Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 21:52:53 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Huvitaval kombel sain täna XBMC-ga telekanalid tööle (arvutis). Paar päeva tagasi jamasin mis kole ja mängima ei hakanud. Nüüd omaarust lisasin täpselt sama pvr kliendi ja hakkas kohe mängima.

Eh krt ei tööta ikka. Õigemini töötab, kui mul ProgDVB mängib parajasti just seda kanalit, mida XBMC-ga vaadata tahan. Vahepeal hakkab seda kanalit mängima, kui eelnevalt see kanal töötas, XBMC sulgesin ja uuesti avasin (kui progdvb ei tööta). Aga kohe kui kanalivahetuse teen, siis ei mängi toda kanalit ja siis enam ka seda kanalit, mis ennem mängis.

Proovitud mitme erineva kanaliga.

Krt pole ühtegi programmi, mis suudaks ilma bugideta mängida IPTV-d, kasutada epg-d ning sisaldaks timeshifti. kopp.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.07.2013 22:32:37 vasta tsitaadiga

tundub, et miskit kanali subscribe'imisega mäda.

ProgDVB "tellib" kanali, aga XBMC millegipärast sellega hakkama ei saa.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 22:47:39 vasta tsitaadiga

siinus, vist jah. System all näitab õigesti võrgu IP-d (10.*).

http://elionihuvilised.blogspot.com/2013/07/vahetame-valja-elioni-digiboxi.html

Seal näitab PVR kliendi versiooniks 1.6, mul on 0.1.3 ja uuemat ei suutnud netist leida, et alla laadida.

1.6 on vist mingi linuxi jaoks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2013 01:07:47 vasta tsitaadiga

Ei oska tõesti kaasa rääkida. Mingi XBMC enda teema.
Lõin hetkel telefonis XBMC lahti.
http://i.imgur.com/swnvP0T.jpg
Kas neist add-on'idest pole miskit kasu? Või ma olen omadega vales kohas...
Sry, ma absoluutselt pole kursis. Ma ise vaatan pilti udpxy kaudu.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 01:32:32 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Ei oska tõesti kaasa rääkida. Mingi XBMC enda teema.
Lõin hetkel telefonis XBMC lahti.
http://i.imgur.com/swnvP0T.jpg
Kas neist add-on'idest pole miskit kasu? Või ma olen omadega vales kohas...
Sry, ma absoluutselt pole kursis. Ma ise vaatan pilti udpxy kaudu.


Üle WIFI sa pilti ei näe.. kui sa telefonile kuidagi kaablit taha susata ei saa(kahtlen, et saad) siis pole mõtet proovidagi..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 01:52:43 vasta tsitaadiga

varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2013 02:17:12 vasta tsitaadiga

ei ma lihtsalt tõin väikse kuvapaugu XBMC'st. vahet pole, kas telefonist või misiganes seadmest. tudilordludi on kaabli otsas ju.


Kuna temajaoks 5Mbit/s alla on piisav, järelikult nokib vaid arvutist.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 11:27:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja icon_lol.gif

Pigem see 100 asja, aga kõik mis ei ole keelatud on lubatud.
Kui dziisõs veel ei tea siis iptv'd vahitakse juba aastaid arvutist, elionil pole vaid mingit supporti sellele pakkuda ja iga mees nokitseb ise.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 11:44:25 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:

Üle WIFI sa pilti ei näe.. kui sa telefonile kuidagi kaablit taha susata ei saa(kahtlen, et saad) siis pole mõtet proovidagi..


Pole nõus. Mõned hetked tagasi tehtud pilt Nexus 7 ekraanilt. Elioni kanalid tulevad seadmesse wifiga.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.07.2013 13:05:28 vasta tsitaadiga

Superluks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 14:54:50 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Superluks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis programmiga?
Kuskil õpetus olemas?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 15:06:02 vasta tsitaadiga

dentartu kirjutas:
olafsand kirjutas:
Superluks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis programmiga?
Kuskil õpetus olemas?


Nii kirjutasin mina kasutajale olafsand ja tema sai asja toimima.
tsitaat:
Sul on tarvis töötavat arvutit. Mul üks masin pidevalt käib. Sellele on installitud 2 võrgukaarti ning tarkvara nimega udp to http proxy, saadaval siit: http://borpas.info/utils . Installid ära, kui sul on kanalilist olemas, siis pole muud, kui seadistada see proge ära, vastavad pordid, kust võrgukaardilt udp striim tuleb jne, seejärel pleilisti modida selliselt, et seal on viide sinu arvutile, näeb see välja selline:
#EXTINF:0,ETV
http://192.168.1.65:1234/udp/239.3.1.1:1234


Pleilist näiteks dropboxiga oma mobiilsesse seadmesse. Või millega iganes hea ja lihtne jagada on.
Androidis on mul installitud programmid:
MX Player ja IPTV proge ( https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv )
Näitad pleilisti sellele IPTV programmile ette ning käivitad selle.

Hea ja lihtne lahendus mu arust, miinuseks on töötav arvuti, mis tegeleb siis udp striimi pritsimisega kohalikku võrku.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 19:22:47 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja icon_lol.gif

Pigem see 100 asja, aga kõik mis ei ole keelatud on lubatud.
Kui dziisõs veel ei tea siis iptv'd vahitakse juba aastaid arvutist, elionil pole vaid mingit supporti sellele pakkuda ja iga mees nokitseb ise.

Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid.

Mul on arvuti, monitor, ei näe mõtet omada veel televiisorit, mis maksab tunduvalt rohkem, kui kogu arvutikomplekt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2013 19:27:40 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid.

Programm võib olemas olla, aga krüptovõtmeid sulle ikka ei anta.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 19:37:31 vasta tsitaadiga

Seal peab olema jah selline kinnine süsteem, millele kasutaja ise mitte kuidagi ligi ei pääseks. Arvutist ei saa ilmselt veel niipea ametlikult kanaleid vaadata.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 19:39:29 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid.

Programm võib olemas olla, aga krüptovõtmeid sulle ikka ei anta.

Miks mitte? Üks võti per modem per klient.

Ma tahaks näiteks Nat Geo HD, aga ei saa. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2013 19:40:55 vasta tsitaadiga

eiei, see krüptovärk toimib natuke teistmoodi.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 19:42:02 vasta tsitaadiga

Siis peaks see võti olema ühekordselt kasutatav, vahetad kanalit, saad kohe uue võtme. Vaevalt keegi seda teha viitsib.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 19:48:21 vasta tsitaadiga

Nojah, unistada ju võib. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2013 19:55:22 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:


Ma tahaks näiteks Nat Geo HD, aga ei saa. thumbs_down.gif

sop://broker.sopcast.com:3912/80397 saab ikka, hd leiaks ka kui viitsiks otsida icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.07.2013 21:48:18 vasta tsitaadiga

Ingram kirjutas:
Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib).
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 06.07.2013 22:00:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Ingram kirjutas:
Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib).
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8


Proovitud, ei aita. Pealegi, domeeninimede järgi pingimine ei tohiks toimida, kui DNS-iga ühendust ei saadaks, niiet viga ei ole selles.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.07.2013 23:04:45 vasta tsitaadiga

Ingram kirjutas:
libe kirjutas:
Ingram kirjutas:
Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib).
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8


Proovitud, ei aita. Pealegi, domeeninimede järgi pingimine ei tohiks toimida, kui DNS-iga ühendust ei saadaks, niiet viga ei ole selles.


Probleem peaks/võiks sul siis ka olla selline, et üle WiFi välismaailma netti ei saa, kuid sisevõrgus seadmete vahel ühendus on olemas?
Kui aga selle WiFi probleemi korral ühendad LAN kaabli arvuti ja ruuteri vahele, on nett koheselt olemas.
WiFi kaudu aga välisvõrku ruuter seadmeid ei lase.
Probleem on ikka ruuteris, et kaabliga nett toimib, WiFi kaudu asja ajades saadetakse aga sind su arvutiga kukele.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 06.07.2013 23:15:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ingram kirjutas:
libe kirjutas:
Ingram kirjutas:
Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib).
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8


Proovitud, ei aita. Pealegi, domeeninimede järgi pingimine ei tohiks toimida, kui DNS-iga ühendust ei saadaks, niiet viga ei ole selles.


Probleem peaks/võiks sul siis ka olla selline, et üle WiFi välismaailma netti ei saa, kuid sisevõrgus seadmete vahel ühendus on olemas?
Kui aga selle WiFi probleemi korral ühendad LAN kaabli arvuti ja ruuteri vahele, on nett koheselt olemas.
WiFi kaudu aga välisvõrku ruuter seadmeid ei lase.
Probleem on ikka ruuteris, et kaabliga nett toimib, WiFi kaudu asja ajades saadetakse aga sind su arvutiga kukele.


Midagi sellist. Ma pole proovinud kaablit järgi pista, aga samas kaabli taga olevad arvutid nagu häiritud ei ole.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 02:49:23 vasta tsitaadiga

Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2013 12:18:47 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani.


Jah, vahel osad seadmed saavad üle WiFi netti probleemideta, vahel ainult ühte ei lasta netti, ülejäänud töötavad probleemideta.
Vahel saab ainult üks seade netti, teisi ligi ei lasta.
Seadmed, mis WiFi probleemide korral netti ei pööse ja millele on võimalik LAN kaabel sappa pista, saavad aga probleemideta välismaailma netiga ühenduse.

Juhtmevaba ühendus sureb ära. Traadiga ühendus toimib samas probleemideta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 12:38:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi, kes C++ d oskab, ei tahaks äkki ise kiirelt kirjutada addoni valmis.. põhi ju netist vabalt kättesaadav...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.07.2013 18:38:54 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja icon_lol.gif

Pigem see 100 asja, aga kõik mis ei ole keelatud on lubatud.
Kui dziisõs veel ei tea siis iptv'd vahitakse juba aastaid arvutist, elionil pole vaid mingit supporti sellele pakkuda ja iga mees nokitseb ise.

Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid.

Mul on arvuti, monitor, ei näe mõtet omada veel televiisorit, mis maksab tunduvalt rohkem, kui kogu arvutikomplekt.

Näiteks lätlastel on see asi tehtud. Ja ei paista nad eriti midagi kartvat.
Elioni probleem on vist see, et nad ei oska teha. Samas, kui oskajad mehed on kõik lahti lastud, ega siis ei saagi.
Või siis läheb aur suht mõttetute projektide peale. ala samsungi äpp, uus motorola kasutajaliides (mida ei saadagi kunagi normaalselt töötavana valmis) ja koduvalvekeskus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andiiler
HV vaatleja
andiiler

liitunud: 17.05.2013




sõnum 07.07.2013 18:47:18 vasta tsitaadiga

Seda kodujuhtimist oleks küll tulnud veel ja veel edasi lükata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 07.07.2013 19:25:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ramones kirjutas:
Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani.


Jah, vahel osad seadmed saavad üle WiFi netti probleemideta, vahel ainult ühte ei lasta netti, ülejäänud töötavad probleemideta.
Vahel saab ainult üks seade netti, teisi ligi ei lasta.
Seadmed, mis WiFi probleemide korral netti ei pööse ja millele on võimalik LAN kaabel sappa pista, saavad aga probleemideta välismaailma netiga ühenduse.

Juhtmevaba ühendus sureb ära. Traadiga ühendus toimib samas probleemideta.


Just hetk tagasi juhtus nii, et üks kaabliga järgi olevatest arvutitest sattus wifi seadmetega analoogse probleemi otsa, teistelt arvutitelt võrguühenduse äravõtmine probleemi ei lahenda. Sama olen täheldanud ka virtuaalmasinatega, mis on seadistatud nii, et nad põhisüsteemist erineva IP endale ruuterilt küsivad.

Seega
1) viga on ruuteris
2) juhtub nii traadita kui ka traadiga ühenduste korral
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2013 19:27:02 vasta tsitaadiga

siis kutsu tehnik koju ja pole rahapärast vaja muretseda thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 19:27:49 vasta tsitaadiga

Elion on EMTga koostöös korduvalt üritanud Mobiilset TV'd turule tuua. Iga kord põrgatakse juristidega koos, kanalitootjate ja lepingute otsa, tehniline osa oleks suht lihtne kuna riistvara isegi selleks olemas. Igatahes asi susiseb pikemat aega, jumal teab millal kaane pealt ära lööb. Keegi mäletab siis apsaka tõttu oli esimese minutv rakendusega võimalik otse ka mõne kanali striimi näha icon_biggrin.gif
Suhteliselt idiootne nõue kõik võrgus ära piirata, äkki keegi jumala eest salvestab neid vanu filme ja seriaale mida kanalid edastavad :S

Teine asi on vastava teenuse ehitamise eest ka raha küsida, võib oletada, et kui Elion ka nutiseadme TV load ja asjad käima saab, muutub elavaks diskussiooniks teenuse hind. Aga see on siis juba tulevikuteema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 07.07.2013 19:52:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
siis kutsu tehnik koju ja pole rahapärast vaja muretseda thumbs_up.gif


Tehnikule on sellist probleemi väga raske tutvustada mis "ise" tekib. Kui mina ei tea, kuidas viga reprodutseerida, siis ei tea ka tehnik ning sellega raiskan ma tema aega.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2013 19:54:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Elion on EMTga koostöös korduvalt üritanud Mobiilset TV'd turule tuua. Iga kord põrgatakse juristidega koos, kanalitootjate ja lepingute otsa, tehniline osa oleks suht lihtne kuna riistvara isegi selleks olemas. Igatahes asi susiseb pikemat aega, jumal teab millal kaane pealt ära lööb. Keegi mäletab siis apsaka tõttu oli esimese minutv rakendusega võimalik otse ka mõne kanali striimi näha icon_biggrin.gif
Suhteliselt idiootne nõue kõik võrgus ära piirata, äkki keegi jumala eest salvestab neid vanu filme ja seriaale mida kanalid edastavad :S

Teine asi on vastava teenuse ehitamise eest ka raha küsida, võib oletada, et kui Elion ka nutiseadme TV load ja asjad käima saab, muutub elavaks diskussiooniks teenuse hind. Aga see on siis juba tulevikuteema.
vaevalt nüüd lokaalvõrgus wifiga jagamine juriidika taga on - oleks vähemalt kohalikus wifivõrguski see luksus, sittagi thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.07.2013 20:11:20 vasta tsitaadiga

See mis indrekp välja tõi. Selle nimi on mugavuspõhjendus.
Elioni firmale (muidugi mitte ainult) on see tüüpiline.
Samas kui ikka TeliaSonera on käsu kätte andnud, et Elion peab tegelema huinamuina arendusega, siis mis teha?
Mõni tark kindlasti soovitaks, et koli siis Lätti.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 20:12:13 vasta tsitaadiga

Nagu ma hetkel aru saan, siis peab arvutis siiski olema teine võrgukaart lahtiste kanalite vaatamiseks? See vahepealne arendus, et ühest pesast saaks nii interneedust kui DIGItv ei ole veel laivis?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 20:15:16 vasta tsitaadiga

Helistad klenditeenindusse ja lased teha ruuterile tarkvara uuenduse, saadki ühe võrgukaardiga hakkama, pole see helistamine niiväga hirmus tegevus midagi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2013 20:22:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Helistad klenditeenindusse ja lased teha ruuterile tarkvara uuenduse, saadki ühe võrgukaardiga hakkama, pole see helistamine niiväga hirmus tegevus midagi.

Seda siis ainult kui TG784 ruuter on kasutusel. TG789 ei saa ju veel.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goodkiller
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 07.07.2013 21:13:54 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Nagu ma hetkel aru saan, siis peab arvutis siiski olema teine võrgukaart lahtiste kanalite vaatamiseks? See vahepealne arendus, et ühest pesast saaks nii interneedust kui DIGItv ei ole veel laivis?


http://elionihuvilised.blogspot.se/2013/07/vahetame-valja-elioni-ruuteri.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 07.07.2013 23:34:43 vasta tsitaadiga

goodkiller kirjutas:
painkillah kirjutas:
Nagu ma hetkel aru saan, siis peab arvutis siiski olema teine võrgukaart lahtiste kanalite vaatamiseks? See vahepealne arendus, et ühest pesast saaks nii interneedust kui DIGItv ei ole veel laivis?


http://elionihuvilised.blogspot.se/2013/07/vahetame-valja-elioni-ruuteri.html

Vaatasin täna hommikul vana tarkvaraga (8.2.3.A) ruuteriga läpakas, millel Ubuntu ja XBMC. Sai ühe võrgukaardiga küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 08.07.2013 02:18:20 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd õieti aru saan, siis see teema on Elioni mahatapmiseks, virisemiseks ja muidu vingumiseks?
Virisen ka tibake: Elion ei too arvet koos praekanaga ukse taha!
Arved käivad liiga õigeaegselt!
Neti kiirus on lubatud miinimumist kõrgem!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 08:21:09 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
Kui ma nüüd õieti aru saan, siis see teema on Elioni mahatapmiseks, virisemiseks ja muidu vingumiseks?
Virisen ka tibake: Elion ei too arvet koos praekanaga ukse taha!
Arved käivad liiga õigeaegselt!
Neti kiirus on lubatud miinimumist kõrgem!

Eksid.. ei taha me elioni tappa.. pole plaaniski. plaanis on lihtsalt endal elu mugavaks tegemine, et ei peaks mitu meediaseadet olema, ning elioni kvaliteedi tõstmine.
mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 08:47:01 vasta tsitaadiga

Vaadake, ma ei too põhjenda niikuinii ära, miks veel mobiilset televisiooni turul ei ole, ma lihtsalt tõin osa põhjuseid, miks see nii kaua aega võtab. Kas te pole märganud, et telekanalid tahavad ise seda äri ajama hakata, mitmetel on juba veebis kordussaated väljas ja reklaam vohiseb kõrval. Kuigi ka Starman (kes tahab 4G sagedusluba osta) ja STV on vihjanud sellele, et esmajärjekorras nutiseadmetes teenust pakkuda, kuid usun, et esimesena tuleb turule sellega Elion. Kõige lihtsam oleks vaid MinuTV rakendusele link lisada ja serveripargis dekoodrid tööle lükata. Kõige keerulisem on ikka poliitika, lepingud, juriidika ja lõpuks on raske kokku leppida, kes raha taskusse paneb.
Ahjaa, kes siin arvas, et sisevõrgus võiks ju toimida. Elion on ka sellele mõelnud, et koduses majapidamises võiks ju any device pilt saadav olla. Võimalik, et see ka enne teoks saab kui maailmale uks lahti tehakse. Sellisel lahendusel on samuti omad tingimsused, teeb tehniliselt asja keerukamaks. Kui lepinguga kohustad pilti ainult kliendi kodus näitama, kuidas veendud, et klient seda mingi pordisuunamistega kohe kogu maailmale lahti ei tee?
Näete ju ise kui hakkajad on meie foorumlased, ma usun, et see kahvel.ee/Elioni huvilised uudis võib Elionile paraja probleemi juristidega tekitada mis tähendab pidurit võibolla mitmele projektile.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 09:23:27 vasta tsitaadiga

Krüpteering / lukk on loomadele. Need kes tahavad oma kraami ilma koopiakaitseta saada saavad seda nagunii. Need kes ei taha ei tegele sellega nagunii.

Seega, raha mahavisatud.

Võiks sellest lõpuks aru saada ja raha säästa / teenused kiiremini kasutusse icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andiiler
HV vaatleja
andiiler

liitunud: 17.05.2013




sõnum 08.07.2013 09:27:22 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:
mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s)

Kas DigiTV oled aktiveerinud + lisa vaatamiskoha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 12:55:39 vasta tsitaadiga

Ma ei räägi murdmisest, ma räägin, et kogu selle materjali saab nagunii kätte kui tahtmist ja huvi on.

Loe mida kirjutasin, mitte ära osata.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2013 19:12:37 vasta tsitaadiga

devilman, otseselt siin foorumis arutleda piraatluse teemal (kuidas mingit Eestis pakutavat tasulist teenust häkkida jne.) pole lubatud. Tuletan meelde registreerumistingimusi:

tsitaat:
Hinnavaatlus ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs HinnaVaatlusele võidakse blokeerida!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 20:37:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
devilman, otseselt siin foorumis arutleda piraatluse teemal (kuidas mingit Eestis pakutavat tasulist teenust häkkida jne.) pole lubatud. Tuletan meelde registreerumistingimusi:

tsitaat:
Hinnavaatlus ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs HinnaVaatlusele võidakse blokeerida!


Mina pole mitte midagi murnud lahti... Ma kaasutasin antud teema tegemiseks ainult vabalt kättesaadavaid allikaid. praktiliselt ei ole ma pidanud ühtegi rida koodi ka kirjutama, et seda teha(sest kõik on ju netis kättesaadav).. Tuli vaid legoklotsid omavahel kokku sobitada ja voilá, Elioni onud on kurjad

andiiler kirjutas:
mikk150 kirjutas:
mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s)

Kas DigiTV oled aktiveerinud + lisa vaatamiskoha?

Jah(kuidas ma DigiTV d näen??), Ei(kui 12Mbit/s kaablist ei saa 10tki kätte eriti, mida siis rohkem tahta). Olen pöördunud Elioni poole palvega panna mulle 16Mbit/s taha, aga kuna kaabel on pehmelt öeldes pask(mitte mainida 4 aastat tagasi välja vahetatud Elioni poolt) siis ei saa nad mulle paremat netti pakkuda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 10.07.2013 15:40:05 vasta tsitaadiga

Kellel siin koos minuga probleem oli wifi ja muude seadmete ühendumisega ruuterisse, palun kirjutage pikk kiri sellest Elionile. Põhimõtteliselt mainige ära, et siis veebilehed ei avane, pingida saab ja ruuteri confi lehte saab külastada. Kindlasti kirjutage ka kelle nimel või millisel aadressil antud ruuter asub. Nad lubasid asja vaadata, kui nad leiavad sarnaseid juhtumeid.

https://www.elion.ee/kontakt/kontaktinfo
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.07.2013 15:42:29 vasta tsitaadiga

Ingram, võtan asja ette.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.