Korter ja SOLO 7C ei klapi vist eriti kokku.
Olen nende häälekõvendajatega vist natuke ämbrisse astunud. Eriti just bassi osaga.
Tassisin mitu korda mööblit ümber, et naabrile kõrva ei kumiseks, aga tulemus on ikka sama.
Vist on toa ehitus nii rumal, et igale poole kajab madalat sagedust.
Võtsin naabri Svadislavil näpust kinni ja tõin enda elamisse kuulama. Tõdes, et ei ole jah valjusti ega liigse bassiga.
Naabri korteris kuulates oli küll selline tunne, nagu oleks minu toas Loveparade lahti läind.
Riputa või traadiga lakke :S
Tundub, et probleem on põrandas, millel betooni sisse heli takistus sooned lõikamatta jäänud. Proovi mingi "Sändvich" alla panna!
Korter ja SOLO 7C ei klapi vist eriti kokku.
Olen nende häälekõvendajatega vist natuke ämbrisse astunud. Eriti just bassi osaga.
Tassisin mitu korda mööblit ümber, et naabrile kõrva ei kumiseks, aga tulemus on ikka sama.
Vist on toa ehitus nii rumal, et igale poole kajab madalat sagedust.
Võtsin naabri Svadislavil näpust kinni ja tõin enda elamisse kuulama. Tõdes, et ei ole jah valjusti ega liigse bassiga.
Naabri korteris kuulates oli küll selline tunne, nagu oleks minu toas Loveparade lahti läind.
Riputa või traadiga lakke :S
Tundub, et probleem on põrandas, millel betooni sisse heli takistus sooned lõikamatta jäänud. Proovi mingi "Sändvich" alla panna!
Kui nüüd selle nurga alt võtta, siis on sul õigus.
Kodukinu istub koonuste peal ja ei tooda erilist segavat müra.
Arvutikõlaritega pole selle peale isegi tulnud. Tänud nõuande eest!
Vahetan villatupsud kerade või koonuste vastu.
Kodukinu istub koonuste peal ja ei tooda erilist segavat müra.
Arvutikõlaritega pole selle peale isegi tulnud. Tänud nõuande eest!
Vahetan villatupsud kerade või koonuste vastu.
Kodukinu istub koonuste peal ja ei tooda erilist segavat müra.
Arvutikõlaritega pole selle peale isegi tulnud. Tänud nõuande eest!
Vahetan villatupsud kerade või koonuste vastu.
Ńii lihtsa lahenduse peale poleks ise tulnudki.
Kuna olen erineva klaasvilla pihta erikuradi allergiline, siis katsun Bau/poest/ mingit kivivillast alternatiivi leida.
Idee on tegelikult hüva ja tasub proovimist.
Ehk lõpeb see "ukse alt kirjakeste sisse libistamise" terror ka ära.
Selle naabriteni kanduva/kostuva kuminaga on tegelt veidi teine lugu.
Piike ja muud sarnast pannakse kõlarile alla ikka seepärast et vibratsiooni vähendada, et siis kõlarist tekkiv vibratsioon mööda jäika ühendust (põrandad jms) mujale edasi ei kanduks.
Pehmed sändvitsid ja muud asjad on veel omaette teema, kui on soov kõlarile midagi alla panna siis peaks see ikkagi olema midagi rasket ja massiivset.
Siin teemas on aga mureks lihtsalt madala sageduse oma resonants, mis mingis punktis saavutab oma maksimaalse väärtuse, ehket Sinu toas "sweetspotis" tundub asi ilus ja tore, kuid kuskil teise toa nurgas on jube kumin.
Kõlarid on seintest ja nurkadest eemal? _________________ Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus www.zzound.ee | info@zzound.ee
on selline ketserlik mõte pane naabri poolsesse seina bassilõks. mõned pidid seinu munakarpidega "töötlema" .
mõnedel on seintel kõige suuremate "mägedega" matid.
olen näinud piltidelt, kuis sein on täis laotud ca 300 mm pikkuseid vahtmaterjalist torusoojustuse torusid, olid sellised 3/4 tolli avaga. mõned teevad laedki reljeefseks nagu manhattan.
helistuudio inimesed peaks teemat paremini valdama. kuis teha nõnda, et lärm ei läheks sinna kuhu vaja pole.
Ainuke sein, mille taga naaber elab, on põrand. Linnalegendi järgi pidi kortermajades lärm kuidagi diagonaaliti levima.
Enivei, lähen ja hangin mingi aeg mõne pala summutusvilla ja lasen skvool riidest kotikesse traageldada.
Ilus vaadata ja hea kuulata ka.
Prooviks võid ju ajutiselt midagi pehmet alla panna neile: mingid padjad - diivanipadjad näiteks, keerad teki rulli vms. Muidu näed hulga vaeva ja tulemus võib ikkagi null olla. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Nii palju kui seda kuulata oleme saanud, tuleb tunnistada, et 9C on parem kui 7C, lisaks räägivad enda eest ka kauaoodatud digitaalsed sisendid.
Lähiajal paneme ka pildimaterjali ning pisikese ülevaate selle mudeli kohta.
Kuna internetis pole informatsiooni uuema mudeli kohta, siis äkki saaks muljeid kuulda?
rocki, Vaba aeg on see mida ei ole, tuleb pildimaterjal ja informatsiooni ka sinna juurde. _________________ Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus www.zzound.ee | info@zzound.ee
Palju kuulsust ja head tagasisidet kogunud Microlabi SOLO 6C ja 7C mudelitele on vaikselt uuendusi ja lisa tulnud. Juba mõnda aega tagasi saime enda valdusesse nende SOLO seeria tipu – 9C.
Peaaegu, et 7C - pisikeste lisade ja muudatustega.
Juba karbis olid kõlarid meeldivas tekstiilist kotikestes, mitte odavas kiles. Kõlarite enda koostekvaliteet on paranenud, ei ole liimijälgi ja kastid on identsed jms.
9C´l on uus ja suurem tweeter. Komplekti võimsus on suurenenud. Et ajaga kaasas käia, on uus mudel varustatud ka rohkete sisenditega (ka digitaalsed ühendusviisid). Väikesed uuendused/muutused on ka väljanägemises, peakõlari küljele on paigutatud nupud helinivoo, kõrgete ja madala otsa timmimiseks. Sellel komplektil on ka uus pult.
Komplekti kuuluvad palju korralikumad kaablid kui eelkäijatel, näiteks on kõlarite vaheline kaabel banaanidega (otsikud), et ühendamine oleks kiirem ja parem.
Tootja info kohaselt baseerub uus võimendi Philipsi digitaalsel kiibistikul (TDA8920).
Peale mõningat kuulamist võib väita, et see komplekt on üle 7C´st oma uuendenud sisendite, heli ja võimsuse poolest. Sisenditest ei hakka rohkem seletama.
Uus tweeter (siidikas) on delikaatsem, täpsem ja meeldivam. Väike võimsusekasv annab ka koheselt tunda, võrreldes 7C´ga jaksab lihtsalt rohkem ja meeldivamalt sama nivoo juures mängida. Ega ca. 20 ruutmeetrises ruumis neid palju üle 40 (ekraani näit) keerata tahagi, päris mahlaselt, jõuliselt ja selgelt mängivad. Esmasel kuulamisel oli küll kuidagi kahtlane tunne sees, et midagi nagu oli puudu või valesti - veidi kahtlaselt kumises mõne koha peal. Järgnevad kuulamised sujusid aina paremini ja need kahtlused kadusid. Liikuvad ja elastsed osad said sisse mängitud ja esitus on meeldivam. Kasti sisse ei ole vaadanud, kuid üpris kindlalt võib arvata, et ka sinna sisse nagu ka paljude eelkäijate puhul on tehtud, võiks panna mõned grammid vilti/villa, sest see puudub ning saab helipildi veel pehmemaks ja naturaalsemaks.
Neid kõlareid julgeme soovitada, vägagi kompaktne komplekt millele ei ole vaja otsida eraldi võimendit/ressiiverit, digisisendid tänapäevasteks ühendusteks ning meeldiv helipilt.
Võrrelda võib neid vast Edifier Studio 8´ga. Paneme need kaks varsti kõrvuti ja proovime järele.
SOOVITUSLIK JAEHIND 239€
Huvilised kes kuulata või katsuda ning osta soovivad, pange kiri teele. Meil on ka uus 6C saadaval. _________________ Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus www.zzound.ee | info@zzound.ee
võrdlust Edifier Studio 8 isenditega ootan. senini on hinnavahe üsna suur, vähemalt tundub.
lisaks kas on võimalik anda tagasisidet pordimüra osas helilõikudega, kus pole palju kõrgeid helisid, domineerivad madalad ja helitugevus kõrgel? Studio 7 on selle murega, aga mis seis on Studio 8-l ja Solo 9C-del?
caramis, et täpse vastuse saaks anda, too mõni näide sagedusevahemiku või pala puhul millega Edifieri esitus meelt mööda ei ole. _________________ Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus www.zzound.ee | info@zzound.ee
caramis, et täpse vastuse saaks anda, too mõni näide sagedusevahemiku või pala puhul millega Edifieri esitus meelt mööda ei ole.
panin spoilerisse kaks muusikapala ja ühe treileri. helitugevus suhteliselt vali, aga mitte selline, et kõlarid heli siinust kandiliseks peksma hakkavad. isiklikult R2700 paaril ka madal ots +6 peale kruvitud, et ka vaiksemal kuulamisel kuulatav heli üsnagi värvikas oleks, igalt poolt on EQ nullis (ehk flat). lisaks kas Solo 9C-del on selline viga ka küljes nagu optilise sisendi signaali katkemisel tuleb kõlaritest üks prõks nagu Edifieritel?
Vaatan, et foorumis müüakse Yamaha YST-SW315, see vist liiga võimas SOLO6-ga koos?
saad ju alati vaiksemaks keerata. pigem jäägu võimu üle kui puudu
Aamen.
Spoiler
Enda arust on need Yamu woofrid üsna ülehinnatud masstoodang. Madalale ja täpselt nad mängida ei suuda. Selle hinna eest on kindlasti mõistlikumat kraami müügis.
Enda arust on need Yamu woofrid üsna ülehinnatud masstoodang. Madalale ja täpselt nad mängida ei suuda. Selle hinna eest on kindlasti mõistlikumat kraami müügis.
Spoiler
Nii on jah. Isegi Logitech z2300 woofer mängis paremini kui odava otsa Yamaha.
Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?
Üldiselt ei ole pointi. Kui praegune just mingi eriline juust pole, siis las olla nagu on.
Neil see võimendi pole nagunii mingi premium klass, seega midagi ulmelist pole ka mõtet sisse sööta.
Kui tahad, mul üks Creative SB0350 Audigy 2 ZS on üle. 15 euri eest võiksin loobuda.
Klappide puhul oli küll efekti. Oli kohe kuulda et jõud taga. Aga kõlatite taga suurt vahet polnud.
Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?
Üldiselt ei ole pointi. Kui praegune just mingi eriline juust pole, siis las olla nagu on.
Neil see võimendi pole nagunii mingi premium klass, seega midagi ulmelist pole ka mõtet sisse sööta.
Kui tahad, mul üks Creative SB0350 Audigy 2 ZS on üle. 15 euri eest võiksin loobuda.
Klappide puhul oli küll efekti. Oli kohe kuulda et jõud taga. Aga kõlatite taga suurt vahet polnud.
mida ma võin öelda, et kui on uuem võimendi sees, siis võib vahe tuntav olla küll ja seda just madalate helide selguse osas. R2700 Edifierid said küll oomphi juurde võrreldes Realteki super-über-integreer-käkiga
Loomulikult on vahe sees. Ise olen katsetanud Creative X-Fi Xtreme Gamer, ESI Juli@ ja Asus Xonar D1 kaartidega.
10-20€ kaarte poest muidugi pole mõtet osta, neil on need samad "juustud" kiibid, mis integreeritud helikaartidel. _________________ Müüa igasugu asju
viimati muutis von Wu 31.03.2014 17:30:01, muudetud 1 kord
Foorumist saad X-FI Xtrememusicu kätte ~20 euriga. Nagu eelpool mainitud, on vahe kindlasti sees integreeritud kiibiga võrreldes. Ise kasutan X-FI HD välist helikaarti, mille kohta pole ka midagi halba öelda.
Foorumist saad X-FI Xtrememusicu kätte ~20 euriga. Nagu eelpool mainitud, on vahe kindlasti sees integreeritud kiibiga võrreldes. Ise kasutan X-FI HD välist helikaarti, mille kohta pole ka midagi halba öelda.
Microlab on vägagi hea firma . Mina sulle seda soovitaks. Heli on ka väga hea. Mul on omalgi need olnud.
Kindlasti mida ma ei soovitaks Logitech. Põhjuseks, hind kõrge, aga madal kvaliteet. Kuna enamasti kokkusurutud papp, ja kuna logitechil puudhb jahutusradiaatorid ja muud kaitsmed, siis suurem oht et kärssab võim läbi. Sõbral oli 200W Logitech 2.1 kuu aega aksutas, ss kärssas võim lic läbi
Microlab on vägagi hea firma . Mina sulle seda soovitaks. Heli on ka väga hea. Mul on omalgi need olnud.
Kindlasti mida ma ei soovitaks Logitech. Põhjuseks, hind kõrge, aga madal kvaliteet. Kuna enamasti kokkusurutud papp, ja kuna logitechil puudhb jahutusradiaatorid ja muud kaitsmed, siis suurem oht et kärssab võim läbi. Sõbral oli 200W Logitech 2.1 kuu aega aksutas, ss kärssas võim lic läbi
Mul z2300 subwoofril on jahutusradikas olemas (uuematel asisematel logitechidel samuti) ja mitu head aastat stabiilselt koguaeg bass põhjas olnud. Mitmeid hardcore pidusid üle elanud ja siiani näeb värske välja ja minusilmis on logitech igati asine.
Mul z2300 subwoofril on jahutusradikas olemas (uuematel asisematel logitechidel samuti) ja mitu head aastat stabiilselt koguaeg bass põhjas olnud. Mitmeid hardcore pidusid üle elanud ja siiani näeb värske välja ja minusilmis on logitech igati asine.
Ei usu mina, et neid logi tippmudeleid silmas peeti. Aga järgmiseks ostuks, personaalselt talle, soovitaksin seda mudelit kindlasti. Sest sealt leiaks ta kõige väiksema rahaga kõige rohkem seda mis talle meeldib. Ehk siis kõva müdininat ja madinat.
Kõlarid läheks arvuti taha, igapäevaseks kasutuseks, kas 3C on rohkem mõeldud kuskile põrandale ja suuremasse ruumi? Tegemist vist päris suurte kõlaritega.
caramis, et täpse vastuse saaks anda, too mõni näide sagedusevahemiku või pala puhul millega Edifieri esitus meelt mööda ei ole.
panin spoilerisse kaks muusikapala ja ühe treileri. helitugevus suhteliselt vali, aga mitte selline, et kõlarid heli siinust kandiliseks peksma hakkavad. isiklikult R2700 paaril ka madal ots +6 peale kruvitud, et ka vaiksemal kuulamisel kuulatav heli üsnagi värvikas oleks, igalt poolt on EQ nullis (ehk flat). lisaks kas Solo 9C-del on selline viga ka küljes nagu optilise sisendi signaali katkemisel tuleb kõlaritest üks prõks nagu Edifieritel?
Kas tasub SOLO7-le helikaart ka vahele osta või ei ole vahe integreeritud kaardiga märgatav?
Kui jah, siis milline oleks optimaalne valik?
Kusjuures vahe on päris suur. Vähemalt endal oli kui neid kõlareid kunagi omasin.
Korraliku helikaardi taga oli bass parem, lisaks sai soundi kõvasti paremaks näppida.
+1
minul on Creative SoundBlaster X-Fi Titanium emaplaadi ja kõlarite vahele haagitud ja filmide vaatamine/muusika kuulamine ning isegi mängimine on selgemad ja madal ots on mahlakam.
ssilverr kirjutas:
Ehk on sul abi sellest võrdlevast ülevaatest, on küll R2700 ja 9C võrdlus aga varasematest ülevaadetest leiad ka R2800.
portide suuruse on vahe on 50x100mm (R2700) vs 65x215(R2800), samas on bassielemendid ka 6.5' vs 8'. eks oma kõrv on kuningas, aga ega enne vist ma teada ei saagi, kui keegi teine omale suuremaid Edisid ära ostnud pole või ise enda omi välja ei vaheta. eks tuleb muidugi jälle see sissetöötamise periood, aga noh.. jah
et mitte pärist teemast välja ei läheks, siis C9 helikõver on ikka otseses mõttes täiesti kõver - keskelt puhta ära vajunud ja madal ots haihtub juba kõige parema tahtmisega(bassinupu kruvimisega) 50Hz juures, ja siis on see kõver juba rohkem kausi moodi
Mida mehed arvavad, sellest on olemasolevale Solo 7C paarile panna kõrvale mingi aktiiv basskõlar. Cocain müüb päris asjalikku 10" elemendiga isendit.
Kuidas süsteem tööle hakkaks ning kuidas kokkukõlaga oleks.
Mõtlen just seda, et kindlasti ei tohiks hakata basskõlar soldodest üle mängima ning kas Solodest peaks siis bassi maha keerama miinusesse, või võtab see hoopis med-i ära?
Head nahka sealt ei saa . Solodel pole subwoofri outi, mis tähendab seda, et kui solodel puldist voluumi muuta siis subwoofer ei tee selle peale teist nägugi.
Mida mehed arvavad, sellest on olemasolevale Solo 7C paarile panna kõrvale mingi aktiiv basskõlar. Cocain müüb päris asjalikku 10" elemendiga isendit.
Kuidas süsteem tööle hakkaks ning kuidas kokkukõlaga oleks.
Mõtlen just seda, et kindlasti ei tohiks hakata basskõlar soldodest üle mängima ning kas Solodest peaks siis bassi maha keerama miinusesse, või võtab see hoopis med-i ära?
Kuidagi on mehed sellega hakkama saanud aga kuidas , ise omal ajal ei viitsinud süveneda ja müüsin SOLO.-d maha.
Kui paned SOLO´de ja wooferi nivood omavahel paika ning siis arvutist asja reguleerid, saab juba kuulata küll.
Teise variandia on veel väline helikaart millel on endal helitugevuse nupp küljes.
Spoiler
_________________ Audio- ja multimeedia lahendused | CNC- ja laserlõikus www.zzound.ee | info@zzound.ee
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.