|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
22.01.2014 17:35:57
|
|
|
Dogehouses 2,23% rejected, 5700 acceptist.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
22.01.2014 17:44:02
|
|
|
| Mis panka nii kiiresti Kraken-ist tuli? Ma eile lõuna paiku tegin SEB-i ja pole veel tulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
22.01.2014 17:58:22
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Dogehouses 2,23% rejected, 5700 acceptist. |
Dogehouse A: 2394272 R: 72330 ehk 2.9% ja SS:13
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
22.01.2014 18:04:48
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Rämedalt palju teil rejected ikka. Aga eks see ongi tihti suurte poolide probleem. Mul 0.5% kokku rejected+stale. Fast-poolis läks viimasel ajal samuti üle 1% kaduma. Ei meeldinud. |
Stale on 0 ja HW ka 0
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.01.2014 18:07:30
|
|
|
Hmm, endal tuli 175 HW (sest olin kogemata 6950 ja 7850 sama configa kaevama pannud) mitme tunni jooksul, aga poolis pole mingit märget sellest.
Tavaliselt on HW 0 ja mõni üksik stale juhtub sisse ainult.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
22.01.2014 18:38:55
|
|
|
| MikeEST kirjutas: |
| Mis panka nii kiiresti Kraken-ist tuli? Ma eile lõuna paiku tegin SEB-i ja pole veel tulnud. |
Mu eile õhtul tehtud tuli täna SEB-i.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
22.01.2014 19:13:13
|
|
|
fastpooli txfee 5.4 %?? või ma millesti valesti aru saanud? nüüd vist küll viimane aeg see koht maha jätta...
Pealehel suurelt kirjas WE ARE ALWAYS 0% FEE!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
22.01.2014 19:17:30
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
fastpooli txfee 5.4 %?? või ma millesti valesti aru saanud? nüüd vist küll viimane aeg see koht maha jätta...
Pealehel suurelt kirjas WE ARE ALWAYS 0% FEE!  |
Ei ole ju, 1 doge on fee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iks95
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2010
|
22.01.2014 19:57:16
|
|
|
2tk 1x to 16x riserid. Ilma lisatoiteta.
5eur tk.
_________________ Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
22.01.2014 19:59:42
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| henri123 kirjutas: |
fastpooli txfee 5.4 %?? või ma millesti valesti aru saanud? nüüd vist küll viimane aeg see koht maha jätta...
Pealehel suurelt kirjas WE ARE ALWAYS 0% FEE!  |
Ei ole ju, 1 doge on fee  |
aa, my bad, seal transactions lehel vaatasin, et see on %, tegelt number palju ma kokku olen maksnud seda...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.01.2014 20:27:47
|
|
|
Siin soovitati seda kodus jootmist ja nõnda poweri tegemist...HV-st ostetud mul igatahes ei töötanud. Joote kvaliteet muidugi jalgadel ka küsitav nagu siin varem mainitud, aga vähemalt emaplaadi poolelt lahti polnud(See muidugi Hiina töö).
Võtsin hoopis 16X16 ja tegin 1X16. Natuke saagimist... need tundusid ka kvaliteetsemad (ükski joode lahti ei tulnud)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.01.2014 20:30:00
|
|
|
| iks95 kirjutas: |
2tk 1x to 16x riserid. Ilma lisatoiteta.
5eur tk. |
Kui postiga saadad mulle, siis võtaks ära. Postikulu siis minupoolne.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
22.01.2014 20:32:13
|
|
|
| peaaegu väga ot, aga kas keegi teab, kust saada neid emaplaadi kinnituse pukse, mis siis korpuse ja emaplaadi vahele käivad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.01.2014 20:35:08
|
|
|
Ma mõtlesin ise teha - Mingi plastikust toru, sobiva suurusega, mille siis juppideks lõikan. Aga vast leiaks ka parema lahenduse.
Aa nevermind, sa mõtled pisut teist asja. Nood oleks päris mugavad tõesti.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
22.01.2014 20:38:04
|
|
|
Mul kunagi mingil korpusel olid need täitsa olemas, aga ma olen selle korpuse ära visanud rsk Ei kujuta ette, kas selliseid müüakse äkki ka mõnes ehituspoes või peab oomist ja sellistest kohtadest otsima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
22.01.2014 20:43:04
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Mul kunagi mingil korpusel olid need täitsa olemas, aga ma olen selle korpuse ära visanud rsk Ei kujuta ette, kas selliseid müüakse äkki ka mõnes ehituspoes või peab oomist ja sellistest kohtadest otsima? |
Tavalisi PC omasid millel ots keermestatud mõtled?
Neid mul vb vedeleb.....
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
22.01.2014 20:48:25
|
|
|
-cocain-, tavalisi pc omasid jah, see on hea, et Sinul on Aga kust neid osta saaks. Oomipoes on mingeid sarnaseid, aga jah, peab sealt läbi minema ja küsima kas täpselt need on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
22.01.2014 20:56:47
|
|
|
kuna inimene ütles, et tal neid vedeleb, siis ma eeldan, et ta on nõus need sulle loovutama mõne sümboolse raha eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
22.01.2014 21:02:48
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Mul kunagi mingil korpusel olid need täitsa olemas, aga ma olen selle korpuse ära visanud rsk Ei kujuta ette, kas selliseid müüakse äkki ka mõnes ehituspoes või peab oomist ja sellistest kohtadest otsima? |
Peaks ka mingeid vanu kaste olema, mõtlesin, et mõnipäev lammutan siis ehk tekib sahtlisse
PS. raha tuli SEB- i ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
22.01.2014 21:04:51
|
|
|
Iseenesest neid on vist mingi 9 vaja või oli 12, krt ei viitsi vaatama minna. 9-st peaks piisama Kui kellelgi lähemal kui Tartus ehk siis Tallinna poolel peaks vedelema, siis võib pakkuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
22.01.2014 21:06:50
|
|
|
See Dogehouse lendas ka maha täna hommiku poole ja ei paista mul seal hästi minevat.
Peaksin mõnda väiksemasse üle kolima või/ja keskenduma WDCle v mõnele teisele altile, kus veidi potentsiaali näen. (oma madala hashi tõttu keskendun 3 mündile põhiliselt, pole võimalik suuri kogusi välja kuskilt imeda )
P.S. proovisin selle Coinexis auto-trade'i ära, ostsin CATi, GLDi, WDCd, ja MOON, esimest kolme kõiki 0,1 BTC eest, vaatasin et CAT ja GLD müüdud, panin vist et kahekordse hinnaga müüks maha ja nii läkski, päris tore.
Naljakas, aga see et ma olin kogemata sisse trükkinud mingi MOONI ostu, nii et istun nüüd kümnetes miljonites Mooni otsas ja proovin nendest lahti saada. St ootan veel, hinda hoitakse (kunstlikult?) stabiilsena, aga eks näis, kas mingi pump vmt tuleb. Ilmselt midagi peaks varsti tulema, jutte on igasuguseid, aga ei hakka midagi kirjutama, millele ise alla ei kirjuta. Pahna aetakse kõikjal.
Paistab et DOGE on kerges languses (mis on parem kui järsk langus/paanika), teised käivad üles alla ja BTC/LTC suht kivid ja passivad.
viimati muutis Ertai 22.01.2014 21:10:55, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
22.01.2014 21:07:57
|
|
|
| Kui kellegi pcie riserit 1 to 16 1tk üle Tartus, pretendeeriks ühele. Vahet pole, kas toitega või ilma, loosi läheks igal juhul. Kui on, siis pakkumine PS'i
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iks95
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2010
|
22.01.2014 22:53:52
|
|
|
Kas eTok surigi ära?
_________________ Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
22.01.2014 23:00:51
|
|
|
| Kellelgi veel probleeme cryptsyga? Lisasin eelmine päev juba dogecoinid kasutajale (kontrollisin aadressid üle), pole siiani üle tulnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
23.01.2014 00:05:39
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| Kellelgi veel probleeme cryptsyga? Lisasin eelmine päev juba dogecoinid kasutajale (kontrollisin aadressid üle), pole siiani üle tulnud |
Mul varem oli jah, kuniks coinex.pw peale läksin, nüüd suht insta...
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
23.01.2014 00:23:36
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| Kellelgi veel probleeme cryptsyga? Lisasin eelmine päev juba dogecoinid kasutajale (kontrollisin aadressid üle), pole siiani üle tulnud |
Cryptsy ongi selline uimerdis.
Coinexis käib kõik kiiresti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
23.01.2014 00:35:55
|
|
|
| Algul CoinedUp uimerdas, siis CrAptsy aga Coinex on superkiire koht. Kas mõni koht võimaldab sellist valuutakonversiooni lihtsa vaevaga teha, et nt selectid Coinex DOGE/BTC ja Kraken BTC/EUR ja näitab lõpptulemit kohe eurodes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
23.01.2014 02:11:23
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| Keegi on kokku puutunud Krakenist ettevõttele raha kandmisega ? Ilmselt tuleks ennast ettevõtte nimega valideerida ? Või annab sealt väljakannet nö "lambi" arvele ka teha ? |
Ei ole tarvis ettevõtet valideerida. Paned lihtsalt makse saajaks ettevõtte andmed ja raha tuleb kenasti kohale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
23.01.2014 02:35:32
|
|
|
| eltso kirjutas: |
-cocain-, tavalisi pc omasid jah, see on hea, et Sinul on Aga kust neid osta saaks. Oomipoes on mingeid sarnaseid, aga jah, peab sealt läbi minema ja küsima kas täpselt need on. |
Neid "tavalisi" (http://www.build-my-home-computer.com/images/motherboard-mounts.jpg) on mitmes mõõdus ja erineva keermega, seega kontrolli, kui see oluline on. Lisaks on veel selliseid plastikust kinnitusi ja tugesid http://images.trademe.co.nz/photoserver/tq/61/237608861.jpg .. äkki need paremadki, ma ju täpselt ei tea, milleks neid kasutada soovid.
Aga küsida tasuks ehk mõnest arvutiparandusest, kes suvalisi lauaarvuteid parandada võiks, Ordi ja IT Buss tulevad mulle meelde. Kui ma kunagi ühes sarnases kohas töötasin, oli meil kogunenud mitu suurt karbitäit korpusekruvisid jmt vidinaid, vahe mõni käis küsimas, said, raha ei küsinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.01.2014 02:41:19
|
|
|
darzik, mis nende plastikust jullade nimeks on?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
23.01.2014 02:58:07
|
|
|
darzik, emaplaadid kinnitamiseks ongi vaja. Hetkel on plekk lihtsalt ja selle peale kinnitamine ei oleks vast kuigi meeldiv emaplaadile Seega vaja natuke eemale kruvida asi ja siis on juba hea. Aga tänud soovitamast. Kui õigesse piirkonda satun, siis küsin kindlasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
23.01.2014 02:59:07
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| darzik, mis nende plastikust jullade nimeks on? |
"motherboard mounts" oli otsingufraas, mille peale Google need mõlemad pildid leidis, vaevalt neil mingit ametlikku nime on, eks vajadusel peab loominguliselt kirjeldama ... emaplaadi plastikust kinnitused/toed/tüüblid vmt ... neid ju ka erinevaid, ühed kinnituvad ainult plaadi külge, teine ots on sile tugijalg, teised kinnituvad klõpsuga nii plaadi kui korpusepleki sisse, kolmandad on hoopis ühest otsast keermega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.01.2014 03:12:32
|
|
|
Ise leidsin motherboard standoff nimetusega, aga mõtlen just eesti keeles. Kuskil müügil pole neid? Just neid, mis ühelt poolt sileda otsaga.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
23.01.2014 04:00:08
|
|
|
The_Boss, Arvutitargast võid küsida - kunagi sai neid kaasa Codegen korpustega ja seal neid kunagi oli kah (Tallinnas)... ei tea kas neil enam on, aga küsida võid ikka.
edit: Tähendab Arvutikeskuses kunagi oli neid, aga kuna AK jättis kõik väärtusetu maha, siis võiks neid seal kah kuskil kastis olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.01.2014 04:05:28
|
|
|
Chidori, varsti nagunii sinna asja, eks küsin
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
23.01.2014 04:11:08
|
|
|
| Oleks ka huvi asjaga tegelema hakata, kuid kuidas selle tasuvusega (prognoositavalt) lähitulevikus on? Kas oleks mõtet praegu sada 7950 (peaks hetkel kõige tasuvam olema) kaarti kaevandama panna? Millal umbes võiks kätte jõuda see aeg, kui antud GPUdega enam kaevandamine ära ei tasu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.01.2014 04:16:19
|
|
|
arvutiH YT, siis kui piisavalt head asicud laialt kasutust hakkavad saama. Hetkel veel selliseid asicuid pole valmis tehtud.
Vaevalt sa 100 x 7950 kuskilt välja võlud. 280x leiaksid küll.
Ning ma ise arvan, et kasumlikum on lihtsalt coinidesse investeerida kui kaevata.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
23.01.2014 07:31:40
|
|
|
Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult..
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.01.2014 08:55:22
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult.. |
Tilgub jah, aga hind on kh teisest puust. Kokkuvõttes ei kaota hetkel veel midagi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
23.01.2014 09:19:38
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult.. |
Tilgub jah, aga hind on kh teisest puust. Kokkuvõttes ei kaota hetkel veel midagi. |
Diff langeb järjest, öösel vist masinad pangestunud rahval...
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
23.01.2014 09:44:30
|
|
|
No enam ei ole nii kasumlik kui paar päeva tagasi, eks suunatakse oma hr mujale ümber. Mulle sobib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
23.01.2014 10:07:50
|
|
|
Kas keegi siit CGremote kasutab ? On donationi väärt ? St on stabiilne ja ei tõrgu ?
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.01.2014 10:09:10
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| Hetkel dogecoine juba tilgub ainult kraani otsast, varem sorises korralikult.. |
Tilgub jah, aga hind on kh teisest puust. Kokkuvõttes ei kaota hetkel veel midagi. |
Diff langeb järjest, öösel vist masinad pangestunud rahval...  |
Panges jah
lihtsalt klient jooksis maha...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
23.01.2014 10:17:11
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| Kas keegi siit CGremote kasutab ? On donationi väärt ? St on stabiilne ja ei tõrgu ? |
Absoluutselt probleemivaba. Kasutanud seda ligi 2 kuud. See programm on kordades rohkem väärt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ragulka
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2004
|
23.01.2014 11:02:43
|
|
|
keegi cryptsy's oma balance on tsekanud ? rsk mul 400K DOGE't jalutama läinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
23.01.2014 11:08:26
|
|
|
| ragulka kirjutas: |
keegi cryptsy's oma balance on tsekanud ? rsk mul 400K DOGE't jalutama läinud  |
ai sa kurjam mul läks väike kogus BTC kaduma ja 86k doge pole kohale jõudnud alates eilsest:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|