|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
18.04.2012 14:55:23
|
|
|
| margu39, endal säästu Club3d 6870 originaaljahutus. Vaikne, mingi aastake käis siis puhastasin ja vahetasin termopasta, üle 70 temp. ei tõuse. Ei hakkaks küll jahutust vahetama, et vaiksemaks saada tulemus enam kui kaheldav!!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
18.04.2012 15:05:58
|
|
|
Kas sul on see kaart olemas ja lärmab? See stock jahutus on väga vaikne minumeelest. Radika suurus on üsna muljetavaldav ja ventilaatori läbimõõt on ka suur.
Ja kui lärmabki, siis süüdi on ilmselt korpuse ventilaatorite puudumine, kuna tegemist on "lahtise" jahutusega, siis ilma korpuse tuulutuseta tõmbab omaenda toodetud kuuma õhu uuele ringile.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.04.2012 16:07:37
|
|
|
Aga jahutus ise on hea, kui see huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margu39
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2005
|
18.04.2012 19:02:29
|
|
|
palju asjalikke vastuseid. Softis, lugesin paar ülevaadet sinu viidatud kaardi kohta. meeldib ja jääb siis praegu selle juurde.
tänks kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
20.04.2012 02:41:41
|
|
|
jõudu! tulen ka enda kompotiga siis küsimusi esitama. nimelt kasutan (veel) G80 kiibiga EVGA 8800GTS 640MB isendit. kuna temperatuurid olid minu jaoks veidi kõrged, siis otsustasin AC Twin Turbo 2 sellele peale riputada. kõik läks kenasti, kuni siis hakkasin seda G-1 pasteeti kaardile peale määrima, et siis need radikad sinna külge kleepida. küsimusi on mitu - kui hästi see "liim" radikaid kinni hoiab ja kui ruttu peale "manustamist" selle kaardi süsteemi käima panna võin? kuna graafikakiibi ja DVI ühenduste vahel on veel üks väiksem kiip, siis kuidas on soovitatav seda jahutada (või sellele lihtsalt rohkem kraami peale määrida ja sinna külge siis mõni väiksem radikas panna?)
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.04.2012 09:08:01
|
|
|
| caramis kirjutas: |
jõudu! tulen ka enda kompotiga siis küsimusi esitama. nimelt kasutan (veel) G80 kiibiga EVGA 8800GTS 640MB isendit. kuna temperatuurid olid minu jaoks veidi kõrged, siis otsustasin AC Twin Turbo 2 sellele peale riputada. kõik läks kenasti, kuni siis hakkasin seda G-1 pasteeti kaardile peale määrima, et siis need radikad sinna külge kleepida. küsimusi on mitu - kui hästi see "liim" radikaid kinni hoiab ja kui ruttu peale "manustamist" selle kaardi süsteemi käima panna võin? kuna graafikakiibi ja DVI ühenduste vahel on veel üks väiksem kiip, siis kuidas on soovitatav seda jahutada (või sellele lihtsalt rohkem kraami peale määrida ja sinna külge siis mõni väiksem radikas panna?) |
Kui liim täielikult kuivanud on radikad väga tugevasti kinni. Enne kui masinasse paned peaks laskma tal tund paar kuivada ja siis masinasse.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
20.04.2012 09:45:44
|
|
|
viimane kord kontrollisin nad üle ja lahtistele määrisin veel seda sousti vahele, mis oli umbes kell pool 4 öösel (jah, mul polnud targemat teha ). määrisin uhkelt, niiet trükiplaat ka kohati sellega koos (see ei tohiks elektrit juhtida, vähemalt nii on AC kodukal kirjas). tõehetk tuleb - kruvin põhiradika peale ja vaatame, mis tulemus on
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.04.2012 09:48:51
|
|
|
| caramis kirjutas: |
viimane kord kontrollisin nad üle ja lahtistele määrisin veel seda sousti vahele, mis oli umbes kell pool 4 öösel (jah, mul polnud targemat teha ). määrisin uhkelt, niiet trükiplaat ka kohati sellega koos (see ei tohiks elektrit juhtida, vähemalt nii on AC kodukal kirjas). tõehetk tuleb - kruvin põhiradika peale ja vaatame, mis tulemus on  |
Ei juhi elektrit, testisin ise järgi igaks juhuks
Tulemus peaks väga hea saama.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
20.04.2012 10:47:40
|
|
|
nõnda, 45 minutiline mängusessioon @ 2k RPM ventidega jäi 49 ja 50 kraadi maile pidama ja idle on 41-42 kraadi. stockis olid temperatuurid sellised - load 65, idle 56. kõva 15 kraadi alla ja süsteem on vaiksem võit igastahes
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
25.04.2012 18:57:02
|
|
|
2K rpm'ga on see TT2 ikka liiga vali. ka 7V peal jätab soovida. Ise kasutan 5V peal ja siis pole küll midagi kuulda
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.04.2012 19:15:22
|
|
|
| Nu kirjutas: |
2K rpm'ga on see TT2 ikka liiga vali. ka 7V peal jätab soovida. Ise kasutan 5V peal ja siis pole küll midagi kuulda  |
Mul on videokaardi külge ühendatud, Aida näitab 20%, ehk siis 400rmp.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
25.04.2012 19:27:48
|
|
|
kui ta sul tegelikku rpm näitab siis 400 on väga hea küll.
20% aga on ilmselt originaal ventika järgi mille väärtus võetakse biosist.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.04.2012 20:15:26
|
|
|
| Nu kirjutas: |
kui ta sul tegelikku rpm näitab siis 400 on väga hea küll.
20% aga on ilmselt originaal ventika järgi mille väärtus võetakse biosist. |
Ma tegin Trixx'iga talle ise ventilaatori pöörlemis skaala. Seal on märgitud %'ntidega nii et pöördeid kahjuks ei tea. 50 kraadist alates tõstab vaikselt ülesse poole. 90 kraadi 100%.
Selle 20% juures on temperatuur kuskil 42 kraadi.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
04.05.2012 07:14:44
|
|
|
mul tiksub ta 1.4K RPMi peal, ei kuule küll et käiks 1.7 tuhande pealt annab vaikselt kuulda ja 2k on selline tuulekohin, mida suvel õues kuulda võib
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
17.05.2012 09:17:03
|
|
|
Tekkis selline küsimus ,et kui mul on GTX680 selle reference disainiga ehk siis "torn" voolupistikuga siis see seab omad limiidid mis cooler sinna peale panna.
Kui ma aga ostaks corsair H80 mis on küll CPU cooler aga peaks ka GPU peale minema tänu oma muudetavale backplatele.
Siis mis ohud mind varitsevad? Kas mäludel ja vooluahelal peab midagi peale olema või saavad nad ka ilma radikateta elada?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.05.2012 11:23:55
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Tekkis selline küsimus ,et kui mul on GTX680 selle reference disainiga ehk siis "torn" voolupistikuga siis see seab omad limiidid mis cooler sinna peale panna.
Kui ma aga ostaks corsair H80 mis on küll CPU cooler aga peaks ka GPU peale minema tänu oma muudetavale backplatele.
Siis mis ohud mind varitsevad? Kas mäludel ja vooluahelal peab midagi peale olema või saavad nad ka ilma radikateta elada? |
Mina soovitaks panna. Halba ta ei tee. Kas originaalis istub radikas mälude küljes?
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
17.05.2012 11:33:17
|
|
|
Pole veel lahti kiskund ei tea:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
18.05.2012 23:29:45
|
|
|
Originaalis istub radikas mälude ja toiteahela küljes.
Mul EK veeplokk väga rahul 43C olen max näinud 
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.05.2012 00:09:14
|
|
|
originaalis on minuteada vrm ala kena radikaga kaetud, ilma selleta nad kaua vastu ei pea. vrm pms on kõige kuumem osa gtx 680 minuteada... vähemalt seal kandist mõõtes on tempid suht kõrged nagu enamik vga'del.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
01.06.2012 23:17:26
|
|
|
sai vahepeal soetatud omale MSI 4870 1GB OC isend ja on mõttes reference jahutus Twin Turbog 2-ga asendada, aga probleem on selles, et on vaja termoliimi või termoteipi (neil temp. vahe on?). lugesin mõnekümne lehe eest, et 4k seeria kaartidel on VRMid kuumad, aga viisaka radikapaigutusega pole see vast eriline probleem. niisiis, kas termoliim või termopasta ja mis näpunäiteid veel arvestada?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
01.06.2012 23:49:56
|
|
|
Twin Turbo-ga kaasasa olevate radikate all peaks teip juba olemas olema. HD4870 VRM-i jahutamise jaoks oli vanasti ZM-RHS90, ei tea, kas seda ka praegu kuskilt saada on.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
02.06.2012 21:52:29
|
|
|
asi selles, et praegu on TT2 8800GTSi küljes ja kaasasolnud liim on selle küljes
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
03.06.2012 14:48:31
|
|
|
selge. pasta on olemas, pigem oligi küsimus selles, et kas teip või liim aga 4870 VRMidele selle teibiga kannatab mingid vähe suuremad radikad ka panna (AC TT2 komplektis on mõned täitsa viisaka suurusega)?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
03.06.2012 21:06:55
|
|
|
Ma ei ole viimasel ajal seda teipi ostmud aga ~1,5 aasat tagasi sai seda kasutatud. See teip on asjalikum, kui see, mis AC oma jahutite alla paneb. Pinnad peavad muidugi puhtad olema,rasvase pinna külge ei taha kleepuda. Teibi eeliseks on see, et seda on võimalik hiljem lahti võtta. Liimiga ei pruugi see alati õnnestuda.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
05.06.2012 02:49:05
|
|
|
sain seda AC manti mõnuga kakkuda, aga seda jäi ikka veel sinna kaardi külge aga noh, vähemalt tolm nüüd klemmide vahele ei roni ja konduktiivne see kraam ka pole. eks järgmisel nädalal saab Tartusse tripitud ja siis seal teibiga mässama hakata
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.06.2012 09:12:48
|
|
|
ac xtreme plus ii ei taha keegi, mul on üle?
kasutet, ent kogu nänn ja mingi hulk termoliimigi peaks alles olema.
edit:
ei anna tasuta
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 05.06.2012 09:30:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
05.06.2012 09:38:01
|
|
|
caramis, vana teibi eemaldamisel ja pinna puhastamisel võid proovida nitrolahustit. Ära sellega ainult kaardi peal plaju lödista, see võib osasi plastmasse sulatada.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.06.2012 10:00:41
|
|
|
170-180€, kes on esimene julge, kes selle ära proovib?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
07.06.2012 12:10:43
|
|
|
Osadele saadetakse ju niisama review tegemiseks.
Ilma review nägemata vaevalt paljud raha letti löövad.
Aga see on vist ainuke pädev jahutus mis reference GTX680 peale istub tänu GTX680 torn pistikupesale.
Muidugi custom veeplokid ka jah aga kui pole sellist vesijahutust masinas ja ei plaani ka.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
09.06.2012 02:26:30
|
|
|
wow! hakkab looma
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
11.07.2012 19:40:27
|
|
|
hei plaanin siin jahutust upgradeda oma hd4850 peal (hetkel volcano 7+ ). vanad vmodid ka käiku lükata.
aaga kuna mingil hetkel võiks sebida hd6950 vms, peaks mu überõhkjahutus ka ka sobilik olema.
oskate soovitada midagi uuemat/paremat? ma olen kursis vaid artic coolingu omadega. ei teagi mis viimastel aastatel parimate seas on...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
12.07.2012 09:56:27
|
|
|
Esialgu soovitan sebida lihtsalt juba tootja poolt enamvähem korraliku jahutusega HD6950.
Mul oli eelmiseks kaardiks passiivjahutusega HD4870, oli hea vaikne. Uuele Sapphire HD6950 Dirt3 Edition graafikakaardile üle minnes oli ka esimene plaan, et ajan sellele mingi suure ja vaikse jahutuse peale aga kaarti masinasse pannes oli üllatus suur kui see ka originaaljahutusega oli vaikne ja jahe.
Pole siiani midagi muud peale aretama hakanud - idles on masinal kõige rohkem häält tegev toiteplokk, mis vaikselt õhku sahistab. Seegi sahin on nii vaevukuuldav, et tuleb arvutikastil tulesid vaadata, et aru saada, kas masin ärkas hiire liigutamise peale või tuleb nuppu vajutada. Graafikakaarti pole üldse kuulda.
Mängimise ajal jah võtab graafikakaart hääle poolest liidrirolli aga kuna ilma hääleta ei mängi ja isegi full loadis kaart siiski kõigest tagasihoidlikult vuhistab, siis isegi ei ole mõelnud mingi teise jahutuse peale.
Mul siis masinas selline HD6950:
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
12.07.2012 13:00:56
|
|
|
| Miki-Hiir kirjutas: |
Esialgu soovitan sebida lihtsalt juba tootja poolt enamvähem korraliku jahutusega HD6950.
Mul oli eelmiseks kaardiks passiivjahutusega HD4870, oli hea vaikne. Uuele Sapphire HD6950 Dirt3 Edition graafikakaardile üle minnes oli ka esimene plaan, et ajan sellele mingi suure ja vaikse jahutuse peale aga kaarti masinasse pannes oli üllatus suur kui see ka originaaljahutusega oli vaikne ja jahe.
Pole siiani midagi muud peale aretama hakanud - idles on masinal kõige rohkem häält tegev toiteplokk, mis vaikselt õhku sahistab. Seegi sahin on nii vaevukuuldav, et tuleb arvutikastil tulesid vaadata, et aru saada, kas masin ärkas hiire liigutamise peale või tuleb nuppu vajutada. Graafikakaarti pole üldse kuulda.
Mängimise ajal jah võtab graafikakaart hääle poolest liidrirolli aga kuna ilma hääleta ei mängi ja isegi full loadis kaart siiski kõigest tagasihoidlikult vuhistab, siis isegi ei ole mõelnud mingi teise jahutuse peale.
Mul siis masinas selline HD6950:
Spoiler 
|
mis tootja ja mis hinnaga ning mis poest?
E: väsimus/magamatus andsid tunda
viimati muutis caramis 14.07.2012 13:34:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
12.07.2012 14:06:03
|
|
|
soovitage head jahutust gtx680-le
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
12.07.2012 20:43:35
|
|
|
| noxton kirjutas: |
soovitage head jahutust gtx680-le  |
vesi on päris hea
EK 680 plokiga temperatuurid mul ~25c idle 44c on max mis koormuse all siiani kätte olen saanud
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
15.07.2012 10:36:51
|
|
|
Drizzle, vesijahutus ei mahu mu matx kasti ära
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Feidon
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2011
|
16.08.2012 02:38:26
|
|
|
GIGABYTE GTX 550TI - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3799#ov (1FAN version, uuem on 2FAN'iga)
Probleemid jahutusega ja temperatuuridega
IDLE temperatuurid on 40c, loadis on sekunditega üle 80+, vahel jookseb ka 90c välja.
Sõber oli külas see nädalavahetus, tegime mõlemad samat GPU burn-in ja temal ATi 7770, kui testid käima panime oli mul sekunditega üle 80c, sõbral aga rahulikult üle 45c ei läinud, tal oli gpu fan rpm-id olid vist 1000 peal ehk siis 25%, max peal jookseb tal 4000RPM, mul 2000RPM. Testi ajal jooksis mul 100% ehk siis 2000RPM piires ja kraadid nii suured? :/ On see siis normaalne? :O
Termopasta on vahetatud, mingit silmaga nähtavat viga pole näinud, tolmust puhas. GPU ostetud eelmise aasta septembris.
Kas tasub viia AK garantiisse? Äkki saab vastu 2 ventilaatoriga 550TI?
Tänud vastajatele!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.08.2012 20:55:54
|
|
|
HD7770 tarbib vähem voolu ja ongi jahedam kui GTX 550TI.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Feidon
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2011
|
17.08.2012 00:31:48
|
|
|
40-50c vahet? :O
Googeldades 100% load peal on max temp 60c! Viin garantiisse lähipäevil.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.08.2012 02:24:27
|
|
|
vent vast liiga nõrk ja ei jahuta ära? kuidagi tuttav jahutus gigabyte'i poolt. gtx 460 või oli see 560 seeria, sarnane jahutus ja sama moodi ei jahutanud kaarti korralikult ära, tempid laes.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Feidon
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2011
|
17.08.2012 02:59:22
|
|
|
Võibolla tõesti
Eks näeb mis garantiis öeldakse, äkki saab asemele 2 ventilaatoriga versiooni, kuna neil enam ühe ventilaatoriga versiooni pole müügil.
Arvatavasti sai GIGABYTE ise ka aru, et ühest ventilaatorist jääb väheks ja tegid sama mudeli kahe ventilaatoriga
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.08.2012 03:11:39
|
|
|
pigem on süüdi ventilaatori võimsus. ise ei ole konkreetset isendit proovinud aga antud vent ei tundu eriti suure õhuvooluga isend olevat.
kui radikas vastu peab siis võib proovida teise 120mm vendiga. 7v peale panna ja vaadata kas jahutab ära või mitte. aga see eeldaks vana vendi maha võtmist ja olenevalt selle eemalduse osavusest kehtib garantii edasi või siis mitte. Lihtsam on vast jah garantiist nõu küsida eelnevalt kui kaarti lammutama hakata või sinna viia.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Feidon
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2011
|
17.08.2012 04:13:34
|
|
|
Ok.
Muidu kaua see gpu seal AK garantiis olla võib max? Ei taha väga kaua ilma ka olla kaardist :/
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|