Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 17:35:57 vasta tsitaadiga

Dogehouses 2,23% rejected, 5700 acceptist.
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 17:44:02 vasta tsitaadiga

Mis panka nii kiiresti Kraken-ist tuli? Ma eile lõuna paiku tegin SEB-i ja pole veel tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 22.01.2014 17:58:22 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Dogehouses 2,23% rejected, 5700 acceptist.


Dogehouse A: 2394272 R: 72330 ehk 2.9% ja SS:13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:00:46 vasta tsitaadiga

Rämedalt palju teil rejected ikka. Aga eks see ongi tihti suurte poolide probleem. Mul 0.5% kokku rejected+stale. Fast-poolis läks viimasel ajal samuti üle 1% kaduma. Ei meeldinud.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:04:48 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Rämedalt palju teil rejected ikka. Aga eks see ongi tihti suurte poolide probleem. Mul 0.5% kokku rejected+stale. Fast-poolis läks viimasel ajal samuti üle 1% kaduma. Ei meeldinud.


Stale on 0 ja HW ka 0 icon_rolleyes.gif

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:07:30 vasta tsitaadiga

Hmm, endal tuli 175 HW (sest olin kogemata 6950 ja 7850 sama configa kaevama pannud) mitme tunni jooksul, aga poolis pole mingit märget sellest.

Tavaliselt on HW 0 ja mõni üksik stale juhtub sisse ainult.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.01.2014 18:31:31 vasta tsitaadiga

MikeEST, swed
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:32:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


KÕIK BRONNITUD.


viimati muutis Kristoferr 22.01.2014 18:52:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:38:55 vasta tsitaadiga

MikeEST kirjutas:
Mis panka nii kiiresti Kraken-ist tuli? Ma eile lõuna paiku tegin SEB-i ja pole veel tulnud.

Mu eile õhtul tehtud tuli täna SEB-i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 19:13:13 vasta tsitaadiga

fastpooli txfee 5.4 %?? või ma millesti valesti aru saanud? nüüd vist küll viimane aeg see koht maha jätta...
Pealehel suurelt kirjas WE ARE ALWAYS 0% FEE! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 19:17:30 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
fastpooli txfee 5.4 %?? või ma millesti valesti aru saanud? nüüd vist küll viimane aeg see koht maha jätta...
Pealehel suurelt kirjas WE ARE ALWAYS 0% FEE! icon_biggrin.gif


Ei ole ju, 1 doge on fee icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 19:57:16 vasta tsitaadiga

2tk 1x to 16x riserid. Ilma lisatoiteta.


5eur tk.

_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 19:59:42 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
henri123 kirjutas:
fastpooli txfee 5.4 %?? või ma millesti valesti aru saanud? nüüd vist küll viimane aeg see koht maha jätta...
Pealehel suurelt kirjas WE ARE ALWAYS 0% FEE! icon_biggrin.gif


Ei ole ju, 1 doge on fee icon_rolleyes.gif


aa, my bad, seal transactions lehel vaatasin, et see on %, tegelt number palju ma kokku olen maksnud seda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2014 20:27:47 vasta tsitaadiga

Siin soovitati seda kodus jootmist ja nõnda poweri tegemist...HV-st ostetud mul igatahes ei töötanud. Joote kvaliteet muidugi jalgadel ka küsitav nagu siin varem mainitud, aga vähemalt emaplaadi poolelt lahti polnud(See muidugi Hiina töö).

Võtsin hoopis 16X16 ja tegin 1X16. Natuke saagimist... need tundusid ka kvaliteetsemad (ükski joode lahti ei tulnud) thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 20:30:00 vasta tsitaadiga

iks95 kirjutas:
2tk 1x to 16x riserid. Ilma lisatoiteta.


5eur tk.


Kui postiga saadad mulle, siis võtaks ära. Postikulu siis minupoolne.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.01.2014 20:32:13 vasta tsitaadiga

peaaegu väga ot, aga kas keegi teab, kust saada neid emaplaadi kinnituse pukse, mis siis korpuse ja emaplaadi vahele käivad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 20:35:08 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ise teha - Mingi plastikust toru, sobiva suurusega, mille siis juppideks lõikan. Aga vast leiaks ka parema lahenduse.

Aa nevermind, sa mõtled pisut teist asja. Nood oleks päris mugavad tõesti.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.01.2014 20:38:04 vasta tsitaadiga

Mul kunagi mingil korpusel olid need täitsa olemas, aga ma olen selle korpuse ära visanud rsk icon_sad.gif Ei kujuta ette, kas selliseid müüakse äkki ka mõnes ehituspoes või peab oomist ja sellistest kohtadest otsima?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 20:43:04 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Mul kunagi mingil korpusel olid need täitsa olemas, aga ma olen selle korpuse ära visanud rsk icon_sad.gif Ei kujuta ette, kas selliseid müüakse äkki ka mõnes ehituspoes või peab oomist ja sellistest kohtadest otsima?


Tavalisi PC omasid millel ots keermestatud mõtled?

Neid mul vb vedeleb.....

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.01.2014 20:48:25 vasta tsitaadiga

-cocain-, tavalisi pc omasid jah, see on hea, et Sinul on icon_biggrin.gif Aga kust neid osta saaks. Oomipoes on mingeid sarnaseid, aga jah, peab sealt läbi minema ja küsima kas täpselt need on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 20:56:47 vasta tsitaadiga

kuna inimene ütles, et tal neid vedeleb, siis ma eeldan, et ta on nõus need sulle loovutama mõne sümboolse raha eest icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 21:02:48 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Mul kunagi mingil korpusel olid need täitsa olemas, aga ma olen selle korpuse ära visanud rsk icon_sad.gif Ei kujuta ette, kas selliseid müüakse äkki ka mõnes ehituspoes või peab oomist ja sellistest kohtadest otsima?


Peaks ka mingeid vanu kaste olema, mõtlesin, et mõnipäev lammutan siis ehk tekib sahtlisse icon_smile.gif

PS. raha tuli SEB- i ära icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.01.2014 21:04:51 vasta tsitaadiga

Iseenesest neid on vist mingi 9 vaja või oli 12, krt ei viitsi vaatama minna. 9-st peaks piisama icon_smile.gif Kui kellelgi lähemal kui Tartus ehk siis Tallinna poolel peaks vedelema, siis võib pakkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.01.2014 21:06:50 vasta tsitaadiga

See Dogehouse lendas ka maha täna hommiku poole ja ei paista mul seal hästi minevat.

Peaksin mõnda väiksemasse üle kolima või/ja keskenduma WDCle v mõnele teisele altile, kus veidi potentsiaali näen. (oma madala hashi tõttu keskendun 3 mündile põhiliselt, pole võimalik suuri kogusi välja kuskilt imeda icon_smile.gif)

P.S. proovisin selle Coinexis auto-trade'i ära, ostsin CATi, GLDi, WDCd, ja MOON, esimest kolme kõiki 0,1 BTC eest, vaatasin et CAT ja GLD müüdud, panin vist et kahekordse hinnaga müüks maha ja nii läkski, päris tore.
Naljakas, aga see et ma olin kogemata sisse trükkinud mingi MOONI ostu, nii et istun nüüd kümnetes miljonites Mooni otsas ja proovin nendest lahti saada. St ootan veel, hinda hoitakse (kunstlikult?) stabiilsena, aga eks näis, kas mingi pump vmt tuleb. Ilmselt midagi peaks varsti tulema, jutte on igasuguseid, aga ei hakka midagi kirjutama, millele ise alla ei kirjuta. Pahna aetakse kõikjal.

Paistab et DOGE on kerges languses (mis on parem kui järsk langus/paanika), teised käivad üles alla ja BTC/LTC suht kivid ja passivad.


viimati muutis Ertai 22.01.2014 21:10:55, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 22.01.2014 21:07:57 vasta tsitaadiga

Kui kellegi pcie riserit 1 to 16 1tk üle Tartus, pretendeeriks ühele. Vahet pole, kas toitega või ilma, loosi läheks igal juhul. Kui on, siis pakkumine PS'i
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 22:53:52 vasta tsitaadiga

Kas eTok surigi ära?
_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 23:00:51 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel probleeme cryptsyga? Lisasin eelmine päev juba dogecoinid kasutajale (kontrollisin aadressid üle), pole siiani üle tulnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 00:05:39 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Kellelgi veel probleeme cryptsyga? Lisasin eelmine päev juba dogecoinid kasutajale (kontrollisin aadressid üle), pole siiani üle tulnud


Mul varem oli jah, kuniks coinex.pw peale läksin, nüüd suht insta...

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 00:23:36 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Kellelgi veel probleeme cryptsyga? Lisasin eelmine päev juba dogecoinid kasutajale (kontrollisin aadressid üle), pole siiani üle tulnud


Cryptsy ongi selline uimerdis.

Coinexis käib kõik kiiresti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 00:35:55 vasta tsitaadiga

Algul CoinedUp uimerdas, siis CrAptsy aga Coinex on superkiire koht. Kas mõni koht võimaldab sellist valuutakonversiooni lihtsa vaevaga teha, et nt selectid Coinex DOGE/BTC ja Kraken BTC/EUR ja näitab lõpptulemit kohe eurodes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 23.01.2014 02:11:23 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Keegi on kokku puutunud Krakenist ettevõttele raha kandmisega ? Ilmselt tuleks ennast ettevõtte nimega valideerida ? Või annab sealt väljakannet nö "lambi" arvele ka teha ?


Ei ole tarvis ettevõtet valideerida. Paned lihtsalt makse saajaks ettevõtte andmed ja raha tuleb kenasti kohale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 23.01.2014 02:35:32 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
-cocain-, tavalisi pc omasid jah, see on hea, et Sinul on icon_biggrin.gif Aga kust neid osta saaks. Oomipoes on mingeid sarnaseid, aga jah, peab sealt läbi minema ja küsima kas täpselt need on.


Neid "tavalisi" (http://www.build-my-home-computer.com/images/motherboard-mounts.jpg) on mitmes mõõdus ja erineva keermega, seega kontrolli, kui see oluline on. Lisaks on veel selliseid plastikust kinnitusi ja tugesid http://images.trademe.co.nz/photoserver/tq/61/237608861.jpg .. äkki need paremadki, ma ju täpselt ei tea, milleks neid kasutada soovid.

Aga küsida tasuks ehk mõnest arvutiparandusest, kes suvalisi lauaarvuteid parandada võiks, Ordi ja IT Buss tulevad mulle meelde. Kui ma kunagi ühes sarnases kohas töötasin, oli meil kogunenud mitu suurt karbitäit korpusekruvisid jmt vidinaid, vahe mõni käis küsimas, said, raha ei küsinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 02:41:19 vasta tsitaadiga

darzik, mis nende plastikust jullade nimeks on?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 23.01.2014 02:58:07 vasta tsitaadiga

darzik, emaplaadid kinnitamiseks ongi vaja. Hetkel on plekk lihtsalt ja selle peale kinnitamine ei oleks vast kuigi meeldiv emaplaadile icon_smile.gif Seega vaja natuke eemale kruvida asi ja siis on juba hea. Aga tänud soovitamast. Kui õigesse piirkonda satun, siis küsin kindlasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 23.01.2014 02:59:07 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
darzik, mis nende plastikust jullade nimeks on?


"motherboard mounts" oli otsingufraas, mille peale Google need mõlemad pildid leidis, vaevalt neil mingit ametlikku nime on, eks vajadusel peab loominguliselt kirjeldama ... emaplaadi plastikust kinnitused/toed/tüüblid vmt ... neid ju ka erinevaid, ühed kinnituvad ainult plaadi külge, teine ots on sile tugijalg, teised kinnituvad klõpsuga nii plaadi kui korpusepleki sisse, kolmandad on hoopis ühest otsast keermega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 03:12:32 vasta tsitaadiga

Ise leidsin motherboard standoff nimetusega, aga mõtlen just eesti keeles. Kuskil müügil pole neid? Just neid, mis ühelt poolt sileda otsaga.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 04:00:08 vasta tsitaadiga

The_Boss, Arvutitargast võid küsida - kunagi sai neid kaasa Codegen korpustega ja seal neid kunagi oli kah (Tallinnas)... ei tea kas neil enam on, aga küsida võid ikka.

edit: Tähendab Arvutikeskuses kunagi oli neid, aga kuna AK jättis kõik väärtusetu maha, siis võiks neid seal kah kuskil kastis olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 04:05:28 vasta tsitaadiga

Chidori, varsti nagunii sinna asja, eks küsin thumbs_up.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 23.01.2014 04:11:08 vasta tsitaadiga

Oleks ka huvi asjaga tegelema hakata, kuid kuidas selle tasuvusega (prognoositavalt) lähitulevikus on? Kas oleks mõtet praegu sada 7950 (peaks hetkel kõige tasuvam olema) kaarti kaevandama panna? Millal umbes võiks kätte jõuda see aeg, kui antud GPUdega enam kaevandamine ära ei tasu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 04:16:19 vasta tsitaadiga

arvutiH YT, siis kui piisavalt head asicud laialt kasutust hakkavad saama. Hetkel veel selliseid asicuid pole valmis tehtud.

Vaevalt sa 100 x 7950 kuskilt välja võlud. 280x leiaksid küll.

Ning ma ise arvan, et kasumlikum on lihtsalt coinidesse investeerida kui kaevata.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 07:31:40 vasta tsitaadiga

Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult..
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 08:07:11 vasta tsitaadiga

http://e24.postimees.ee/2669788/esimesed-las-vegase-kasiinod-aktsepteerivad-bitcoine
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 08:55:22 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult..
Tilgub jah, aga hind on kh teisest puust. Kokkuvõttes ei kaota hetkel veel midagi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 09:19:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nokia kirjutas:
Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult..
Tilgub jah, aga hind on kh teisest puust. Kokkuvõttes ei kaota hetkel veel midagi.


Diff langeb järjest, öösel vist masinad pangestunud rahval... icon_lol.gif

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 23.01.2014 09:44:30 vasta tsitaadiga

No enam ei ole nii kasumlik kui paar päeva tagasi, eks suunatakse oma hr mujale ümber. Mulle sobib icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 10:07:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit CGremote kasutab ? On donationi väärt ? St on stabiilne ja ei tõrgu ?
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.01.2014 10:09:10 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Nokia kirjutas:
Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult..
Tilgub jah, aga hind on kh teisest puust. Kokkuvõttes ei kaota hetkel veel midagi.


Diff langeb järjest, öösel vist masinad pangestunud rahval... icon_lol.gif

Panges jah icon_razz.gif
lihtsalt klient jooksis maha...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 10:17:11 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Kas keegi siit CGremote kasutab ? On donationi väärt ? St on stabiilne ja ei tõrgu ?


Absoluutselt probleemivaba. Kasutanud seda ligi 2 kuud. See programm on kordades rohkem väärt. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragulka
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 23.01.2014 11:02:43 vasta tsitaadiga

keegi cryptsy's oma balance on tsekanud ? rsk mul 400K DOGE't jalutama läinud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 11:08:26 vasta tsitaadiga

ragulka kirjutas:
keegi cryptsy's oma balance on tsekanud ? rsk mul 400K DOGE't jalutama läinud icon_sad.gif


ai sa kurjam mul läks väike kogus BTC kaduma ja 86k doge pole kohale jõudnud alates eilsest:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.