Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MacGyver
HV kasutaja
MacGyver

liitunud: 09.05.2008




sõnum 29.01.2014 17:22:26 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/

See on ju lihtsalt relee mis toite tekkimisel lükkab järgmisel toitekal musta & rohelise kokku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 17:33:16 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


Osta endale 150 eur eest 1000w kvaliteettoitekas ja mure lahendatud. Siin müügifoorumis on toitekamüüjaid küll.


Palun näitab mulle 150euroseid kvaliteettoitekaid, võid hv.ee lingid ka panna. Ise olen jõudnud järeldusele, et alla 250euro KVALITEETTOITEKAT ei saa. Küll proovitakse sulle müüa igast saasta kvaliteedi pähe, mis koormust andes välja lülitab või üldse maha põleb.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:37:42 vasta tsitaadiga

parm, milliseid toiteid pead kvaliteettoideteks?

Huvitav, et 6950 leiab rohkem blocke kui 280x. 4 vs 1 on hetkel.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.


viimati muutis The_Boss 29.01.2014 17:44:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 17:44:04 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
parm, milliseid toiteid pead kvaliteettoideteks?


ANTEC HCP seeria
CORSAIR AX seeria
ENERMAX Platimax seeria
Seasonicu X ja Platinum seeria

Kindlasti ei ole kvaliteettoitekas Chieftec,Lepa vms

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:45:32 vasta tsitaadiga

Ma olen siin näinud 150ga Seasonicu 1000w platinume. 170ga Seasonicu X-1050 jne.. ( ja neid ka ostnud ). Viimane hea leid oli Corsairi AX1200i.
Täiesti ok on ju poest 150ga Enermaxi Lepa G1000.
Kui need ka kvaliteetsed ei ole, siis ma olen vist mingit saasta kokku ostnud vahepeal, sry icon_sad.gif

parm kirjutas:
yerba kirjutas:
Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


Osta endale 150 eur eest 1000w kvaliteettoitekas ja mure lahendatud. Siin müügifoorumis on toitekamüüjaid küll.


Palun näitab mulle 150euroseid kvaliteettoitekaid, võid hv.ee lingid ka panna. Ise olen jõudnud järeldusele, et alla 250euro KVALITEETTOITEKAT ei saa. Küll proovitakse sulle müüa igast saasta kvaliteedi pähe, mis koormust andes välja lülitab või üldse maha põleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:48:01 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
yerba kirjutas:
Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


Osta endale 150 eur eest 1000w kvaliteettoitekas ja mure lahendatud. Siin müügifoorumis on toitekamüüjaid küll.


Palun näitab mulle 150euroseid kvaliteettoitekaid, võid hv.ee lingid ka panna. Ise olen jõudnud järeldusele, et alla 250euro KVALITEETTOITEKAT ei saa. Küll proovitakse sulle müüa igast saasta kvaliteedi pähe, mis koormust andes välja lülitab või üldse maha põleb.


http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story6&reid=340
Edit: Eksisin selle Hind ~189€, Jonnyguru poolt sama kõrgelt hinnatud Gold mudel on hoopis 169€


viimati muutis 10Fold 29.01.2014 17:54:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.01.2014 17:54:30 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
yerba kirjutas:
Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


Osta endale 150 eur eest 1000w kvaliteettoitekas ja mure lahendatud. Siin müügifoorumis on toitekamüüjaid küll.


Palun näitab mulle 150euroseid kvaliteettoitekaid, võid hv.ee lingid ka panna. Ise olen jõudnud järeldusele, et alla 250euro KVALITEETTOITEKAT ei saa. Küll proovitakse sulle müüa igast saasta kvaliteedi pähe, mis koormust andes välja lülitab või üldse maha põleb.


corsa 1000w gold on täitsa OK asi ju. 10% üle 150€ ainult icon_biggrin.gif

chiffu ja lepa on väga tugev keskklass ütleme nii. Kuid jah, 90+% läheb kõik corsair, mõnele bronze, enamasti tahetakse gold seeriat. Harva ka platinum, samas 7 aastat garantiid kuid ka hind kallim.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:55:50 vasta tsitaadiga

Ma soovitaks noorele 270 kaardihuvilisele küll Lepa G1000 plokki. Uus, poest, 150 eur ringis.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 29.01.2014 18:00:23 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Randombit ja lehto08, selle jutu võiks panna https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=599392 icon_smile.gif

Vabandust, ma selle postitamise hetkel ei olnud veel jõudnud infoni, et teema on laiali löödud. Edaspidi siis korrektsemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:09:14 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


siis on mingi voolujaotur tõesti omal kohal, aga palju odavam on panna igale kaardile oma psu, kui et osta mingeid suuri ja kalleid plokke. (eesmärk on ikka raha teenida ju)


5 PSUd ? see mingi standardne lahendus? siis iga toide on mingi 200-250w ? otsisin hetkel..nii väikseid gold plus toitekaid ei leidnud veebipoodidest.


yerba kirjutas:
Ma soovitaks noorele 270 kaardihuvilisele küll Lepa G1000 plokki. Uus, poest, 150 eur ringis.


see ei vea mu 5 kaarti ära ma kardan. sellepärast kaalusingi 2 toitekat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:10:38 vasta tsitaadiga

Mis erilised 270-d Sa siis soetad, et ta ära ei vea? icon_smile.gif


Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
Char kirjutas:
PAUKA kirjutas:
et 2 kaarti 2 psuga toita on vaja 1 juhtmejuppi, millega teisel psu'l roheline ja must kokku panna, kirjaklamber sobib ka.


aga kui mul on 5 kaarti?

midagi sellist pole vaja ? http://www.add2psu.com/


siis on mingi voolujaotur tõesti omal kohal, aga palju odavam on panna igale kaardile oma psu, kui et osta mingeid suuri ja kalleid plokke. (eesmärk on ikka raha teenida ju)


5 PSUd ? see mingi standardne lahendus? siis iga toide on mingi 200-250w ? otsisin hetkel..nii väikseid gold plus toitekaid ei leidnud veebipoodidest.


yerba kirjutas:
Ma soovitaks noorele 270 kaardihuvilisele küll Lepa G1000 plokki. Uus, poest, 150 eur ringis.


see ei vea mu 5 kaarti ära ma kardan. sellepärast kaalusingi 2 toitekat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:13:27 vasta tsitaadiga




Kust neid saaks tellida?

_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:18:24 vasta tsitaadiga

Slaava007 kirjutas:



Kust neid saaks tellida?

www.bitfurystrikesback.com , sama koht kust su pildid lingitud on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.01.2014 18:26:57 vasta tsitaadiga

kurjam, täna käidi vesistamas mind piltidega oma vana kasti osas mis ma maha müüsin icon_biggrin.gif 5x7950 ja 684khash each icon_sad.gif aga mis läinud see läinud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 29.01.2014 18:29:02 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:


Äkki põhjendad oma väiteid ? icon_smile.gif

Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad icon_biggrin.gif

Niisama lahmida ei maksaks, kui ise kaheploki lahendust kasutanud pole...


Omastarust ei väitnudki ma midagi, panin kirja oma arvamuse (et 1 on kindlam valik kui 2), mille toeks tõin välja ka ühe lingi, kus esimeses postis on suhteliselt tehniliselt kirjeldatud, miks 2 PSU kokkuühendamine hea mõte ei ole. Sarnase sisuga teemasid ja väiteid on netis täiesti piisavalt palju, et mind isegi tehnilistesse detailidesse lõpuni süvenemata uskuma panna, et tegemist ei ole päris laest võetud teemaga. Ütleme siis nii, et (nagu praegu enamiku siinsete kasutajate uuem kogemus kvaliteetsemate toitekatega näitab) üldjuhul kõik toimib kenasti ja midagi ei juhtu, aga samas võib-olla pead maadlema ebastabiilse süsteemiga, mõnel üksikul halval juhul võib läbi kärsata näiteks uus kallis videokaart või mitu, veel halvemal juhul võid kodust ilma jääda. Tehnika-, elektri-, auto- jmt. foorumitega on juba kord see häda, et kunagi ei tea, kes seda foorumit loevad, mida nad ise teavad, millele mõelda oskavad või mida ja kuidas pimesi järele teevad. Sellepärast arvan, et on mõistlik võimalikud ohud, kui need olemas on, ka välja tuua.

Kaks toitekat ühe süsteemi küljes ON häkk, võib-olla välja arvatud juhul kui teine toitekas toidab vente, pumpasid jmt kraami, mis ei ole ülejäänud süsteemiga elektriliselt ühendatud. See ei loe, et hiinlased selle häki mugavamaks kasutamiseks spets vidinaid toodavad, ka see ei loe, et seda häkki paljud kasutavad. Sarnaseid häkke kohtab ka muudes valdkondades, häkk ei ole iseenesest halb, aga sellisel juhul on alati tungivalt soovitav sisuliselt teada, mida sa tegelikult teed. Algajale kaevandushuvilisele arvutiehitajale, kes siia teemasse satub, jääb aga pigem mulje, et tegemist on nö standardlahendusega, sest kõik teevad ju nii...

Aga miks ma tõin välja, et odavam ... no Char-i toodud linkidel oli 2x650W variant õige vähe odavam ja võimsam kui 1x1250W ja ma olen arvanud, et see ong üldjuhul peamine põhjus. Kui ma enda kaevurile toidet/toiteid valisin, oli kaalumisel olnud variantide hinnavahe suurem (1 väga võimas plokk on kallim kui 2 poole lahjemat). Tutvusin enda meelest otsustamiseks piisaval määral infoga ja ostsin ühe võimsa. Antec HCP-1200 toidab mul undervolditud 5* 280x kenasti ära, praegu võtab seinast ~1200W, väidetavalt (raskesti kontrollitav netist pärit info) suudab sama plokk probleemita välja anda ka 1700W (mis ilmselgelt muidugi on samamoodi häkk ja kasutatav ainult omal vastutusel). Seega ma ei näe erilist mõtet 5* 270 mitme plokiga toita.

Seda, et 2 või rohkema PSU korraga töölesaamises midagi keerulist oleks, pole ma küll öelnud ega mõelnud. Kirjaklambritrikk sai selgeks juba palju aastaid tagasi, siis kui AT toitekad kadusid ja ATX-d tulid. Add2Psu funktsionaalsuse saavutamiseks mõtlesin ma algul ühe lihtsa releega vidina kokku joota (mis see Add2Psu ka tegelikult on) .. kuni sellest 2 ploki mõttest loobusin.


viimati muutis darzik 29.01.2014 18:55:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:31:45 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:
Slaava007 kirjutas:



Kust neid saaks tellida?

www.bitfurystrikesback.com , sama koht kust su pildid lingitud on?


Seda ma tean aga seal päris jube hind, sooviks saada mingit Hiina või Ameerika lehte kust saaks hulgi ja odavamalt...

_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:34:07 vasta tsitaadiga

Slaava007 kirjutas:

Seda ma tean aga seal päris jube hind, sooviks saada mingit Hiina või Ameerika lehte kust saaks hulgi ja odavamalt...

Kuna tegu on tootjale väga lähedase edasimüüjaga, siis vaevalt kuskilt sama kraami odavamalt saad. Hind on muidugi krõbe, ostma ei kutsu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.01.2014 18:41:51 vasta tsitaadiga

kas usb riseritega kellelgi pistmis olnud?
tunduvad asjalikud va. hind .

kui kymneka eest saaks siis voiks votta yhe puntra .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:56:20 vasta tsitaadiga

Slaava007 kirjutas:
Seda ma tean aga seal päris jube hind, sooviks saada mingit Hiina või Ameerika lehte kust saaks hulgi ja odavamalt...
Tegemist ei ole PCI-E laiendusega ja sinna külge videokaarte panna ei saa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 29.01.2014 18:57:40 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Sa poleks ainuke. icon_biggrin.gif

woosh kirjutas:
arvutiH YT, ma võin sind vaevast vabastada ja kaardi ära osta icon_smile.gif

Mis te neist vanadest kaartidest tahate, sama raha eest palju paremaid saada icon_lol.gif

Mul nüüd selline probleem, et WeMineLTC näitab hashi ainult siis, kui just kaevama on pandud, kuid peale uut värskendust näitab, et Khash 0*. Ehk siis alguses viskab 1230 Khash ette (intensiivsus 13) ja pärast näitab nulli ja nii juba mitu tundi järjest. Mis seda võiks põhjustada? Mingi asi jookseb kokku peale esimest kahte minutit? GPUd kenasti 100%, cgminer jätkuvalt ei ütle midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.01.2014 19:16:09 vasta tsitaadiga

Slaava007 kirjutas:

Seda ma tean aga seal päris jube hind, sooviks saada mingit Hiina või Ameerika lehte kust saaks hulgi ja odavamalt...


sellel tootjal ongi tehtud nö oma esindused ka USA-sse ja mujale, et ei oleks jamamist tollidega jms. Euroopa "esindus" on soomes. Hind on selline nagu ta on. Enda otsustada kas võtta või jätta. Pool aastat tagasi olid palju karmimad hinnad, siis ei olnud neid 4+ kuud mitte midagi saadavalgi. See nüüd siin päev-kaks tagasi ilmunud üldse. See v3 on täitsa uus seeria ja pole varem müüdud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 19:50:09 vasta tsitaadiga

Kui ma ühele kaardile tahan thread-concurrency määrata ja teisele mitte siis mis moodi see commandline välja näeb? --thread-concurrency 0,8000 ?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 20:02:25 vasta tsitaadiga

salatoimik, "d" peaks enamustes asjades defaultina minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 20:18:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui ma ühele kaardile tahan thread-concurrency määrata ja teisele mitte siis mis moodi see commandline välja näeb? --thread-concurrency 0,8000 ?

Jah.
Probleem tekib näiteks cgmineriga siis, kui üks kaart tahab teisest erinevat arvu threade - neid cgminer eraldi määrata ei võimalda icon_smile.gif. Peab erinevatele GPU-dele eraldi protsessid käivitama, igaüks sobiva threadide arvuga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.01.2014 20:31:55 vasta tsitaadiga

Dogbert, sgminer päästab ka sellest murest ära icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 20:34:02 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kui ma ühele kaardile tahan thread-concurrency määrata ja teisele mitte siis mis moodi see commandline välja näeb? --thread-concurrency 0,8000 ?

Jah.
Probleem tekib näiteks cgmineriga siis, kui üks kaart tahab teisest erinevat arvu threade - neid cgminer eraldi määrata ei võimalda icon_smile.gif. Peab erinevatele GPU-dele eraldi protsessid käivitama, igaüks sobiva threadide arvuga.


http://www.reddit.com/r/litecoinmining/comments/1va8g2/ann_sgminer_400_release/

tsitaat:
--gpu-threads support for comma-separated values by Martin "Kalroth" Danielsen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 21:22:27 vasta tsitaadiga

Aa, väga hea, aitäh, uurin. Ma ootasingi, et millal kasutuskõlblik cgmineri fork ilmub pärast v3.7.2.
Kui aega saan ja viitsin, proovin kuidas kompileerub. Täna enam ei viitsi... icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.01.2014 21:23:34 vasta tsitaadiga

Siiani on see probleemivabalt kompileerunud, Windowsi peal vähemasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 21:31:34 vasta tsitaadiga

darzik kirjutas:
-cocain- kirjutas:


Äkki põhjendad oma väiteid ? icon_smile.gif

Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad icon_biggrin.gif

Niisama lahmida ei maksaks, kui ise kaheploki lahendust kasutanud pole...


Omastarust ei väitnudki ma midagi, panin kirja oma arvamuse (et 1 on kindlam valik kui 2), mille toeks tõin välja ka ühe lingi, kus esimeses postis on suhteliselt tehniliselt kirjeldatud, miks 2 PSU kokkuühendamine hea mõte ei ole. Sarnase sisuga teemasid ja väiteid on netis täiesti piisavalt palju, et mind isegi tehnilistesse detailidesse lõpuni süvenemata uskuma panna, et tegemist ei ole päris laest võetud teemaga. Ütleme siis nii, et (nagu praegu enamiku siinsete kasutajate uuem kogemus kvaliteetsemate toitekatega näitab) üldjuhul kõik toimib kenasti ja midagi ei juhtu, aga samas võib-olla pead maadlema ebastabiilse süsteemiga, mõnel üksikul halval juhul võib läbi kärsata näiteks uus kallis videokaart või mitu, veel halvemal juhul võid kodust ilma jääda. Tehnika-, elektri-, auto- jmt. foorumitega on juba kord see häda, et kunagi ei tea, kes seda foorumit loevad, mida nad ise teavad, millele mõelda oskavad või mida ja kuidas pimesi järele teevad. Sellepärast arvan, et on mõistlik võimalikud ohud, kui need olemas on, ka välja tuua.

Kaks toitekat ühe süsteemi küljes ON häkk, võib-olla välja arvatud juhul kui teine toitekas toidab vente, pumpasid jmt kraami, mis ei ole ülejäänud süsteemiga elektriliselt ühendatud. See ei loe, et hiinlased selle häki mugavamaks kasutamiseks spets vidinaid toodavad, ka see ei loe, et seda häkki paljud kasutavad. Sarnaseid häkke kohtab ka muudes valdkondades, häkk ei ole iseenesest halb, aga sellisel juhul on alati tungivalt soovitav sisuliselt teada, mida sa tegelikult teed. Algajale kaevandushuvilisele arvutiehitajale, kes siia teemasse satub, jääb aga pigem mulje, et tegemist on nö standardlahendusega, sest kõik teevad ju nii...

Aga miks ma tõin välja, et odavam ... no Char-i toodud linkidel oli 2x650W variant õige vähe odavam ja võimsam kui 1x1250W ja ma olen arvanud, et see ong üldjuhul peamine põhjus. Kui ma enda kaevurile toidet/toiteid valisin, oli kaalumisel olnud variantide hinnavahe suurem (1 väga võimas plokk on kallim kui 2 poole lahjemat). Tutvusin enda meelest otsustamiseks piisaval määral infoga ja ostsin ühe võimsa. Antec HCP-1200 toidab mul undervolditud 5* 280x kenasti ära, praegu võtab seinast ~1200W, väidetavalt (raskesti kontrollitav netist pärit info) suudab sama plokk probleemita välja anda ka 1700W (mis ilmselgelt muidugi on samamoodi häkk ja kasutatav ainult omal vastutusel). Seega ma ei näe erilist mõtet 5* 270 mitme plokiga toita.

Seda, et 2 või rohkema PSU korraga töölesaamises midagi keerulist oleks, pole ma küll öelnud ega mõelnud. Kirjaklambritrikk sai selgeks juba palju aastaid tagasi, siis kui AT toitekad kadusid ja ATX-d tulid. Add2Psu funktsionaalsuse saavutamiseks mõtlesin ma algul ühe lihtsa releega vidina kokku joota (mis see Add2Psu ka tegelikult on) .. kuni sellest 2 ploki mõttest loobusin.


Arusaadav. Ja hea põhjalik vastus thumbs_up.gif


Siiski omalt poolt lisan, et kui kõik õigesti teha on asi stabiilne icon_wink.gif

Midagi karta ei maksaks ja mingit tuumafüüsikat asjade ühendamiselt tõesti teadma ei pea.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 21:34:21 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Siiani on see probleemivabalt kompileerunud, Windowsi peal vähemasti.
Linuxi peal vaja icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.01.2014 22:09:58 vasta tsitaadiga

keegi oskab oelda miks mu cgmineri conf startup folderist ei käivitu oigete seadistustega?
kui manuaalselt kaivitada tootab koik ilusti


conf
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:11:53 vasta tsitaadiga

darzik kirjutas:

Aga miks ma tõin välja, et odavam ... no Char-i toodud linkidel oli 2x650W variant õige vähe odavam ja võimsam kui 1x1250W ja ma olen arvanud, et see ong üldjuhul peamine põhjus. Kui ma enda kaevurile toidet/toiteid valisin, oli kaalumisel olnud variantide hinnavahe suurem (1 väga võimas plokk on kallim kui 2 poole lahjemat). Tutvusin enda meelest otsustamiseks piisaval määral infoga ja ostsin ühe võimsa. Antec HCP-1200 toidab mul undervolditud 5* 280x kenasti ära, praegu võtab seinast ~1200W, väidetavalt (raskesti kontrollitav netist pärit info) suudab sama plokk probleemita välja anda ka 1700W (mis ilmselgelt muidugi on samamoodi häkk ja kasutatav ainult omal vastutusel). Seega ma ei näe erilist mõtet 5* 270 mitme plokiga toita.



noo 1250 oli chieftec..loodan et kõlbab. vist pean tolle siis võtma..

ma lihtsalt ei saanud aru täpselt, et mis asja..mul on 2 toitekat ja panen kirjaklambri nende vahele ja siis töötavad koos? icon_eek.gif
ei tundu eriti stabiiline. vb olen asjast valesti aru saanud.

kuidas 280x sul nii vähe võtab? 300w peaks üks võtma vms? undervoltimine võtab elektri kulu vähemaks? kas undervoltimisel miinuseid ka on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:19:13 vasta tsitaadiga

Asuse 280x võtab näiteks 260w. Täiesti tehaseseadetel volt, gpu 1080 ja mem 1500.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:29:24 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:


ma lihtsalt ei saanud aru täpselt, et mis asja..mul on 2 toitekat ja panen kirjaklambri nende vahele ja siis töötavad koos? icon_eek.gif
ei tundu eriti stabiiline. vb olen asjast valesti aru saanud.


Miks mitte. Kui 1 plokk toidav vaid neid kaarti millega esimene enam hakkama ei saa.

Juhtmesild peale ja nupust sisse. Kogu muusika.
Osadel plokkidel vaid mingid lisareleed, mis päris sillajupiga tegutseda ei lase. Seal peab miskit muud välja mõtlema.
Ent ebastabiilsus pole küll sõna millega kaheplokisüsteemi kirjeldada icon_exclaim.gif

Need kellel asi ebastabiilne, neil kala kuskil mujal. Või siis lihtsalt ei oska.

Aga mis ma ikka promon seda DUAL PSU lahendust, minu pärast ostke kasvõi 2kw üksik plokk icon_biggrin.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:31:59 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
darzik kirjutas:

Aga miks ma tõin välja, et odavam ... no Char-i toodud linkidel oli 2x650W variant õige vähe odavam ja võimsam kui 1x1250W ja ma olen arvanud, et see ong üldjuhul peamine põhjus. Kui ma enda kaevurile toidet/toiteid valisin, oli kaalumisel olnud variantide hinnavahe suurem (1 väga võimas plokk on kallim kui 2 poole lahjemat). Tutvusin enda meelest otsustamiseks piisaval määral infoga ja ostsin ühe võimsa. Antec HCP-1200 toidab mul undervolditud 5* 280x kenasti ära, praegu võtab seinast ~1200W, väidetavalt (raskesti kontrollitav netist pärit info) suudab sama plokk probleemita välja anda ka 1700W (mis ilmselgelt muidugi on samamoodi häkk ja kasutatav ainult omal vastutusel). Seega ma ei näe erilist mõtet 5* 270 mitme plokiga toita.



noo 1250 oli chieftec..loodan et kõlbab. vist pean tolle siis võtma..

ma lihtsalt ei saanud aru täpselt, et mis asja..mul on 2 toitekat ja panen kirjaklambri nende vahele ja siis töötavad koos? icon_eek.gif
ei tundu eriti stabiiline. vb olen asjast valesti aru saanud.

kuidas 280x sul nii vähe võtab? 300w peaks üks võtma vms? undervoltimine võtab elektri kulu vähemaks? kas undervoltimisel miinuseid ka on?


mul 5 *270 ja seinast 750-780 w toiteks on 1000w toide
mul ruum külm seega vb võtab ka vähem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kivilaid
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:33:06 vasta tsitaadiga

Tervitused

Asusin uurima mis seis on vahepeal kaartidega ja sattusin selle peale: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/419099/ ?!
Kas siin on midagi valesti või ongi 270x 45€? Otsi palju tahad siis 400khz peaks iga suvaline 270x tegema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:34:58 vasta tsitaadiga

kivilaid kirjutas:
Tervitused

Asusin uurima mis seis on vahepeal kaartidega ja sattusin selle peale: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/419099/ ?!
Kas siin on midagi valesti või ongi 270x 45€? Otsi palju tahad siis 400khz peaks iga suvaline 270x tegema...


Pagan kahju et osta ei saa selle hinnaga. icon_smile.gif
Siin on ikka väga valesti. Hawk 270x on ca 200 eur tk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.01.2014 22:36:58 vasta tsitaadiga

Saadavus:
Otsas

Tunnike tagasi oli veel alles. Hinnakirja kala, ju homme saadetakse kiri laiali, et sorry sellise hinnaga ikka ei saa.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.01.2014 22:40:00 vasta tsitaadiga

aparatuur bootis lihtsalt liiga väledalt . timeout /t 20 aitas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivilaid
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:45:17 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
kivilaid kirjutas:
Tervitused

Asusin uurima mis seis on vahepeal kaartidega ja sattusin selle peale: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/419099/ ?!
Kas siin on midagi valesti või ongi 270x 45€? Otsi palju tahad siis 400khz peaks iga suvaline 270x tegema...


Pagan kahju et osta ei saa selle hinnaga. icon_smile.gif
Siin on ikka väga valesti. Hawk 270x on ca 200 eur tk.


Aga mis see Hawk teeb? Osad räägivad et 370 ja mitte rohkem, samas ei tahaks uskuda et ükski R9 270x alla 400 on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 22:54:32 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:


Aga mis ma ikka promon seda DUAL PSU lahendust, minu pärast ostke kasvõi 2kw üksik plokk icon_biggrin.gif


hehe ei olegi vaja maha müüa ideed, tahan asjast aru saada.. aga saan aru, et väga mingeid spets asju pole vaja, et 2 PSUd töötaks, et võin julgelt osta ja suudan ise nad koos tööle panna?

PAUKA kirjutas:


siis on mingi voolujaotur tõesti omal kohal, aga palju odavam on panna igale kaardile oma psu, kui et osta mingeid suuri ja kalleid plokke. (eesmärk on ikka raha teenida ju)


igale kaardile, seega 5 PSUd ? see mingi standardne lahendus? siis iga toide on mingi 200-250w ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 23:34:00 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
-cocain- kirjutas:


Aga mis ma ikka promon seda DUAL PSU lahendust, minu pärast ostke kasvõi 2kw üksik plokk icon_biggrin.gif


hehe ei olegi vaja maha müüa ideed, tahan asjast aru saada.. aga saan aru, et väga mingeid spets asju pole vaja, et 2 PSUd töötaks, et võin julgelt osta ja suudan ise nad koos tööle panna?



Mina ütlen JAH.

Samas kui kardad et ei toimi siis 1 plokk jah lollikindel lahendus.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 00:10:00 vasta tsitaadiga

küsiks siis veelkord, et kas kellelgi meenub, kellel siin oli pakkuda ventikat radeon 7990'le? vastasel juhul peab ise midagi hakkama aretama icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 30.01.2014 00:38:01 vasta tsitaadiga

Küsin siin teemas, teadmata, kas panen täppi seekord.

Kas kellelgi on kogemust AsRock H81 Pro BTC emaplaadiga. Hind on lihtsalt liiga odav, et tõsi olla icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 00:41:22 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Küsin siin teemas, teadmata, kas panen täppi seekord.

Kas kellelgi on kogemust AsRock H81 Pro BTC emaplaadiga. Hind on lihtsalt liiga odav, et tõsi olla icon_smile.gif


Bitcoinide kaevandamisest on see plaat küll valgusaastate kaugusel, muu võib isegi tõsi olla icon_smile.gif
Väga valele sihtgrupile turundatud kaup.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 00:56:03 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
caarel kirjutas:
Küsin siin teemas, teadmata, kas panen täppi seekord.

Kas kellelgi on kogemust AsRock H81 Pro BTC emaplaadiga. Hind on lihtsalt liiga odav, et tõsi olla icon_smile.gif


Bitcoinide kaevandamisest on see plaat küll valgusaastate kaugusel, muu võib isegi tõsi olla icon_smile.gif
Väga valele sihtgrupile turundatud kaup.


Eks sõnaühend "Bitcoin" müüb paremini lihtsalt, uudistes räägitakse ka ikka ainult Bitcoinist ja väga harva mainitakse üldisi krüptovaluutasid. Võiks muidugi olla ka ASRock H81 Pro Scrypt icon_biggrin.gif. Aga kui keegi siiski kasutanud on seda kaarti, võiks teada anda küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacGyver
HV kasutaja
MacGyver

liitunud: 09.05.2008




sõnum 30.01.2014 03:10:40 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Küsin siin teemas, teadmata, kas panen täppi seekord.

Kas kellelgi on kogemust AsRock H81 Pro BTC emaplaadiga. Hind on lihtsalt liiga odav, et tõsi olla icon_smile.gif

Kes on Asrocki Eesti maaletooja või müüja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 30.01.2014 03:26:53 vasta tsitaadiga

Võttes arvesse hilist tundi ja väsimust, siis julgen küsida, et kas SMartCoin on hetkeseisuga sama tulus kui DOGEcoin?
Tegin väiksed arvutused ja minu tagasihoidlike tulemuste põhjal olen ma suutnud peaaegu 10 EUR kokku ajada nende 3 päevaga (ca 220KH). See võrduks ca 1*280X kaart (720KH peal) teeks päevas 10 EUR eest SMartCoine ehk mida üks 280X DOGE kaevandades teebki hetkel.

PS. ärge väga kõvasti lööge beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.01.2014 08:39:18 vasta tsitaadiga

See gamble, kas keegi näeb mõtet seda promoma hakata. Sealt tuleb ka hind.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 09:11:53 vasta tsitaadiga

kivilaid kirjutas:
yerba kirjutas:
kivilaid kirjutas:
Tervitused

Asusin uurima mis seis on vahepeal kaartidega ja sattusin selle peale: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/419099/ ?!
Kas siin on midagi valesti või ongi 270x 45€? Otsi palju tahad siis 400khz peaks iga suvaline 270x tegema...


Pagan kahju et osta ei saa selle hinnaga. icon_smile.gif
Siin on ikka väga valesti. Hawk 270x on ca 200 eur tk.


Aga mis see Hawk teeb? Osad räägivad et 370 ja mitte rohkem, samas ei tahaks uskuda et ükski R9 270x alla 400 on?

Minul on. 342 näitab hetkel. Ei oska kuidagi paremaks timmida. icon_neutral.gif sapphire kaart muidu.
Peaks vist proovima ostmist icon_rolleyes.gif 45 euriga ostaks neid päris mitu tükki icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.