Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 18.04.2012 14:55:23 vasta tsitaadiga

margu39, endal säästu Club3d 6870 originaaljahutus. Vaikne, mingi aastake käis siis puhastasin ja vahetasin termopasta, üle 70 temp. ei tõuse. Ei hakkaks küll jahutust vahetama, et vaiksemaks saada tulemus enam kui kaheldav!!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 15:05:58 vasta tsitaadiga

margu39 kirjutas:
Tervist!

Äkki keegi teab, kas need kaks asja üksteisega sobivad:
1. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/194279/
2. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/169239/

see kaart VIST pole reference...

tänud!

Kas sul on see kaart olemas ja lärmab? See stock jahutus on väga vaikne minumeelest. Radika suurus on üsna muljetavaldav ja ventilaatori läbimõõt on ka suur.

Ja kui lärmabki, siis süüdi on ilmselt korpuse ventilaatorite puudumine, kuna tegemist on "lahtise" jahutusega, siis ilma korpuse tuulutuseta tõmbab omaenda toodetud kuuma õhu uuele ringile.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.04.2012 15:40:27 vasta tsitaadiga

margu39 kirjutas:


okei, aga milline oleks siis korraliku jahutusega 6870? just vaikne kaart huvitab.


See peaks üsna vaikne olema:
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6870/GIGABYTE-GV-R687OC-1GD-Radeon-HD-6870-PCI-E-21-1GB-GDDR5-256-bit-Core-915MHz-103895

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.04.2012 16:07:37 vasta tsitaadiga

margu39 kirjutas:
Tervist!

Äkki keegi teab, kas need kaks asja üksteisega sobivad:
1. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/194279/
2. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/169239/

see kaart VIST pole reference...

tänud!


Aga jahutus ise on hea, kui see huvitab.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margu39
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2005




sõnum 18.04.2012 19:02:29 vasta tsitaadiga

palju asjalikke vastuseid. Softis, lugesin paar ülevaadet sinu viidatud kaardi kohta. meeldib ja jääb siis praegu selle juurde.

tänks kõigile.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2012 02:41:41 vasta tsitaadiga

jõudu! icon_biggrin.gif tulen ka enda kompotiga siis küsimusi esitama. nimelt kasutan (veel) G80 kiibiga EVGA 8800GTS 640MB isendit. kuna temperatuurid olid minu jaoks veidi kõrged, siis otsustasin AC Twin Turbo 2 sellele peale riputada. kõik läks kenasti, kuni siis hakkasin seda G-1 pasteeti kaardile peale määrima, et siis need radikad sinna külge kleepida. küsimusi on mitu - kui hästi see "liim" radikaid kinni hoiab ja kui ruttu peale "manustamist" selle kaardi süsteemi käima panna võin? kuna graafikakiibi ja DVI ühenduste vahel on veel üks väiksem kiip, siis kuidas on soovitatav seda jahutada (või sellele lihtsalt rohkem kraami peale määrida ja sinna külge siis mõni väiksem radikas panna?)
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.04.2012 09:08:01 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
jõudu! icon_biggrin.gif tulen ka enda kompotiga siis küsimusi esitama. nimelt kasutan (veel) G80 kiibiga EVGA 8800GTS 640MB isendit. kuna temperatuurid olid minu jaoks veidi kõrged, siis otsustasin AC Twin Turbo 2 sellele peale riputada. kõik läks kenasti, kuni siis hakkasin seda G-1 pasteeti kaardile peale määrima, et siis need radikad sinna külge kleepida. küsimusi on mitu - kui hästi see "liim" radikaid kinni hoiab ja kui ruttu peale "manustamist" selle kaardi süsteemi käima panna võin? kuna graafikakiibi ja DVI ühenduste vahel on veel üks väiksem kiip, siis kuidas on soovitatav seda jahutada (või sellele lihtsalt rohkem kraami peale määrida ja sinna külge siis mõni väiksem radikas panna?)


Kui liim täielikult kuivanud on radikad väga tugevasti kinni. Enne kui masinasse paned peaks laskma tal tund paar kuivada ja siis masinasse.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2012 09:45:44 vasta tsitaadiga

viimane kord kontrollisin nad üle ja lahtistele määrisin veel seda sousti vahele, mis oli umbes kell pool 4 öösel (jah, mul polnud targemat teha icon_biggrin.gif ). määrisin uhkelt, niiet trükiplaat ka kohati sellega koos (see ei tohiks elektrit juhtida, vähemalt nii on AC kodukal kirjas). tõehetk tuleb - kruvin põhiradika peale ja vaatame, mis tulemus on icon_razz.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.04.2012 09:48:51 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
viimane kord kontrollisin nad üle ja lahtistele määrisin veel seda sousti vahele, mis oli umbes kell pool 4 öösel (jah, mul polnud targemat teha icon_biggrin.gif ). määrisin uhkelt, niiet trükiplaat ka kohati sellega koos (see ei tohiks elektrit juhtida, vähemalt nii on AC kodukal kirjas). tõehetk tuleb - kruvin põhiradika peale ja vaatame, mis tulemus on icon_razz.gif


Ei juhi elektrit, testisin ise järgi igaks juhuks icon_biggrin.gif
Tulemus peaks väga hea saama.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2012 10:47:40 vasta tsitaadiga

nõnda, 45 minutiline mängusessioon @ 2k RPM ventidega jäi 49 ja 50 kraadi maile pidama ja idle on 41-42 kraadi. stockis olid temperatuurid sellised - load 65, idle 56. kõva 15 kraadi alla ja süsteem on vaiksem thumbs_up.gif võit igastahes icon_razz.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 18:57:02 vasta tsitaadiga

2K rpm'ga on see TT2 ikka liiga vali. ka 7V peal jätab soovida. Ise kasutan 5V peal ja siis pole küll midagi kuulda thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.04.2012 19:15:22 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
2K rpm'ga on see TT2 ikka liiga vali. ka 7V peal jätab soovida. Ise kasutan 5V peal ja siis pole küll midagi kuulda thumbs_up.gif


Mul on videokaardi külge ühendatud, Aida näitab 20%, ehk siis 400rmp.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 19:27:48 vasta tsitaadiga

kui ta sul tegelikku rpm näitab siis 400 on väga hea küll.
20% aga on ilmselt originaal ventika järgi mille väärtus võetakse biosist.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.04.2012 20:15:26 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
kui ta sul tegelikku rpm näitab siis 400 on väga hea küll.
20% aga on ilmselt originaal ventika järgi mille väärtus võetakse biosist.


Ma tegin Trixx'iga talle ise ventilaatori pöörlemis skaala. Seal on märgitud %'ntidega nii et pöördeid kahjuks ei tea. 50 kraadist alates tõstab vaikselt ülesse poole. 90 kraadi 100%.
Selle 20% juures on temperatuur kuskil 42 kraadi.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2012 07:14:44 vasta tsitaadiga

mul tiksub ta 1.4K RPMi peal, ei kuule küll et käiks icon_biggrin.gif 1.7 tuhande pealt annab vaikselt kuulda ja 2k on selline tuulekohin, mida suvel õues kuulda võib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.05.2012 09:17:03 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus ,et kui mul on GTX680 selle reference disainiga ehk siis "torn" voolupistikuga siis see seab omad limiidid mis cooler sinna peale panna.
Kui ma aga ostaks corsair H80 mis on küll CPU cooler aga peaks ka GPU peale minema tänu oma muudetavale backplatele.
Siis mis ohud mind varitsevad? Kas mäludel ja vooluahelal peab midagi peale olema või saavad nad ka ilma radikateta elada?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.05.2012 11:23:55 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Tekkis selline küsimus ,et kui mul on GTX680 selle reference disainiga ehk siis "torn" voolupistikuga siis see seab omad limiidid mis cooler sinna peale panna.
Kui ma aga ostaks corsair H80 mis on küll CPU cooler aga peaks ka GPU peale minema tänu oma muudetavale backplatele.
Siis mis ohud mind varitsevad? Kas mäludel ja vooluahelal peab midagi peale olema või saavad nad ka ilma radikateta elada?


Mina soovitaks panna. Halba ta ei tee. Kas originaalis istub radikas mälude küljes?
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.05.2012 11:33:17 vasta tsitaadiga

Pole veel lahti kiskund ei tea:S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 23:29:45 vasta tsitaadiga

Originaalis istub radikas mälude ja toiteahela küljes.

Mul EK veeplokk väga rahul 43C olen max näinud icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2012 00:09:14 vasta tsitaadiga

originaalis on minuteada vrm ala kena radikaga kaetud, ilma selleta nad kaua vastu ei pea. vrm pms on kõige kuumem osa gtx 680 minuteada... vähemalt seal kandist mõõtes on tempid suht kõrged nagu enamik vga'del.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 11:13:30 vasta tsitaadiga

DeepCool V400 sai muretsetud videokaardile.
Kui nädalavahetusel vähe rohkem vaba aega ja viitsimist tekib, panen ka (mini-)ülevaate kokku/üles.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2012 23:17:26 vasta tsitaadiga

sai vahepeal soetatud omale MSI 4870 1GB OC isend ja on mõttes reference jahutus Twin Turbog 2-ga asendada, aga probleem on selles, et on vaja termoliimi või termoteipi (neil temp. vahe on?). lugesin mõnekümne lehe eest, et 4k seeria kaartidel on VRMid kuumad, aga viisaka radikapaigutusega pole see vast eriline probleem. niisiis, kas termoliim või termopasta ja mis näpunäiteid veel arvestada? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.06.2012 23:49:56 vasta tsitaadiga

Twin Turbo-ga kaasasa olevate radikate all peaks teip juba olemas olema. HD4870 VRM-i jahutamise jaoks oli vanasti ZM-RHS90, ei tea, kas seda ka praegu kuskilt saada on.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2012 21:52:29 vasta tsitaadiga

asi selles, et praegu on TT2 8800GTSi küljes icon_biggrin.gif ja kaasasolnud liim on selle küljes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.06.2012 22:48:40 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul sul pigem vaja uut termoteipi ja GPU alla mingit termopastat.
Termoteipi saad näiteks Oomipoest
http://www.oomipood.ee/product/557742-3x3/2-poolse-liimiga-soojusjuht-3-3cm

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2012 14:48:31 vasta tsitaadiga

selge. pasta on olemas, pigem oligi küsimus selles, et kas teip või liim icon_biggrin.gif aga 4870 VRMidele selle teibiga kannatab mingid vähe suuremad radikad ka panna (AC TT2 komplektis on mõned täitsa viisaka suurusega)?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.06.2012 21:06:55 vasta tsitaadiga

Ma ei ole viimasel ajal seda teipi ostmud aga ~1,5 aasat tagasi sai seda kasutatud. See teip on asjalikum, kui see, mis AC oma jahutite alla paneb. Pinnad peavad muidugi puhtad olema,rasvase pinna külge ei taha kleepuda. Teibi eeliseks on see, et seda on võimalik hiljem lahti võtta. Liimiga ei pruugi see alati õnnestuda.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2012 02:49:05 vasta tsitaadiga

sain seda AC manti mõnuga kakkuda, aga seda jäi ikka veel sinna kaardi külge icon_biggrin.gif aga noh, vähemalt tolm nüüd klemmide vahele ei roni ja konduktiivne see kraam ka pole. eks järgmisel nädalal saab Tartusse tripitud ja siis seal teibiga mässama hakata
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 09:12:48 vasta tsitaadiga

ac xtreme plus ii ei taha keegi, mul on üle? icon_smile.gif
kasutet, ent kogu nänn ja mingi hulk termoliimigi peaks alles olema.

edit:
ei anna tasuta icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 05.06.2012 09:30:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 09:29:01 vasta tsitaadiga

Tasuta annad, ikka võtaks icon_lol.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.06.2012 09:38:01 vasta tsitaadiga

caramis, vana teibi eemaldamisel ja pinna puhastamisel võid proovida nitrolahustit. Ära sellega ainult kaardi peal plaju lödista, see võib osasi plastmasse sulatada.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.06.2012 09:08:50 vasta tsitaadiga

http://www.arctic.ac/en/p/detail/index/sArticle/569 selle review tahaks icon_biggrin.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 10:00:41 vasta tsitaadiga

170-180€, kes on esimene julge, kes selle ära proovib? icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.06.2012 12:10:43 vasta tsitaadiga

Osadele saadetakse ju niisama review tegemiseks.
Ilma review nägemata vaevalt paljud raha letti löövad.
Aga see on vist ainuke pädev jahutus mis reference GTX680 peale istub tänu GTX680 torn pistikupesale.
Muidugi custom veeplokid ka jah aga kui pole sellist vesijahutust masinas ja ei plaani ka.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2012 02:26:30 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
http://www.arctic.ac/en/p/detail/index/sArticle/569 selle review tahaks icon_biggrin.gif

wow! icon_razz.gif hakkab looma
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 11.07.2012 19:40:27 vasta tsitaadiga

hei plaanin siin jahutust upgradeda oma hd4850 peal (hetkel volcano 7+ icon_biggrin.gif ). vanad vmodid ka käiku lükata.
aaga kuna mingil hetkel võiks sebida hd6950 vms, peaks mu überõhkjahutus ka ka sobilik olema.
oskate soovitada midagi uuemat/paremat? ma olen kursis vaid artic coolingu omadega. ei teagi mis viimastel aastatel parimate seas on...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 09:56:27 vasta tsitaadiga

Esialgu soovitan sebida lihtsalt juba tootja poolt enamvähem korraliku jahutusega HD6950.
Mul oli eelmiseks kaardiks passiivjahutusega HD4870, oli hea vaikne. Uuele Sapphire HD6950 Dirt3 Edition graafikakaardile üle minnes oli ka esimene plaan, et ajan sellele mingi suure ja vaikse jahutuse peale aga kaarti masinasse pannes oli üllatus suur kui see ka originaaljahutusega oli vaikne ja jahe.
Pole siiani midagi muud peale aretama hakanud - idles on masinal kõige rohkem häält tegev toiteplokk, mis vaikselt õhku sahistab. Seegi sahin on nii vaevukuuldav, et tuleb arvutikastil tulesid vaadata, et aru saada, kas masin ärkas hiire liigutamise peale või tuleb nuppu vajutada. Graafikakaarti pole üldse kuulda.
Mängimise ajal jah võtab graafikakaart hääle poolest liidrirolli aga kuna ilma hääleta ei mängi ja isegi full loadis kaart siiski kõigest tagasihoidlikult vuhistab, siis isegi ei ole mõelnud mingi teise jahutuse peale.
Mul siis masinas selline HD6950:
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2012 13:00:56 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
Esialgu soovitan sebida lihtsalt juba tootja poolt enamvähem korraliku jahutusega HD6950.
Mul oli eelmiseks kaardiks passiivjahutusega HD4870, oli hea vaikne. Uuele Sapphire HD6950 Dirt3 Edition graafikakaardile üle minnes oli ka esimene plaan, et ajan sellele mingi suure ja vaikse jahutuse peale aga kaarti masinasse pannes oli üllatus suur kui see ka originaaljahutusega oli vaikne ja jahe.
Pole siiani midagi muud peale aretama hakanud - idles on masinal kõige rohkem häält tegev toiteplokk, mis vaikselt õhku sahistab. Seegi sahin on nii vaevukuuldav, et tuleb arvutikastil tulesid vaadata, et aru saada, kas masin ärkas hiire liigutamise peale või tuleb nuppu vajutada. Graafikakaarti pole üldse kuulda.
Mängimise ajal jah võtab graafikakaart hääle poolest liidrirolli aga kuna ilma hääleta ei mängi ja isegi full loadis kaart siiski kõigest tagasihoidlikult vuhistab, siis isegi ei ole mõelnud mingi teise jahutuse peale.
Mul siis masinas selline HD6950:
Spoiler Spoiler Spoiler


mis tootja ja mis hinnaga ning mis poest? icon_razz.gif
E: väsimus/magamatus andsid tunda


viimati muutis caramis 14.07.2012 13:34:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 13:55:04 vasta tsitaadiga

caramis, icon_question.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 14:06:03 vasta tsitaadiga

soovitage head jahutust gtx680-le icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 20:43:35 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
soovitage head jahutust gtx680-le icon_biggrin.gif


vesi on päris hea icon_smile.gif

EK 680 plokiga temperatuurid mul ~25c idle 44c on max mis koormuse all siiani kätte olen saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 13:13:54 vasta tsitaadiga

noxton, aga palun icon_biggrin.gif
http://www.techpowerup.com/167975/Colorful-Unveils-Fanless-GeForce-GTX-680-Graphics-Card.html

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 10:36:51 vasta tsitaadiga

Drizzle, vesijahutus ei mahu mu matx kasti ära icon_biggrin.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feidon
HV kasutaja
Feidon

liitunud: 11.11.2011




sõnum 16.08.2012 02:38:26 vasta tsitaadiga

GIGABYTE GTX 550TI - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3799#ov (1FAN version, uuem on 2FAN'iga)
Probleemid jahutusega ja temperatuuridega icon_sad.gif
IDLE temperatuurid on 40c, loadis on sekunditega üle 80+, vahel jookseb ka 90c välja.
Sõber oli külas see nädalavahetus, tegime mõlemad samat GPU burn-in ja temal ATi 7770, kui testid käima panime oli mul sekunditega üle 80c, sõbral aga rahulikult üle 45c ei läinud, tal oli gpu fan rpm-id olid vist 1000 peal ehk siis 25%, max peal jookseb tal 4000RPM, mul 2000RPM. Testi ajal jooksis mul 100% ehk siis 2000RPM piires ja kraadid nii suured? :/ On see siis normaalne? :O

Termopasta on vahetatud, mingit silmaga nähtavat viga pole näinud, tolmust puhas. GPU ostetud eelmise aasta septembris.
Kas tasub viia AK garantiisse? Äkki saab vastu 2 ventilaatoriga 550TI?

Tänud vastajatele! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.08.2012 20:55:54 vasta tsitaadiga

HD7770 tarbib vähem voolu ja ongi jahedam kui GTX 550TI.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feidon
HV kasutaja
Feidon

liitunud: 11.11.2011




sõnum 17.08.2012 00:31:48 vasta tsitaadiga

40-50c vahet? :O

Googeldades 100% load peal on max temp 60c! Viin garantiisse lähipäevil.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 02:24:27 vasta tsitaadiga

vent vast liiga nõrk ja ei jahuta ära? kuidagi tuttav jahutus gigabyte'i poolt. gtx 460 või oli see 560 seeria, sarnane jahutus ja sama moodi ei jahutanud kaarti korralikult ära, tempid laes.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feidon
HV kasutaja
Feidon

liitunud: 11.11.2011




sõnum 17.08.2012 02:59:22 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti icon_sad.gif
Eks näeb mis garantiis öeldakse, äkki saab asemele 2 ventilaatoriga versiooni, kuna neil enam ühe ventilaatoriga versiooni pole müügil.
Arvatavasti sai GIGABYTE ise ka aru, et ühest ventilaatorist jääb väheks ja tegid sama mudeli kahe ventilaatoriga icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 03:11:39 vasta tsitaadiga

pigem on süüdi ventilaatori võimsus. ise ei ole konkreetset isendit proovinud aga antud vent ei tundu eriti suure õhuvooluga isend olevat.

kui radikas vastu peab siis võib proovida teise 120mm vendiga. 7v peale panna ja vaadata kas jahutab ära või mitte. aga see eeldaks vana vendi maha võtmist ja olenevalt selle eemalduse osavusest kehtib garantii edasi või siis mitte. Lihtsam on vast jah garantiist nõu küsida eelnevalt kui kaarti lammutama hakata või sinna viia.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feidon
HV kasutaja
Feidon

liitunud: 11.11.2011




sõnum 17.08.2012 04:13:34 vasta tsitaadiga

Ok.
Muidu kaua see gpu seal AK garantiis olla võib max? Ei taha väga kaua ilma ka olla kaardist :/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.