Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 02:08:29 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
eks arusaamine effektiivsusest on erinev. imho on normaalne, kui ühe acti kõik cached teed soolos miski 15 mintsaga ära. a5-te ma põhimõtteliselt ei tee, seal alati jube suured alad ja kaua otsimist. a3 on ka tüütu oma battlefield stores ja barracksitega.
keskmine rift 10-12min (guardani mahavõtmiseni, edasi võib ala puhastamine rohkem võtta) solos on ka suht hea siht.
hetkel minu wizard teeb seda T4-ga ja tundub ok.

samas vist on tõesti nii, et bountytamine on mõttekam mingil kergel raskusastmel, kus lihtsalt jooksed asjad läbi ja KINDLASTI mitmekesi bountysid splittides. soolos bountytamine on väga ebaeffektiivne.

aga viskas natuke üle ka. P300 tuli mõni päev tagasi. peaks chari vahetama, aga pole viitsinud teisi 70-ni leveldada.


1-70 teeb miski tunniga kui huvi on anna teada võin teha pots#2924
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.05.2014 15:33:47 vasta tsitaadiga

Noobi küsimus:
Kas witch docktor ongi selline walk in the park või oleks normaalne, kohe Hardiga mängida?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 28.05.2014 15:58:18 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Noobi küsimus:
Kas witch docktor ongi selline walk in the park või oleks normaalne, kohe Hardiga mängida?

Ma panin kohe torment 1 peale, aga mul oli paragon 200 ka. Sealt sai palju abi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 28.05.2014 16:34:35 vasta tsitaadiga

Keegi seda TurboHUD'i kasutab? Tegin ühe runni T5 peal ning huvitab võrdlus just WD'ga, kui palju see zoo suudab lüüa DPS'is. Ehk peab ka hakkama siis seniks kuni nerfi saab WD mängima icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 18:02:54 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Noobi küsimus:
Kas witch docktor ongi selline walk in the park või oleks normaalne, kohe Hardiga mängida?


ise leveldasin 1-70 leitud gearis WD torment1 peal, malthael oli ainuke boss kes nö raskem oli muidu oli suht faceroll
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 18:21:21 vasta tsitaadiga

TurboHUD is no longer released. The current version will work until D3 gets a new patch.
Blizzard is going after developers and I'll not risk my personal life/family for TurboHUD.
http://www.turbohud.freeforums.net/thread/318/turbohud-longer-released
R.I.P TurboHUD
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 18:24:50 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
TurboHUD is no longer released. The current version will work until D3 gets a new patch.
Blizzard is going after developers and I'll not risk my personal life/family for TurboHUD.
http://www.turbohud.freeforums.net/thread/318/turbohud-longer-released
R.I.P TurboHUD


learning curve playing D3 without turbohud ? ei näe oma epeenist ? where is the problem ? gameplays midagi ei muutu
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 22:24:51 vasta tsitaadiga

Asi on praktilisem, kui tundub. Seesamune dpsi nägemine ehk epeen aitab kiires geari valikus kasvõi.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 22:16:19 vasta tsitaadiga

Tuli Slayer ka ära ja eile Royal ringile upgrade: http://www.diabloprogress.com/hero/yoteko-2571/Vacuus/43433537
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 08:40:43 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Tuli Slayer ka ära ja eile Royal ringile upgrade: http://www.diabloprogress.com/hero/yoteko-2571/Vacuus/43433537


saatsinu sulle sõbrakutse

moneta..
äkki viitsid kunagi hc.s powerleveldada?

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2014 09:53:31 vasta tsitaadiga

karmo29, võtsin vastu. Boostida väga ei viitsi, see vist D3 juures kõige igavam tegevus ever, aga kui neljane punt koos ja igaüks saaks 3 chari, siis oleks mõeldav.

Edit: Muidu abiks on Got boosted community, loe uudiste alt, kuidas asi käib ja 2-3 tunniga saab 70 kätte enamasti.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 08:33:54 vasta tsitaadiga

21 eurtsi ROS
http://g2a-com.newsletter.com.pl/k2/11045/e8/1iu7/38f8a14b2c392

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 08:40:35 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
21 eurtsi ROS
http://g2a-com.newsletter.com.pl/k2/11045/e8/1iu7/38f8a14b2c392


See on tavaline hind vähemalt viimased kuu aega olnud. Päris mitmest kohast saab 20-22 euriga. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 19:14:12 vasta tsitaadiga

Archangel, Metsjeesus, jup, päris kaua juba alla 25€ olnud. Aga peab ütlema, et hakkab jälle pihta see patchide ootamise aeg..läheb veits üksluiseks. Peaks ehk mingi crusa ehitama, saaks HCs üle T2/3 ka mängida.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:15:33 vasta tsitaadiga

Aa, my bad. Minu jaoks oli uudis nö, tahtisn kasulik olla. icon_smile.gif

Archangel, sa ise ka mängid? Või valmistud sügiseks icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.06.2014 23:08:07 vasta tsitaadiga

küsimus. suunatud dh kasutajetele.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/PalmoliveHD-2349/hero/41774703
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#eSVXiO!!ccc.a

ise ei vinna dh-ga eriti mõllata, pole kunagi peale betat teda eriti armastanud, aga paar olulist itemit ja build on linkides. kas kellelgi on vastav item(set)set millega too asi t1 peal töötaks, endal jookseb smoke screen enamvähem 24/7 aga strafe ei püsi peal.

teine küsimus ka, pole uurinud aga fire + skillidele saab liiga palju boonust, kas fire-il on mingi hidden miinus ka võrreldes teiste tüüpidega.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 06.06.2014 00:35:18 vasta tsitaadiga

vasques kirjutas:
teine küsimus ka, pole uurinud aga fire + skillidele saab liiga palju boonust, kas fire-il on mingi hidden miinus ka võrreldes teiste tüüpidega.


Ei tea küll. Kõik world top damage'd on fire peal. Suuresti cindercoati, magefistide jms sarnaste itemite tõttu.

Endal on ilma resource generatorita DH:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/devil-1976/hero/39347479
http://www.diabloprogress.com/hero/devil-1976/Devil/39347479

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 09:26:33 vasta tsitaadiga

vasques, DH puhul on jah pmst 1 skill, mis dämmi teeb: Cluster Arrow, Loaded for Bear ja kuna see on Fire, siis pole nagu kaaluda midagi:) Physical peaks ka töötama päris hästi kui 3/5ne Marauder's set koos, elukad teevad päris palju dämmi. Strafe on pmst Normal Bounty skill, ikka väga ulme dmg peab olema, et sellega T1 peal oleks mõtet lasta.

Skillidest pole sul vaja Night Stalkerit, selle asemel võta Blood Vengeance. Preparationi rune võta ka midagi muud, kas perma discipline või hatred gen. Ja kui sa Aughild's setti peale ei lükka, siis raudselt tee endale Reaper's Wrapid. Ja eks seal tuunimist veel, aga üldiselt DH'l on 2-3 buildi, mis toimivad. Kui vähegi võimalik, siis mine sentry buildi poole, sellega saab T4+ ka farmida.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 09:53:07 vasta tsitaadiga

fire buildi asemel mõnus alternatiiv on wolf cloack + sentry quiver... isegi ilma quiverita, 3 hunti ja 2 sentryt on korralik dps.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 06.06.2014 10:18:12 vasta tsitaadiga

Võin öelda, et hetkel õnne on icon_biggrin.gif viimase 3 päevaga ca 25 bountyt teinud ja saanud 3 RoRG ja eile lvldasin oma DH 1-70, ja 6. crossbow mis kadalalt ostsin oli calamity icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 06.06.2014 18:15:01 vasta tsitaadiga

ega see build sealt normal rift/bounty pealt tuligi, rifte normalis umbes sama joosta nagu munga inner firega, aint et ei pea 70% cdri otsima. proovin need paar skill muudatust järgi, kuid vaevalt t1 peal sujuvalt liikuda saab. buildi saan alati ümber vahetada(hundi cloaki ja jutte küll veel pole), mul on mungast igasugust general dex nodi üle, ka bt, aughild, cpt, borns setid.
_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 06:58:03 vasta tsitaadiga

jonathan19 lucky bastard, ise olen teinud mingi 8xx bountyt ja no ei tule seda kuradi ringi icon_evil.gif 5 juppi crusa setist koos a no EI ANTA RAISK RINGI icon_evil.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 09:38:26 vasta tsitaadiga

Mängiks D3 edasi aga kuna WD peal on T6 farm selline faceroll ja suurt midagi talle juurde saada pole siis mitte ei viitsi, ja teiste klassidega T1 farmida nagu nüri noaga saagida neid T1 mobe pool tundi, võtab igasuguse isu icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 07.06.2014 10:04:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mängiks D3 edasi aga kuna WD peal on T6 farm selline faceroll ja suurt midagi talle juurde saada pole siis mitte ei viitsi, ja teiste klassidega T1 farmida nagu nüri noaga saagida neid T1 mobe pool tundi, võtab igasuguse isu icon_lol.gif


pane link enda charist

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 10:09:05 vasta tsitaadiga

link enda charrist
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 07.06.2014 10:14:30 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
link enda charrist


http://eu.battle.net/d3/en/profile/plin-2426/hero/18805113

endal puudu ainult torso, qualtz stashis olemas. Palju dämmi suudad välja võluda praegu harvestiga? Ma ilma kiivrita üle 200 milli ei saa.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 07.06.2014 10:54:36 vasta tsitaadiga

noobi küsimus 2: Act V
Kas sinna saamiseks peab RoS olema? Peale Act IV diablo killi, tulevad subtiitrid.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 10:59:10 vasta tsitaadiga

marcor1, jah
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 07.06.2014 11:14:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
link enda charrist


muidu ilus, aga sc, niiet suht leboots.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 11:19:10 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
link enda charrist


http://eu.battle.net/d3/en/profile/plin-2426/hero/18805113

endal puudu ainult torso, qualtz stashis olemas. Palju dämmi suudad välja võluda praegu harvestiga? Ma ilma kiivrita üle 200 milli ei saa.


tavaline eliitdel miski 650m buffifega ka yle 2b
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 10.06.2014 20:41:05 vasta tsitaadiga

http://us.battle.net/d3/en/blog/14397824/patch-206-now-live-6-10-2014

ei saa aru miks nad geari saamise nii kergeks teevad :/

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 21:31:02 vasta tsitaadiga

Arvatavasti 2.1 tõmbab jälle olemasolevale "vee peale".
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 21:48:04 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
http://us.battle.net/d3/en/blog/14397824/patch-206-now-live-6-10-2014

ei saa aru miks nad geari saamise nii kergeks teevad :/


Rahvas tahab, et kogu aeg midagi dropiks ja võimalikult tihti peaks see miski olema upgrade. Olgugi, et põhimõtteliselt ei saa selline süsteem kunagi jätkusuutlik olla. "Gear-up" graafik on ikka samasugune ning upgradede leidmist ei saa pikemas plaanis kuidagi kiirendada. Saab vaid ajutisi booste mängijatele anda. Suurendades pidevalt droppe on aga endgame lõpuks selline, et igaühel on ultimate set paari päevaga käes ning edasi mängitakse lihtsalt paari protsendi võrra paremate max. rollidega itemite saamise jaoks. IMO on see tobe.

Aga noh, eks süsteem on põhimõtteliselt logisev ja rohtu sellele raske leida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 22:15:22 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
http://us.battle.net/d3/en/blog/14397824/patch-206-now-live-6-10-2014

ei saa aru miks nad geari saamise nii kergeks teevad :/


Sest nühkida sama mängu kümneid tunde ilma ühegi upgradeta on äge? Mulle tundub, et seda mängu on üksinda fännama jäänud massohistid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 10.06.2014 23:00:50 vasta tsitaadiga

geari süsteem suht tobe jah , ajad paari päevaga full seti kokku ja hakkab mindless grind ,et nädalas mingi 1-2 upgrade saada. Peale patchi ajad veel kiiremini endgame geari kokku :/
loodan ,et ladder süsteemi teevad korraliku. Kõik paragon leveling exploitid võiks ka enne ära fixida icon_smile.gif

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 23:04:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lazynator kirjutas:
http://us.battle.net/d3/en/blog/14397824/patch-206-now-live-6-10-2014

ei saa aru miks nad geari saamise nii kergeks teevad :/


Sest nühkida sama mängu kümneid tunde ilma ühegi upgradeta on äge? Mulle tundub, et seda mängu on üksinda fännama jäänud massohistid.


Ei ole äge, aga kuidas sa probleemi lahendad? Varem või hiljem jõuad ikka samasse punkti, kus järgmine upgrade on 1000h kaugusel. Pidevate droppide sageduste tõstmine ja itemite boostimine tähendab lihtsalt seda, et uber gear saadakse kiiremini alguses kätte - upgradede saamise kiirus on mõne aja pärast ikka täpselt samasugune. Aga kokkuvõttes isegi hullem, sest mida rohkem neid droppe boostitakse, seda pisemaks muutub iga saadava upgrade mõju. Lõpuks ajad niivõrd väikest kasutegurit taga, et "upgrade" on vaid ilus sõna ning praktikas on geari effektiivsuse vahe olematu.

Hetkel on olukord selline, et viitsija mängur on paari päevaga T6-s lammutamas ning mäng käib mingite spets Max. rollidega itemite peale. The end, kogu moos.

High drop-rate on kena ja tore, kuid kui paari päevaga on sul täielik end-game gear käes millega ka kõige raskemas tasemes lammutada, siis mis on üldse point mängul? Mingi challenge võiks ju olla mille nimel üldse neid itemeid grinditakse.

Selles suhtes meeldis Vanilla release. Infernos näidati sulle kohe koht kätte ja öeldi kohe välja, et näe - selle raskusega hakkama saamise jaoks võid aasta aega ka grindida ning ikka lutti saada. See IMO tegi asja lõbusaks. Jah, itemid imesid tollal ning difficulty curve oli absurd aga "idee" oli hea.


viimati muutis Archangel 10.06.2014 23:05:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 23:10:15 vasta tsitaadiga

tahaks näha d3 mängijate statistikat. oleks krdi tore analüüsida patchide mõju.

Archangel kirjutas:
Hetkel on olukord selline, et viitsija mängur on paari päevaga T6-s lammutamas ning mäng käib mingite spets Max. rollidega itemite peale. The end, kogu moos.
veame kihla, et see nii ei ole? mu praegune tegelane on hädapärast võimeline t3-ks.
tegelikult vist ei viitsi ka kihla vedada - blizzardi nägemuse järgi mängimine on nii faking nüri imo.

vanillas oligi difficulty curve sõna kõige otsemas mõttes absurd. päästjaks oli tol hetkel ah, muidu oleks olnud võimatu. ma jooksin vanillas oma droppide peal mängida üritades hardi alguses vastu vertikaalset seina.

ma olen muidugi see värdjas ka, kes mängib jätkuvalt munka ja ei taha rerollida parasjagu patchis ülesboostitud chari.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 10.06.2014 23:28:16 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tahaks näha d3 mängijate statistikat. oleks krdi tore analüüsida patchide mõju.

Archangel kirjutas:
Hetkel on olukord selline, et viitsija mängur on paari päevaga T6-s lammutamas ning mäng käib mingite spets Max. rollidega itemite peale. The end, kogu moos.
veame kihla, et see nii ei ole?


no ikka on küll icon_razz.gif , Rift it forward + kadala

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 00:11:38 vasta tsitaadiga

Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 03:16:07 vasta tsitaadiga

Miljoon kulda icon_eek.gif hea et mul neid 80 tükki on icon_lol.gif oligi rahaga kergeid muresid
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 08:30:15 vasta tsitaadiga

6 milli rahhi on icon_sad.gif sadpanda
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 09:20:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima.



mingi 100+ tk peaks neid mul olema nii et thumbs_up.gif

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 09:59:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima.


50k/tk on ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 10:20:58 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Scart kirjutas:
Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima.


50k/tk on ... icon_biggrin.gif


Journalid on 50k tükist, mitte legede craft matsid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 11.06.2014 10:26:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima.

Ma saan nüüd aru nii leged kui ka set itemite craft matsid on 1 mil? Sa kirjutasid et ainult set itemid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 10:31:18 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Scart kirjutas:
Lege set itemite crafting itemid kukuvad kuni täna öösel serverite maha võtmiseni patchimise jaoks. Iga crafting item on peale patchi väärt miljon kulda, seega hop hop farmima.

Ma saan nüüd aru nii leged kui ka set itemite craft matsid on 1 mil? Sa kirjutasid et ainult set itemid.


Kõik matsid peale raamatute. Kurat, minge lugege Redditit vahepeal ja saage aru, mis toimub.

http://www.reddit.com/r/Diablo/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 11:02:41 vasta tsitaadiga

Scart, http://i.imgur.com/JkHzxy2.jpg nagu näha, on tal 20tk mida ta müüb... 1milli eest...
http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/27skqq/crafting_no_longer_needs_legendary_mats_and_they/
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 11.06.2014 11:48:06 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif viimane aeg oli see vigane süsteem maha võtta.
1x 200 runni jooksul ledisid selle unique monsteri siis selle käest on 25% tõenäosus saada crafing materjal... ennem leiab selle legendary itemi, kui selleks vajaliku materjali.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 13:15:30 vasta tsitaadiga

10m sain juurde
_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 13:16:31 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
thumbs_up.gif viimane aeg oli see vigane süsteem maha võtta.
1x 200 runni jooksul ledisid selle unique monsteri siis selle käest on 25% tõenäosus saada crafing materjal... ennem leiab selle legendary itemi, kui selleks vajaliku materjali.


Mul oli küll materjale lademete viisi, müüsin nad just maha ja sain 15 milli pappi. Nõme see süsteem küll ei olnud. Unique elukaid spawnis suht tihedalt.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.