Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 18:06:16 vasta tsitaadiga

kaartide müümiseks on kogu aeg hea aeg icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 18:12:46 vasta tsitaadiga

Kas oleks võimalik ka saada osa HV Steam Communityst ? ID: saabu
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 21.12.2013 19:16:09 vasta tsitaadiga

tanel1984 kirjutas:
Oracle kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
oleks vaja abi ja nõuannet......ostsin ghost steam aktiveerimis võtme, lisasin mängu, kuid kui panen install, siis viskab steam kinni ja midagi ei toimu ja kui proovin steami uuesti tööle panna, siis kohe sulgeb uuest. Ja seda on kõikide mu steami mängudega....kas selle vastu on mingit rohtu.....tekib juba vaikselt masendus, et ei saagi neid enam kasutada.


Mässasin sellise jamaga mitu nädalat.

Proovi seda:

The following instructions describe how to temporarily disable applications running in the background which can cause conflicts with Steam. These instructions are for temporary, diagnostic use only and your system should not be left in this state.

Please try this:

Click the Start button, then "Run" (or Windows key + R)

Type in:

msconfig

Choose "Selective Startup"

Uncheck the box labeled "Load Startup Items".

Now, click on the "Services" tab.

Please make sure the "Hide All Microsoft Services" box *is* checked.

Then, click "Disable All".

If you are using Vista or Windows 7, please re-check the "Steam Client Service" as this is required for Steam to function on these operating systems.

Click "OK" and allow your computer to restart.

Test the issue and let us know the results. This is for diagnostic purposes only. You should not leave your computer in this state, but it may help us determine the cause of the issue.

To set the system back to normal, launch msconfig again and choose "normal startup", close the window and restart your computer.

Ning teisena võid Control panelis - Programs - Windows functions panna kõik linnukesed .Net frameworkide ette.



kas see toimib windows 8.1 puhul ka?




ei toimi kahjuks ükski neist variantidest minu puhul icon_sad.gif.....veel mingisuguseid ettepanekuid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:17:57 vasta tsitaadiga

tanel1984 kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
Oracle kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
oleks vaja abi ja nõuannet......ostsin ghost steam aktiveerimis võtme, lisasin mängu, kuid kui panen install, siis viskab steam kinni ja midagi ei toimu ja kui proovin steami uuesti tööle panna, siis kohe sulgeb uuest. Ja seda on kõikide mu steami mängudega....kas selle vastu on mingit rohtu.....tekib juba vaikselt masendus, et ei saagi neid enam kasutada.


Mässasin sellise jamaga mitu nädalat.

Proovi seda:

The following instructions describe how to temporarily disable applications running in the background which can cause conflicts with Steam. These instructions are for temporary, diagnostic use only and your system should not be left in this state.

Please try this:

Click the Start button, then "Run" (or Windows key + R)

Type in:

msconfig

Choose "Selective Startup"

Uncheck the box labeled "Load Startup Items".

Now, click on the "Services" tab.

Please make sure the "Hide All Microsoft Services" box *is* checked.

Then, click "Disable All".

If you are using Vista or Windows 7, please re-check the "Steam Client Service" as this is required for Steam to function on these operating systems.

Click "OK" and allow your computer to restart.

Test the issue and let us know the results. This is for diagnostic purposes only. You should not leave your computer in this state, but it may help us determine the cause of the issue.

To set the system back to normal, launch msconfig again and choose "normal startup", close the window and restart your computer.

Ning teisena võid Control panelis - Programs - Windows functions panna kõik linnukesed .Net frameworkide ette.



kas see toimib windows 8.1 puhul ka?




ei toimi kahjuks ükski neist variantidest minu puhul icon_sad.gif.....veel mingisuguseid ettepanekuid?

Kas sul .net 3.5 on lubatud?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:41:46 vasta tsitaadiga


Kellelgi plaan "Age of Empires II HD" 4 pack ka osta on? TK hinnaks tuleks hetkel - €3.56


viimati muutis Diesel157 21.12.2013 23:39:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 21.12.2013 22:32:55 vasta tsitaadiga

Mis arvate kui klapiks ühe nelipaki kokku?

Buy Ace of Spades: Battle Builder 4-Pack



2.25€ tuleks per kärss.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 21.12.2013 23:54:40 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
Oracle kirjutas:
tanel1984 kirjutas:
oleks vaja abi ja nõuannet......ostsin ghost steam aktiveerimis võtme, lisasin mängu, kuid kui panen install, siis viskab steam kinni ja midagi ei toimu ja kui proovin steami uuesti tööle panna, siis kohe sulgeb uuest. Ja seda on kõikide mu steami mängudega....kas selle vastu on mingit rohtu.....tekib juba vaikselt masendus, et ei saagi neid enam kasutada.


Mässasin sellise jamaga mitu nädalat.

Proovi seda:

The following instructions describe how to temporarily disable applications running in the background which can cause conflicts with Steam. These instructions are for temporary, diagnostic use only and your system should not be left in this state.

Please try this:

Click the Start button, then "Run" (or Windows key + R)

Type in:

msconfig

Choose "Selective Startup"

Uncheck the box labeled "Load Startup Items".

Now, click on the "Services" tab.

Please make sure the "Hide All Microsoft Services" box *is* checked.

Then, click "Disable All".

If you are using Vista or Windows 7, please re-check the "Steam Client Service" as this is required for Steam to function on these operating systems.

Click "OK" and allow your computer to restart.

Test the issue and let us know the results. This is for diagnostic purposes only. You should not leave your computer in this state, but it may help us determine the cause of the issue.

To set the system back to normal, launch msconfig again and choose "normal startup", close the window and restart your computer.

Ning teisena võid Control panelis - Programs - Windows functions panna kõik linnukesed .Net frameworkide ette.



kas see toimib windows 8.1 puhul ka?




ei toimi kahjuks ükski neist variantidest minu puhul icon_sad.gif.....veel mingisuguseid ettepanekuid?

Kas sul .net 3.5 on lubatud?



kus ma seda näen, kas lubatud v mitte? ma ei ole eriti arvuti taibu nendes asjades.....vaatasin control paneli kaudu, et seal mingi kastike ees....kas need teised windows communication foundation HTTP activation ees peab ka linnuke olema?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 00:02:08 vasta tsitaadiga

Pane kõigi .Net alammenüüde ette linnuke
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel1984
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 22.12.2013 00:58:10 vasta tsitaadiga

klge see net framework värk töötas, tänud.....mäng hakkas steamis allalaadima ja akent kinni ei visanudki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 21:46:15 vasta tsitaadiga

Ollalaa, Max payne 3 suht hea hinnaga thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 23:13:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ollalaa, Max payne 3 suht hea hinnaga thumbs_up.gif
Amazonist saab selle eest veel Rockstar Passi lisaks ning raha jääb ülegi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 17:22:41 vasta tsitaadiga

Saab grupiga liituda? icon_smile.gif

http://steamcommunity.com/id/leo_kalme/

Tänan!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 00:56:21 vasta tsitaadiga

Kui saan kuskilt endale tasuta mängu koodi, kuhu peab steamis pannema selle sisse? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 01:05:48 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kui saan kuskilt endale tasuta mängu koodi, kuhu peab steamis pannema selle sisse? icon_rolleyes.gif

Siia:
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 25.12.2013 01:06:38 vasta tsitaadiga

library all on nurgas mul on + Add a game, sealt activate product on steam.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 25.12.2013 23:46:20 vasta tsitaadiga

Left for Dead 2 tasuta täna, aga steam on maas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 00:33:23 vasta tsitaadiga

Mida kuradit nad selle steamiga nüüd n*kuvad icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 00:41:01 vasta tsitaadiga

Rahvamass jooksis peale
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.12.2013 01:12:23 vasta tsitaadiga

steam on nii läbi omadega et sisse ka ei lase logida ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 02:02:28 vasta tsitaadiga

No suht umbes on jah Steam, ise sain Left 4 Dead 2 kätte, aega võttis aga asja sai icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 02:56:39 vasta tsitaadiga

steam on umbes jah, ise sain enne tormi lfd2 kätte ja praegu loadib ka pika laadimise peale lehed ära, steam store programmis sees enam ei toimi icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k3rmo
HV vaatleja
k3rmo

liitunud: 07.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 03:15:11 vasta tsitaadiga

Kes niisama ei saa, siis ava IE, paste "steam://install/550" üles lahtrisse, vajuta enter ja voilaa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 26.12.2013 07:18:52 vasta tsitaadiga

liituks kah grupiga: http://steamcommunity.com/profiles/76561198006699400/
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 08:00:18 vasta tsitaadiga

Kui keegi vahetada tahab, siis nr 5 on pakkuda...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 13:13:56 vasta tsitaadiga

Aeron, nr. 3 on vastu pakkuda, steamis: kri1st
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 26.12.2013 13:37:50 vasta tsitaadiga

Panin hommikul kell 5 äratuse, et siis äkki toimib see steam juba ja oligi. Sain left for deadi 2 kätte ja tagasi magama icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.12.2013 14:25:52 vasta tsitaadiga

Praegugi ju veel tasuta saadaval icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 14:51:09 vasta tsitaadiga

Aeron, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=578377
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 01:14:43 vasta tsitaadiga

Tasuta Left 4 Dead 2 tulemus!


Uus rekord, 7,505,314 kasutajat samaegselt Steamis sees. Kuu alguses kusjuures alles ületati 7 millioni piir!

Ja muidugi ribalaiuse kasutus, rohkem kui 4 Terabiti sekundis. icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Enne kõike seda oli maximum kõvasti alla 2 Tb/s. Pole ime, et Steam maas oli!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 02:09:51 vasta tsitaadiga

Ma juba seeaeg tirisin õnneks, kui maha kukkuma steam hakkas selle tasuta L4D2 ajal icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 18:54:24 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, võttes sealt New Vegase, kas see läheb ilusti steami või hakkab mingi regiooni jama pihta?
http://www.getgamesgo.com/product/fallout-new-vegas-ultimate-pack
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 14:16:02 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Tasuta Left 4 Dead 2 tulemus!


Uus rekord, 7,505,314 kasutajat samaegselt Steamis sees. Kuu alguses kusjuures alles ületati 7 millioni piir!

Ja muidugi ribalaiuse kasutus, rohkem kui 4 Terabiti sekundis. icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Enne kõike seda oli maximum kõvasti alla 2 Tb/s. Pole ime, et Steam maas oli!


Euroopa tegi USAle nii kõvasti ära icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 14:28:30 vasta tsitaadiga

Kuna see Left4Dead 2 jälle tasuta on steamis?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 14:45:13 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Kuna see Left4Dead 2 jälle tasuta on steamis?

Ennustame icon_smile.gif

No... ma pakun, et mitte kunagi või mõne järgneva aasta jooksul icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 15:21:53 vasta tsitaadiga

Praegu 50% hind maas, samas eelmine aasta sai L4D ja L4D2 väga väikse kopika eest, siis ostsin ka endale.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 29.12.2013 17:24:05 vasta tsitaadiga

On väike võimalus, et... tulevikus. icon_rolleyes.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 17:47:25 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Tasuta Left 4 Dead 2 tulemus!


Uus rekord, 7,505,314 kasutajat samaegselt Steamis sees. Kuu alguses kusjuures alles ületati 7 millioni piir!

Ja muidugi ribalaiuse kasutus, rohkem kui 4 Terabiti sekundis. icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Enne kõike seda oli maximum kõvasti alla 2 Tb/s. Pole ime, et Steam maas oli!


Euroopa tegi USAle nii kõvasti ära icon_eek.gif


Kus juures see on huvitav tähelepanek.
Seni maani enamik on arvanud, et usa turg suurem või vähemalt kasumilikum.
Antud näide natuke illustreerib vähemalt mastaabi mõttes EU potentsiaali... vist?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 18:17:42 vasta tsitaadiga

näitab lihtsalt seda, et euroopas on pc-l mängimine suhtena konsoolidel mängimisse suurem.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 23:14:57 vasta tsitaadiga

Või siis seda, et USA-s ei kaota võrdne hulk inimesi pead tasuta mängu tõttu.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 23:53:56 vasta tsitaadiga

See tundub palju vähem reaalne!
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 17:10:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
näitab lihtsalt seda, et euroopas on pc-l mängimine suhtena konsoolidel mängimisse suurem.


täpselt nii
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 23:27:45 vasta tsitaadiga

Et sai siis steami poes tehtud 2x-dne ost. Krediitkaardilt raha pole maha võetud. Samas esimese korraga ma ei märganud seda infot " Notice: We are currently out of keys for this title. We've requested more from the publisher and will have those soon. Should you purchase this title, your key will be delivered as soon as we receive it. " Küsimus siis, et kuidas ma saan teda alla laadida kui pole võtmeid ning miks krediitkaardilt pole raha võetud? icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 30.12.2013 23:41:41 vasta tsitaadiga

Sellepärast, et neil on võtmed poest otsas icon_biggrin.gif Kui võti tuleb poodi siis saad kätte.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 23:48:13 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
Sellepärast, et neil on võtmed poest otsas icon_biggrin.gif Kui võti tuleb poodi siis saad kätte.


Ta on mul ju käes, laeb alla hetkel. Kuid raha pole ikka maha võetud, selles on uba.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.12.2013 00:16:59 vasta tsitaadiga

El-Fuego, niikaua kuni on võetud vähem või üldse mitte võetud, niikaua hoia suu kinni ja naudi lihtsat elu. kisa tõstetakse ja küsimusi küsitakse siis, kui on võetud rohkem või kui on võetud ja pole asja kätte saand icon_idea.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 01:18:11 vasta tsitaadiga

Kreda pealt võibki see alles hiljem näha olla,et on võetud. Teinekord näed kohe, teinekord alles mingi aeg hiljem, oleneb kuidas neil pankadega arvledus/arvete esitamise süsteem üles seatud on ja millisele päevale ostu tegemine joppab...
Kui pidid maksma siis tasuta ei anna nad midagi ja raha broneeritud on kuni arvelduse täideviimiseni icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 11:43:51 vasta tsitaadiga

Kes sinna Steami HV kommuuni haldamisega tegeleb, siis võiks Lisada minu ka sinna
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.12.2013 15:38:21 vasta tsitaadiga

Sooviks kutset HV gruppi. Link
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 17:06:49 vasta tsitaadiga

Tänud!

viimati muutis Diesel157 31.12.2013 19:44:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 04:20:33 vasta tsitaadiga

Steamis mingi konkreetne üleujutus Indie mängudest, küsitakse röögatuid 45 euriseid hindasid ka veel nende eest... mis toimub?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.