|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
21.12.2013 18:06:16
|
|
|
kaartide müümiseks on kogu aeg hea aeg
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
21.12.2013 18:12:46
|
|
|
| Kas oleks võimalik ka saada osa HV Steam Communityst ? ID: saabu
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
21.12.2013 19:16:09
|
|
|
| tanel1984 kirjutas: |
| Oracle kirjutas: |
| tanel1984 kirjutas: |
| oleks vaja abi ja nõuannet......ostsin ghost steam aktiveerimis võtme, lisasin mängu, kuid kui panen install, siis viskab steam kinni ja midagi ei toimu ja kui proovin steami uuesti tööle panna, siis kohe sulgeb uuest. Ja seda on kõikide mu steami mängudega....kas selle vastu on mingit rohtu.....tekib juba vaikselt masendus, et ei saagi neid enam kasutada. |
Mässasin sellise jamaga mitu nädalat.
Proovi seda:
The following instructions describe how to temporarily disable applications running in the background which can cause conflicts with Steam. These instructions are for temporary, diagnostic use only and your system should not be left in this state.
Please try this:
Click the Start button, then "Run" (or Windows key + R)
Type in:
msconfig
Choose "Selective Startup"
Uncheck the box labeled "Load Startup Items".
Now, click on the "Services" tab.
Please make sure the "Hide All Microsoft Services" box *is* checked.
Then, click "Disable All".
If you are using Vista or Windows 7, please re-check the "Steam Client Service" as this is required for Steam to function on these operating systems.
Click "OK" and allow your computer to restart.
Test the issue and let us know the results. This is for diagnostic purposes only. You should not leave your computer in this state, but it may help us determine the cause of the issue.
To set the system back to normal, launch msconfig again and choose "normal startup", close the window and restart your computer.
Ning teisena võid Control panelis - Programs - Windows functions panna kõik linnukesed .Net frameworkide ette. |
kas see toimib windows 8.1 puhul ka? |
ei toimi kahjuks ükski neist variantidest minu puhul .....veel mingisuguseid ettepanekuid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
21.12.2013 21:17:57
|
|
|
| tanel1984 kirjutas: |
| tanel1984 kirjutas: |
| Oracle kirjutas: |
| tanel1984 kirjutas: |
| oleks vaja abi ja nõuannet......ostsin ghost steam aktiveerimis võtme, lisasin mängu, kuid kui panen install, siis viskab steam kinni ja midagi ei toimu ja kui proovin steami uuesti tööle panna, siis kohe sulgeb uuest. Ja seda on kõikide mu steami mängudega....kas selle vastu on mingit rohtu.....tekib juba vaikselt masendus, et ei saagi neid enam kasutada. |
Mässasin sellise jamaga mitu nädalat.
Proovi seda:
The following instructions describe how to temporarily disable applications running in the background which can cause conflicts with Steam. These instructions are for temporary, diagnostic use only and your system should not be left in this state.
Please try this:
Click the Start button, then "Run" (or Windows key + R)
Type in:
msconfig
Choose "Selective Startup"
Uncheck the box labeled "Load Startup Items".
Now, click on the "Services" tab.
Please make sure the "Hide All Microsoft Services" box *is* checked.
Then, click "Disable All".
If you are using Vista or Windows 7, please re-check the "Steam Client Service" as this is required for Steam to function on these operating systems.
Click "OK" and allow your computer to restart.
Test the issue and let us know the results. This is for diagnostic purposes only. You should not leave your computer in this state, but it may help us determine the cause of the issue.
To set the system back to normal, launch msconfig again and choose "normal startup", close the window and restart your computer.
Ning teisena võid Control panelis - Programs - Windows functions panna kõik linnukesed .Net frameworkide ette. |
kas see toimib windows 8.1 puhul ka? |
ei toimi kahjuks ükski neist variantidest minu puhul .....veel mingisuguseid ettepanekuid? |
Kas sul .net 3.5 on lubatud?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
21.12.2013 21:41:46
|
|
|
Kellelgi plaan "Age of Empires II HD" 4 pack ka osta on? TK hinnaks tuleks hetkel - €3.56
viimati muutis Diesel157 21.12.2013 23:39:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
21.12.2013 22:32:55
|
|
|
Mis arvate kui klapiks ühe nelipaki kokku?
Buy Ace of Spades: Battle Builder 4-Pack
2.25€ tuleks per kärss.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
21.12.2013 23:54:40
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| tanel1984 kirjutas: |
| tanel1984 kirjutas: |
| Oracle kirjutas: |
| tanel1984 kirjutas: |
| oleks vaja abi ja nõuannet......ostsin ghost steam aktiveerimis võtme, lisasin mängu, kuid kui panen install, siis viskab steam kinni ja midagi ei toimu ja kui proovin steami uuesti tööle panna, siis kohe sulgeb uuest. Ja seda on kõikide mu steami mängudega....kas selle vastu on mingit rohtu.....tekib juba vaikselt masendus, et ei saagi neid enam kasutada. |
Mässasin sellise jamaga mitu nädalat.
Proovi seda:
The following instructions describe how to temporarily disable applications running in the background which can cause conflicts with Steam. These instructions are for temporary, diagnostic use only and your system should not be left in this state.
Please try this:
Click the Start button, then "Run" (or Windows key + R)
Type in:
msconfig
Choose "Selective Startup"
Uncheck the box labeled "Load Startup Items".
Now, click on the "Services" tab.
Please make sure the "Hide All Microsoft Services" box *is* checked.
Then, click "Disable All".
If you are using Vista or Windows 7, please re-check the "Steam Client Service" as this is required for Steam to function on these operating systems.
Click "OK" and allow your computer to restart.
Test the issue and let us know the results. This is for diagnostic purposes only. You should not leave your computer in this state, but it may help us determine the cause of the issue.
To set the system back to normal, launch msconfig again and choose "normal startup", close the window and restart your computer.
Ning teisena võid Control panelis - Programs - Windows functions panna kõik linnukesed .Net frameworkide ette. |
kas see toimib windows 8.1 puhul ka? |
ei toimi kahjuks ükski neist variantidest minu puhul .....veel mingisuguseid ettepanekuid? |
Kas sul .net 3.5 on lubatud? |
kus ma seda näen, kas lubatud v mitte? ma ei ole eriti arvuti taibu nendes asjades.....vaatasin control paneli kaudu, et seal mingi kastike ees....kas need teised windows communication foundation HTTP activation ees peab ka linnuke olema?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
22.12.2013 00:02:08
|
|
|
| Pane kõigi .Net alammenüüde ette linnuke
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
22.12.2013 00:58:10
|
|
|
klge see net framework värk töötas, tänud.....mäng hakkas steamis allalaadima ja akent kinni ei visanudki
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.12.2013 21:46:15
|
|
|
Ollalaa, Max payne 3 suht hea hinnaga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
22.12.2013 23:13:20
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ollalaa, Max payne 3 suht hea hinnaga  |
Amazonist saab selle eest veel Rockstar Passi lisaks ning raha jääb ülegi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
25.12.2013 00:56:21
|
|
|
Kui saan kuskilt endale tasuta mängu koodi, kuhu peab steamis pannema selle sisse?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.12.2013 01:05:48
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
Kui saan kuskilt endale tasuta mängu koodi, kuhu peab steamis pannema selle sisse?  |
Siia:
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
25.12.2013 01:06:38
|
|
|
library all on nurgas mul on + Add a game, sealt activate product on steam.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
25.12.2013 23:46:20
|
|
|
| Left for Dead 2 tasuta täna, aga steam on maas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.12.2013 00:33:23
|
|
|
Mida kuradit nad selle steamiga nüüd n*kuvad
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.12.2013 00:41:01
|
|
|
Rahvamass jooksis peale
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
26.12.2013 01:12:23
|
|
|
steam on nii läbi omadega et sisse ka ei lase logida ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
26.12.2013 02:02:28
|
|
|
No suht umbes on jah Steam, ise sain Left 4 Dead 2 kätte, aega võttis aga asja sai
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.12.2013 02:56:39
|
|
|
steam on umbes jah, ise sain enne tormi lfd2 kätte ja praegu loadib ka pika laadimise peale lehed ära, steam store programmis sees enam ei toimi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k3rmo
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2011
|
26.12.2013 03:15:11
|
|
|
| Kes niisama ei saa, siis ava IE, paste "steam://install/550" üles lahtrisse, vajuta enter ja voilaa.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
26.12.2013 13:13:56
|
|
|
| Aeron, nr. 3 on vastu pakkuda, steamis: kri1st
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
26.12.2013 13:37:50
|
|
|
Panin hommikul kell 5 äratuse, et siis äkki toimib see steam juba ja oligi. Sain left for deadi 2 kätte ja tagasi magama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
26.12.2013 14:25:52
|
|
|
Praegugi ju veel tasuta saadaval
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
28.12.2013 01:14:43
|
|
|
Tasuta Left 4 Dead 2 tulemus!
Uus rekord, 7,505,314 kasutajat samaegselt Steamis sees. Kuu alguses kusjuures alles ületati 7 millioni piir!
Ja muidugi ribalaiuse kasutus, rohkem kui 4 Terabiti sekundis.
Spoiler 
Enne kõike seda oli maximum kõvasti alla 2 Tb/s. Pole ime, et Steam maas oli!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
28.12.2013 02:09:51
|
|
|
Ma juba seeaeg tirisin õnneks, kui maha kukkuma steam hakkas selle tasuta L4D2 ajal
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
29.12.2013 14:16:02
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Tasuta Left 4 Dead 2 tulemus!
Uus rekord, 7,505,314 kasutajat samaegselt Steamis sees. Kuu alguses kusjuures alles ületati 7 millioni piir!
Ja muidugi ribalaiuse kasutus, rohkem kui 4 Terabiti sekundis.
Spoiler 
Enne kõike seda oli maximum kõvasti alla 2 Tb/s. Pole ime, et Steam maas oli! |
Euroopa tegi USAle nii kõvasti ära
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
29.12.2013 14:28:30
|
|
|
Kuna see Left4Dead 2 jälle tasuta on steamis?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.12.2013 14:45:13
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| Kuna see Left4Dead 2 jälle tasuta on steamis? |
Ennustame
No... ma pakun, et mitte kunagi või mõne järgneva aasta jooksul
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
29.12.2013 15:21:53
|
|
|
| Praegu 50% hind maas, samas eelmine aasta sai L4D ja L4D2 väga väikse kopika eest, siis ostsin ka endale.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
29.12.2013 17:24:05
|
|
|
On väike võimalus, et... tulevikus.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
29.12.2013 17:47:25
|
|
|
| UB kirjutas: |
| DefXtreme kirjutas: |
Tasuta Left 4 Dead 2 tulemus!
Uus rekord, 7,505,314 kasutajat samaegselt Steamis sees. Kuu alguses kusjuures alles ületati 7 millioni piir!
Ja muidugi ribalaiuse kasutus, rohkem kui 4 Terabiti sekundis.
Spoiler 
Enne kõike seda oli maximum kõvasti alla 2 Tb/s. Pole ime, et Steam maas oli! |
Euroopa tegi USAle nii kõvasti ära  |
Kus juures see on huvitav tähelepanek.
Seni maani enamik on arvanud, et usa turg suurem või vähemalt kasumilikum.
Antud näide natuke illustreerib vähemalt mastaabi mõttes EU potentsiaali... vist?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.12.2013 18:17:42
|
|
|
näitab lihtsalt seda, et euroopas on pc-l mängimine suhtena konsoolidel mängimisse suurem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
29.12.2013 23:14:57
|
|
|
| Või siis seda, et USA-s ei kaota võrdne hulk inimesi pead tasuta mängu tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
30.12.2013 17:10:06
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| näitab lihtsalt seda, et euroopas on pc-l mängimine suhtena konsoolidel mängimisse suurem. |
täpselt nii
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
30.12.2013 23:27:45
|
|
|
Et sai siis steami poes tehtud 2x-dne ost. Krediitkaardilt raha pole maha võetud. Samas esimese korraga ma ei märganud seda infot " Notice: We are currently out of keys for this title. We've requested more from the publisher and will have those soon. Should you purchase this title, your key will be delivered as soon as we receive it. " Küsimus siis, et kuidas ma saan teda alla laadida kui pole võtmeid ning miks krediitkaardilt pole raha võetud?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
30.12.2013 23:41:41
|
|
|
Sellepärast, et neil on võtmed poest otsas Kui võti tuleb poodi siis saad kätte.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
30.12.2013 23:48:13
|
|
|
| kaurrrr kirjutas: |
Sellepärast, et neil on võtmed poest otsas Kui võti tuleb poodi siis saad kätte. |
Ta on mul ju käes, laeb alla hetkel. Kuid raha pole ikka maha võetud, selles on uba.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
31.12.2013 00:16:59
|
|
|
El-Fuego, niikaua kuni on võetud vähem või üldse mitte võetud, niikaua hoia suu kinni ja naudi lihtsat elu. kisa tõstetakse ja küsimusi küsitakse siis, kui on võetud rohkem või kui on võetud ja pole asja kätte saand
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
31.12.2013 01:18:11
|
|
|
Kreda pealt võibki see alles hiljem näha olla,et on võetud. Teinekord näed kohe, teinekord alles mingi aeg hiljem, oleneb kuidas neil pankadega arvledus/arvete esitamise süsteem üles seatud on ja millisele päevale ostu tegemine joppab...
Kui pidid maksma siis tasuta ei anna nad midagi ja raha broneeritud on kuni arvelduse täideviimiseni
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
31.12.2013 15:38:21
|
|
|
| Sooviks kutset HV gruppi. Link
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
31.12.2013 17:06:49
|
|
|
Tänud!
viimati muutis Diesel157 31.12.2013 19:44:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.01.2014 04:20:33
|
|
|
| Steamis mingi konkreetne üleujutus Indie mängudest, küsitakse röögatuid 45 euriseid hindasid ka veel nende eest... mis toimub?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|