Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DarkStyle
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2012




sõnum 13.01.2013 00:55:35 vasta tsitaadiga

Siin keegi ütles ,et HV vennad hambuni relvastatud.Tegelt mitte.Ka meil on probleeme varustuse saamisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 00:58:33 vasta tsitaadiga

Tundub nii jah, kuna zombid notivad korralikult kõiki ja kõike icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 00:59:41 vasta tsitaadiga

kui testperioodi gear alles jäi nagu lubatud, siis mul peaks isegi 2x m107 ammot olema icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 13.01.2013 01:19:35 vasta tsitaadiga

SA58 kuule saad kasutada ka AKMl ( ja vice versa) minu teada icon_wink.gif Mul oli au isegi M107ga paar pauku teha icon_smile.gif IMO ei saa küll eriti kurta relvadega...Ise olen käes hoidnud tänase päevaga DMRi, M14, erinevad AK variandid, PKM, pumbad, M107, M16A4, L85A2 Holo, G36K, M4a1 holo SD, lee enfield icon_biggrin.gif , Sa58 CCO, M60E4...kõik vist :d ja seda ainult tänase päevaga.

EDIT : Nüüd lisandus veel M4A1 HOLO + M4A1 M203 RCO, Coyote backpack ja GPS. Ei ütleks, et varustusega eriti probleeme oleks. Kes otsib, see leiab. High tech varustus ei peagi paari minutiga käes olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 02:21:44 vasta tsitaadiga

Pigem lihtsalt loto. Ma tuhlasin ka paaris suuremas linnas kokku tunde ringi ja midagi asjalikku ei leidnud. DMR, M24, AKM ja CZ550 olid nagu märkimist väärt, esimese peale joppas muidugi mingil HV vennal peale minu relogi, kus ta mulle kohe makaroviga pähe lasi (relog oli kuskil maja katusel, polnud nagu läheduses kedagi enne... ), teisele ei suutnud ammot leida. Leiad mingi asjaliku masina (ala ural), siis noclipivad zombid läbi auto ja löövad su lekkima ja jalad puruks.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkStyle
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2012




sõnum 13.01.2013 02:25:23 vasta tsitaadiga

Lenda kopteriga.Jääd ellu.Töötab alati icon_biggrin.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 13.01.2013 04:11:23 vasta tsitaadiga

mängisin hiljuti namalski see õuduka värk oli kus mingis areas lapsed nutsid ja karjusid
maa alused tunnelid olid ja blowout tuli vahepeal ,bloodsuckerid ka icon_biggrin.gif väga lahe ja õudne oli icon_razz.gif

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.01.2013 09:54:42 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Pigem lihtsalt loto. Ma tuhlasin ka paaris suuremas linnas kokku tunde ringi ja midagi asjalikku ei leidnud. DMR, M24, AKM ja CZ550 olid nagu märkimist väärt, esimese peale joppas muidugi mingil HV vennal peale minu relogi, kus ta mulle kohe makaroviga pähe lasi (relog oli kuskil maja katusel, polnud nagu läheduses kedagi enne... ), teisele ei suutnud ammot leida. Leiad mingi asjaliku masina (ala ural), siis noclipivad zombid läbi auto ja löövad su lekkima ja jalad puruks.

mina jälitasin sind ja sa enne restarti logisid välja , ma jooksin sinna kiirelt ja kui sisse tagasi logisin nägin pikali maas sind

_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 13.01.2013 11:50:55 vasta tsitaadiga

painkillah, ma eriti linnades ei käigi. Barracksid, military campid jms
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.01.2013 15:57:25 vasta tsitaadiga

Miks te Combined operationsit peale surute kõigile? Ainult Arrowheadi ja arma2:freega saab ka esialgu mängida, kui ei ole soov kohe suurt summat välja käia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 16:12:34 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Miks te Combined operationsit peale surute kõigile? Ainult Arrowheadi ja arma2:freega saab ka esialgu mängida, kui ei ole soov kohe suurt summat välja käia icon_rolleyes.gif


Keegi ei taha low graafika peal mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 13.01.2013 19:24:16 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Miks te Combined operationsit peale surute kõigile? Ainult Arrowheadi ja arma2:freega saab ka esialgu mängida, kui ei ole soov kohe suurt summat välja käia icon_rolleyes.gif


Keegi ei taha low graafika peal mängida icon_biggrin.gif



Mõttetu suruda peale oma CO'd.


Tõmba Arma 2 . Lükka suvaline key ja crack peale. Absull kedagi ei koti see.
Tõmbad Arma 2 - OA - Ja lükkad originaal Cd-key. Asi korras nagu norras.

Kui tahad wastelandi pelada ja mingid errorid ei lase - Tõmba arma 2 launcher..ja vaheta expansion CO'peale vms. Ja asi töötab.

Ei ole mõtet maksta n.ö põhja eest kui sellest effigi kasu pole
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 01:52:34 vasta tsitaadiga

-myyr-, vii end foorumi reeglitega kurssi.
mõttetu mula.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 14.01.2013 06:02:20 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
-myyr-, vii end foorumi reeglitega kurssi.
mõttetu mula.


Räägin nii nagu asjad on.
Kelle jaoks mula kelle jaoks mitte.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 08:43:59 vasta tsitaadiga

On küll mõtet maksta, sest arma 2 on hea mäng ja oma väärt 24 euri.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 10:54:58 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
On küll mõtet maksta, sest arma 2 on hea mäng ja oma väärt 24 euri.


pardon me aga arma2 pole hea mäng vaid dayz on hea
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 14.01.2013 11:04:46 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
DrZ kirjutas:
On küll mõtet maksta, sest arma 2 on hea mäng ja oma väärt 24 euri.


pardon me aga arma2 pole hea mäng vaid dayz on hea


DayZ on hea mod aga ARMA2-l on ka muid mode, mis on väga head. Samas standard mäng on ka väga hea, kui leiad hea serveri.

Samas, kõigil on õigus oma arvamusele.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 14.01.2013 11:29:53 vasta tsitaadiga

Peale Wastelandi mängimist ma ei arva enam DayZ'st üldse midagi. Ma ei kujuta isegi ette miks ma need countless hours DayZ ringi jooksin...
Arma 2... noh. Ütleme nii, et on kah. Mõte on hea... kahjuks on teostus ikka veits puudulik. Tänase päeva kohta näeb ta junn välja ja on liialt bugine.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 11:47:15 vasta tsitaadiga

Võin vaielda Wastelandi puhul.
Seal ei saa sellist adrenaliini laksu kui Dayz-ss. Wastelandi = nagu aeglasema CS COD*** Või mis muu PVP mänguga. Wastelandi-s teed paugu ära. saad surma ja kohe põhimõtteliselt võid sealt alustada kus otsad andtsid. Dayz-s sa ikka nii lihtsalt peale ei lenda, seal sa pead natukene ikka mõtlema kaaluma variante, või sull äkki metsas kodanik vastu tuleb, ja pikemaks eelmänguks läheb siis lõpuks ka jagu saad, siis on ikka teine jutt. Kahju et dayz nii bugine on. Aga vähemalt on seal parem FPS kui Wastelandis

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkStyle
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2012




sõnum 14.01.2013 12:20:34 vasta tsitaadiga

Dohc,igatsed meid?Igastahes minu arust on ka arma tegelt jube hea mäng ilma dayz.Ma ise mängisin enne dayz tavalisi operatsioone armaga ja uskuge mind kui oskad dayz-d siis operatsioonid on lebod.Proovige ACE või I44.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 14.01.2013 12:42:32 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Võin vaielda Wastelandi puhul.
Seal ei saa sellist adrenaliini laksu kui Dayz-ss. Wastelandi = nagu aeglasema CS COD*** Või mis muu PVP mänguga. Wastelandi-s teed paugu ära. saad surma ja kohe põhimõtteliselt võid sealt alustada kus otsad andtsid. Dayz-s sa ikka nii lihtsalt peale ei lenda, seal sa pead natukene ikka mõtlema kaaluma variante, või sull äkki metsas kodanik vastu tuleb, ja pikemaks eelmänguks läheb siis lõpuks ka jagu saad, siis on ikka teine jutt. Kahju et dayz nii bugine on. Aga vähemalt on seal parem FPS kui Wastelandis


Ma ei tea mis wastelandi või kuidas sina seda mängid, aga COD'ist ja CS'ist on asi ikka väga kaugel.
1. Teed pauga ära ja saad surma -> Ei. Ei saa.
2. Põhimõtteliselt võid sealt alustada kus surid -> Ei. Põhimõtteliselt ei või. Ainult ja ainult siis, kui linnas on keegi omadest ja ühtegi vastast pole, seega eeldusel et kõik vastased on maha lastud.
3. Wastelandis olen olnud pea tund aega käinud sõjas ja mitte nagu DayZ, kus selle tunni jooksul lastakse 5 lasku ja need on ka .50 calist kuskilt metsast. Vaid ikka nagu päris linnalahingus.


Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 13:38:55 vasta tsitaadiga

DarkStyle kirjutas:
Dohc,igatsed meid?Igastahes minu arust on ka arma tegelt jube hea mäng ilma dayz.Ma ise mängisin enne dayz tavalisi operatsioone armaga ja uskuge mind kui oskad dayz-d siis operatsioonid on lebod.Proovige ACE või I44.


Igav on jah. Aga uut cd key-d ka ostma ei hakka, BE ikka suudab üllatada oma pädevusega(küsisin miks ma olen bänitud, vastati et meil on piisavalt tõendeid ja keeld kehtib icon_biggrin.gif aga miks ei sõnagi ) Läheb veel üks nädal kui vastatakse kirjale, Võimalusi miks banni sain on mitmeid alustades sellest et main hive serverites sai lõpetatud mängimise as50 tws-iga mille korjasin üles ühelt laibalt kes sai kuuli globalilt nii kuskil pool aastat tagasi või siis vigasest serveri cfg-st kuni kiusliku serveri adminini välja. Viimast võimalust isegi kaks varianti, ühes leidsin zelena-st põhjas huey laiba mant survaivel laiba millel as50 m107 ridadega ning natukene aega hiljem tuli sinna väike libu mille ma alla lasin ning kaks kodaniku geari roti lasin ning suundusin NW-le kus sai ühe libu parandamisel kodanik õhk õrna as50-st kuuli, sealt suundusin pörgumäele ghillit otsima ja seal kohtasin venelaste suurt M17 mis oli pargitud ühe nende tornide otsa kuhu ligi ei sa kui heliga,kohitsesin seda mi-d. järgmisel päeval ühendasin uuesti sinna ning seal see meie serverisgi tundut anticheat kirjad ees ja jama, ning mingi tunni aja pärast oli seal pikk resa, peale selle spawnisin mereääres. See siis mingi 150+ server aga otsin hetkel alternatiivseid võimalusi dayz-i mängimiseks.
Vaatasin gametracker vahendusel et koduserver pole väga aktraktiivne.
Ajaviiteks tegin far cry 3 läbi.

Redikate kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Võin vaielda Wastelandi puhul.
Seal ei saa sellist adrenaliini laksu kui Dayz-ss. Wastelandi = nagu aeglasema CS COD*** Või mis muu PVP mänguga. Wastelandi-s teed paugu ära. saad surma ja kohe põhimõtteliselt võid sealt alustada kus otsad andtsid. Dayz-s sa ikka nii lihtsalt peale ei lenda, seal sa pead natukene ikka mõtlema kaaluma variante, või sull äkki metsas kodanik vastu tuleb, ja pikemaks eelmänguks läheb siis lõpuks ka jagu saad, siis on ikka teine jutt. Kahju et dayz nii bugine on. Aga vähemalt on seal parem FPS kui Wastelandis


Ma ei tea mis wastelandi või kuidas sina seda mängid, aga COD'ist ja CS'ist on asi ikka väga kaugel.
1. Teed pauga ära ja saad surma -> Ei. Ei saa.
2. Põhimõtteliselt võid sealt alustada kus surid -> Ei. Põhimõtteliselt ei või. Ainult ja ainult siis, kui linnas on keegi omadest ja ühtegi vastast pole, seega eeldusel et kõik vastased on maha lastud.
3. Wastelandis olen olnud pea tund aega käinud sõjas ja mitte nagu DayZ, kus selle tunni jooksul lastakse 5 lasku ja need on ka .50 calist kuskilt metsast. Vaid ikka nagu päris linnalahingus.


Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.


Seal joostakse ikka kambas ringi ja ka kükitatakse väga palju kuuse all tunduvbalt rohkem. kambas joostes läheb sõber tutatav tiimikaaslane linna ja oledki kohe tagasi, ja tean ka et sõjad kestavad seal tunde. kahju et sa pole meil sõdades käind. meil sõdu kestnud pool päeva ainult vahega et me peame nuputama kuidas kiiresti tagasi saama sõjaplatsile mereäärest. peab muretsema rohkem logistika peale kui Wastelandis , kus sa ei pea poolt mapi läbi jooksma et tandrile jõudma.

Olen mängind seda Wastelandis ja ei pakund mingit meelehead adrenaliini suhtes . Saad eluvaimu sisse jooksed esimese auto juurde luudid ära ja kui esimesest autost kohe relva ei saa siis kolmandast juba ikka aga proovi seda dayz-is

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 14:41:29 vasta tsitaadiga

Mulle tuli BE poolt sama kiri, et neil tõendeid ja ongi kõik. Ühesõnaga mul ei olegi midagi eriti teha... Tean raudkindlalt, et mina pole midagi keelatut teinud ning konkreetne ban on mulle BE poolt alusetult pandud. Millised need nende tõendid on - selle kohta hämati, et nad ei saa meili teel sellest kirjutada vmt. Pakuti välja veel see, et kellegi teise kuritegelik käsi võib siin ka mängus olla ning kui ma olen veendunud, et mina pole midagi keelatut teinud ja saan tõestada, et olen selle mängu ametlikult ostnud, siis võin proovida tootjalt uut CD-key küsida.

Haige värk on see, et ma ei ole ainukene kellel nii on juhtunud ning mitte keegi ei tea milles on asi või kelle viga see siis on. Sama hästi võib ka järgmine ja ülejärgmine jne. key sinna samusesse minna.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thexxx
HV vaatleja
Thexxx

liitunud: 07.10.2012




sõnum 14.01.2013 14:43:31 vasta tsitaadiga

Paneks mingi päev hullu konvoi kokku icon_biggrin.gif. Noh mingi 20 auto juhti oleks päris mõnus juba sõidaks kõik koos ringi. Mis arvate ? Keegi võiks linti ka võtta ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 15:45:40 vasta tsitaadiga

Tegelt võti pole ju kallis, saaks 7.90€ kätte
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 14.01.2013 16:32:23 vasta tsitaadiga

Wasteland ikka kordi etem kui DayZ thumbs_up.gif

Seal käivadi kka korralikud lahingud ( dohci väide, et lahingud kestavad pool päeva on küll väga vale jutt, ei ole kordagi nii pikas lahingus olnud enda päris päris pika DayZ mängimise ajal), adreka laks on samamoodi kindel kui dayzis. Lihtsalt Wastelandis saab adreka laksu palju kiiremini ja tihedamini, ei ole seda "jooksusimulaatorit."

Kuigi COOP missioonid normaalse tiimiga on ülekõige icon_smile.gif Eriti siis kui on veel suur arv mängijaid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 17:06:37 vasta tsitaadiga

eh siis pole sa dayz-ti mängingi icon_biggrin.gif

siin mingi aeg oli tavaline et HV vs All eriti kahtlased dan rocu ja Hirmsad & koledad ja vahel viskas sisse SS-e ning dicko põtru

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 14.01.2013 18:05:51 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:

Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.


Mängid DayZi valesti siis. Lambi metsades polegi mõtet passida, passi full servus NWAFil ja küll neid tüüpe seal leidub, väljaarvatud HV servus muidugi, kus barrackite lisamisega on NWAF mõttetu place.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 14.01.2013 18:20:36 vasta tsitaadiga

Megahit kirjutas:
Redikate kirjutas:

Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.


Mängid DayZi valesti siis. Lambi metsades polegi mõtet passida, passi full servus NWAFil ja küll neid tüüpe seal leidub, väljaarvatud HV servus muidugi, kus barrackite lisamisega on NWAF mõttetu place.

Just "Passi NWAF"'il. Istu põõsa all ja tee paar lasku tunnis. Jei!
Ja pane tähele, selleks et NWAF'ile jõuda peab jooksma ~30 minutit (kui õige spawni saad). Crouchis veel kauem.

Ei aitäh ja seda vaidlust pole mõtet üldse arendada. Mulle ei meeldi see running simulator 2012 ja kõik. Ma tahan actionit saada ja võimalikult kiiresti.
Ja usu mind, küll ma seda DayZ'd õigesti mängisin ja ilmselt pikalt juba enne seda kui sa üldse teadsid et see olemas on.

Ja eks DayZ's oli ka lahedaid seiku, ega ma ei ütle, et pole olnud, lihtsalt nende arv mängitud tundide kohta oli võrreldes wastelandiga liiga väike.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 19:42:55 vasta tsitaadiga

Nimeta mulle üks mäng, mis meeldib 100% inimestele ja ma annan sulle miljon jeeni... icon_eek.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 14.01.2013 19:42:58 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, dohc, usu mind, ma arvan, et ma olen sust veidi kauem mänginud icon_smile.gif Samuti olen ma osa võtnud enamustest HV sõdadest (kui sa veel ei tea, siis mängin Raftermani nime all). Ja ma võin suht kindlalt öelda, et lahingud ei ole kestnud pool päeva, paar h max. Kui sedagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 14.01.2013 20:31:28 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Megahit kirjutas:
Redikate kirjutas:

Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.


Mängid DayZi valesti siis. Lambi metsades polegi mõtet passida, passi full servus NWAFil ja küll neid tüüpe seal leidub, väljaarvatud HV servus muidugi, kus barrackite lisamisega on NWAF mõttetu place.

Just "Passi NWAF"'il. Istu põõsa all ja tee paar lasku tunnis. Jei!
Ja pane tähele, selleks et NWAF'ile jõuda peab jooksma ~30 minutit (kui õige spawni saad). Crouchis veel kauem.


Ilmselgelt pole sa seda kunagi teinud ning sul pole õrna aimugi, mis seal tegelikult toimub.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 14.01.2013 20:57:59 vasta tsitaadiga

Megahit, oletan et mängid suurema grupiga alati? 5+ inimest?
Siis me räägimegi täiesti erienvatest mängukogemustest.

Ma kas üksi või koos sõbraga ja usu mind... kahe inimesega NWAF'il mingi paari tunnist sõda ikka ei tee.

Ja on küll minu viga jah, et suurema grupiga ei mängi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 14.01.2013 21:05:02 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Megahit, oletan et mängid suurema grupiga alati? 5+ inimest?
Siis me räägimegi täiesti erienvatest mängukogemustest.

Ma kas üksi või koos sõbraga ja usu mind... kahe inimesega NWAF'il mingi paari tunnist sõda ikka ei tee.

Ja on küll minu viga jah, et suurema grupiga ei mängi.


Siis saan aru, ega see mäng on solodes jah igav.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 21:58:08 vasta tsitaadiga

Mulle just meeldib soloda...Mingi autoga kampa kohata ja järsku majade vahel sõdima hakata annab ikka hea adrenaliinilaksu icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 14.01.2013 23:09:07 vasta tsitaadiga

Hea lahing oli HV vastu praegu icon_smile.gif mina vs ülejäänud, mingi 7-8 tükki icon_biggrin.gif Tulemus : 1 nende oma surnud, nende helika ( Huey) lasin alla ning päris paljudel sai pilt vist must valgeks ka lasta icon_biggrin.gif Ise sain ka muidugi surma. Relvadeks oli PKM ja Sa58 ACOG icon_smile.gif Huvitav oli, aga oleks tahtnud rohkem tüüpe maha lasta icon_biggrin.gif Oleks ilmselt lasknud ka, aga PKMl said kuulid otsa ja pidin SA58 peale minema, metsas lähivõitluses pole ACOG just kõige etem asi icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 23:27:50 vasta tsitaadiga

No kurrat, crosshair ju täitsa olemas icon_razz.gif või ei ole enam?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 23:41:35 vasta tsitaadiga

Sain täna siis mängu ja no absull ei saa mütsigi aru mis toimub, contols on suht ulme ja zombid tambivad surnuks, pole millegagi neile vastu hakata.Miskiseid soovitusi kuidas uustulnuk seal arenema peaks hakkama?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 14.01.2013 23:51:03 vasta tsitaadiga

Cracker, huey'st oli küll kahju, ma täna mitu tundi otsisin sellele asju, et 100% roheliseks saada. Muidu madin oli hea, aint kerge segadus tuli sisse, osad ei saanud aru kus kohast lasud tulid ja teised ei osanud seletada kah kohe kiirelt. Metsas oli suht raske sind näha, vähemalt mina ja lusikas olime vist vale nurga all, et aint trassereid nägin, tõmbasin savilt saw'st mingi kattetule peale umbkaudses suunas, saintz vähe teise nurga alt sai sulle pihta kah siis hiljem thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 15.01.2013 00:52:15 vasta tsitaadiga

beljo91, kui seda rohelist asja mõtled, siis seda enam ei ole. Algul oli ka plaan sellega nad kõik kopteri juures maha võtta, kuid kui laskma hakkasin, märkasin ,et seda raiska polegi enam icon_biggrin.gif Sihikuga, ei näinud muru seest välja ja helika startimisel lasin umbes. Sain pihta küll vist natuke. Hiljem juba lasin kopterit sihtides ning varsti oli ta all kah icon_smile.gif Metsas oli kah suht raske, sihikuga rsk midagi ei näinud läbi heina, PKP ga lasin ilma sihtimata. Igastahes paarile sain küll PKPga pihta, kuna nägin, et verd pritsis icon_smile.gif Aga jah, oleks see roheline sihik alles, oleks poole lihtsam olnud, aga ongi reaalsem, et seda pole icon_smile.gif

crypto, sorry helika pärast, aga ma pidin seda lihtsalt tegema icon_biggrin.gif Ma nägin ka päris palju teid seal metsa vahel siblimas, kuid ei jõudnud piisavalt kiiresti sihikule võtta enne kui puu taha kadusite. Muidu saintz sai päris hea koha peale vist, sest ega ma tegelikult tema asukohta ei suutnud täpselt kindlaks teha. Otsisin küll, aga ei näinud raiska kuskil icon_biggrin.gif

Oleks pidanud enda algse taktikaga jätkama - tuld ja taganema 50-60m, jälle tuld natuke aega ja jälle taganema...aga lõpus jäin suht suht ühe koha peale ning siis lasi keegi mul jalaluud puru ja siis olin ma juba sunnitud ühe koha peale jääma. Sealt siis üritasin nii palju teile tina anda kui võimalik icon_smile.gif Aga jah, sellised lahingud mulle juba meeldivad thumbs_up.gif

Aga jah, oleks Ajamees olnud ka veel minuga....siis oleks veel parem lahing tulnud icon_smile.gif Praegu oli 1 vs 7 või palju teid olid seal icon_biggrin.gif

BTW kas ma mõnele mängijale, kes helikas istus, ka pihta sain kui helikat lasin? Gunner andis ka suht täpset tina tegelikult, kuulid maandusid suht lähedal mulle, kuid õnneks ükski ei tabanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 00:56:09 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Sain täna siis mängu ja no absull ei saa mütsigi aru mis toimub, contols on suht ulme ja zombid tambivad surnuks, pole millegagi neile vastu hakata.Miskiseid soovitusi kuidas uustulnuk seal arenema peaks hakkama?

täiesti ise raske selgeks saada, vaata mingi pikem/korralik youtube video või las mingi sõber kõrval jutustab.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 06:22:10 vasta tsitaadiga

rafter, Pena vaidlema sell osas et minul siiski rohkem HV mängitud aega icon_wink.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 08:54:26 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
DrZ kirjutas:
On küll mõtet maksta, sest arma 2 on hea mäng ja oma väärt 24 euri.


pardon me aga arma2 pole hea mäng vaid dayz on hea

wrong icon_rolleyes.gif
Peale wastelandi mängimist pole tõesti DayZ isu absull. Äkki siis, kui standalone välja tuleb icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.01.2013 10:06:25 vasta tsitaadiga

krt tehke endale wastlandi teema kui tahate üldiselt kui siia lugema tulen ootan et leiaks mingit huvitavat juttu dayz kohta, mitte mingit vaidlust waistlandi üle.
_________________
In game name:lusikas


viimati muutis pro 15.01.2013 10:58:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 10:54:20 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
krt tehke endale wastlandi teema kui tahate üldiselt ,kui siia lugema tulen ootan et leiaks mingit huvitavat juttu dayz kohta, mitte mingit vaidlust waistlandi üle.

Või minge Arma 2 teemasse icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 16:39:34 vasta tsitaadiga

Uus video üle pikaaja icon_wink.gif

Link
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 17:01:34 vasta tsitaadiga

Täna sai siis Rocu Battleye bani (täna tuli update). Põhjus oli gamehack #2 vm. Googeldades saab vastuseks DayzNavigatori ehk siis sisuliselt ESP. Tundub, et kahtlused vastasid tõele meie serveri "parima" bandiidi vastaste/geari leidmisoskuse kohta.

viimati muutis NorthB 15.01.2013 17:09:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 17:06:00 vasta tsitaadiga

Varsti tundub, et polegi enam puhtaid mängijaid järgi... igal ühel omad vimkad
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 17:06:16 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
Täna sai siis Rocu Battleye bani (täna tuli update). Põhjus oli gamehack #2 vm. Googeldades saab vastuseks DayzNavigatori ehk siis sisuliselt ESP. Tundub, et kahtlused vastasid tõele


pole viga ostab uue 3eur vene key ja tuleb häkib edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 17:10:18 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
NorthB kirjutas:
Täna sai siis Rocu Battleye bani (täna tuli update). Põhjus oli gamehack #2 vm. Googeldades saab vastuseks DayzNavigatori ehk siis sisuliselt ESP. Tundub, et kahtlused vastasid tõele


pole viga ostab uue 3eur vene key ja tuleb häkib edasi icon_biggrin.gif

No siis on inimesel ilmselgelt mingi vaimne puue icon_biggrin.gif Vähemalt paar päeva/nädalat peaks rahu olema, kuni DayzNavigator uuendatakse
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.