Kusjuures heavy beatdown saab ka tuimalt neile näkku chargedes teha.
Anyway lõpetasin eile mängu ära.
Spoiler
Siis kui Vaas surma sai vajus mäng nagu minu jaoks jube ära ja noh see lõpp oli niuke kerge pettumus ( Valisin oma sõprade päästmise ) oleks võinud ikka natuke huvitavam olla see lõpp. Teine valik kus ühined Citra-ga tundus ikka kõvasti huvitavam aga jah, loodetavasti tuleb mingi DLC kuna ma pole vist ainuke kellele see lõpp ei meeldinud, lugedes redditit...
Sain ka mängu läbi, üldine mulje positiivne. Tegin pmtslt ainult põhilugu, veidike võtsin loomi maha... et suuremat rahakotti saada - see vist ainuke
suurem jaburdus mängus, ülejäänud craftitavad asjad tundusid mõistlikud. Kui nüüd loost endast rääkida...
Spoiler
Läks ca 12-13h. Alguses väga kaasahaarav ei olnud (ilmselt tüüpiline mängu sissejuhatuse keiss), kuskilt keskelt aga muutus juba üsna nauditavaks, kuid see, et Vaas sind mingi 3? korda maha võtta ei suutnud muutus veidike veidraks, takka tippu teadis veel, et sa oled talle järgi tulemas, vb jäi midagi kahe silma vahele. Ja see Citra värk seal lõpus, mis sundis teda su sõpru röövima ja sind sellise valiku ette panema? Jason veel kusagil loo keskel mainis, et ta jääb saarele, ei olnud üldsegi põhjust teda ümberveenda, kas ei oleks piisanud vanast heast "räägime"? Samas see lõpu valik oli muidugi julge lüke, aga päris täpselt ikkagi ei saanud aru, mis selle kogu värgi motiiviks oli, sest vaimud džunglist ütlesid?
kui sa ainult põhilugu tegid, siis sa kaotasid palju tunde mänguaega lihtsalt ringi joostes ja erinevaid kõrvalmissioone tehes
ma teen just nii, et liigun üle saare reliceid kogudes, loot kaste võttes ja igast muid missioone tehes - mänguaega tuleb palju rohkem, saab maailma nautida enne kui peamissioonid läbi teeb
Kuid see ei võtnud mänguisu ära.
Peaks vähe uurima kuidas täpselt ja mida upgradeda, et saaks rohkem nänni kaasa vedada ja rohkem tervist... Hetkel jääb see menyyärk veits segaseks.
Ja mis asi see on, et ise vahepeal salve vahetab ja kas saan õieti aru, et kui vahetab siis viskab koos padrunitega minema?
Sain ka mängu läbi, üldine mulje positiivne. Tegin pmtslt ainult põhilugu, veidike võtsin loomi maha... et suuremat rahakotti saada - see vist ainuke
suurem jaburdus mängus, ülejäänud craftitavad asjad tundusid mõistlikud. Kui nüüd loost endast rääkida...
Spoiler
Läks ca 12-13h. Alguses väga kaasahaarav ei olnud (ilmselt tüüpiline mängu sissejuhatuse keiss), kuskilt keskelt aga muutus juba üsna nauditavaks, kuid see, et Vaas sind mingi 3? korda maha võtta ei suutnud muutus veidike veidraks, takka tippu teadis veel, et sa oled talle järgi tulemas, vb jäi midagi kahe silma vahele. Ja see Citra värk seal lõpus, mis sundis teda su sõpru röövima ja sind sellise valiku ette panema? Jason veel kusagil loo keskel mainis, et ta jääb saarele, ei olnud üldsegi põhjust teda ümberveenda, kas ei oleks piisanud vanast heast "räägime"? Samas see lõpu valik oli muidugi julge lüke, aga päris täpselt ikkagi ei saanud aru, mis selle kogu värgi motiiviks oli, sest vaimud džunglist ütlesid?
Spoiler
kle vaas väga ei üritanudki teda "kindla peale" maha võtta ju. Kindel laks oleks olnud kuul pähe aga tema tegi old scool stiilis. Need pääsemised olid ju jasonil täielikud joppamised.
See koht oli minu jaoks kõige segasem kus ta vaasi ära nottis, mis seal siis täpselt juhtus? Uni? Vaasi laipa kui sellist ei näidatudki. Koguaeg lootsin, et sellega seoses on mingi twist lõpus a la citra ja vaas mängivad kokku vms. Krt, üles promotud bad ass paha tegelase kohta oli teda natukene vähe seal mängus.
Mulle ei meeldi need leegiheitjavennad. Neid saab vaid pähe lastes kähku maha nottida. Või vahel jooksin C4-ga neile ette ja sai nii lahendatud.
Vibu on parajalt efektiivne vahend, kui suudad pähe ühe noole suunata.
ah jaa, kellelgi veel selle vibuga sarnane kamm on et sihikut valida ei saa? Mul mõlemad ostetud aga ei luba külge kumbagi panna, ütleb et ainult 1 vidin lubatud ja võta midagi ära et slot vabastada. Enda teada nagu peale sihikute seal polegi midagi külge panna. (granaadi ja tule nooled seda sloti ära ei tohiks võtta). Pmst terve mäng, mängisingi siis selle "kahe pulga sihikuga". Iseenesest hea relv on, vajab vähe arvestamist, et kaugelt võtta aga kui käpas siis iga kill tundub palju huvitavam.
tundub nii kuna kui sul relvadeks kõik muu peale vibu aga crafting sloti (7-8) määrad tule/granaat nooled siis on vibu võimalik ikka valida, ilmub siis küll sellega mis määratud noolega tegu aga vajutades R ilmuvad ka tavalised nooled. Pmst siis võimalik 5 relva korraga kaasas kanda.
kas ilma relvata niisama ei saagi ringi jõlkuda, ei leidnud varianti, et saaks relva ära panna, käed taskus jalutada? _________________ ei ole allkirja
Kas c4 saab vaikselt kah maha panna? näiteks vastaste seljataha ilma, et nad reageeriks?
Päris tihti on outpostis paar tanki keda ilma lõhkeaineta on suht raske maha võtta. Ülejäänud vastased notin stealthiga maha aga alati jäävad need kaks tonti alles.
Deem, minu mängus sama jama. Kui teil juhtub, et ühel hetkel kaob ära binokkel/kaamera, siis võtke kohe save tagasi, muidu jõuate sama probleemi otsa. Terve esimene saar on lahti mängitud, aga nüüd ei saa ei edasi ega tagasi, sest main quest on kinni. _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
viimati muutis dex 13.12.2012 09:59:07, muudetud 1 kord
mängisin eile veel tunnikese, kuid paraku, mind see ei köitnud. kuidagi igav tundub...
jään ootama crisis 3'e
tõsiselt ei meeldinud vä
Soovitan arsti poole pöörduda _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Fc2 oli totaalne bs võrreldes kolmandaga _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
nüüd jääb oodata vaid seda kuni tuleb mingi hea Mod sellest.
Tankid lennukid ,paadid,laevad, vintpüssid ja kuulipritsid...
suured mapid ja 200-sed serverid. _________________ Tapa sionist!
Kahju , et ma ei teinud ühte lisa-savegamet selle narkopõllu kohapeal.
skrillex taustaks ja noti palju jaksad
aga muidu täiesti mõistlik ja huvitav on. läbi pole veel teinud (Vaas tapetud) vaid jooksen ringi ja teen muid asju vahelduseks.
3a vana läppari peal jookseb täiesti talutavalt high-low-low-medmedmedmemdemed 1280x720 ja DX9
Ei noh, mu posti mõte oli, et igal inimesel oma maitse. Mitte et FC2 ja C2 oleks nüüd ulmseliselt mitte-mängitava olnud (ehk siis sitad maakeeli) vaid et kui mulle ja sulle ei meeldi, siis see ei tähenda veel, et mitte keegi neid mänge ei nautinud. Pole vaja kohe inimesi arsti juurde saatma hakata _________________ Avatar by Flacko
madfury, see lihtsalt naljaga, sest esimest korda kuulen, et kõik polegi lummatud sellest mängust, vaid leidub ka neid, kellele lihtsalt päkapikk sellist üllatust ei teinud. Ise mängisin FC2 läbi, olgugi et üksluine ja igav tampimine oli. C2 seevastu meeldis tunduvalt rohkem ja FC3 on vähemalt minu jaoks igati GOTY.
eks ootused olid mul samuti head, ootasin ikka miskit actionit, aga seanahast koti meisterdamine ja ravimtaimede korjamine kusagil metsas meenutab rohkem nakstrallide raamatut kui pönevat fp shuuterit. _________________ JÖUDU!
eks ootused olid mul samuti head, ootasin ikka miskit actionit, aga seanahast koti meisterdamine ja ravimtaimede korjamine kusagil metsas meenutab rohkem nakstrallide raamatut kui pönevat fp shuuterit.
Ma olen vaid ca 5 taime korjanud terve oma 10H mängimise jooksul.... esimese misiooni ajal. Seanahku kah ei käse sul keegi korjata ju.
Kuid tõsi, tegu ei ole suvalise nobrainer shuuteriga kus jookse mööda koridori ja noti ettetulevaid tonte.
eks ootused olid mul samuti head, ootasin ikka miskit actionit, aga seanahast koti meisterdamine ja ravimtaimede korjamine kusagil metsas meenutab rohkem nakstrallide raamatut kui pönevat fp shuuterit.
Ma olen vaid ca 5 taime korjanud terve oma 10H mängimise jooksul.... esimese misiooni ajal. Seanahku kah ei käse sul keegi korjata ju.
Kuid tõsi, tegu ei ole suvalise nobrainer shuuteriga kus jookse mööda koridori ja noti ettetulevaid tonte.
täpselt nii, samas bordrelandi ajuvaba stoori meeldib küll, eks muidugi sealgi on seda mööda kaarti ratsutamist päris palju _________________ JÖUDU!
4 oma meest sõitsid autoga kohale ja astusid välja ning seisid masina ümber.
viskasin granaadi auto alla, lõhkedes masin plahvatas ning see tappis kõik 4 venda ära ... ja ma sain selle eest 500xp
Release note – Patch 1.03
General fixes for the patch:
- Added Russian and Czech language support for Steam versions.
- Fixed issues for machines that have more than 32 cores.
- Fixed issues for activation keys bundled with ULC privileges. ULC content will now unlock during activation.
- Improvements to playlists and rotation for User Made maps. _________________ BF4 = Mr-ZiKi
Selle mängu juures köidab üks väga lihtne asi, kui lasen siis saan ka pihta.... vaadates nüüd bf3 suunas siis täiesti ajuvaba palju seal tapmiseks kohati täristama peab.... kuulid liht ei lähe sisse või lähevad ümbert mööda, ehk siis natuke kanni keeratud see bf3(tänu igasugustele nerfimistele). Kuidas FC3 MP'ga lood on? Tasub endale internet muretseda või mitte?
Selle mängu juures köidab üks väga lihtne asi, kui lasen siis saan ka pihta.... vaadates nüüd bf3 suunas siis täiesti ajuvaba palju seal tapmiseks kohati täristama peab.... kuulid liht ei lähe sisse või lähevad ümbert mööda, ehk siis natuke kanni keeratud see bf3(tänu igasugustele nerfimistele). Kuidas FC3 MP'ga lood on? Tasub endale internet muretseda või mitte?
Võrdlesid praegu SP ja MP pela. Täiesti erinevad asjad, eriti veel "pihta saamise" suhtes.
Kurdeti, et pole õige asi kui peab loomanahku korjama ja muud sodi tegema.
Minuarust just hea vaheldus (ehk ei ole lihtsalt ühte joontpidi liikuv FPS ja midagi muud teha ei saa) ja eile kulutasin vist oma 4 tundi ringijooksmisele enne kui hoyt'i missioone edasi tegin.
Võtsin kõik radio towerid ära , vallutasin mõned külad , suurendasin rahakotte, upgradesin relvi ja muud pudipadi jnejnejne.
Noja siis ronisin muidugi võimalikult kõrgete mägede otsa , et sealt alla lennata
Kelle täpselt seda ülearust nodi müüa kannatab? loobin suht palju minema.
Korra sai mingi tyybi juures käidud, parseldasin maha. Kaardi peal peaks näitama _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.