Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Microlab kõlarid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 21:36:27 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
Korter ja SOLO 7C ei klapi vist eriti kokku.
Olen nende häälekõvendajatega vist natuke ämbrisse astunud. Eriti just bassi osaga.
Tassisin mitu korda mööblit ümber, et naabrile kõrva ei kumiseks, aga tulemus on ikka sama.
Vist on toa ehitus nii rumal, et igale poole kajab madalat sagedust.
Võtsin naabri Svadislavil näpust kinni ja tõin enda elamisse kuulama. Tõdes, et ei ole jah valjusti ega liigse bassiga.
Naabri korteris kuulates oli küll selline tunne, nagu oleks minu toas Loveparade lahti läind.
Riputa või traadiga lakke :S


Tundub, et probleem on põrandas, millel betooni sisse heli takistus sooned lõikamatta jäänud. Proovi mingi "Sändvich" alla panna!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 27.02.2014 21:48:29 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
SunBear kirjutas:
Korter ja SOLO 7C ei klapi vist eriti kokku.
Olen nende häälekõvendajatega vist natuke ämbrisse astunud. Eriti just bassi osaga.
Tassisin mitu korda mööblit ümber, et naabrile kõrva ei kumiseks, aga tulemus on ikka sama.
Vist on toa ehitus nii rumal, et igale poole kajab madalat sagedust.
Võtsin naabri Svadislavil näpust kinni ja tõin enda elamisse kuulama. Tõdes, et ei ole jah valjusti ega liigse bassiga.
Naabri korteris kuulates oli küll selline tunne, nagu oleks minu toas Loveparade lahti läind.
Riputa või traadiga lakke :S


Tundub, et probleem on põrandas, millel betooni sisse heli takistus sooned lõikamatta jäänud. Proovi mingi "Sändvich" alla panna!

Kui nüüd selle nurga alt võtta, siis on sul õigus.
Kodukinu istub koonuste peal ja ei tooda erilist segavat müra.
Arvutikõlaritega pole selle peale isegi tulnud. Tänud nõuande eest!
Vahetan villatupsud kerade või koonuste vastu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 22:20:06 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:

Kodukinu istub koonuste peal ja ei tooda erilist segavat müra.
Arvutikõlaritega pole selle peale isegi tulnud. Tänud nõuande eest!
Vahetan villatupsud kerade või koonuste vastu.


Pidasin silmas kõlari alla midagi sellist: https://www.google.ee/search?q=paroc+sandwich+panel
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 27.02.2014 22:54:53 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
SunBear kirjutas:

Kodukinu istub koonuste peal ja ei tooda erilist segavat müra.
Arvutikõlaritega pole selle peale isegi tulnud. Tänud nõuande eest!
Vahetan villatupsud kerade või koonuste vastu.


Pidasin silmas kõlari alla midagi sellist: https://www.google.ee/search?q=paroc+sandwich+panel

Ńii lihtsa lahenduse peale poleks ise tulnudki.
Kuna olen erineva klaasvilla pihta erikuradi allergiline, siis katsun Bau/poest/ mingit kivivillast alternatiivi leida.
Idee on tegelikult hüva ja tasub proovimist.
Ehk lõpeb see "ukse alt kirjakeste sisse libistamise" terror ka ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zzound
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2013




sõnum 28.02.2014 00:02:07 vasta tsitaadiga

Selle naabriteni kanduva/kostuva kuminaga on tegelt veidi teine lugu.
Piike ja muud sarnast pannakse kõlarile alla ikka seepärast et vibratsiooni vähendada, et siis kõlarist tekkiv vibratsioon mööda jäika ühendust (põrandad jms) mujale edasi ei kanduks.
Pehmed sändvitsid ja muud asjad on veel omaette teema, kui on soov kõlarile midagi alla panna siis peaks see ikkagi olema midagi rasket ja massiivset.

Siin teemas on aga mureks lihtsalt madala sageduse oma resonants, mis mingis punktis saavutab oma maksimaalse väärtuse, ehket Sinu toas "sweetspotis" tundub asi ilus ja tore, kuid kuskil teise toa nurgas on jube kumin.


Kõlarid on seintest ja nurkadest eemal?

_________________
Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus
www.zzound.ee | info@zzound.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 28.02.2014 00:31:27 vasta tsitaadiga

Zzound kirjutas:
Kõlarid on seintest ja nurkadest eemal?

Jah, on küll.
Ja jääb endast rumal mulje, et ma ei oska arvutikõlareid paigutada.
Kodukino ometigi suutsin ilusti paika nikerdada.
ot:
jätame selle asja kus see ja teine
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.02.2014 00:53:44 vasta tsitaadiga

on selline ketserlik mõte pane naabri poolsesse seina bassilõks. mõned pidid seinu munakarpidega "töötlema" .
mõnedel on seintel kõige suuremate "mägedega" matid.

a La http://shop.pillipood.ee/0415010000/0/readmore/189542/

olen näinud piltidelt, kuis sein on täis laotud ca 300 mm pikkuseid vahtmaterjalist torusoojustuse torusid, olid sellised 3/4 tolli avaga. mõned teevad laedki reljeefseks nagu manhattan.

helistuudio inimesed peaks teemat paremini valdama. kuis teha nõnda, et lärm ei läheks sinna kuhu vaja pole.
tagasi üles
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 28.02.2014 20:34:03 vasta tsitaadiga

Ainuke sein, mille taga naaber elab, on põrand. Linnalegendi järgi pidi kortermajades lärm kuidagi diagonaaliti levima.
Enivei, lähen ja hangin mingi aeg mõne pala summutusvilla ja lasen skvool riidest kotikesse traageldada.
Ilus vaadata ja hea kuulata ka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 22:04:35 vasta tsitaadiga

Prooviks võid ju ajutiselt midagi pehmet alla panna neile: mingid padjad - diivanipadjad näiteks, keerad teki rulli vms. Muidu näed hulga vaeva ja tulemus võib ikkagi null olla.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 04.03.2014 15:55:14 vasta tsitaadiga

Zzound kirjutas:
Nii palju kui seda kuulata oleme saanud, tuleb tunnistada, et 9C on parem kui 7C, lisaks räägivad enda eest ka kauaoodatud digitaalsed sisendid.
Lähiajal paneme ka pildimaterjali ning pisikese ülevaate selle mudeli kohta.


Kuna internetis pole informatsiooni uuema mudeli kohta, siis äkki saaks muljeid kuulda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.03.2014 16:02:21 vasta tsitaadiga

jah, kunas see ülevaade tuleb? Nii ulmekeeruline see ju ka pole:)
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zzound
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2013




sõnum 04.03.2014 16:15:57 vasta tsitaadiga

rocki, Vaba aeg on see mida ei ole, tuleb pildimaterjal ja informatsiooni ka sinna juurde.
_________________
Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus
www.zzound.ee | info@zzound.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.03.2014 18:39:35 vasta tsitaadiga

Zzound kirjutas:
rocki, Vaba aeg on see mida ei ole, tuleb pildimaterjal ja informatsiooni ka sinna juurde.


Okei arusaadav, lihtsalt väike pushimine on ikka abiks icon_smile.gif

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 13.03.2014 12:07:18 vasta tsitaadiga

kas kusagil poes reaalselt neid SOLO 9-d näha või kuulata ka saab?
Netis ka reaalset kusagil ülevaadet ei ole , vnoh pole suutnud veel leida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:09:40 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
kas kusagil poes reaalselt neid SOLO 9-d näha või kuulata ka saab?
Netis ka reaalset kusagil ülevaadet ei ole , vnoh pole suutnud veel leida.

ootan ka juba. tahaks teada, mida ja mis hinnaga pakutakse. kas tuleb midagi paremat kui mu Edifierid või ei icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 14.03.2014 10:59:44 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
kas kusagil poes reaalselt neid SOLO 9-d näha või kuulata ka saab?
Netis ka reaalset kusagil ülevaadet ei ole , vnoh pole suutnud veel leida.

ootan ka juba. tahaks teada, mida ja mis hinnaga pakutakse. kas tuleb midagi paremat kui mu Edifierid või ei icon_biggrin.gif


http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/solo9c/Microlab-SOLO9C-20-Kolarid-140W-RMS-70W-70W-kaugjuhtimispult-Dual-Digital-Optical-91508

206€
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 17:06:14 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
caramis kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
kas kusagil poes reaalselt neid SOLO 9-d näha või kuulata ka saab?
Netis ka reaalset kusagil ülevaadet ei ole , vnoh pole suutnud veel leida.

ootan ka juba. tahaks teada, mida ja mis hinnaga pakutakse. kas tuleb midagi paremat kui mu Edifierid või ei icon_biggrin.gif


http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/solo9c/Microlab-SOLO9C-20-Kolarid-140W-RMS-70W-70W-kaugjuhtimispult-Dual-Digital-Optical-91508

206€

puudu veel ülevaade
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zzound
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2013




sõnum 18.03.2014 20:45:49 vasta tsitaadiga



Palju kuulsust ja head tagasisidet kogunud Microlabi SOLO 6C ja 7C mudelitele on vaikselt uuendusi ja lisa tulnud. Juba mõnda aega tagasi saime enda valdusesse nende SOLO seeria tipu – 9C.
Peaaegu, et 7C - pisikeste lisade ja muudatustega.

Juba karbis olid kõlarid meeldivas tekstiilist kotikestes, mitte odavas kiles. Kõlarite enda koostekvaliteet on paranenud, ei ole liimijälgi ja kastid on identsed jms.





9C´l on uus ja suurem tweeter. Komplekti võimsus on suurenenud. Et ajaga kaasas käia, on uus mudel varustatud ka rohkete sisenditega (ka digitaalsed ühendusviisid). Väikesed uuendused/muutused on ka väljanägemises, peakõlari küljele on paigutatud nupud helinivoo, kõrgete ja madala otsa timmimiseks. Sellel komplektil on ka uus pult.





Komplekti kuuluvad palju korralikumad kaablid kui eelkäijatel, näiteks on kõlarite vaheline kaabel banaanidega (otsikud), et ühendamine oleks kiirem ja parem.
Tootja info kohaselt baseerub uus võimendi Philipsi digitaalsel kiibistikul (TDA8920).



Peale mõningat kuulamist võib väita, et see komplekt on üle 7C´st oma uuendenud sisendite, heli ja võimsuse poolest. Sisenditest ei hakka rohkem seletama.
Uus tweeter (siidikas) on delikaatsem, täpsem ja meeldivam. Väike võimsusekasv annab ka koheselt tunda, võrreldes 7C´ga jaksab lihtsalt rohkem ja meeldivamalt sama nivoo juures mängida. Ega ca. 20 ruutmeetrises ruumis neid palju üle 40 (ekraani näit) keerata tahagi, päris mahlaselt, jõuliselt ja selgelt mängivad. Esmasel kuulamisel oli küll kuidagi kahtlane tunne sees, et midagi nagu oli puudu või valesti - veidi kahtlaselt kumises mõne koha peal. Järgnevad kuulamised sujusid aina paremini ja need kahtlused kadusid. Liikuvad ja elastsed osad said sisse mängitud ja esitus on meeldivam. Kasti sisse ei ole vaadanud, kuid üpris kindlalt võib arvata, et ka sinna sisse nagu ka paljude eelkäijate puhul on tehtud, võiks panna mõned grammid vilti/villa, sest see puudub ning saab helipildi veel pehmemaks ja naturaalsemaks.

Neid kõlareid julgeme soovitada, vägagi kompaktne komplekt millele ei ole vaja otsida eraldi võimendit/ressiiverit, digisisendid tänapäevasteks ühendusteks ning meeldiv helipilt.
Võrrelda võib neid vast Edifier Studio 8´ga. Paneme need kaks varsti kõrvuti ja proovime järele.


tsitaat:
ÜLDINE
*Võimsus: 140W RMS (2x 70W)
*Harmooniline moonutus: <0,3% (1W 1KHz)
*Sagedusala: 50Hz-20KHz
*Signaali/müra suhe: >80dB
*Eraldatus: >60dB

ELEMENDID
*Tweeter: 1,5“
*Tweeteri takistus: 4 oomi

*Keskriba: 6,5“
*Keskriba takistus: 8 oomi

*Madalsagedus: 6,5“
*Madalsageduse takistus: 8 oomi

SISENDID
*RCA (analoog): 2x
*TOSLINK: 1x
*Koaksiaal: 1x
*HDMI: 1x

MÕÕDUD/KAAL
*Kõlari mõõdud: 214(laius) x 575(kõrgus) x 323(sügavus) mm
*Karbi mõõdud: 552(pikkus) x 377(laius) x 648(kõrgus) mm

*Kõlarite kaal: 21,9kg
*Karbi kogukaal: 23,5kg

KOMPLEKTIS
*RCA-3.5mm 1x
*RCA-RCA 1x
*Optiline TOSLINK 1x
*KOAKSIAAL 1x
*HDMI-HDMI 1x
*Banaanidega kõlarite
vaheline 1x
ühenduskaabel
*Pult 1x
*Manuaal 1x



SOOVITUSLIK JAEHIND 239€
Huvilised kes kuulata või katsuda ning osta soovivad, pange kiri teele. Meil on ka uus 6C saadaval.

_________________
Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus
www.zzound.ee | info@zzound.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 22:27:33 vasta tsitaadiga

võrdlust Edifier Studio 8 isenditega ootan. senini on hinnavahe üsna suur, vähemalt tundub.
lisaks kas on võimalik anda tagasisidet pordimüra osas helilõikudega, kus pole palju kõrgeid helisid, domineerivad madalad ja helitugevus kõrgel? Studio 7 on selle murega, aga mis seis on Studio 8-l ja Solo 9C-del?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zzound
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2013




sõnum 19.03.2014 11:12:10 vasta tsitaadiga

caramis, et täpse vastuse saaks anda, too mõni näide sagedusevahemiku või pala puhul millega Edifieri esitus meelt mööda ei ole.
_________________
Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus
www.zzound.ee | info@zzound.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 14:52:33 vasta tsitaadiga

Zzound kirjutas:
caramis, et täpse vastuse saaks anda, too mõni näide sagedusevahemiku või pala puhul millega Edifieri esitus meelt mööda ei ole.

panin spoilerisse kaks muusikapala ja ühe treileri. helitugevus suhteliselt vali, aga mitte selline, et kõlarid heli siinust kandiliseks peksma hakkavad. isiklikult R2700 paaril ka madal ots +6 peale kruvitud, et ka vaiksemal kuulamisel kuulatav heli üsnagi värvikas oleks, igalt poolt on EQ nullis (ehk flat). lisaks kas Solo 9C-del on selline viga ka küljes nagu optilise sisendi signaali katkemisel tuleb kõlaritest üks prõks nagu Edifieritel?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 22.03.2014 02:33:15 vasta tsitaadiga

Vaatan, et foorumis müüakse Yamaha YST-SW315, see vist liiga võimas SOLO6-ga koos?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 18:38:23 vasta tsitaadiga

mkutt kirjutas:
Vaatan, et foorumis müüakse Yamaha YST-SW315, see vist liiga võimas SOLO6-ga koos?

saad ju alati vaiksemaks keerata. pigem jäägu võimu üle kui puudu
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtx125
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 23.03.2014 19:58:41 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
mkutt kirjutas:
Vaatan, et foorumis müüakse Yamaha YST-SW315, see vist liiga võimas SOLO6-ga koos?

saad ju alati vaiksemaks keerata. pigem jäägu võimu üle kui puudu


Aamen.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.03.2014 14:19:08 vasta tsitaadiga

mtx125 kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2014 18:02:41 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see SOLO 6C uus versioon ka kusalgi Eestis müügil on. Piltidel oleks justkui teistmoodi puldid, kuid muu on sama...

edit: Arvutitark väitis, et neil on, või vähemalt mingi versioon uue puldiga. Eks homme näis.
edit2: On jah uus versioon.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 16:34:12 vasta tsitaadiga

Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 21:14:52 vasta tsitaadiga

mixxer kirjutas:
Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?

Üldiselt ei ole pointi. Kui praegune just mingi eriline juust pole, siis las olla nagu on.
Neil see võimendi pole nagunii mingi premium klass, seega midagi ulmelist pole ka mõtet sisse sööta.
Kui tahad, mul üks Creative SB0350 Audigy 2 ZS on üle. 15 euri eest võiksin loobuda.
Klappide puhul oli küll efekti. Oli kohe kuulda et jõud taga. Aga kõlatite taga suurt vahet polnud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 16:46:25 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
mixxer kirjutas:
Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?

Üldiselt ei ole pointi. Kui praegune just mingi eriline juust pole, siis las olla nagu on.
Neil see võimendi pole nagunii mingi premium klass, seega midagi ulmelist pole ka mõtet sisse sööta.
Kui tahad, mul üks Creative SB0350 Audigy 2 ZS on üle. 15 euri eest võiksin loobuda.
Klappide puhul oli küll efekti. Oli kohe kuulda et jõud taga. Aga kõlatite taga suurt vahet polnud.

mida ma võin öelda, et kui on uuem võimendi sees, siis võib vahe tuntav olla küll ja seda just madalate helide selguse osas. R2700 Edifierid said küll oomphi juurde võrreldes Realteki super-über-integreer-käkiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 31.03.2014 17:15:15 vasta tsitaadiga

Loomulikult on vahe sees. Ise olen katsetanud Creative X-Fi Xtreme Gamer, ESI Juli@ ja Asus Xonar D1 kaartidega.
10-20€ kaarte poest muidugi pole mõtet osta, neil on need samad "juustud" kiibid, mis integreeritud helikaartidel.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 31.03.2014 17:30:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtx125
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 31.03.2014 17:22:48 vasta tsitaadiga

Foorumist saad X-FI Xtrememusicu kätte ~20 euriga. Nagu eelpool mainitud, on vahe kindlasti sees integreeritud kiibiga võrreldes. Ise kasutan X-FI HD välist helikaarti, mille kohta pole ka midagi halba öelda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.03.2014 22:27:33 vasta tsitaadiga

mtx125 kirjutas:
Foorumist saad X-FI Xtrememusicu kätte ~20 euriga. Nagu eelpool mainitud, on vahe kindlasti sees integreeritud kiibiga võrreldes. Ise kasutan X-FI HD välist helikaarti, mille kohta pole ka midagi halba öelda.


lisaks juurde lingi http://epood.bitboard.ee/index.php?main_page=product_info&cPath=1103_1106_1223&products_id=11041

oma silmaga peab need ülevaatama, crystaliseri lisatoite ots on väändunud ja mõnedel võib see puru olla.

kui sellele õiget draiverit vaja, siis küsi.
tagasi üles
PeaceMan
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2014




sõnum 06.04.2014 20:27:20 vasta tsitaadiga

Microlab on vägagi hea firma . Mina sulle seda soovitaks. Heli on ka väga hea. Mul on omalgi need olnud.

Kindlasti mida ma ei soovitaks Logitech. Põhjuseks, hind kõrge, aga madal kvaliteet. Kuna enamasti kokkusurutud papp, ja kuna logitechil puudhb jahutusradiaatorid ja muud kaitsmed, siis suurem oht et kärssab võim läbi. Sõbral oli 200W Logitech 2.1 kuu aega aksutas, ss kärssas võim lic läbi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 23:47:07 vasta tsitaadiga

PeaceMan kirjutas:
Microlab on vägagi hea firma . Mina sulle seda soovitaks. Heli on ka väga hea. Mul on omalgi need olnud.

Kindlasti mida ma ei soovitaks Logitech. Põhjuseks, hind kõrge, aga madal kvaliteet. Kuna enamasti kokkusurutud papp, ja kuna logitechil puudhb jahutusradiaatorid ja muud kaitsmed, siis suurem oht et kärssab võim läbi. Sõbral oli 200W Logitech 2.1 kuu aega aksutas, ss kärssas võim lic läbi

laksutas vol ja bass @ max kindlasti.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 07.04.2014 00:02:12 vasta tsitaadiga

Mul z2300 subwoofril on jahutusradikas olemas (uuematel asisematel logitechidel samuti) ja mitu head aastat stabiilselt koguaeg bass põhjas olnud. Mitmeid hardcore pidusid üle elanud ja siiani näeb värske välja ja minusilmis on logitech igati asine.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 21:30:05 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Mul z2300 subwoofril on jahutusradikas olemas (uuematel asisematel logitechidel samuti) ja mitu head aastat stabiilselt koguaeg bass põhjas olnud. Mitmeid hardcore pidusid üle elanud ja siiani näeb värske välja ja minusilmis on logitech igati asine.

Ei usu mina, et neid logi tippmudeleid silmas peeti. Aga järgmiseks ostuks, personaalselt talle, soovitaksin seda mudelit kindlasti. Sest sealt leiaks ta kõige väiksema rahaga kõige rohkem seda mis talle meeldib. Ehk siis kõva müdininat ja madinat. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 15:28:40 vasta tsitaadiga

Kuna olen suhteliselt võhik kõlarite teemal, siis tekkis selline küsimus, et mis vahe on nendel kõlaritel:

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Kolarid/Microlab-SOLO6C-20-Kolarid-100W-RMS-50W-50W-kaugjuhtimispult-700

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Kolarid/Microlab-SOLO3C-20-Kolarid-60W-RMS-30W-30W-kaugjuhtimispult-738

Kõlarid läheks arvuti taha, igapäevaseks kasutuseks, kas 3C on rohkem mõeldud kuskile põrandale ja suuremasse ruumi? Tegemist vist päris suurte kõlaritega.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 16.04.2014 15:37:24 vasta tsitaadiga

Võta 6c icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 16:15:56 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Zzound kirjutas:
caramis, et täpse vastuse saaks anda, too mõni näide sagedusevahemiku või pala puhul millega Edifieri esitus meelt mööda ei ole.

panin spoilerisse kaks muusikapala ja ühe treileri. helitugevus suhteliselt vali, aga mitte selline, et kõlarid heli siinust kandiliseks peksma hakkavad. isiklikult R2700 paaril ka madal ots +6 peale kruvitud, et ka vaiksemal kuulamisel kuulatav heli üsnagi värvikas oleks, igalt poolt on EQ nullis (ehk flat). lisaks kas Solo 9C-del on selline viga ka küljes nagu optilise sisendi signaali katkemisel tuleb kõlaritest üks prõks nagu Edifieritel?

Spoiler Spoiler Spoiler

endiselt ootan, kasvõi postkasti.

et siis R2800 ja uued Solod.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ssilverr
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 21.04.2014 22:52:14 vasta tsitaadiga

Ehk on sul abi sellest võrdlevast ülevaatest, on küll R2700 ja 9C võrdlus aga varasematest ülevaadetest leiad ka R2800.

http://www.ixbt.com/multimedia/acoustic-duel-apr-2014.shtml
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 23:14:20 vasta tsitaadiga

ssilverr kirjutas:
Ehk on sul abi sellest võrdlevast ülevaatest, on küll R2700 ja 9C võrdlus aga varasematest ülevaadetest leiad ka R2800.

http://www.ixbt.com/multimedia/acoustic-duel-apr-2014.shtml

olen neid ülevaateid lugenud ja pordimürast ei ole mingit juttu. ma olen ilmselt liiga nõudlik, aga see ongi minu kiiks.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 23:19:11 vasta tsitaadiga

mixxer kirjutas:
Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?


Kusjuures vahe on päris suur. Vähemalt endal oli kui neid kõlareid kunagi omasin.


Korraliku helikaardi taga oli bass parem, lisaks sai soundi kõvasti paremaks näppida.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 23:37:53 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
mixxer kirjutas:
Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?


Kusjuures vahe on päris suur. Vähemalt endal oli kui neid kõlareid kunagi omasin.


Korraliku helikaardi taga oli bass parem, lisaks sai soundi kõvasti paremaks näppida.

+1
minul on Creative SoundBlaster X-Fi Titanium emaplaadi ja kõlarite vahele haagitud ja filmide vaatamine/muusika kuulamine ning isegi mängimine on selgemad ja madal ots on mahlakam.

ssilverr kirjutas:
Ehk on sul abi sellest võrdlevast ülevaatest, on küll R2700 ja 9C võrdlus aga varasematest ülevaadetest leiad ka R2800.

http://www.ixbt.com/multimedia/acoustic-duel-apr-2014.shtml

portide suuruse on vahe on 50x100mm (R2700) vs 65x215(R2800), samas on bassielemendid ka 6.5' vs 8'. eks oma kõrv on kuningas, aga ega enne vist ma teada ei saagi, kui keegi teine omale suuremaid Edisid ära ostnud pole või ise enda omi välja ei vaheta. eks tuleb muidugi jälle see sissetöötamise periood, aga noh.. jah icon_biggrin.gif

et mitte pärist teemast välja ei läheks, siis C9 helikõver on ikka otseses mõttes täiesti kõver - keskelt puhta ära vajunud ja madal ots haihtub juba kõige parema tahtmisega(bassinupu kruvimisega) 50Hz juures, ja siis on see kõver juba rohkem kausi moodi
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 26.04.2014 17:17:15 vasta tsitaadiga

Mida mehed arvavad, sellest on olemasolevale Solo 7C paarile panna kõrvale mingi aktiiv basskõlar. Cocain müüb päris asjalikku 10" elemendiga isendit.
Kuidas süsteem tööle hakkaks ning kuidas kokkukõlaga oleks.
Mõtlen just seda, et kindlasti ei tohiks hakata basskõlar soldodest üle mängima ning kas Solodest peaks siis bassi maha keerama miinusesse, või võtab see hoopis med-i ära?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 17:24:23 vasta tsitaadiga

Head nahka sealt ei saa icon_confused.gif . Solodel pole subwoofri outi, mis tähendab seda, et kui solodel puldist voluumi muuta siis subwoofer ei tee selle peale teist nägugi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 26.04.2014 17:35:06 vasta tsitaadiga

Ega siis vast pole mõtet jahl. Kasutusmugavus kaob.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 17:36:30 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
Mida mehed arvavad, sellest on olemasolevale Solo 7C paarile panna kõrvale mingi aktiiv basskõlar. Cocain müüb päris asjalikku 10" elemendiga isendit.
Kuidas süsteem tööle hakkaks ning kuidas kokkukõlaga oleks.
Mõtlen just seda, et kindlasti ei tohiks hakata basskõlar soldodest üle mängima ning kas Solodest peaks siis bassi maha keerama miinusesse, või võtab see hoopis med-i ära?


Kuidagi on mehed sellega hakkama saanud aga kuidas , ise omal ajal ei viitsinud süveneda ja müüsin SOLO.-d maha.


Muidu HECO lammutab päris hästi icon_cool.gif Ja välimuselt sobib Solo.-dega kokku ka.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 26.04.2014 17:40:32 vasta tsitaadiga

OT: Mis hetkel arvutitaga kasutamiseks?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 17:48:16 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
OT: Mis hetkel arvutitaga kasutamiseks?


Spoiler Spoiler Spoiler




Selline kompott.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zzound
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2013




sõnum 28.04.2014 10:02:59 vasta tsitaadiga

Kui paned SOLO´de ja wooferi nivood omavahel paika ning siis arvutist asja reguleerid, saab juba kuulata küll.
Teise variandia on veel väline helikaart millel on endal helitugevuse nupp küljes.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus
www.zzound.ee | info@zzound.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Microlab kõlarid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.