|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.05.2014 02:08:29
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
eks arusaamine effektiivsusest on erinev. imho on normaalne, kui ühe acti kõik cached teed soolos miski 15 mintsaga ära. a5-te ma põhimõtteliselt ei tee, seal alati jube suured alad ja kaua otsimist. a3 on ka tüütu oma battlefield stores ja barracksitega.
keskmine rift 10-12min (guardani mahavõtmiseni, edasi võib ala puhastamine rohkem võtta) solos on ka suht hea siht.
hetkel minu wizard teeb seda T4-ga ja tundub ok.
samas vist on tõesti nii, et bountytamine on mõttekam mingil kergel raskusastmel, kus lihtsalt jooksed asjad läbi ja KINDLASTI mitmekesi bountysid splittides. soolos bountytamine on väga ebaeffektiivne.
aga viskas natuke üle ka. P300 tuli mõni päev tagasi. peaks chari vahetama, aga pole viitsinud teisi 70-ni leveldada. |
1-70 teeb miski tunniga kui huvi on anna teada võin teha pots#2924
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
28.05.2014 15:33:47
|
|
|
Noobi küsimus:
Kas witch docktor ongi selline walk in the park või oleks normaalne, kohe Hardiga mängida?
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
28.05.2014 15:58:18
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
Noobi küsimus:
Kas witch docktor ongi selline walk in the park või oleks normaalne, kohe Hardiga mängida? |
Ma panin kohe torment 1 peale, aga mul oli paragon 200 ka. Sealt sai palju abi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
28.05.2014 16:34:35
|
|
|
Keegi seda TurboHUD'i kasutab? Tegin ühe runni T5 peal ning huvitab võrdlus just WD'ga, kui palju see zoo suudab lüüa DPS'is. Ehk peab ka hakkama siis seniks kuni nerfi saab WD mängima
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.05.2014 18:02:54
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
Noobi küsimus:
Kas witch docktor ongi selline walk in the park või oleks normaalne, kohe Hardiga mängida? |
ise leveldasin 1-70 leitud gearis WD torment1 peal, malthael oli ainuke boss kes nö raskem oli muidu oli suht faceroll
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.05.2014 18:24:50
|
|
|
learning curve playing D3 without turbohud ? ei näe oma epeenist ? where is the problem ? gameplays midagi ei muutu
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
28.05.2014 22:24:51
|
|
|
Asi on praktilisem, kui tundub. Seesamune dpsi nägemine ehk epeen aitab kiires geari valikus kasvõi.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
30.05.2014 08:40:43
|
|
|
saatsinu sulle sõbrakutse
moneta..
äkki viitsid kunagi hc.s powerleveldada?
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
30.05.2014 09:53:31
|
|
|
karmo29, võtsin vastu. Boostida väga ei viitsi, see vist D3 juures kõige igavam tegevus ever, aga kui neljane punt koos ja igaüks saaks 3 chari, siis oleks mõeldav.
Edit: Muidu abiks on Got boosted community, loe uudiste alt, kuidas asi käib ja 2-3 tunniga saab 70 kätte enamasti.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
02.06.2014 08:40:35
|
|
|
See on tavaline hind vähemalt viimased kuu aega olnud. Päris mitmest kohast saab 20-22 euriga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
02.06.2014 19:14:12
|
|
|
| Archangel, Metsjeesus, jup, päris kaua juba alla 25€ olnud. Aga peab ütlema, et hakkab jälle pihta see patchide ootamise aeg..läheb veits üksluiseks. Peaks ehk mingi crusa ehitama, saaks HCs üle T2/3 ka mängida.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
02.06.2014 20:15:33
|
|
|
Aa, my bad. Minu jaoks oli uudis nö, tahtisn kasulik olla.
Archangel, sa ise ka mängid? Või valmistud sügiseks
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
05.06.2014 23:08:07
|
|
|
küsimus. suunatud dh kasutajetele.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/PalmoliveHD-2349/hero/41774703
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#eSVXiO!!ccc.a
ise ei vinna dh-ga eriti mõllata, pole kunagi peale betat teda eriti armastanud, aga paar olulist itemit ja build on linkides. kas kellelgi on vastav item(set)set millega too asi t1 peal töötaks, endal jookseb smoke screen enamvähem 24/7 aga strafe ei püsi peal.
teine küsimus ka, pole uurinud aga fire + skillidele saab liiga palju boonust, kas fire-il on mingi hidden miinus ka võrreldes teiste tüüpidega.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
06.06.2014 09:26:33
|
|
|
vasques, DH puhul on jah pmst 1 skill, mis dämmi teeb: Cluster Arrow, Loaded for Bear ja kuna see on Fire, siis pole nagu kaaluda midagi:) Physical peaks ka töötama päris hästi kui 3/5ne Marauder's set koos, elukad teevad päris palju dämmi. Strafe on pmst Normal Bounty skill, ikka väga ulme dmg peab olema, et sellega T1 peal oleks mõtet lasta.
Skillidest pole sul vaja Night Stalkerit, selle asemel võta Blood Vengeance. Preparationi rune võta ka midagi muud, kas perma discipline või hatred gen. Ja kui sa Aughild's setti peale ei lükka, siis raudselt tee endale Reaper's Wrapid. Ja eks seal tuunimist veel, aga üldiselt DH'l on 2-3 buildi, mis toimivad. Kui vähegi võimalik, siis mine sentry buildi poole, sellega saab T4+ ka farmida.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
06.06.2014 09:53:07
|
|
|
| fire buildi asemel mõnus alternatiiv on wolf cloack + sentry quiver... isegi ilma quiverita, 3 hunti ja 2 sentryt on korralik dps.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonathan19
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2011
|
06.06.2014 10:18:12
|
|
|
Võin öelda, et hetkel õnne on viimase 3 päevaga ca 25 bountyt teinud ja saanud 3 RoRG ja eile lvldasin oma DH 1-70, ja 6. crossbow mis kadalalt ostsin oli calamity
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
06.06.2014 18:15:01
|
|
|
ega see build sealt normal rift/bounty pealt tuligi, rifte normalis umbes sama joosta nagu munga inner firega, aint et ei pea 70% cdri otsima. proovin need paar skill muudatust järgi, kuid vaevalt t1 peal sujuvalt liikuda saab. buildi saan alati ümber vahetada(hundi cloaki ja jutte küll veel pole), mul on mungast igasugust general dex nodi üle, ka bt, aughild, cpt, borns setid.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
07.06.2014 06:58:03
|
|
|
jonathan19 lucky bastard, ise olen teinud mingi 8xx bountyt ja no ei tule seda kuradi ringi 5 juppi crusa setist koos a no EI ANTA RAISK RINGI
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.06.2014 09:38:26
|
|
|
Mängiks D3 edasi aga kuna WD peal on T6 farm selline faceroll ja suurt midagi talle juurde saada pole siis mitte ei viitsi, ja teiste klassidega T1 farmida nagu nüri noaga saagida neid T1 mobe pool tundi, võtab igasuguse isu
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
07.06.2014 10:04:24
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Mängiks D3 edasi aga kuna WD peal on T6 farm selline faceroll ja suurt midagi talle juurde saada pole siis mitte ei viitsi, ja teiste klassidega T1 farmida nagu nüri noaga saagida neid T1 mobe pool tundi, võtab igasuguse isu  |
pane link enda charist
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
07.06.2014 10:54:36
|
|
|
noobi küsimus 2: Act V
Kas sinna saamiseks peab RoS olema? Peale Act IV diablo killi, tulevad subtiitrid.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.06.2014 10:59:10
|
|
|
marcor1, jah
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
07.06.2014 11:14:47
|
|
|
muidu ilus, aga sc, niiet suht leboots.
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.06.2014 11:19:10
|
|
|
tavaline eliitdel miski 650m buffifega ka yle 2b
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.06.2014 21:31:02
|
|
|
Arvatavasti 2.1 tõmbab jälle olemasolevale "vee peale".
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
10.06.2014 21:48:04
|
|
|
Rahvas tahab, et kogu aeg midagi dropiks ja võimalikult tihti peaks see miski olema upgrade. Olgugi, et põhimõtteliselt ei saa selline süsteem kunagi jätkusuutlik olla. "Gear-up" graafik on ikka samasugune ning upgradede leidmist ei saa pikemas plaanis kuidagi kiirendada. Saab vaid ajutisi booste mängijatele anda. Suurendades pidevalt droppe on aga endgame lõpuks selline, et igaühel on ultimate set paari päevaga käes ning edasi mängitakse lihtsalt paari protsendi võrra paremate max. rollidega itemite saamise jaoks. IMO on see tobe.
Aga noh, eks süsteem on põhimõtteliselt logisev ja rohtu sellele raske leida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.06.2014 22:15:22
|
|
|
Sest nühkida sama mängu kümneid tunde ilma ühegi upgradeta on äge? Mulle tundub, et seda mängu on üksinda fännama jäänud massohistid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
10.06.2014 23:00:50
|
|
|
geari süsteem suht tobe jah , ajad paari päevaga full seti kokku ja hakkab mindless grind ,et nädalas mingi 1-2 upgrade saada. Peale patchi ajad veel kiiremini endgame geari kokku :/
loodan ,et ladder süsteemi teevad korraliku. Kõik paragon leveling exploitid võiks ka enne ära fixida
_________________ el Bambito |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
10.06.2014 23:04:48
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Sest nühkida sama mängu kümneid tunde ilma ühegi upgradeta on äge? Mulle tundub, et seda mängu on üksinda fännama jäänud massohistid. |
Ei ole äge, aga kuidas sa probleemi lahendad? Varem või hiljem jõuad ikka samasse punkti, kus järgmine upgrade on 1000h kaugusel. Pidevate droppide sageduste tõstmine ja itemite boostimine tähendab lihtsalt seda, et uber gear saadakse kiiremini alguses kätte - upgradede saamise kiirus on mõne aja pärast ikka täpselt samasugune. Aga kokkuvõttes isegi hullem, sest mida rohkem neid droppe boostitakse, seda pisemaks muutub iga saadava upgrade mõju. Lõpuks ajad niivõrd väikest kasutegurit taga, et "upgrade" on vaid ilus sõna ning praktikas on geari effektiivsuse vahe olematu.
Hetkel on olukord selline, et viitsija mängur on paari päevaga T6-s lammutamas ning mäng käib mingite spets Max. rollidega itemite peale. The end, kogu moos.
High drop-rate on kena ja tore, kuid kui paari päevaga on sul täielik end-game gear käes millega ka kõige raskemas tasemes lammutada, siis mis on üldse point mängul? Mingi challenge võiks ju olla mille nimel üldse neid itemeid grinditakse.
Selles suhtes meeldis Vanilla release. Infernos näidati sulle kohe koht kätte ja öeldi kohe välja, et näe - selle raskusega hakkama saamise jaoks võid aasta aega ka grindida ning ikka lutti saada. See IMO tegi asja lõbusaks. Jah, itemid imesid tollal ning difficulty curve oli absurd aga "idee" oli hea.
viimati muutis Archangel 10.06.2014 23:05:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.06.2014 23:10:15
|
|
|
tahaks näha d3 mängijate statistikat. oleks krdi tore analüüsida patchide mõju.
| Archangel kirjutas: |
| Hetkel on olukord selline, et viitsija mängur on paari päevaga T6-s lammutamas ning mäng käib mingite spets Max. rollidega itemite peale. The end, kogu moos. |
veame kihla, et see nii ei ole? mu praegune tegelane on hädapärast võimeline t3-ks.
tegelikult vist ei viitsi ka kihla vedada - blizzardi nägemuse järgi mängimine on nii faking nüri imo.
vanillas oligi difficulty curve sõna kõige otsemas mõttes absurd. päästjaks oli tol hetkel ah, muidu oleks olnud võimatu. ma jooksin vanillas oma droppide peal mängida üritades hardi alguses vastu vertikaalset seina.
ma olen muidugi see värdjas ka, kes mängib jätkuvalt munka ja ei taha rerollida parasjagu patchis ülesboostitud chari.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
10.06.2014 23:28:16
|
|
|
| londiste kirjutas: |
tahaks näha d3 mängijate statistikat. oleks krdi tore analüüsida patchide mõju.
| Archangel kirjutas: |
| Hetkel on olukord selline, et viitsija mängur on paari päevaga T6-s lammutamas ning mäng käib mingite spets Max. rollidega itemite peale. The end, kogu moos. |
veame kihla, et see nii ei ole? |
no ikka on küll , Rift it forward + kadala
_________________ el Bambito |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.06.2014 00:11:38
|
|
|
| Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
11.06.2014 03:16:07
|
|
|
Miljoon kulda hea et mul neid 80 tükki on oligi rahaga kergeid muresid
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
11.06.2014 08:30:15
|
|
|
6 milli rahhi on sadpanda
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
11.06.2014 09:20:38
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima. |
mingi 100+ tk peaks neid mul olema nii et
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
11.06.2014 09:59:37
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima. |
50k/tk on ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.06.2014 10:20:58
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima. |
50k/tk on ...  |
Journalid on 50k tükist, mitte legede craft matsid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
11.06.2014 10:26:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima. |
Ma saan nüüd aru nii leged kui ka set itemite craft matsid on 1 mil? Sa kirjutasid et ainult set itemid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.06.2014 10:31:18
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima. |
Ma saan nüüd aru nii leged kui ka set itemite craft matsid on 1 mil? Sa kirjutasid et ainult set itemid. |
Kõik matsid peale raamatute. Kurat, minge lugege Redditit vahepeal ja saage aru, mis toimub.
http://www.reddit.com/r/Diablo/
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
11.06.2014 11:48:06
|
|
|
viimane aeg oli see vigane süsteem maha võtta.
1x 200 runni jooksul ledisid selle unique monsteri siis selle käest on 25% tõenäosus saada crafing materjal... ennem leiab selle legendary itemi, kui selleks vajaliku materjali.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
11.06.2014 13:15:30
|
|
|
10m sain juurde
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
11.06.2014 13:16:31
|
|
|
| Rebel_ kirjutas: |
viimane aeg oli see vigane süsteem maha võtta.
1x 200 runni jooksul ledisid selle unique monsteri siis selle käest on 25% tõenäosus saada crafing materjal... ennem leiab selle legendary itemi, kui selleks vajaliku materjali. |
Mul oli küll materjale lademete viisi, müüsin nad just maha ja sain 15 milli pappi. Nõme see süsteem küll ei olnud. Unique elukaid spawnis suht tihedalt.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|