Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2013 12:56:17 vasta tsitaadiga

USA lennuväelased: tulnukad käisid USA ja Nõukogude tuumarelvi näppimas
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 03.05.2013 15:03:48 vasta tsitaadiga

Miks kõige ebarealistlikumat stsenaariumi kõige tõenäolisemaks peetakse? Relvad lülituvad välja. Järeldus: ...ilmselt UFO-de kätetöö.
Tundub nagu keskaeg, kus nähtused mida ei osata seletada on põhjustatud üleloomulike jõudude poolt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.05.2013 15:40:25 vasta tsitaadiga

Miks peaks lülitama relvi välja? Palju kinom oleks visata relvadele näiteks mingit hapet mis nad olematuks õgib või siis tuumapommidelt võtta ära tuuma jõud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2013 22:23:27 vasta tsitaadiga

Hape, eh? eusa_think.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2013 23:40:30 vasta tsitaadiga

Liberator - Dawn of the Wiki Weapons
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.05.2013 23:43:02 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Miks kõige ebarealistlikumat stsenaariumi kõige tõenäolisemaks peetakse? Relvad lülituvad välja. Järeldus: ...ilmselt UFO-de kätetöö.
Tundub nagu keskaeg, kus nähtused mida ei osata seletada on põhjustatud üleloomulike jõudude poolt.


nähti ka ikka tegelasi.

sellest pikalt räägitudja kirjutatud. isegi kingi saatest läbi käinud. tehakse tolaks kes keelust on üle astunud
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2013 15:17:57 vasta tsitaadiga

Open Carry March, 4. juulil.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Adam Kokesh on CBS DC WUSA9 #OpenCarry130704
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2013 23:48:56 vasta tsitaadiga

Video: endise CIA töötaja tunnistus maavälise elu kohta

EDIT by Tanel: lisame otseviite intervjuule ka


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 18:48:05 vasta tsitaadiga

miga, päris huvitav oli.


Video: http://lewrockwell.com/yk/richard-belzer-jfk.html
tsitaat:
Author and actor Richard Belzer has teamed up with investigative journalist David Wayne to uncover the truth about the many witness deaths tied to the JFK assassination. In this illuminating interview, Belzer discusses their new book 'Hit List' and the compelling evidence of an enormous government conspiracy and cover-up of Kennedy's murder. He states that 90% of us believe in the conspiracy, and the other 10% are in government or the media.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2013 20:06:57 vasta tsitaadiga

Oli huvitav intervjuu ja video tõesti ning tekkis kohe küsimus kui palju on tegelikult neid inimesi, kes teavad, mis tegelikult Area 51 endas varjab ning kas hakkavad nad kõik lugudega enne surma lagedale tulema või võtavad selle endaga kaasa...
Intervjuus mainis, et aastaid varem ähvardati kui looga ilmavalgele tuleb kuid nüüd kus väidetavalt paar kuud elada, siis väga ei kõiguta enam ja tuli lugu ilmsiks. Mulle tundub küll, et vana tulistas täit tõtt, kuid kas ka reaalselt seal mingi hall mehike oli nagu ta kirjeldas, kurat seda teab. Huvitav on tegelikult, et elame ajal mil igasugu lekkeid on ju kerge tekitada, kuid ei imbu sealt alast absull mingeid pilte, mis tõendaks, et tüübid tulnukatega ruletti taovad...kurat, mu enda vaimne mõistus tõrgub uskumast, et neil mingi ebamaine olevus seal olemas oli/on...samas jube huvitav on seda kõike jälgida icon_cool.gif

Viimasel ajal olen üha rohkem hakanud History pealt vaatama Iidseid tulnukaid ja mida aeg edasi seda enam hakkab mulle tunduma, et kõik need jumalad, keda tuhandeid aastaid kummardatud on, need on kõik kosmosekauboid ehk tulnukas siis...või on see sari lihtsalt puhas ajupesu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 12.05.2013 22:50:24 vasta tsitaadiga

miga, vaata seda asja, näed mündi teist külge. "Ancient Aliens Debunked - (full movie) HD" https://www.youtube.com/watch?v=j9w-i5oZqaQ
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 12.05.2013 22:53:45 vasta tsitaadiga

Võltsmälestused "tulnukate röövi ohvrid"
Spoiler Spoiler Spoiler

Memory and Forgetting
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 12:40:43 vasta tsitaadiga

oijah, vanasti tuli neid ufode pilte ikka igast aiaaugust. Tänapäeval kus kõigil on kaamera kaasas ei ole enam ühtegi?
Väikesed mehikesed kardavad välku?
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 12:49:43 vasta tsitaadiga

iir, tuleb ka tanapaeval, aga isegi kui miskit oleks "paris" oleks seda raske hoax-ist eristada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.05.2013 10:05:48 vasta tsitaadiga

http://www.elu24.ee/1239548/r2-saates-hallo-kosmos-esineb-vandenoumaailma-superstaar-david-icke

Sel pühapäeval, 19. mail kell 14.00 on Raadio 2 saate «Hallo, Kosmos!» külaliseks Briti autor ja legendaarne vandenõude uurija David Icke, kes on ise end nimetanud maailma kõige vastuolulisemaks kõnelejaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 18.05.2013 10:10:43 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:53:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 10:40:31 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
http://www.elu24.ee/1239548/r2-saates-hallo-kosmos-esineb-vandenoumaailma-superstaar-david-icke

Sel pühapäeval, 19. mail kell 14.00 on Raadio 2 saate «Hallo, Kosmos!» külaliseks Briti autor ja legendaarne vandenõude uurija David Icke, kes on ise end nimetanud maailma kõige vastuolulisemaks kõnelejaks.

Tuleb kahtlemate huvitav intervjuu. Vähemalt meditsiinilisest aspektist. Soovitatav on skisofreenia sümptomid enne üle korrata. http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/lisad/ravi/RHK/F2.htm icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 18.05.2013 11:11:03 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:53:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.05.2013 12:02:21 vasta tsitaadiga

Bas kirjutas:
Võltsmälestused "tulnukate röövi ohvrid"
Spoiler Spoiler Spoiler

Memory and Forgetting


ihukarvad tõusevad selliste tolade peale püsti. eriti kui teemat naeruvääristatakse kohe esimestest lausetest.

Unenäod on reeglina segased ja mitte midagi ütlevad. Miljonid inimesed kes väidavad ennast olema röövitud mäletavad peenete detailideni ühte ja seda sama protsessi.

Nagu lenin ütles liiga palju kokkusattumusi, et mitte uskuda.

Siis peaks tulnukate kõrval olema ka lugusid ühe jalaga koertest kes pressivad ennast korstnast sisse ning söövad külmkapi tühjaks. Ning hommikul külma higiga kaetuna ärgates selgub, et oh see oli kõigest fantaasia ja ettekujutlus. Mis sest, et nii reaalne tundus.

skeptikute kokkutulek. kõlab nagu pohhuistide kokkutulek või siis kirjaoskamatute kokkutulek kus kõik räägivad lugusid (lohutavad üksteist) kuidas nad on saanud ilma tähti tundmata elus hakkama.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 18.05.2013 13:48:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Unenäod on reeglina segased ja mitte midagi ütlevad. Miljonid inimesed kes väidavad ennast olema röövitud mäletavad peenete detailideni ühte ja seda sama protsessi.

Ei mäleta nad midagi sama asja, neile tekivad need mälestused hiljem hüpnoosi ajal. Inimese aju kirjutab meenutamise ajal vanad mälestused üle ja algne mälestus kaob.
http://www.radiolab.org/2007/jun/07/


tsitaat:
Siis peaks tulnukate kõrval olema ka lugusid ühe jalaga koertest kes pressivad ennast korstnast sisse ning söövad külmkapi tühjaks. Ning hommikul külma higiga kaetuna ärgates selgub, et oh see oli kõigest fantaasia ja ettekujutlus. Mis sest, et nii reaalne tundus.


Ma nägin kunagi ärgates subtiitreid, ilusad selged tähed jooksid 3m kauguselt. Kas ma oleks pidanud uuesti magama jäämise asemel televisiooni jooksma või?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.05.2013 13:51:32 vasta tsitaadiga

Sa vist ei saanud mu poindile pihta.

Kui miljon inimest tulevad räägivad sulle pisikeste detailideni sama röövimise juttu samade elukate poolt.

mitte mida keegi individuaalselt üks öö nägi.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 14:06:55 vasta tsitaadiga

excalibur kas mitte sul kellelgi tuttaval polnud seda kogemust ? sa kunagi rääkisid kuskil
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.05.2013 14:07:36 vasta tsitaadiga

juhtus jah
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 18.05.2013 14:24:13 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Sa vist ei saanud mu poindile pihta.

Kui miljon inimest tulevad räägivad sulle pisikeste detailideni sama röövimise juttu samade elukate poolt.

mitte mida keegi individuaalselt üks öö nägi.


Kui need miljon inimest elavad samas kultuuri ruumis, siis nad "näevad" ka samu jumalaid. Mitu jumalat sinu arust olemas on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.05.2013 14:29:38 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi sinuga vaielda
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 18.05.2013 14:45:12 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.05.2013 14:55:43 vasta tsitaadiga

samalt tänavalt samal ööl käisid ühel tüdrukul veel külas. Mitte meie tuttav.
Seleta seda.

P.S meie peres polnud magamisega mingit pistmist. täiesti üleval olles juhtus.

sinu loogikaga võttes peaks meil kõigil üleöö sellised nähtused siis olema.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 15:44:54 vasta tsitaadiga

excalibur, tegu võib olla hallutsinatsiooniga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.05.2013 15:56:09 vasta tsitaadiga

hallutsinatsioon oleks tore kui sümptopmid (kogetu) hirmuäratavalt ei sarnaneks teistele hallutsineeriate omadele. kas hallu ei peaks olema kaootiline asi nagu uni mis kunagi erinevatel inimestel ei kordu eriti detailid
Pluss füüsiline kontakt.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 16:07:52 vasta tsitaadiga

See sarnasus ei näita minu arust midagi, kuna paljud inimesed kogevad magades väga sarnaseid asju - näiteks lendamine, kukkumine jne.
Pealegi toodab aju DMT-d, mis on üks tugevamaid hallutsinogeene. Kes teab, millal seda tahtmatult vallandub.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 18.05.2013 18:44:08 vasta tsitaadiga

http://arvamus.postimees.ee/1239762/kaose-piiril-tootav-aju/
Olete tekitanud palju vastukaja väitega, et me ei saa rääkida inimeste vabast tahtest ja ajuprotsessid on ette määratud. Millele selline lähenemine tugineb?

Aju järgib loodusseadusi. Senimaani pole meil põhjust eeldada, et peale meie teadaolevate loodusseaduste tuleks aju töö seletamiseks postuleerida uusi. Inimese aju on küll tohutult keerukas ja meil on võrreldes teiste selgroogsetega mõned täiendavad struktuurid, nagu ajukoor, millel on teatud unikaalsed omadused. See suurendab keerukust, süsteemi dünaamikat, valikute arvu, kuid iga üksik samm peab siiski järgima loodusseadusi ja olema seetõttu põhjuslikult määratud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.05.2013 18:56:25 vasta tsitaadiga

Ootan põnevusega millal mul dmt hoog peale tuleks. söögilauas või arvuti taga.

Milleks nui neljaks üritada tõestada midagi millele sa tegelikult vastust ei tea.

A la 100 200a tagasi millest aru ei saadud, järelikult jumala kätetöö, sest teist võimalust pole.

ma küsiks siis teisiti. kui teil kodus ära käiakse kas siis hakkaksid, nagu seriaalides kombeks, naist hullumajja talutama või unehalvatust pakkuma.

Või veel parem kui endaga sellline asi juhtuks. mida te siis ette võtaksite. (ma ei räägi, et keegi unes näeb ufot)

Vaid kui reaalselt laua tagant minema viiakse.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 20:15:35 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Ootan põnevusega millal mul dmt hoog peale tuleks. söögilauas või arvuti taga.

Milleks nui neljaks üritada tõestada midagi millele sa tegelikult vastust ei tea.

A la 100 200a tagasi millest aru ei saadud, järelikult jumala kätetöö, sest teist võimalust pole.

ma küsiks siis teisiti. kui teil kodus ära käiakse kas siis hakkaksid, nagu seriaalides kombeks, naist hullumajja talutama või unehalvatust pakkuma.

Või veel parem kui endaga sellline asi juhtuks. mida te siis ette võtaksite. (ma ei räägi, et keegi unes näeb ufot)

Vaid kui reaalselt laua tagant minema viiakse.

http://www.imdb.com/title/tt2387433/?ref_=sr_1
läheb kokku viimase arutlusega.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 18.05.2013 23:51:41 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Milleks nui neljaks üritada tõestada midagi millele sa tegelikult vastust ei tea.
a kui vastust ei tea, siis läheb seletamatu stsenaarium käiku? nojah...

Toon analoogia.
Umbes nagu keravälk - päris mitu inimest on näinud seda, mitu tunnistajat korraga etc. Samas kirjeldused erinevad seinast seina - suurused ja liikumiskiirused erinevad, värvus üle spektri. Lisaks pole kaameralindile keravälku saadud.
Üsna hiljuti avastati kredibiilne seletus - magnetväli mõjutab läbi koljuluu visuaalse korteksi neuroneid (cf magnetophosphenes). Analoogne suvalise Foucault' voolude nähtusega, kus magnetväli indutseerib aines voolusid (Maxwelli võrrandd).

Kogu see tulnukate teema emergeerus 40ndatel ning on lääne kultuuri sest ajast peale sisse kirjutatud. Igasugused anomaalsed meeleseisundid pannakse vastavasse konteksti ning võetakse tõe pähe, sest what you see must be real.

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.05.2013 00:15:36 vasta tsitaadiga

seletamatu?

sai ju seletatud. tuli tulnukas viis minema.

seletamatu heh milline osa sulle arusaamatuks jäi
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 09:53:07 vasta tsitaadiga

Soovitaks lugeda http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/usk,_lootus_ja_ohtlik_bluff/53021 . Üldiselt on ajul selline omadus, et kipub täitma "auke" võltsmälestustega, samamoodi nagu nägemismeel täidab pimetähni koha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 19.05.2013 10:40:23 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
sai ju seletatud. tuli tulnukas viis minema.
no offence aga paranähtused on täielik kelbas. Institutsioonipõhise usu alternatiiv. Nagu horoskoobid, ennustamised, nõidumised etc etc. Täielik soolapuhumise tööstus, mille eesmärk lollidelt raha lüpsta (üks väljund nt seriaalid tulnukate kohta).

edit: eelpool lingitud raamatu kokkuvõte üsna hästi ühtib mu nägemusega

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 19.05.2013 11:39:27 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:53:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 13:29:34 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Täielik soolapuhumise tööstus, mille eesmärk lollidelt raha lüpsta (üks väljund nt seriaalid tulnukate kohta).


See on nii loll argument... mida tahes võib ju sedasi lahmides maha teha. Nagu vene ajal oli, et miks kodanlikud natsionalistid ja muud rahvavaenlased tegutsesid - no selge see, et läänest räpase imperialismi rahaga maksti kinni!

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 13:50:00 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
no offence aga paranähtused on täielik kelbas. Institutsioonipõhise usu alternatiiv. Nagu horoskoobid, ennustamised, nõidumised etc etc. Täielik soolapuhumise tööstus, mille eesmärk lollidelt raha lüpsta (üks väljund nt seriaalid tulnukate kohta).

edit: eelpool lingitud raamatu kokkuvõte üsna hästi ühtib mu nägemusega


Eks ilmselt maailma sõjavägesid ehmatanud kontaktid tundmatute lendobjektidega ning sellele järgnenud intsidendid ja terveid riike haaranud UFOde nägemislained on ka kelbas.

Humorist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 19.05.2013 15:03:04 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Huumor teie kulul...
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 19:55:49 vasta tsitaadiga

ot:
eks "hoho"-tüüpi eeskõneleja üldisemas mõttes peab ikka ja alati igas foorumis olemas olema. Ja kui too eelmine ära "kaob" (ja enne teda üle-eelmine), siis ilmub alati kohe keegi järgmine, kes keskmisest tiba "aktiivsem/radikaalsem/skeptilisem"... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.05.2013 20:48:57 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
seletamatu?

sai ju seletatud. tuli tulnukas viis minema.

seletamatu heh milline osa sulle arusaamatuks jäi
mulle on keerulisem mõista, miks sa seda nii tõsiseltvõetavaks pead, mis sinu tuttavaga väidetavalt juhtus
su pühendumus ilmestab pigem sedasi, et see juhtus su endaga icon_razz1.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 19.05.2013 21:50:40 vasta tsitaadiga

Räägi palun meile ka mis siis täpselt juhtus. Viidi kodus laua tagant ära. Kelle poolt, mis sai edasi? Mida tehti, kuidas tagasi sai? Kui füüsiline kontakt, siis kas sellest jäi kehale mingeid jälgi?
Teades tervet lugu on ehk lihtsam mõista.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 21:53:05 vasta tsitaadiga

Siin teemas kuskil olemas
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.05.2013 22:00:55 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6446442&highlight=#6446442
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2013 22:15:28 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6446442&highlight=#6446442

Ja sa oled 100% kindel, et ta seda ette ei kujutanud või et asi ei ulatu otsaga psühhiaatrite pärusmaale? Lisaks võimalused psühhotroopsete ainetega. Soovitaks ikkagi võtta raamatukogust see Hannu Lauerma raamat ja läbi lugeda. Aju armastab meile vingerpusse mängida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.05.2013 22:36:58 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif ma usun, et sümptomeid oleks juba varem näha olnud kui tegu vaimuhaigega tegu oleks

Ma sajandat korda ütlen, et miks kõik röövilood detailideni sarnased on? kas pettekujutelmad (unenäod jms) ei peaks kaootilised olema? a la lendan kapiga kuule jne.
Ning unenägusid on suht lihtne eristada päriselust. olen isegi suht tõetruusid unenägusid näinud kuid hommikul on asi selge, et tegu oli unenäoga.

Ning magama minek on minu jaoks vähemalt teadlik tegevus, mitte, et jääks püstijalu magama ning hallutsineerin ning hakkan asja tõepähe võtma.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 19.05.2013 23:20:29 vasta tsitaadiga

kõlab nagu "vale ärkamine" ise mitmeid selliseid episoode läbi elanud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.05.2013 00:44:10 vasta tsitaadiga

mr.Luiks kirjutas:
kõlab nagu "vale ärkamine" ise mitmeid selliseid episoode läbi elanud
nondega olen ma alati midagi suurt korda saatnud, ei ole veel pähe tikkunud, et see reaalsus oleks olnud icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.