|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
27.09.2012 18:02:32
|
|
|
| Avastasin praegu, et mu HOSil selle HTC sildi üleval on mingi punane andur mis koguaeg töötab ehk vilgub. Pole varem sellist asja täheldand, telefoni restart ka seda vilkumist ära ei kaotanud, ei tea, kas on lolliks läinud või mis ta teeb?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.09.2012 20:18:08
|
|
|
Punane vilkuv tuluke (ja mitte mingi andur) reeglina annab teada tühjenevast akust
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
27.09.2012 20:20:06
|
|
|
| Ja laadides põleb punaselt ja läheb rohelisek kui aku täis. Lisaks vilgub roheline, kui on vastamata kõne, lugemata sms jne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
28.09.2012 01:02:17
|
|
|
Haha, ärge mind nii lolliks ka pidage tegu siiski sensoriga (HTC sildist paremal). Googeldasin ka selle kohta ning sain vastuseks, et see on lähedus sensor, mis kõnede ajal, siis vastavalt midagi muudab... Igatahes avastain ka selle, et see vilgub (tegelikult lihtsalt tuimalt põleb), siis kui app nimega viber töötab.. peab force stop tegema ja probleem laheneb. Samas selline lahendus mind ei rahulda, sest kasutan viberit... Ei teagi, mis nüüd edasi peale hakata. Huvitav, kas telefoni või appi probleem.
//Lisaks tekkis just küsimus, et kas on võimalik kuidagi nii ka taustapilti panna, et ma ei peaks seda rumalalt lõikama nagu telefon käsib? Pilt ise sobiks väga hästi taustaks, aga näed, tahab et mingi ristküliku sellest välja lõikaksin...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aethralis
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005
|
29.09.2012 21:00:49
|
|
|
| ämber kirjutas: |
| //Lisaks tekkis just küsimus, et kas on võimalik kuidagi nii ka taustapilti panna, et ma ei peaks seda rumalalt lõikama nagu telefon käsib? Pilt ise sobiks väga hästi taustaks, aga näed, tahab et mingi ristküliku sellest välja lõikaksin... |
Simple Image Wallpaper peaks vist selle asja ära ajama, ei ole ise proovinud, aga väidetakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
29.09.2012 22:39:06
|
|
|
| aethralis kirjutas: |
| ämber kirjutas: |
| //Lisaks tekkis just küsimus, et kas on võimalik kuidagi nii ka taustapilti panna, et ma ei peaks seda rumalalt lõikama nagu telefon käsib? Pilt ise sobiks väga hästi taustaks, aga näed, tahab et mingi ristküliku sellest välja lõikaksin... |
Simple Image Wallpaper peaks vist selle asja ära ajama, ei ole ise proovinud, aga väidetakse. |
Üheks variandiks on netist otsida 960x1080 suuruses taustapilte. Neid pole vaja "lõikuda" ning näeb välja hea tabide vahel liigeldes. Taustapildi valimisel tuleks lõikumise roheline kast venitada kahe sõrmega üle terve pildi, siis jääb parim pildikvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukemaim
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2006
|
01.10.2012 20:22:28
|
|
|
| Teab keegi, kas Tele2st tulevad praegu endiselt S3 protsessoriga isendid? Kuiväga ma sellepärast muretsema peaks üldse? Kas teadlikult S3 on mõtet soetada?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
01.10.2012 21:10:10
|
|
|
| Mul on S3-ega ning mingeid probleeme küll pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukemaim
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2006
|
01.10.2012 21:37:18
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
| Mul on S3-ega ning mingeid probleeme küll pole olnud. |
No kas probleeme nüüd peabki olema aga vähem akut ja jõudlust sama hinna eest on nukker. Vb ei oskakski kasutades millegi üle kurta aga kuidagi tuju rikkuvalt ülbe on see HTC suhtumine. Ida-Euroopasse ja Aasiasse kõlbab vanema põlvkonna juppe saata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
01.10.2012 21:55:53
|
|
|
| kukemaim kirjutas: |
| markedmen kirjutas: |
| Mul on S3-ega ning mingeid probleeme küll pole olnud. |
No kas probleeme nüüd peabki olema aga vähem akut ja jõudlust sama hinna eest on nukker. Vb ei oskakski kasutades millegi üle kurta aga kuidagi tuju rikkuvalt ülbe on see HTC suhtumine. Ida-Euroopasse ja Aasiasse kõlbab vanema põlvkonna juppe saata. |
No see muidugi veits s*tt käitumine, et me S3-e saame, aga jõudlusest mul nüüd küll puudust ei ole ning aku kestvusest rohkem ma küll ei oleks oodanud. Kõik nutitelefonid söövad akut suht võrdväärselt ning suurem osa akust tõmbab ekraan mis pole protsessoriga seotud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aethralis
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005
|
02.10.2012 11:12:14
|
|
|
| Mul on ka s3 chipiga ja tegelikult ei ole midagi eriti ette heita. Olen kuulnud jah, et s4 pidi säästlikum olema, aga kuna tegelikult ei ole võrrelda saanud ning minu telefoni kasutus nii väga tihe ka ei ole, laen ma seda ca üle päeva (ehk sceen on time umbes 2 h), aga noh idle olek kulutab ka. Kuulnud olen aga, et s4 peaks välja venitama isegi 4 h screen on time.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
03.10.2012 00:22:24
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
Z520e ja täna tuli ming SMS-i uuendus ka veel
| tsitaat: |
Sain ka oma föönile uuenduse kätte aga probleem ikka sama mobiilset andmeside kasutades. kellelgi äkki ideid, kuidas leida lahendust?
Tänud! |
HTC suppordi vastus oli, et saatke remonti - lähim on lätis või kuna UK telefon siis võte ka sinna saata  |
Äkki saabub abi valgel laeval sealt: http://www.gsmarena.com/htc_one_x_and_one_s_to_get_jelly_bean_this_month-news-4889.php ?
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
03.10.2012 14:45:18
|
|
|
| UHO kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
Z520e ja täna tuli ming SMS-i uuendus ka veel
| tsitaat: |
Sain ka oma föönile uuenduse kätte aga probleem ikka sama mobiilset andmeside kasutades. kellelgi äkki ideid, kuidas leida lahendust?
Tänud! |
HTC suppordi vastus oli, et saatke remonti - lähim on lätis või kuna UK telefon siis võte ka sinna saata  |
Äkki saabub abi valgel laeval sealt: http://www.gsmarena.com/htc_one_x_and_one_s_to_get_jelly_bean_this_month-news-4889.php ? |
See on julge avaldus HTC poolt. Alles tuli OTA 4.0.4 mida tuli kuu aega peale väljakuulutamist oodata, nüüd lubavad mõne nädala jooksul juba 4.1-te - eks elame näeme, mul on igatahes tagastuspaberid välja prinditud ja kui midagi lähiajal ei muutu läheb poodi tagasi
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
04.10.2012 11:51:50
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| UHO kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
Z520e ja täna tuli ming SMS-i uuendus ka veel
| tsitaat: |
Sain ka oma föönile uuenduse kätte aga probleem ikka sama mobiilset andmeside kasutades. kellelgi äkki ideid, kuidas leida lahendust?
Tänud! |
HTC suppordi vastus oli, et saatke remonti - lähim on lätis või kuna UK telefon siis võte ka sinna saata  |
Äkki saabub abi valgel laeval sealt: http://www.gsmarena.com/htc_one_x_and_one_s_to_get_jelly_bean_this_month-news-4889.php ? |
See on julge avaldus HTC poolt. Alles tuli OTA 4.0.4 mida tuli kuu aega peale väljakuulutamist oodata, nüüd lubavad mõne nädala jooksul juba 4.1-te - eks elame näeme, mul on igatahes tagastuspaberid välja prinditud ja kui midagi lähiajal ei muutu läheb poodi tagasi  |
Mis probleem sul selle andmesidega on? Endal oli selline jama et ei connectind korralikult alati ära aitas Authication type muutmine mõlemaks.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2012 12:42:08
|
|
|
HOME nupu jant ja tööl on levi kehv, mobiilset netti ei saa sisse lülitada, ükspäev tegi 100 screenshotti enne kui pildi eest sain
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
06.10.2012 12:49:56
|
|
|
| Kas ja Millal on võimalik saada Elisast sellist aparaati nagu HTC One X+?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.10.2012 14:40:10
|
|
|
| Elisast küsisid?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
06.10.2012 14:47:02
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Kas ja Millal on võimalik saada Elisast sellist aparaati nagu HTC One X+? |
| Anti kirjutas: |
| Elisast küsisid? |
Klassika
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
11.10.2012 00:50:44
|
|
|
tean et HV foorumis on mingeid elisa tegelasi ka. Ühesõnaga loodangi siit mõne elisaga seotud tegelase käest vastust saada.
Edit: elisa klienditeeninduse tegelastel puudus info x+'i kohta ning ei osatud öelda kas tulevikus võib seda saada või ei.
Edit2: On kellelgi mingit infot selle mudeli Eesti jõudmise kohta? Mul praegune telefon paneb nii kelbast,et ei kannata väga oodata.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.10.2012 01:04:50
|
|
|
| Miks ta eestisse peab jõudma? Maailm on suur ja lai.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.10.2012 10:26:20
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Miks ta eestisse peab jõudma? Maailm on suur ja lai. |
Ju siis keegi tahab sellele head kodu pakkuda...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar68
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2011
|
12.10.2012 07:31:32
|
|
|
| Sai ka oma vana DS OS vastu vahetatud. Muljetest - üldiselt ikkagi tubli samm edasi. Visuaalselt ei ole ta liiga suur ja samas on piisavalt õhuke. Telefoni kiiruse ja sujuvuse kohta oli VAU-efekt igati olemas. Kahjuks oli olemas ainult s3 chipsiga pill aga hetkel ei oska nagu millegi üle kurta. Desire S'i vahetasin launcheri ära GO Launceher Ex'i vastu, visuaalselt see ikka Sensest rohkem minu maitse järgi. OS'l otsustasin jääda stocki juurde, kuigi see välimus eriti ei imponeerinud. Õnneks keegi soovitas Virtuousi vendade Holo Light teemat ja saigi see ostetud - pilt ikka hulka kenam. GO appidest tunnen puudust GO Calandarist ja GO Powermanagerist, ei ole veel nendele samaväärset leidnud. Esialgu oli harjumatu OS'l menüü nupu puudumine aga eks sellega harjub ruttu. Väga mugav on eelmiste rakenduste näitamise süsteem. Ei ole veel leidnud (ja ei tea kas leiangi) kohta, kus saaks ikoonide suurust muuta, natukene liiga väikesed need minuarust.Wifi ja mobiilse netiga mingit muret ei olnud, kõik toimus sujuvalt, GPS haakus DS'ga võrreldes kordi kiiremini. Beatsaudio suht mõttetu, PowerAmp läks uuesti peale. Kaamera väike pettumus HTC reklaamile viidates aga parem ikka kui DS'il. Aku suhtes ei oska veel midagi tarka öelda, hetkel peab päeva suht tiheda kasutuse juures kenasti vastu. Loodetavasti nädalakesega muutub aku veel paremaks, siis juba täitsa hea. Tõsiselt vildakas on aga väline kõlar. Selline tore asi nagu car mode, kaotab osa oma võlust just selle tõttu, et kõne jubedalt plärisev. Väline kõlar DS'il oli ikka tuntavalt parem. Üldiselt hetkel ostu ei kahetse. Vaatasin ka teiste tootjate samas klassis olevate telefonide poole aga otsustavaks said just positiivsed kogemused Desire S'iga, eelkõige just korpuse kvaliteet (DS sai ostetud sõbraga samal ajal, temal Sony Xperia Arc. Minu DS kriimuvaba ja praktiliselt kulumisjälgedeta, tema Arc aga vajaks juba lausa ülevärvimist ja ekraanivahetust).
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.10.2012 14:49:35
|
|
|
| alar68, menüü nupu remappimine tuli 4.0.4 peal (valida, et kui vajutad korra, siis on menüü või vajutad korra, on menüü ja pikk hoidmine on recent apps).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
15.10.2012 09:09:53
|
|
|
Kuidas on võimalik, et V'l läks kell 15 minutit tagasi? Hommikul ärkasin, kõik korras, õigel ajal, kuid nüüd vaatan, et kell on 15minutit tagasi kerinud. Automaatne kellaaeg on sees võrgu kaudu. Kellelgi on veel nii olnud? Pean käsitsi õigeks muutma?
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.10.2012 09:27:35
|
|
|
| kui on auto peal, siis ongi kell õige.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
15.10.2012 10:46:23
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| kui on auto peal, siis ongi kell õige. |
Vaatan käekella, seinakella, arvuti kella, arvutis kassaprogrammi kella, kõik näitavad 10:46, telefonis näitab 10:29. Milles asi? Auto on peal, ei ole ju õige?
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
15.10.2012 10:50:29
|
|
|
| fic, operaator edastab võrgu kaudu vale kellaaja, mitte midagi müstilist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
15.10.2012 11:55:36
|
|
|
Restart aitas, tõenäoliselt telefoni bugi, sest operaatori juhiste järgi ei muutunud.
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
15.10.2012 13:41:45
|
|
|
| Kas asi on tele2-s või milles aga minu One S on endiselt 4.0.3. Ja uuendust ei leia. Kuidas see uuenduste asi üldse töötab?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
15.10.2012 17:03:44
|
|
|
| Anc kirjutas: |
| Kas asi on tele2-s või milles aga minu One S on endiselt 4.0.3. Ja uuendust ei leia. Kuidas see uuenduste asi üldse töötab? |
Sama küsimus, ise olen Elisas. Operaatorist asi kohe kindlasti ei sõltu, saatsin millalgi ka HTCle kirja, siis öeldi et antakse lainetena välja ning küll millalgi jõuab. Aga peaks nagu aeg käes olema juba.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
16.10.2012 21:44:49
|
|
|
Kui välismaale minna, siis mis kinni tuleb keerata ? Ainult andmerändlus ?
Muidu on nädala pärast mingi 1k arve
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
16.10.2012 21:46:17
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Kui välismaale minna, siis mis kinni tuleb keerata ? Ainult andmerändlus ?
Muidu on nädala pärast mingi 1k arve  |
Suudad vast ilma netita elada nädalakese? Andmerändluse keelamisest peaks piisama tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.10.2012 21:47:22
|
|
|
| andmerändlus peab nagunii olema kinni, data paneks veel eraldi kinni üldse.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
17.10.2012 22:22:45
|
|
|
väike teemasse väga mitte seonduv küsimus tekkis, kuid ei leidnud paremat kohta, kuhu seda postitada.
Nimelt nägin sellist Sense-i kella. Otsisin ka, kuid ei leidnud kusagilt. Kas keegi teab äkki öelda, kas see kell ilmub alles Jelly Bean-iga?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.10.2012 22:54:52
|
|
|
| fic kirjutas: |
| Kuidas on võimalik, et V'l läks kell 15 minutit tagasi? Hommikul ärkasin, kõik korras, õigel ajal, kuid nüüd vaatan, et kell on 15minutit tagasi kerinud. Automaatne kellaaeg on sees võrgu kaudu. Kellelgi on veel nii olnud? Pean käsitsi õigeks muutma? |
| ot: |
| mul oli pojal paar hommikut tagasi nii. Tal on küll Samsung Galaxy W, mitte HTC, aga ilmselt see siiski telefoni viga ei ole ka. Kell oli võrgust uuendamise peal ja oli hommikul mingi ka umbes 15 taga. EMT võrgus. Mu telefonil oli OK. |
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
17.10.2012 23:10:45
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
väike teemasse väga mitte seonduv küsimus tekkis, kuid ei leidnud paremat kohta, kuhu seda postitada.
Nimelt nägin sellist Sense-i kella. Otsisin ka, kuid ei leidnud kusagilt. Kas keegi teab äkki öelda, kas see kell ilmub alles Jelly Bean-iga? |
Ilmselt mitte. Selline kella widget on olnud ainult teatud HTC telefonidel (Rhyme, Explorer ja millelgi oli vist veel). Miks? Vat seda ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
23.10.2012 14:50:25
|
|
|
oleks valmis täna htc one S ostma minema . seegi viitsiks mulle seletada mis vahe on s3 ja s4 protsessoril? ja mida siis eelistada?
teiseks , kas mustal versioonil koorub värav maha? on sellel jutul tõepõhi all?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
23.10.2012 15:30:53
|
|
|
S3 on vanem, nii lihtne see ongi. Kui võimalik, siis jahi ikka S4 prosega mudelit, tulevikukindlam.
Igapäevakasutuses vaevalt, et mingit vahet märkad, ainult vast juhul kui kõrvutama uuemaga hakkad.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
23.10.2012 15:41:57
|
|
|
kus ma poes aru saan,et saan s4 prosega mudeli?
ja nagu arusaan siis htc'l on micro-sim ? selle saan kohe elisast kätte või? mingit infot ma elisa kodukalt ei leidnud. ja mis see hind on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
23.10.2012 16:30:20
|
|
|
Minul on S3 ning pole siiamaani mingeid probleeme olnud, arvatavasti on nende kiirusevahe erinev ainult paberitel, igapäevases kasutuses see küll välja ei tule. Micro-sim-iks lõigati mu kaart elisas kohapeal ilma mingisuguste tasudeta.
Edit: Minu teada on elisas ainult S3 protsessoriga, Kannukas pidi vist uuemaid müüma.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
23.10.2012 16:41:23
|
|
|
lugesin kännukas htc one s mudeli all kommentaare ja kännukas olla just äsja vastatud et s4 mudeleid neil enam pole ega ka tule.
Edit: Aga kas 16 gb mälu ja mälukaardi puudumine ei ole häirinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
23.10.2012 18:08:06
|
|
|
| Ei ole mitte mingit pidi häirinud ning lähiajal veel küll täis ei saa. 25Gb saab Dropbox-is ka kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
23.10.2012 18:58:51
|
|
|
nüüdsest htc one S omanik
kasutusjuhendis oli kirjas et enne sisselülitamist ja kasutamist laadida . las ta siis laeb ja varsti annan teada millised emotsioonid on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
23.10.2012 19:01:04
|
|
|
kuidas kellelegi,mulle näiteks 16gb sisemälu ja mälukaardi puudumine oleks suur no-no-no (kuigi dropbox's 67.25gb )
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
24.10.2012 01:31:47
|
|
|
mõtlesin alguses ise ka , et 16gb ei lähe mitte.
siis lugesin et One-seeriaga käib kaasas 2 aastat 25 gb dropboxi . (sellega on piltidele koht olemas)
Mulle meeldib palju muusikat ka kuulata . Küsite kuidas ma siis 16 gb telefoni veel muusika paigutan? mõned üksikud albumid ehk panen telefoni , ülejäänud rändavad Google Music'sse ja kuulan neid rahus pilvest siis:)
sain google music'u just toimima ! väga bueno
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Naxik
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2003
|
24.10.2012 23:05:27
|
|
|
| One S S3 prosega sai täna uuenduse 4.0.4
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
25.10.2012 01:05:49
|
|
|
| Kuidas HTC ONE S kaamera on? On kellelgi näidispilte?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
26.10.2012 04:14:25
|
|
|
ainuke asi mis siiani häirinud on - on peakomplekt mis htc on kaasa pannud täiesti kohutav kui halvad need on. Kõrvas ei püsi ja kui ka püsiks hakkavad kõrvad nendega valutama .
Mis muud kui sammud poodi. Jääb mõistmatuks miks nad selliseid kaasa ei pannud:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|