Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 14:44:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
see (võimalik, et kaheldava väärtusega) hiina testitulemuste pilt titan z kohta ei näidanud olulist häda jahutusega, 80c load temp sellise kaardi kohta on väga okei. 295x temperatuure ei tasu võrrelda, vedelikjahutus on teisest puust asi.

hakkab jälle pihta, nagu kadedad oldaks selle R9 vedelikjahuti peale kohe icon_biggrin.gif

Draco kirjutas:
liiv kirjutas:
Minu hinnakirjas on veel Gigabyte Titan Black, millele Gigabyte annab lisaks stock reference jahutusele kaasa Windforce 3X jahutuse. Jahutusega peaksid hakkama saama, alternaatiive on.
Driverid on tume maa, seda ma kommenteerida ei oska. Teoreetiliselt peaaksid sobima olemasolevad driverid sest Titan SLi ju toimib


Miks nad vaiksele ja jahedale kaardile teise jahutuse kaasa annavad?

valikuvõimalus pole kunagi halb olnud. samas, äge oleks näiteks 770-le panna Titani ref. jahuti peale icon_razz.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 16:32:27 vasta tsitaadiga

caramis, miks kadedad? nagu ma kuskil ülevalpool kirjutasin, on sellel omad head ja vead. pealegi, kui üks ees, kaugel siis ka järgmised sama lahendusega kaardid on.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 17:39:27 vasta tsitaadiga

Ma leidsin, et minu info tõesuseks on olemas ka ametlik info: http://videocardz.com/50265/gigabyte-launches-windforce-3x-600w-cooler-geforce-gtx-titan-black
Järelikult on üsna tõenäoline, et Titan Z jahutusega tulevad nad ka toime. Armusaamatuks jääb ikkagi, miks ei sobi olemasolevad driverid, mis Titan SLid toetab. Ainuke selgitus olekski, et kahe tuumaga Titan ei anna soovitud effekti ja nVidia üritab seda tarkvaraliselt modida

Mis puutub R9 295X2 siis ma ei ole kunagi näinud, et paar nädalat peale ametliku uue toote esmamüüki lasevad kõik tootjad oma hindu alla, nagu selle mudeliga juba juhtunud on. Minu hinnakrjas on lastud hind juba €1150
Arvan, et Crossfire resultaat on sama ja eriti miski ei aja rahvast kodust välja neid mitmekordse hinnavahega neid poodi ostma (olgugi et saab vesijahutuse hübriidi vs CF)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 17:43:03 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Ma leidsin, et minu info tõesuseks on olemas ka ametlik info: http://videocardz.com/50265/gigabyte-launches-windforce-3x-600w-cooler-geforce-gtx-titan-black
Järelikult on üsna tõenäoline, et Titan Z jahutusega tulevad nad ka toime. Armusaamatuks jääb ikkagi, miks ei sobi olemasolevad driverid, mis Titan SLid toetab. Ainuke selgitus olekski, et kahe tuumaga Titan ei anna soovitud effekti ja nVidia üritab seda tarkvaraliselt modida

Mis puutub R9 295X2 siis ma ei ole kunagi näinud, et paar nädalat peale ametliku uue toote esmamüüki lasevad kõik tootjad oma hindu alla, nagu selle mudeliga juba juhtunud on. Minu hinnakrjas on lastud hind juba €1150
Arvan, et Crossfire resultaat on sama ja eriti miski ei aja rahvast kodust välja neid mitmekordse hinnavahega neid poodi ostma (olgugi et saab vesijahutuse hübriidi vs CF)

eelisjärjekorra privileeg vms. rikkust ei anna häbeneda
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 17:42:51 vasta tsitaadiga

Ostsin jaanuaris endale Gygabyte GTX 780 Ti GHz Editioni. Mängin palju Crysis 3. Esimene kuu mängis ilusti ja siis hakkasid driveri probleemid. Mängida saan kuni 30 sek, seejärel mäng crashib: DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED
Spoiler Spoiler Spoiler

Proovisin kaarti lapse arvutis, sama jama. Saatsin kaardi garantiisse. Eelmine nädal tuli uus kaart. Kuna ostsin endale PCI siin töötava Plexori SSD kaardi siis paningi tolle masinasse, uue Gigabyte kaardi ka. Lasin peale Win 7 Ultimate ja viimased Nvidia driverid, panin Crysis 3 käima ja täpselt sama jama. Googeldasin pisut ja ledsin, et paljudel teistel inimestel sama jama: link
Kahjuks ei leidnud sealt ühtegi lahendust. Tavaliselt inimestel lahenes probleem siis kui nad määrasid kaardi kellad stock setingutesse tagasi. Mina pole oma kaarti kellanud. Proovisin igasuguseid lahendusi: Origin reinstall, mängu reinstall, beta ja tavaliste driverite reinstall, kahjuks pole miski aidanud.

On ehk kellegi nõu anda?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 22:48:25 vasta tsitaadiga

liiv, Niipalju kui mina antud veakoodiga kokku olen puutunud, siis on põhjuseks olnud kellad mida kaart ei kannata. Võid proovi mõttes kellad alla stocki kah viia, et näha kas see muudab midagi.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 09:56:17 vasta tsitaadiga

Underclock oleks lahenduseks jah.
Üldjuhul ei pea vastu mälu klokk, core on harvem juhus aga eks ta katsetuse värk ole.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 21:07:49 vasta tsitaadiga

kahju küll, kui nVidia stock kellasid ei kannata. tundub jonksus värk
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 00:28:18 vasta tsitaadiga

Tuleb kõigil ette, ega AMD ei ole samast jamast vaba tootja.
Alles oli nendega sama probleem, ei mäleta mis seeria, kuna viimasel ajal suht vähe kasutanud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 01:13:34 vasta tsitaadiga

Näib et GPU läheb stock kelladega stressi. Proovisin mängida medium setingutega, jooksis kokku. Tõmbasin GPU stock clocki Afterburenri abiga 50MHz vähemaks ja sain 15 min. mängida (rohkem ei viitsinud). Enne seda proovisin jahtuse manuaalselt põhja keerata, et äkki on jahutus kehvapoolne aga minutikese laskis mängida. Masekat tekitab fakt, et milleks factory overclocked kaart kui seda peab maha kellama. Ainuke postiivne asjaolu, et fps jooksis isegi üle 100, kui mängu Nvidia Game Optimizeriga käima lasksin alakellatult
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 20.05.2014 09:02:04 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Näib et GPU läheb stock kelladega stressi. Proovisin mängida medium setingutega, jooksis kokku. Tõmbasin GPU stock clocki Afterburenri abiga 50MHz vähemaks ja sain 15 min. mängida (rohkem ei viitsinud). Enne seda proovisin jahtuse manuaalselt põhja keerata, et äkki on jahutus kehvapoolne aga minutikese laskis mängida. Masekat tekitab fakt, et milleks factory overclocked kaart kui seda peab maha kellama. Ainuke postiivne asjaolu, et fps jooksis isegi üle 100, kui mängu Nvidia Game Optimizeriga käima lasksin alakellatult


R9290x kaardil oli throttle probleem esimeste driveritege aga see parandati suht ruttu. Ref. kaardi temp ja vent on teine asi.
Aga sellist jama, et peab kiirust stockist alla laskma, seda ei mäleta.

Sa vii kaart tagasi ja nõua jälle uus, mingi hetk nad peaksid töötava kaardi leidma.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 21:09:22 vasta tsitaadiga

ASUSelt 0dB ventilaatoriga jahuti
https://www.facebook.com/rognordic/posts/723261551063711

Spoiler Spoiler Spoiler


"Tegelikult" kasutusel sama süsteem nagu PSU-del, et madalal koormusel ventilaator(id) lihtsalt ei pöörle icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 15:45:05 vasta tsitaadiga

Ei tea kas õige koht küsimuseks aga..
Sai just uus arvuti soetatud ja mängides näitab GPUZ Perf Capi põhjuseks VRel. See ei kõla just hästi? Perfi võiks/peaks siiski piirama kaardi enda koguvõimsus ja/või temperatuur (olen dumbuser, võib olla on see rumal väide). Ülekellanud midagi pole. Toiteks on FSP HEXA 500.
Kas see on normaalne?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 17:15:44 vasta tsitaadiga

Fumetsu, Perf ei tohiks sul selletõttu mõjutatud olla. Pidin googeldama misasi see perfcap reason üldse on. GPU-Z arendaja sõnade kohaselt:
W1zzard kirjutas:
This is a feature of newer NVIDIA drivers. They report back why performance is capped (reason for clocks reduced)

When you are not running a 3D app, clocks go down -> Limited by GPU Utilization

Other possible values are when the card is running into power limit, or when it's running too hot. There are also cap reasons related to voltage.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 21:12:34 vasta tsitaadiga

Power limit ja temperaatuur on minu jaoks segelt mõistetavad põhjused. Voltage relability enam ei kõla nii süütu ja ei ole enam selgelt mõistetav teema minu jaoks. Tekitas/tekitab muret.
Proovisin benchmarkis järgi, perf on normis tõesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 10:08:42 vasta tsitaadiga

Titan Z testid @ 4K resu.

https://www.youtube.com/watch?v=Wp-S15L3dHA

Funny muidugi see, et kuna kaardil endiselt üksainus DisplayPort pesa, siis surround modes sa ei saa G synci kasutada isegi mitte siis, kui käid 6000 eur välja ja ostad kaks kaarti 4 way SLI jaoks.

http://www.digitalstormonline.com/unlocked/nvidia-geforce-gtx-titan-z-review-and-4k-benchmarks-idnum280/
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 29.05.2014 21:00:08 vasta tsitaadiga

G-Sync is Dead. VESA Adds Adaptive-Sync to DisplayPort Standard

Link
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 23:37:29 vasta tsitaadiga

kui ma freesync vs gsync vaidlust õigesti mäletan, siis töötas freesync vaid (osade) läpakate peal. lisaks oli gsynci lahendus mõneti täielikum.
lõhnab selle järele, et nii või naapidi vajab raud selleks täiendust.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 16:14:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kui ma freesync vs gsync vaidlust õigesti mäletan, siis töötas freesync vaid (osade) läpakate peal. lisaks oli gsynci lahendus mõneti täielikum.

oot..... misasja, g-sync on läpakate jaoks?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 30.05.2014 16:27:30 vasta tsitaadiga

ei ole ainult läpakate jaoks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 17:15:06 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
ei ole ainult läpakate jaoks
ok, aga kui v-sync on "surnud", nagu paar posti ülevsl pool antud lingist lähtub, siis uuel väljatueval ASUS Rog monitori jaoks on see "surnud teema"?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 30.05.2014 17:48:29 vasta tsitaadiga

Mõtlesid siiski g-synci,vot ei tea jah mis sellest saab,elame näeme nagu öeldakse,ise eriti ei kibele selle järgi õnneks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2014 19:08:42 vasta tsitaadiga

G-Sync on nVidia välja töötatud lahendus, mis nõuab monitorilt spetsiaalset riistvara.

Freesync oli AMD vastus nVidia kinnisele standardile- sarnast omadust võimaldav funktsioon oli tegelikult juba varasemalt VESA standardis ette nähtud, siiski küll ainult peamiselt sülearvutite jaoks, millel ka AMD seda demonstreeris.

Nüüd on Adaptive Sync liidetud täies mahus VESA standardisse ning töötab nii nVidia kui AMD (ilmselt ka inteli icon_razz1.gif) videokaartidel. Vajab see küll minu mäletamist mööda DP 1.2a toetust nii monitoril kui videokaardil...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 19:36:30 vasta tsitaadiga

Lisan oma 18 mai kirjutatud murele juurde, et see DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED error on kuidagi seotud DirectX sest olgugi, et peal on viimased nvidia driveerid (mitte beta) siis ütleb aegajalt, et DirectX9 oleks nagu installimata (arvutit käivitades on näidanud DirectX9 errorit). On kellelgi ideid?

google õpetusetes soovitatakse Core Volti lisada aga sellel kaardil on see lukus
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 19:48:18 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Lisan oma 18 mai kirjutatud murele juurde, et see DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED error on kuidagi seotud DirectX sest olgugi, et peal on viimased nvidia driveerid (mitte beta) siis ütleb aegajalt, et DirectX9 oleks nagu installimata (arvutit käivitades on näidanud DirectX9 errorit). On kellelgi ideid?

google õpetusetes soovitatakse Core Volti lisada aga sellel kaardil on see lukus



Skyn3t bios avab ka sellel kaardil voldid aga raske uskuda, et asi selles võiks olla.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 20:15:31 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Skyn3t bios avab ka sellel kaardil voldid aga raske uskuda, et asi selles võiks olla.

Kas kaardi garantii säilib, kui näpin volti, mida tootja ei luba teha (muidu nad seda kinni ei paneks)?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 21:57:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kaardi garantii säilib, kui näpin volti, mida tootja ei luba teha (muidu nad seda kinni ei paneks)?

ei, saavad odavamt toodet pakkuda, ilma voldi kiibita ja suvaliste kondekatega + pcb on juustum jne. jne.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 18:57:10 vasta tsitaadiga

kas siin on kellekil probleeme olnud sellise asjaga et GPU läheb arvuti käivitamisel natukest aega hiljem full loadi ?
vga-ks gtx760 4gb

Viirusetõrjed ei tuvasta viirusi. ja selles ei saa probleem olla.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 19:22:03 vasta tsitaadiga

did you download watchdogs icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 20:08:40 vasta tsitaadiga

ei,ei tunne nagu tast puudust icon_biggrin.gif

edit:

sain teada milles viga !
chrome.exe *32

Võtab prose i7 4770k-l ligikaudu 20% jõudlust, ja GPU koormab full loadis.

Kõige huvitavam see et ei ole arvutisse installitud google mõttetut browserit.
Segab räigelt mängimist kui jookseb taustal.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 23:17:42 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:

Võtab prose i7 4770k-l ligikaudu 20% jõudlus


Pakun et kasutad läpakat?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 00:23:41 vasta tsitaadiga

kui videol (gtx 770) poolid undavad, kas on mõtet garantii korras välja vahetada? google otsing andis vastakaid tulemusi, ühed väidavad, et kaart annab iga sekund otsad, teised aga, et häda pole midagi
mind iseenesest ei häiri, mäng tööle panna siis alguses kuuleb, samas kui mängu sisse olen elanud siis ei pane enam tähele, mis häält see arvuti teeb
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 05:49:40 vasta tsitaadiga

need kes arvasid, et kaart annab iga hetk otsad on idioodid, kui ennast ei häiri pole mõtet vahetada see undamine on tavaline nähtus
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 14:49:23 vasta tsitaadiga

hondaa, kelle toodang, Gigabyte ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 15:23:18 vasta tsitaadiga

WäntWõll, MSi
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 20:08:13 vasta tsitaadiga

Mingi gaming vms seeria oma, mul siin kõrval üks reference jahutiga ja see küll ei sirise icon_rolleyes.gif
Aga üldiselt see väike hääl on savi jah.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 23:24:00 vasta tsitaadiga

WäntWõll, gaming jah, kui video tervis on ok siis ei hakka jamama välja vahetamisega
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 00:30:48 vasta tsitaadiga

kõrgematel töö sagestustel hakkavad jah videod pinisema, mõni rohkem, teine vähem, endal ka mõni video kaart oc-l sellist häält teind et võtab alguses jala värisema icon_biggrin.gif

Õnneks aitab selle pinina kuulmise vastu suurem vendi pööre icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.06.2014 13:49:19 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news_story/nvidia_geforce_gtx_880_and_gtx_870_to_launch_q4_2014.html


tsitaat:
Both cards would still be based on 28nm due to 20nm complications and both cards would be based on a variant of the GM204 Maxwell GPU.


Huvitav mis komplikatsioonid siis neil on selle 20nm tootmisega? ja ma ei saa aru on see siis maxwell v ei ole ? sellesmõttes et witcher 3 jaoks pidavat 780ti lahjaks jääma siis nad võiksid välja tulla kaardiga, mis seda ikka välja veab icon_razz.gif



Link
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2014 17:18:25 vasta tsitaadiga

on maxwell.
20nm ei ole valmis - lekkevool on suurem, yield madalam ja hind kõrgem kui vaja oleks.
870/880 paistab olema gm204, ehk siis ilmselt gk104 (gtx680/770) järglane.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 25.06.2014 13:01:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:

Huvitav mis komplikatsioonid siis neil on selle 20nm tootmisega? ja ma ei saa aru on see siis maxwell v ei ole ? sellesmõttes et witcher 3 jaoks pidavat 780ti lahjaks jääma siis nad võiksid välja tulla kaardiga, mis seda ikka välja veab icon_razz.gif

No alati on võimalik 750 TI physx kõrvale muretseda icon_smile.gif - http://alienbabeltech.com/main/using-maxwells-gtx-750-ti-dedicated-physx-card/ . Kusjuures teoorias see ei tohiks väga palju bandwidthit vajada nii, et ma arvan, et isegi kui see jookseb slotis x1 kiirusega siis peaks okei olema... Ehk siis neile kellel mobo ei toeta sli-tamist saavad teha midagi sellist - https://www.youtube.com/watch?v=Dvxcnfx3Bm0 . Muidugi ilmselt enamikud ei usu, et keegi viitsiks nii palju vaeva näha aga me räägime ikkagi Witcher 3-st! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.07.2014 12:28:44 vasta tsitaadiga

http://www.extremetech.com/gaming/185823-gpu-rumor-mill-leaked-shots-of-gtx-880-surface-point-to-8gb-of-ram-while-amd-plans-august-update
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 01:08:19 vasta tsitaadiga

GTX 680 ja GTX 770 toimib SLi lahenduses probleemideta, eks ole? Mõlemad on GK104-Chipiga. Kas on üldse mõtet hakata näppima GTX 680 biosit?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 10:13:41 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
GTX 680 ja GTX 770 toimib SLi lahenduses probleemideta, eks ole? Mõlemad on GK104-Chipiga. Kas on üldse mõtet hakata näppima GTX 680 biosit?

eee, vist ikka mitte, kuna sub ID on erinev, ainult GPU ei piisa, kuid sul on võimalik meid kõiki valgustada ja proovida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 15:40:38 vasta tsitaadiga

selline võimalus peaks olema ainult uuematel amd kaartidel.

Aga nvidial peab isegi clock, mälu mahtuvus, kiirus samad olema.

see et gigabyte gtx 760 2gb ei tohiks isegi joosta koos gigabyte gtx 760 4gb.

Aga tegelt oli kunagi võimalus kasutada amd kaarte koos nvidia omadega.
amd kaart pea kaardiks ja nvidia physx kaardiks, aga see tugi uuemates nvidia driverites keelatud.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 16:04:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selline võimalus peaks olema ainult uuematel amd kaartidel.

ei, erinevaid HD seeria kaarte on saanud mixida alates HD2xx seeria algusest, kui kasutusele võeti tarkvaraline CrossfireX.
A'la siis HD3550+3770 või 2900Pro ja 2900XT
Varasemad pidid olema spets kaabliga ühendatud ning lisaks oli üks kaart master, millel oli spets kaabli spest connector.
A'la X1950XTX MC +1950XTX

tsitaat:

Aga nvidial peab isegi clock, mälu mahtuvus, kiirus samad olema.

mälumaht jah, mälu klokk ei, töötab madalama kaardi klokiga
Seega olekski huvitav teada, kas samad tuumad töötavad koos, kuid ma ei usu, kuna biosed on erienvad.
Sama biosega usun et töötab.


physx asju ei tea, kui oli vajadus kasutasin Ageia spets kaarti.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 16:31:31 vasta tsitaadiga

Kuna ma 8xx seeria teemat ei leidnud, siis http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-titan-ii-speculation.html
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 19:46:01 vasta tsitaadiga

mälu hulk erinev siis peaks kasutama vähem mälu lihtsalt. Physx saab panna suvalise kaardi pealt jooksma, kuid selle jaoks üle 750 ti pole mõtet vaadata.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 14:22:56 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

mälumaht jah, mälu klokk ei, töötab madalama kaardi klokiga
Seega olekski huvitav teada, kas samad tuumad töötavad koos, kuid ma ei usu, kuna biosed on erienvad.
Sama biosega usun et töötab

GTX 680 tuli lõpus bios update, mis pidi GPU GTX 770 võrdväärseks tegema?
http://www.techpowerup.com/vgabios/130621/gigabyte-gtx680-2048-121025.html
http://www.techpowerup.com/vgabios/131468/gigabyte-gtx680-2048-120724.html

Katsetatavad kaardid oleks:
MSi GTX 770 OC http://www.msi.com/product/vga/N770_TF_2GD5OC.html#hero-overview
Gigabyte GTX 680 SOC http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4309#ov
Mõlemal GK104, 2GB 256-bit (kiirused erinevad). Gigabyte base clock 1137 MHz, MSi OC mode 1137 MHz

Kas on näpunäiteid, mida võiks veel teada (näiteks driverite osas)? Lihtsalt ma ei ole SLi lahendusega varem viitsinud jännata ja praktiline kogemus puudub
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 12:40:50 vasta tsitaadiga

liiv, http://www.techpowerup.com/forums/threads/sli-with-different-cards.158907/
niiet peaks tööle saama küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.