Tundub nii jah, kuna zombid notivad korralikult kõiki ja kõike _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
kui testperioodi gear alles jäi nagu lubatud, siis mul peaks isegi 2x m107 ammot olema _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
SA58 kuule saad kasutada ka AKMl ( ja vice versa) minu teada Mul oli au isegi M107ga paar pauku teha IMO ei saa küll eriti kurta relvadega...Ise olen käes hoidnud tänase päevaga DMRi, M14, erinevad AK variandid, PKM, pumbad, M107, M16A4, L85A2 Holo, G36K, M4a1 holo SD, lee enfield , Sa58 CCO, M60E4...kõik vist :d ja seda ainult tänase päevaga.
EDIT : Nüüd lisandus veel M4A1 HOLO + M4A1 M203 RCO, Coyote backpack ja GPS. Ei ütleks, et varustusega eriti probleeme oleks. Kes otsib, see leiab. High tech varustus ei peagi paari minutiga käes olema
Pigem lihtsalt loto. Ma tuhlasin ka paaris suuremas linnas kokku tunde ringi ja midagi asjalikku ei leidnud. DMR, M24, AKM ja CZ550 olid nagu märkimist väärt, esimese peale joppas muidugi mingil HV vennal peale minu relogi, kus ta mulle kohe makaroviga pähe lasi (relog oli kuskil maja katusel, polnud nagu läheduses kedagi enne... ), teisele ei suutnud ammot leida. Leiad mingi asjaliku masina (ala ural), siis noclipivad zombid läbi auto ja löövad su lekkima ja jalad puruks. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
mängisin hiljuti namalski see õuduka värk oli kus mingis areas lapsed nutsid ja karjusid
maa alused tunnelid olid ja blowout tuli vahepeal ,bloodsuckerid ka väga lahe ja õudne oli _________________ el Bambito
Pigem lihtsalt loto. Ma tuhlasin ka paaris suuremas linnas kokku tunde ringi ja midagi asjalikku ei leidnud. DMR, M24, AKM ja CZ550 olid nagu märkimist väärt, esimese peale joppas muidugi mingil HV vennal peale minu relogi, kus ta mulle kohe makaroviga pähe lasi (relog oli kuskil maja katusel, polnud nagu läheduses kedagi enne... ), teisele ei suutnud ammot leida. Leiad mingi asjaliku masina (ala ural), siis noclipivad zombid läbi auto ja löövad su lekkima ja jalad puruks.
mina jälitasin sind ja sa enne restarti logisid välja , ma jooksin sinna kiirelt ja kui sisse tagasi logisin nägin pikali maas sind _________________ In game name:lusikas
Miks te Combined operationsit peale surute kõigile? Ainult Arrowheadi ja arma2:freega saab ka esialgu mängida, kui ei ole soov kohe suurt summat välja käia
Miks te Combined operationsit peale surute kõigile? Ainult Arrowheadi ja arma2:freega saab ka esialgu mängida, kui ei ole soov kohe suurt summat välja käia
Miks te Combined operationsit peale surute kõigile? Ainult Arrowheadi ja arma2:freega saab ka esialgu mängida, kui ei ole soov kohe suurt summat välja käia
Keegi ei taha low graafika peal mängida
Mõttetu suruda peale oma CO'd.
Tõmba Arma 2 . Lükka suvaline key ja crack peale. Absull kedagi ei koti see.
Tõmbad Arma 2 - OA - Ja lükkad originaal Cd-key. Asi korras nagu norras.
Kui tahad wastelandi pelada ja mingid errorid ei lase - Tõmba arma 2 launcher..ja vaheta expansion CO'peale vms. Ja asi töötab.
Ei ole mõtet maksta n.ö põhja eest kui sellest effigi kasu pole
Peale Wastelandi mängimist ma ei arva enam DayZ'st üldse midagi. Ma ei kujuta isegi ette miks ma need countless hours DayZ ringi jooksin...
Arma 2... noh. Ütleme nii, et on kah. Mõte on hea... kahjuks on teostus ikka veits puudulik. Tänase päeva kohta näeb ta junn välja ja on liialt bugine. _________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Võin vaielda Wastelandi puhul.
Seal ei saa sellist adrenaliini laksu kui Dayz-ss. Wastelandi = nagu aeglasema CS COD*** Või mis muu PVP mänguga. Wastelandi-s teed paugu ära. saad surma ja kohe põhimõtteliselt võid sealt alustada kus otsad andtsid. Dayz-s sa ikka nii lihtsalt peale ei lenda, seal sa pead natukene ikka mõtlema kaaluma variante, või sull äkki metsas kodanik vastu tuleb, ja pikemaks eelmänguks läheb siis lõpuks ka jagu saad, siis on ikka teine jutt. Kahju et dayz nii bugine on. Aga vähemalt on seal parem FPS kui Wastelandis _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Dohc,igatsed meid?Igastahes minu arust on ka arma tegelt jube hea mäng ilma dayz.Ma ise mängisin enne dayz tavalisi operatsioone armaga ja uskuge mind kui oskad dayz-d siis operatsioonid on lebod.Proovige ACE või I44.
Võin vaielda Wastelandi puhul.
Seal ei saa sellist adrenaliini laksu kui Dayz-ss. Wastelandi = nagu aeglasema CS COD*** Või mis muu PVP mänguga. Wastelandi-s teed paugu ära. saad surma ja kohe põhimõtteliselt võid sealt alustada kus otsad andtsid. Dayz-s sa ikka nii lihtsalt peale ei lenda, seal sa pead natukene ikka mõtlema kaaluma variante, või sull äkki metsas kodanik vastu tuleb, ja pikemaks eelmänguks läheb siis lõpuks ka jagu saad, siis on ikka teine jutt. Kahju et dayz nii bugine on. Aga vähemalt on seal parem FPS kui Wastelandis
Ma ei tea mis wastelandi või kuidas sina seda mängid, aga COD'ist ja CS'ist on asi ikka väga kaugel.
1. Teed pauga ära ja saad surma -> Ei. Ei saa.
2. Põhimõtteliselt võid sealt alustada kus surid -> Ei. Põhimõtteliselt ei või. Ainult ja ainult siis, kui linnas on keegi omadest ja ühtegi vastast pole, seega eeldusel et kõik vastased on maha lastud.
3. Wastelandis olen olnud pea tund aega käinud sõjas ja mitte nagu DayZ, kus selle tunni jooksul lastakse 5 lasku ja need on ka .50 calist kuskilt metsast. Vaid ikka nagu päris linnalahingus.
Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.
Dohc,igatsed meid?Igastahes minu arust on ka arma tegelt jube hea mäng ilma dayz.Ma ise mängisin enne dayz tavalisi operatsioone armaga ja uskuge mind kui oskad dayz-d siis operatsioonid on lebod.Proovige ACE või I44.
Igav on jah. Aga uut cd key-d ka ostma ei hakka, BE ikka suudab üllatada oma pädevusega(küsisin miks ma olen bänitud, vastati et meil on piisavalt tõendeid ja keeld kehtib aga miks ei sõnagi ) Läheb veel üks nädal kui vastatakse kirjale, Võimalusi miks banni sain on mitmeid alustades sellest et main hive serverites sai lõpetatud mängimise as50 tws-iga mille korjasin üles ühelt laibalt kes sai kuuli globalilt nii kuskil pool aastat tagasi või siis vigasest serveri cfg-st kuni kiusliku serveri adminini välja. Viimast võimalust isegi kaks varianti, ühes leidsin zelena-st põhjas huey laiba mant survaivel laiba millel as50 m107 ridadega ning natukene aega hiljem tuli sinna väike libu mille ma alla lasin ning kaks kodaniku geari roti lasin ning suundusin NW-le kus sai ühe libu parandamisel kodanik õhk õrna as50-st kuuli, sealt suundusin pörgumäele ghillit otsima ja seal kohtasin venelaste suurt M17 mis oli pargitud ühe nende tornide otsa kuhu ligi ei sa kui heliga,kohitsesin seda mi-d. järgmisel päeval ühendasin uuesti sinna ning seal see meie serverisgi tundut anticheat kirjad ees ja jama, ning mingi tunni aja pärast oli seal pikk resa, peale selle spawnisin mereääres. See siis mingi 150+ server aga otsin hetkel alternatiivseid võimalusi dayz-i mängimiseks.
Vaatasin gametracker vahendusel et koduserver pole väga aktraktiivne.
Ajaviiteks tegin far cry 3 läbi.
Redikate kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Võin vaielda Wastelandi puhul.
Seal ei saa sellist adrenaliini laksu kui Dayz-ss. Wastelandi = nagu aeglasema CS COD*** Või mis muu PVP mänguga. Wastelandi-s teed paugu ära. saad surma ja kohe põhimõtteliselt võid sealt alustada kus otsad andtsid. Dayz-s sa ikka nii lihtsalt peale ei lenda, seal sa pead natukene ikka mõtlema kaaluma variante, või sull äkki metsas kodanik vastu tuleb, ja pikemaks eelmänguks läheb siis lõpuks ka jagu saad, siis on ikka teine jutt. Kahju et dayz nii bugine on. Aga vähemalt on seal parem FPS kui Wastelandis
Ma ei tea mis wastelandi või kuidas sina seda mängid, aga COD'ist ja CS'ist on asi ikka väga kaugel.
1. Teed pauga ära ja saad surma -> Ei. Ei saa.
2. Põhimõtteliselt võid sealt alustada kus surid -> Ei. Põhimõtteliselt ei või. Ainult ja ainult siis, kui linnas on keegi omadest ja ühtegi vastast pole, seega eeldusel et kõik vastased on maha lastud.
3. Wastelandis olen olnud pea tund aega käinud sõjas ja mitte nagu DayZ, kus selle tunni jooksul lastakse 5 lasku ja need on ka .50 calist kuskilt metsast. Vaid ikka nagu päris linnalahingus.
Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.
Seal joostakse ikka kambas ringi ja ka kükitatakse väga palju kuuse all tunduvbalt rohkem. kambas joostes läheb sõber tutatav tiimikaaslane linna ja oledki kohe tagasi, ja tean ka et sõjad kestavad seal tunde. kahju et sa pole meil sõdades käind. meil sõdu kestnud pool päeva ainult vahega et me peame nuputama kuidas kiiresti tagasi saama sõjaplatsile mereäärest. peab muretsema rohkem logistika peale kui Wastelandis , kus sa ei pea poolt mapi läbi jooksma et tandrile jõudma.
Olen mängind seda Wastelandis ja ei pakund mingit meelehead adrenaliini suhtes . Saad eluvaimu sisse jooksed esimese auto juurde luudid ära ja kui esimesest autost kohe relva ei saa siis kolmandast juba ikka aga proovi seda dayz-is _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Mulle tuli BE poolt sama kiri, et neil tõendeid ja ongi kõik. Ühesõnaga mul ei olegi midagi eriti teha... Tean raudkindlalt, et mina pole midagi keelatut teinud ning konkreetne ban on mulle BE poolt alusetult pandud. Millised need nende tõendid on - selle kohta hämati, et nad ei saa meili teel sellest kirjutada vmt. Pakuti välja veel see, et kellegi teise kuritegelik käsi võib siin ka mängus olla ning kui ma olen veendunud, et mina pole midagi keelatut teinud ja saan tõestada, et olen selle mängu ametlikult ostnud, siis võin proovida tootjalt uut CD-key küsida.
Haige värk on see, et ma ei ole ainukene kellel nii on juhtunud ning mitte keegi ei tea milles on asi või kelle viga see siis on. Sama hästi võib ka järgmine ja ülejärgmine jne. key sinna samusesse minna.
Paneks mingi päev hullu konvoi kokku . Noh mingi 20 auto juhti oleks päris mõnus juba sõidaks kõik koos ringi. Mis arvate ? Keegi võiks linti ka võtta ju.
Seal käivadi kka korralikud lahingud ( dohci väide, et lahingud kestavad pool päeva on küll väga vale jutt, ei ole kordagi nii pikas lahingus olnud enda päris päris pika DayZ mängimise ajal), adreka laks on samamoodi kindel kui dayzis. Lihtsalt Wastelandis saab adreka laksu palju kiiremini ja tihedamini, ei ole seda "jooksusimulaatorit."
Kuigi COOP missioonid normaalse tiimiga on ülekõige Eriti siis kui on veel suur arv mängijaid.
siin mingi aeg oli tavaline et HV vs All eriti kahtlased dan rocu ja Hirmsad & koledad ja vahel viskas sisse SS-e ning dicko põtru _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.
Mängid DayZi valesti siis. Lambi metsades polegi mõtet passida, passi full servus NWAFil ja küll neid tüüpe seal leidub, väljaarvatud HV servus muidugi, kus barrackite lisamisega on NWAF mõttetu place.
Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.
Mängid DayZi valesti siis. Lambi metsades polegi mõtet passida, passi full servus NWAFil ja küll neid tüüpe seal leidub, väljaarvatud HV servus muidugi, kus barrackite lisamisega on NWAF mõttetu place.
Just "Passi NWAF"'il. Istu põõsa all ja tee paar lasku tunnis. Jei!
Ja pane tähele, selleks et NWAF'ile jõuda peab jooksma ~30 minutit (kui õige spawni saad). Crouchis veel kauem.
Ei aitäh ja seda vaidlust pole mõtet üldse arendada. Mulle ei meeldi see running simulator 2012 ja kõik. Ma tahan actionit saada ja võimalikult kiiresti.
Ja usu mind, küll ma seda DayZ'd õigesti mängisin ja ilmselt pikalt juba enne seda kui sa üldse teadsid et see olemas on.
Ja eks DayZ's oli ka lahedaid seiku, ega ma ei ütle, et pole olnud, lihtsalt nende arv mängitud tundide kohta oli võrreldes wastelandiga liiga väike.
dohc-48v12, dohc, usu mind, ma arvan, et ma olen sust veidi kauem mänginud Samuti olen ma osa võtnud enamustest HV sõdadest (kui sa veel ei tea, siis mängin Raftermani nime all). Ja ma võin suht kindlalt öelda, et lahingud ei ole kestnud pool päeva, paar h max. Kui sedagi.
Aga jah, igaühele oma. Mul sai sellest DayZ campist kopp ette. Mängid crouch-running simulator 2012't 2 tundi ja siis saad lambi metsas põõsast kuuli näkku.
Mängid DayZi valesti siis. Lambi metsades polegi mõtet passida, passi full servus NWAFil ja küll neid tüüpe seal leidub, väljaarvatud HV servus muidugi, kus barrackite lisamisega on NWAF mõttetu place.
Just "Passi NWAF"'il. Istu põõsa all ja tee paar lasku tunnis. Jei!
Ja pane tähele, selleks et NWAF'ile jõuda peab jooksma ~30 minutit (kui õige spawni saad). Crouchis veel kauem.
Ilmselgelt pole sa seda kunagi teinud ning sul pole õrna aimugi, mis seal tegelikult toimub.
Hea lahing oli HV vastu praegu mina vs ülejäänud, mingi 7-8 tükki Tulemus : 1 nende oma surnud, nende helika ( Huey) lasin alla ning päris paljudel sai pilt vist must valgeks ka lasta Ise sain ka muidugi surma. Relvadeks oli PKM ja Sa58 ACOG Huvitav oli, aga oleks tahtnud rohkem tüüpe maha lasta Oleks ilmselt lasknud ka, aga PKMl said kuulid otsa ja pidin SA58 peale minema, metsas lähivõitluses pole ACOG just kõige etem asi
Sain täna siis mängu ja no absull ei saa mütsigi aru mis toimub, contols on suht ulme ja zombid tambivad surnuks, pole millegagi neile vastu hakata.Miskiseid soovitusi kuidas uustulnuk seal arenema peaks hakkama?
Cracker, huey'st oli küll kahju, ma täna mitu tundi otsisin sellele asju, et 100% roheliseks saada. Muidu madin oli hea, aint kerge segadus tuli sisse, osad ei saanud aru kus kohast lasud tulid ja teised ei osanud seletada kah kohe kiirelt. Metsas oli suht raske sind näha, vähemalt mina ja lusikas olime vist vale nurga all, et aint trassereid nägin, tõmbasin savilt saw'st mingi kattetule peale umbkaudses suunas, saintz vähe teise nurga alt sai sulle pihta kah siis hiljem _________________ 61. Logistikapataljoni võitleja
beljo91, kui seda rohelist asja mõtled, siis seda enam ei ole. Algul oli ka plaan sellega nad kõik kopteri juures maha võtta, kuid kui laskma hakkasin, märkasin ,et seda raiska polegi enam Sihikuga, ei näinud muru seest välja ja helika startimisel lasin umbes. Sain pihta küll vist natuke. Hiljem juba lasin kopterit sihtides ning varsti oli ta all kah Metsas oli kah suht raske, sihikuga rsk midagi ei näinud läbi heina, PKP ga lasin ilma sihtimata. Igastahes paarile sain küll PKPga pihta, kuna nägin, et verd pritsis Aga jah, oleks see roheline sihik alles, oleks poole lihtsam olnud, aga ongi reaalsem, et seda pole
crypto, sorry helika pärast, aga ma pidin seda lihtsalt tegema Ma nägin ka päris palju teid seal metsa vahel siblimas, kuid ei jõudnud piisavalt kiiresti sihikule võtta enne kui puu taha kadusite. Muidu saintz sai päris hea koha peale vist, sest ega ma tegelikult tema asukohta ei suutnud täpselt kindlaks teha. Otsisin küll, aga ei näinud raiska kuskil
Oleks pidanud enda algse taktikaga jätkama - tuld ja taganema 50-60m, jälle tuld natuke aega ja jälle taganema...aga lõpus jäin suht suht ühe koha peale ning siis lasi keegi mul jalaluud puru ja siis olin ma juba sunnitud ühe koha peale jääma. Sealt siis üritasin nii palju teile tina anda kui võimalik Aga jah, sellised lahingud mulle juba meeldivad
Aga jah, oleks Ajamees olnud ka veel minuga....siis oleks veel parem lahing tulnud Praegu oli 1 vs 7 või palju teid olid seal
BTW kas ma mõnele mängijale, kes helikas istus, ka pihta sain kui helikat lasin? Gunner andis ka suht täpset tina tegelikult, kuulid maandusid suht lähedal mulle, kuid õnneks ükski ei tabanud
Sain täna siis mängu ja no absull ei saa mütsigi aru mis toimub, contols on suht ulme ja zombid tambivad surnuks, pole millegagi neile vastu hakata.Miskiseid soovitusi kuidas uustulnuk seal arenema peaks hakkama?
täiesti ise raske selgeks saada, vaata mingi pikem/korralik youtube video või las mingi sõber kõrval jutustab.
rafter, Pena vaidlema sell osas et minul siiski rohkem HV mängitud aega _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
krt tehke endale wastlandi teema kui tahate üldiselt kui siia lugema tulen ootan et leiaks mingit huvitavat juttu dayz kohta, mitte mingit vaidlust waistlandi üle. _________________ In game name:lusikas
viimati muutis pro 15.01.2013 10:58:15, muudetud 1 kord
krt tehke endale wastlandi teema kui tahate üldiselt ,kui siia lugema tulen ootan et leiaks mingit huvitavat juttu dayz kohta, mitte mingit vaidlust waistlandi üle.
Täna sai siis Rocu Battleye bani (täna tuli update). Põhjus oli gamehack #2 vm. Googeldades saab vastuseks DayzNavigatori ehk siis sisuliselt ESP. Tundub, et kahtlused vastasid tõele meie serveri "parima" bandiidi vastaste/geari leidmisoskuse kohta.
viimati muutis NorthB 15.01.2013 17:09:02, muudetud 2 korda
Varsti tundub, et polegi enam puhtaid mängijaid järgi... igal ühel omad vimkad _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Täna sai siis Rocu Battleye bani (täna tuli update). Põhjus oli gamehack #2 vm. Googeldades saab vastuseks DayzNavigatori ehk siis sisuliselt ESP. Tundub, et kahtlused vastasid tõele
pole viga ostab uue 3eur vene key ja tuleb häkib edasi
Täna sai siis Rocu Battleye bani (täna tuli update). Põhjus oli gamehack #2 vm. Googeldades saab vastuseks DayzNavigatori ehk siis sisuliselt ESP. Tundub, et kahtlused vastasid tõele
pole viga ostab uue 3eur vene key ja tuleb häkib edasi
No siis on inimesel ilmselgelt mingi vaimne puue Vähemalt paar päeva/nädalat peaks rahu olema, kuni DayzNavigator uuendatakse
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.