|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.01.2013 18:19:53
|
|
|
Huvitav millal siis lõpuks N4 ja N10 Eestisse tulevad?
Kui juba Android telefon olemas siis tõesti pole N7 liha ega kala.
Endal moblat pole üldsegi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
12.01.2013 18:29:48
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Huvitav millal siis lõpuks N4 ja N10 Eestisse tulevad?
Kui juba Android telefon olemas siis tõesti pole N7 liha ega kala.
Endal moblat pole üldsegi  |
N4 saadavus ülemaailmselt on siiani olematu, maarjamaale seda vist ei satu kunagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.01.2013 19:35:22
|
|
|
Ilma rootimata vist ei saa välisele pulgale/kettale kirjutada.
njah n4 liiga hea ja odav telfu, keegi enam siis muud ei ostakski
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2013 20:01:11
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi. |
Selleks, et nii pildituks lasta peaks ikka päris palju vaeva nägema.
Lihtsalt bootlockerit unlockides ja siis rom'i mudides/vahetades ei ole võimalik Nexuseid telliseks lasta.
Partitsioone mudima hakates võib jah natuke rohkem kahju teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
12.01.2013 20:52:58
|
|
|
Olen tädi Maali kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga
Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
12.01.2013 20:54:39
|
|
|
| PriitPeljo kirjutas: |
Olen tädi Maali kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga
Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab. |
Kui tohib küsida, siis mis põhjusel soovid vana brauserit?
| mikk36 kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
| DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi. |
Selleks, et nii pildituks lasta peaks ikka päris palju vaeva nägema.
Lihtsalt bootlockerit unlockides ja siis rom'i mudides/vahetades ei ole võimalik Nexuseid telliseks lasta.
Partitsioone mudima hakates võib jah natuke rohkem kahju teha. |
Aga kas re-lockida saab üldiselt Androidi seadmeid, või see ei sega garantiid?
viimati muutis silver010 12.01.2013 21:15:28, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2013 21:59:34
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| PriitPeljo kirjutas: |
Olen tädi Maali kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga
Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab. |
Kui tohib küsida, siis mis põhjusel soovid vana brauserit?
| mikk36 kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
| DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi. |
Selleks, et nii pildituks lasta peaks ikka päris palju vaeva nägema.
Lihtsalt bootlockerit unlockides ja siis rom'i mudides/vahetades ei ole võimalik Nexuseid telliseks lasta.
Partitsioone mudima hakates võib jah natuke rohkem kahju teha. |
Aga kas re-lockida saab üldiselt Androidi seadmeid, või see ei sega garantiid? |
See oleneb puhtalt seadmest, et kas saab tagasi lukku keerata bootloaderit.
N7'l saab lukku keerata, seega ei sega garantiid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
12.01.2013 22:03:52
|
|
|
| Aga samas kui oled unlockinud, siis teave telefoni kohta (IMEI või midagi muud) jääb Google'i kätte, see ei sega garantiid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
14.01.2013 14:00:25
|
|
|
| PriitPeljo kirjutas: |
Olen tädi Maali kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga
Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab. |
ma polegi tädi Maali.
http://droidtrends.com/2012/07/how-to-install-the-aosp-android-browser-on-google-nexus-7
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
14.01.2013 14:31:03
|
|
|
Alustasin rootimist, tegin ka USB debbuging mode, tahtsin kõigepealt backupi teha (aga see ei toimi vist enne rootimist?) - hakkasid kastid tulema - Fastboot device was not found ja checking fastboot.....tegi(n) mitmeid restarte. Praegu on ees lamav androidimees punase hüüumärgiga ja midagi ei toimu. Siiski taastus. Mis järjekorras neid nuppe litsuda siin esimeses aknas? Unlock ja root või initial setup??? Ja millal tuleb tahvlil nuppe kasutada ja mida sealt valida??
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
14.01.2013 14:46:45
|
|
|
| bingo kirjutas: |
Alustasin rootimist, tegin ka USB debbuging mode, tahtsin kõigepealt backupi teha (aga see ei toimi vist enne rootimist?) - hakkasid kastid tulema - Fastboot device was not found ja checking fastboot.....tegi(n) mitmeid restarte. Praegu on ees lamav androidimees punase hüüumärgiga ja midagi ei toimu. Siiski taastus. Mis järjekorras neid nuppe litsuda siin esimeses aknas? Unlock ja root või initial setup??? Ja millal tuleb tahvlil nuppe kasutada ja mida sealt valida??
Spoiler 
|
http://www.youtube.com/watch?v=wI0_ylxyrWA
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
14.01.2013 16:36:58
|
|
|
| Mu põhihäda oli selles, et tahtsin enne backupi teha, kui olin unlockinud ja teine jama oli driverite installiga, kuna Win 7 paneb ise peale restarti automaatselt driverid tagasi. Lõpuks tegin root (and also flash custom recovery, mida iganes see tähendab). Kas nüüd on siis rootitud või pean mingi ROMi või midagi lisaks installima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2013 16:49:16
|
|
|
Kui on ruuditud siis buutimisel Google logo näitamisel on väike lahtine tabalukuke.
Rootimine on vist nagu adminnõiguste saamine seadme üle. Nüüd on võimalus panna muud ROMMi, aga ei pea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
14.01.2013 17:05:26
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| ...Nüüd on võimalus panna muud ROMMi, aga ei pea. |
Selleks oli vaja seal eraldi mingi linnuke teha ju? Et kas saad romme panna või ainult programme kasutada.
Mis muidu on sellised asjad, mida võiks kohe ära teha, kui karbist välja võtad nexuse? Kuidas sellest tobedast menüü ribast lahti saab? Kas custom rom'e tasuks eelistada originaalidele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2013 17:27:20
|
|
|
Mõtled seda navbari jah? link
See on jah täielik jaburdus
Navbar maha js LMT peale.
Esimene põhjus miks ruutida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
14.01.2013 18:13:06
|
|
|
Rootimine tasub ära! Nüüd navbari kaotamine 1.49€ ja sain OTG kaabliga oma mälupulgale ja välisele HDDle ligi , selleks vaja StickMounti appi ja ES File Explorerit.
E: Proovin ka LMTd, väga keeruline, väga ma aru ei saa, mida see peaks tegema või kuidas töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
14.01.2013 20:12:59
|
|
|
| Kas sellega saab word,excel, pdf dokumente ka lugeda või on mingit programmi selleks vaja ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
14.01.2013 20:32:32
|
|
|
| Kasutan kingsoft office 5.3.1 ja EbookDroid-pdf & djvu readerit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitPeljo
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2012
|
14.01.2013 20:49:15
|
|
|
| PriitPeljo kirjutas: |
| PriitPeljo kirjutas: |
Olen tädi Maali kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga
Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab. |
ma polegi tädi Maali.
http://droidtrends.com/2012/07/how-to-install-the-aosp-android-browser-on-google-nexus-7 |
Olen ikka tädi Maali
See toimib ainult ruuditud aparaadi puhul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2013 21:09:54
|
|
|
Sellega saab ka navbari ära kaotada ja tasuta. 80 lehekülge arutelu selle kohta
Erinevalt "Hide Bottom Bar"ist jätab see ülemise riba alles. Olen täheldanud, et ülemist riba oskavad erinevad apid lihtsamini peitu panna.
Hide Bottom Bariga on see anomaalia, et kui bar peitu pandud, siis LMT pie appide taskmanageri nupp ei tööta. See keskmine nupp seal noh.
LMT Pie ja gestures kohe peale installi tööle ei hakka, tuleb confida nati.
Seadme restart kuulub ka muidugi enamasti admini õigust vajava api juurde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
15.01.2013 13:28:32
|
|
|
Custom romide puhul on tavaliselt eemaldatud osad programmid, mida pole vaja. Nad on sujuvamad ja kiiremad kui originaalid. Osadega peab ka aku kauem vastu. Alates 4.2 versioonist pole võimalik enam eraldi tablet UI asja teha, vaid see on lisatud osadele romidele juurde.
Kasutada või mitte? Mina olen seisukohal, et kui asi töötab ja sa sellega rahul oled, siis pole vaja näppida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
15.01.2013 13:29:44
|
|
|
Google enda ROMid peaks ju üsna "vanillad" olema või mitte? St kui ma kasutaks Google brändi all välja lastud device'i, siis tõenäoliselt ei rootiks.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
15.01.2013 13:35:13
|
|
|
| Rootida ikka tasub, näiteks Titanium Backupi ja OTG USB'i jaoks aga custom rom'i pole siiani peale pannud, kui süsteemi rakendusi ei muuda siis saab isegi OTA update'id kätte ilma probleemideta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
15.01.2013 13:51:47
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
| Rootida ikka tasub, näiteks Titanium Backupi ja OTG USB'i jaoks aga custom rom'i pole siiani peale pannud, kui süsteemi rakendusi ei muuda siis saab isegi OTA update'id kätte ilma probleemideta. |
Kuidas sul alumine ja ülemine riba välja näevad? Nagu originaalis? Osadel romidel on nt muudetud need läbipaistvaks, mis on minuarust päris kena http://i.imgur.com/VO5eV.jpg .
Keegi 3G omanik on Tethering/Wifi Hotspot asjaga ka tegelenud? Vaatan, et selleks on välja lastud eraldi mod: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1995737 . Samas on poes olemas erinevad programmid. Ma ei tea, kas nad ainult teevad seda, mida peaksid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.01.2013 14:00:50
|
|
|
| Ise unistan ka sellest wifi tethering võimalusest. Loodan, et seda saab kunagi teha mingi apiga, ainult seepärast custom ROMi ei viitsiks nagu panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
isanelehm
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2013
|
15.01.2013 14:09:53
|
|
|
Aga mul säherdune jama:
Sain eila just asus nexus 7 Elisast koos MINT SIM kaardiga.
Sisestan kaardi, lülitan sisse, küsib PIN koodi, panen koodi, siis viib edasi keelevalikusse, valin English UK ja siis edasi kohe - wifi select ning näitab võõraid lukustatud wifi ühendusi. Sealt enam üle ega tagasi ei saa. Peaks ju tegelt hakkama kohe küsima M-interneti seadistusi. Aga peale wifi seadistuste muid valikuid ei anna. Ilma SIM kaardita üldse ei vii kuhugi.
All wifi loendis on ka + Other network ja sealt küsib Network SSID.. Security..., Proxy settings, IP setting aga see pole enam ju mobiilse interneti rida. Select wifi juurest saab veel ühe klikiga teha - Automatic setup (PS) mis ei muuda miskit.
Mida ma teen? Mul pole vabat wifit endal võtta, et uurida, kas tahabki esimesi seadistusi läbi wifi teha?
Elisa klienditeenindus ütleb vaid, et lülitage wifi eelistus välja aga seda lülitamist pole kusagil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
15.01.2013 14:51:00
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Ise unistan ka sellest wifi tethering võimalusest. Loodan, et seda saab kunagi teha mingi apiga, ainult seepärast custom ROMi ei viitsiks nagu panna. |
Poes on erinevad programmid olemas, oled proovinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.01.2013 15:50:32
|
|
|
Ei usu, siin selleks mingi flash ZIP??? arutelu.
See on vist midagi keerulisemat kui lihtsalt app.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
15.01.2013 16:03:48
|
|
|
| Peaks google-lt uurima, kas nad plaanivad tulevikus Tethering/Wifi Hotspot lubada. Hetkel minu silmis suur miinus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.01.2013 16:08:44
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Google enda ROMid peaks ju üsna "vanillad" olema või mitte? St kui ma kasutaks Google brändi all välja lastud device'i, siis tõenäoliselt ei rootiks. |
Google enda image'd on jah vanillad, otse AOSP'st kokku pandud.
On ka romme, mis on AOSP põhjal tehtud ning on lisatud lisavõimalusi, näiteks CyanogenMod
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
15.01.2013 18:49:22
|
|
|
Tahaks omale ka nexus7 osta aga krt lisavarustusega on asjad nirud...
Kas talle laua docki ka eestis müüakse?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.01.2013 22:36:52
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Kas talle laua docki ka eestis müüakse? |
On olemas need nahast cover/dockid.
Endale meeldib BT klaver/kate/dock ühes. Tellisin ühe sellise.
Mõtlen N7 varuakuna peaks see sobima. Kui vana läpaka akust panna sinna terved elemendid peaks N7 aku vastupidavus tõusma 27h peale
Proovisin juhtmeta Logitech K220 klaver ja hiir töötavad kohe paugust, suht PC tunne tuleb kohe peale
Keegi teab head appi, et saaks remote desktopi teha PC-sse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.01.2013 23:37:02
|
|
|
Mingit dokki tahaks küll mis neid POGO pine kasutada oskaks.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
16.01.2013 19:31:01
|
|
|
| Failidele ligipääsemiseks pean mingi eraldi programmi tõmbama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
16.01.2013 21:38:02
|
|
|
Nädal aega pärast kättesaamist kõlar ragiseb nigu ei tea mis asi.. . Guugeldades see päris laialt levinud probleem.. Ei suuda piisavalt kaua ilma asjata olla, et garantiisse saata, first world problems..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
16.01.2013 23:37:21
|
|
|
Panin "File Manager HD", näeb viisakas välja ja teeb oma töö
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
17.01.2013 08:21:01
|
|
|
Solid explorer veel 1 hea failihaldur, hiljuti läks siiski tasuliseks (tuli beetast välja). Kuna ise mõned kuud kasutanud ja suht sillas, siis poolteist euri tundus ok.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
17.01.2013 08:54:48
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Solid explorer veel 1 hea failihaldur, hiljuti läks siiski tasuliseks (tuli beetast välja). Kuna ise mõned kuud kasutanud ja suht sillas, siis poolteist euri tundus ok. |
+1, mu meelest parim failihaldur.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
17.01.2013 11:48:18
|
|
|
| Soetasin Nexusele ühe paljulubava äpi, hinnaks oli miski 2.35 vms, vaatasin kontoseisu ja nad on maha võtnud eraldi 2,35 + veel 1 euro mingisguse Google marketplace eest. Oskab keegi kommenteerida seda lisa eurot? Mainin ära, et esmakordne google playstore rahalise teenuse kasutamisega oli tegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
17.01.2013 11:53:40
|
|
|
| Vist annavad mingi aja pärast selle 1€ tagasi. Endal oli vist nii... ega täpselt ei mäleta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
17.01.2013 13:38:56
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
link  |
Homme proovin järgi, kui peaks selle vasaku kastikese ära kaotama siis suured tänud
e: Millist browserit soovitate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
17.01.2013 13:49:01
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| e: Millist browserit soovitate? |
Chrome, firefox, dolphin, boat, opera.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.01.2013 13:54:39
|
|
|
Ghromei ei saa panna fullscreeni.
Firefoxiga töötab Adobe flash player
Dolphin saab panna Fullscreeni, seega see mul põhiline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|