Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2013 12:18:47 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani.


Jah, vahel osad seadmed saavad üle WiFi netti probleemideta, vahel ainult ühte ei lasta netti, ülejäänud töötavad probleemideta.
Vahel saab ainult üks seade netti, teisi ligi ei lasta.
Seadmed, mis WiFi probleemide korral netti ei pööse ja millele on võimalik LAN kaabel sappa pista, saavad aga probleemideta välismaailma netiga ühenduse.

Juhtmevaba ühendus sureb ära. Traadiga ühendus toimib samas probleemideta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2013 12:38:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi, kes C++ d oskab, ei tahaks äkki ise kiirelt kirjutada addoni valmis.. põhi ju netist vabalt kättesaadav...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.07.2013 18:38:54 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja icon_lol.gif

Pigem see 100 asja, aga kõik mis ei ole keelatud on lubatud.
Kui dziisõs veel ei tea siis iptv'd vahitakse juba aastaid arvutist, elionil pole vaid mingit supporti sellele pakkuda ja iga mees nokitseb ise.

Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid.

Mul on arvuti, monitor, ei näe mõtet omada veel televiisorit, mis maksab tunduvalt rohkem, kui kogu arvutikomplekt.

Näiteks lätlastel on see asi tehtud. Ja ei paista nad eriti midagi kartvat.
Elioni probleem on vist see, et nad ei oska teha. Samas, kui oskajad mehed on kõik lahti lastud, ega siis ei saagi.
Või siis läheb aur suht mõttetute projektide peale. ala samsungi äpp, uus motorola kasutajaliides (mida ei saadagi kunagi normaalselt töötavana valmis) ja koduvalvekeskus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andiiler
HV vaatleja
andiiler

liitunud: 17.05.2013




sõnum 07.07.2013 18:47:18 vasta tsitaadiga

Seda kodujuhtimist oleks küll tulnud veel ja veel edasi lükata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 07.07.2013 19:25:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ramones kirjutas:
Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani.


Jah, vahel osad seadmed saavad üle WiFi netti probleemideta, vahel ainult ühte ei lasta netti, ülejäänud töötavad probleemideta.
Vahel saab ainult üks seade netti, teisi ligi ei lasta.
Seadmed, mis WiFi probleemide korral netti ei pööse ja millele on võimalik LAN kaabel sappa pista, saavad aga probleemideta välismaailma netiga ühenduse.

Juhtmevaba ühendus sureb ära. Traadiga ühendus toimib samas probleemideta.


Just hetk tagasi juhtus nii, et üks kaabliga järgi olevatest arvutitest sattus wifi seadmetega analoogse probleemi otsa, teistelt arvutitelt võrguühenduse äravõtmine probleemi ei lahenda. Sama olen täheldanud ka virtuaalmasinatega, mis on seadistatud nii, et nad põhisüsteemist erineva IP endale ruuterilt küsivad.

Seega
1) viga on ruuteris
2) juhtub nii traadita kui ka traadiga ühenduste korral
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2013 19:27:02 vasta tsitaadiga

siis kutsu tehnik koju ja pole rahapärast vaja muretseda thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.07.2013 19:27:49 vasta tsitaadiga

Elion on EMTga koostöös korduvalt üritanud Mobiilset TV'd turule tuua. Iga kord põrgatakse juristidega koos, kanalitootjate ja lepingute otsa, tehniline osa oleks suht lihtne kuna riistvara isegi selleks olemas. Igatahes asi susiseb pikemat aega, jumal teab millal kaane pealt ära lööb. Keegi mäletab siis apsaka tõttu oli esimese minutv rakendusega võimalik otse ka mõne kanali striimi näha icon_biggrin.gif
Suhteliselt idiootne nõue kõik võrgus ära piirata, äkki keegi jumala eest salvestab neid vanu filme ja seriaale mida kanalid edastavad :S

Teine asi on vastava teenuse ehitamise eest ka raha küsida, võib oletada, et kui Elion ka nutiseadme TV load ja asjad käima saab, muutub elavaks diskussiooniks teenuse hind. Aga see on siis juba tulevikuteema.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 07.07.2013 19:52:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
siis kutsu tehnik koju ja pole rahapärast vaja muretseda thumbs_up.gif


Tehnikule on sellist probleemi väga raske tutvustada mis "ise" tekib. Kui mina ei tea, kuidas viga reprodutseerida, siis ei tea ka tehnik ning sellega raiskan ma tema aega.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2013 19:54:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Elion on EMTga koostöös korduvalt üritanud Mobiilset TV'd turule tuua. Iga kord põrgatakse juristidega koos, kanalitootjate ja lepingute otsa, tehniline osa oleks suht lihtne kuna riistvara isegi selleks olemas. Igatahes asi susiseb pikemat aega, jumal teab millal kaane pealt ära lööb. Keegi mäletab siis apsaka tõttu oli esimese minutv rakendusega võimalik otse ka mõne kanali striimi näha icon_biggrin.gif
Suhteliselt idiootne nõue kõik võrgus ära piirata, äkki keegi jumala eest salvestab neid vanu filme ja seriaale mida kanalid edastavad :S

Teine asi on vastava teenuse ehitamise eest ka raha küsida, võib oletada, et kui Elion ka nutiseadme TV load ja asjad käima saab, muutub elavaks diskussiooniks teenuse hind. Aga see on siis juba tulevikuteema.
vaevalt nüüd lokaalvõrgus wifiga jagamine juriidika taga on - oleks vähemalt kohalikus wifivõrguski see luksus, sittagi thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.07.2013 20:11:20 vasta tsitaadiga

See mis indrekp välja tõi. Selle nimi on mugavuspõhjendus.
Elioni firmale (muidugi mitte ainult) on see tüüpiline.
Samas kui ikka TeliaSonera on käsu kätte andnud, et Elion peab tegelema huinamuina arendusega, siis mis teha?
Mõni tark kindlasti soovitaks, et koli siis Lätti.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 07.07.2013 20:12:13 vasta tsitaadiga

Nagu ma hetkel aru saan, siis peab arvutis siiski olema teine võrgukaart lahtiste kanalite vaatamiseks? See vahepealne arendus, et ühest pesast saaks nii interneedust kui DIGItv ei ole veel laivis?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2013 20:15:16 vasta tsitaadiga

Helistad klenditeenindusse ja lased teha ruuterile tarkvara uuenduse, saadki ühe võrgukaardiga hakkama, pole see helistamine niiväga hirmus tegevus midagi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2013 20:22:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Helistad klenditeenindusse ja lased teha ruuterile tarkvara uuenduse, saadki ühe võrgukaardiga hakkama, pole see helistamine niiväga hirmus tegevus midagi.

Seda siis ainult kui TG784 ruuter on kasutusel. TG789 ei saa ju veel.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goodkiller
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 07.07.2013 21:13:54 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Nagu ma hetkel aru saan, siis peab arvutis siiski olema teine võrgukaart lahtiste kanalite vaatamiseks? See vahepealne arendus, et ühest pesast saaks nii interneedust kui DIGItv ei ole veel laivis?


http://elionihuvilised.blogspot.se/2013/07/vahetame-valja-elioni-ruuteri.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 07.07.2013 23:34:43 vasta tsitaadiga

goodkiller kirjutas:
painkillah kirjutas:
Nagu ma hetkel aru saan, siis peab arvutis siiski olema teine võrgukaart lahtiste kanalite vaatamiseks? See vahepealne arendus, et ühest pesast saaks nii interneedust kui DIGItv ei ole veel laivis?


http://elionihuvilised.blogspot.se/2013/07/vahetame-valja-elioni-ruuteri.html

Vaatasin täna hommikul vana tarkvaraga (8.2.3.A) ruuteriga läpakas, millel Ubuntu ja XBMC. Sai ühe võrgukaardiga küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 08.07.2013 02:18:20 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd õieti aru saan, siis see teema on Elioni mahatapmiseks, virisemiseks ja muidu vingumiseks?
Virisen ka tibake: Elion ei too arvet koos praekanaga ukse taha!
Arved käivad liiga õigeaegselt!
Neti kiirus on lubatud miinimumist kõrgem!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2013 08:21:09 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
Kui ma nüüd õieti aru saan, siis see teema on Elioni mahatapmiseks, virisemiseks ja muidu vingumiseks?
Virisen ka tibake: Elion ei too arvet koos praekanaga ukse taha!
Arved käivad liiga õigeaegselt!
Neti kiirus on lubatud miinimumist kõrgem!

Eksid.. ei taha me elioni tappa.. pole plaaniski. plaanis on lihtsalt endal elu mugavaks tegemine, et ei peaks mitu meediaseadet olema, ning elioni kvaliteedi tõstmine.
mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.07.2013 08:47:01 vasta tsitaadiga

Vaadake, ma ei too põhjenda niikuinii ära, miks veel mobiilset televisiooni turul ei ole, ma lihtsalt tõin osa põhjuseid, miks see nii kaua aega võtab. Kas te pole märganud, et telekanalid tahavad ise seda äri ajama hakata, mitmetel on juba veebis kordussaated väljas ja reklaam vohiseb kõrval. Kuigi ka Starman (kes tahab 4G sagedusluba osta) ja STV on vihjanud sellele, et esmajärjekorras nutiseadmetes teenust pakkuda, kuid usun, et esimesena tuleb turule sellega Elion. Kõige lihtsam oleks vaid MinuTV rakendusele link lisada ja serveripargis dekoodrid tööle lükata. Kõige keerulisem on ikka poliitika, lepingud, juriidika ja lõpuks on raske kokku leppida, kes raha taskusse paneb.
Ahjaa, kes siin arvas, et sisevõrgus võiks ju toimida. Elion on ka sellele mõelnud, et koduses majapidamises võiks ju any device pilt saadav olla. Võimalik, et see ka enne teoks saab kui maailmale uks lahti tehakse. Sellisel lahendusel on samuti omad tingimsused, teeb tehniliselt asja keerukamaks. Kui lepinguga kohustad pilti ainult kliendi kodus näitama, kuidas veendud, et klient seda mingi pordisuunamistega kohe kogu maailmale lahti ei tee?
Näete ju ise kui hakkajad on meie foorumlased, ma usun, et see kahvel.ee/Elioni huvilised uudis võib Elionile paraja probleemi juristidega tekitada mis tähendab pidurit võibolla mitmele projektile.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2013 09:23:27 vasta tsitaadiga

Krüpteering / lukk on loomadele. Need kes tahavad oma kraami ilma koopiakaitseta saada saavad seda nagunii. Need kes ei taha ei tegele sellega nagunii.

Seega, raha mahavisatud.

Võiks sellest lõpuks aru saada ja raha säästa / teenused kiiremini kasutusse icon_smile.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andiiler
HV vaatleja
andiiler

liitunud: 17.05.2013




sõnum 08.07.2013 09:27:22 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:
mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s)

Kas DigiTV oled aktiveerinud + lisa vaatamiskoha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2013 12:55:39 vasta tsitaadiga

Ma ei räägi murdmisest, ma räägin, et kogu selle materjali saab nagunii kätte kui tahtmist ja huvi on.

Loe mida kirjutasin, mitte ära osata.
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.07.2013 19:12:37 vasta tsitaadiga

devilman, otseselt siin foorumis arutleda piraatluse teemal (kuidas mingit Eestis pakutavat tasulist teenust häkkida jne.) pole lubatud. Tuletan meelde registreerumistingimusi:

tsitaat:
Hinnavaatlus ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs HinnaVaatlusele võidakse blokeerida!

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2013 20:37:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
devilman, otseselt siin foorumis arutleda piraatluse teemal (kuidas mingit Eestis pakutavat tasulist teenust häkkida jne.) pole lubatud. Tuletan meelde registreerumistingimusi:

tsitaat:
Hinnavaatlus ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs HinnaVaatlusele võidakse blokeerida!


Mina pole mitte midagi murnud lahti... Ma kaasutasin antud teema tegemiseks ainult vabalt kättesaadavaid allikaid. praktiliselt ei ole ma pidanud ühtegi rida koodi ka kirjutama, et seda teha(sest kõik on ju netis kättesaadav).. Tuli vaid legoklotsid omavahel kokku sobitada ja voilá, Elioni onud on kurjad

andiiler kirjutas:
mikk150 kirjutas:
mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s)

Kas DigiTV oled aktiveerinud + lisa vaatamiskoha?

Jah(kuidas ma DigiTV d näen??), Ei(kui 12Mbit/s kaablist ei saa 10tki kätte eriti, mida siis rohkem tahta). Olen pöördunud Elioni poole palvega panna mulle 16Mbit/s taha, aga kuna kaabel on pehmelt öeldes pask(mitte mainida 4 aastat tagasi välja vahetatud Elioni poolt) siis ei saa nad mulle paremat netti pakkuda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 10.07.2013 15:40:05 vasta tsitaadiga

Kellel siin koos minuga probleem oli wifi ja muude seadmete ühendumisega ruuterisse, palun kirjutage pikk kiri sellest Elionile. Põhimõtteliselt mainige ära, et siis veebilehed ei avane, pingida saab ja ruuteri confi lehte saab külastada. Kindlasti kirjutage ka kelle nimel või millisel aadressil antud ruuter asub. Nad lubasid asja vaadata, kui nad leiavad sarnaseid juhtumeid.

https://www.elion.ee/kontakt/kontaktinfo
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.07.2013 15:42:29 vasta tsitaadiga

Ingram, võtan asja ette.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.