Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 11.12.2012 19:43:46 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi need leegiheitjavennad. Neid saab vaid pähe lastes kähku maha nottida. Või vahel jooksin C4-ga neile ette ja sai nii lahendatud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 11.12.2012 19:45:57 vasta tsitaadiga

heavy beatdown +500xp
skilli selle jaoks vaja, siis selja tagant hiilid ja võtad maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 19:56:42 vasta tsitaadiga

Kusjuures heavy beatdown saab ka tuimalt neile näkku chargedes teha.

Anyway lõpetasin eile mängu ära.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 11.12.2012 20:26:40 vasta tsitaadiga

Loogiline idee DLC jaoks oleks kolmas saar ja mingi uus tegelane. Saad uuesti kraami korjata ja mingeid uudseid asju teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 11.12.2012 21:20:21 vasta tsitaadiga

kuidas seal kanepipõllul kõige õigem toimida on? tyype nagu tuleb ja tuleb juurde või on neid ikka kindel arv? 30x üritanud ja no ei saa läbi seda :S

viimati muutis busta 11.12.2012 22:17:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DicesOf
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2008




sõnum 11.12.2012 21:58:05 vasta tsitaadiga

Sain ka mängu läbi, üldine mulje positiivne. Tegin pmtslt ainult põhilugu, veidike võtsin loomi maha... et suuremat rahakotti saada - see vist ainuke
suurem jaburdus mängus, ülejäänud craftitavad asjad tundusid mõistlikud. Kui nüüd loost endast rääkida...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 11.12.2012 23:00:58 vasta tsitaadiga

kui sa ainult põhilugu tegid, siis sa kaotasid palju tunde mänguaega lihtsalt ringi joostes ja erinevaid kõrvalmissioone tehes icon_smile.gif
ma teen just nii, et liigun üle saare reliceid kogudes, loot kaste võttes ja igast muid missioone tehes - mänguaega tuleb palju rohkem, saab maailma nautida enne kui peamissioonid läbi teeb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 11.12.2012 23:26:06 vasta tsitaadiga

Minu jaoks igav mäng. Dead Island jõudis enne taolise süsteemiga maha, et kas teed põhimissiooni või püüad väiksemaid kalu.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 12.12.2012 00:02:02 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Minu jaoks igav mäng. Dead Island jõudis enne taolise süsteemiga maha, et kas teed põhimissiooni või püüad väiksemaid kalu.


Mingi hetk mängides ei saanud enam aru, kas mängin Dead Islandit või mitte. See oli siis, kui ca 4 h öösel jutti oli mängitud.

busta kirjutas:
kuidas seal kanepipõllul kõige õigem toimida on? tyype nagu tuleb ja tuleb juurde või on neid ikka kindel arv? 30x üritanud ja no ei saa läbi seda :S


Juurde ei tulnud mu meelest ja ei tundunud raske ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 12.12.2012 00:26:47 vasta tsitaadiga

Sain edasi icon_biggrin.gif uskumatult raske tundus icon_biggrin.gif

Kuid see ei võtnud mänguisu ära.
Peaks vähe uurima kuidas täpselt ja mida upgradeda, et saaks rohkem nänni kaasa vedada ja rohkem tervist... Hetkel jääb see menyyärk veits segaseks.
Ja mis asi see on, et ise vahepeal salve vahetab ja kas saan õieti aru, et kui vahetab siis viskab koos padrunitega minema?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 01:32:50 vasta tsitaadiga

DicesOf kirjutas:
Sain ka mängu läbi, üldine mulje positiivne. Tegin pmtslt ainult põhilugu, veidike võtsin loomi maha... et suuremat rahakotti saada - see vist ainuke
suurem jaburdus mängus, ülejäänud craftitavad asjad tundusid mõistlikud. Kui nüüd loost endast rääkida...

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 01:33:23 vasta tsitaadiga

ewil-apple kirjutas:
Mulle ei meeldi need leegiheitjavennad. Neid saab vaid pähe lastes kähku maha nottida. Või vahel jooksin C4-ga neile ette ja sai nii lahendatud.

Vibu on parajalt efektiivne vahend, kui suudad pähe ühe noole suunata.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 01:38:21 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
ewil-apple kirjutas:
Mulle ei meeldi need leegiheitjavennad. Neid saab vaid pähe lastes kähku maha nottida. Või vahel jooksin C4-ga neile ette ja sai nii lahendatud.

Vibu on parajalt efektiivne vahend, kui suudad pähe ühe noole suunata.

ah jaa, kellelgi veel selle vibuga sarnane kamm on et sihikut valida ei saa? Mul mõlemad ostetud aga ei luba külge kumbagi panna, ütleb et ainult 1 vidin lubatud ja võta midagi ära et slot vabastada. Enda teada nagu peale sihikute seal polegi midagi külge panna. (granaadi ja tule nooled seda sloti ära ei tohiks võtta). Pmst terve mäng, mängisingi siis selle "kahe pulga sihikuga". Iseenesest hea relv on, vajab vähe arvestamist, et kaugelt võtta aga kui käpas siis iga kill tundub palju huvitavam.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 01:58:57 vasta tsitaadiga

xxlmaster, oli ka see bug, aga läks lambist ära kui vibu asemel mingi aeg sumpsiga püstolit kasutasin. Vibu samal ajal üldse kaasas polnud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 02:27:17 vasta tsitaadiga

tundub nii kuna kui sul relvadeks kõik muu peale vibu aga crafting sloti (7-8) määrad tule/granaat nooled siis on vibu võimalik ikka valida, ilmub siis küll sellega mis määratud noolega tegu aga vajutades R ilmuvad ka tavalised nooled. Pmst siis võimalik 5 relva korraga kaasas kanda.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 15:54:13 vasta tsitaadiga

kas ilma relvata niisama ei saagi ringi jõlkuda, ei leidnud varianti, et saaks relva ära panna, käed taskus jalutada?
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2012 16:37:43 vasta tsitaadiga

Kas c4 saab vaikselt kah maha panna? näiteks vastaste seljataha ilma, et nad reageeriks?
Päris tihti on outpostis paar tanki keda ilma lõhkeaineta on suht raske maha võtta. Ülejäänud vastased notin stealthiga maha aga alati jäävad need kaks tonti alles.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 00:38:58 vasta tsitaadiga

http://forums.ubi.com/showthread.php/736619-Camera-and-Rock-Throw-Bug

http://forums.ubi.com/showthread.php/735924-Far-Cry-3-PS3-quot-Saving-Oliver-quot-Black-Screen-Glitch?p=8779853

Deem, minu mängus sama jama. Kui teil juhtub, et ühel hetkel kaob ära binokkel/kaamera, siis võtke kohe save tagasi, muidu jõuate sama probleemi otsa. Terve esimene saar on lahti mängitud, aga nüüd ei saa ei edasi ega tagasi, sest main quest on kinni.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 13.12.2012 09:59:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 01:28:27 vasta tsitaadiga

väga hea mäng - kellele ei meeldi eks tehku parem

Kui keegi pakub keyd siis oleks soovi

_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 13.12.2012 01:41:27 vasta tsitaadiga

Kuivand japside kirjad on ka päris huvitavad, kui jutti lugeda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 13.12.2012 02:44:12 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
Kuivand japside kirjad on ka päris huvitavad, kui jutti lugeda.


Peaks lugema icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2012 03:25:20 vasta tsitaadiga

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/6603-Far-Cry-3

zp ülevaade
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.12.2012 09:10:43 vasta tsitaadiga

Alustasin dx11 kasutamise pärast uuesti. Jahtisin öö läbi loomi icon_biggrin.gif Teen siis juba korralikult läbi. Kena pela.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 11:09:39 vasta tsitaadiga

mängisin eile veel tunnikese, kuid paraku, mind see ei köitnud. kuidagi igav tundub...
jään ootama crisis 3'e icon_biggrin.gif

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 11:41:27 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
mängisin eile veel tunnikese, kuid paraku, mind see ei köitnud. kuidagi igav tundub...
jään ootama crisis 3'e icon_biggrin.gif
tõsiselt ei meeldinud vä icon_question.gif
Soovitan arsti poole pöörduda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 11:51:39 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 13.12.2012 12:26:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
entusiast kirjutas:
mängisin eile veel tunnikese, kuid paraku, mind see ei köitnud. kuidagi igav tundub...
jään ootama crisis 3'e icon_biggrin.gif
tõsiselt ei meeldinud vä icon_question.gif
Soovitan arsti poole pöörduda icon_lol.gif

Ihii, on ka inimesi, kellele meeldis Crysis 2 ja Far Cry 2. Igale ühele oma icon_smile.gif

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 12:31:00 vasta tsitaadiga

Fc2 oli totaalne bs võrreldes kolmandaga thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 12:31:18 vasta tsitaadiga

Mulle FC2 absoluutselt ei meeldinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 12:45:43 vasta tsitaadiga

Angry review spoilerdab kole palju.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taipohh
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.12.2012 13:29:27 vasta tsitaadiga

nüüd jääb oodata vaid seda kuni tuleb mingi hea Mod sellest.
Tankid lennukid ,paadid,laevad, vintpüssid ja kuulipritsid...
suured mapid ja 200-sed serverid.

_________________
Tapa sionist!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 14:02:20 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
entusiast kirjutas:
mängisin eile veel tunnikese, kuid paraku, mind see ei köitnud. kuidagi igav tundub...
jään ootama crisis 3'e icon_biggrin.gif
tõsiselt ei meeldinud vä icon_question.gif
Soovitan arsti poole pöörduda icon_lol.gif

Ihii, on ka inimesi, kellele meeldis Crysis 2 ja Far Cry 2. Igale ühele oma icon_smile.gif

Oota misasja, siin on tõesti arstiabi vaja. icon_eek.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.12.2012 14:36:45 vasta tsitaadiga

Kahju , et ma ei teinud ühte lisa-savegamet selle narkopõllu kohapeal.
skrillex taustaks ja noti palju jaksad icon_biggrin.gif

aga muidu täiesti mõistlik ja huvitav on. läbi pole veel teinud (Vaas tapetud) vaid jooksen ringi ja teen muid asju vahelduseks.
3a vana läppari peal jookseb täiesti talutavalt high-low-low-medmedmedmemdemed 1280x720 ja DX9
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 13.12.2012 15:01:55 vasta tsitaadiga

Ei noh, mu posti mõte oli, et igal inimesel oma maitse. Mitte et FC2 ja C2 oleks nüüd ulmseliselt mitte-mängitava olnud (ehk siis sitad maakeeli) vaid et kui mulle ja sulle ei meeldi, siis see ei tähenda veel, et mitte keegi neid mänge ei nautinud. Pole vaja kohe inimesi arsti juurde saatma hakata icon_wink.gif beer_yum.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 15:45:53 vasta tsitaadiga

madfury, see lihtsalt naljaga, sest esimest korda kuulen, et kõik polegi lummatud sellest mängust, vaid leidub ka neid, kellele lihtsalt päkapikk sellist üllatust ei teinud. Ise mängisin FC2 läbi, olgugi et üksluine ja igav tampimine oli. C2 seevastu meeldis tunduvalt rohkem ja FC3 on vähemalt minu jaoks igati GOTY. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 13.12.2012 15:57:53 vasta tsitaadiga

Evil14, Arusaadav beer_yum.gif
Tlen varsti tagasi kodumaale ja siis lõikan ka natuke piraate seibideks.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 16:05:44 vasta tsitaadiga

eks ootused olid mul samuti head, ootasin ikka miskit actionit, aga seanahast koti meisterdamine ja ravimtaimede korjamine kusagil metsas meenutab rohkem nakstrallide raamatut kui pönevat fp shuuterit.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 16:10:04 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
eks ootused olid mul samuti head, ootasin ikka miskit actionit, aga seanahast koti meisterdamine ja ravimtaimede korjamine kusagil metsas meenutab rohkem nakstrallide raamatut kui pönevat fp shuuterit.

Ma olen vaid ca 5 taime korjanud terve oma 10H mängimise jooksul.... esimese misiooni ajal. Seanahku kah ei käse sul keegi korjata ju.
Kuid tõsi, tegu ei ole suvalise nobrainer shuuteriga kus jookse mööda koridori ja noti ettetulevaid tonte.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 17:05:06 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
entusiast kirjutas:
eks ootused olid mul samuti head, ootasin ikka miskit actionit, aga seanahast koti meisterdamine ja ravimtaimede korjamine kusagil metsas meenutab rohkem nakstrallide raamatut kui pönevat fp shuuterit.

Ma olen vaid ca 5 taime korjanud terve oma 10H mängimise jooksul.... esimese misiooni ajal. Seanahku kah ei käse sul keegi korjata ju.
Kuid tõsi, tegu ei ole suvalise nobrainer shuuteriga kus jookse mööda koridori ja noti ettetulevaid tonte.


täpselt nii, samas bordrelandi ajuvaba stoori meeldib küll, eks muidugi sealgi on seda mööda kaarti ratsutamist päris palju

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 13.12.2012 23:14:34 vasta tsitaadiga

4 oma meest sõitsid autoga kohale ja astusid välja ning seisid masina ümber.
viskasin granaadi auto alla, lõhkedes masin plahvatas ning see tappis kõik 4 venda ära ... ja ma sain selle eest 500xp icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikiest
HV vaatleja
zikiest

liitunud: 07.05.2012




sõnum 14.12.2012 00:23:05 vasta tsitaadiga

Release note – Patch 1.03
General fixes for the patch:
- Added Russian and Czech language support for Steam versions.
- Fixed issues for machines that have more than 32 cores.
- Fixed issues for activation keys bundled with ULC privileges. ULC content will now unlock during activation.
- Improvements to playlists and rotation for User Made maps.

_________________
BF4 = Mr-ZiKi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 14.12.2012 00:25:02 vasta tsitaadiga

Selle mängu juures köidab üks väga lihtne asi, kui lasen siis saan ka pihta.... vaadates nüüd bf3 suunas siis täiesti ajuvaba palju seal tapmiseks kohati täristama peab.... kuulid liht ei lähe sisse või lähevad ümbert mööda, ehk siis natuke kanni keeratud see bf3(tänu igasugustele nerfimistele). Kuidas FC3 MP'ga lood on? Tasub endale internet muretseda või mitte?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 14.12.2012 00:29:38 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Selle mängu juures köidab üks väga lihtne asi, kui lasen siis saan ka pihta.... vaadates nüüd bf3 suunas siis täiesti ajuvaba palju seal tapmiseks kohati täristama peab.... kuulid liht ei lähe sisse või lähevad ümbert mööda, ehk siis natuke kanni keeratud see bf3(tänu igasugustele nerfimistele). Kuidas FC3 MP'ga lood on? Tasub endale internet muretseda või mitte?


Võrdlesid praegu SP ja MP pela. Täiesti erinevad asjad, eriti veel "pihta saamise" suhtes.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 14.12.2012 00:34:46 vasta tsitaadiga

Selles tahangi selgusele jõuda icon_rolleyes.gif SP's tundub asi väga normaalne. Üliaeglase pulganetiga ei saa proovida. Kas asi on internetis pelamist väärt?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 14.12.2012 00:43:10 vasta tsitaadiga

Oh jumal tänatud, et 32+core fix tuli. Saavad massid kah normaalselt mängida.
/sarcasm off

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2012 03:00:56 vasta tsitaadiga

madfury, äkki mõni mängib ps3-ga icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 08:32:43 vasta tsitaadiga

Viimae aeg 32 core soetada endale.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.12.2012 11:48:40 vasta tsitaadiga

Kurdeti, et pole õige asi kui peab loomanahku korjama ja muud sodi tegema.
Minuarust just hea vaheldus (ehk ei ole lihtsalt ühte joontpidi liikuv FPS ja midagi muud teha ei saa) ja eile kulutasin vist oma 4 tundi ringijooksmisele enne kui hoyt'i missioone edasi tegin.
Võtsin kõik radio towerid ära , vallutasin mõned külad , suurendasin rahakotte, upgradesin relvi ja muud pudipadi jnejnejne.
Noja siis ronisin muidugi võimalikult kõrgete mägede otsa , et sealt alla lennata icon_lol.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 14.12.2012 15:18:39 vasta tsitaadiga

Kelle täpselt seda ülearust nodi müüa kannatab? loobin suht palju minema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 15:29:47 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Kelle täpselt seda ülearust nodi müüa kannatab? loobin suht palju minema.

Korra sai mingi tyybi juures käidud, parseldasin maha. Kaardi peal peaks näitama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.