Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2014 17:02:37 vasta tsitaadiga

mul on 7000 ja ka ei kurda icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2014 17:26:08 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Gaasiküte on siiski veel odavam, kui elektriküte. icon_biggrin.gif
Samsal on ülevaadete järgi arvates suht korralik telekas tehtud. Või peaks mingit muud seeriat vaatama?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/308392/

Umbes 2K€ kanti võiks jääda ning 55" võiks olla. Numbrite järgi on kõik ilusad muidugi... icon_biggrin.gif

nagu me teame ,siis plasma näitab ideaalselt pilti SD puhul (võrreldes lcd-ga),plasma suudab ka eristada erinevaid musta-toone.
HD-puhul on lcd ja plasma pea võrdsed.
lcd-l võib olla probleem nö. taustavalguse ebaühtlus- pilved,valguslaigud nurkades (sony ja samsa seda veaks ei pea).
kindlasti on Panasonicu puhul SUUR pluss THX = ühe nupuvajutusega kalibreerimine.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2014 17:58:47 vasta tsitaadiga

LCD must ei ole kunagi nii must, kui see on plasmal. Isegi mitte HD puhul. LCD näitab samamoodi "musta toone" ning LCD mustad toonid on alati heledamad, kui plasmal.
Samsungi 8000 seeria SD pildi üles skaleerimine on viidud väga kõrgele tasemele ja ma ei usu, et ta Panasonicule kuidagi alla jääb.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2014 21:02:44 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Gaasiküte on siiski veel odavam, kui elektriküte. icon_biggrin.gif
Samsal on ülevaadete järgi arvates suht korralik telekas tehtud. Või peaks mingit muud seeriat vaatama?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/308392/

Umbes 2K€ kanti võiks jääda ning 55" võiks olla. Numbrite järgi on kõik ilusad muidugi... icon_biggrin.gif


Selline äkki - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/316221/

Philipsil on minu arvates kõige parem pilt LCD-st, Ambilight on ka abiks. Miinuseks on aeglsed menüüd ja nutitv pool.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 00:59:56 vasta tsitaadiga

Kui juba Panasonicu plasma silma jäänud võta see 100%. Nii kallis elekter ka ei ole. Ise valisin Pana VT60 asemel Samsungi 8. seeria ja esimesest päevast käib taustvalgus närvidele. Keegi aidata ei taha, kuna Samsungi arvates peabki tippklassi teler ebaühtlase taustvalgusega olema.

Mul oli täpselt sama kaalutlus elektri ja ventikate osas, aga kokkuvõttes on Panal oluliselt elavam pilt ja tagantjärele maksaks rõõmuga mõne euro elektri eest rohkem. Kuna Panasonic enam plasmasid ei tooda, siis on praegu viimane võimalus odavalt nii hea pilt saada. 55" OLED maksab neli-viis korda rohkem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 30.03.2014 12:02:43 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kui juba Panasonicu plasma silma jäänud võta see 100%. Nii kallis elekter ka ei ole. Ise valisin Pana VT60 asemel Samsungi 8. seeria ja esimesest päevast käib taustvalgus närvidele. Keegi aidata ei taha, kuna Samsungi arvates peabki tippklassi teler ebaühtlase taustvalgusega olema.

Mul oli täpselt sama kaalutlus elektri ja ventikate osas, aga kokkuvõttes on Panal oluliselt elavam pilt ja tagantjärele maksaks rõõmuga mõne euro elektri eest rohkem. Kuna Panasonic enam plasmasid ei tooda, siis on praegu viimane võimalus odavalt nii hea pilt saada. 55" OLED maksab neli-viis korda rohkem.


Kui inimese jaoks on 4-5 eurot kuus plasma eest rohkem maksta kui LCD/LED ,siis muidugi ,kuid see 4-5 € kaalub üles kõik LCD/LEDide ebaühtlase taustavalgustuse , eriti tulevad need vead välja hämaras toas.Kui ekraani tume pilt on ebaühtlaselt jaotunud ,siis see on minule vastuvõetamatu. Kui üldse LCD/LED´st rääkida siis FULL LED mis muidugi maksab ...
See on ikka nii et suurkorporatsioonid müüvad oma toodangut massidele nimetades seda parimaks, inimest on lihtne lollitada ,kui massid seda juba ostavad - ju siis ostan ka MINA samsungi /lg /sony jne. Meedia on hea mõjutusvahend, kuid tehnoloogia mida sulle pähe määritakse ei kõlba karu pesse ka. Tehnoloogiliselt võib OLED üle lüüa oma hea pildiga pana plasmad, kuid OLEDi on veel kõvasti vaja arendada. Kui veel tehti Panasonicuid ,siis kui palju te neid poes nägita ? Võibolla 10%. Ja kui küsida spetsialistide käest millist telekat osta siis mida sulle soovitakse...
Soovitan kuulata MITTE masside häält , vaid mida targad sulle soovitavad, kas sa tahad über nuti telerit, või lihtsalt head pilti näitavat telerit, kõike koos lihtsalt ei saa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 13:15:15 vasta tsitaadiga

humanoid, Taustvalgustuse ühtsus või ebaühtsus sõltub täiesti mudelist mis kätte satub. Sama tootja, sama seeria, sama mudel võib olla täiesti erinev.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 30.03.2014 14:25:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
humanoid, Taustvalgustuse ühtsus või ebaühtsus sõltub täiesti mudelist mis kätte satub. Sama tootja, sama seeria, sama mudel võib olla täiesti erinev.

Just. Mida kallim mudel seda vähem seda esineb, kuid juhtub ka kallimatel ja siis oleks ikka väga mures. Samas seda ei peeta veaks, siis ongi nii et kas veab või ei vea .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 15:16:35 vasta tsitaadiga

lisaks on niimoodi,et kui netist ostes satub vigane mude ( taustavalguse ebaühtlus- pilved,valguslaigud nurkades) l:
*on soovitav tagastada 14päeva jooksul põhjusel ,et lihtsalt mudel ei sobi
*mainida ei tohi,et mudelil võib olla viga,siis võetakse kontrolli ja öeldakse ,et teler on korras..(ei vahetata ega ei tagastata raha)


viimati muutis p3000 30.03.2014 15:18:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 15:18:09 vasta tsitaadiga

Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 15:23:32 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas.

349 kWh/aastas kui vaatad 4h päevas (allikas: Prantsusmaa)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 15:37:18 vasta tsitaadiga

Rahasse panduna siis miski ~13€ kuus kui 12h töötab igapäevaselt.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 30.03.2014 18:57:18 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas.

12 tundi on tõesti palju, siin tuleks juba mõelda kas ta mängib niisama või vaatad tõesti 12 tundi päevas icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 21:54:33 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
raxz kirjutas:
Palju 55" plasma keskmine voolutarve oleks? On kellelgi mõõta? Ma arvan, et telekas käiks mul umbes 12h päevas.

12 tundi on tõesti palju, siin tuleks juba mõelda kas ta mängib niisama või vaatad tõesti 12 tundi päevas icon_eek.gif

Enamus päevast mängib niisama. Naine on beebiga kodus, siis telekas mängib kogu aeg taustaks. Õhtuti mõnikord vaatan filmi ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 17:39:28 vasta tsitaadiga

1a.ee kuulutas just miskise "Suure öömüügi" välja (toimub alates 3. aprillist 19.30 kuni järgmise päeva hommikuni). Pikemat aega on soov osta Samsungi F6400 mudel. Aga kas on loota, et F6400 mudeli hind läheb 469 eurost allapoole, kui see on niigi päris odav?
Päris hiljaks ei tahaks ka 2013.a mudeli ostuga jääda, sest kardan, et 2014. a mudelite hinnad tulevad jälle "kirved", vähemalt esialgu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 31.03.2014 17:45:37 vasta tsitaadiga

Kas mati ekraaniga telekat on veel võimalik uuena osta? Kui jah, siis mudelinimetused on teretulnud.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 20:45:09 vasta tsitaadiga

vysnap007, selle teleka hind oli korra kuskil 440€, kuid vahepeal tõusis hind.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 20:59:07 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
1a.ee kuulutas just miskise "Suure öömüügi" välja (toimub alates 3. aprillist 19.30 kuni järgmise päeva hommikuni).
No need eesti öömüügid on teada.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 17:14:02 vasta tsitaadiga

See paneelide taustavalguse ebaühtlus on tõesti erinevatel LED mudelitel erinev. Aga Samsadel kipub see eriti laiguline olema, mida nad kallimatel mudelitel üritavad parandada micro dimming funktsiooniga. Toimib nii, et hämaramates(pimedates) stseenides dimmerdatakse taustavalgus automaatselt veelgi hämaramaks ja nn. bleedingut siis enam näha ei ole. Samas enamus inimesi see pimendamine häirib, sest öistes stseenides ei pruugi enam kõiki detaile eristada ja hämaramaks muutuvad ka näiteks subtiitrid ja kanalivahetuse kirjad. Panasonic E6E mudelil ei täheldanud ebaühtlast taustavalgust üldse. LED teleri kohta harukordne. Must oli väga ühtlane ja kontrastsus lähenes plasmale. Kahjuks nimetatud mudeli paneel ainult 50hz, muidu OK. Momendil ei tea nimetada ühtegi päris ideaalset LED telerit, millel oleks hea must, korralik vaatenurk, laiguvaba paneel, sujuv ja loomulik liikumine. Sellist lihtsalt ei toodeta. Tuleb osta plasma, seni kuni neid veel müüakse või oodata oled-telerite odavnemist. See lisanduv voolukulu on kõikide muude väljaminekute kõrval marginaalne. Mõelge palju te tavalises toidupoes raha kulutate ja saate aru, et see lisanduv 5.-€ kuus kedagi vaesemaks ei tee.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 19:06:40 vasta tsitaadiga

Võtsin praegu ajutiselt Panasonicu TH-50PH10 koju. Esialgu tundub vana 42" asemel suur, aga harjub ära. 55" oleks väga hea juba. icon_razz.gif
Pilt on sellel plasmal ka suht hea, kuigi tegu mingi 7-8 aastat vana mudeliga. Öösel pimedas vaatan mingi filmi ka ära.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 01.04.2014 21:51:37 vasta tsitaadiga

pundar kirjutas:
See paneelide taustavalguse ebaühtlus on tõesti erinevatel LED mudelitel erinev. Aga Samsadel kipub see eriti laiguline olema, mida nad kallimatel mudelitel üritavad parandada micro dimming funktsiooniga. Toimib nii, et hämaramates(pimedates) stseenides dimmerdatakse taustavalgus automaatselt veelgi hämaramaks ja nn. bleedingut siis enam näha ei ole. Samas enamus inimesi see pimendamine häirib, sest öistes stseenides ei pruugi enam kõiki detaile eristada ja hämaramaks muutuvad ka näiteks subtiitrid ja kanalivahetuse kirjad. Panasonic E6E mudelil ei täheldanud ebaühtlast taustavalgust üldse. LED teleri kohta harukordne. Must oli väga ühtlane ja kontrastsus lähenes plasmale. Kahjuks nimetatud mudeli paneel ainult 50hz, muidu OK. Momendil ei tea nimetada ühtegi päris ideaalset LED telerit, millel oleks hea must, korralik vaatenurk, laiguvaba paneel, sujuv ja loomulik liikumine. Sellist lihtsalt ei toodeta. Tuleb osta plasma, seni kuni neid veel müüakse või oodata oled-telerite odavnemist. See lisanduv voolukulu on kõikide muude väljaminekute kõrval marginaalne. Mõelge palju te tavalises toidupoes raha kulutate ja saate aru, et see lisanduv 5.-€ kuus kedagi vaesemaks ei tee.


Nii ta on, ideaalset telekat pole olemas. Nii LCD-l kui ka plasmal on omad kiiksud. Oled-i suurim viga on jätkuvalt hind. Nii et ostja peab leidma omale sobiva variandi mitte selle järgi mis rohkem meeldib, vaid pigem mis vähem häirib icon_smile.gif
Ise lõin hiljuti plusse miinuseid kokku ja otsustasin 6-nda seeria Samsa LED-i katsetada. Ostsin hirmujuttude tõttu spetsiaalselt netist ja lasin kulleriga kohale toimetada, et kodustes tingmustes rahulikult 2 nädalat testida ja vajadusel tagasi saata. Aga seda vajadust ei tekkinud.
Paneeli loteriiga ilmselt vedas, sest minu teleka taustavalgustus on peale kriiskava heleduse paika timmimist täiesti ühtlane, kontrast on väga hea ja must on täiesti must. Dünaamiline kontrast on välja lülitatud ja paneel on 100hz. Aga ainuüksi sellel konkreetsel mudelil kasutab Samsung vähemalt kahe erineva tootja paneele, mille omadused käivad seinast seina. Väljamaiseid foorumeid lugedes kurdavad paljud pigem valge tausta ebaühtlust, et nurkades kipub tumedamaks minema. Ilmselt leiaks ka ise pingsal otsimisel pildis mõned vead, aga tavakasutuses miskit eriti ei häiri nii et pole mõtet ennast ärritada. See ei anna midagi.
SD pilt on vähe udune, selle vastu aitab kaugemale istumine. HD on väga hea
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.04.2014 06:31:23 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
pundar kirjutas:
See paneelide taustavalguse ebaühtlus on tõesti erinevatel LED mudelitel erinev. Aga Samsadel kipub see eriti laiguline olema, mida nad kallimatel mudelitel üritavad parandada micro dimming funktsiooniga. Toimib nii, et hämaramates(pimedates) stseenides dimmerdatakse taustavalgus automaatselt veelgi hämaramaks ja nn. bleedingut siis enam näha ei ole. Samas enamus inimesi see pimendamine häirib, sest öistes stseenides ei pruugi enam kõiki detaile eristada ja hämaramaks muutuvad ka näiteks subtiitrid ja kanalivahetuse kirjad. Panasonic E6E mudelil ei täheldanud ebaühtlast taustavalgust üldse. LED teleri kohta harukordne. Must oli väga ühtlane ja kontrastsus lähenes plasmale. Kahjuks nimetatud mudeli paneel ainult 50hz, muidu OK. Momendil ei tea nimetada ühtegi päris ideaalset LED telerit, millel oleks hea must, korralik vaatenurk, laiguvaba paneel, sujuv ja loomulik liikumine. Sellist lihtsalt ei toodeta. Tuleb osta plasma, seni kuni neid veel müüakse või oodata oled-telerite odavnemist. See lisanduv voolukulu on kõikide muude väljaminekute kõrval marginaalne. Mõelge palju te tavalises toidupoes raha kulutate ja saate aru, et see lisanduv 5.-€ kuus kedagi vaesemaks ei tee.


Nii ta on, ideaalset telekat pole olemas. Nii LCD-l kui ka plasmal on omad kiiksud. Oled-i suurim viga on jätkuvalt hind. Nii et ostja peab leidma omale sobiva variandi mitte selle järgi mis rohkem meeldib, vaid pigem mis vähem häirib icon_smile.gif
Ise lõin hiljuti plusse miinuseid kokku ja otsustasin 6-nda seeria Samsa LED-i katsetada. Ostsin hirmujuttude tõttu spetsiaalselt netist ja lasin kulleriga kohale toimetada, et kodustes tingmustes rahulikult 2 nädalat testida ja vajadusel tagasi saata. Aga seda vajadust ei tekkinud.
Paneeli loteriiga ilmselt vedas, sest minu teleka taustavalgustus on peale kriiskava heleduse paika timmimist täiesti ühtlane, kontrast on väga hea ja must on täiesti must. Dünaamiline kontrast on välja lülitatud ja paneel on 100hz. Aga ainuüksi sellel konkreetsel mudelil kasutab Samsung vähemalt kahe erineva tootja paneele, mille omadused käivad seinast seina. Väljamaiseid foorumeid lugedes kurdavad paljud pigem valge tausta ebaühtlust, et nurkades kipub tumedamaks minema. Ilmselt leiaks ka ise pingsal otsimisel pildis mõned vead, aga tavakasutuses miskit eriti ei häiri nii et pole mõtet ennast ärritada. See ei anna midagi.
SD pilt on vähe udune, selle vastu aitab kaugemale istumine. HD on väga hea


täpsustaksid ehk mudelit ka ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 02.04.2014 09:32:02 vasta tsitaadiga

Ertai, mul on 46F6500.
2013a Panasonic LED-i ja Sony häda oli selles, et osadel lihtsamatel mudelitel kasutati VA paneele, aga kiirematel kaasnes 3D-ga IPS, millel on paratamatult kehvem kontrast.
Paistab et 2014 on jälle IPS valikus ja kallimatel üritatakse local dimminguga kontrasti parandada
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1395647244

Eks ülevaated näitavad, kuidas tulemus on...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.04.2014 09:47:19 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Ertai, mul on 46F6500.
2013a Panasonic LED-i ja Sony häda oli selles, et osadel lihtsamatel mudelitel kasutati VA paneele, aga kiirematel kaasnes 3D-ga IPS, millel on paratamatult kehvem kontrast.
Paistab et 2014 on jälle IPS valikus ja kallimatel üritatakse local dimminguga kontrasti parandada
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1395647244

Eks ülevaated näitavad, kuidas tulemus on...


Mul plaanis enne jalgpalli MMi telekas soetada, umbes 2kuud+ jäänud. Jälgin teemat. Ehk viskad siin aeg-ajalt veel infot, kuidas asi käitub või saadan sõnumi icon_smile.gif
46'' on täpselt paras isend.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 02.04.2014 10:33:53 vasta tsitaadiga

Ertai, selleks ajaks on enamusel tootjatel juba uued mudelid müügis ilmselt. Vähemalt testijad on oma lood avaldanud ja saab teada, kas on eelmise aastaga võrreldes hinnavahet õigustavat progressi toimunud.
2014 Samsungil saab näiteks 4 tuumalise alates 5500 seeriast, 2013 oli 4 tuuma alates 7-ndast.
Paistab et 46 asemele tuleb 48", mis tähendab et kõik paneelid on uued.
http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1395392640

Eile sai TV6-st jalkat kaetud ja kannatas vaadata küll 2,5m pealt. HD-s oleks mõistagi etem.
Liikuva pildi seadistamisega tuleb Motion Plusi seadetega veidi vaeva näha et tulemusega rahule jääda, aga see on puhtalt maitse asi. Õnneks jätab erinevate sisendite jaoks erinevad seaded meelde ja ei pea iga kord muutma hakkama kui on paika saadud.
Näiteks selle testi http://www.youtube.com/watch?v=DtmqhAtdjE0 saab Motion Plusi peale keerates täiesti sujuvaks, aga siis tekib TV kanalitel seebiooperi efekt.
Seetõttu eelistan tavakanalitel vähem agressiivset seadistust ja mingit banningut enamasti ei märka. Smarthubi kaudu filmi vaatamiseks on Motion Plusi jälle veidike rohkem peale keeratud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 14:59:57 vasta tsitaadiga

Kui ma ostaks nüüd 1a.ee'st Samsung F6400 ära, kas Elioni nutiTV kasutamiseks oleks vaja digiboksi? Ma olen aru saanud, et Elionist ostes pole digiboksigi üldse vaja, et nutiTV on siis juba telekas sees, aga kuidas 1a.ee'ga lood on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.04.2014 15:08:00 vasta tsitaadiga

Ostukoht pole oluline. Nuti TV on rakendus SmartTV keskkonnas ja seda saab vabalt paigaldada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 15:08:04 vasta tsitaadiga

Osta kasvõi c2-st. Kõigil on elioni äpi tugi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 15:11:22 vasta tsitaadiga

vysnap007, vahet pole kust ostetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 19:10:22 vasta tsitaadiga

Okei, sain siis jälle natuke targemaks.
Aga lugesin eespool ka natuke poste ja seal jäi mulle selline arusaam külge, et ruuteriga Speedtouch 780WL ei saa äpiga ühendada, et peab olema siiski Thomson TG784 või uuem. Is it true?
100 euri mingi äpi pärast veel lisaks maksta tundub suht lamp (vana ruuter on siiani vägagi töökorras), parem juba uus digiboks sebida sama hinna eest (vana pandi pihta) ja nautida seda "vana" nutiTV-d. :/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 19:16:41 vasta tsitaadiga

Siis pead kasutatud boksi ostma, uue ostes näed sa vaid uut nutit
Ruuter saad järelmaksuga osta/rentida. Kindlasti parem kui su vana icon_rolleyes.gif

Läks ot-ks juba

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 02.04.2014 19:21:02 vasta tsitaadiga

Nii on, variant veel kasutatud TG784 osta. Siin seal liiguvad need ~30€ ringis kui ma ei eksi. Pole teada kaua Elion neid vanu ruutereid üldse toetab. Samas äpiga on samuti ainult uus menüü ja valiku võimalus puudub
Minu poolt kah OT lõpp
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 19:23:56 vasta tsitaadiga

Selle aasta mudelite kohta juba ülevaateid ka liigub ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.04.2014 22:38:35 vasta tsitaadiga

Sai lõpuks peale aastast kiibitsemist plasma ostetud, 65 vt60 panasonic.
Peab tunnistama, "plasmapededel" on õigus, pilt on võimas.
Panin esimeseks filmiks Hugo peale ja noh pidin kohe siia kirjutama icon_lol.gif beer_yum.gif
Vaatamiskaugus, just mõõtsin 2.7m, igati bro.

Nüüd võib rahulikult Oled-i hinnalangust oodata. icon_cool.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 01:20:09 vasta tsitaadiga

65"? Ma vaatan 55" poole praegu.
Kalibreerisid ära ka?

Siin lingil päris asjalikku infot:
http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-tx-p55vt65b-201304212862.htm
(USAs on vist siis VT65, mujal maailmas VT60)
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 13:59:36 vasta tsitaadiga

Oskab keegi tarka nõu anda kuidas LG Smart TV-ga oleks võimalik RTMP striimi vaadata (TV3 Play, ...)? Üks võimalus oleks jah striim alla laadida ja mp4-ks konverteerida, kuid kas seda saaks mingil moel ka live-is teha?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 14:04:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peab tunnistama, "plasmapededel" on õigus, pilt on võimas.

icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 03.04.2014 14:04:56 vasta tsitaadiga

Kui kunagi ehk saab telekale lisada kasutaja kompileeritud programme siis tulevikus saab. Täna on alles arutelu, kas telekale tuleb android op.süsteem või mitte. Androidis saab kasutaja kompileeritud appe kasutada seega hoia pöialt Androidi levimisse. Seniks aga kasuta arvutit, seda saab telekaga edukalt ühendada ja vaadata nagu telekas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.04.2014 14:09:41 vasta tsitaadiga

spreiii kirjutas:
Oskab keegi tarka nõu anda kuidas LG Smart TV-ga oleks võimalik RTMP striimi vaadata (TV3 Play, ...)? Üks võimalus oleks jah striim alla laadida ja mp4-ks konverteerida, kuid kas seda saaks mingil moel ka live-is teha?


Osta lisaks Raspberry Pi ja XBMC toetab TV3Play funktsioni. Lisaks muud hüved.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 14:48:14 vasta tsitaadiga

Kes teab, kas Panasonicu PF ja VT seeria 65" paneelidel on väga suur vahe?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 14:53:33 vasta tsitaadiga

Minu ainuke LED teler on Samsungi ES8000 ja algul olin tema pildikvaliteedis-kui plasmadega võrrelda-suht pettunud. Häiris just see veidi pehme ja pastelne SD pilt. Kuna kasutasin seda lastetoa telekana, siis ei viitsinud elioni äppi jaoks juhet vedada ja kasutasin seni tema sisemist boksi ja katuseantenni. Korra proovisin teises toas motorola boksi kaudu ka elioni nutitv-d, aga erilist muljet ei avaldanud. Nüüd uurisin välja, et on võimalik lisada ka elionile kolmas vaatajakoht ning installisin elioni äpi ja oh üllatust. Pilt tunduvalt parem kui motorola boksiga. Foorumitest olen lugenud pigem vastupidiseid väiteid. SD pilt läks tuntavalt teravamaks ja 3. meetri pealt enam HD pildiga võrreldes vahet ei tee. Samuti kadus ära teleri standard režiimis micro dimming funktsioon, mis mind isiklikult häiris. Sisemise boksiga ja hdmi väljundiga sai micro dimmingust seni lahti ainult filmirežiimi kasutades. Teistes režiimides polnud see võimalik. Ma ei oska öelda, kuidas see elioni nutiTv rakendus F-seeria Samsungidel toimib, aga mina olen küll täitsa rahul. Isegi see pealesunnitud uus menüü väga ei häiri. Kanalite vahel kerimine on väga kiire ja vasaku noolenupuga saab kiirelt algusesse tagasi. Kuigi nad võiksid siiski võimaldada samsa enda puldi numbriklahve kasutada. Poleks ju mingi probleem seda tarkvaraliselt võimaldada. Veidi häirib ka see, et juba vaadatud salvestusi ei saa kustutada. Aga jutt kipub juba elioni teemaks ära minema. See foorum ikkagi telerite kohta. Veel niipalju võiks lisada, et Samsungi 6- seeria on kuni mudelini F6400 reaalselt 50hz paneeliga ja sealt edasi alates f6500-st 100hz. F6400-l on tarkvaralise kaadrite lisamisega(200hz) pildi sujuvus suht norm. Näiteks F6200-l(tarkvaraliselt 100hz) on see jõnksutamine siiski tuntav ja segav. Seega julgeks soovitada mudeleid f6500, f6650 ja f6670. Hea oleks muidugi kui oleks võimalik ostetavat mudelit eelnevalt katsetada just paneeli bleedingu suhtes, mis on tõesti paras loterii. Mõnel pole üldse näha, aga mõni ekraan on väga määrdunud ja laiguline. Laske poes peale panna filmirežiim ja keerake taustavalgustus põhja. Muidu kaupluseseadetes micro dimming tõmbab musta tausta veel tumedamaks ja see varjab paneeli vead ära.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 16:58:41 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
spreiii kirjutas:
Oskab keegi tarka nõu anda kuidas LG Smart TV-ga oleks võimalik RTMP striimi vaadata (TV3 Play, ...)? Üks võimalus oleks jah striim alla laadida ja mp4-ks konverteerida, kuid kas seda saaks mingil moel ka live-is teha?


Osta lisaks Raspberry Pi ja XBMC toetab TV3Play funktsioni. Lisaks muud hüved.

Õigus, XBMC ununes üldse ära. icon_biggrin.gif Ilmselt seda teed lähengi - Pi+WiFi dongle, +5V otse telekast ja pilt samuti otse telerisse. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 03.04.2014 17:39:48 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
Sai lõpuks peale aastast kiibitsemist plasma ostetud, 65 vt60 panasonic.
Peab tunnistama, "plasmapededel" on õigus, pilt on võimas.
Panin esimeseks filmiks Hugo peale ja noh pidin kohe siia kirjutama icon_lol.gif beer_yum.gif
Vaatamiskaugus, just mõõtsin 2.7m, igati bro.

Nüüd võib rahulikult Oled-i hinnalangust oodata. icon_cool.gif

... Ja ostsid mudeli millest pea iga `plasmapede` unistab 65VT60 thumbs_up.gif sellest on tippu vaid üks samm... (mida niikuinii keegi endale lubada ei saa ,see on - ZT )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 21:07:32 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kes teab, kas Panasonicu PF ja VT seeria 65" paneelidel on väga suur vahe?

Ei leia sellist asja nagu PF. Ülevaateid lugedes nägin, et kiidavad kogu Panasonicu plasma line-up'i. Odavamatel pidi konsoolimängudes pilt läägima, kallimated response parem. Kui kahtled, võta ehk väiksem, aga VT?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 21:55:59 vasta tsitaadiga

PF on profiseeria. Tüünerit ega midagi tarka seal pole.
http://www.panasonic.com/business/plasma/TH-65PF30U.asp
Mind need läägid ja delayd ei huvita. Paneeli kvaliteet on tähtsam.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 22:51:18 vasta tsitaadiga

Selge pilt. Kiire guugeldamine näitab, et seal kasutatakse vist ST seeria komponente. ST ja VT vahe paistab olema musta tasemes, mis juttude järgi väga suur ei ole. Otsi sutsu ja leiad kindlasti mõne sobiva ST plasma ülevaate.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 01:04:07 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Selge pilt. Kiire guugeldamine näitab, et seal kasutatakse vist ST seeria komponente. ST ja VT vahe paistab olema musta tasemes, mis juttude järgi väga suur ei ole. Otsi sutsu ja leiad kindlasti mõne sobiva ST plasma ülevaate.

ST must on juba nii hea, et seda pole isegi enamus aparaatidega võimalik mõõta. Samas heledus on isegi VT seeriast parem. Ehk valgusküllases(päikesepoolses toas) toas on ST parem lahendus.
Igal juhul soovitan osta ST60 või siis järelturult ST50. Momendil saadaval megaodavate hindadega. VT seeria on ka tõesti väga hea, aga hinna-kvaliteedisuhe ST-l parem.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 10:28:12 vasta tsitaadiga

Musta saab mõõta küll. VT seeria full black on 0,003cd/m2 kohta ning see on väiksem, kui ST 0,005cd/m2. ANSI test on mõlemal 0,007cd/m2.
Seega väga suurt vahet isegi ei ole.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 11:35:27 vasta tsitaadiga

VT-l on veel lisaks asjad, mida ST-l ei ole: usb salvestus, topelttüünerid, millest üks S2 jms. Aga kui vaid paneel huvitab, siis võib hinna-kvaliteedi suhte peale mõelda.

PS. Kas keegi pakub tv kalibreerimise teenust mõistliku raha eest? Oleks mõte mõned kuud mänginud ST60 ära kalibreerida.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 14:35:28 vasta tsitaadiga

Kas tasub minna F5500 peale välja, kui mind ei huvita F6400 3D funktsioon? F5500'l pidavat ka refresh rate olema 60 Hz (f6400 - 120 hz), mis mind väga ei kõiguta. Nii palju googeldada jõudsin, siis tundus, et eriti väga vahet polegi nende 2 mudeli vahel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.