Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 18:19:53 vasta tsitaadiga

Huvitav millal siis lõpuks N4 ja N10 Eestisse tulevad?
Kui juba Android telefon olemas siis tõesti pole N7 liha ega kala.
Endal moblat pole üldsegi icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 18:29:48 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav millal siis lõpuks N4 ja N10 Eestisse tulevad?
Kui juba Android telefon olemas siis tõesti pole N7 liha ega kala.
Endal moblat pole üldsegi icon_wink.gif

N4 saadavus ülemaailmselt on siiani olematu, maarjamaale seda vist ei satu kunagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 19:35:22 vasta tsitaadiga

Ilma rootimata vist ei saa välisele pulgale/kettale kirjutada.
njah n4 liiga hea ja odav telfu, keegi enam siis muud ei ostakski icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2013 20:01:11 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi.
Selleks, et nii pildituks lasta peaks ikka päris palju vaeva nägema.
Lihtsalt bootlockerit unlockides ja siis rom'i mudides/vahetades ei ole võimalik Nexuseid telliseks lasta.
Partitsioone mudima hakates võib jah natuke rohkem kahju teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 12.01.2013 20:52:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Eestikeelne arvustus icon_arrow.gif http://www.kahvel.ee/17329/arvustus-nexus-7/


Olen tädi Maali icon_sad.gif kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga

Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 12.01.2013 20:54:39 vasta tsitaadiga

PriitPeljo kirjutas:
Tanel kirjutas:
Eestikeelne arvustus icon_arrow.gif http://www.kahvel.ee/17329/arvustus-nexus-7/


Olen tädi Maali icon_sad.gif kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga

Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab.


Kui tohib küsida, siis mis põhjusel soovid vana brauserit?

mikk36 kirjutas:
ivokas kirjutas:
DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi.
Selleks, et nii pildituks lasta peaks ikka päris palju vaeva nägema.
Lihtsalt bootlockerit unlockides ja siis rom'i mudides/vahetades ei ole võimalik Nexuseid telliseks lasta.
Partitsioone mudima hakates võib jah natuke rohkem kahju teha.


Aga kas re-lockida saab üldiselt Androidi seadmeid, või see ei sega garantiid?


viimati muutis silver010 12.01.2013 21:15:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 12.01.2013 21:18:14 vasta tsitaadiga

Et Kõik Flash mängud toimiksid. Nagu www.papunet.fi olevad puzle mängud.

N7 android 4.2.1 ei lase seda mängida lastel http://papunet.net/pelit/_palapelit/kolopalapeli/

Aga minu Note N7000 androidiga 4.0.1 laseb nii Delhpinega FireFoxiga kui ka sisseehitatud browseriga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2013 21:59:34 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
PriitPeljo kirjutas:
Tanel kirjutas:
Eestikeelne arvustus icon_arrow.gif http://www.kahvel.ee/17329/arvustus-nexus-7/


Olen tädi Maali icon_sad.gif kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga

Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab.


Kui tohib küsida, siis mis põhjusel soovid vana brauserit?

mikk36 kirjutas:
ivokas kirjutas:
DVDRW, kui seade pekkis (pilti ette ei võta näiteks), siis ei unroodi sa midagi.
Selleks, et nii pildituks lasta peaks ikka päris palju vaeva nägema.
Lihtsalt bootlockerit unlockides ja siis rom'i mudides/vahetades ei ole võimalik Nexuseid telliseks lasta.
Partitsioone mudima hakates võib jah natuke rohkem kahju teha.


Aga kas re-lockida saab üldiselt Androidi seadmeid, või see ei sega garantiid?
See oleneb puhtalt seadmest, et kas saab tagasi lukku keerata bootloaderit.
N7'l saab lukku keerata, seega ei sega garantiid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 12.01.2013 22:03:52 vasta tsitaadiga

Aga samas kui oled unlockinud, siis teave telefoni kohta (IMEI või midagi muud) jääb Google'i kätte, see ei sega garantiid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 14.01.2013 14:00:25 vasta tsitaadiga

PriitPeljo kirjutas:
Tanel kirjutas:
Eestikeelne arvustus icon_arrow.gif http://www.kahvel.ee/17329/arvustus-nexus-7/


Olen tädi Maali icon_sad.gif kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga

Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab.


ma polegi tädi Maali.
http://droidtrends.com/2012/07/how-to-install-the-aosp-android-browser-on-google-nexus-7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 14:31:03 vasta tsitaadiga

Alustasin rootimist, tegin ka USB debbuging mode, tahtsin kõigepealt backupi teha (aga see ei toimi vist enne rootimist?) - hakkasid kastid tulema - Fastboot device was not found ja checking fastboot.....tegi(n) mitmeid restarte. Praegu on ees lamav androidimees punase hüüumärgiga ja midagi ei toimu. Siiski taastus. Mis järjekorras neid nuppe litsuda siin esimeses aknas? Unlock ja root või initial setup??? Ja millal tuleb tahvlil nuppe kasutada ja mida sealt valida??
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 14.01.2013 14:46:45 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Alustasin rootimist, tegin ka USB debbuging mode, tahtsin kõigepealt backupi teha (aga see ei toimi vist enne rootimist?) - hakkasid kastid tulema - Fastboot device was not found ja checking fastboot.....tegi(n) mitmeid restarte. Praegu on ees lamav androidimees punase hüüumärgiga ja midagi ei toimu. Siiski taastus. Mis järjekorras neid nuppe litsuda siin esimeses aknas? Unlock ja root või initial setup??? Ja millal tuleb tahvlil nuppe kasutada ja mida sealt valida??
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.youtube.com/watch?v=wI0_ylxyrWA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 16:36:58 vasta tsitaadiga

Mu põhihäda oli selles, et tahtsin enne backupi teha, kui olin unlockinud ja teine jama oli driverite installiga, kuna Win 7 paneb ise peale restarti automaatselt driverid tagasi. Lõpuks tegin root (and also flash custom recovery, mida iganes see tähendab). Kas nüüd on siis rootitud või pean mingi ROMi või midagi lisaks installima?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 16:49:16 vasta tsitaadiga

Kui on ruuditud siis buutimisel Google logo näitamisel on väike lahtine tabalukuke. icon_cool.gif
Rootimine on vist nagu adminnõiguste saamine seadme üle. Nüüd on võimalus panna muud ROMMi, aga ei pea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 14.01.2013 17:05:26 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
...Nüüd on võimalus panna muud ROMMi, aga ei pea.

Selleks oli vaja seal eraldi mingi linnuke teha ju? Et kas saad romme panna või ainult programme kasutada.

Mis muidu on sellised asjad, mida võiks kohe ära teha, kui karbist välja võtad nexuse? Kuidas sellest tobedast menüü ribast lahti saab? Kas custom rom'e tasuks eelistada originaalidele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 17:27:20 vasta tsitaadiga

Mõtled seda navbari jah? link

See on jah täielik jaburdus okse.gif
Navbar maha js LMT peale. thumbs_up.gif
Esimene põhjus miks ruutida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 18:13:06 vasta tsitaadiga

Rootimine tasub ära! Nüüd navbari kaotamine 1.49€ icon_biggrin.gif ja sain OTG kaabliga oma mälupulgale ja välisele HDDle ligi thumbs_up.gif, selleks vaja StickMounti appi ja ES File Explorerit.
E: Proovin ka LMTd, väga keeruline, väga ma aru ei saa, mida see peaks tegema või kuidas töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 14.01.2013 20:12:59 vasta tsitaadiga

Kas sellega saab word,excel, pdf dokumente ka lugeda või on mingit programmi selleks vaja ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 20:32:32 vasta tsitaadiga

Kasutan kingsoft office 5.3.1 ja EbookDroid-pdf & djvu readerit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitPeljo
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2012




sõnum 14.01.2013 20:49:15 vasta tsitaadiga

PriitPeljo kirjutas:
PriitPeljo kirjutas:
Tanel kirjutas:
Eestikeelne arvustus icon_arrow.gif http://www.kahvel.ee/17329/arvustus-nexus-7/


Olen tädi Maali icon_sad.gif kuidas saaksin vana browseri APK faili. Minu N7 androidiga 4.2.1 Chrome browseriga

Paraku tähendas Jelly Bean sedagi, et sisseehitatud AOSP veebibrauser vahetati välja Chrome’i vastu. Jah, tehniliselt taibukas kasutaja leiab XDA arhiividest vajamineva APK faili vana brauseri taastamiseks, kuid tädi Maali vaevalt niisuguse katsumuse nüüd ette võtab.


ma polegi tädi Maali.
http://droidtrends.com/2012/07/how-to-install-the-aosp-android-browser-on-google-nexus-7


Olen ikka tädi Maali icon_sad.gif
See toimib ainult ruuditud aparaadi puhul icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 21:09:54 vasta tsitaadiga

Sellega saab ka navbari ära kaotada ja tasuta. 80 lehekülge arutelu selle kohta icon_eek.gif
Erinevalt "Hide Bottom Bar"ist jätab see ülemise riba alles. Olen täheldanud, et ülemist riba oskavad erinevad apid lihtsamini peitu panna.
Hide Bottom Bariga on see anomaalia, et kui bar peitu pandud, siis LMT pie appide taskmanageri nupp ei tööta. See keskmine nupp seal noh.
LMT Pie ja gestures kohe peale installi tööle ei hakka, tuleb confida nati.
Seadme restart kuulub ka muidugi enamasti admini õigust vajava api juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 15.01.2013 01:47:57 vasta tsitaadiga

Kuidas seda ülemist rida nii ära kaotada, et asjad alla reale tuleks?

e: Ise küsin, ise vastan. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1749501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 12:24:35 vasta tsitaadiga

Mis ROMi foorumlased N7´l kasutada eelistavad?
http://aj.ee/potq
http://aj.ee/htdb
Kas üldse on mõtet custom ROMi kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 15.01.2013 13:28:32 vasta tsitaadiga

Custom romide puhul on tavaliselt eemaldatud osad programmid, mida pole vaja. Nad on sujuvamad ja kiiremad kui originaalid. Osadega peab ka aku kauem vastu. Alates 4.2 versioonist pole võimalik enam eraldi tablet UI asja teha, vaid see on lisatud osadele romidele juurde.
Kasutada või mitte? Mina olen seisukohal, et kui asi töötab ja sa sellega rahul oled, siis pole vaja näppida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.01.2013 13:29:44 vasta tsitaadiga

Google enda ROMid peaks ju üsna "vanillad" olema või mitte? St kui ma kasutaks Google brändi all välja lastud device'i, siis tõenäoliselt ei rootiks.
_________________
PSN: weaselEST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 13:35:13 vasta tsitaadiga

Rootida ikka tasub, näiteks Titanium Backupi ja OTG USB'i jaoks aga custom rom'i pole siiani peale pannud, kui süsteemi rakendusi ei muuda siis saab isegi OTA update'id kätte ilma probleemideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 15.01.2013 13:51:47 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Rootida ikka tasub, näiteks Titanium Backupi ja OTG USB'i jaoks aga custom rom'i pole siiani peale pannud, kui süsteemi rakendusi ei muuda siis saab isegi OTA update'id kätte ilma probleemideta.

Kuidas sul alumine ja ülemine riba välja näevad? Nagu originaalis? Osadel romidel on nt muudetud need läbipaistvaks, mis on minuarust päris kena http://i.imgur.com/VO5eV.jpg .

Keegi 3G omanik on Tethering/Wifi Hotspot asjaga ka tegelenud? Vaatan, et selleks on välja lastud eraldi mod: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1995737 . Samas on poes olemas erinevad programmid. Ma ei tea, kas nad ainult teevad seda, mida peaksid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 14:00:50 vasta tsitaadiga

Ise unistan ka sellest wifi tethering võimalusest. Loodan, et seda saab kunagi teha mingi apiga, ainult seepärast custom ROMi ei viitsiks nagu panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isanelehm
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2013




sõnum 15.01.2013 14:09:53 vasta tsitaadiga

Aga mul säherdune jama:

Sain eila just asus nexus 7 Elisast koos MINT SIM kaardiga.

Sisestan kaardi, lülitan sisse, küsib PIN koodi, panen koodi, siis viib edasi keelevalikusse, valin English UK ja siis edasi kohe - wifi select ning näitab võõraid lukustatud wifi ühendusi. Sealt enam üle ega tagasi ei saa. Peaks ju tegelt hakkama kohe küsima M-interneti seadistusi. Aga peale wifi seadistuste muid valikuid ei anna. Ilma SIM kaardita üldse ei vii kuhugi.
All wifi loendis on ka + Other network ja sealt küsib Network SSID.. Security..., Proxy settings, IP setting aga see pole enam ju mobiilse interneti rida. Select wifi juurest saab veel ühe klikiga teha - Automatic setup (PS) mis ei muuda miskit.
Mida ma teen? Mul pole vabat wifit endal võtta, et uurida, kas tahabki esimesi seadistusi läbi wifi teha?
Elisa klienditeenindus ütleb vaid, et lülitage wifi eelistus välja aga seda lülitamist pole kusagil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 15.01.2013 14:51:00 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ise unistan ka sellest wifi tethering võimalusest. Loodan, et seda saab kunagi teha mingi apiga, ainult seepärast custom ROMi ei viitsiks nagu panna.

Poes on erinevad programmid olemas, oled proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 15:50:32 vasta tsitaadiga

Ei usu, siin selleks mingi flash ZIP??? arutelu.
See on vist midagi keerulisemat kui lihtsalt app.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 15.01.2013 16:03:48 vasta tsitaadiga

Peaks google-lt uurima, kas nad plaanivad tulevikus Tethering/Wifi Hotspot lubada. Hetkel minu silmis suur miinus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 16:08:44 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Google enda ROMid peaks ju üsna "vanillad" olema või mitte? St kui ma kasutaks Google brändi all välja lastud device'i, siis tõenäoliselt ei rootiks.

Google enda image'd on jah vanillad, otse AOSP'st kokku pandud.
On ka romme, mis on AOSP põhjal tehtud ning on lisatud lisavõimalusi, näiteks CyanogenMod
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 15.01.2013 18:49:22 vasta tsitaadiga

Tahaks omale ka nexus7 osta aga krt lisavarustusega on asjad nirud...
Kas talle laua docki ka eestis müüakse?

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 22:36:52 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas talle laua docki ka eestis müüakse?

On olemas need nahast cover/dockid.
Endale meeldib BT klaver/kate/dock ühes. Tellisin ühe sellise.

Mõtlen N7 varuakuna peaks see sobima. Kui vana läpaka akust panna sinna terved elemendid peaks N7 aku vastupidavus tõusma 27h peale icon_smile.gif
Proovisin juhtmeta Logitech K220 klaver ja hiir töötavad kohe paugust, suht PC tunne tuleb kohe peale icon_biggrin.gif
Keegi teab head appi, et saaks remote desktopi teha PC-sse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 23:37:02 vasta tsitaadiga

Mingit dokki tahaks küll mis neid POGO pine kasutada oskaks.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 18:23:07 vasta tsitaadiga

http://blog.photopoint.ee/asus-nexus-7-tahvelarvuti-sai-omale-doki/
Müügil veel tundub, et pole. Kui hind selle plastplönni eest alla 10€ oleks, ostaks ehk.
Keegi võiks USB -> VGA adapteri driveri N7-le kirjutada icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 16.01.2013 19:31:01 vasta tsitaadiga

Failidele ligipääsemiseks pean mingi eraldi programmi tõmbama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 20:50:42 vasta tsitaadiga

ES File Explorer File Manager
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 16.01.2013 21:38:02 vasta tsitaadiga

Nädal aega pärast kättesaamist kõlar ragiseb nigu ei tea mis asi.. thumbs_down.gif . Guugeldades see päris laialt levinud probleem.. Ei suuda piisavalt kaua ilma asjata olla, et garantiisse saata, first world problems..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 16.01.2013 23:37:21 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
ES File Explorer File Manager

Panin "File Manager HD", näeb viisakas välja ja teeb oma töö thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 08:21:01 vasta tsitaadiga

Solid explorer veel 1 hea failihaldur, hiljuti läks siiski tasuliseks (tuli beetast välja). Kuna ise mõned kuud kasutanud ja suht sillas, siis poolteist euri tundus ok.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.01.2013 08:54:48 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Solid explorer veel 1 hea failihaldur, hiljuti läks siiski tasuliseks (tuli beetast välja). Kuna ise mõned kuud kasutanud ja suht sillas, siis poolteist euri tundus ok.


+1, mu meelest parim failihaldur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:48:18 vasta tsitaadiga

Soetasin Nexusele ühe paljulubava äpi, hinnaks oli miski 2.35 vms, vaatasin kontoseisu ja nad on maha võtnud eraldi 2,35 + veel 1 euro mingisguse Google marketplace eest. Oskab keegi kommenteerida seda lisa eurot? Mainin ära, et esmakordne google playstore rahalise teenuse kasutamisega oli tegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:53:40 vasta tsitaadiga

Vist annavad mingi aja pärast selle 1€ tagasi. Endal oli vist nii... ega täpselt ei mäleta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.01.2013 11:54:34 vasta tsitaadiga

Väga häiriv on minuarust lock screenile korraks ilmuv widgeti rakendus äär. icon_neutral.gif http://oi47.tinypic.com/257m6f9.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:56:56 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Väga häiriv on minuarust lock screenile korraks ilmuv widgeti rakendus äär. icon_neutral.gif http://oi47.tinypic.com/257m6f9.jpg

link thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 17.01.2013 13:38:56 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Maleva kirjutas:
Väga häiriv on minuarust lock screenile korraks ilmuv widgeti rakendus äär. icon_neutral.gif http://oi47.tinypic.com/257m6f9.jpg

link thumbs_up.gif

Homme proovin järgi, kui peaks selle vasaku kastikese ära kaotama siis suured tänud thumbs_up.gif

e: Millist browserit soovitate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 13:49:01 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
e: Millist browserit soovitate?

Chrome, firefox, dolphin, boat, opera.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 13:54:39 vasta tsitaadiga

Ghromei ei saa panna fullscreeni.
Firefoxiga töötab Adobe flash player
Dolphin saab panna Fullscreeni, seega see mul põhiline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.