Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2014 14:44:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
see (võimalik, et kaheldava väärtusega) hiina testitulemuste pilt titan z kohta ei näidanud olulist häda jahutusega, 80c load temp sellise kaardi kohta on väga okei. 295x temperatuure ei tasu võrrelda, vedelikjahutus on teisest puust asi.

hakkab jälle pihta, nagu kadedad oldaks selle R9 vedelikjahuti peale kohe icon_biggrin.gif

Draco kirjutas:
liiv kirjutas:
Minu hinnakirjas on veel Gigabyte Titan Black, millele Gigabyte annab lisaks stock reference jahutusele kaasa Windforce 3X jahutuse. Jahutusega peaksid hakkama saama, alternaatiive on.
Driverid on tume maa, seda ma kommenteerida ei oska. Teoreetiliselt peaaksid sobima olemasolevad driverid sest Titan SLi ju toimib


Miks nad vaiksele ja jahedale kaardile teise jahutuse kaasa annavad?

valikuvõimalus pole kunagi halb olnud. samas, äge oleks näiteks 770-le panna Titani ref. jahuti peale icon_razz.gif

_________________
3D-printimine mahus kuni 350x350x400, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 16.05.2014 16:32:27 vasta tsitaadiga

caramis, miks kadedad? nagu ma kuskil ülevalpool kirjutasin, on sellel omad head ja vead. pealegi, kui üks ees, kaugel siis ka järgmised sama lahendusega kaardid on.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2014 17:39:27 vasta tsitaadiga

Ma leidsin, et minu info tõesuseks on olemas ka ametlik info: http://videocardz.com/50265/gigabyte-launches-windforce-3x-600w-cooler-geforce-gtx-titan-black
Järelikult on üsna tõenäoline, et Titan Z jahutusega tulevad nad ka toime. Armusaamatuks jääb ikkagi, miks ei sobi olemasolevad driverid, mis Titan SLid toetab. Ainuke selgitus olekski, et kahe tuumaga Titan ei anna soovitud effekti ja nVidia üritab seda tarkvaraliselt modida

Mis puutub R9 295X2 siis ma ei ole kunagi näinud, et paar nädalat peale ametliku uue toote esmamüüki lasevad kõik tootjad oma hindu alla, nagu selle mudeliga juba juhtunud on. Minu hinnakrjas on lastud hind juba €1150
Arvan, et Crossfire resultaat on sama ja eriti miski ei aja rahvast kodust välja neid mitmekordse hinnavahega neid poodi ostma (olgugi et saab vesijahutuse hübriidi vs CF)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2014 17:43:03 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Ma leidsin, et minu info tõesuseks on olemas ka ametlik info: http://videocardz.com/50265/gigabyte-launches-windforce-3x-600w-cooler-geforce-gtx-titan-black
Järelikult on üsna tõenäoline, et Titan Z jahutusega tulevad nad ka toime. Armusaamatuks jääb ikkagi, miks ei sobi olemasolevad driverid, mis Titan SLid toetab. Ainuke selgitus olekski, et kahe tuumaga Titan ei anna soovitud effekti ja nVidia üritab seda tarkvaraliselt modida

Mis puutub R9 295X2 siis ma ei ole kunagi näinud, et paar nädalat peale ametliku uue toote esmamüüki lasevad kõik tootjad oma hindu alla, nagu selle mudeliga juba juhtunud on. Minu hinnakrjas on lastud hind juba €1150
Arvan, et Crossfire resultaat on sama ja eriti miski ei aja rahvast kodust välja neid mitmekordse hinnavahega neid poodi ostma (olgugi et saab vesijahutuse hübriidi vs CF)

eelisjärjekorra privileeg vms. rikkust ei anna häbeneda

_________________
3D-printimine mahus kuni 350x350x400, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2014 17:42:51 vasta tsitaadiga

Ostsin jaanuaris endale Gygabyte GTX 780 Ti GHz Editioni. Mängin palju Crysis 3. Esimene kuu mängis ilusti ja siis hakkasid driveri probleemid. Mängida saan kuni 30 sek, seejärel mäng crashib: DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED
Spoiler Spoiler Spoiler

Proovisin kaarti lapse arvutis, sama jama. Saatsin kaardi garantiisse. Eelmine nädal tuli uus kaart. Kuna ostsin endale PCI siin töötava Plexori SSD kaardi siis paningi tolle masinasse, uue Gigabyte kaardi ka. Lasin peale Win 7 Ultimate ja viimased Nvidia driverid, panin Crysis 3 käima ja täpselt sama jama. Googeldasin pisut ja ledsin, et paljudel teistel inimestel sama jama: link
Kahjuks ei leidnud sealt ühtegi lahendust. Tavaliselt inimestel lahenes probleem siis kui nad määrasid kaardi kellad stock setingutesse tagasi. Mina pole oma kaarti kellanud. Proovisin igasuguseid lahendusi: Origin reinstall, mängu reinstall, beta ja tavaliste driverite reinstall, kahjuks pole miski aidanud.

On ehk kellegi nõu anda?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2014 22:48:25 vasta tsitaadiga

liiv, Niipalju kui mina antud veakoodiga kokku olen puutunud, siis on põhjuseks olnud kellad mida kaart ei kannata. Võid proovi mõttes kellad alla stocki kah viia, et näha kas see muudab midagi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.05.2014 09:56:17 vasta tsitaadiga

Underclock oleks lahenduseks jah.
Üldjuhul ei pea vastu mälu klokk, core on harvem juhus aga eks ta katsetuse värk ole.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2014 21:07:49 vasta tsitaadiga

kahju küll, kui nVidia stock kellasid ei kannata. tundub jonksus värk
_________________
3D-printimine mahus kuni 350x350x400, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.05.2014 00:28:18 vasta tsitaadiga

Tuleb kõigil ette, ega AMD ei ole samast jamast vaba tootja.
Alles oli nendega sama probleem, ei mäleta mis seeria, kuna viimasel ajal suht vähe kasutanud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2014 01:13:34 vasta tsitaadiga

Näib et GPU läheb stock kelladega stressi. Proovisin mängida medium setingutega, jooksis kokku. Tõmbasin GPU stock clocki Afterburenri abiga 50MHz vähemaks ja sain 15 min. mängida (rohkem ei viitsinud). Enne seda proovisin jahtuse manuaalselt põhja keerata, et äkki on jahutus kehvapoolne aga minutikese laskis mängida. Masekat tekitab fakt, et milleks factory overclocked kaart kui seda peab maha kellama. Ainuke postiivne asjaolu, et fps jooksis isegi üle 100, kui mängu Nvidia Game Optimizeriga käima lasksin alakellatult
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 20.05.2014 09:02:04 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Näib et GPU läheb stock kelladega stressi. Proovisin mängida medium setingutega, jooksis kokku. Tõmbasin GPU stock clocki Afterburenri abiga 50MHz vähemaks ja sain 15 min. mängida (rohkem ei viitsinud). Enne seda proovisin jahtuse manuaalselt põhja keerata, et äkki on jahutus kehvapoolne aga minutikese laskis mängida. Masekat tekitab fakt, et milleks factory overclocked kaart kui seda peab maha kellama. Ainuke postiivne asjaolu, et fps jooksis isegi üle 100, kui mängu Nvidia Game Optimizeriga käima lasksin alakellatult


R9290x kaardil oli throttle probleem esimeste driveritege aga see parandati suht ruttu. Ref. kaardi temp ja vent on teine asi.
Aga sellist jama, et peab kiirust stockist alla laskma, seda ei mäleta.

Sa vii kaart tagasi ja nõua jälle uus, mingi hetk nad peaksid töötava kaardi leidma.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2014 21:09:22 vasta tsitaadiga

ASUSelt 0dB ventilaatoriga jahuti
https://www.facebook.com/rognordic/posts/723261551063711

Spoiler Spoiler Spoiler


"Tegelikult" kasutusel sama süsteem nagu PSU-del, et madalal koormusel ventilaator(id) lihtsalt ei pöörle icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.05.2014 15:45:05 vasta tsitaadiga

Ei tea kas õige koht küsimuseks aga..
Sai just uus arvuti soetatud ja mängides näitab GPUZ Perf Capi põhjuseks VRel. See ei kõla just hästi? Perfi võiks/peaks siiski piirama kaardi enda koguvõimsus ja/või temperatuur (olen dumbuser, võib olla on see rumal väide). Ülekellanud midagi pole. Toiteks on FSP HEXA 500.
Kas see on normaalne?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2014 17:15:44 vasta tsitaadiga

Fumetsu, Perf ei tohiks sul selletõttu mõjutatud olla. Pidin googeldama misasi see perfcap reason üldse on. GPU-Z arendaja sõnade kohaselt:
W1zzard kirjutas:
This is a feature of newer NVIDIA drivers. They report back why performance is capped (reason for clocks reduced)

When you are not running a 3D app, clocks go down -> Limited by GPU Utilization

Other possible values are when the card is running into power limit, or when it's running too hot. There are also cap reasons related to voltage.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.05.2014 21:12:34 vasta tsitaadiga

Power limit ja temperaatuur on minu jaoks segelt mõistetavad põhjused. Voltage relability enam ei kõla nii süütu ja ei ole enam selgelt mõistetav teema minu jaoks. Tekitas/tekitab muret.
Proovisin benchmarkis järgi, perf on normis tõesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2014 10:08:42 vasta tsitaadiga

Titan Z testid @ 4K resu.

https://www.youtube.com/watch?v=Wp-S15L3dHA

Funny muidugi see, et kuna kaardil endiselt üksainus DisplayPort pesa, siis surround modes sa ei saa G synci kasutada isegi mitte siis, kui käid 6000 eur välja ja ostad kaks kaarti 4 way SLI jaoks.

http://www.digitalstormonline.com/unlocked/nvidia-geforce-gtx-titan-z-review-and-4k-benchmarks-idnum280/
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 29.05.2014 21:00:08 vasta tsitaadiga

G-Sync is Dead. VESA Adds Adaptive-Sync to DisplayPort Standard

Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.05.2014 23:37:29 vasta tsitaadiga

kui ma freesync vs gsync vaidlust õigesti mäletan, siis töötas freesync vaid (osade) läpakate peal. lisaks oli gsynci lahendus mõneti täielikum.
lõhnab selle järele, et nii või naapidi vajab raud selleks täiendust.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2014 16:14:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kui ma freesync vs gsync vaidlust õigesti mäletan, siis töötas freesync vaid (osade) läpakate peal. lisaks oli gsynci lahendus mõneti täielikum.

oot..... misasja, g-sync on läpakate jaoks?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 30.05.2014 16:27:30 vasta tsitaadiga

ei ole ainult läpakate jaoks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2014 17:15:06 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
ei ole ainult läpakate jaoks
ok, aga kui v-sync on "surnud", nagu paar posti ülevsl pool antud lingist lähtub, siis uuel väljatueval ASUS Rog monitori jaoks on see "surnud teema"?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 30.05.2014 17:48:29 vasta tsitaadiga

Mõtlesid siiski g-synci,vot ei tea jah mis sellest saab,elame näeme nagu öeldakse,ise eriti ei kibele selle järgi õnneks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2014 19:08:42 vasta tsitaadiga

G-Sync on nVidia välja töötatud lahendus, mis nõuab monitorilt spetsiaalset riistvara.

Freesync oli AMD vastus nVidia kinnisele standardile- sarnast omadust võimaldav funktsioon oli tegelikult juba varasemalt VESA standardis ette nähtud, siiski küll ainult peamiselt sülearvutite jaoks, millel ka AMD seda demonstreeris.

Nüüd on Adaptive Sync liidetud täies mahus VESA standardisse ning töötab nii nVidia kui AMD (ilmselt ka inteli icon_razz1.gif) videokaartidel. Vajab see küll minu mäletamist mööda DP 1.2a toetust nii monitoril kui videokaardil...

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2014 19:36:30 vasta tsitaadiga

Lisan oma 18 mai kirjutatud murele juurde, et see DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED error on kuidagi seotud DirectX sest olgugi, et peal on viimased nvidia driveerid (mitte beta) siis ütleb aegajalt, et DirectX9 oleks nagu installimata (arvutit käivitades on näidanud DirectX9 errorit). On kellelgi ideid?

google õpetusetes soovitatakse Core Volti lisada aga sellel kaardil on see lukus
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 03.06.2014 19:48:18 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Lisan oma 18 mai kirjutatud murele juurde, et see DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED error on kuidagi seotud DirectX sest olgugi, et peal on viimased nvidia driveerid (mitte beta) siis ütleb aegajalt, et DirectX9 oleks nagu installimata (arvutit käivitades on näidanud DirectX9 errorit). On kellelgi ideid?

google õpetusetes soovitatakse Core Volti lisada aga sellel kaardil on see lukus



Skyn3t bios avab ka sellel kaardil voldid aga raske uskuda, et asi selles võiks olla.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.