|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.08.2013 14:27:27
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
| hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta. |
Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
08.08.2013 15:20:04
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| CoiL kirjutas: |
| hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta. |
Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada. |
heli ja mugavuse poolelt saad mõne teise Overear klappide paariga võrrelda ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
08.08.2013 15:28:51
|
|
|
| mxr kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| CoiL kirjutas: |
| hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta. |
Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada. |
heli ja mugavuse poolelt saad mõne teise Overear klappide paariga võrrelda ? |
Hetkel saan võrrelda ainult Speedlink Medusa NX 5.1 kõrvaklappide vastu ning 681 EVO on nii heli kvaliteedis kui ka mugavuses kordades üle.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
11.08.2013 19:28:00
|
|
|
Oskab keegi soovitada 100 euro ringis suuri ümber kõrva asetuvaid klappe. Enamjaolt (ajaliselt) tahaks läpakaga mussi (blues, rock, metal, dnb, klassika jms, ühesõnaga väga seinast seina) kuulata aga täpsem eesmärk oleks kitarri mängida läbi läppari ja sellest tulenevalt ka natuke stuudiovärki teha, mis ongi põhjuseks, et ma uusi klappe otsin. Tõenäoliselt peaksid olema ka kinnise disainiga, kuna palju tuleb kasutada neid ka ühikas. Plussideks oleks stiilne välimus, kokkupakitavus ja ühepoolne "vedru" kaabel.
Praegu kasutan Creative EP 660 in-eare pleieriga ja nii palju, kui ma läpparist mussi kuulan. Kunagi kasutasin ka Sennheiser HD202 klappe, aga neil on juhe puruks ja pole ära parandanud, aga kogemuse järgi oli mussi täitsa enam vähem kuulata, kui eq paika ajada, aga pikemal kuulamisel väsisid kõrvad ära ja muutusid valulikuks just seetõttu, et nad kõrvade peale asetusid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
14.08.2013 11:06:57
|
|
|
| Kas 3,5 kõrvaklappide otsa on ise ka kuidagi võimalik vahetada?Vaatasin netis neid otsi müüakse.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
15.08.2013 20:38:47
|
|
|
| tsitaat: |
Plussideks oleks stiilne välimus, kokkupakitavus ja ühepoolne "vedru" kaabel.
|
See vedrukaabel on pilli mängides küll täielik nuhtlus! HD280 pro-ga siis kogemus. Ei leidnud mingit asendit, kus kaabel ei segaks. Tellisin tohmannist hüpersuperluxid ja toimetan nendega. Kallimat klappi põmst ainult miksimisel või soundi valimisel vaja, kui teemaks pillimäng.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
17.08.2013 09:20:08
|
|
|
| Petz kirjutas: |
| tsitaat: |
Plussideks oleks stiilne välimus, kokkupakitavus ja ühepoolne "vedru" kaabel.
|
See vedrukaabel on pilli mängides küll täielik nuhtlus! HD280 pro-ga siis kogemus. Ei leidnud mingit asendit, kus kaabel ei segaks. Tellisin tohmannist hüpersuperluxid ja toimetan nendega. Kallimat klappi põmst ainult miksimisel või soundi valimisel vaja, kui teemaks pillimäng. |
Aga midagi konkreetset ei oska soovitada vastavalt minu spetsifikatsioonidele ja eelarvele?
viimati muutis DexXxter 17.08.2013 18:39:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
typical
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
17.08.2013 11:46:53
|
|
|
| Vaja soovitusi headele In-ear klappidele. Hinnaklass kuni 30€, kindlasti mustad, üks juhe peab olema pikem (st ühe kaabli peab saama panna kuklatagant). Kaabel võiks olla pehmem, st et ei lähe külmas jäigaks.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sidurus123
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011
|
20.08.2013 11:47:20
|
|
|
| Kas keegi on kunagi proovind Razer Tiamat 7.1 kõrvaklappe? Mind huvitavad väga ruumilise heliga kõrvaklapid. Oskate ka midagi muud soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
20.08.2013 16:53:53
|
|
|
| Täna vist läheb kynki ühistellimus sisse, eks varsti saab ka muljetada siis HD681-EVOst.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
21.08.2013 11:06:35
|
|
|
Plantronics BackBeat GO
Kuna kaablimajandus tüütas ära siis sai prooviks antud klapid võetud ja ei pidanud pettuma.
Heli on täitsa normaalne, aku peab oma 4 tundi, ja püsivad kenasti kõrvas on suhteliselt mugavad.
Niiet kellel on BT klappe tarvis siis julgen soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
21.08.2013 13:14:40
|
|
|
| Caspar08 kirjutas: |
| Täna vist läheb kynki ühistellimus sisse, eks varsti saab ka muljetada siis HD681-EVOst. |
pillipoes oli kohapeal neid veel eelmine nädal.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
21.08.2013 23:26:33
|
|
|
| mxr kirjutas: |
| Caspar08 kirjutas: |
| Täna vist läheb kynki ühistellimus sisse, eks varsti saab ka muljetada siis HD681-EVOst. |
pillipoes oli kohapeal neid veel eelmine nädal. |
Thomannist tellides tuleb 5,76 eur odavam
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
29.08.2013 16:36:25
|
|
|
nvm, korras.
viimati muutis Pankook 29.08.2013 23:11:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
29.08.2013 19:07:44
|
|
|
| sidurus123 kirjutas: |
| Kas keegi on kunagi proovind Razer Tiamat 7.1 kõrvaklappe? Mind huvitavad väga ruumilise heliga kõrvaklapid. Oskate ka midagi muud soovitada? |
Roccat Kave on nii ruumilis eheli kui heli enda kvaliteedi suhtes razerist üle.
Oktoobris / novembris on tulemas ka roccat kave xtd - täiustatud, kergemad ja fancy-mad.
Välja tulevad siis ühed tellin kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.08.2013 05:22:29
|
|
|
| Mul hakkasid Kaveid väga kõrvadele suruma. Sellepärast sai ka ringi vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.08.2013 15:51:14
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| mxr kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| CoiL kirjutas: |
| hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta. |
Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada. |
heli ja mugavuse poolelt saad mõne teise Overear klappide paariga võrrelda ? |
Hetkel saan võrrelda ainult Speedlink Medusa NX 5.1 kõrvaklappide vastu ning 681 EVO on nii heli kvaliteedis kui ka mugavuses kordades üle. |
See on asi, kus soovitud tulemuse saab vaid proovimise teel, igal inimesel on tulemus erinev. Ekvalaiser on hea üksikute instrumentide paikapanekuks, kuid valmis helikonservi teeb vaid halvemaks. Parim mis võib, säti nupud keskele, ehk nulli. Rikutud heliga asja ei päästa, "kuldseid keskteid" saab näidata vaid konkreetsete instrumentide kohta.
Tekkiski siinkohal ketserlik küsimus. Kas nood suured stuudiopuldid teevad uue helimehe registreerimisel audiogrammi ja arvestavad selle tulemust monitoorimisel?
Endal siis nüüd Audio-Technica ATH-M50 klapid. Ma ainult nendega hakkangi muusikat kuulama. ülejäänud klapid saadan pensionile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dksvertix
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2012
|
31.08.2013 16:30:26
|
|
|
| Kas Audio-Technica ATH-M50 spiraalkaabel närvidele ei käi? Kahju, et S versiooni ei müüda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.08.2013 16:48:18
|
|
|
Ei käi närvidele miski. Mul on kuulari pistik pilenduse abil toodud arvutilaua esiserva alla. Kõrvaklapi kaabel on just paraja pikkusega ja lisaks annab venima. Ainuke mis natuke häirib, nad suruvad harjumatult tugevasti kõrvaümbrusele. Seda parandab, kui peavõru natukese sirgemaks väänata.
Helikvaliteet on ikka tugevalt üle prahi. Kui siin kipuvad Sony MDR-XD200 klapid solisti bassiga ära lämmatama. Siis ATH-M50 klappidega pole sellist asja.
viimati muutis olavsu1 02.09.2013 23:45:24, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
31.08.2013 16:48:44
|
|
|
| dksvertix kirjutas: |
| Kas Audio-Technica ATH-M50 spiraalkaabel närvidele ei käi? Kahju, et S versiooni ei müüda. |
mis amazonist tellimisel viga on ? See et siin kohapeal midagi ei müüda pole miski ime, hinnad on ka ebanormaalsed
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
01.09.2013 00:59:26
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| CoiL kirjutas: |
| hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta. |
Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada. |
Loe Head-Fi EVO teemat. Kasutaja Proid testib seal erinevaid filtreid ja summutus-materjale ja tema sõnul on isegi tiba parem modituna kui moditud HD-681.
Eks näis, Frans pidi EVO modimise kohta ka juhendid ja filtri skeemid varsti üles panema. Peab vist ikka endale ka EVO ära võtma ;P
Kuigi tellisin endale veel 2x HD-681 vana versiooni, üks sõbrale ja teine endale puidust versiooni ehitamiseks.
Ahjaa, väike vahevõte HD-662F puidu versioonist:
Spoiler 
Tamme lasen ammoniaagi abil "mustaks" ja viimistlen ilmselt miski õli või vahaga. Padjad tulevad vastavalt pea kujule, neopreen+õhukindel porolon sisuga ja oliivi-rohelise sametiga kaetud. Kaabeldus tuleb dual-entry, oliivi-roheline (Pro Grade Classic XKE Pro-patch, 4,85mm OD). Ainus asi mis originaalist alles jäävad ongi elemendid
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.09.2013 01:10:08
|
|
|
| maxman321 kirjutas: |
| sidurus123 kirjutas: |
| Kas keegi on kunagi proovind Razer Tiamat 7.1 kõrvaklappe? Mind huvitavad väga ruumilise heliga kõrvaklapid. Oskate ka midagi muud soovitada? |
Roccat Kave on nii ruumilis eheli kui heli enda kvaliteedi suhtes razerist üle.
Oktoobris / novembris on tulemas ka roccat kave xtd - täiustatud, kergemad ja fancy-mad.
Välja tulevad siis ühed tellin kindlasti  |
kuna oman kaves´id ja ylirahul, .... ja need "läksid" katki ( klappide juurest pooleks, aga superatack teeb imesid, siiani töös ja laps väänanud neid meeletult ), siis ootan ka uusi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vares
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2001
|
01.09.2013 16:30:35
|
|
|
Hindu ei oska kommenteerida (sest Amazon.de-sse vaadates ei olnud nad küll odavamad, kui Eestis) aga ATH-M50 on demona salongis olemas ja riiulis karbis nii ATH-M50 kui ka ATH-M50S. Seega ei saa virisemise põhjustest aru.
| pots4t4j4 kirjutas: |
| dksvertix kirjutas: |
| Kas Audio-Technica ATH-M50 spiraalkaabel närvidele ei käi? Kahju, et S versiooni ei müüda. |
mis amazonist tellimisel viga on ? See et siin kohapeal midagi ei müüda pole miski ime, hinnad on ka ebanormaalsed |
_________________ ValiHeli - Eesti suurima kodukino- ja stereokõlarite ning kõrvaklappide valikuga helitehnika salong! |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dksvertix
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2012
|
02.09.2013 01:12:12
|
|
|
Kui Juku oma poodi ei reklaami, siis Juhan seda ei külasta.
Käpp oli algul peal iLike pakkumisel, WH spiraal 129€.
Nüüd reklaamis ennast valiheli.ee, S versioon, 145€+transport.
On veel pakkujaid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
08.09.2013 23:58:37
|
|
|
| typical kirjutas: |
| Vaja soovitusi headele In-ear klappidele. Hinnaklass kuni 30€, kindlasti mustad, üks juhe peab olema pikem (st ühe kaabli peab saama panna kuklatagant). Kaabel võiks olla pehmem, st et ei lähe külmas jäigaks. |
Ise kavatsen osta sellised: http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=LISASEADM&IC=2510&PGC=KLAPID&Page=2&ItemID=2510-1337
Juhtmed on lapikud ja seetõttu lähevad halvemini puntrasse. Üks juhe pole pikem, kuid minul väga vahet pole. Vend ostis ja mulle sobisid kõrva.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
13.09.2013 21:48:30
|
|
|
Superlux HD 681B värske omanik. Selle rahaeest hetkel suu ammuli kuulan.
Mingite 40 euriste sennudega ei anna võrrelda ka. Igast kohast üle.
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
16.09.2013 17:34:51
|
|
|
Saan vist ka selle kuu lõpuks oma HD-681 EVOd kätte, millele ma viimati nii-nii lähedal olin, aga siiski jäid järeltellimusse...
edit: sain kätte
viimati muutis Caspar08 26.09.2013 15:33:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
20.09.2013 20:29:20
|
|
|
q-JAYS'id andsid otsad. Needsamad mida põhiliselt kasutasin. Parema klapi juures tundub kaabel puruks olevat. Võib-olla annaks parandada aga otsikute saadavusega oli ka juba pikemat aega asi hapu. Kuna q-JAYS'i enam ei toodeta, siis tuli midagi asenduseks vaadata.
Täna töölt tulles ootas ees ilus üllatus.
Spoiler 
Põgusa tutvumise järel võib öelda, et igapäevast kasutus need ilmselt ei saa. Mitte, et need oleksid kehvad klapid. Kaugel sellest. Kui puhtalt subjektiivselt hinnata, siis on need ühed parimad IEM'id mida mul on õnn olnud kuulata. Helipilt, heli tasakaal ja detailsus on ekstraklassist. Kõlavad nagu väga kallid stuudiomonitorid. Steriilselt. Ma tundsin puudust q-JAYS'ide agressiivsest iseloomust ja veidike liialdatud, kuid väga hästi kontrollitud bassist. Kui q-JAYS'id tegid ükskõik millise muusika nauditavaks, siis Brainwavzidega on vigade suhtes leppimatu. Kõik peab olema perfektne- salvestus, algallikas ja võimendus.
€120 eest on uskumatult soodsa ostuga (olgu öeldud, et JAY'de eest maksin sama palju).
Klapid jäävad minu kollektsiooni aga igapäevaseks kasutamiseks vaatan midagi muud. UE 700 pidavat samu elemente kasutama mis minu vanad q-JAYS'd....
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
24.09.2013 01:20:04
|
|
|
| kas ergonoomilisi nööpkuulareid veel liigub? in-ear tropp ei sobi kohe üldse. vales vormis nööbid ja in-earid panevad kuulmekäigu valutama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
29.09.2013 01:25:22
|
|
|
Superlux HD-681 EVO on siiamaani ainult häid elamusi pakkunud
nüüd sain creative SB0670(X-FI XtremeMusic) helikaardi ka, helil kohe teine pilk samuti aitas ca 5h selle asja http://www.jlabaudio.com/index/burn-in laskmist ca poole peal. Uue helikaardiga oleks vast kannatanud max 25 peal lasta, sest helikaart toidab ikka meeletult tugevamini
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.09.2013 18:39:25
|
|
|
| Caspar08, burn in ilma kuulamiseta on täiesti pointless. reaalselt toimub burn in kuulaja peas, mis kohaneb heliallika karakteristikuga. mingit muutust heliallikas endas burn in jooksul ei toimu.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
29.09.2013 18:45:16
|
|
|
| NATAS999, ega heliallikas ei muutugi, muutub klappide elementide membraani töö. Aga eks see teema ole selline mida ei tasu arutamagi hakata, sest see oleneb niivõrd palju kuulajast, klappidest/kõlaritest jms. Ise ütleks omast kogemusest, et HD-681 ja HD-662F`i puhul tegi nö. burn-in paremaks küll, siiski oli see muutus väike.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.09.2013 19:59:58
|
|
|
CoiL, heliallika all pidasingi silmas heli tekitavat elektromehhaanilist aparaati, ehk valjuhääldit. on tehtud reaalsed mõõtmised enne ja pärast burn-in'i ja mingit vahet burn'in ei tekita. väga palju oleneb hoopis just sellest, kui hästi ja kiiresti kuulaja suudab tähelepanu pöörata ning avastada erinevaid nüansse nii kuulatavas materjalis, kui erinevate heliallikate vahelisi erinevusi. Veelgi olulisemad tegurid heli tajumisel on õhurõhk, niiskus, temperatuur ja mis kõige tähtsam, millises helilises keskkonnas ja kui kaua on kuulaja eelnevalt viibinud. burn-in effekti juures on ka oma roll selles, mida kuulaja arvab teadvat burn-in'i mõjust valjuhääldile.
http://www.audioholics.com/loudspeaker-design/speaker-break-in-fact-or-fiction
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
29.09.2013 20:23:58
|
|
|
NATAS999, võta paar aastat vanad klapid ja identsed uued. Kuula ja otsusta. Ma võin siia linkida mõõtmisi mis viitavad burn-ini olemasolule, aga see ei muudaks midagi. Helitehnika puhul on palju subjektiivset.
Minu isikliku arvamuse burn-in kõlarite ja armatuurelementidega kõrvaklappidega ei tööta aga dünaamiliste elementidega klappide heli aja jooksul muutub. Kusjuures alati mitte paremuse poole.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
29.09.2013 21:46:55
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Caspar08, burn in ilma kuulamiseta on täiesti pointless. reaalselt toimub burn in kuulaja peas, mis kohaneb heliallika karakteristikuga. mingit muutust heliallikas endas burn in jooksul ei toimu. |
Sellega ma nõustun. Noo ei ole mina oma klappide helipildis muutusi tuvastanud. Aga seda olen küll märganud, et klapid võivad kohe ostes olla erineva tämbriga.
Helipilti on muutnud riistvara ja tarkvara, st helikaartide, süntesaatorite, draiverite ja sämplite vahetamine paremate vastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
29.09.2013 23:06:22
|
|
|
|
Hetkel nende driveritega juba nii palju mässamist olnud, et ei viitsi hetkel rohkem süveneda nendesse. Hetkel kasutan ise ka 'PAX' drivereid, samuti mitteametlikud.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
30.09.2013 12:18:24
|
|
|
Sukeldun ka siis teemasse.
Kodus istuvad kuskil Sennu 515´d mille krdima prolon on kaduma läinud ja pole ebayst veel uusi pad'e tellinud.
Kaasas käivad cx200 street II .
Oli plaan miskid uue inear'id kaasa muretseda , jäid sellised silma SoundMagic E10 . On selliste klappidega kellelgi kogemusi
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
01.10.2013 18:46:56
|
|
|
| Takstar Hi2050 hea hinnaga saadaval: link
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
01.10.2013 20:05:07
|
|
|
| Miks creative SB0760 mikrit taha ei võta :s mutesi ja asju pole peal, kõik üle kontrollinud(creative enda paneelist kah) kas võib olla põhjus selles, et esipaneeliga pole juhtmed ühendatud? Tagant ma ei saanud esialgu heli selle tõttu, pidi selgitama sellele asjale, et esipaneeli külge pole midagi ühendatud.(ühendatud on muidugi tagant ikka mikri juhe).
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
01.10.2013 20:16:58
|
|
|
| Caspar08, selle probleemi jaoks tee eraldi teema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
02.10.2013 00:06:42
|
|
|
| raisk valesse kohta sattus veidi jep, aga siin osad jagavad seda teemat kah. //võite postkasti saata mingi lahenduse, kui keegi sama jama ära lahendanud vms, hoiame siis selle teema klappide jaoks
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
03.10.2013 19:42:55
|
|
|
Ma leidsin sahtlit koristades Shure SE210-d. Kes endale ekstraklassi kesksagedustega kuid nõrgema bassi ja ülemise otsaga klappe tahab andku privasse teada.
Klappidel pole pikendust ega otsikuid. Pikenduseks sobib suvaline 3.5mm pikendus. Otsikuid saab Amazonist Shure enda omi ja Comply 100-seeriat.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
08.10.2013 02:18:40
|
|
|
Ega seal messil eriti põhjalikku kuulamist nagunii ei saa teha, liiga palju ümbritsevat melu jm.
Aga HifiExpodel on saanud juba vist oma kümme aastat käidud, plaan ka see aasta ikka ära käia.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
11.10.2013 17:19:11
|
|
|
Sain Skullcandy Lowrider'it proovida ja oma Superluxidega võrrelda: mis kohe silma hakkas oli Skullcandy üliodav ehitus. No tõsiselt, Superlux on ka plastikust tehtud, aga Superluxide lõhkumiseks tuleks ikka päris palju jõudu rakendada. Skullcandy'd tunduvad aga nii nõrgad, et lähevad juba käes hoides pooleks. Välimus on ka nagu ta on... maitse asi. Kahtlemata on Skullcandy'd mõeldud kaasaskandmiseks ning selle eest plusspunktid, et neid saab kokku pakkida. Samas on nad peas üpris ebamugavad, ei püsi üldse korralikult kõrvadel ning kui varem on vingutud, et Superluxide padjad on rõvedast kunstnahast, siis Skullcandy plastiknahk suudab nendest veelgi ebamugavam olla. Kõige rohkem kartsin ma Skullcandy'de heli, kuid tegelikult olid mu kartused vist isegi hullemad. Okei, bassi peaaegi ei eksisteeri ning kõrged toonid on kohutavalt teravad ning ebatäpsed, aga vähemalt olid mid-toonid üpris mõistlikud. Samas oli kogu heli justkui mingist vanast veneaegsest raadiost läbi lastud, kerge sahin või müra oli kogu aeg juures. Nii et ise ei ostaks neid isegi mitte 5€ eest, kahjuks aga maksavad väga-väga paljud selliste plastikjunnide eest mitmekümneid eurosid.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
11.10.2013 20:13:58
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| Sain Skullcandy Lowrider'it proovida ja oma Superluxidega võrrelda: mis kohe silma hakkas oli Skullcandy üliodav ehitus. No tõsiselt, Superlux on ka plastikust tehtud, aga Superluxide lõhkumiseks tuleks ikka päris palju jõudu rakendada. Skullcandy'd tunduvad aga nii nõrgad, et lähevad juba käes hoides pooleks. Välimus on ka nagu ta on... maitse asi. Kahtlemata on Skullcandy'd mõeldud kaasaskandmiseks ning selle eest plusspunktid, et neid saab kokku pakkida. Samas on nad peas üpris ebamugavad, ei püsi üldse korralikult kõrvadel ning kui varem on vingutud, et Superluxide padjad on rõvedast kunstnahast, siis Skullcandy plastiknahk suudab nendest veelgi ebamugavam olla. Kõige rohkem kartsin ma Skullcandy'de heli, kuid tegelikult olid mu kartused vist isegi hullemad. Okei, bassi peaaegi ei eksisteeri ning kõrged toonid on kohutavalt teravad ning ebatäpsed, aga vähemalt olid mid-toonid üpris mõistlikud. Samas oli kogu heli justkui mingist vanast veneaegsest raadiost läbi lastud, kerge sahin või müra oli kogu aeg juures. Nii et ise ei ostaks neid isegi mitte 5€ eest, kahjuks aga maksavad väga-väga paljud selliste plastikjunnide eest mitmekümneid eurosid. |
Superluxidel peaks ka veluurist padjad olema kaasas ?
Minul igatahes olid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
12.10.2013 19:56:59
|
|
|
| mxr kirjutas: |
Superluxidel peaks ka veluurist padjad olema kaasas ?
Minul igatahes olid. |
Mu HD-681 evo'del olid ka. Pole viitsinud ära vahetada, ei ole eriti ebamugav...
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
13.10.2013 15:25:57
|
|
|
Oskab keegi soovitada kust võiksin leida Logitech G930-le uued kõrva padjad,pea kaks aastat kasutuses olnud ja nahk hakkab kooruma,põhiline mure nendega nagu olen igalt poolt uurinud.
viimati muutis Lehys 13.10.2013 15:39:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|