|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
13.06.2012 23:47:13
|
|
|
| Ma ise pole hard reseti teinud. Õigemini ma äsja sain selle telefoni ning pärast update'i kohe tekkis ka kala. GS2 omanik proovis ka reseti ning hiljem tekkis viga tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
14.06.2012 00:28:04
|
|
|
Samsung note uuendamisega juhtus sama mis siin http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473220 Lihtsalt 12.06 kui uuendasin siis hakkas uuesti käivituma ja enam käima ei lähe. Ega vist muud üle ei jää kui viia remonti? Või on muid lahendusi? Ja muide rooti ei ole tehtud
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
14.06.2012 11:22:42
|
|
|
mul kipub aku peale ICS installi tiba kiiremini tühjenema, kuid eks nädalavahetusel hard reset abiks ilmselt. muidu on igati lahe,ainult see TW5 sakib endiselt nagu eelmine versioon, niiet GO launcheri peal tagasi nüüd
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
14.06.2012 12:16:10
|
|
|
| vril kirjutas: |
| mul kipub aku peale ICS installi tiba kiiremini tühjenema, kuid eks nädalavahetusel hard reset abiks ilmselt. muidu on igati lahe,ainult see TW5 sakib endiselt nagu eelmine versioon, niiet GO launcheri peal tagasi nüüd |
Eile oli mul akuga selline pull, et hakkas ikka väga silmnähtavalt tühjenema ootel olekus- umbes poole tunniga 5 %. Mõtlesin, et mis asi see nüüd olla võiks- võibolla münest uuest apist, mis olin peale lasknud peale ICS-i- need olid üks kalkulaator ja üks muusikakuulaja. Laadisin need maha, kuid asi paremaks ei läinud. Siis leidsin kuskilt välismaa foorumist, et peale ICS-i võib hakata aku kiiremini tühjenema. Keegi pakkus lahenduseks välja voolu täielik katkestus vähemalt 5 min.
Katkusin aku küljest ära ca. 30 minutiks. Laadisin seejärel 100 %-ni täis- nüüdseks on 9 tunniga akut kulunud 10 %- muidugi- ma ei ole ka midagi telefoniga teinud- natukene operaga uudiseid ja 8 fotot. Tundub, et hetkel on aku probleem selleks korraks möödas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
14.06.2012 12:33:55
|
|
|
| Aku kestvuse prognoos tõesti näitab 3x lühemat aega kui tavaliselt samas olukorras. Proovin õhtul ka selle triki ära.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
14.06.2012 13:53:06
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| Nii, sain ka nüüd ICS-i oma Notele peale. Naljakas, aga mul on täpselt sama bug mis ühel kolleegil Galaxy S2-ga. Nimelt kui helistama panna, siis võib minna kuni 10 sek et telefon reaalselt helistama hakkaks. Gigerbreadiga seda jama ei olnud. Paisatab et tegu on Samsungi mingi tüüpkalaga. |
Kui teistel/meil kõigil sama viga pole, siis tarkvaraprobleemi puhul saab viga olla ainult oma telefonis ehk siis tasuks teha Hard reset nagu siin juba soovitati või kui see ei aita firmware uuesti puhtalt peale lasta (puhastades muidugi eelnevalt ühtlasi ka kogu telefoni mälu).
Ise olin ICS peale laskmise järel hädas, et telefon ei jaganud enam 3G netti üle WiFi, vaatasin siis foorumitest, et teistelgi esines sama probleemi kuid lahendust ei osanud keegi pakkuda ja nii mõtlesingi juba vana firmware peale tagasi minna aga tulin kuidagi mõttele veel interneti pöörduspunkte kontrollida mida varem ei osanud nagu vaadata, sest telefon ise netiga ühendus ja saingi asja korda luues käsitsi uue "internet" pöörduspunkti, mis peale ICS peale laskmist võrguseadeid uuendades enam millegipärast automaatselt taastuda ei tahtnud (Elisa võrk siis) ja telefon valis muidugi vaikimisi pöörduspunktiks "wap". Kogu jutt siis eelkõige abiks neile, keda tulevikus juhuslikult sama probleem üllatama peaks!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
15.06.2012 11:49:53
|
|
|
Täna on asi päris huvitavaks läinud selle jäätisega - hommikul oli miski tunnike välja lülitatud ja pärast käima panemist on paari tunniga pea pool akut juba otsas
Aparaat näitab, et enamus akukasutust on "samsungi klahvid" poolt ning gps justkui koguaeg aktiivne olnud
Peab vist ta ikka puhtaks ära rookima korra. IMAP kastiga ka mingil põhjusel ei taha eilsest alates sünkida enam, exchangega on korras.
E: uus rekord - 3h aku 90% pealt nulli ilma ühegi tegevuseta
viimati muutis Netfish 15.06.2012 13:50:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
15.06.2012 14:11:48
|
|
|
ei saa ma aru asjast- miks on vaja sellisel suurel ja auväärt korporatsioonil nagu Samsung lasta välja ''telliseid ja buge''. Kas niiviisi ei ole võimalik, et tuleb välja tarkvara uuendus, mis ongi parem kui eelmine ja ilma tellisteta ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
15.06.2012 14:38:03
|
|
|
News - 08.06.2012
Samsung: "Patches will be out in form of new official ROMs and also sourcecode releases after testing, which might take some time."
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.06.2012 15:02:56
|
|
|
sama siin s2
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.06.2012 15:12:11
|
|
|
sorry ot pärast, aga kas see tähendab seda, et flashida pm igaks juhuks ei soovitata, sest mobla võib telliseks muutuda?
kas jigist siis abi oleks, kodus vedelev üks isend
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
16.06.2012 16:18:36
|
|
|
Oskab ehk möni NOTE omanik kiirelt aidata: peale ICS pealelaskimist ei funka enam ERR app, ei suuda videot näidata...
Hard reset tehtud ja app-d uuesti installitud lisan igaks juhuks veel.
viimati muutis GTC 16.06.2012 18:24:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
16.06.2012 17:59:58
|
|
|
mul oli jälle vastupidi enne ics ei saanud ERR käima peale uuendust hakkas tööle
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
17.06.2012 12:38:53
|
|
|
Tere!
Kaua see aku Note´l vastu peab näiteks PDFe lugedes voib veebisirvitsemisega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
17.06.2012 14:26:56
|
|
|
| AIQ88 kirjutas: |
| Kaua see aku Note´l vastu peab näiteks PDFe lugedes voib veebisirvitsemisega? |
Minul veebi sirvides kusagil 4 -5 tundi olenevalt kui intensiivselt seda teha ja mis lehti vaadata. Videod väga ei vaata aga ühe tunnise filmi vaatamine võttis umbes 10 % akut ja muusikat üle bluetoothi kuulates olen saanud sama 10%-ga kusagil kaks tundi kuulata. 3G interneti jagamine üle WiFi umbes sama ja kõnede puhul ei saa õieti arugi, et akut kulunud oleks. Valdavalt ooterežiimis 3G-ga on kulunud akut ööpäevas umbes sama 10%. Koormustestis maksimaalkoormusel (ekraan täisheledusel, protsessor 100% pluss WiFi, bluetooth, GPS kõik aktiivselt töös) vedas aga üldse kokku välja 3,5 tundi, nii et üldiselt selles osas ei näe ma küll erilist põhjust nuriseda. Nüüd ICS-ga aga telefon nagu enam niipalju ei kuumene kui varem ehk siis teoreetiliselt peaks nüüd veidi kauemgi kestma kuigi otseselt mõõtnud pole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
19.06.2012 21:44:50
|
|
|
Nii! Nüüd on se tehtud ja Note poest ära toodud . EMT pakkus 499 euriga topelt+ kliendile hinda . Homme nagu saan aasta vanemaks ka ja miks, siis mitte endale väike kingitus teha. Siiani kasutasin Nokia 6500Classikut. Kuna pole eriline iti mees ja inglise keelega on ka nii nagu on, siis põhiline info hankimne jääb HinnaVaatluse meeste õlule . Homme põrutan Läti poole ja esimeseks asjaks saab olema täna navigeerimise õppimine (vist peab ka mingid kaardid alla laadima)!? Igaks juhuks ei hakka veel 4.0 IC -mi oma lolli peaga peale ajama. Alguseks peaks vanast androidist piisama küll, eks paistab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.06.2012 21:50:07
|
|
|
| tsitaat: |
Siiani kasutasin Nokia 6500Classikut
|
siiani mu perekonna tagavara mobla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
19.06.2012 21:51:46
|
|
|
| ROTAX kirjutas: |
Nii! Nüüd on se tehtud ja Note poest ära toodud . EMT pakkus 499 euriga topelt+ kliendile hinda . Homme nagu saan aasta vanemaks ka ja miks, siis mitte endale väike kingitus teha. Siiani kasutasin Nokia 6500Classikut. Kuna pole eriline iti mees ja inglise keelega on ka nii nagu on, siis põhiline info hankimne jääb HinnaVaatluse meeste õlule . Homme põrutan Läti poole ja esimeseks asjaks saab olema täna navigeerimise õppimine (vist peab ka mingid kaardid alla laadima)!? Igaks juhuks ei hakka veel 4.0 IC -mi oma lolli peaga peale ajama. Alguseks peaks vanast androidist piisama küll, eks paistab. |
Navigeerimiseks miskine offline GPS programm (näiteks iGO MyWay) , mis siis ei vaja kaartide allalaadimist üle wifi/mobiilse andmeside.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.06.2012 09:45:19
|
|
|
Kas on keegi veel teinud vahepeal 4.0 ülemineku ja peale seda hard reseti?
Mõeldes just sellele bugile, millest vahepeal on juttu olnud, siis kas sellise stsenaariumi puhul võib riski olla?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
20.06.2012 11:00:33
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kas on keegi veel teinud vahepeal 4.0 ülemineku ja peale seda hard reseti?
Mõeldes just sellele bugile, millest vahepeal on juttu olnud, siis kas sellise stsenaariumi puhul võib riski olla? |
Tegin ülemineku, Kies'i kaudu ametlikult, siis hard reseti, siis kustutasin kogu telefoni sisu - wipe data/factory reset, peale seda aga lasin Odin'iga kogu 4.0 firmware uuesti puhtalt peale ja olen nüüd lõpuks tulemusega päris rahul ilma, et ükski bug mind sealjuures kimbutanud oleks , kuid kas see nüüd kõigil nii läheb ei oska muidugi lubada!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
20.06.2012 11:11:42
|
|
|
hmm, kas hard/factory reset siis viib telefoni peale ICS installimist jälle GB peale tagasi? btw, kas see Kiesi kaudu sünkimine ja bäkap hoolitaseb ka minu äppide eest so kas ma peaksin neid kuidagi eraldi varundama enne hard resetti?
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
20.06.2012 11:25:20
|
|
|
| vril kirjutas: |
| hmm, kas hard/factory reset siis viib telefoni peale ICS installimist jälle GB peale tagasi? |
Ei vii. Mina lasin ICS uuesti puhtalt peale vaid selleks, et kindla peale elimineerida kõik võimalikud varasemad vead. Data, seaded ja apid panin aga pärast täiesti uuesti käsitsi tagasi. Samuti selleks, et backupi kaudu mingit bugi jälle tagasi sisse ei tuleks. Aga muidu peaks Kiesi'ga "full backupi" teha saama küll ehkki ise pole kasutanud seda varianti. Sync käib mul üle Google ja Dropboxi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matikl
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2007
|
20.06.2012 17:54:10
|
|
|
| miq12 kirjutas: |
| ROTAX kirjutas: |
Nii! Nüüd on se tehtud ja Note poest ära toodud . EMT pakkus 499 euriga topelt+ kliendile hinda . Homme nagu saan aasta vanemaks ka ja miks, siis mitte endale väike kingitus teha. Siiani kasutasin Nokia 6500Classikut. Kuna pole eriline iti mees ja inglise keelega on ka nii nagu on, siis põhiline info hankimne jääb HinnaVaatluse meeste õlule . Homme põrutan Läti poole ja esimeseks asjaks saab olema täna navigeerimise õppimine (vist peab ka mingid kaardid alla laadima)!? Igaks juhuks ei hakka veel 4.0 IC -mi oma lolli peaga peale ajama. Alguseks peaks vanast androidist piisama küll, eks paistab. |
Navigeerimiseks miskine offline GPS programm (näiteks iGO MyWay) , mis siis ei vaja kaartide allalaadimist üle wifi/mobiilse andmeside. |
IGO-l vist pole veel Note jaoks sobiva resolutsiooniga data zip-i. Pole vähemalt leidnud. Praegusel hetkel on Sygic kõige asjalikum. Lihtne install, kaarte vali ise, mida tahad ja üsna head kaardid ka.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
20.06.2012 17:57:24
|
|
|
Ise kasutan Navigoni, olen väga rahul sellega
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matikl
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2007
|
20.06.2012 18:14:28
|
|
|
| maxman007 kirjutas: |
| Samsung note uuendamisega juhtus sama mis siin http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473220 Lihtsalt 12.06 kui uuendasin siis hakkas uuesti käivituma ja enam käima ei lähe. Ega vist muud üle ei jää kui viia remonti? Või on muid lahendusi? Ja muide rooti ei ole tehtud |
Kas ta teeb Sul pidevat taaskäivitumisringi või on täitsa pime? Kui reboodib kogu aeg, siis pane download mode`i ja flashi Odin`iga mingi stock GB uuesti peale. Vaata XD-Developer`ide saidilt, seal on õpetusi sadade kaupa.
Kui pime ja vait, siis finito vist.
Rebootimise ring tähendab tavaliselt, et vanast firmware`st mingi jupp takistab käivitumist. Cache ja Dalvik cache kustutamine Recovery menüüs peaks selle vastu aitama. AINULT MITTE FACTORY RESET-i teha!!!!
Kõige parem on JBroid-iga üle flashida enne uue ROM-i pealepanekut, see kustutab vanad jäägid ära.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
20.06.2012 20:54:44
|
|
|
| matikl kirjutas: |
| maxman007 kirjutas: |
| Samsung note uuendamisega juhtus sama mis siin http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473220 Lihtsalt 12.06 kui uuendasin siis hakkas uuesti käivituma ja enam käima ei lähe. Ega vist muud üle ei jää kui viia remonti? Või on muid lahendusi? Ja muide rooti ei ole tehtud |
Kas ta teeb Sul pidevat taaskäivitumisringi või on täitsa pime? Kui reboodib kogu aeg, siis pane download mode`i ja flashi Odin`iga mingi stock GB uuesti peale. Vaata XD-Developer`ide saidilt, seal on õpetusi sadade kaupa.
Kui pime ja vait, siis finito vist.
Rebootimise ring tähendab tavaliselt, et vanast firmware`st mingi jupp takistab käivitumist. Cache ja Dalvik cache kustutamine Recovery menüüs peaks selle vastu aitama. AINULT MITTE FACTORY RESET-i teha!!!!
Kõige parem on JBroid-iga üle flashida enne uue ROM-i pealepanekut, see kustutab vanad jäägid ära. |
Täiesti pimedaks jäi. Ehk saan varsti vastuse viisin emti. Eks annan siis siia teada millest pimedaks jäi.
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
20.06.2012 22:21:49
|
|
|
Nii siis! Olen Riias ja nokin hotellis oma uut aparaati Esmane mulje on ok! Igaks juhuks ei ole veel uuendust peale hakanud
laskma. Muidu toimib! Kaarti kasutasin eelinstallitud google asukoha leidmist. Ajas kah asja korda. Aku kestab kah eilsest siiani
Igasugust Tilu lilu n@ppides.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.06.2012 12:17:51
|
|
|
| ot: |
| ROTAX kirjutas: |
Nii siis! Olen Riias ja nokin hotellis oma uut aparaati Esmane mulje on ok! Igaks juhuks ei ole veel uuendust peale hakanud
laskma. Muidu toimib! Kaarti kasutasin eelinstallitud google asukoha leidmist. Ajas kah asja korda. Aku kestab kah eilsest siiani
Igasugust Tilu lilu n@ppides. |
Täpitähed saad klaviatuurilt kätte, kui hoiad sõrme/puutepliiatsit a, o, või u peal |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
24.06.2012 18:46:26
|
|
|
Ok. Tänud
Keegi siin kirjutas JuiceDefenderist, lasin oma Notele ka selle peale eks paistab mis saab? Vahepeal olen uuendanud ka ICE 4.0 peale. Mingeid anomaalijaid nagu ei tundu olevat. Tegelikult, kui väga ei mölla internetis(Wifi), siis nagu kestaks aku täitsa 1,5 päeva. Natuke mobiilset netti, pildistamine,mõned minutid taskulampi,mõned kõned. Eile surfasin läbi wifi ja siis tundus küll kiiresti tühjenevat . Sellest ka mõte optimaizer peale tõmmata. Eks se ole esimene vaimustus, kui igal võimalikul momendil leiad end telefoni näppimas .Üldiselt olen rahul, kõige enam kartsin Androidi, aga pole hullu midagi. Täitsa loogiline. Ei tea miks mõnedes foorumites kirutakse, et kole keeruline. Ühe asjaga olen ikka natuke jännis. Nimelt off-line navigatsiooniga, soovitataksekse Igo-t. Olen täitsa nõus, aga kuna pole väga itimees ja inglis keelega ka vähe s...tasti, siis oleks tänulik, kui keegi teadja mees Tallinna kandist miski tasu + eest aitaks sellega.
Päikest ja head tuju kõigile
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammalhabe
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
25.06.2012 09:09:23
|
|
|
Kas keegi on saanud Note peal ka kõnesalvestuse tööle? Mul S II peal töötas Androrec mode 3 peal ilusti aga Note peal pole vastaspoolt üldse kuulda. Proovitud on Androrec, Total Recall ja Auto Call Recorder, kõik eri seadetega. Kas keegi oskab veel vihjeid anda?
Mul Note 2.3.6 ja originaaltarkvaraga, ilma rootimata ja nii ka edaspidi pikaks ajaks veel jääb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dZ1
Aeg maha 10
liitunud: 29.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
27.06.2012 10:16:29
|
|
|
kuidas teil on aku pidavusega peale ICS-i installimist? mul kahtlaselt kiiresti tühjeneb, kuigi ootasin vastupidist so aku paremat pidamist. hommikul nt läks kümne minutiga kuskil 4 prossa, kuigi ainult netist uudiseid vaatasin.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.06.2012 10:25:55
|
|
|
| vril kirjutas: |
| kuidas teil on aku pidavusega peale ICS-i installimist? mul kahtlaselt kiiresti tühjeneb, kuigi ootasin vastupidist so aku paremat pidamist. hommikul nt läks kümne minutiga kuskil 4 prossa, kuigi ainult netist uudiseid vaatasin. |
Palju on uuendusest möödas?
Nädala vast võiks kasutada, enne kui järeldusi teha.
Kohe peale uuendust kurdavad kõik aku kiiret tühjenemist.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
27.06.2012 10:39:11
|
|
|
Mina panin 2.3.6 tagasi peale. 4.0 täielik jama. Aku ei pidanud, videotegija ei toiminud, reporteri videoklipid ei jooksnud jne. Aku tühjenemine oli kahtlaselt ettearvamatu.
On juba olemas navi programmidest AutoMapa androidile , hetkel BETA ja Poola kaardiga. Poola toodang. Loodan , et varsti ka terve Euroopa. Toimib ainult 2.3.6 peal.Olen varem kasutanud AutoMapa PC versiooni. Kiituseks, väga lihtne menüü ja lihtne käsitleda. Teekonna koostamine käib kiiresti. Sygic on nats keeruline aga toimib hästi. Proovisin Saksamaal ja Prantsusmaal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.06.2012 11:22:11
|
|
|
| vik kirjutas: |
Mina panin 2.3.6 tagasi peale. 4.0 täielik jama. Aku ei pidanud, videotegija ei toiminud, reporteri videoklipid ei jooksnud jne. Aku tühjenemine oli kahtlaselt ettearvamatu.
On juba olemas navi programmidest AutoMapa androidile , hetkel BETA ja Poola kaardiga. Poola toodang. Loodan , et varsti ka terve Euroopa. Toimib ainult 2.3.6 peal.Olen varem kasutanud AutoMapa PC versiooni. Kiituseks, väga lihtne menüü ja lihtne käsitleda. Teekonna koostamine käib kiiresti. Sygic on nats keeruline aga toimib hästi. Proovisin Saksamaal ja Prantsusmaal. |
Kas 4.0 puhul tehase seadete taastamist proovisid?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
27.06.2012 11:28:23
|
|
|
| vril kirjutas: |
| kuidas teil on aku pidavusega peale ICS-i installimist? mul kahtlaselt kiiresti tühjeneb, kuigi ootasin vastupidist so aku paremat pidamist. hommikul nt läks kümne minutiga kuskil 4 prossa, kuigi ainult netist uudiseid vaatasin. |
Üldiselt sama, mis enne ehkki kohati tundub nagu kuluks vahel veidi rohkem, kuid "tunne" pole just kõige usaldusväärsem mõõtühik ja nii ei oska esialgu veel midagi kindlalt väita, et selles osas midagi otseselt halvemaks või paremaks oleks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matikl
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2007
|
27.06.2012 11:46:03
|
|
|
Mina olen ICS-i kasutanud esimeste versioonide ilmumisest alates ja praegu telefonis oleva RocketRom v7 toimimisega olen täitsa rahul. Kõik funktsioonid töötavad nii nagu vaja, FC-sid pole kordagi olnud, DeepSleep-i läheb probleemideta ja aku kestvus on oluliselt parem kui GB firmware puhul. Kuna DEV-ide arendustöö on kõik ICS-i modimise peale suunatud ja GB-ga keegi enam eriti ei tegele, siis vanadele firmware`dele midagi huvitavat sealt loota pole. ICS-i jaoks tuleb aga uuendusi iga päev. Tuleb ainult suures flashimise hoos pea külm hoida, et kallist riista mitte kasutuks muuta.
AutoMapa on mul veel proovimata, ei oska arvamust avaldada. Ja kui ainult Poola, siis vara veel... IGO kahjuks täismõõdus ei tööta Note peal, nii et Sygic ikkagi. Navigoni proovisin ka kunagi ja tema mitme teekonna väljapakkumine oli päris huvitav. Eestis sõites, kus enamus teid on teada, on ju hea naviseadme adekvaatsust hinnata. Navigon pakkus paar korda väga imelikku marsruuti ja uninstalleerus selle peale kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
27.06.2012 12:58:51
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| vik kirjutas: |
Mina panin 2.3.6 tagasi peale. 4.0 täielik jama. Aku ei pidanud, videotegija ei toiminud, reporteri videoklipid ei jooksnud jne. Aku tühjenemine oli kahtlaselt ettearvamatu.
On juba olemas navi programmidest AutoMapa androidile , hetkel BETA ja Poola kaardiga. Poola toodang. Loodan , et varsti ka terve Euroopa. Toimib ainult 2.3.6 peal.Olen varem kasutanud AutoMapa PC versiooni. Kiituseks, väga lihtne menüü ja lihtne käsitleda. Teekonna koostamine käib kiiresti. Sygic on nats keeruline aga toimib hästi. Proovisin Saksamaal ja Prantsusmaal. |
Kas 4.0 puhul tehase seadete taastamist proovisid? |
ka tehase taastuse tegin. Mobiili kaudu ametlik uuendus oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.06.2012 13:24:10
|
|
|
... kas ka peale 4.x installi tegid tehase seadete taastamise ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
27.06.2012 13:46:07
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kas ka peale 4.x installi tegid tehase seadete taastamise ? |
Peale installi tegingi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
27.06.2012 15:59:52
|
|
|
| maxman007 kirjutas: |
| Samsung note uuendamisega juhtus sama mis siin http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473220 Lihtsalt 12.06 kui uuendasin siis hakkas uuesti käivituma ja enam käima ei lähe. Ega vist muud üle ei jää kui viia remonti? Või on muid lahendusi? Ja muide rooti ei ole tehtud |
Sain emt-st oma note kätte tööd tehti garantii korras. Vahetati emaplaat välja. Vastust ei saanud veast mis tingis selle vahetuse.
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
27.06.2012 17:32:47
|
|
|
aku ebamaiselt kiire tühjenemine ei põhine tundel, vaid on fakt. 'factory reset'i pole senini veel teinud, kuna mitmest kohast loen, et ei soovitata seda teha, kuna mingil hetkel võib telefonist tellis saada. kummaline oli veel see, et nüüd on nagu põhiliseks patareitühjendajaks ekraan (üle 70%) kusjuures enamuse ajast on ekraan ju pime.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
27.06.2012 20:03:15
|
|
|
| vril kirjutas: |
| aku ebamaiselt kiire tühjenemine ei põhine tundel, vaid on fakt. 'factory reset'i pole senini veel teinud, kuna mitmest kohast loen, et ei soovitata seda teha, kuna mingil hetkel võib telefonist tellis saada. kummaline oli veel see, et nüüd on nagu põhiliseks patareitühjendajaks ekraan (üle 70%) kusjuures enamuse ajast on ekraan ju pime. |
Ma soovitaksin Sul paigaldada Badass monitory- see on palju täpsemate näitajatega kui stocki monitor. Samas- mis tugevusel Sa ekraani hoiad- see pane miinimumile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
28.06.2012 10:57:03
|
|
|
| vril kirjutas: |
| 'factory reset'i pole senini veel teinud, kuna mitmest kohast loen, et ei soovitata seda teha, kuna mingil hetkel võib telefonist tellis saada. |
Ja siis? Kehtiva garantii korral ei tohiks ju mingit probleemi olla. See nagu ikka valmistaja viga kui telefon telliseks peaks muutuma.
Ning muideks see "hommikul nt läks kümne minutiga kuskil 4 prossa, kuigi ainult netist uudiseid vaatasin" annab antud juhul internetis surfamise ajaks ühtekokku siis 4 tundi ja 10 minutit mida Note puhul üldiselt täiesti normaalseks tulemuseks võib lugeda kui kasvõi erinevaid foorumeid vaadata, mis muidugi sõltub veel ka ekraani heledusest, võrguühenduse kvaliteedist, piltidest-flashidest-skriptidest avatavatel lehtedel ja muudest sellistest teguritest, mis protsessori koormust ja sedakaudu ka voolutarvet surfamise käigus ühes või teises suunas mõjutada võivad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammalhabe
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
28.06.2012 11:11:48
|
|
|
| Sammalhabe kirjutas: |
Kas keegi on saanud Note peal ka kõnesalvestuse tööle? Mul S II peal töötas Androrec mode 3 peal ilusti aga Note peal pole vastaspoolt üldse kuulda. Proovitud on Androrec, Total Recall ja Auto Call Recorder, kõik eri seadetega. Kas keegi oskab veel vihjeid anda?
Mul Note 2.3.6 ja originaaltarkvaraga, ilma rootimata ja nii ka edaspidi pikaks ajaks veel jääb. |
Kõnesalvestust keegi ei kasuta jah?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
28.06.2012 14:24:30
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
| vril kirjutas: |
| 'factory reset'i pole senini veel teinud, kuna mitmest kohast loen, et ei soovitata seda teha, kuna mingil hetkel võib telefonist tellis saada. |
Ja siis? Kehtiva garantii korral ei tohiks ju mingit probleemi olla. See nagu ikka valmistaja viga kui telefon telliseks peaks muutuma.
Ning muideks see "hommikul nt läks kümne minutiga kuskil 4 prossa, kuigi ainult netist uudiseid vaatasin" annab antud juhul internetis surfamise ajaks ühtekokku siis 4 tundi ja 10 minutit mida Note puhul üldiselt täiesti normaalseks tulemuseks võib lugeda kui kasvõi erinevaid foorumeid vaadata, mis muidugi sõltub veel ka ekraani heledusest, võrguühenduse kvaliteedist, piltidest-flashidest-skriptidest avatavatel lehtedel ja muudest sellistest teguritest, mis protsessori koormust ja sedakaudu ka voolutarvet surfamise käigus ühes või teises suunas mõjutada võivad. |
no mina oskan aku kestvust võrrelda ainult varasema so GB omaga. et kui ma teen samu asju, mis GB-ga siis aku tühjeneb märgatavalt kiiremini. mitte et aku lihtsalt kiiresti tühjeneb. pole ju teab mis keeruline aru saada sellest.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
29.06.2012 10:59:28
|
|
|
olen hetkel oma aku hingeelu tükk aega püüdnud mõista ja hetkel tundub, et ICS- ga on akundus hoopis teistmoodi kui GB-ga. Kõik on seotud aga 4.0.3 bugiga, mida loodetavasti järgmised uuendused kõrvaldavad. Nagu eelpool korduvalt öeldud, tuleb kindlasti peale ICS peale panekut teha täielik tehase seadete taastamine.
Kuskilt lugesin ka seda, et üks aku imeja on see, kui eemaldada laadija telefonilt mitte avatud ekraaniga- ei oska arvata, aga nüüdsest olen laadija eemaldanud alati ärkvelolekus.
Keegi avastas, et tugeva bugi annab näiteks ekraaniluku kasutamine- soovitus oli mitte kasutada ekraanilukku või kasutada ainult parooliga avamist- slaider ja näotuvastusega avamine pidid jällegi olema bigised ja imema akut.
Eile proovisin ka täielikku aku tühjendamist, kus lased akul kesta nii kaua kui "pilt taskus". Hetkel on need meetodid minul igal juhul hästi toiminud, nii et koos Juice Defenderiga ja mitte väga kõva kasutamisega saan 2 päeva kenasti hakkama.
Kiiret aku tühjenemist aitas vähendada ka aku eemaldamine mõneks minutiks.
Väga häid nõuandeid saab ka minu natukene eelpol antud linkidest, kus käsitletakse just Note ja ICSga seotud probleeme.
Aga üldjuhul võib hetkel ikkagi ICSga rahule jääda, sest telefon on palju kiirem ja kasutamine mugavam.
Kes veel kahtleb ICSi laadimises, siis eelpool loetletud probleemidega peab paraku ikkagi arvestama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|