ,sest mu 9800se(pro) 2d pilt alla igasugust arvestust ja kaks gf3 ti200 kaart imeilusa pildi annavad.Point pidi olema selles ,et erinevad kaardid sobivad erinevate monitoridega erinevalt.Sama kaart teise monitoriga ei pruugi head pilti anda ja vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceed
Aeg maha 20

liitunud: 29.10.2003
|
15.03.2004 16:33:39
|
|
|
teema on fx5200 max clock mitte mingi ati ja nvidia kaardi võrdlus
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
09.07.2004 09:48:23
|
|
|
Endal oli, tegelt on kuskil riiulis FX5200 ka inno isend, 128bit!
310/550 sain kätte. Ei kujuta ette mis valemiga see core mõnel nii hästi klokib. Jahutuse peaks vist ära vahetama. Kuskil tehti vMod ka, 340 saadi core-.st kätte. Tundub et FX5200 ei ole rekord klokkija!
Mis puutub nvidia VS ati pildikvaliteeti, minu arvates on see juba ammu müüt! Nvidia 2D läks väga korralikuks alates GF4 seeriast, ka mõned gf3 olid väga korralikud!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.07.2004 18:08:33
|
|
|
| TT kirjutas: |
Endal oli, tegelt on kuskil riiulis FX5200 ka inno isend, 128bit!
310/550 sain kätte. Ei kujuta ette mis valemiga see core mõnel nii hästi klokib. Jahutuse peaks vist ära vahetama. Kuskil tehti vMod ka, 340 saadi core-.st kätte. Tundub et FX5200 ei ole rekord klokkija!
Mis puutub nvidia VS ati pildikvaliteeti, minu arvates on see juba ammu müüt! Nvidia 2D läks väga korralikuks alates GF4 seeriast, ka mõned gf3 olid väga korralikud! |
aga ATI vallutab siiamaani edetabeleid oma uute kaartidega...nii et Hurray for ATI
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
09.07.2004 18:44:36
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Fx5200 turu kõige mõtetum asi imho. |
kuidas võtta. mina näiteks oleks õnnelik kui selle kaardi praegu saaks kuskilt mõistliku hinnaga.
ega siis videokaardi ainus eesmärk pole mängude jooksutamine.
praeguse kaardi vahetaks aint sellepärast välja (miks mitte 5200 vastu) et isegi 2D on aeglane
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
09.07.2004 19:25:39
|
|
|
need low end kaardid mida poes ja lehekuulutustes myyakse "super mängu arvutid" nt fx5700xt rofl ja siis 3,0ghz pennu ja siis mõtlevad et kõva mängu masin. muidu mul on jäänud neist fx low end kaartidest sit* mulje
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
10.07.2004 00:28:26
|
|
|
| mul endal on mingi saast fx5200 - ei klokku ka raibe (max. 305/451, üle selle muutub ebastabiilseks). see mingi 64bit saast on mis poes juba sees oli aga kuna pappi polnud rohkem siis saigi sellise masina osta...nüüd rügan täiega tööd teha ja ostan tõenäoliselt kuu aja pärast HIS 9800PRO sisse...muidu masin 2.41 Cel. ja 512Mb mälupoissi. prose kah veidi lahja aga ma arvan et toidab vabalt ära...
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
10.07.2004 01:09:32
|
|
|
niipalju kui mul siin oli fx 5200 128mb 64bit paariks päevaks, klokkus küll meeeltult... 250/532 @ 315/940Mhz ilma ventikata oli ka veel. klokatult sain oma masinaga üle 6k ilma klokkamatta miski 3,5k....
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
11.07.2004 13:09:05
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| ceed kirjutas: |
| Volthezz, õige jutt. aga su fx5600ultra on 64bitiste mäludega, mida muud sa sealt saada tahad?? ma saan enda fx 5200 128bit natc üle 8k . isegi mx 440 on 128bit. lihtsalt tegid suure vea et 64bitise asja ossid:( |
64bit mäludega fx5600(ultrat) pole olemas ja mx440 kaartidest ka suur osa 64bit mäludega.Pane mängudes nagu Mafia ,battlefield jms. kõik põhja ja see 5200 sureb.Selle 5600ultraga sain 12k 3dmk2001 all ent saast oli ta mängudes anyway.Vaata sarnaseid teemasid siit foorumist ja jääb mõttetu vaidlemine ära.Isegi Max Payne 2 max asetustega veits imes 5600ultra kaardiga. |
tõsi, need fx-i seeria kaardid ei õigusta ennast üldse! Ma sin oma ti4200ga (saastad mälud peal, ei klokku üldsegi) 12 670
ning seda originaal driveritega, uuematega pole proovinudki! kuid noh, ikkagi dx9 kaardid!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
11.07.2004 17:33:48
|
|
|
mina küll olen oma kaardiga rahul: PNY fx5900 xt, klokkub vapralt 390/700-lt läheb vaevata 450/850-le (5900 ultra default kiirused), benchimiseks saab ka 460/870 välja pigistatud.
xp3200 ja by-spd mäluga pigistasin üle 6100 punni 3dmark03-s, ehk siis kõvasti rohkem, kui 9800pro defaultis teeb (teeb kuskil 5900). 2D Pildikvaliteet on top-notch, siiani ainus, millega võrrelda annab, on mu vana radeon 8500 ja üks rage fury pro gl.
mängib kõike ja kõiki, saab rahulikult nautida AA/AF kasutust. UT2004 liigub 1024x768 täis "max" settings 4xAA/8xAF nagu või sooja panni peal, mitte ühtegi pidurdust. CMR4 sama (max 1024x768, 4xAA/8xAF, quality) FPS ei kukkunud kordagi alla 45-e. Igati pädev kaart, kui arvestada, et maksab uuena ca 20% vähem kui 9800pro, perfomance vahe on aga oluliselt väiksem (max 5-10%). Tasub igatpidi ära IMHO.
Ja võrreldes tavalise 9800pro (reference baasil) kaardiga on selle minu kaarti jahutusventikas ka kõvasti vaiksem.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
11.07.2004 19:24:58
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
mina küll olen oma kaardiga rahul: PNY fx5900 xt, klokkub vapralt 390/700-lt läheb vaevata 450/850-le (5900 ultra default kiirused), benchimiseks saab ka 460/870 välja pigistatud.
xp3200 ja by-spd mäluga pigistasin üle 6100 punni 3dmark03-s, ehk siis kõvasti rohkem, kui 9800pro defaultis teeb (teeb kuskil 5900). 2D Pildikvaliteet on top-notch, siiani ainus, millega võrrelda annab, on mu vana radeon 8500 ja üks rage fury pro gl.
mängib kõike ja kõiki, saab rahulikult nautida AA/AF kasutust. UT2004 liigub 1024x768 täis "max" settings 4xAA/8xAF nagu või sooja panni peal, mitte ühtegi pidurdust. CMR4 sama (max 1024x768, 4xAA/8xAF, quality) FPS ei kukkunud kordagi alla 45-e. Igati pädev kaart, kui arvestada, et maksab uuena ca 20% vähem kui 9800pro, perfomance vahe on aga oluliselt väiksem (max 5-10%). Tasub igatpidi ära IMHO.
Ja võrreldes tavalise 9800pro (reference baasil) kaardiga on selle minu kaarti jahutusventikas ka kõvasti vaiksem. |
Ma rääkisin üldiselt fx seeriast! sul ju fxi pea tippkaart, loogi et peabki nõnda töötama !
Palju sa ka plekkisid selle kaardi eest?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|