see (võimalik, et kaheldava väärtusega) hiina testitulemuste pilt titan z kohta ei näidanud olulist häda jahutusega, 80c load temp sellise kaardi kohta on väga okei. 295x temperatuure ei tasu võrrelda, vedelikjahutus on teisest puust asi.
hakkab jälle pihta, nagu kadedad oldaks selle R9 vedelikjahuti peale kohe
Draco kirjutas:
liiv kirjutas:
Minu hinnakirjas on veel Gigabyte Titan Black, millele Gigabyte annab lisaks stock reference jahutusele kaasa Windforce 3X jahutuse. Jahutusega peaksid hakkama saama, alternaatiive on.
Driverid on tume maa, seda ma kommenteerida ei oska. Teoreetiliselt peaaksid sobima olemasolevad driverid sest Titan SLi ju toimib
Miks nad vaiksele ja jahedale kaardile teise jahutuse kaasa annavad?
valikuvõimalus pole kunagi halb olnud. samas, äge oleks näiteks 770-le panna Titani ref. jahuti peale
caramis, miks kadedad? nagu ma kuskil ülevalpool kirjutasin, on sellel omad head ja vead. pealegi, kui üks ees, kaugel siis ka järgmised sama lahendusega kaardid on. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Ma leidsin, et minu info tõesuseks on olemas ka ametlik info: http://videocardz.com/50265/gigabyte-launches-windforce-3x-600w-cooler-geforce-gtx-titan-black
Järelikult on üsna tõenäoline, et Titan Z jahutusega tulevad nad ka toime. Armusaamatuks jääb ikkagi, miks ei sobi olemasolevad driverid, mis Titan SLid toetab. Ainuke selgitus olekski, et kahe tuumaga Titan ei anna soovitud effekti ja nVidia üritab seda tarkvaraliselt modida
Mis puutub R9 295X2 siis ma ei ole kunagi näinud, et paar nädalat peale ametliku uue toote esmamüüki lasevad kõik tootjad oma hindu alla, nagu selle mudeliga juba juhtunud on. Minu hinnakrjas on lastud hind juba €1150
Arvan, et Crossfire resultaat on sama ja eriti miski ei aja rahvast kodust välja neid mitmekordse hinnavahega neid poodi ostma (olgugi et saab vesijahutuse hübriidi vs CF)
Ma leidsin, et minu info tõesuseks on olemas ka ametlik info: http://videocardz.com/50265/gigabyte-launches-windforce-3x-600w-cooler-geforce-gtx-titan-black
Järelikult on üsna tõenäoline, et Titan Z jahutusega tulevad nad ka toime. Armusaamatuks jääb ikkagi, miks ei sobi olemasolevad driverid, mis Titan SLid toetab. Ainuke selgitus olekski, et kahe tuumaga Titan ei anna soovitud effekti ja nVidia üritab seda tarkvaraliselt modida
Mis puutub R9 295X2 siis ma ei ole kunagi näinud, et paar nädalat peale ametliku uue toote esmamüüki lasevad kõik tootjad oma hindu alla, nagu selle mudeliga juba juhtunud on. Minu hinnakrjas on lastud hind juba €1150
Arvan, et Crossfire resultaat on sama ja eriti miski ei aja rahvast kodust välja neid mitmekordse hinnavahega neid poodi ostma (olgugi et saab vesijahutuse hübriidi vs CF)
eelisjärjekorra privileeg vms. rikkust ei anna häbeneda
Ostsin jaanuaris endale Gygabyte GTX 780 Ti GHz Editioni. Mängin palju Crysis 3. Esimene kuu mängis ilusti ja siis hakkasid driveri probleemid. Mängida saan kuni 30 sek, seejärel mäng crashib: DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED
Spoiler
Proovisin kaarti lapse arvutis, sama jama. Saatsin kaardi garantiisse. Eelmine nädal tuli uus kaart. Kuna ostsin endale PCI siin töötava Plexori SSD kaardi siis paningi tolle masinasse, uue Gigabyte kaardi ka. Lasin peale Win 7 Ultimate ja viimased Nvidia driverid, panin Crysis 3 käima ja täpselt sama jama. Googeldasin pisut ja ledsin, et paljudel teistel inimestel sama jama: link
Kahjuks ei leidnud sealt ühtegi lahendust. Tavaliselt inimestel lahenes probleem siis kui nad määrasid kaardi kellad stock setingutesse tagasi. Mina pole oma kaarti kellanud. Proovisin igasuguseid lahendusi: Origin reinstall, mängu reinstall, beta ja tavaliste driverite reinstall, kahjuks pole miski aidanud.
Tuleb kõigil ette, ega AMD ei ole samast jamast vaba tootja.
Alles oli nendega sama probleem, ei mäleta mis seeria, kuna viimasel ajal suht vähe kasutanud.
Näib et GPU läheb stock kelladega stressi. Proovisin mängida medium setingutega, jooksis kokku. Tõmbasin GPU stock clocki Afterburenri abiga 50MHz vähemaks ja sain 15 min. mängida (rohkem ei viitsinud). Enne seda proovisin jahtuse manuaalselt põhja keerata, et äkki on jahutus kehvapoolne aga minutikese laskis mängida. Masekat tekitab fakt, et milleks factory overclocked kaart kui seda peab maha kellama. Ainuke postiivne asjaolu, et fps jooksis isegi üle 100, kui mängu Nvidia Game Optimizeriga käima lasksin alakellatult
Näib et GPU läheb stock kelladega stressi. Proovisin mängida medium setingutega, jooksis kokku. Tõmbasin GPU stock clocki Afterburenri abiga 50MHz vähemaks ja sain 15 min. mängida (rohkem ei viitsinud). Enne seda proovisin jahtuse manuaalselt põhja keerata, et äkki on jahutus kehvapoolne aga minutikese laskis mängida. Masekat tekitab fakt, et milleks factory overclocked kaart kui seda peab maha kellama. Ainuke postiivne asjaolu, et fps jooksis isegi üle 100, kui mängu Nvidia Game Optimizeriga käima lasksin alakellatult
R9290x kaardil oli throttle probleem esimeste driveritege aga see parandati suht ruttu. Ref. kaardi temp ja vent on teine asi.
Aga sellist jama, et peab kiirust stockist alla laskma, seda ei mäleta.
Sa vii kaart tagasi ja nõua jälle uus, mingi hetk nad peaksid töötava kaardi leidma. _________________ Purgatory Judgement
Ei tea kas õige koht küsimuseks aga..
Sai just uus arvuti soetatud ja mängides näitab GPUZ Perf Capi põhjuseks VRel. See ei kõla just hästi? Perfi võiks/peaks siiski piirama kaardi enda koguvõimsus ja/või temperatuur (olen dumbuser, võib olla on see rumal väide). Ülekellanud midagi pole. Toiteks on FSP HEXA 500.
Kas see on normaalne?
Power limit ja temperaatuur on minu jaoks segelt mõistetavad põhjused. Voltage relability enam ei kõla nii süütu ja ei ole enam selgelt mõistetav teema minu jaoks. Tekitas/tekitab muret.
Proovisin benchmarkis järgi, perf on normis tõesti.
Funny muidugi see, et kuna kaardil endiselt üksainus DisplayPort pesa, siis surround modes sa ei saa G synci kasutada isegi mitte siis, kui käid 6000 eur välja ja ostad kaks kaarti 4 way SLI jaoks.
kui ma freesync vs gsync vaidlust õigesti mäletan, siis töötas freesync vaid (osade) läpakate peal. lisaks oli gsynci lahendus mõneti täielikum.
lõhnab selle järele, et nii või naapidi vajab raud selleks täiendust. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
G-Sync on nVidia välja töötatud lahendus, mis nõuab monitorilt spetsiaalset riistvara.
Freesync oli AMD vastus nVidia kinnisele standardile- sarnast omadust võimaldav funktsioon oli tegelikult juba varasemalt VESA standardis ette nähtud, siiski küll ainult peamiselt sülearvutite jaoks, millel ka AMD seda demonstreeris.
Nüüd on Adaptive Sync liidetud täies mahus VESA standardisse ning töötab nii nVidia kui AMD (ilmselt ka inteli ) videokaartidel. Vajab see küll minu mäletamist mööda DP 1.2a toetust nii monitoril kui videokaardil... _________________ M: MSI B660M MORTAR M: Dell RTX 2060 O: AM5 ITX emaplaat
Lisan oma 18 mai kirjutatud murele juurde, et see DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED error on kuidagi seotud DirectX sest olgugi, et peal on viimased nvidia driveerid (mitte beta) siis ütleb aegajalt, et DirectX9 oleks nagu installimata (arvutit käivitades on näidanud DirectX9 errorit). On kellelgi ideid?
google õpetusetes soovitatakse Core Volti lisada aga sellel kaardil on see lukus
Lisan oma 18 mai kirjutatud murele juurde, et see DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED error on kuidagi seotud DirectX sest olgugi, et peal on viimased nvidia driveerid (mitte beta) siis ütleb aegajalt, et DirectX9 oleks nagu installimata (arvutit käivitades on näidanud DirectX9 errorit). On kellelgi ideid?
google õpetusetes soovitatakse Core Volti lisada aga sellel kaardil on see lukus
Skyn3t bios avab ka sellel kaardil voldid aga raske uskuda, et asi selles võiks olla.
kas siin on kellekil probleeme olnud sellise asjaga et GPU läheb arvuti käivitamisel natukest aega hiljem full loadi ?
vga-ks gtx760 4gb
Viirusetõrjed ei tuvasta viirusi. ja selles ei saa probleem olla. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Võtab prose i7 4770k-l ligikaudu 20% jõudlust, ja GPU koormab full loadis.
Kõige huvitavam see et ei ole arvutisse installitud google mõttetut browserit.
Segab räigelt mängimist kui jookseb taustal. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
kui videol (gtx 770) poolid undavad, kas on mõtet garantii korras välja vahetada? google otsing andis vastakaid tulemusi, ühed väidavad, et kaart annab iga sekund otsad, teised aga, et häda pole midagi
mind iseenesest ei häiri, mäng tööle panna siis alguses kuuleb, samas kui mängu sisse olen elanud siis ei pane enam tähele, mis häält see arvuti teeb
kõrgematel töö sagestustel hakkavad jah videod pinisema, mõni rohkem, teine vähem, endal ka mõni video kaart oc-l sellist häält teind et võtab alguses jala värisema
Õnneks aitab selle pinina kuulmise vastu suurem vendi pööre _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Both cards would still be based on 28nm due to 20nm complications and both cards would be based on a variant of the GM204 Maxwell GPU.
Huvitav mis komplikatsioonid siis neil on selle 20nm tootmisega? ja ma ei saa aru on see siis maxwell v ei ole ? sellesmõttes et witcher 3 jaoks pidavat 780ti lahjaks jääma siis nad võiksid välja tulla kaardiga, mis seda ikka välja veab
on maxwell.
20nm ei ole valmis - lekkevool on suurem, yield madalam ja hind kõrgem kui vaja oleks.
870/880 paistab olema gm204, ehk siis ilmselt gk104 (gtx680/770) järglane. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Huvitav mis komplikatsioonid siis neil on selle 20nm tootmisega? ja ma ei saa aru on see siis maxwell v ei ole ? sellesmõttes et witcher 3 jaoks pidavat 780ti lahjaks jääma siis nad võiksid välja tulla kaardiga, mis seda ikka välja veab
No alati on võimalik 750 TI physx kõrvale muretseda - http://alienbabeltech.com/main/using-maxwells-gtx-750-ti-dedicated-physx-card/ . Kusjuures teoorias see ei tohiks väga palju bandwidthit vajada nii, et ma arvan, et isegi kui see jookseb slotis x1 kiirusega siis peaks okei olema... Ehk siis neile kellel mobo ei toeta sli-tamist saavad teha midagi sellist - https://www.youtube.com/watch?v=Dvxcnfx3Bm0 . Muidugi ilmselt enamikud ei usu, et keegi viitsiks nii palju vaeva näha aga me räägime ikkagi Witcher 3-st!
selline võimalus peaks olema ainult uuematel amd kaartidel.
Aga nvidial peab isegi clock, mälu mahtuvus, kiirus samad olema.
see et gigabyte gtx 760 2gb ei tohiks isegi joosta koos gigabyte gtx 760 4gb.
Aga tegelt oli kunagi võimalus kasutada amd kaarte koos nvidia omadega.
amd kaart pea kaardiks ja nvidia physx kaardiks, aga see tugi uuemates nvidia driverites keelatud. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
selline võimalus peaks olema ainult uuematel amd kaartidel.
ei, erinevaid HD seeria kaarte on saanud mixida alates HD2xx seeria algusest, kui kasutusele võeti tarkvaraline CrossfireX.
A'la siis HD3550+3770 või 2900Pro ja 2900XT
Varasemad pidid olema spets kaabliga ühendatud ning lisaks oli üks kaart master, millel oli spets kaabli spest connector.
A'la X1950XTX MC +1950XTX
tsitaat:
Aga nvidial peab isegi clock, mälu mahtuvus, kiirus samad olema.
mälumaht jah, mälu klokk ei, töötab madalama kaardi klokiga
Seega olekski huvitav teada, kas samad tuumad töötavad koos, kuid ma ei usu, kuna biosed on erienvad.
Sama biosega usun et töötab.
physx asju ei tea, kui oli vajadus kasutasin Ageia spets kaarti.
mälu hulk erinev siis peaks kasutama vähem mälu lihtsalt. Physx saab panna suvalise kaardi pealt jooksma, kuid selle jaoks üle 750 ti pole mõtet vaadata.
mälumaht jah, mälu klokk ei, töötab madalama kaardi klokiga
Seega olekski huvitav teada, kas samad tuumad töötavad koos, kuid ma ei usu, kuna biosed on erienvad.
Sama biosega usun et töötab
Kas on näpunäiteid, mida võiks veel teada (näiteks driverite osas)? Lihtsalt ma ei ole SLi lahendusega varem viitsinud jännata ja praktiline kogemus puudub
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.