|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.03.2014 17:02:37
|
|
|
mul on 7000 ja ka ei kurda
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.03.2014 17:26:08
|
|
|
nagu me teame ,siis plasma näitab ideaalselt pilti SD puhul (võrreldes lcd-ga),plasma suudab ka eristada erinevaid musta-toone.
HD-puhul on lcd ja plasma pea võrdsed.
lcd-l võib olla probleem nö. taustavalguse ebaühtlus- pilved,valguslaigud nurkades (sony ja samsa seda veaks ei pea).
kindlasti on Panasonicu puhul SUUR pluss THX = ühe nupuvajutusega kalibreerimine.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
29.03.2014 17:58:47
|
|
|
LCD must ei ole kunagi nii must, kui see on plasmal. Isegi mitte HD puhul. LCD näitab samamoodi "musta toone" ning LCD mustad toonid on alati heledamad, kui plasmal.
Samsungi 8000 seeria SD pildi üles skaleerimine on viidud väga kõrgele tasemele ja ma ei usu, et ta Panasonicule kuidagi alla jääb.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
30.03.2014 00:59:56
|
|
|
Kui juba Panasonicu plasma silma jäänud võta see 100%. Nii kallis elekter ka ei ole. Ise valisin Pana VT60 asemel Samsungi 8. seeria ja esimesest päevast käib taustvalgus närvidele. Keegi aidata ei taha, kuna Samsungi arvates peabki tippklassi teler ebaühtlase taustvalgusega olema.
Mul oli täpselt sama kaalutlus elektri ja ventikate osas, aga kokkuvõttes on Panal oluliselt elavam pilt ja tagantjärele maksaks rõõmuga mõne euro elektri eest rohkem. Kuna Panasonic enam plasmasid ei tooda, siis on praegu viimane võimalus odavalt nii hea pilt saada. 55" OLED maksab neli-viis korda rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
30.03.2014 12:02:43
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Kui juba Panasonicu plasma silma jäänud võta see 100%. Nii kallis elekter ka ei ole. Ise valisin Pana VT60 asemel Samsungi 8. seeria ja esimesest päevast käib taustvalgus närvidele. Keegi aidata ei taha, kuna Samsungi arvates peabki tippklassi teler ebaühtlase taustvalgusega olema.
Mul oli täpselt sama kaalutlus elektri ja ventikate osas, aga kokkuvõttes on Panal oluliselt elavam pilt ja tagantjärele maksaks rõõmuga mõne euro elektri eest rohkem. Kuna Panasonic enam plasmasid ei tooda, siis on praegu viimane võimalus odavalt nii hea pilt saada. 55" OLED maksab neli-viis korda rohkem. |
Kui inimese jaoks on 4-5 eurot kuus plasma eest rohkem maksta kui LCD/LED ,siis muidugi ,kuid see 4-5 € kaalub üles kõik LCD/LEDide ebaühtlase taustavalgustuse , eriti tulevad need vead välja hämaras toas.Kui ekraani tume pilt on ebaühtlaselt jaotunud ,siis see on minule vastuvõetamatu. Kui üldse LCD/LED´st rääkida siis FULL LED mis muidugi maksab ...
See on ikka nii et suurkorporatsioonid müüvad oma toodangut massidele nimetades seda parimaks, inimest on lihtne lollitada ,kui massid seda juba ostavad - ju siis ostan ka MINA samsungi /lg /sony jne. Meedia on hea mõjutusvahend, kuid tehnoloogia mida sulle pähe määritakse ei kõlba karu pesse ka. Tehnoloogiliselt võib OLED üle lüüa oma hea pildiga pana plasmad, kuid OLEDi on veel kõvasti vaja arendada. Kui veel tehti Panasonicuid ,siis kui palju te neid poes nägita ? Võibolla 10%. Ja kui küsida spetsialistide käest millist telekat osta siis mida sulle soovitakse...
Soovitan kuulata MITTE masside häält , vaid mida targad sulle soovitavad, kas sa tahad über nuti telerit, või lihtsalt head pilti näitavat telerit, kõike koos lihtsalt ei saa...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
30.03.2014 14:25:39
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| humanoid, Taustvalgustuse ühtsus või ebaühtsus sõltub täiesti mudelist mis kätte satub. Sama tootja, sama seeria, sama mudel võib olla täiesti erinev. |
Just. Mida kallim mudel seda vähem seda esineb, kuid juhtub ka kallimatel ja siis oleks ikka väga mures. Samas seda ei peeta veaks, siis ongi nii et kas veab või ei vea .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
30.03.2014 15:16:35
|
|
|
lisaks on niimoodi,et kui netist ostes satub vigane mude ( taustavalguse ebaühtlus- pilved,valguslaigud nurkades) l:
*on soovitav tagastada 14päeva jooksul põhjusel ,et lihtsalt mudel ei sobi
*mainida ei tohi,et mudelil võib olla viga,siis võetakse kontrolli ja öeldakse ,et teler on korras..(ei vahetata ega ei tagastata raha)
viimati muutis p3000 30.03.2014 15:18:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.03.2014 15:18:09
|
|
|
| Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
30.03.2014 15:23:32
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas. |
349 kWh/aastas kui vaatad 4h päevas (allikas: Prantsusmaa)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.03.2014 15:37:18
|
|
|
Rahasse panduna siis miski ~13€ kuus kui 12h töötab igapäevaselt.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
30.03.2014 18:57:18
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas. |
12 tundi on tõesti palju, siin tuleks juba mõelda kas ta mängib niisama või vaatad tõesti 12 tundi päevas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.03.2014 21:54:33
|
|
|
| humanoid kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas. |
12 tundi on tõesti palju, siin tuleks juba mõelda kas ta mängib niisama või vaatad tõesti 12 tundi päevas  |
Enamus päevast mängib niisama. Naine on beebiga kodus, siis telekas mängib kogu aeg taustaks. Õhtuti mõnikord vaatan filmi ka.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
31.03.2014 17:39:28
|
|
|
1a.ee kuulutas just miskise "Suure öömüügi" välja (toimub alates 3. aprillist 19.30 kuni järgmise päeva hommikuni). Pikemat aega on soov osta Samsungi F6400 mudel. Aga kas on loota, et F6400 mudeli hind läheb 469 eurost allapoole, kui see on niigi päris odav?
Päris hiljaks ei tahaks ka 2013.a mudeli ostuga jääda, sest kardan, et 2014. a mudelite hinnad tulevad jälle "kirved", vähemalt esialgu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
31.03.2014 17:45:37
|
|
|
Kas mati ekraaniga telekat on veel võimalik uuena osta? Kui jah, siis mudelinimetused on teretulnud.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
31.03.2014 20:45:09
|
|
|
| vysnap007, selle teleka hind oli korra kuskil 440€, kuid vahepeal tõusis hind.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.03.2014 20:59:07
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| 1a.ee kuulutas just miskise "Suure öömüügi" välja (toimub alates 3. aprillist 19.30 kuni järgmise päeva hommikuni). |
No need eesti öömüügid on teada.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
01.04.2014 17:14:02
|
|
|
| See paneelide taustavalguse ebaühtlus on tõesti erinevatel LED mudelitel erinev. Aga Samsadel kipub see eriti laiguline olema, mida nad kallimatel mudelitel üritavad parandada micro dimming funktsiooniga. Toimib nii, et hämaramates(pimedates) stseenides dimmerdatakse taustavalgus automaatselt veelgi hämaramaks ja nn. bleedingut siis enam näha ei ole. Samas enamus inimesi see pimendamine häirib, sest öistes stseenides ei pruugi enam kõiki detaile eristada ja hämaramaks muutuvad ka näiteks subtiitrid ja kanalivahetuse kirjad. Panasonic E6E mudelil ei täheldanud ebaühtlast taustavalgust üldse. LED teleri kohta harukordne. Must oli väga ühtlane ja kontrastsus lähenes plasmale. Kahjuks nimetatud mudeli paneel ainult 50hz, muidu OK. Momendil ei tea nimetada ühtegi päris ideaalset LED telerit, millel oleks hea must, korralik vaatenurk, laiguvaba paneel, sujuv ja loomulik liikumine. Sellist lihtsalt ei toodeta. Tuleb osta plasma, seni kuni neid veel müüakse või oodata oled-telerite odavnemist. See lisanduv voolukulu on kõikide muude väljaminekute kõrval marginaalne. Mõelge palju te tavalises toidupoes raha kulutate ja saate aru, et see lisanduv 5.-€ kuus kedagi vaesemaks ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
01.04.2014 19:06:40
|
|
|
Võtsin praegu ajutiselt Panasonicu TH-50PH10 koju. Esialgu tundub vana 42" asemel suur, aga harjub ära. 55" oleks väga hea juba.
Pilt on sellel plasmal ka suht hea, kuigi tegu mingi 7-8 aastat vana mudeliga. Öösel pimedas vaatan mingi filmi ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
01.04.2014 21:51:37
|
|
|
| pundar kirjutas: |
| See paneelide taustavalguse ebaühtlus on tõesti erinevatel LED mudelitel erinev. Aga Samsadel kipub see eriti laiguline olema, mida nad kallimatel mudelitel üritavad parandada micro dimming funktsiooniga. Toimib nii, et hämaramates(pimedates) stseenides dimmerdatakse taustavalgus automaatselt veelgi hämaramaks ja nn. bleedingut siis enam näha ei ole. Samas enamus inimesi see pimendamine häirib, sest öistes stseenides ei pruugi enam kõiki detaile eristada ja hämaramaks muutuvad ka näiteks subtiitrid ja kanalivahetuse kirjad. Panasonic E6E mudelil ei täheldanud ebaühtlast taustavalgust üldse. LED teleri kohta harukordne. Must oli väga ühtlane ja kontrastsus lähenes plasmale. Kahjuks nimetatud mudeli paneel ainult 50hz, muidu OK. Momendil ei tea nimetada ühtegi päris ideaalset LED telerit, millel oleks hea must, korralik vaatenurk, laiguvaba paneel, sujuv ja loomulik liikumine. Sellist lihtsalt ei toodeta. Tuleb osta plasma, seni kuni neid veel müüakse või oodata oled-telerite odavnemist. See lisanduv voolukulu on kõikide muude väljaminekute kõrval marginaalne. Mõelge palju te tavalises toidupoes raha kulutate ja saate aru, et see lisanduv 5.-€ kuus kedagi vaesemaks ei tee. |
Nii ta on, ideaalset telekat pole olemas. Nii LCD-l kui ka plasmal on omad kiiksud. Oled-i suurim viga on jätkuvalt hind. Nii et ostja peab leidma omale sobiva variandi mitte selle järgi mis rohkem meeldib, vaid pigem mis vähem häirib
Ise lõin hiljuti plusse miinuseid kokku ja otsustasin 6-nda seeria Samsa LED-i katsetada. Ostsin hirmujuttude tõttu spetsiaalselt netist ja lasin kulleriga kohale toimetada, et kodustes tingmustes rahulikult 2 nädalat testida ja vajadusel tagasi saata. Aga seda vajadust ei tekkinud.
Paneeli loteriiga ilmselt vedas, sest minu teleka taustavalgustus on peale kriiskava heleduse paika timmimist täiesti ühtlane, kontrast on väga hea ja must on täiesti must. Dünaamiline kontrast on välja lülitatud ja paneel on 100hz. Aga ainuüksi sellel konkreetsel mudelil kasutab Samsung vähemalt kahe erineva tootja paneele, mille omadused käivad seinast seina. Väljamaiseid foorumeid lugedes kurdavad paljud pigem valge tausta ebaühtlust, et nurkades kipub tumedamaks minema. Ilmselt leiaks ka ise pingsal otsimisel pildis mõned vead, aga tavakasutuses miskit eriti ei häiri nii et pole mõtet ennast ärritada. See ei anna midagi.
SD pilt on vähe udune, selle vastu aitab kaugemale istumine. HD on väga hea
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
02.04.2014 06:31:23
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| pundar kirjutas: |
| See paneelide taustavalguse ebaühtlus on tõesti erinevatel LED mudelitel erinev. Aga Samsadel kipub see eriti laiguline olema, mida nad kallimatel mudelitel üritavad parandada micro dimming funktsiooniga. Toimib nii, et hämaramates(pimedates) stseenides dimmerdatakse taustavalgus automaatselt veelgi hämaramaks ja nn. bleedingut siis enam näha ei ole. Samas enamus inimesi see pimendamine häirib, sest öistes stseenides ei pruugi enam kõiki detaile eristada ja hämaramaks muutuvad ka näiteks subtiitrid ja kanalivahetuse kirjad. Panasonic E6E mudelil ei täheldanud ebaühtlast taustavalgust üldse. LED teleri kohta harukordne. Must oli väga ühtlane ja kontrastsus lähenes plasmale. Kahjuks nimetatud mudeli paneel ainult 50hz, muidu OK. Momendil ei tea nimetada ühtegi päris ideaalset LED telerit, millel oleks hea must, korralik vaatenurk, laiguvaba paneel, sujuv ja loomulik liikumine. Sellist lihtsalt ei toodeta. Tuleb osta plasma, seni kuni neid veel müüakse või oodata oled-telerite odavnemist. See lisanduv voolukulu on kõikide muude väljaminekute kõrval marginaalne. Mõelge palju te tavalises toidupoes raha kulutate ja saate aru, et see lisanduv 5.-€ kuus kedagi vaesemaks ei tee. |
Nii ta on, ideaalset telekat pole olemas. Nii LCD-l kui ka plasmal on omad kiiksud. Oled-i suurim viga on jätkuvalt hind. Nii et ostja peab leidma omale sobiva variandi mitte selle järgi mis rohkem meeldib, vaid pigem mis vähem häirib
Ise lõin hiljuti plusse miinuseid kokku ja otsustasin 6-nda seeria Samsa LED-i katsetada. Ostsin hirmujuttude tõttu spetsiaalselt netist ja lasin kulleriga kohale toimetada, et kodustes tingmustes rahulikult 2 nädalat testida ja vajadusel tagasi saata. Aga seda vajadust ei tekkinud.
Paneeli loteriiga ilmselt vedas, sest minu teleka taustavalgustus on peale kriiskava heleduse paika timmimist täiesti ühtlane, kontrast on väga hea ja must on täiesti must. Dünaamiline kontrast on välja lülitatud ja paneel on 100hz. Aga ainuüksi sellel konkreetsel mudelil kasutab Samsung vähemalt kahe erineva tootja paneele, mille omadused käivad seinast seina. Väljamaiseid foorumeid lugedes kurdavad paljud pigem valge tausta ebaühtlust, et nurkades kipub tumedamaks minema. Ilmselt leiaks ka ise pingsal otsimisel pildis mõned vead, aga tavakasutuses miskit eriti ei häiri nii et pole mõtet ennast ärritada. See ei anna midagi.
SD pilt on vähe udune, selle vastu aitab kaugemale istumine. HD on väga hea |
täpsustaksid ehk mudelit ka ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
02.04.2014 09:32:02
|
|
|
Ertai, mul on 46F6500.
2013a Panasonic LED-i ja Sony häda oli selles, et osadel lihtsamatel mudelitel kasutati VA paneele, aga kiirematel kaasnes 3D-ga IPS, millel on paratamatult kehvem kontrast.
Paistab et 2014 on jälle IPS valikus ja kallimatel üritatakse local dimminguga kontrasti parandada
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1395647244
Eks ülevaated näitavad, kuidas tulemus on...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
02.04.2014 09:47:19
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
Ertai, mul on 46F6500.
2013a Panasonic LED-i ja Sony häda oli selles, et osadel lihtsamatel mudelitel kasutati VA paneele, aga kiirematel kaasnes 3D-ga IPS, millel on paratamatult kehvem kontrast.
Paistab et 2014 on jälle IPS valikus ja kallimatel üritatakse local dimminguga kontrasti parandada
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1395647244
Eks ülevaated näitavad, kuidas tulemus on... |
Mul plaanis enne jalgpalli MMi telekas soetada, umbes 2kuud+ jäänud. Jälgin teemat. Ehk viskad siin aeg-ajalt veel infot, kuidas asi käitub või saadan sõnumi
46'' on täpselt paras isend.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
02.04.2014 10:33:53
|
|
|
Ertai, selleks ajaks on enamusel tootjatel juba uued mudelid müügis ilmselt. Vähemalt testijad on oma lood avaldanud ja saab teada, kas on eelmise aastaga võrreldes hinnavahet õigustavat progressi toimunud.
2014 Samsungil saab näiteks 4 tuumalise alates 5500 seeriast, 2013 oli 4 tuuma alates 7-ndast.
Paistab et 46 asemele tuleb 48", mis tähendab et kõik paneelid on uued.
http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1395392640
Eile sai TV6-st jalkat kaetud ja kannatas vaadata küll 2,5m pealt. HD-s oleks mõistagi etem.
Liikuva pildi seadistamisega tuleb Motion Plusi seadetega veidi vaeva näha et tulemusega rahule jääda, aga see on puhtalt maitse asi. Õnneks jätab erinevate sisendite jaoks erinevad seaded meelde ja ei pea iga kord muutma hakkama kui on paika saadud.
Näiteks selle testi http://www.youtube.com/watch?v=DtmqhAtdjE0 saab Motion Plusi peale keerates täiesti sujuvaks, aga siis tekib TV kanalitel seebiooperi efekt.
Seetõttu eelistan tavakanalitel vähem agressiivset seadistust ja mingit banningut enamasti ei märka. Smarthubi kaudu filmi vaatamiseks on Motion Plusi jälle veidike rohkem peale keeratud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
02.04.2014 14:59:57
|
|
|
| Kui ma ostaks nüüd 1a.ee'st Samsung F6400 ära, kas Elioni nutiTV kasutamiseks oleks vaja digiboksi? Ma olen aru saanud, et Elionist ostes pole digiboksigi üldse vaja, et nutiTV on siis juba telekas sees, aga kuidas 1a.ee'ga lood on?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.04.2014 15:08:00
|
|
|
Ostukoht pole oluline. Nuti TV on rakendus SmartTV keskkonnas ja seda saab vabalt paigaldada.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.04.2014 15:08:04
|
|
|
Osta kasvõi c2-st. Kõigil on elioni äpi tugi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
02.04.2014 15:11:22
|
|
|
vysnap007, vahet pole kust ostetud
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
02.04.2014 19:10:22
|
|
|
Okei, sain siis jälle natuke targemaks.
Aga lugesin eespool ka natuke poste ja seal jäi mulle selline arusaam külge, et ruuteriga Speedtouch 780WL ei saa äpiga ühendada, et peab olema siiski Thomson TG784 või uuem. Is it true?
100 euri mingi äpi pärast veel lisaks maksta tundub suht lamp (vana ruuter on siiani vägagi töökorras), parem juba uus digiboks sebida sama hinna eest (vana pandi pihta) ja nautida seda "vana" nutiTV-d. :/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.04.2014 19:16:41
|
|
|
Siis pead kasutatud boksi ostma, uue ostes näed sa vaid uut nutit
Ruuter saad järelmaksuga osta/rentida. Kindlasti parem kui su vana
Läks ot-ks juba
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
02.04.2014 19:21:02
|
|
|
Nii on, variant veel kasutatud TG784 osta. Siin seal liiguvad need ~30€ ringis kui ma ei eksi. Pole teada kaua Elion neid vanu ruutereid üldse toetab. Samas äpiga on samuti ainult uus menüü ja valiku võimalus puudub
Minu poolt kah OT lõpp
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
02.04.2014 19:23:56
|
|
|
| Selle aasta mudelite kohta juba ülevaateid ka liigub ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
02.04.2014 22:38:35
|
|
|
Sai lõpuks peale aastast kiibitsemist plasma ostetud, 65 vt60 panasonic.
Peab tunnistama, "plasmapededel" on õigus, pilt on võimas.
Panin esimeseks filmiks Hugo peale ja noh pidin kohe siia kirjutama
Vaatamiskaugus, just mõõtsin 2.7m, igati bro.
Nüüd võib rahulikult Oled-i hinnalangust oodata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
03.04.2014 13:59:36
|
|
|
| Oskab keegi tarka nõu anda kuidas LG Smart TV-ga oleks võimalik RTMP striimi vaadata (TV3 Play, ...)? Üks võimalus oleks jah striim alla laadida ja mp4-ks konverteerida, kuid kas seda saaks mingil moel ka live-is teha?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
03.04.2014 14:04:56
|
|
|
| Kui kunagi ehk saab telekale lisada kasutaja kompileeritud programme siis tulevikus saab. Täna on alles arutelu, kas telekale tuleb android op.süsteem või mitte. Androidis saab kasutaja kompileeritud appe kasutada seega hoia pöialt Androidi levimisse. Seniks aga kasuta arvutit, seda saab telekaga edukalt ühendada ja vaadata nagu telekas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.04.2014 14:09:41
|
|
|
| spreiii kirjutas: |
| Oskab keegi tarka nõu anda kuidas LG Smart TV-ga oleks võimalik RTMP striimi vaadata (TV3 Play, ...)? Üks võimalus oleks jah striim alla laadida ja mp4-ks konverteerida, kuid kas seda saaks mingil moel ka live-is teha? |
Osta lisaks Raspberry Pi ja XBMC toetab TV3Play funktsioni. Lisaks muud hüved.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.04.2014 14:48:14
|
|
|
| Kes teab, kas Panasonicu PF ja VT seeria 65" paneelidel on väga suur vahe?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
03.04.2014 14:53:33
|
|
|
| Minu ainuke LED teler on Samsungi ES8000 ja algul olin tema pildikvaliteedis-kui plasmadega võrrelda-suht pettunud. Häiris just see veidi pehme ja pastelne SD pilt. Kuna kasutasin seda lastetoa telekana, siis ei viitsinud elioni äppi jaoks juhet vedada ja kasutasin seni tema sisemist boksi ja katuseantenni. Korra proovisin teises toas motorola boksi kaudu ka elioni nutitv-d, aga erilist muljet ei avaldanud. Nüüd uurisin välja, et on võimalik lisada ka elionile kolmas vaatajakoht ning installisin elioni äpi ja oh üllatust. Pilt tunduvalt parem kui motorola boksiga. Foorumitest olen lugenud pigem vastupidiseid väiteid. SD pilt läks tuntavalt teravamaks ja 3. meetri pealt enam HD pildiga võrreldes vahet ei tee. Samuti kadus ära teleri standard režiimis micro dimming funktsioon, mis mind isiklikult häiris. Sisemise boksiga ja hdmi väljundiga sai micro dimmingust seni lahti ainult filmirežiimi kasutades. Teistes režiimides polnud see võimalik. Ma ei oska öelda, kuidas see elioni nutiTv rakendus F-seeria Samsungidel toimib, aga mina olen küll täitsa rahul. Isegi see pealesunnitud uus menüü väga ei häiri. Kanalite vahel kerimine on väga kiire ja vasaku noolenupuga saab kiirelt algusesse tagasi. Kuigi nad võiksid siiski võimaldada samsa enda puldi numbriklahve kasutada. Poleks ju mingi probleem seda tarkvaraliselt võimaldada. Veidi häirib ka see, et juba vaadatud salvestusi ei saa kustutada. Aga jutt kipub juba elioni teemaks ära minema. See foorum ikkagi telerite kohta. Veel niipalju võiks lisada, et Samsungi 6- seeria on kuni mudelini F6400 reaalselt 50hz paneeliga ja sealt edasi alates f6500-st 100hz. F6400-l on tarkvaralise kaadrite lisamisega(200hz) pildi sujuvus suht norm. Näiteks F6200-l(tarkvaraliselt 100hz) on see jõnksutamine siiski tuntav ja segav. Seega julgeks soovitada mudeleid f6500, f6650 ja f6670. Hea oleks muidugi kui oleks võimalik ostetavat mudelit eelnevalt katsetada just paneeli bleedingu suhtes, mis on tõesti paras loterii. Mõnel pole üldse näha, aga mõni ekraan on väga määrdunud ja laiguline. Laske poes peale panna filmirežiim ja keerake taustavalgustus põhja. Muidu kaupluseseadetes micro dimming tõmbab musta tausta veel tumedamaks ja see varjab paneeli vead ära.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
03.04.2014 16:58:41
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| spreiii kirjutas: |
| Oskab keegi tarka nõu anda kuidas LG Smart TV-ga oleks võimalik RTMP striimi vaadata (TV3 Play, ...)? Üks võimalus oleks jah striim alla laadida ja mp4-ks konverteerida, kuid kas seda saaks mingil moel ka live-is teha? |
Osta lisaks Raspberry Pi ja XBMC toetab TV3Play funktsioni. Lisaks muud hüved. |
Õigus, XBMC ununes üldse ära. Ilmselt seda teed lähengi - Pi+WiFi dongle, +5V otse telekast ja pilt samuti otse telerisse.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
03.04.2014 17:39:48
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
Sai lõpuks peale aastast kiibitsemist plasma ostetud, 65 vt60 panasonic.
Peab tunnistama, "plasmapededel" on õigus, pilt on võimas.
Panin esimeseks filmiks Hugo peale ja noh pidin kohe siia kirjutama
Vaatamiskaugus, just mõõtsin 2.7m, igati bro.
Nüüd võib rahulikult Oled-i hinnalangust oodata.  |
... Ja ostsid mudeli millest pea iga `plasmapede` unistab 65VT60 sellest on tippu vaid üks samm... (mida niikuinii keegi endale lubada ei saa ,see on - ZT )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
03.04.2014 21:07:32
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Kes teab, kas Panasonicu PF ja VT seeria 65" paneelidel on väga suur vahe? |
Ei leia sellist asja nagu PF. Ülevaateid lugedes nägin, et kiidavad kogu Panasonicu plasma line-up'i. Odavamatel pidi konsoolimängudes pilt läägima, kallimated response parem. Kui kahtled, võta ehk väiksem, aga VT?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
03.04.2014 22:51:18
|
|
|
| Selge pilt. Kiire guugeldamine näitab, et seal kasutatakse vist ST seeria komponente. ST ja VT vahe paistab olema musta tasemes, mis juttude järgi väga suur ei ole. Otsi sutsu ja leiad kindlasti mõne sobiva ST plasma ülevaate.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
04.04.2014 01:04:07
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Selge pilt. Kiire guugeldamine näitab, et seal kasutatakse vist ST seeria komponente. ST ja VT vahe paistab olema musta tasemes, mis juttude järgi väga suur ei ole. Otsi sutsu ja leiad kindlasti mõne sobiva ST plasma ülevaate. |
ST must on juba nii hea, et seda pole isegi enamus aparaatidega võimalik mõõta. Samas heledus on isegi VT seeriast parem. Ehk valgusküllases(päikesepoolses toas) toas on ST parem lahendus.
Igal juhul soovitan osta ST60 või siis järelturult ST50. Momendil saadaval megaodavate hindadega. VT seeria on ka tõesti väga hea, aga hinna-kvaliteedisuhe ST-l parem.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
04.04.2014 10:28:12
|
|
|
Musta saab mõõta küll. VT seeria full black on 0,003cd/m2 kohta ning see on väiksem, kui ST 0,005cd/m2. ANSI test on mõlemal 0,007cd/m2.
Seega väga suurt vahet isegi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
04.04.2014 11:35:27
|
|
|
VT-l on veel lisaks asjad, mida ST-l ei ole: usb salvestus, topelttüünerid, millest üks S2 jms. Aga kui vaid paneel huvitab, siis võib hinna-kvaliteedi suhte peale mõelda.
PS. Kas keegi pakub tv kalibreerimise teenust mõistliku raha eest? Oleks mõte mõned kuud mänginud ST60 ära kalibreerida.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
04.04.2014 14:35:28
|
|
|
| Kas tasub minna F5500 peale välja, kui mind ei huvita F6400 3D funktsioon? F5500'l pidavat ka refresh rate olema 60 Hz (f6400 - 120 hz), mis mind väga ei kõiguta. Nii palju googeldada jõudsin, siis tundus, et eriti väga vahet polegi nende 2 mudeli vahel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|