Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 18:02:32 vasta tsitaadiga

Avastasin praegu, et mu HOSil selle HTC sildi üleval on mingi punane andur mis koguaeg töötab ehk vilgub. Pole varem sellist asja täheldand, telefoni restart ka seda vilkumist ära ei kaotanud, ei tea, kas on lolliks läinud või mis ta teeb?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 20:18:08 vasta tsitaadiga

Punane vilkuv tuluke (ja mitte mingi andur) reeglina annab teada tühjenevast akust icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 20:20:06 vasta tsitaadiga

Ja laadides põleb punaselt ja läheb rohelisek kui aku täis. Lisaks vilgub roheline, kui on vastamata kõne, lugemata sms jne.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 01:02:17 vasta tsitaadiga

Haha, ärge mind nii lolliks ka pidage icon_biggrin.gif tegu siiski sensoriga (HTC sildist paremal). Googeldasin ka selle kohta ning sain vastuseks, et see on lähedus sensor, mis kõnede ajal, siis vastavalt midagi muudab... Igatahes avastain ka selle, et see vilgub (tegelikult lihtsalt tuimalt põleb), siis kui app nimega viber töötab.. peab force stop tegema ja probleem laheneb. Samas selline lahendus mind ei rahulda, sest kasutan viberit... Ei teagi, mis nüüd edasi peale hakata. Huvitav, kas telefoni või appi probleem.

//Lisaks tekkis just küsimus, et kas on võimalik kuidagi nii ka taustapilti panna, et ma ei peaks seda rumalalt lõikama nagu telefon käsib? Pilt ise sobiks väga hästi taustaks, aga näed, tahab et mingi ristküliku sellest välja lõikaksin...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aethralis
HV vaatleja
aethralis

liitunud: 13.10.2005




sõnum 29.09.2012 21:00:49 vasta tsitaadiga

ämber kirjutas:
//Lisaks tekkis just küsimus, et kas on võimalik kuidagi nii ka taustapilti panna, et ma ei peaks seda rumalalt lõikama nagu telefon käsib? Pilt ise sobiks väga hästi taustaks, aga näed, tahab et mingi ristküliku sellest välja lõikaksin...


Simple Image Wallpaper peaks vist selle asja ära ajama, ei ole ise proovinud, aga väidetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 22:39:06 vasta tsitaadiga

aethralis kirjutas:
ämber kirjutas:
//Lisaks tekkis just küsimus, et kas on võimalik kuidagi nii ka taustapilti panna, et ma ei peaks seda rumalalt lõikama nagu telefon käsib? Pilt ise sobiks väga hästi taustaks, aga näed, tahab et mingi ristküliku sellest välja lõikaksin...


Simple Image Wallpaper peaks vist selle asja ära ajama, ei ole ise proovinud, aga väidetakse.

Üheks variandiks on netist otsida 960x1080 suuruses taustapilte. Neid pole vaja "lõikuda" ning näeb välja hea tabide vahel liigeldes. Taustapildi valimisel tuleks lõikumise roheline kast venitada kahe sõrmega üle terve pildi, siis jääb parim pildikvaliteet.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukemaim
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 01.10.2012 20:22:28 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kas Tele2st tulevad praegu endiselt S3 protsessoriga isendid? Kuiväga ma sellepärast muretsema peaks üldse? Kas teadlikult S3 on mõtet soetada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 21:10:10 vasta tsitaadiga

Mul on S3-ega ning mingeid probleeme küll pole olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukemaim
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 01.10.2012 21:37:18 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Mul on S3-ega ning mingeid probleeme küll pole olnud.

No kas probleeme nüüd peabki olema aga vähem akut ja jõudlust sama hinna eest on nukker. Vb ei oskakski kasutades millegi üle kurta aga kuidagi tuju rikkuvalt ülbe on see HTC suhtumine. Ida-Euroopasse ja Aasiasse kõlbab vanema põlvkonna juppe saata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 21:55:53 vasta tsitaadiga

kukemaim kirjutas:
markedmen kirjutas:
Mul on S3-ega ning mingeid probleeme küll pole olnud.

No kas probleeme nüüd peabki olema aga vähem akut ja jõudlust sama hinna eest on nukker. Vb ei oskakski kasutades millegi üle kurta aga kuidagi tuju rikkuvalt ülbe on see HTC suhtumine. Ida-Euroopasse ja Aasiasse kõlbab vanema põlvkonna juppe saata.


No see muidugi veits s*tt käitumine, et me S3-e saame, aga jõudlusest mul nüüd küll puudust ei ole ning aku kestvusest rohkem ma küll ei oleks oodanud. Kõik nutitelefonid söövad akut suht võrdväärselt ning suurem osa akust tõmbab ekraan mis pole protsessoriga seotud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aethralis
HV vaatleja
aethralis

liitunud: 13.10.2005




sõnum 02.10.2012 11:12:14 vasta tsitaadiga

Mul on ka s3 chipiga ja tegelikult ei ole midagi eriti ette heita. Olen kuulnud jah, et s4 pidi säästlikum olema, aga kuna tegelikult ei ole võrrelda saanud ning minu telefoni kasutus nii väga tihe ka ei ole, laen ma seda ca üle päeva (ehk sceen on time umbes 2 h), aga noh idle olek kulutab ka. Kuulnud olen aga, et s4 peaks välja venitama isegi 4 h screen on time.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 11:18:44 vasta tsitaadiga

http://www.theverge.com/2012/10/2/3424610/htc-one-x-plus-android-jelly-bean-release-date-specs-features
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 00:22:24 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Z520e ja täna tuli ming SMS-i uuendus ka veel

tsitaat:

Sain ka oma föönile uuenduse kätte aga probleem ikka sama mobiilset andmeside kasutades. kellelgi äkki ideid, kuidas leida lahendust?
Tänud!


HTC suppordi vastus oli, et saatke remonti - lähim on lätis või kuna UK telefon siis võte ka sinna saata icon_biggrin.gif

Äkki saabub abi valgel laeval sealt: http://www.gsmarena.com/htc_one_x_and_one_s_to_get_jelly_bean_this_month-news-4889.php ?

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 14:45:18 vasta tsitaadiga

UHO kirjutas:
John Smith kirjutas:
Z520e ja täna tuli ming SMS-i uuendus ka veel

tsitaat:

Sain ka oma föönile uuenduse kätte aga probleem ikka sama mobiilset andmeside kasutades. kellelgi äkki ideid, kuidas leida lahendust?
Tänud!


HTC suppordi vastus oli, et saatke remonti - lähim on lätis või kuna UK telefon siis võte ka sinna saata icon_biggrin.gif

Äkki saabub abi valgel laeval sealt: http://www.gsmarena.com/htc_one_x_and_one_s_to_get_jelly_bean_this_month-news-4889.php ?


See on julge avaldus HTC poolt. Alles tuli OTA 4.0.4 mida tuli kuu aega peale väljakuulutamist oodata, nüüd lubavad mõne nädala jooksul juba 4.1-te - eks elame näeme, mul on igatahes tagastuspaberid välja prinditud ja kui midagi lähiajal ei muutu läheb poodi tagasi icon_biggrin.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 11:51:50 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
UHO kirjutas:
John Smith kirjutas:
Z520e ja täna tuli ming SMS-i uuendus ka veel

tsitaat:

Sain ka oma föönile uuenduse kätte aga probleem ikka sama mobiilset andmeside kasutades. kellelgi äkki ideid, kuidas leida lahendust?
Tänud!


HTC suppordi vastus oli, et saatke remonti - lähim on lätis või kuna UK telefon siis võte ka sinna saata icon_biggrin.gif

Äkki saabub abi valgel laeval sealt: http://www.gsmarena.com/htc_one_x_and_one_s_to_get_jelly_bean_this_month-news-4889.php ?


See on julge avaldus HTC poolt. Alles tuli OTA 4.0.4 mida tuli kuu aega peale väljakuulutamist oodata, nüüd lubavad mõne nädala jooksul juba 4.1-te - eks elame näeme, mul on igatahes tagastuspaberid välja prinditud ja kui midagi lähiajal ei muutu läheb poodi tagasi icon_biggrin.gif


Mis probleem sul selle andmesidega on? Endal oli selline jama et ei connectind korralikult alati ära aitas Authication type muutmine mõlemaks.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 12:42:08 vasta tsitaadiga

HOME nupu jant ja tööl on levi kehv, mobiilset netti ei saa sisse lülitada, ükspäev tegi 100 screenshotti enne kui pildi eest sain icon_biggrin.gif
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 06.10.2012 12:49:56 vasta tsitaadiga

Kas ja Millal on võimalik saada Elisast sellist aparaati nagu HTC One X+?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 14:40:10 vasta tsitaadiga

Elisast küsisid?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 14:47:02 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kas ja Millal on võimalik saada Elisast sellist aparaati nagu HTC One X+?

Anti kirjutas:
Elisast küsisid?

Klassika icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 11.10.2012 00:50:44 vasta tsitaadiga

tean et HV foorumis on mingeid elisa tegelasi ka. Ühesõnaga loodangi siit mõne elisaga seotud tegelase käest vastust saada.

Edit: elisa klienditeeninduse tegelastel puudus info x+'i kohta ning ei osatud öelda kas tulevikus võib seda saada või ei.

Edit2: On kellelgi mingit infot selle mudeli Eesti jõudmise kohta? Mul praegune telefon paneb nii kelbast,et ei kannata väga oodata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 01:04:50 vasta tsitaadiga

Miks ta eestisse peab jõudma? Maailm on suur ja lai.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 10:26:20 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Miks ta eestisse peab jõudma? Maailm on suur ja lai.


Ju siis keegi tahab sellele head kodu pakkuda...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar68
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 07:31:32 vasta tsitaadiga

Sai ka oma vana DS OS vastu vahetatud. Muljetest - üldiselt ikkagi tubli samm edasi. Visuaalselt ei ole ta liiga suur ja samas on piisavalt õhuke. Telefoni kiiruse ja sujuvuse kohta oli VAU-efekt igati olemas. Kahjuks oli olemas ainult s3 chipsiga pill aga hetkel ei oska nagu millegi üle kurta. Desire S'i vahetasin launcheri ära GO Launceher Ex'i vastu, visuaalselt see ikka Sensest rohkem minu maitse järgi. OS'l otsustasin jääda stocki juurde, kuigi see välimus eriti ei imponeerinud. Õnneks keegi soovitas Virtuousi vendade Holo Light teemat ja saigi see ostetud - pilt ikka hulka kenam. GO appidest tunnen puudust GO Calandarist ja GO Powermanagerist, ei ole veel nendele samaväärset leidnud. Esialgu oli harjumatu OS'l menüü nupu puudumine aga eks sellega harjub ruttu. Väga mugav on eelmiste rakenduste näitamise süsteem. Ei ole veel leidnud (ja ei tea kas leiangi) kohta, kus saaks ikoonide suurust muuta, natukene liiga väikesed need minuarust.Wifi ja mobiilse netiga mingit muret ei olnud, kõik toimus sujuvalt, GPS haakus DS'ga võrreldes kordi kiiremini. Beatsaudio suht mõttetu, PowerAmp läks uuesti peale. Kaamera väike pettumus HTC reklaamile viidates aga parem ikka kui DS'il. Aku suhtes ei oska veel midagi tarka öelda, hetkel peab päeva suht tiheda kasutuse juures kenasti vastu. Loodetavasti nädalakesega muutub aku veel paremaks, siis juba täitsa hea. Tõsiselt vildakas on aga väline kõlar. Selline tore asi nagu car mode, kaotab osa oma võlust just selle tõttu, et kõne jubedalt plärisev. Väline kõlar DS'il oli ikka tuntavalt parem. Üldiselt hetkel ostu ei kahetse. Vaatasin ka teiste tootjate samas klassis olevate telefonide poole aga otsustavaks said just positiivsed kogemused Desire S'iga, eelkõige just korpuse kvaliteet (DS sai ostetud sõbraga samal ajal, temal Sony Xperia Arc. Minu DS kriimuvaba ja praktiliselt kulumisjälgedeta, tema Arc aga vajaks juba lausa ülevärvimist ja ekraanivahetust).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 14:49:35 vasta tsitaadiga

alar68, menüü nupu remappimine tuli 4.0.4 peal (valida, et kui vajutad korra, siis on menüü või vajutad korra, on menüü ja pikk hoidmine on recent apps).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 15.10.2012 09:09:53 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik, et V'l läks kell 15 minutit tagasi? Hommikul ärkasin, kõik korras, õigel ajal, kuid nüüd vaatan, et kell on 15minutit tagasi kerinud. Automaatne kellaaeg on sees võrgu kaudu. Kellelgi on veel nii olnud? Pean käsitsi õigeks muutma?
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.10.2012 09:27:35 vasta tsitaadiga

kui on auto peal, siis ongi kell õige.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 15.10.2012 10:46:23 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kui on auto peal, siis ongi kell õige.


Vaatan käekella, seinakella, arvuti kella, arvutis kassaprogrammi kella, kõik näitavad 10:46, telefonis näitab 10:29. Milles asi? Auto on peal, ei ole ju õige?

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 10:50:29 vasta tsitaadiga

fic, operaator edastab võrgu kaudu vale kellaaja, mitte midagi müstilist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 15.10.2012 11:55:36 vasta tsitaadiga

Restart aitas, tõenäoliselt telefoni bugi, sest operaatori juhiste järgi ei muutunud.
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 15.10.2012 13:41:45 vasta tsitaadiga

Kas asi on tele2-s või milles aga minu One S on endiselt 4.0.3. Ja uuendust ei leia. Kuidas see uuenduste asi üldse töötab?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 17:03:44 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
Kas asi on tele2-s või milles aga minu One S on endiselt 4.0.3. Ja uuendust ei leia. Kuidas see uuenduste asi üldse töötab?


Sama küsimus, ise olen Elisas. Operaatorist asi kohe kindlasti ei sõltu, saatsin millalgi ka HTCle kirja, siis öeldi et antakse lainetena välja ning küll millalgi jõuab. Aga peaks nagu aeg käes olema juba.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 21:44:49 vasta tsitaadiga

Kui välismaale minna, siis mis kinni tuleb keerata ? Ainult andmerändlus ? icon_biggrin.gif
Muidu on nädala pärast mingi 1k arve icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2012 21:46:17 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Kui välismaale minna, siis mis kinni tuleb keerata ? Ainult andmerändlus ? icon_biggrin.gif
Muidu on nädala pärast mingi 1k arve icon_rolleyes.gif

Suudad vast ilma netita elada nädalakese? Andmerändluse keelamisest peaks piisama tõesti.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.10.2012 21:47:22 vasta tsitaadiga

andmerändlus peab nagunii olema kinni, data paneks veel eraldi kinni üldse.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 22:22:45 vasta tsitaadiga

väike teemasse väga mitte seonduv küsimus tekkis, kuid ei leidnud paremat kohta, kuhu seda postitada.

Nimelt nägin sellist Sense-i kella. Otsisin ka, kuid ei leidnud kusagilt. Kas keegi teab äkki öelda, kas see kell ilmub alles Jelly Bean-iga?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 22:54:52 vasta tsitaadiga

fic kirjutas:
Kuidas on võimalik, et V'l läks kell 15 minutit tagasi? Hommikul ärkasin, kõik korras, õigel ajal, kuid nüüd vaatan, et kell on 15minutit tagasi kerinud. Automaatne kellaaeg on sees võrgu kaudu. Kellelgi on veel nii olnud? Pean käsitsi õigeks muutma?


ot:
mul oli pojal paar hommikut tagasi nii. Tal on küll Samsung Galaxy W, mitte HTC, aga ilmselt see siiski telefoni viga ei ole ka. Kell oli võrgust uuendamise peal ja oli hommikul mingi ka umbes 15 taga. EMT võrgus. Mu telefonil oli OK.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 17.10.2012 23:10:45 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
väike teemasse väga mitte seonduv küsimus tekkis, kuid ei leidnud paremat kohta, kuhu seda postitada.

Nimelt nägin sellist Sense-i kella. Otsisin ka, kuid ei leidnud kusagilt. Kas keegi teab äkki öelda, kas see kell ilmub alles Jelly Bean-iga?

Ilmselt mitte. Selline kella widget on olnud ainult teatud HTC telefonidel (Rhyme, Explorer ja millelgi oli vist veel). Miks? Vat seda ei tea.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 23.10.2012 14:50:25 vasta tsitaadiga

oleks valmis täna htc one S ostma minema . seegi viitsiks mulle seletada mis vahe on s3 ja s4 protsessoril? ja mida siis eelistada?
teiseks , kas mustal versioonil koorub värav maha? on sellel jutul tõepõhi all?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.10.2012 15:30:53 vasta tsitaadiga

S3 on vanem, nii lihtne see ongi. Kui võimalik, siis jahi ikka S4 prosega mudelit, tulevikukindlam.

Igapäevakasutuses vaevalt, et mingit vahet märkad, ainult vast juhul kui kõrvutama uuemaga hakkad.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 23.10.2012 15:41:57 vasta tsitaadiga

kus ma poes aru saan,et saan s4 prosega mudeli?

ja nagu arusaan siis htc'l on micro-sim ? selle saan kohe elisast kätte või? mingit infot ma elisa kodukalt ei leidnud. ja mis see hind on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 16:30:20 vasta tsitaadiga

Minul on S3 ning pole siiamaani mingeid probleeme olnud, arvatavasti on nende kiirusevahe erinev ainult paberitel, igapäevases kasutuses see küll välja ei tule. Micro-sim-iks lõigati mu kaart elisas kohapeal ilma mingisuguste tasudeta.

Edit: Minu teada on elisas ainult S3 protsessoriga, Kannukas pidi vist uuemaid müüma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 23.10.2012 16:41:23 vasta tsitaadiga

lugesin kännukas htc one s mudeli all kommentaare ja kännukas olla just äsja vastatud et s4 mudeleid neil enam pole ega ka tule.



Edit: Aga kas 16 gb mälu ja mälukaardi puudumine ei ole häirinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 18:08:06 vasta tsitaadiga

Ei ole mitte mingit pidi häirinud ning lähiajal veel küll täis ei saa. 25Gb saab Dropbox-is ka kaasa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 23.10.2012 18:58:51 vasta tsitaadiga

nüüdsest htc one S omanik icon_smile.gif


kasutusjuhendis oli kirjas et enne sisselülitamist ja kasutamist laadida . las ta siis laeb ja varsti annan teada millised emotsioonid on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 23.10.2012 19:01:04 vasta tsitaadiga

kuidas kellelegi,mulle näiteks 16gb sisemälu ja mälukaardi puudumine oleks suur no-no-no (kuigi dropbox's 67.25gb icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 24.10.2012 01:31:47 vasta tsitaadiga

mõtlesin alguses ise ka , et 16gb ei lähe mitte.
siis lugesin et One-seeriaga käib kaasas 2 aastat 25 gb dropboxi . (sellega on piltidele koht olemas)

Mulle meeldib palju muusikat ka kuulata . Küsite kuidas ma siis 16 gb telefoni veel muusika paigutan? mõned üksikud albumid ehk panen telefoni , ülejäänud rändavad Google Music'sse ja kuulan neid rahus pilvest siis:)
sain google music'u just toimima ! väga bueno icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2012 23:05:27 vasta tsitaadiga

One S S3 prosega sai täna uuenduse 4.0.4
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 01:05:49 vasta tsitaadiga

Kuidas HTC ONE S kaamera on? On kellelgi näidispilte?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 01:11:39 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Kuidas HTC ONE S kaamera on? On kellelgi näidispilte?
GSMArena aitab äkki: http://www.gsmarena.com/htc_one_s-review-746p6.php
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 26.10.2012 04:14:25 vasta tsitaadiga

ainuke asi mis siiani häirinud on - on peakomplekt mis htc on kaasa pannud thumbs_down.gif täiesti kohutav kui halvad need on. Kõrvas ei püsi ja kui ka püsiks hakkavad kõrvad nendega valutama .
Mis muud kui sammud poodi. Jääb mõistmatuks miks nad selliseid kaasa ei pannud:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.