|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
05.07.2013 21:52:53
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Huvitaval kombel sain täna XBMC-ga telekanalid tööle (arvutis). Paar päeva tagasi jamasin mis kole ja mängima ei hakanud. Nüüd omaarust lisasin täpselt sama pvr kliendi ja hakkas kohe mängima. |
Eh krt ei tööta ikka. Õigemini töötab, kui mul ProgDVB mängib parajasti just seda kanalit, mida XBMC-ga vaadata tahan. Vahepeal hakkab seda kanalit mängima, kui eelnevalt see kanal töötas, XBMC sulgesin ja uuesti avasin (kui progdvb ei tööta). Aga kohe kui kanalivahetuse teen, siis ei mängi toda kanalit ja siis enam ka seda kanalit, mis ennem mängis.
Proovitud mitme erineva kanaliga.
Krt pole ühtegi programmi, mis suudaks ilma bugideta mängida IPTV-d, kasutada epg-d ning sisaldaks timeshifti.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
05.07.2013 22:32:37
|
|
|
tundub, et miskit kanali subscribe'imisega mäda.
ProgDVB "tellib" kanali, aga XBMC millegipärast sellega hakkama ei saa.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.07.2013 01:07:47
|
|
|
Ei oska tõesti kaasa rääkida. Mingi XBMC enda teema.
Lõin hetkel telefonis XBMC lahti.
http://i.imgur.com/swnvP0T.jpg
Kas neist add-on'idest pole miskit kasu? Või ma olen omadega vales kohas...
Sry, ma absoluutselt pole kursis. Ma ise vaatan pilti udpxy kaudu.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
06.07.2013 01:32:32
|
|
|
| siinus kirjutas: |
Ei oska tõesti kaasa rääkida. Mingi XBMC enda teema.
Lõin hetkel telefonis XBMC lahti.
http://i.imgur.com/swnvP0T.jpg
Kas neist add-on'idest pole miskit kasu? Või ma olen omadega vales kohas...
Sry, ma absoluutselt pole kursis. Ma ise vaatan pilti udpxy kaudu. |
Üle WIFI sa pilti ei näe.. kui sa telefonile kuidagi kaablit taha susata ei saa(kahtlen, et saad) siis pole mõtet proovidagi..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.07.2013 01:52:43
|
|
|
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.07.2013 02:17:12
|
|
|
ei ma lihtsalt tõin väikse kuvapaugu XBMC'st. vahet pole, kas telefonist või misiganes seadmest. tudilordludi on kaabli otsas ju.
Kuna temajaoks 5Mbit/s alla on piisav, järelikult nokib vaid arvutist.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.07.2013 11:27:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja  |
Pigem see 100 asja, aga kõik mis ei ole keelatud on lubatud.
Kui dziisõs veel ei tea siis iptv'd vahitakse juba aastaid arvutist, elionil pole vaid mingit supporti sellele pakkuda ja iga mees nokitseb ise.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
06.07.2013 11:44:25
|
|
|
| mikk150 kirjutas: |
Üle WIFI sa pilti ei näe.. kui sa telefonile kuidagi kaablit taha susata ei saa(kahtlen, et saad) siis pole mõtet proovidagi.. |
Pole nõus. Mõned hetked tagasi tehtud pilt Nexus 7 ekraanilt. Elioni kanalid tulevad seadmesse wifiga.
Spoiler 
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.07.2013 13:05:28
|
|
|
Superluks.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
06.07.2013 14:54:50
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Superluks.
Spoiler 
|
Mis programmiga?
Kuskil õpetus olemas?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
06.07.2013 15:06:02
|
|
|
| dentartu kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Superluks.
Spoiler 
|
Mis programmiga?
Kuskil õpetus olemas? |
Nii kirjutasin mina kasutajale olafsand ja tema sai asja toimima.
| tsitaat: |
Sul on tarvis töötavat arvutit. Mul üks masin pidevalt käib. Sellele on installitud 2 võrgukaarti ning tarkvara nimega udp to http proxy, saadaval siit: http://borpas.info/utils . Installid ära, kui sul on kanalilist olemas, siis pole muud, kui seadistada see proge ära, vastavad pordid, kust võrgukaardilt udp striim tuleb jne, seejärel pleilisti modida selliselt, et seal on viide sinu arvutile, näeb see välja selline:
#EXTINF:0,ETV
http://192.168.1.65:1234/udp/239.3.1.1:1234 |
Pleilist näiteks dropboxiga oma mobiilsesse seadmesse. Või millega iganes hea ja lihtne jagada on.
Androidis on mul installitud programmid:
MX Player ja IPTV proge ( https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv )
Näitad pleilisti sellele IPTV programmile ette ning käivitad selle.
Hea ja lihtne lahendus mu arust, miinuseks on töötav arvuti, mis tegeleb siis udp striimi pritsimisega kohalikku võrku. |
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
06.07.2013 19:22:47
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja  |
Pigem see 100 asja, aga kõik mis ei ole keelatud on lubatud.
Kui dziisõs veel ei tea siis iptv'd vahitakse juba aastaid arvutist, elionil pole vaid mingit supporti sellele pakkuda ja iga mees nokitseb ise. |
Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid.
Mul on arvuti, monitor, ei näe mõtet omada veel televiisorit, mis maksab tunduvalt rohkem, kui kogu arvutikomplekt.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.07.2013 19:27:40
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid. |
Programm võib olemas olla, aga krüptovõtmeid sulle ikka ei anta.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.07.2013 19:37:31
|
|
|
| Seal peab olema jah selline kinnine süsteem, millele kasutaja ise mitte kuidagi ligi ei pääseks. Arvutist ei saa ilmselt veel niipea ametlikult kanaleid vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
06.07.2013 19:39:29
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid. |
Programm võib olemas olla, aga krüptovõtmeid sulle ikka ei anta. |
Miks mitte? Üks võti per modem per klient.
Ma tahaks näiteks Nat Geo HD, aga ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.07.2013 19:40:55
|
|
|
eiei, see krüptovärk toimib natuke teistmoodi.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.07.2013 19:42:02
|
|
|
| Siis peaks see võti olema ühekordselt kasutatav, vahetad kanalit, saad kohe uue võtme. Vaevalt keegi seda teha viitsib.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
06.07.2013 19:48:21
|
|
|
Nojah, unistada ju võib.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.07.2013 19:55:22
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
Ma tahaks näiteks Nat Geo HD, aga ei saa.  |
sop://broker.sopcast.com:3912/80397 saab ikka, hd leiaks ka kui viitsiks otsida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.07.2013 21:48:18
|
|
|
| Ingram kirjutas: |
| Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib). |
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
06.07.2013 22:00:17
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Ingram kirjutas: |
| Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib). |
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8 |
Proovitud, ei aita. Pealegi, domeeninimede järgi pingimine ei tohiks toimida, kui DNS-iga ühendust ei saadaks, niiet viga ei ole selles.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.07.2013 23:04:45
|
|
|
| Ingram kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Ingram kirjutas: |
| Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib). |
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8 |
Proovitud, ei aita. Pealegi, domeeninimede järgi pingimine ei tohiks toimida, kui DNS-iga ühendust ei saadaks, niiet viga ei ole selles. |
Probleem peaks/võiks sul siis ka olla selline, et üle WiFi välismaailma netti ei saa, kuid sisevõrgus seadmete vahel ühendus on olemas?
Kui aga selle WiFi probleemi korral ühendad LAN kaabli arvuti ja ruuteri vahele, on nett koheselt olemas.
WiFi kaudu aga välisvõrku ruuter seadmeid ei lase.
Probleem on ikka ruuteris, et kaabliga nett toimib, WiFi kaudu asja ajades saadetakse aga sind su arvutiga kukele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
06.07.2013 23:15:27
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Ingram kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Ingram kirjutas: |
| Kas 789 wifi probleemile mõni töötav lahendus ka leidub või on saabumas? (see tähendab et wifi ühendus eksisteerib, pingida saab, aga veebilehed ei avane, pärast release-renew'd kõik toimib). |
meenutab siin mingit analoogset jant DNS'iga, proovi mingit google DNS'i 8.8.8.8 |
Proovitud, ei aita. Pealegi, domeeninimede järgi pingimine ei tohiks toimida, kui DNS-iga ühendust ei saadaks, niiet viga ei ole selles. |
Probleem peaks/võiks sul siis ka olla selline, et üle WiFi välismaailma netti ei saa, kuid sisevõrgus seadmete vahel ühendus on olemas?
Kui aga selle WiFi probleemi korral ühendad LAN kaabli arvuti ja ruuteri vahele, on nett koheselt olemas.
WiFi kaudu aga välisvõrku ruuter seadmeid ei lase.
Probleem on ikka ruuteris, et kaabliga nett toimib, WiFi kaudu asja ajades saadetakse aga sind su arvutiga kukele. |
Midagi sellist. Ma pole proovinud kaablit järgi pista, aga samas kaabli taga olevad arvutid nagu häiritud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
07.07.2013 02:49:23
|
|
|
| Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.07.2013 12:18:47
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani. |
Jah, vahel osad seadmed saavad üle WiFi netti probleemideta, vahel ainult ühte ei lasta netti, ülejäänud töötavad probleemideta.
Vahel saab ainult üks seade netti, teisi ligi ei lasta.
Seadmed, mis WiFi probleemide korral netti ei pööse ja millele on võimalik LAN kaabel sappa pista, saavad aga probleemideta välismaailma netiga ühenduse.
Juhtmevaba ühendus sureb ära. Traadiga ühendus toimib samas probleemideta.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
07.07.2013 12:38:38
|
|
|
| Kas keegi, kes C++ d oskab, ei tahaks äkki ise kiirelt kirjutada addoni valmis.. põhi ju netist vabalt kättesaadav...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.07.2013 18:38:54
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
varsti tuleb indrek ja sõimab teid pahadeks, varasteks ja veel 100 asja  |
Pigem see 100 asja, aga kõik mis ei ole keelatud on lubatud.
Kui dziisõs veel ei tea siis iptv'd vahitakse juba aastaid arvutist, elionil pole vaid mingit supporti sellele pakkuda ja iga mees nokitseb ise. |
Aga võiks küll olla. Programm, millega saaks vaadata ka tellitud krüptitud kanaleid.
Mul on arvuti, monitor, ei näe mõtet omada veel televiisorit, mis maksab tunduvalt rohkem, kui kogu arvutikomplekt. |
Näiteks lätlastel on see asi tehtud. Ja ei paista nad eriti midagi kartvat.
Elioni probleem on vist see, et nad ei oska teha. Samas, kui oskajad mehed on kõik lahti lastud, ega siis ei saagi.
Või siis läheb aur suht mõttetute projektide peale. ala samsungi äpp, uus motorola kasutajaliides (mida ei saadagi kunagi normaalselt töötavana valmis) ja koduvalvekeskus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andiiler
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2013
|
07.07.2013 18:47:18
|
|
|
| Seda kodujuhtimist oleks küll tulnud veel ja veel edasi lükata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
07.07.2013 19:25:24
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
| Ingram, kusjuures probleem on veel selline, et ruuter ise oma suva järgi osad seadmed laseb WiFi-ga netti osasid mitte. Konkreetne kogemus ruuteriga, kus WD Live meediamängija streamis üle wifi videot ja samal ajal Androidiga nutikas sisevõrgust kaugemale ei pääsenud. Peale ruuteri restarti kõik korras kuni järgmise korrani. |
Jah, vahel osad seadmed saavad üle WiFi netti probleemideta, vahel ainult ühte ei lasta netti, ülejäänud töötavad probleemideta.
Vahel saab ainult üks seade netti, teisi ligi ei lasta.
Seadmed, mis WiFi probleemide korral netti ei pööse ja millele on võimalik LAN kaabel sappa pista, saavad aga probleemideta välismaailma netiga ühenduse.
Juhtmevaba ühendus sureb ära. Traadiga ühendus toimib samas probleemideta. |
Just hetk tagasi juhtus nii, et üks kaabliga järgi olevatest arvutitest sattus wifi seadmetega analoogse probleemi otsa, teistelt arvutitelt võrguühenduse äravõtmine probleemi ei lahenda. Sama olen täheldanud ka virtuaalmasinatega, mis on seadistatud nii, et nad põhisüsteemist erineva IP endale ruuterilt küsivad.
Seega
1) viga on ruuteris
2) juhtub nii traadita kui ka traadiga ühenduste korral
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.07.2013 19:27:02
|
|
|
siis kutsu tehnik koju ja pole rahapärast vaja muretseda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.07.2013 19:27:49
|
|
|
Elion on EMTga koostöös korduvalt üritanud Mobiilset TV'd turule tuua. Iga kord põrgatakse juristidega koos, kanalitootjate ja lepingute otsa, tehniline osa oleks suht lihtne kuna riistvara isegi selleks olemas. Igatahes asi susiseb pikemat aega, jumal teab millal kaane pealt ära lööb. Keegi mäletab siis apsaka tõttu oli esimese minutv rakendusega võimalik otse ka mõne kanali striimi näha
Suhteliselt idiootne nõue kõik võrgus ära piirata, äkki keegi jumala eest salvestab neid vanu filme ja seriaale mida kanalid edastavad :S
Teine asi on vastava teenuse ehitamise eest ka raha küsida, võib oletada, et kui Elion ka nutiseadme TV load ja asjad käima saab, muutub elavaks diskussiooniks teenuse hind. Aga see on siis juba tulevikuteema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
07.07.2013 19:52:36
|
|
|
| libe kirjutas: |
siis kutsu tehnik koju ja pole rahapärast vaja muretseda  |
Tehnikule on sellist probleemi väga raske tutvustada mis "ise" tekib. Kui mina ei tea, kuidas viga reprodutseerida, siis ei tea ka tehnik ning sellega raiskan ma tema aega.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.07.2013 19:54:00
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Elion on EMTga koostöös korduvalt üritanud Mobiilset TV'd turule tuua. Iga kord põrgatakse juristidega koos, kanalitootjate ja lepingute otsa, tehniline osa oleks suht lihtne kuna riistvara isegi selleks olemas. Igatahes asi susiseb pikemat aega, jumal teab millal kaane pealt ära lööb. Keegi mäletab siis apsaka tõttu oli esimese minutv rakendusega võimalik otse ka mõne kanali striimi näha
Suhteliselt idiootne nõue kõik võrgus ära piirata, äkki keegi jumala eest salvestab neid vanu filme ja seriaale mida kanalid edastavad :S
Teine asi on vastava teenuse ehitamise eest ka raha küsida, võib oletada, et kui Elion ka nutiseadme TV load ja asjad käima saab, muutub elavaks diskussiooniks teenuse hind. Aga see on siis juba tulevikuteema. |
vaevalt nüüd lokaalvõrgus wifiga jagamine juriidika taga on - oleks vähemalt kohalikus wifivõrguski see luksus, sittagi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.07.2013 20:11:20
|
|
|
See mis indrekp välja tõi. Selle nimi on mugavuspõhjendus.
Elioni firmale (muidugi mitte ainult) on see tüüpiline.
Samas kui ikka TeliaSonera on käsu kätte andnud, et Elion peab tegelema huinamuina arendusega, siis mis teha?
Mõni tark kindlasti soovitaks, et koli siis Lätti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.07.2013 20:12:13
|
|
|
Nagu ma hetkel aru saan, siis peab arvutis siiski olema teine võrgukaart lahtiste kanalite vaatamiseks? See vahepealne arendus, et ühest pesast saaks nii interneedust kui DIGItv ei ole veel laivis?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.07.2013 20:15:16
|
|
|
| Helistad klenditeenindusse ja lased teha ruuterile tarkvara uuenduse, saadki ühe võrgukaardiga hakkama, pole see helistamine niiväga hirmus tegevus midagi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
07.07.2013 20:22:20
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Helistad klenditeenindusse ja lased teha ruuterile tarkvara uuenduse, saadki ühe võrgukaardiga hakkama, pole see helistamine niiväga hirmus tegevus midagi. |
Seda siis ainult kui TG784 ruuter on kasutusel. TG789 ei saa ju veel.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goodkiller
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
07.07.2013 23:34:43
|
|
|
Vaatasin täna hommikul vana tarkvaraga (8.2.3.A) ruuteriga läpakas, millel Ubuntu ja XBMC. Sai ühe võrgukaardiga küll.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
08.07.2013 02:18:20
|
|
|
Kui ma nüüd õieti aru saan, siis see teema on Elioni mahatapmiseks, virisemiseks ja muidu vingumiseks?
Virisen ka tibake: Elion ei too arvet koos praekanaga ukse taha!
Arved käivad liiga õigeaegselt!
Neti kiirus on lubatud miinimumist kõrgem!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
08.07.2013 08:21:09
|
|
|
| SunBear kirjutas: |
Kui ma nüüd õieti aru saan, siis see teema on Elioni mahatapmiseks, virisemiseks ja muidu vingumiseks?
Virisen ka tibake: Elion ei too arvet koos praekanaga ukse taha!
Arved käivad liiga õigeaegselt!
Neti kiirus on lubatud miinimumist kõrgem! |
Eksid.. ei taha me elioni tappa.. pole plaaniski. plaanis on lihtsalt endal elu mugavaks tegemine, et ei peaks mitu meediaseadet olema, ning elioni kvaliteedi tõstmine.
mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.07.2013 08:47:01
|
|
|
Vaadake, ma ei too põhjenda niikuinii ära, miks veel mobiilset televisiooni turul ei ole, ma lihtsalt tõin osa põhjuseid, miks see nii kaua aega võtab. Kas te pole märganud, et telekanalid tahavad ise seda äri ajama hakata, mitmetel on juba veebis kordussaated väljas ja reklaam vohiseb kõrval. Kuigi ka Starman (kes tahab 4G sagedusluba osta) ja STV on vihjanud sellele, et esmajärjekorras nutiseadmetes teenust pakkuda, kuid usun, et esimesena tuleb turule sellega Elion. Kõige lihtsam oleks vaid MinuTV rakendusele link lisada ja serveripargis dekoodrid tööle lükata. Kõige keerulisem on ikka poliitika, lepingud, juriidika ja lõpuks on raske kokku leppida, kes raha taskusse paneb.
Ahjaa, kes siin arvas, et sisevõrgus võiks ju toimida. Elion on ka sellele mõelnud, et koduses majapidamises võiks ju any device pilt saadav olla. Võimalik, et see ka enne teoks saab kui maailmale uks lahti tehakse. Sellisel lahendusel on samuti omad tingimsused, teeb tehniliselt asja keerukamaks. Kui lepinguga kohustad pilti ainult kliendi kodus näitama, kuidas veendud, et klient seda mingi pordisuunamistega kohe kogu maailmale lahti ei tee?
Näete ju ise kui hakkajad on meie foorumlased, ma usun, et see kahvel.ee/Elioni huvilised uudis võib Elionile paraja probleemi juristidega tekitada mis tähendab pidurit võibolla mitmele projektile.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
08.07.2013 09:23:27
|
|
|
Krüpteering / lukk on loomadele. Need kes tahavad oma kraami ilma koopiakaitseta saada saavad seda nagunii. Need kes ei taha ei tegele sellega nagunii.
Seega, raha mahavisatud.
Võiks sellest lõpuks aru saada ja raha säästa / teenused kiiremini kasutusse
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andiiler
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2013
|
08.07.2013 09:27:22
|
|
|
| mikk150 kirjutas: |
| mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s) |
Kas DigiTV oled aktiveerinud + lisa vaatamiskoha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
08.07.2013 12:55:39
|
|
|
Ma ei räägi murdmisest, ma räägin, et kogu selle materjali saab nagunii kätte kui tahtmist ja huvi on.
Loe mida kirjutasin, mitte ära osata.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
08.07.2013 20:37:40
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
devilman, otseselt siin foorumis arutleda piraatluse teemal (kuidas mingit Eestis pakutavat tasulist teenust häkkida jne.) pole lubatud. Tuletan meelde registreerumistingimusi:
| tsitaat: |
| Hinnavaatlus ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs HinnaVaatlusele võidakse blokeerida! |
|
Mina pole mitte midagi murnud lahti... Ma kaasutasin antud teema tegemiseks ainult vabalt kättesaadavaid allikaid. praktiliselt ei ole ma pidanud ühtegi rida koodi ka kirjutama, et seda teha(sest kõik on ju netis kättesaadav).. Tuli vaid legoklotsid omavahel kokku sobitada ja voilá, Elioni onud on kurjad
| andiiler kirjutas: |
| mikk150 kirjutas: |
| mis puutub kiirusesse, siis tule pigista minu 12mbit/s ühendusest rohkem kui 10 välja(stabiilne kuskil 9.6mbit/s) |
Kas DigiTV oled aktiveerinud + lisa vaatamiskoha? |
Jah(kuidas ma DigiTV d näen??), Ei(kui 12Mbit/s kaablist ei saa 10tki kätte eriti, mida siis rohkem tahta). Olen pöördunud Elioni poole palvega panna mulle 16Mbit/s taha, aga kuna kaabel on pehmelt öeldes pask(mitte mainida 4 aastat tagasi välja vahetatud Elioni poolt) siis ei saa nad mulle paremat netti pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
10.07.2013 15:40:05
|
|
|
Kellel siin koos minuga probleem oli wifi ja muude seadmete ühendumisega ruuterisse, palun kirjutage pikk kiri sellest Elionile. Põhimõtteliselt mainige ära, et siis veebilehed ei avane, pingida saab ja ruuteri confi lehte saab külastada. Kindlasti kirjutage ka kelle nimel või millisel aadressil antud ruuter asub. Nad lubasid asja vaadata, kui nad leiavad sarnaseid juhtumeid.
https://www.elion.ee/kontakt/kontaktinfo
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.07.2013 15:42:29
|
|
|
Ingram, võtan asja ette.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|