Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.08.2013 14:27:27 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta.

Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2013 15:20:04 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
CoiL kirjutas:
hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta.

Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada.


heli ja mugavuse poolelt saad mõne teise Overear klappide paariga võrrelda ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.08.2013 15:28:51 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
CoiL kirjutas:
hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta.

Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada.


heli ja mugavuse poolelt saad mõne teise Overear klappide paariga võrrelda ?

Hetkel saan võrrelda ainult Speedlink Medusa NX 5.1 kõrvaklappide vastu ning 681 EVO on nii heli kvaliteedis kui ka mugavuses kordades üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 11.08.2013 19:28:00 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada 100 euro ringis suuri ümber kõrva asetuvaid klappe. Enamjaolt (ajaliselt) tahaks läpakaga mussi (blues, rock, metal, dnb, klassika jms, ühesõnaga väga seinast seina) kuulata aga täpsem eesmärk oleks kitarri mängida läbi läppari ja sellest tulenevalt ka natuke stuudiovärki teha, mis ongi põhjuseks, et ma uusi klappe otsin. Tõenäoliselt peaksid olema ka kinnise disainiga, kuna palju tuleb kasutada neid ka ühikas. Plussideks oleks stiilne välimus, kokkupakitavus ja ühepoolne "vedru" kaabel.
Praegu kasutan Creative EP 660 in-eare pleieriga ja nii palju, kui ma läpparist mussi kuulan. Kunagi kasutasin ka Sennheiser HD202 klappe, aga neil on juhe puruks ja pole ära parandanud, aga kogemuse järgi oli mussi täitsa enam vähem kuulata, kui eq paika ajada, aga pikemal kuulamisel väsisid kõrvad ära ja muutusid valulikuks just seetõttu, et nad kõrvade peale asetusid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2013 11:06:57 vasta tsitaadiga

Kas 3,5 kõrvaklappide otsa on ise ka kuidagi võimalik vahetada?Vaatasin netis neid otsi müüakse.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.08.2013 20:38:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Plussideks oleks stiilne välimus, kokkupakitavus ja ühepoolne "vedru" kaabel.
See vedrukaabel on pilli mängides küll täielik nuhtlus! HD280 pro-ga siis kogemus. Ei leidnud mingit asendit, kus kaabel ei segaks. Tellisin tohmannist hüpersuperluxid ja toimetan nendega. Kallimat klappi põmst ainult miksimisel või soundi valimisel vaja, kui teemaks pillimäng.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 17.08.2013 09:20:08 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
tsitaat:
Plussideks oleks stiilne välimus, kokkupakitavus ja ühepoolne "vedru" kaabel.
See vedrukaabel on pilli mängides küll täielik nuhtlus! HD280 pro-ga siis kogemus. Ei leidnud mingit asendit, kus kaabel ei segaks. Tellisin tohmannist hüpersuperluxid ja toimetan nendega. Kallimat klappi põmst ainult miksimisel või soundi valimisel vaja, kui teemaks pillimäng.


Aga midagi konkreetset ei oska soovitada vastavalt minu spetsifikatsioonidele ja eelarvele?


viimati muutis DexXxter 17.08.2013 18:39:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 11:46:53 vasta tsitaadiga

Vaja soovitusi headele In-ear klappidele. Hinnaklass kuni 30€, kindlasti mustad, üks juhe peab olema pikem (st ühe kaabli peab saama panna kuklatagant). Kaabel võiks olla pehmem, st et ei lähe külmas jäigaks.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sidurus123
HV vaatleja
sidurus123

liitunud: 12.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 11:47:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kunagi proovind Razer Tiamat 7.1 kõrvaklappe? Mind huvitavad väga ruumilise heliga kõrvaklapid. Oskate ka midagi muud soovitada?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2013 16:53:53 vasta tsitaadiga

Täna vist läheb kynki ühistellimus sisse, eks varsti saab ka muljetada siis HD681-EVOst.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 11:06:35 vasta tsitaadiga

Plantronics BackBeat GO

Kuna kaablimajandus tüütas ära siis sai prooviks antud klapid võetud ja ei pidanud pettuma.
Heli on täitsa normaalne, aku peab oma 4 tundi, ja püsivad kenasti kõrvas on suhteliselt mugavad.
Niiet kellel on BT klappe tarvis siis julgen soovitada.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 13:14:40 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Täna vist läheb kynki ühistellimus sisse, eks varsti saab ka muljetada siis HD681-EVOst.


pillipoes oli kohapeal neid veel eelmine nädal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2013 23:26:33 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Täna vist läheb kynki ühistellimus sisse, eks varsti saab ka muljetada siis HD681-EVOst.


pillipoes oli kohapeal neid veel eelmine nädal.
Thomannist tellides tuleb 5,76 eur odavam icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 29.08.2013 16:36:25 vasta tsitaadiga

nvm, korras.

viimati muutis Pankook 29.08.2013 23:11:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 19:07:44 vasta tsitaadiga

sidurus123 kirjutas:
Kas keegi on kunagi proovind Razer Tiamat 7.1 kõrvaklappe? Mind huvitavad väga ruumilise heliga kõrvaklapid. Oskate ka midagi muud soovitada?

Roccat Kave on nii ruumilis eheli kui heli enda kvaliteedi suhtes razerist üle.

Oktoobris / novembris on tulemas ka roccat kave xtd - täiustatud, kergemad ja fancy-mad.
Välja tulevad siis ühed tellin kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2013 05:22:29 vasta tsitaadiga

Mul hakkasid Kaveid väga kõrvadele suruma. Sellepärast sai ka ringi vahetatud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.08.2013 15:51:14 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
mxr kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
CoiL kirjutas:
hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta.

Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada.


heli ja mugavuse poolelt saad mõne teise Overear klappide paariga võrrelda ?

Hetkel saan võrrelda ainult Speedlink Medusa NX 5.1 kõrvaklappide vastu ning 681 EVO on nii heli kvaliteedis kui ka mugavuses kordades üle.


See on asi, kus soovitud tulemuse saab vaid proovimise teel, igal inimesel on tulemus erinev. Ekvalaiser on hea üksikute instrumentide paikapanekuks, kuid valmis helikonservi teeb vaid halvemaks. Parim mis võib, säti nupud keskele, ehk nulli. Rikutud heliga asja ei päästa, "kuldseid keskteid" saab näidata vaid konkreetsete instrumentide kohta.
Tekkiski siinkohal ketserlik küsimus. Kas nood suured stuudiopuldid teevad uue helimehe registreerimisel audiogrammi ja arvestavad selle tulemust monitoorimisel?

Endal siis nüüd Audio-Technica ATH-M50 klapid. Ma ainult nendega hakkangi muusikat kuulama. icon_smile.gif ülejäänud klapid saadan pensionile.
tagasi üles
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 16:30:26 vasta tsitaadiga

Kas Audio-Technica ATH-M50 spiraalkaabel närvidele ei käi? Kahju, et S versiooni ei müüda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.08.2013 16:48:18 vasta tsitaadiga

Ei käi närvidele miski. Mul on kuulari pistik pilenduse abil toodud arvutilaua esiserva alla. Kõrvaklapi kaabel on just paraja pikkusega ja lisaks annab venima. Ainuke mis natuke häirib, nad suruvad harjumatult tugevasti kõrvaümbrusele. Seda parandab, kui peavõru natukese sirgemaks väänata.

Helikvaliteet on ikka tugevalt üle prahi. Kui siin kipuvad Sony MDR-XD200 klapid solisti bassiga ära lämmatama. Siis ATH-M50 klappidega pole sellist asja.


viimati muutis olavsu1 02.09.2013 23:45:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2013 16:48:44 vasta tsitaadiga

dksvertix kirjutas:
Kas Audio-Technica ATH-M50 spiraalkaabel närvidele ei käi? Kahju, et S versiooni ei müüda.


mis amazonist tellimisel viga on ? See et siin kohapeal midagi ei müüda pole miski ime, hinnad on ka ebanormaalsed
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 01.09.2013 00:59:26 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
CoiL kirjutas:
hendrik32, mis mureks EVO puhul, et eq´t vaja näppida? Kui liiga tuhmid kõrged vms. siis proovi seda vilti seal väiksemaks lõigata või siis ära võtta.

Ei, viga pole midagi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on võimalik veel heli parandada.


Loe Head-Fi EVO teemat. Kasutaja Proid testib seal erinevaid filtreid ja summutus-materjale ja tema sõnul on isegi tiba parem modituna kui moditud HD-681.
Eks näis, Frans pidi EVO modimise kohta ka juhendid ja filtri skeemid varsti üles panema. Peab vist ikka endale ka EVO ära võtma ;P
Kuigi tellisin endale veel 2x HD-681 vana versiooni, üks sõbrale ja teine endale puidust versiooni ehitamiseks.
Ahjaa, väike vahevõte HD-662F puidu versioonist:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tamme lasen ammoniaagi abil "mustaks" ja viimistlen ilmselt miski õli või vahaga. Padjad tulevad vastavalt pea kujule, neopreen+õhukindel porolon sisuga ja oliivi-rohelise sametiga kaetud. Kaabeldus tuleb dual-entry, oliivi-roheline (Pro Grade Classic XKE Pro-patch, 4,85mm OD). Ainus asi mis originaalist alles jäävad ongi elemendid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 01:10:08 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
sidurus123 kirjutas:
Kas keegi on kunagi proovind Razer Tiamat 7.1 kõrvaklappe? Mind huvitavad väga ruumilise heliga kõrvaklapid. Oskate ka midagi muud soovitada?

Roccat Kave on nii ruumilis eheli kui heli enda kvaliteedi suhtes razerist üle.

Oktoobris / novembris on tulemas ka roccat kave xtd - täiustatud, kergemad ja fancy-mad.
Välja tulevad siis ühed tellin kindlasti thumbs_up.gif

kuna oman kaves´id ja ylirahul, .... ja need "läksid" katki ( klappide juurest pooleks, aga superatack teeb imesid, siiani töös ja laps väänanud neid meeletult thumbs_up.gif ), siis ootan ka uusi icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vares
Kreisi kasutaja
Vares

liitunud: 23.11.2001




sõnum 01.09.2013 16:30:35 vasta tsitaadiga

Hindu ei oska kommenteerida (sest Amazon.de-sse vaadates ei olnud nad küll odavamad, kui Eestis) aga ATH-M50 on demona salongis olemas ja riiulis karbis nii ATH-M50 kui ka ATH-M50S. Seega ei saa virisemise põhjustest aru.

pots4t4j4 kirjutas:
dksvertix kirjutas:
Kas Audio-Technica ATH-M50 spiraalkaabel närvidele ei käi? Kahju, et S versiooni ei müüda.


mis amazonist tellimisel viga on ? See et siin kohapeal midagi ei müüda pole miski ime, hinnad on ka ebanormaalsed

_________________
ValiHeli - Eesti suurima kodukino- ja stereokõlarite ning kõrvaklappide valikuga helitehnika salong!
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 01:12:12 vasta tsitaadiga

Kui Juku oma poodi ei reklaami, siis Juhan seda ei külasta.

Käpp oli algul peal iLike pakkumisel, WH spiraal 129€.
Nüüd reklaamis ennast valiheli.ee, S versioon, 145€+transport.

On veel pakkujaid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.09.2013 11:11:07 vasta tsitaadiga

Superlux HD-681 EVO kohta tuli lõpuks modimise/filtri juhend koos igasugu graafikute ja nõuannetega välja: http://www.mediafire.com/download/av6k1rhkv5lwol6/Superlux+HD681+EVO.pdf

Lisaks on Frans peale EVO "näppimist" teinud ka ka vanematele HD-681 versioonidele uued filtrid: http://www.mediafire.com/view/?pdkiijey07v9ai4 ...peaks ise ka ära proovima selle mk3 filtri
kuigi mk2 filter on minu jaoks juba super.

Lisaks leiab sellelet lehelt veel teisigi tuntumate klappide filtreid/mode: http://diyaudioheaven.wordpress.com/schematics/headphone/

beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 08.09.2013 23:58:37 vasta tsitaadiga

typical kirjutas:
Vaja soovitusi headele In-ear klappidele. Hinnaklass kuni 30€, kindlasti mustad, üks juhe peab olema pikem (st ühe kaabli peab saama panna kuklatagant). Kaabel võiks olla pehmem, st et ei lähe külmas jäigaks.


Ise kavatsen osta sellised: http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=LISASEADM&IC=2510&PGC=KLAPID&Page=2&ItemID=2510-1337
Juhtmed on lapikud ja seetõttu lähevad halvemini puntrasse. Üks juhe pole pikem, kuid minul väga vahet pole. Vend ostis ja mulle sobisid kõrva.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 21:48:30 vasta tsitaadiga

Superlux HD 681B värske omanik. Selle rahaeest hetkel suu ammuli kuulan. thumbs_up.gif
Mingite 40 euriste sennudega ei anna võrrelda ka. Igast kohast üle.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2013 17:34:51 vasta tsitaadiga

Saan vist ka selle kuu lõpuks oma HD-681 EVOd kätte, millele ma viimati nii-nii lähedal olin, aga siiski jäid järeltellimusse...
edit: sain kätte icon_biggrin.gif


viimati muutis Caspar08 26.09.2013 15:33:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.09.2013 20:29:20 vasta tsitaadiga

q-JAYS'id andsid otsad. Needsamad mida põhiliselt kasutasin. Parema klapi juures tundub kaabel puruks olevat. Võib-olla annaks parandada aga otsikute saadavusega oli ka juba pikemat aega asi hapu. Kuna q-JAYS'i enam ei toodeta, siis tuli midagi asenduseks vaadata.
Täna töölt tulles ootas ees ilus üllatus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Põgusa tutvumise järel võib öelda, et igapäevast kasutus need ilmselt ei saa. Mitte, et need oleksid kehvad klapid. Kaugel sellest. Kui puhtalt subjektiivselt hinnata, siis on need ühed parimad IEM'id mida mul on õnn olnud kuulata. Helipilt, heli tasakaal ja detailsus on ekstraklassist. Kõlavad nagu väga kallid stuudiomonitorid. Steriilselt. Ma tundsin puudust q-JAYS'ide agressiivsest iseloomust ja veidike liialdatud, kuid väga hästi kontrollitud bassist. Kui q-JAYS'id tegid ükskõik millise muusika nauditavaks, siis Brainwavzidega on vigade suhtes leppimatu. Kõik peab olema perfektne- salvestus, algallikas ja võimendus.
€120 eest on uskumatult soodsa ostuga (olgu öeldud, et JAY'de eest maksin sama palju).
Klapid jäävad minu kollektsiooni aga igapäevaseks kasutamiseks vaatan midagi muud. UE 700 pidavat samu elemente kasutama mis minu vanad q-JAYS'd....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.09.2013 01:20:04 vasta tsitaadiga

kas ergonoomilisi nööpkuulareid veel liigub? in-ear tropp ei sobi kohe üldse. vales vormis nööbid ja in-earid panevad kuulmekäigu valutama.
tagasi üles
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 01:25:22 vasta tsitaadiga

Superlux HD-681 EVO on siiamaani ainult häid elamusi pakkunud icon_biggrin.gif
nüüd sain creative SB0670(X-FI XtremeMusic) helikaardi ka, helil kohe teine pilk icon_biggrin.gif samuti aitas ca 5h selle asja http://www.jlabaudio.com/index/burn-in laskmist ca poole peal. Uue helikaardiga oleks vast kannatanud max 25 peal lasta, sest helikaart toidab ikka meeletult tugevamini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.09.2013 12:03:29 vasta tsitaadiga

Caspar08, vajad seda http://www.general-files.org/download/gs2b6ec840h1bi0/daniel_k.exe.html lisaks. see on mitteametlik draiver. see sisaldab asju, mis muidu on väljanuditud.
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.09.2013 18:39:25 vasta tsitaadiga

Caspar08, burn in ilma kuulamiseta on täiesti pointless. reaalselt toimub burn in kuulaja peas, mis kohaneb heliallika karakteristikuga. mingit muutust heliallikas endas burn in jooksul ei toimu.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.09.2013 18:45:16 vasta tsitaadiga

NATAS999, ega heliallikas ei muutugi, muutub klappide elementide membraani töö. Aga eks see teema ole selline mida ei tasu arutamagi hakata, sest see oleneb niivõrd palju kuulajast, klappidest/kõlaritest jms. Ise ütleks omast kogemusest, et HD-681 ja HD-662F`i puhul tegi nö. burn-in paremaks küll, siiski oli see muutus väike.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.09.2013 19:59:58 vasta tsitaadiga

CoiL, heliallika all pidasingi silmas heli tekitavat elektromehhaanilist aparaati, ehk valjuhääldit. on tehtud reaalsed mõõtmised enne ja pärast burn-in'i ja mingit vahet burn'in ei tekita. väga palju oleneb hoopis just sellest, kui hästi ja kiiresti kuulaja suudab tähelepanu pöörata ning avastada erinevaid nüansse nii kuulatavas materjalis, kui erinevate heliallikate vahelisi erinevusi. Veelgi olulisemad tegurid heli tajumisel on õhurõhk, niiskus, temperatuur ja mis kõige tähtsam, millises helilises keskkonnas ja kui kaua on kuulaja eelnevalt viibinud. burn-in effekti juures on ka oma roll selles, mida kuulaja arvab teadvat burn-in'i mõjust valjuhääldile.

http://www.audioholics.com/loudspeaker-design/speaker-break-in-fact-or-fiction
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.09.2013 20:23:58 vasta tsitaadiga

NATAS999, võta paar aastat vanad klapid ja identsed uued. Kuula ja otsusta. Ma võin siia linkida mõõtmisi mis viitavad burn-ini olemasolule, aga see ei muudaks midagi. Helitehnika puhul on palju subjektiivset.
Minu isikliku arvamuse burn-in kõlarite ja armatuurelementidega kõrvaklappidega ei tööta aga dünaamiliste elementidega klappide heli aja jooksul muutub. Kusjuures alati mitte paremuse poole.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.09.2013 21:46:55 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Caspar08, burn in ilma kuulamiseta on täiesti pointless. reaalselt toimub burn in kuulaja peas, mis kohaneb heliallika karakteristikuga. mingit muutust heliallikas endas burn in jooksul ei toimu.


Sellega ma nõustun. Noo ei ole mina oma klappide helipildis muutusi tuvastanud. Aga seda olen küll märganud, et klapid võivad kohe ostes olla erineva tämbriga.

Helipilti on muutnud riistvara ja tarkvara, st helikaartide, süntesaatorite, draiverite ja sämplite vahetamine paremate vastu.
tagasi üles
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2013 23:06:22 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Caspar08, vajad seda http://www.general-files.org/download/gs2b6ec840h1bi0/daniel_k.exe.html lisaks. see on mitteametlik draiver. see sisaldab asju, mis muidu on väljanuditud.
Hetkel nende driveritega juba nii palju mässamist olnud, et ei viitsi hetkel rohkem süveneda nendesse. Hetkel kasutan ise ka 'PAX' drivereid, samuti mitteametlikud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2013 12:18:24 vasta tsitaadiga

Sukeldun ka siis teemasse.

Kodus istuvad kuskil Sennu 515´d mille krdima prolon on kaduma läinud ja pole ebayst veel uusi pad'e tellinud.

Kaasas käivad cx200 street II .

Oli plaan miskid uue inear'id kaasa muretseda , jäid sellised silma SoundMagic E10 . On selliste klappidega kellelgi kogemusi
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 01.10.2013 18:46:56 vasta tsitaadiga

Takstar Hi2050 hea hinnaga saadaval: link
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2013 20:05:07 vasta tsitaadiga

Miks creative SB0760 mikrit taha ei võta :s mutesi ja asju pole peal, kõik üle kontrollinud(creative enda paneelist kah) kas võib olla põhjus selles, et esipaneeliga pole juhtmed ühendatud? Tagant ma ei saanud esialgu heli selle tõttu, pidi selgitama sellele asjale, et esipaneeli külge pole midagi ühendatud.(ühendatud on muidugi tagant ikka mikri juhe).
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.10.2013 20:16:58 vasta tsitaadiga

Caspar08, selle probleemi jaoks tee eraldi teema
tagasi üles
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2013 00:06:42 vasta tsitaadiga

raisk valesse kohta sattus veidi jep, aga siin osad jagavad seda teemat kah. //võite postkasti saata mingi lahenduse, kui keegi sama jama ära lahendanud vms, hoiame siis selle teema klappide jaoks
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.10.2013 19:42:55 vasta tsitaadiga

Ma leidsin sahtlit koristades Shure SE210-d. Kes endale ekstraklassi kesksagedustega kuid nõrgema bassi ja ülemise otsaga klappe tahab andku privasse teada.
Klappidel pole pikendust ega otsikuid. Pikenduseks sobib suvaline 3.5mm pikendus. Otsikuid saab Amazonist Shure enda omi ja Comply 100-seeriat.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.10.2013 01:42:43 vasta tsitaadiga

Natuke OT aga loodan, et ei pahandata. Keegi Soome HiFi Expo 2013`le plaanib minna? H-Fi foorumist üks kutsus ja pakkus lausa tasuta piletit ka icon_biggrin.gif Mõtlen isegi minna, et saaks kallimate klappide maigu kõrvu. Kui keegi plaanib ka minna, siis andke teada @ PS. Äkki ühendaks transa ja ise olen öömajatu kah kahjuks veel.

Messi info ja eelmistelt kah meenutusi:

Official Helsinki fair center advertisement (2013)
http://www.messukeskus.com/Sites1/HifiExpo/Sivut/default.aspx/

Event guide (2012)
http://www.hifimaailma.fi/hifiexpo2012/Messuopas_2012.pdf

Event report (2012)
http://audiovideo.fi/artikkeli/messuraportti-digiexpo-ja-hifiexpo-2112012

Genelec demonstration (2012)
http://www.youtube.com/watch?v=lF3o0pYcU80

Event video (2011)
http://www.youtube.com/watch?v=Udx_6EH47eY
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2013 02:18:40 vasta tsitaadiga

Ega seal messil eriti põhjalikku kuulamist nagunii ei saa teha, liiga palju ümbritsevat melu jm.
Aga HifiExpodel on saanud juba vist oma kümme aastat käidud, plaan ka see aasta ikka ära käia.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 17:19:11 vasta tsitaadiga

Sain Skullcandy Lowrider'it proovida ja oma Superluxidega võrrelda: mis kohe silma hakkas oli Skullcandy üliodav ehitus. No tõsiselt, Superlux on ka plastikust tehtud, aga Superluxide lõhkumiseks tuleks ikka päris palju jõudu rakendada. Skullcandy'd tunduvad aga nii nõrgad, et lähevad juba käes hoides pooleks. Välimus on ka nagu ta on... maitse asi. Kahtlemata on Skullcandy'd mõeldud kaasaskandmiseks ning selle eest plusspunktid, et neid saab kokku pakkida. Samas on nad peas üpris ebamugavad, ei püsi üldse korralikult kõrvadel ning kui varem on vingutud, et Superluxide padjad on rõvedast kunstnahast, siis Skullcandy plastiknahk suudab nendest veelgi ebamugavam olla. Kõige rohkem kartsin ma Skullcandy'de heli, kuid tegelikult olid mu kartused vist isegi hullemad. Okei, bassi peaaegi ei eksisteeri ning kõrged toonid on kohutavalt teravad ning ebatäpsed, aga vähemalt olid mid-toonid üpris mõistlikud. Samas oli kogu heli justkui mingist vanast veneaegsest raadiost läbi lastud, kerge sahin või müra oli kogu aeg juures. Nii et ise ei ostaks neid isegi mitte 5€ eest, kahjuks aga maksavad väga-väga paljud selliste plastikjunnide eest mitmekümneid eurosid.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2013 20:13:58 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Sain Skullcandy Lowrider'it proovida ja oma Superluxidega võrrelda: mis kohe silma hakkas oli Skullcandy üliodav ehitus. No tõsiselt, Superlux on ka plastikust tehtud, aga Superluxide lõhkumiseks tuleks ikka päris palju jõudu rakendada. Skullcandy'd tunduvad aga nii nõrgad, et lähevad juba käes hoides pooleks. Välimus on ka nagu ta on... maitse asi. Kahtlemata on Skullcandy'd mõeldud kaasaskandmiseks ning selle eest plusspunktid, et neid saab kokku pakkida. Samas on nad peas üpris ebamugavad, ei püsi üldse korralikult kõrvadel ning kui varem on vingutud, et Superluxide padjad on rõvedast kunstnahast, siis Skullcandy plastiknahk suudab nendest veelgi ebamugavam olla. Kõige rohkem kartsin ma Skullcandy'de heli, kuid tegelikult olid mu kartused vist isegi hullemad. Okei, bassi peaaegi ei eksisteeri ning kõrged toonid on kohutavalt teravad ning ebatäpsed, aga vähemalt olid mid-toonid üpris mõistlikud. Samas oli kogu heli justkui mingist vanast veneaegsest raadiost läbi lastud, kerge sahin või müra oli kogu aeg juures. Nii et ise ei ostaks neid isegi mitte 5€ eest, kahjuks aga maksavad väga-väga paljud selliste plastikjunnide eest mitmekümneid eurosid.


Superluxidel peaks ka veluurist padjad olema kaasas ?

Minul igatahes olid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2013 19:56:59 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Superluxidel peaks ka veluurist padjad olema kaasas ?

Minul igatahes olid.
Mu HD-681 evo'del olid ka. Pole viitsinud ära vahetada, ei ole eriti ebamugav... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 13.10.2013 15:25:57 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada kust võiksin leida Logitech G930-le uued kõrva padjad,pea kaks aastat kasutuses olnud ja nahk hakkab kooruma,põhiline mure nendega nagu olen igalt poolt uurinud.

viimati muutis Lehys 13.10.2013 15:39:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.