|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.03.2013 14:37:21
|
|
|
| Regioonisimulatsioon ei ole "significant amount of the calculations".
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.03.2013 14:39:06
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ma arvan, et offline mode on siiski poolvigane lahendus, sest väga palju linna simulatsioonis sõltub naaberlinnade ja serveri ökonoomiast. Kui aretada linn, mis on 100% isemajandav, siis ehk saab mängida küll, aga see variant on pigem igav.
Huvitav, kas offline modes simuleeritakse ka sisse-väljarännet ning huvitav kuidas on tööhõivega ning turistidega?  |
Kui sa mängid regioonis üksinda siis võiks see simulatsioon vabalt su enda arvutis toimuda.
Kui soovid kellegagi koos mängida siis on jah mõistlik, et asi serveris jookseb.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
14.03.2013 14:41:55
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Ma arvan, et offline mode on siiski poolvigane lahendus, sest väga palju linna simulatsioonis sõltub naaberlinnade ja serveri ökonoomiast. Kui aretada linn, mis on 100% isemajandav, siis ehk saab mängida küll, aga see variant on pigem igav.
Huvitav, kas offline modes simuleeritakse ka sisse-väljarännet ning huvitav kuidas on tööhõivega ning turistidega?  |
Kui sa mängid regioonis üksinda siis võiks see simulatsioon vabalt su enda arvutis toimuda.
Kui soovid kellegagi koos mängida siis on jah mõistlik, et asi serveris jookseb. |
Linnaväline simulatsioon ei pruugi olla ainult regioonipõhine. See on ilmselt ka serveripõhine. Aimu sellest annab linna sissesõitvatele autodele klikkimine. Paljud sõidukid tulevad linnadest, mida samas regioonis ei ole.
Küsimus on, kas see on n.ö väljamõeldud sisse-väljaränne või on see tegelikult toimuv.
Ma pole küll kuskilt lugenud, et simulatsioon võib olla seotud ka serveriga. Seega ilmselt on tegemist siiski regioonisisese asjaga ja ülejäänud ränne on lihtsalt lampi genereeritud.
viimati muutis Kristoferr 14.03.2013 14:50:37, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
14.03.2013 14:42:25
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Regioonisimulatsioon ei ole "significant amount of the calculations". |
| tsitaat: |
| You’re always connected to the neighbors in your region so while you play, data from your city interacts with our servers, and we run the simulation at a regional scale. For example, trades between cities, simulation effects that cause change across the region like pollution or crime, as well as depletion of resources, are all processed on the servers and then data is sent back to your city on your PC. Every city in the region is updated every three minutes, which keeps the overall region in sync and makes your decisions in your city relevant to any changes that have taken place in the region. |
http://www.simcity.com/en_US/blog/article/The-Benefits-of-Live-Service
viimati muutis XATM092 14.03.2013 15:14:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
14.03.2013 15:14:40
|
|
|
Ma lugesin seda, aga ta oleks võinud täpsemalt kirjutada. Kui simulatsioon ainult minu arvutis toimub, siis kas linna sisse-, väljavoolav liiklus on tõesti täpselt samasugune nii online kui offline mängides.
Ehk proovin hiljem asja ise järgi.
Keegi hakkajam võiks siis juba 16 ühendatud linnaga regiooni kaardi teha ning seda näiteks hamachi kaudu sõpradega mängida oleks üsna vinge.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2013 15:23:02
|
|
|
Ärme nüüd liialda
Kuni ei tööta 1 vs 1 jagamine ilusti , siis mis veel 16-ga juhtub
Asi on katki... ja ei teagi kas suudavad parandada, sest mitmed alused ju vildakad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
14.03.2013 15:29:17
|
|
|
EA võiks hakata patche raha eest müüma. Sitaks hea idee. Tahad simu korda saada - 5.99. Ma jälgin seda teemat igatahes huviga Minu poolt vaadatuna on asi selline "Kasutaja A ostab reha. Võtab reha kätte, käsi pinde täis 'tra, valus'. Paneb kindad kätte, võtab reha uuesti kätte, ots lendab ära otse näkku, nägu verine 'tra, valus on'. Paneb maski pähe, hakkab rehatama, vars läheb katki, reha kukub hammastega jalga, jalg verine 'tra, valus on'" jne. Ja kogu selle aja seletab, kui lahe reha ikka tegelt see on
PS. Põhimõtteliselt ei osta always online DRMiga mänge (v.a MMOd ofkoors), nende ostmine saadab levitajale-arendajale signaali, et see on okei.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2013 16:55:32
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Üleeile töötas 4ne punt meil küll kenasti. Kõigi kolme naaberlinna laevad ja bussid liikusid mu linnas ringi.
Eile, peale patchi tekkisid mul sünk probleemid. |
Kõik muud teenused ka st. kõik mida saad jagada st. vähemalt teoreetiliselt pole ju vaja endale haiglat, politseid, tuletõrjet, jäätmekäitlust.
Minu kogemusel töötavad hästi:
elekter, vesi, reovesi, prügi juba kalab ja käitlemine ei tööta üldse. Kõik muu on ka kaootiline st. rämedalt ebaloogiline - teine linn omab minust 5X suuremat võimekust, aga ei suuda linna vajadusi katta.
Ehitan endal kuhugi nurk asja on kõik peaaegu ok.
Sry, see asi on ebaloogiline... eriti hästi tõestab seda 2 linnaga mängimine...
viimati muutis Magic 14.03.2013 16:56:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
14.03.2013 16:56:38
|
|
|
| Natuke tuli isegi isu proovida, aga arvustused tõid palju probleeme välja. Kuna viimane asi mida mängisin oli SimCity4, siis on vahepeal vist igasugu tropicod ja asjad välja tulnud mida roovida. Ootan ja vaatan kuhu asi areneb, kuigi online DRM ei meeldi mullegi....
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2013 17:23:27
|
|
|
Ei ole ka 37-st kahju, aga ideeliselt nii hea mäng ei saa nii ebaloogiline olla
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.03.2013 18:13:04
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Endiselt pole põrmugi kulutatud 21st eurist kahju  |
... pole kunagi olnudki pigem oleks äärmiselt kahju, kui kogu selles ooperis, vaatamata kõigele, EA nägemus ikka peale jääb ja täiesti sihilikult mängurite huvidele ja soovidele vastu töötatakse. Praegu oleks kuldne PR moment EA jaoks endale natuke tuhka pähe raputada, lasta mäng kibekähku korda teha ja isegi suurimad EA vihkajad oleks tänulikud. SC on ikka liiga suur legend, et saaks leppida selle süüdimatu allavett laskmisega ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
14.03.2013 20:02:40
|
|
|
| madfury kirjutas: |
EA võiks hakata patche raha eest müüma. Sitaks hea idee. Tahad simu korda saada - 5.99. Ma jälgin seda teemat igatahes huviga Minu poolt vaadatuna on asi selline "Kasutaja A ostab reha. Võtab reha kätte, käsi pinde täis 'tra, valus'. Paneb kindad kätte, võtab reha uuesti kätte, ots lendab ära otse näkku, nägu verine 'tra, valus on'. Paneb maski pähe, hakkab rehatama, vars läheb katki, reha kukub hammastega jalga, jalg verine 'tra, valus on'" jne. Ja kogu selle aja seletab, kui lahe reha ikka tegelt see on
PS. Põhimõtteliselt ei osta always online DRMiga mänge (v.a MMOd ofkoors), nende ostmine saadab levitajale-arendajale signaali, et see on okei. |
Täpselt sama siin, seda teemat loen küll juba sportlikust huvist, et kuidas keegi saab 40eur eest rahul olla, et mängida saab pmst ainult siis kui EA lubab
Edit: ja tundub siiamaani et päris tihti ta seda ei luba
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.03.2013 20:07:51
|
|
|
| Uhuu kirjutas: |
Täpselt sama siin, seda teemat loen küll juba sportlikust huvist, et kuidas keegi saab 40eur eest rahul olla, et mängida saab pmst ainult siis kui EA lubab
Edit: ja tundub siiamaani et päris tihti ta seda ei luba  |
Mäng töötab täiesti normaalselt ja mängida saad, millal vaid tahad.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2013 20:09:23
|
|
|
Sisse saamisega küll muret pole ja mängitud ~70h-st 50h oli päris huvitav
Ehk sellise loogika järgi ei tohiks tegelikult viriseda, sest sama kallid mängud pakuvad tihti 8-30h mänguaega.
Aga kuna on väidetud, et mäng on palju sügavam ja rohkemate erisustega, siis selles osas on EA osas vaid lubaduseks osutunud.
Ehk antud juhul põhjust EA'd peksta
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
15.03.2013 02:11:38
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Mäng töötab täiesti normaalselt ja mängida saad, millal vaid tahad. |
Sina võib-olla küll. mõni teine mitte...
| hanz kirjutas: |
Võtke aga järjekorda, ma saan varsti juba võib-olla mängida
Spoiler 
|
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.03.2013 02:21:54
|
|
|
| Uhuu kirjutas: |
Sina võib-olla küll. mõni teine mitte... |
Siis tuleb minna tühjemasse serverisse. Nagunii on füüsiliselt kõik serverid ühes kohas koos ehk Iirimaal. Mängime sõpradega Antarktika serveris ja no issues.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2013 08:41:01
|
|
|
Ise EE3 ja pole küll mingisse wait listi pandud...
Serveri poolelt on kõik ok...pigem nüüd tehku muud asjad korda.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.03.2013 14:32:53
|
|
|
| EA ja Maxis on ametlikult nüüd siis raksus. EA ei luba mängu modida, Maxis lubab.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
15.03.2013 14:58:31
|
|
|
| On Maxis kuskil välja öelnud, et lubavad mängu praegusel kujul omavoliliselt modida või lubavad pigem mingit ametlikumat modimise viisi? Enne mängu välja tulemist nad rääkisid, et mootor on tehtud moditavaks ja jäi mulje justkui nad töötaks SDK kallal aga ma pole seda teemat piisavalt jälginud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.03.2013 15:49:37
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
Samas ametlikult pole EA midagi öelnud. |
Mitteametlikult bännib EA esindaja sõnul EA kõik modijad
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2013 16:44:27
|
|
|
Eks kui midagi liikuma hakkab, siis tuleb testida enda Ungari versiooniga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
15.03.2013 17:43:45
|
|
|
Küsiks, kust hetkel kõige odavamalt seda saaks?
greenmangamingust igatahes ütleb order not complete. erineva pankade krediitkaartidega nii + paypal ka sama teema...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxEvil
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2007
|
15.03.2013 18:05:16
|
|
|
Kui hetkel ostetud ei ole, siis tasub oodata, mäng eriti täis hinda hetkel väärt ei ole, samas USAs Target on karbi versioonilt -20$ juba
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.03.2013 18:16:37
|
|
|
Mõned tsitaadid AzzerUK postitusest EA foorumis, mis praeguseks on juba kustutatud. Nendele, kes kogu teksti ei viitsi lugeda:
http://pastie.org/6505519
| tsitaat: |
| I edited quite a few function calls to make this work reliably, including disabling UI elements so I had no disconnect warnings on my screen while I played. The simulation runs just fine. You can even trade with other cities in the region to an extent, and get service trucks from their cities, AS LONG AS you already had the region loaded in before disconnecting. |
| tsitaat: |
| It doesn't let you play DRM free - the city you want to play in still has to be loaded from the server. There is also no way of saving that city to hard-disk to load while still offline later. However, it does prove that EA's servers are not processing the stuff in a city at all. Your PC can handle your entire city simulation without any help from the internet or EA's servers. |
| tsitaat: |
| City size limits are artificially restricted, and can be increased by EA/Maxis with absolute ease. Obviously - the more your PC is processing, the slower it will get, but the current city sizes are far too small for anything other than extremely old, basic setups. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2013 19:31:26
|
|
|
Ei tea... eks tuleb oodata mingit juhendit kuidas mängu õieti mängida, sest "nearest" loogika on küll ikka mage
teenuste fiximise kohta pole mingit infot st. kuna need politsei ja muud teenused korda saavad?
Pole viitsinud pea 2 päeva mängida...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
16.03.2013 02:23:43
|
|
|
link :: EA Admits That SimCity Could Have Been Offline
Following the recent discovery that SimCity can function without an internet connection, Maxis general manager Lucy Bradshaw admits that they could have created an offline mode for the game.
"We did not focus on the 'single city in isolation' that we have delivered in past [SimCity games]. We recognize that there are fans -- people who love the original SimCity -- who want that. But we're also hearing from thousands of people who are playing across regions, trading, communicating and loving the Always-Connected functionality."
http://www.ea.com/news/simcity-update-straight-answers-from-lucy
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
16.03.2013 02:31:33
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
. But we're also hearing from thousands of people who are playing across regions, trading, communicating and loving the Always-Connected functionality."
|
See mees on pilves ve? mitte keegi peale EA enda pole öelnud, et nad tahavad Always-Connected functionality´t
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
16.03.2013 02:38:21
|
|
|
Tõesti usute, et mitte kellelegi ei võiks meeldida (M?)MO Simcity?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
16.03.2013 02:52:15
|
|
|
Kas see on mingi bug et tööstus ja ka vahest kommerts röögib tööliste järele ?
Elanikke nagu on tööstust ka väheke aga ikka pole kunagi piisav.
Vahet pole kui hea on haridussüsteem. Ikka pole kunagi piisav.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.03.2013 08:44:18
|
|
|
| Bug on ka hariduses...mul piisavalt ressurssi, aga kooli lähedal karjutakse ei saa harida... mingid pisiasjad on katki, mis rikuvad mängu ära, eriti kui proovid seda mõistliku loogika järgi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.03.2013 10:20:37
|
|
|
| Goon kirjutas: |
See mees on pilves ve? mitte keegi peale EA enda pole öelnud, et nad tahavad Always-Connected functionality´t |
Miks ei peaks tahtma? Simcity töötab MPs vägagi hästi (kui mäng parajasti töötada otsustab).
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
16.03.2013 12:35:54
|
|
|
| Minu jaoks on SimCity olnud selline mäng, mida on väga mõnus mängida kohtades, kus ei ole interneedust.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
16.03.2013 14:50:08
|
|
|
Kas Great Works tegemine on bugine või kuidas see käib? Mitu korda on nii juhtunud, et kui materjalid on täis saanud siis järsku on pooled kadunud ja veel vaja. Kui keegi on GW valmis saanud siis ehk seletab?
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.03.2013 15:43:35
|
|
|
... krt, kui linnades juba 200-300k inimest, siis muutub regiooni üksinda majandamine ikka päris haiglaselt keeruliseks sest kuna salvestada ei saa, siis suuri vigu teha ei tohi ja alternatiivsete strateegiate katsetamine on äärmiselt vaevaline. Pole nii palju aega kah mängimiseks, et pidevalt uuesti alustada või n+1 erinevat regiooni vaheldumisi arendada. Lisades siia veel teada olevad anomaaliad ja olukorrad, millest on raske aru saada, kas ma teen ise midagi valesti või on see jällegi mingi kala on see mäng muutumas vaikselt äärmiselt frustreerivaks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.03.2013 15:46:45
|
|
|
280 pealt saab kukkuda väga kiiresti 160K linnaks
Hetekel ei viitsi pead vaevata... parandagu enne vead ära.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.03.2013 17:02:19
|
|
|
... jah, parim näide, elektrijaamale ei toodud õli, ma pidin ennast lolliks nuputama, et miks ometi, autod sõitsid jaama eest kenasti läbi ja tee näis ühendatud aga tegelikult polnud, pidin ümbruskaudsed teed maha lammutama ja uuesti ehitama. Selle jama käigus kaotasin ~300k raha ja ~150k inimest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.03.2013 17:17:54
|
|
|
Jube hea artikkel RPS'is: http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/16/simcity-bosss-straight-answers-seem-pretty-wiggly/
See Bradshaw jutt ajab ikka tõesti kurjaks. EA lihtsalt valetab rahuliku südamega edasi.
| tsitaat: |
Things then take a turn for the darned strange when Bradshaw adds,
“The game we launched is only the beginning for us – it’s not final and it never will be. In many ways, we built an MMO.”
In almost no ways have they built an MMO. The first M rather puts pay to that suggestion, with minimal numbers of players interacting, and even then interacting through relatively remote systems. Let alone that it’s a management game that previously functioned perfectly well without the addition of social aspects – which is what makes it so mystifying that apparently adding something has caused so much more to be taken away. But the association with an “MMO” is an essential part of the vocabulary Maxis and EA want us to use, to reinforce the notion that this hasn’t been about piracy, preventing solo-play cheating, and controlling players’ experiences. “Oh, MMOs,” we’re supposed to say. “Yeah, good point, because you couldn’t play World Of Warcraft offline, could you? So this must be the same.” We’re asked to ignore that SimCity looks, feels and plays like a single-player game with some multiplayer functionality, and instead conflate it with an entirely different type of game. It’s a blatantly fallacious stance, but one that’s unfortunately perpetuating. (Check out many other sites’ coverage of Bradshaw’s statements this evening.) Bradshaw then says. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genobe222
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2009
|
16.03.2013 20:21:07
|
|
|
| tsitaat: |
| IMPORTANT NOTE: I have NOT enabled syncing of data for this. All cities you see in this video remain UNHARMED - nothing got synced to server. |
Päris hea uudis. Raske on video descriptioni esimest lauset lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
16.03.2013 20:34:26
|
|
|
| Kui ta oleks sünkinud, siis oleks need linnad katki. või vähemalt tekitaks out of sünk errori ja rollbacki?
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.03.2013 20:46:45
|
|
|
jah. häkk tekitab rollbacki nagunii..iseasi kui seda tõlgendada mänguri teadliku käitumisena, siis seda ei toimu ja rollback on võimatu st. seda ei eksisteeri enam.
Neil hea huumor mängus:
Harsh Realty
Panin mängu sente koguma ja lähen poodi...
| aap14 kirjutas: |
| Ma panen siia märgi maha, et valmis olla selleks kui ükskord bugid ära parandatakse ja kõik mängu taevani kiidavad (enne pole vist mõtet proovidagi). |
Neid buge omajagu veel üleval jah. St mida nad kavandasid ei tööta ilusti. Modimisega saab varsti enamiku kitsaskohti kõrvaldada ja kui põhiteenused jookseksid vastavalt reaalsele panusele, siis oleks tegelikult mäng korras.
Aga muidu jääb teemaks traffic... hetkel töötavad hästi bussid ja rongid.
Laevad lähevad lolliks ja sama kehtib ka trammide kohta. Lisaks koolibussid on samuti lollid.
Poleks orikana ostetud mängult sellist jama tegelikult eeldanud. Enamik auru on läinud selle DRM toe püsti hoidmisele st. et raha jookseks sisse.
Muude vigadega ikka vähe tegeldud.
edit: 1 buss lasi linna umbe...geniaalne
viimati muutis Magic 16.03.2013 21:14:00, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
16.03.2013 20:47:03
|
|
|
Ma panen siia märgi maha, et valmis olla selleks kui ükskord bugid ära parandatakse ja kõik mängu taevani kiidavad (enne pole vist mõtet proovidagi).
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|