Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  SimCity (5) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.03.2013 14:37:21 vasta tsitaadiga

Regioonisimulatsioon ei ole "significant amount of the calculations".
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 14:39:06 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ma arvan, et offline mode on siiski poolvigane lahendus, sest väga palju linna simulatsioonis sõltub naaberlinnade ja serveri ökonoomiast. Kui aretada linn, mis on 100% isemajandav, siis ehk saab mängida küll, aga see variant on pigem igav.
Huvitav, kas offline modes simuleeritakse ka sisse-väljarännet ning huvitav kuidas on tööhõivega ning turistidega? icon_rolleyes.gif
Kui sa mängid regioonis üksinda siis võiks see simulatsioon vabalt su enda arvutis toimuda.

Kui soovid kellegagi koos mängida siis on jah mõistlik, et asi serveris jookseb.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 14:41:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ma arvan, et offline mode on siiski poolvigane lahendus, sest väga palju linna simulatsioonis sõltub naaberlinnade ja serveri ökonoomiast. Kui aretada linn, mis on 100% isemajandav, siis ehk saab mängida küll, aga see variant on pigem igav.
Huvitav, kas offline modes simuleeritakse ka sisse-väljarännet ning huvitav kuidas on tööhõivega ning turistidega? icon_rolleyes.gif
Kui sa mängid regioonis üksinda siis võiks see simulatsioon vabalt su enda arvutis toimuda.

Kui soovid kellegagi koos mängida siis on jah mõistlik, et asi serveris jookseb.


Linnaväline simulatsioon ei pruugi olla ainult regioonipõhine. See on ilmselt ka serveripõhine. Aimu sellest annab linna sissesõitvatele autodele klikkimine. Paljud sõidukid tulevad linnadest, mida samas regioonis ei ole.
Küsimus on, kas see on n.ö väljamõeldud sisse-väljaränne või on see tegelikult toimuv.
Ma pole küll kuskilt lugenud, et simulatsioon võib olla seotud ka serveriga. Seega ilmselt on tegemist siiski regioonisisese asjaga ja ülejäänud ränne on lihtsalt lampi genereeritud.


viimati muutis Kristoferr 14.03.2013 14:50:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 14:42:25 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Regioonisimulatsioon ei ole "significant amount of the calculations".

tsitaat:
You’re always connected to the neighbors in your region so while you play, data from your city interacts with our servers, and we run the simulation at a regional scale. For example, trades between cities, simulation effects that cause change across the region like pollution or crime, as well as depletion of resources, are all processed on the servers and then data is sent back to your city on your PC. Every city in the region is updated every three minutes, which keeps the overall region in sync and makes your decisions in your city relevant to any changes that have taken place in the region.

http://www.simcity.com/en_US/blog/article/The-Benefits-of-Live-Service


viimati muutis XATM092 14.03.2013 15:14:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 15:11:16 vasta tsitaadiga

Natuke veel lugemist: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1a9t0e/simcity_modder_removes_always_online_forced/


Kristoferr kirjutas:
Ma pole küll kuskilt lugenud, et simulatsioon võib olla seotud ka serveriga. Seega ilmselt on tegemist siiski regioonisisese asjaga ja ülejäänud ränne on lihtsalt lampi genereeritud.

Mis tähendab, et kui sa üksi regioonis mängid, siis võiksid seda vabalt offline teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 15:14:40 vasta tsitaadiga

Ma lugesin seda, aga ta oleks võinud täpsemalt kirjutada. Kui simulatsioon ainult minu arvutis toimub, siis kas linna sisse-, väljavoolav liiklus on tõesti täpselt samasugune nii online kui offline mängides.
Ehk proovin hiljem asja ise järgi.

Keegi hakkajam võiks siis juba 16 ühendatud linnaga regiooni kaardi teha ning seda näiteks hamachi kaudu sõpradega mängida oleks üsna vinge.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2013 15:23:02 vasta tsitaadiga

Ärme nüüd liialda icon_smile.gif
Kuni ei tööta 1 vs 1 jagamine ilusti , siis mis veel 16-ga juhtub icon_razz.gif

Asi on katki... ja ei teagi kas suudavad parandada, sest mitmed alused ju vildakad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 14.03.2013 15:29:17 vasta tsitaadiga

EA võiks hakata patche raha eest müüma. Sitaks hea idee. Tahad simu korda saada - 5.99. Ma jälgin seda teemat igatahes huviga icon_biggrin.gif Minu poolt vaadatuna on asi selline "Kasutaja A ostab reha. Võtab reha kätte, käsi pinde täis 'tra, valus'. Paneb kindad kätte, võtab reha uuesti kätte, ots lendab ära otse näkku, nägu verine 'tra, valus on'. Paneb maski pähe, hakkab rehatama, vars läheb katki, reha kukub hammastega jalga, jalg verine 'tra, valus on'" jne. Ja kogu selle aja seletab, kui lahe reha ikka tegelt see on icon_smile.gif
PS. Põhimõtteliselt ei osta always online DRMiga mänge (v.a MMOd ofkoors), nende ostmine saadab levitajale-arendajale signaali, et see on okei.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 15:31:04 vasta tsitaadiga

Üleeile töötas 4ne punt meil küll kenasti. Kõigi kolme naaberlinna laevad ja bussid liikusid mu linnas ringi.
Eile, peale patchi tekkisid mul sünk probleemid.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2013 16:55:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Üleeile töötas 4ne punt meil küll kenasti. Kõigi kolme naaberlinna laevad ja bussid liikusid mu linnas ringi.
Eile, peale patchi tekkisid mul sünk probleemid.

Kõik muud teenused ka st. kõik mida saad jagada st. vähemalt teoreetiliselt pole ju vaja endale haiglat, politseid, tuletõrjet, jäätmekäitlust.

Minu kogemusel töötavad hästi:
elekter, vesi, reovesi, prügi juba kalab ja käitlemine ei tööta üldse. Kõik muu on ka kaootiline st. rämedalt ebaloogiline - teine linn omab minust 5X suuremat võimekust, aga ei suuda linna vajadusi katta.
Ehitan endal kuhugi nurk asja on kõik peaaegu ok.

Sry, see asi on ebaloogiline... eriti hästi tõestab seda 2 linnaga mängimine...


viimati muutis Magic 14.03.2013 16:56:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 16:56:38 vasta tsitaadiga

Natuke tuli isegi isu proovida, aga arvustused tõid palju probleeme välja. Kuna viimane asi mida mängisin oli SimCity4, siis on vahepeal vist igasugu tropicod ja asjad välja tulnud mida roovida. Ootan ja vaatan kuhu asi areneb, kuigi online DRM ei meeldi mullegi....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 16:59:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Kõik muud teenused ka st. kõik mida saad jagada st. vähemalt teoreetiliselt pole ju vaja endale haiglat, politseid, tuletõrjet, jäätmekäitlust.


Praktikas on, sest tegelikult regionaalne mängimine hetkel endiselt ei tööta. Küll aga on varsti suuri asju oodata sellele mängule: http://www.eurogamer.net/articles/2013-03-14-simcity-modded-so-it-can-be-played-offline-indefinitely

Endiselt pole põrmugi kulutatud 21st eurist kahju icon_cool.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2013 17:23:27 vasta tsitaadiga

Ei ole ka 37-st kahju, aga ideeliselt nii hea mäng ei saa nii ebaloogiline olla icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 17:51:13 vasta tsitaadiga

Selle modiga on ju kökimöki 16 linna ära ühendada icon_biggrin.gif .
Ainult, et nüüd tuleks ka serveripoolne hekseldamine läbi hammustada.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 18:13:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Endiselt pole põrmugi kulutatud 21st eurist kahju icon_cool.gif

... pole kunagi olnudki icon_rolleyes.gif pigem oleks äärmiselt kahju, kui kogu selles ooperis, vaatamata kõigele, EA nägemus ikka peale jääb ja täiesti sihilikult mängurite huvidele ja soovidele vastu töötatakse. Praegu oleks kuldne PR moment EA jaoks endale natuke tuhka pähe raputada, lasta mäng kibekähku korda teha ja isegi suurimad EA vihkajad oleks tänulikud. SC on ikka liiga suur legend, et saaks leppida selle süüdimatu allavett laskmisega ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 14.03.2013 20:02:40 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
EA võiks hakata patche raha eest müüma. Sitaks hea idee. Tahad simu korda saada - 5.99. Ma jälgin seda teemat igatahes huviga icon_biggrin.gif Minu poolt vaadatuna on asi selline "Kasutaja A ostab reha. Võtab reha kätte, käsi pinde täis 'tra, valus'. Paneb kindad kätte, võtab reha uuesti kätte, ots lendab ära otse näkku, nägu verine 'tra, valus on'. Paneb maski pähe, hakkab rehatama, vars läheb katki, reha kukub hammastega jalga, jalg verine 'tra, valus on'" jne. Ja kogu selle aja seletab, kui lahe reha ikka tegelt see on icon_smile.gif
PS. Põhimõtteliselt ei osta always online DRMiga mänge (v.a MMOd ofkoors), nende ostmine saadab levitajale-arendajale signaali, et see on okei.

icon_lol.gif
Täpselt sama siin, seda teemat loen küll juba sportlikust huvist, et kuidas keegi saab 40eur eest rahul olla, et mängida saab pmst ainult siis kui EA lubab kopp.gif

Edit: ja tundub siiamaani et päris tihti ta seda ei luba icon_biggrin.gif

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 20:07:51 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:

icon_lol.gif
Täpselt sama siin, seda teemat loen küll juba sportlikust huvist, et kuidas keegi saab 40eur eest rahul olla, et mängida saab pmst ainult siis kui EA lubab kopp.gif

Edit: ja tundub siiamaani et päris tihti ta seda ei luba icon_biggrin.gif


Mäng töötab täiesti normaalselt ja mängida saad, millal vaid tahad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2013 20:09:23 vasta tsitaadiga

Sisse saamisega küll muret pole ja mängitud ~70h-st 50h oli päris huvitav thumbs_up.gif
Ehk sellise loogika järgi ei tohiks tegelikult viriseda, sest sama kallid mängud pakuvad tihti 8-30h mänguaega.

Aga kuna on väidetud, et mäng on palju sügavam ja rohkemate erisustega, siis selles osas on EA osas vaid lubaduseks osutunud.
Ehk antud juhul põhjust EA'd peksta icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 20:11:15 vasta tsitaadiga

Mõni asi on, mis vahel pinda käib, aga ajaviitmise kohe pealt on tegemist väga OK mänguga.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 15.03.2013 02:11:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Mäng töötab täiesti normaalselt ja mängida saad, millal vaid tahad.


Sina võib-olla küll. mõni teine mitte...

hanz kirjutas:
Võtke aga järjekorda, ma saan varsti juba võib-olla mängida icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 02:21:54 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:

Sina võib-olla küll. mõni teine mitte...


Siis tuleb minna tühjemasse serverisse. Nagunii on füüsiliselt kõik serverid ühes kohas koos ehk Iirimaal. Mängime sõpradega Antarktika serveris ja no issues.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2013 08:41:01 vasta tsitaadiga

Ise EE3 ja pole küll mingisse wait listi pandud...
Serveri poolelt on kõik ok...pigem nüüd tehku muud asjad korda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 14:32:53 vasta tsitaadiga

EA ja Maxis on ametlikult nüüd siis raksus. EA ei luba mängu modida, Maxis lubab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 14:38:41 vasta tsitaadiga

Eks EA´l tuleb nüüd valida, kas mäng moditakse ametlikult või mitteametlikult. Modimisest see mäng nagunii ei pääse.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 14:58:31 vasta tsitaadiga

On Maxis kuskil välja öelnud, et lubavad mängu praegusel kujul omavoliliselt modida või lubavad pigem mingit ametlikumat modimise viisi? Enne mängu välja tulemist nad rääkisid, et mootor on tehtud moditavaks ja jäi mulje justkui nad töötaks SDK kallal aga ma pole seda teemat piisavalt jälginud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 15:13:00 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
On Maxis kuskil välja öelnud, et lubavad mängu praegusel kujul omavoliliselt modida või lubavad pigem mingit ametlikumat modimise viisi? Enne mängu välja tulemist nad rääkisid, et mootor on tehtud moditavaks ja jäi mulje justkui nad töötaks SDK kallal aga ma pole seda teemat piisavalt jälginud.


https://twitter.com/vertexnormal/status/312290547471642624 - Lead artist.

https://twitter.com/oceanquigley/status/299566347438936064 - Creative & Art director

https://twitter.com/MaxisScott/status/312256472438427648 - Javascript/UX dev.

Samas ametlikult pole EA midagi öelnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 15:49:37 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:

Samas ametlikult pole EA midagi öelnud.


Mitteametlikult bännib EA esindaja sõnul EA kõik modijad icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2013 16:44:27 vasta tsitaadiga

Eks kui midagi liikuma hakkab, siis tuleb testida enda Ungari versiooniga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 17:03:06 vasta tsitaadiga

BBC .st ka teema kohta.
http://www.bbc.co.uk/news/technology-21802508


EA Removes Forum Posts for SimCity Offline Mod
http://www.escapistmagazine.com/news/view/122711-EA-Removes-Forum-Posts-for-SimCity-Offline-Mod
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.03.2013 17:43:45 vasta tsitaadiga

Küsiks, kust hetkel kõige odavamalt seda saaks?
greenmangamingust igatahes ütleb order not complete. erineva pankade krediitkaartidega nii + paypal ka sama teema...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 18:05:16 vasta tsitaadiga

Kui hetkel ostetud ei ole, siis tasub oodata, mäng eriti täis hinda hetkel väärt ei ole, samas USAs Target on karbi versioonilt -20$ juba icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2013 18:16:37 vasta tsitaadiga

Mõned tsitaadid AzzerUK postitusest EA foorumis, mis praeguseks on juba kustutatud. Nendele, kes kogu teksti ei viitsi lugeda:

http://pastie.org/6505519

tsitaat:
I edited quite a few function calls to make this work reliably, including disabling UI elements so I had no disconnect warnings on my screen while I played. The simulation runs just fine. You can even trade with other cities in the region to an extent, and get service trucks from their cities, AS LONG AS you already had the region loaded in before disconnecting.


tsitaat:
It doesn't let you play DRM free - the city you want to play in still has to be loaded from the server. There is also no way of saving that city to hard-disk to load while still offline later. However, it does prove that EA's servers are not processing the stuff in a city at all. Your PC can handle your entire city simulation without any help from the internet or EA's servers.


tsitaat:
City size limits are artificially restricted, and can be increased by EA/Maxis with absolute ease. Obviously - the more your PC is processing, the slower it will get, but the current city sizes are far too small for anything other than extremely old, basic setups.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2013 19:31:26 vasta tsitaadiga

Ei tea... eks tuleb oodata mingit juhendit kuidas mängu õieti mängida, sest "nearest" loogika on küll ikka mage thumbs_down.gif
teenuste fiximise kohta pole mingit infot st. kuna need politsei ja muud teenused korda saavad?
Pole viitsinud pea 2 päeva mängida...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 02:23:43 vasta tsitaadiga

link :: EA Admits That SimCity Could Have Been Offline

Following the recent discovery that SimCity can function without an internet connection, Maxis general manager Lucy Bradshaw admits that they could have created an offline mode for the game.

"We did not focus on the 'single city in isolation' that we have delivered in past [SimCity games]. We recognize that there are fans -- people who love the original SimCity -- who want that. But we're also hearing from thousands of people who are playing across regions, trading, communicating and loving the Always-Connected functionality."

kopp.gif

http://www.ea.com/news/simcity-update-straight-answers-from-lucy
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 16.03.2013 02:31:33 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
. But we're also hearing from thousands of people who are playing across regions, trading, communicating and loving the Always-Connected functionality."



See mees on pilves ve? icon_eek.gif mitte keegi peale EA enda pole öelnud, et nad tahavad Always-Connected functionality´t
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 02:38:21 vasta tsitaadiga

Tõesti usute, et mitte kellelegi ei võiks meeldida (M?)MO Simcity? icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 02:52:15 vasta tsitaadiga

Kas see on mingi bug et tööstus ja ka vahest kommerts röögib tööliste järele ?
Elanikke nagu on tööstust ka väheke aga ikka pole kunagi piisav.
Vahet pole kui hea on haridussüsteem. Ikka pole kunagi piisav.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.03.2013 08:44:18 vasta tsitaadiga

Bug on ka hariduses...mul piisavalt ressurssi, aga kooli lähedal karjutakse ei saa harida... mingid pisiasjad on katki, mis rikuvad mängu ära, eriti kui proovid seda mõistliku loogika järgi mängida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 10:20:37 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:

See mees on pilves ve? icon_eek.gif mitte keegi peale EA enda pole öelnud, et nad tahavad Always-Connected functionality´t


Miks ei peaks tahtma? Simcity töötab MPs vägagi hästi (kui mäng parajasti töötada otsustab).
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 12:35:54 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on SimCity olnud selline mäng, mida on väga mõnus mängida kohtades, kus ei ole interneedust.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 16.03.2013 14:50:08 vasta tsitaadiga

Kas Great Works tegemine on bugine või kuidas see käib? Mitu korda on nii juhtunud, et kui materjalid on täis saanud siis järsku on pooled kadunud ja veel vaja. Kui keegi on GW valmis saanud siis ehk seletab?
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 15:43:35 vasta tsitaadiga

... krt, kui linnades juba 200-300k inimest, siis muutub regiooni üksinda majandamine ikka päris haiglaselt keeruliseks sest kuna salvestada ei saa, siis suuri vigu teha ei tohi ja alternatiivsete strateegiate katsetamine on äärmiselt vaevaline. Pole nii palju aega kah mängimiseks, et pidevalt uuesti alustada või n+1 erinevat regiooni vaheldumisi arendada. Lisades siia veel teada olevad anomaaliad ja olukorrad, millest on raske aru saada, kas ma teen ise midagi valesti või on see jällegi mingi kala on see mäng muutumas vaikselt äärmiselt frustreerivaks icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.03.2013 15:46:45 vasta tsitaadiga

280 pealt saab kukkuda väga kiiresti 160K linnaks icon_biggrin.gif

Hetekel ei viitsi pead vaevata... parandagu enne vead ära.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 17:02:19 vasta tsitaadiga

... jah, parim näide, elektrijaamale ei toodud õli, ma pidin ennast lolliks nuputama, et miks ometi, autod sõitsid jaama eest kenasti läbi ja tee näis ühendatud aga tegelikult polnud, pidin ümbruskaudsed teed maha lammutama ja uuesti ehitama. Selle jama käigus kaotasin ~300k raha ja ~150k inimest doh.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 17:17:54 vasta tsitaadiga

Jube hea artikkel RPS'is: http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/16/simcity-bosss-straight-answers-seem-pretty-wiggly/

See Bradshaw jutt ajab ikka tõesti kurjaks. EA lihtsalt valetab rahuliku südamega edasi.

tsitaat:
Things then take a turn for the darned strange when Bradshaw adds,

“The game we launched is only the beginning for us – it’s not final and it never will be. In many ways, we built an MMO.”

In almost no ways have they built an MMO. The first M rather puts pay to that suggestion, with minimal numbers of players interacting, and even then interacting through relatively remote systems. Let alone that it’s a management game that previously functioned perfectly well without the addition of social aspects – which is what makes it so mystifying that apparently adding something has caused so much more to be taken away. But the association with an “MMO” is an essential part of the vocabulary Maxis and EA want us to use, to reinforce the notion that this hasn’t been about piracy, preventing solo-play cheating, and controlling players’ experiences. “Oh, MMOs,” we’re supposed to say. “Yeah, good point, because you couldn’t play World Of Warcraft offline, could you? So this must be the same.” We’re asked to ignore that SimCity looks, feels and plays like a single-player game with some multiplayer functionality, and instead conflate it with an entirely different type of game. It’s a blatantly fallacious stance, but one that’s unfortunately perpetuating. (Check out many other sites’ coverage of Bradshaw’s statements this evening.) Bradshaw then says.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 16.03.2013 19:42:49 vasta tsitaadiga

http://www.cinemablend.com/games/SimCity-Hack-Lets-Users-Destroy-Anyone-Online-City-Thanks-Always-DRM-53685.html

lols..........
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genobe222
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2009




sõnum 16.03.2013 20:21:07 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
http://www.cinemablend.com/games/SimCity-Hack-Lets-Users-Destroy-Anyone-Online-City-Thanks-Always-DRM-53685.html

lols..........


tsitaat:
IMPORTANT NOTE: I have NOT enabled syncing of data for this. All cities you see in this video remain UNHARMED - nothing got synced to server.

Päris hea uudis. Raske on video descriptioni esimest lauset lugeda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 20:34:26 vasta tsitaadiga

Kui ta oleks sünkinud, siis oleks need linnad katki. või vähemalt tekitaks out of sünk errori ja rollbacki?
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.03.2013 20:46:45 vasta tsitaadiga

jah. häkk tekitab rollbacki nagunii..iseasi kui seda tõlgendada mänguri teadliku käitumisena, siis seda ei toimu ja rollback on võimatu st. seda ei eksisteeri enam.
Neil hea huumor mängus:

Harsh Realty icon_razz.gif

Panin mängu sente koguma ja lähen poodi...
aap14 kirjutas:
Ma panen siia märgi maha, et valmis olla selleks kui ükskord bugid ära parandatakse ja kõik mängu taevani kiidavad (enne pole vist mõtet proovidagi).

Neid buge omajagu veel üleval jah. St mida nad kavandasid ei tööta ilusti. Modimisega saab varsti enamiku kitsaskohti kõrvaldada ja kui põhiteenused jookseksid vastavalt reaalsele panusele, siis oleks tegelikult mäng korras.
Aga muidu jääb teemaks traffic... hetkel töötavad hästi bussid ja rongid.

Laevad lähevad lolliks ja sama kehtib ka trammide kohta. Lisaks koolibussid on samuti lollid.

Poleks orikana ostetud mängult sellist jama tegelikult eeldanud. Enamik auru on läinud selle DRM toe püsti hoidmisele st. et raha jookseks sisse.
Muude vigadega ikka vähe tegeldud.

edit: 1 buss lasi linna umbe...geniaalne icon_lol.gif


viimati muutis Magic 16.03.2013 21:14:00, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2013 20:47:03 vasta tsitaadiga

Ma panen siia märgi maha, et valmis olla selleks kui ükskord bugid ära parandatakse ja kõik mängu taevani kiidavad (enne pole vist mõtet proovidagi).
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  SimCity (5) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.