Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Max Payne 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 19:58:04 vasta tsitaadiga

Mario153, ei ole vaja midagi puutuda, mäng on kohe pärast installeerimist/aktiveerimist/käivitamist 100% inglisekeelne, subid on inglisekeelsed kah icon_smile.gif .
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 20:30:01 vasta tsitaadiga

Lol, minujaoks ongi Max Payne = Shoot Dodge spacehüpe siis ma ka kasutasin seda ohtralt ( omaarust )
Mõnes kohas muidugi oli juba näha, et see mulle õnne ei too kui ma vasta seina või äärelt alla hüppan, ning jätsin kasutamata.
See, et HIIR Aeglaselt liigub on tõesti selle mängu viga, toppisin In-game kiiruse 9 peale ehk põhja ja veel pidin dpi hiirel mingi 3000 peale panema umbes, siis oli paras, muidu tõsiselt hõõru meeter maad shootdodges, et kedagi pähe lasta. 712 Killi Hüppepealt siis : p
Vaataks teie state ka.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 20:56:08 vasta tsitaadiga

pärast raskema astmega läbi tegema, hard'iga on liiga andeks antud see pihta saamine. max payne'is ennem mäletamist mööda oli asi raskem. seal pidi ikka kohati väga palju slow mo kille tegema ja siis paaniliselt mööda tuba 360 kraadiseid tiire tegema ja kuule igas suunas välja pilduma.

varjus püsimine + bullet time aitavad igatahes hädast välja kuigi ise kohati kasutan ka tava shooter mode'i ehk siis lihtsalt ootan millal keegi pea välja pistab ja siis saadan kuulid teele.


btw tundub et mängus on kohati nii mõnigi "koht" mis vihjab filmidele.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.06.2012 21:34:23 vasta tsitaadiga

võibolla sõnastasin valesti. hiir ei liigu aeglaselt. mul on ingame sens 1 ja hiire peal 900dpi , et oleks mulle "normaalne". muidu on siuke a'la 5cm matil ja teeb pool pööret ekraanil ära. muidu kasutan 360 kraadise pöörde jaoks ca 30cm teistes FPS'des (+- natuke, olenevalt FOV'st).

oma jutuga mõtlesin pigem seda, et mittemingit tunnetust ei ole "aimimisel" sellel mängul ja automaatselt ma lihtsalt ei suuda pihta lasta neile vaid pean vaeva nägema, et sihik ikka peal oleks. erinevalt siis igasugustest FPSidest mida olen 1-2 või 10 aastat mänginud.

ei . tegu ei ole mängu veaga. tegu on selle "veaga" , et antud gameplay/mängutunnetus lihtsalt ei sobi mulle.
muidu on fun küll jah

ma muidugi ei ole FRAPSiga oma FPSi vaadanud. eeldan , et kuskil 20 kandis ta on ja võibolla vahest vähem. asi ilmselt ka selles.
läppar pole teab mis hea aga singeplayereid üritan ikkagi alati enamvähem mängitavalt võimalikult ilusa graafikaga lasta. MP on see kus tuleb kõik maha kruttida, et stabiilne 60 , 90 või 125 saada olenevalt mängust icon_biggrin.gif
MP3'l pidavat ka mingi MP olema? Huvitav mismoodi see peaks välja nägema. Peab kuskilt youtubest uurima kuna ise ilmselgelt ei saa proovida.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 21:42:28 vasta tsitaadiga

see ei ole first person shooter... icon_rolleyes.gif


oletan, et see hiir on meelega selliseks tehtud, et raskem sihtida oleks. ise ei kurda kuna täitsa kiiresti, täpselt saab kõik toimetused tehtud. kui liiga kiireks tegevus läheb aitab bullet time (sama teema on originaal max payne'iga kus kohati oli vaid bullet time'i abil võimalik edasi saada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 22:00:47 vasta tsitaadiga

Irw, sens 1 peal ja 900dpi + 20fpsi, loomulikult sul pole mingit " tunnetust " sealt oodata.
Ai kurat, valetasin enne. 1600dpi peal kasutan muidu aga MP3-e jaoks panin 2000 peale.
2-4cm peal teen ma 360 kraadi pööret, hiirelohistajad on naljakad : D
Soovitan sul soojalt järk järgult suurema dpi peale kolida, ära harjud on lust.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 22:10:00 vasta tsitaadiga

low sence'i peal parem ja täpsem mängida. ei lohise see hiir midagi kui hea matt ning korralik hiir. vähemalt ei pea pingsalt kätt paigal hoidma kuna iga mm liigutust = hiir mööda ekraani laiali. rohkem on vast teemaks mängu sihtimis süsteem kus teatud olukorras hiire kiirust tõmmatakse kõvasti maha.

aga kuidas kellelegi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kar
HV vaatleja
kar

liitunud: 31.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 22:15:37 vasta tsitaadiga

Üks naljakas probleem mul - Max'il on sihtimine (aim) kogu aeg peal ning tänu sellele ei saa joosta, jaluta nagu tola seal ringi. Vajutan jooksmise või sihtimise nuppu, midagi ei mõju icon_evil.gif . On kellelgi veel sellist jama?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 22:48:58 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
hiirelohistajad on naljakad : D
Soovitan sul soojalt järk järgult suurema dpi peale kolida, ära harjud on lust.

Ärge palun seda soovitust kuulake. Low sens on enamikel juhtudel palju parem, kui high sens.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.06.2012 22:50:38 vasta tsitaadiga

kar kirjutas:
Üks naljakas probleem mul - Max'il on sihtimine (aim) kogu aeg peal ning tänu sellele ei saa joosta, jaluta nagu tola seal ringi. Vajutan jooksmise või sihtimise nuppu, midagi ei mõju icon_evil.gif . On kellelgi veel sellist jama?
võta settingutest maha see
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.06.2012 23:16:13 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Irw, sens 1 peal ja 900dpi + 20fpsi, loomulikult sul pole mingit " tunnetust " sealt oodata.
Ai kurat, valetasin enne. 1600dpi peal kasutan muidu aga MP3-e jaoks panin 2000 peale.
2-4cm peal teen ma 360 kraadi pööret, hiirelohistajad on naljakad : D
Soovitan sul soojalt järk järgult suurema dpi peale kolida, ära harjud on lust.


Milleks ma peaksin meelega hakkama oma "käe setinguid" paigast ära ajama kui alates 2001 olen ca 30cm/360kraadi mänginud. Ei saa just öelda, et halvasti oleks ET's läinud icon_razz.gif Eriti veel niivõrd ebatäpseks , et 5-6cm täispööre oleks... Kui nüüd mõned üksikud Q3 progamerid välja arvata siis überhigh sens on siiski enamasti pubi-algajatel kes kaugemale väga pole jõudnud või see polegi huvitanud. ära rohkem asju soovita icon_smile.gif
Eksimisvõimalus ju täielik 0. Ei räägi hetkel MP3'st vaid üleüldiselt. Jah , viimasest clanbase eurocupist või lannides on möödas 7aastat aga siiski.

Lisaks. Kui me räägime ingame sensist ja dpi'st siis kas seda ikka arvestad , et need ütlevad ainult siis midagi kui windowsi sens on täpselt keskel ehk 6/11 ? Ainult seljuhul ei jagata ega korrutata dpi'd vaid on 1:1. Ehk siis kui sul on 2-3 pügalat vähem siis on see võrdväärne pigem 1000dpi'ga
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 23:34:02 vasta tsitaadiga

Isegi olin alguses ET-s kuskil 10-15 peal icon_biggrin.gif
Aga siis mingi hetk järjest hakkasin langetama... Lõpuks oli 0.25 (või noh, midagi alla 1 oli igatahes) isegi liiga palju.

Igaljuhul on low sens parem.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kar
HV vaatleja
kar

liitunud: 31.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 23:56:24 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kar kirjutas:
Üks naljakas probleem mul - Max'il on sihtimine (aim) kogu aeg peal ning tänu sellele ei saa joosta, jaluta nagu tola seal ringi. Vajutan jooksmise või sihtimise nuppu, midagi ei mõju icon_evil.gif . On kellelgi veel sellist jama?
võta settingutest maha see


Viga leitud. Läks mu rooliga konflikti.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 05.06.2012 01:12:43 vasta tsitaadiga

Päris pikk credits mängul..huvitav, kas on top3-s?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.06.2012 02:40:46 vasta tsitaadiga

Päris ilus pilt on mängul thumbs_up.gif Gameplay suht vägev, vahest raske... beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 05.06.2012 08:07:52 vasta tsitaadiga

Proovitud siis natuke, asjad mis põhja sai panna on põhjas, AA`d ja VSync on väljas.
VRAM kasutus on 1700 kandis ja FPS on 120 ligi. Õhtul panen AA peale vaatan mis siis juhtub.
Ei tohi ikka mingeid külajutte kuulata kus räägitakse, et on vaja 16GB ja muud jura.
Mäng tundub hästi tehtud, alguse jutt ja videod olid head thumbs_up.gif
Üks suurim viga mis järgede puhul tehakse on seekord tegemata jäetud, tunnusmuusika on sama thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taizon
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2012




sõnum 05.06.2012 19:43:39 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel selline probleem, et MP3 ei k2ivitu win8 peal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 19:51:04 vasta tsitaadiga

taizon, mäng ametlikult ei tööta win8-s icon_exclaim.gif
http://support.rockstargames.com/entries/21508603-crashing-in-max-payne-3-when-using-windows-8-consumer-preview
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.06.2012 20:12:42 vasta tsitaadiga

Miskipärast AA ei tööta minul.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 20:25:15 vasta tsitaadiga

Pihv, proovi https://sites.google.com/site/mrhaandi/injectSMAA_by_mrhaandi_1.2.7z
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.06.2012 00:17:31 vasta tsitaadiga

Sai siin mitu tundi madistatud selle mänguga ja ülikõva mäng on ikka thumbs_up.gif Ütleks et sama huvitav ja vägev kui esimesed max payned. Loodan et see on ikka sama pikk mäng ka icon_biggrin.gif esialgu rohkem nagu ei raatsind mängida,äkki saab liiga hea asi ruttu otsa icon_razz.gif Üks küsimus kas seal alguse nagu ongi nii et ma tahtsin seal ringi uurida ja mingeid kuldseid relvi või relvaosasi saab korjata siis kui äkki tuli midaig sellist et aeg sai otsa ja ma olin surnud ? Ma loodan et nüüd terve mäng ei käi aja peale nagu ?

See on ka hea et saab mängu ka jooksutad DX10 all mitte ei ole mingi DX9 või DX11 ainult.Ise jooksutan DX10 all kõik high peal ja 4XAA ja jookseb väga hästi ja graafika on ka ilus thumbs_up.gif mingi hea arvuti peal oleks kindlasti põhjas graafikaga sigavägev aga jah pole praegugi viga. Sigakõva mäng ikka icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 06.06.2012 00:28:39 vasta tsitaadiga

Mingit ajalist limiiti küll olla ei tohiks ning pole mõtet muretseda, küllaltki pikk mäng on!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 06.06.2012 00:39:06 vasta tsitaadiga

InterFace, mida sa ajad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 06.06.2012 00:56:19 vasta tsitaadiga

Väga kõva mäng on tõesti!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.06.2012 00:56:42 vasta tsitaadiga

interface trollib.
mul sens täpselt käele paras, normaalselt madal. peab ikka kätt liigutama, et 360 kraadi ära teha. ei oskagi öelda, suvalt pakkudes 15cm vb
palju täpsem nii. kui kasutad suurt sensi siis ei kasuta sa oma pead vaid tõmbled ringi icon_wink.gif
paari päeva pärast saab mängu ka muljetada, biggest game ever
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 06.06.2012 01:04:08 vasta tsitaadiga

rastaman, mida sa ajad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 03:00:06 vasta tsitaadiga

busta, mida sa ajad?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 06.06.2012 03:19:52 vasta tsitaadiga

The_Boss, mida sa ajad?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.06.2012 04:55:35 vasta tsitaadiga

minu kogemuse järgi on nii, et mida suurem sens, seda rohkem pilt tõmbleb
ja mida rohkem pilt tõmbleb, seda kehvem on elamus
mida kehvem on elamus, seda rohkem keskendub reaktsioonile
reaktsioonile keskendudes kaob ära mängu mõte, nauditavus lükatakse tahaplaanile
selles olukorras jääb kõik skoori ja numbrite taha kinni, muu pole enam oluline
selles olukorras pole sa enam gamer, vaid nolife nerd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 05:48:11 vasta tsitaadiga

selle mänguga on sellest mootorist nii palju välja pigistatud et lausa uskumatu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 06.06.2012 07:59:43 vasta tsitaadiga

http://www.rockstargames.com/newswire/article/35201/max-payne-3-pc-new-patch-for-commonly-reported-issues.html
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 06.06.2012 09:16:18 vasta tsitaadiga

Praegu level VII vist käsil
Spoiler Spoiler Spoiler
ning üsna korralik mäng vähemalt graafika poolelt. Esimeste osadega muidugi võrrelda võimatu, kuna mäng on täiesti märuliks ära keeratud. Story on minu arust suht möga aga maitse üle ei vaielda. Max Payne 1 endiselt parim. Graafika poolelt sain oma gtx 470-ga pm kõik põhja keerata @ 1440x900 peale selle MSAA 4x. Ühe korra on movie kokku jooksnud kuid peale restarti sain sealt ikka edasi. Võtsin siinseid soovitusi kuulda ning alustasin kohe hardiga. On olnud isegi olukordi kui ammo otsas ning üks paha vaja veel maha võtta ning paarimees laseb niisama tühja õhku icon_lol.gif Eks ma teen ikka lõpuni ära aga praegu tundub isegi GTA IV story huvitavam.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 06.06.2012 09:19:09 vasta tsitaadiga

Story on jah väga läige võrreldes esimeste Paynedega. Gameplay samas on päris hea ja funni küllaga. New Yorgi vaheosad on väga head, kogu mängu tegevus oleks võinud seal olla.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011




sõnum 06.06.2012 09:30:26 vasta tsitaadiga

kas see muidu puldiga ka töötab?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 12:18:59 vasta tsitaadiga

Peaks töötama. Puldi sätted ilusti olemas isegi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 12:23:55 vasta tsitaadiga

jep, xpoksi kontroller või mingi analoog peab töötama
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011




sõnum 06.06.2012 13:21:00 vasta tsitaadiga

ok,siis läheb vist loosi
vanakooli mees-ei viitsi klaviga jamada
siiamaani läbimängitud ainult gta-d .kas on sellel ka n.ö. tagantvaade
või on ekraanil ainult kätt näha?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 13:22:51 vasta tsitaadiga

poolkaks kirjutas:
kas see muidu puldiga ka töötab?


Töötab, ise kasutangi Xbox 360 wireless pulti.

Vanast Max Payne'i feelingust on järele jäänud ainult muusika, ülejäänu on tüüpiline Rockstar - pealiskaudne ja suhteliselt üksluine cover based 3rd person shooter. Hetkel vist 6 chapter ja gameplay on niivõrd nüri, et tekib tahtmine asi pooleli jätta. Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng?

E3 teemasse postitati väga hea artikkel, kus Gamespoti toimetaja kritiseerib mängude lineaarsust ja sellega kaasnevat käest kinni hoidmist, kus üks quick-time event või filmilik vaheklipp järgneb teisele ja mängu ennast jääb üha vähemaks. Max Payne 3 meenutabki oma rohkete videotega pigem juba action filmi, kui mängu. Ligi 10 minutit võtab alguses aega, enne kui lõpuks tegelast kontrollida lastakse....

http://www.gamespot.com/features/gameplay-is-dead-long-live-gameplay-6380559/

Igav ja pidevalt ühest kohast teise hüppav story, ebausutavad olukorrad (New Yorgi's pole nähtavasti mingi probleem mitukümmend inimest maha lasta, kui üks ülepäevitanud itaallane sind baaris segama tuleb...). Maxi lõputu joomise ja soigumisega on samuti üle pingutatud.

Jah, graafika on hea, voice acting ja animatsioonid korralikud, aga sellest on vähe kasu, kui gameplay ja story ei paku midagi uut ega huvitavat.

Seekord oli Eurogameril õigus - Rockstar võiks ikkagi oma liistude juurde jääda (open world gameplay GTA4, RDR jne.).

"...you can't escape the feeling that Rockstar just isn't as good at a pure third-person shooter as it is with the open worlds of Grand Theft Auto or Red Dead Redemption, and in this linear context it's much harder to put up with its usual missteps in mechanics and difficulty."

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-15-max-payne-3-review

7/10 it is.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 13:43:49 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
poolkaks kirjutas:
kas see muidu puldiga ka töötab?


Töötab, ise kasutangi Xbox 360 wireless pulti.

Vanast Max Payne'i feelingust on järele jäänud ainult muusika, ülejäänu on tüüpiline Rockstar - pealiskaudne ja suhteliselt üksluine cover based 3rd person shooter. Hetkel vist 6 chapter ja gameplay on niivõrd nüri, et tekib tahtmine asi pooleli jätta. Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng?

E3 teemasse postitati väga hea artikkel, kus Gamespoti toimetaja kritiseerib mängude lineaarsust ja sellega kaasnevat käest kinni hoidmist, kus üks quick-time event või filmilik vaheklipp järgneb teisele ja mängu ennast jääb üha vähemaks. Max Payne 3 meenutabki oma rohkete videotega pigem juba action filmi, kui mängu. Ligi 10 minutit võtab alguses aega, enne kui lõpuks tegelast kontrollida lastakse....

http://www.gamespot.com/features/gameplay-is-dead-long-live-gameplay-6380559/

Igav ja pidevalt ühest kohast teise hüppav story, ebausutavad olukorrad (New Yorgi's pole nähtavasti mingi probleem mitukümmend inimest maha lasta, kui üks ülepäevitanud itaallane sind baaris segama tuleb...). Maxi lõputu joomise ja soigumisega on samuti üle pingutatud.

Jah, graafika on hea, voice acting ja animatsioonid korralikud, aga sellest on vähe kasu, kui gameplay ja story ei paku midagi uut ega huvitavat.

Seekord oli Eurogameril õigus - Rockstar võiks ikkagi oma liistude juurde jääda (open world gameplay GTA4, RDR jne.).

"...you can't escape the feeling that Rockstar just isn't as good at a pure third-person shooter as it is with the open worlds of Grand Theft Auto or Red Dead Redemption, and in this linear context it's much harder to put up with its usual missteps in mechanics and difficulty."

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-15-max-payne-3-review

7/10 it is.


Seda kartsingi. Hetkel proovin mängu tööle saada, ei ole veel mängima jõudnudki.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011




sõnum 06.06.2012 13:50:23 vasta tsitaadiga

saan siis õieti aru et seal gta stiilis vabalt linna peal jõlkumist ei ole?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.06.2012 13:54:41 vasta tsitaadiga

absoluutselt vastupidine arvamus mängust

rosckstaril õnnestus kogu storyline nii sujuvalt filmiks muuta, kus mängujärgselt ja ka kogu mängu jooksul jääb mälestus nagu vingest märulfilmist
kuna mäng ongi ühe masendusest rusutud mehe elu kajastav lugu, siis peabki asi olema lineaarne, muidu kaob kogu jutustuse ilme - tegu ei ole RPG'ga

samuti puudub mängijatel kohustus kasutada varjumist, kui see nende arvates mänguilu rikub - lisaks on peale mängu hardiga läbimist võimalik oldschool versiooni pelada, kus varjumisfunktsioon on välja lülitatud

ka esimene max payne osa oli lihtsalt pidev tuim tulistamine, ainus koht, mis esmasel mängimisel segadust tekitas, oli lõpus masti pikali tulistamine

minu jaoks on see mäng selle aasta senine suurim õnnestuja thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 13:57:50 vasta tsitaadiga

poolkaks, ei ole.
gta stiil jääb gta-l, see on max payne.

lisan, et seal ülevaade x-kasti mängust tehtud.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.06.2012 13:58:39 vasta tsitaadiga

kusjuures sarnaselt esimesele osale, on ka new york minute mode tagasi thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taizon
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2012




sõnum 06.06.2012 14:10:12 vasta tsitaadiga

Keegi teab millal saab MP3 win8 peal mängida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 14:14:22 vasta tsitaadiga

taizon, mees, halloo icon_exclaim.gif sulle link oli antud juba

tsitaat:
If you are interested in receiving automatic email updates whenever there is news about plans for future compatibility when Windows 8 is closer to release, please log in to the Support Site and click Subscribe at the top of this article.


mida sa sealt tekstist aru ei saa icon_smile.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 14:31:51 vasta tsitaadiga

Keskkond võiks tõesti interaktiivsem olla nagu eelmistes osades, laudu pikali joosta ja seal leiduv maha ajada on tore, aga kappides sorimine oli tõesti vahva. Rohkem kogutavaid asju ka, "saavutused" ei ole nii huvitav, kuldsed relvad on aga huvitav lisa.

Maxi enda füüsika on muidugi tasemel, eriti hea avastus oli see, et shootdodgega on võimalik näiteks mööda treppi alla libiseda ja pidevalt tina anda ja enam ei saa meeter laias koridoris shootdodge teha- Max hüppab peaga vastu seina, heal juhul kaob efekt ära, halvemal juhul saab viga.

Cover-to-cover liikumine on veidi puine, eriti pärast maaslamamist püstitõusmine ja varju liikumine, aga noh, Max ise on ka ju selline puine kuju, by design.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 15:07:43 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:


Cover-to-cover liikumine on veidi puine, eriti pärast maaslamamist püstitõusmine ja varju liikumine, aga noh, Max ise on ka ju selline puine kuju, by design.


maaslamades piisab ainult Q vajutamisest ja Max tõuseb ise püsti ja leiab lähima objekti taga varju. tuleb lihtsalt jälgida et objekt oleks Maxi ja vaenlaste vahel.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2012 15:48:46 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
peab ikka kätt liigutama, et 360 kraadi ära teha. ei oskagi öelda, suvalt pakkudes 15cm vb


kaks korda vajutad X nuppu ja 360 tehtud icon_wink.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 16:14:41 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng?

Mis raskusastme peal sa mängid?

Kuid see polegi tegelikult oluline, sest ka eelnevad Max Payne mängud seisnesid minu teada bullet time'is vastaste tapmises.
dstar kirjutas:

Igav ja pidevalt ühest kohast teise hüppav story, ebausutavad olukorrad (New Yorgi's pole nähtavasti mingi probleem mitukümmend inimest maha lasta, kui üks ülepäevitanud itaallane sind baaris segama tuleb...). Maxi lõputu joomise ja soigumisega on samuti üle pingutatud.

Story oli väga hea ja need "hüppamised" olid igati õigustatud ning tegid mängu vaheldusrikkamaks. Muidugi leiab sellise mängu juures asju, mis pole usutavad, kuid sama võib öelda pea iga teise mängu kohta (kaasa arvatud eelmised Max Payne mängud).

Joomine ja soigumine olid sama moodi täiesti õigustatud, arvestades, mis elu see mees on elanud. Pealegi lisas see mängule huvitava alatooni, kuna me saime näha, kuidas Max ennast niiöelda august välja kaevab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 16:54:37 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
dstar kirjutas:
Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng?

Mis raskusastme peal sa mängid?


Olen alati mängudes Normali raskusastme valinud, aga tavaliselt kipub ikka nii olema, et hiljem tõstan selle ühe astme võrra kõrgemale. Mass Effect 3 ja Skyrim on viimased, mis meenuvad ja see oli võib-olla ka üks põhjus, miks mõlemad mängud lõpetamata jäid, sest tasakaal puudus - kord liiga kerge, siis jälle liiga raske.

MP3 pean arvatavasti Hardiga proovima ja Soft Aim'i maha võtma, sest muidu on mäng liiga lihtne ja mõttetu. Tahaks ikka alustatu ikkagi kuidagi lõpuni viia ja kasvõi ühe uuema mängu läbi teha, kasvõi story pärast.

Tõsi, ka esimene Max Payne polnud muud kui üks lõputu paugutamine, aga sinna olid soomlased osanud lisada pisut rohkem sügavust ja mõtet, mida Rockstar matkida püüab. Võrdluseks võib tuua jaapanlaste Silent Hill sarja, mis teiste rahvuste poolt on nüüdseks täielikult ära solgitud. Tavaliselt sellised üleminekud ei tööta, vähemalt minu arvates - midagi läheb paratamatult kaduma. Sama hästi võiks Rockstar ka poolakate Witcheri ära osta - Poola ja Kanada, mis seal vahet, eks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Max Payne 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.