|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
04.06.2012 19:58:04
|
|
|
Mario153, ei ole vaja midagi puutuda, mäng on kohe pärast installeerimist/aktiveerimist/käivitamist 100% inglisekeelne, subid on inglisekeelsed kah .
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
04.06.2012 20:30:01
|
|
|
Lol, minujaoks ongi Max Payne = Shoot Dodge spacehüpe siis ma ka kasutasin seda ohtralt ( omaarust )
Mõnes kohas muidugi oli juba näha, et see mulle õnne ei too kui ma vasta seina või äärelt alla hüppan, ning jätsin kasutamata.
See, et HIIR Aeglaselt liigub on tõesti selle mängu viga, toppisin In-game kiiruse 9 peale ehk põhja ja veel pidin dpi hiirel mingi 3000 peale panema umbes, siis oli paras, muidu tõsiselt hõõru meeter maad shootdodges, et kedagi pähe lasta. 712 Killi Hüppepealt siis : p
Vaataks teie state ka.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
04.06.2012 21:34:23
|
|
|
võibolla sõnastasin valesti. hiir ei liigu aeglaselt. mul on ingame sens 1 ja hiire peal 900dpi , et oleks mulle "normaalne". muidu on siuke a'la 5cm matil ja teeb pool pööret ekraanil ära. muidu kasutan 360 kraadise pöörde jaoks ca 30cm teistes FPS'des (+- natuke, olenevalt FOV'st).
oma jutuga mõtlesin pigem seda, et mittemingit tunnetust ei ole "aimimisel" sellel mängul ja automaatselt ma lihtsalt ei suuda pihta lasta neile vaid pean vaeva nägema, et sihik ikka peal oleks. erinevalt siis igasugustest FPSidest mida olen 1-2 või 10 aastat mänginud.
ei . tegu ei ole mängu veaga. tegu on selle "veaga" , et antud gameplay/mängutunnetus lihtsalt ei sobi mulle.
muidu on fun küll jah
ma muidugi ei ole FRAPSiga oma FPSi vaadanud. eeldan , et kuskil 20 kandis ta on ja võibolla vahest vähem. asi ilmselt ka selles.
läppar pole teab mis hea aga singeplayereid üritan ikkagi alati enamvähem mängitavalt võimalikult ilusa graafikaga lasta. MP on see kus tuleb kõik maha kruttida, et stabiilne 60 , 90 või 125 saada olenevalt mängust
MP3'l pidavat ka mingi MP olema? Huvitav mismoodi see peaks välja nägema. Peab kuskilt youtubest uurima kuna ise ilmselgelt ei saa proovida.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.06.2012 21:42:28
|
|
|
see ei ole first person shooter...
oletan, et see hiir on meelega selliseks tehtud, et raskem sihtida oleks. ise ei kurda kuna täitsa kiiresti, täpselt saab kõik toimetused tehtud. kui liiga kiireks tegevus läheb aitab bullet time (sama teema on originaal max payne'iga kus kohati oli vaid bullet time'i abil võimalik edasi saada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
04.06.2012 22:00:47
|
|
|
Irw, sens 1 peal ja 900dpi + 20fpsi, loomulikult sul pole mingit " tunnetust " sealt oodata.
Ai kurat, valetasin enne. 1600dpi peal kasutan muidu aga MP3-e jaoks panin 2000 peale.
2-4cm peal teen ma 360 kraadi pööret, hiirelohistajad on naljakad : D
Soovitan sul soojalt järk järgult suurema dpi peale kolida, ära harjud on lust.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.06.2012 22:10:00
|
|
|
low sence'i peal parem ja täpsem mängida. ei lohise see hiir midagi kui hea matt ning korralik hiir. vähemalt ei pea pingsalt kätt paigal hoidma kuna iga mm liigutust = hiir mööda ekraani laiali. rohkem on vast teemaks mängu sihtimis süsteem kus teatud olukorras hiire kiirust tõmmatakse kõvasti maha.
aga kuidas kellelegi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kar
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2005
|
04.06.2012 22:15:37
|
|
|
Üks naljakas probleem mul - Max'il on sihtimine (aim) kogu aeg peal ning tänu sellele ei saa joosta, jaluta nagu tola seal ringi. Vajutan jooksmise või sihtimise nuppu, midagi ei mõju . On kellelgi veel sellist jama?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
04.06.2012 22:48:58
|
|
|
| scarface kirjutas: |
hiirelohistajad on naljakad : D
Soovitan sul soojalt järk järgult suurema dpi peale kolida, ära harjud on lust. |
Ärge palun seda soovitust kuulake. Low sens on enamikel juhtudel palju parem, kui high sens.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.06.2012 22:50:38
|
|
|
| kar kirjutas: |
Üks naljakas probleem mul - Max'il on sihtimine (aim) kogu aeg peal ning tänu sellele ei saa joosta, jaluta nagu tola seal ringi. Vajutan jooksmise või sihtimise nuppu, midagi ei mõju . On kellelgi veel sellist jama? |
võta settingutest maha see
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
04.06.2012 23:16:13
|
|
|
| scarface kirjutas: |
Irw, sens 1 peal ja 900dpi + 20fpsi, loomulikult sul pole mingit " tunnetust " sealt oodata.
Ai kurat, valetasin enne. 1600dpi peal kasutan muidu aga MP3-e jaoks panin 2000 peale.
2-4cm peal teen ma 360 kraadi pööret, hiirelohistajad on naljakad : D
Soovitan sul soojalt järk järgult suurema dpi peale kolida, ära harjud on lust. |
Milleks ma peaksin meelega hakkama oma "käe setinguid" paigast ära ajama kui alates 2001 olen ca 30cm/360kraadi mänginud. Ei saa just öelda, et halvasti oleks ET's läinud Eriti veel niivõrd ebatäpseks , et 5-6cm täispööre oleks... Kui nüüd mõned üksikud Q3 progamerid välja arvata siis überhigh sens on siiski enamasti pubi-algajatel kes kaugemale väga pole jõudnud või see polegi huvitanud. ära rohkem asju soovita
Eksimisvõimalus ju täielik 0. Ei räägi hetkel MP3'st vaid üleüldiselt. Jah , viimasest clanbase eurocupist või lannides on möödas 7aastat aga siiski.
Lisaks. Kui me räägime ingame sensist ja dpi'st siis kas seda ikka arvestad , et need ütlevad ainult siis midagi kui windowsi sens on täpselt keskel ehk 6/11 ? Ainult seljuhul ei jagata ega korrutata dpi'd vaid on 1:1. Ehk siis kui sul on 2-3 pügalat vähem siis on see võrdväärne pigem 1000dpi'ga
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.06.2012 23:34:02
|
|
|
Isegi olin alguses ET-s kuskil 10-15 peal
Aga siis mingi hetk järjest hakkasin langetama... Lõpuks oli 0.25 (või noh, midagi alla 1 oli igatahes) isegi liiga palju.
Igaljuhul on low sens parem.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kar
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2005
|
04.06.2012 23:56:24
|
|
|
| libe kirjutas: |
| kar kirjutas: |
Üks naljakas probleem mul - Max'il on sihtimine (aim) kogu aeg peal ning tänu sellele ei saa joosta, jaluta nagu tola seal ringi. Vajutan jooksmise või sihtimise nuppu, midagi ei mõju . On kellelgi veel sellist jama? |
võta settingutest maha see |
Viga leitud. Läks mu rooliga konflikti.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
05.06.2012 01:12:43
|
|
|
| Päris pikk credits mängul..huvitav, kas on top3-s?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
05.06.2012 02:40:46
|
|
|
Päris ilus pilt on mängul Gameplay suht vägev, vahest raske...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
05.06.2012 08:07:52
|
|
|
Proovitud siis natuke, asjad mis põhja sai panna on põhjas, AA`d ja VSync on väljas.
VRAM kasutus on 1700 kandis ja FPS on 120 ligi. Õhtul panen AA peale vaatan mis siis juhtub.
Ei tohi ikka mingeid külajutte kuulata kus räägitakse, et on vaja 16GB ja muud jura.
Mäng tundub hästi tehtud, alguse jutt ja videod olid head
Üks suurim viga mis järgede puhul tehakse on seekord tegemata jäetud, tunnusmuusika on sama
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taizon
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2012
|
05.06.2012 19:43:39
|
|
|
| kas kellelgi veel selline probleem, et MP3 ei k2ivitu win8 peal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.06.2012 20:12:42
|
|
|
| Miskipärast AA ei tööta minul.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
06.06.2012 00:17:31
|
|
|
Sai siin mitu tundi madistatud selle mänguga ja ülikõva mäng on ikka Ütleks et sama huvitav ja vägev kui esimesed max payned. Loodan et see on ikka sama pikk mäng ka esialgu rohkem nagu ei raatsind mängida,äkki saab liiga hea asi ruttu otsa Üks küsimus kas seal alguse nagu ongi nii et ma tahtsin seal ringi uurida ja mingeid kuldseid relvi või relvaosasi saab korjata siis kui äkki tuli midaig sellist et aeg sai otsa ja ma olin surnud ? Ma loodan et nüüd terve mäng ei käi aja peale nagu ?
See on ka hea et saab mängu ka jooksutad DX10 all mitte ei ole mingi DX9 või DX11 ainult.Ise jooksutan DX10 all kõik high peal ja 4XAA ja jookseb väga hästi ja graafika on ka ilus mingi hea arvuti peal oleks kindlasti põhjas graafikaga sigavägev aga jah pole praegugi viga. Sigakõva mäng ikka
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
06.06.2012 00:28:39
|
|
|
| Mingit ajalist limiiti küll olla ei tohiks ning pole mõtet muretseda, küllaltki pikk mäng on!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
06.06.2012 00:56:19
|
|
|
| Väga kõva mäng on tõesti!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.06.2012 00:56:42
|
|
|
interface trollib.
mul sens täpselt käele paras, normaalselt madal. peab ikka kätt liigutama, et 360 kraadi ära teha. ei oskagi öelda, suvalt pakkudes 15cm vb
palju täpsem nii. kui kasutad suurt sensi siis ei kasuta sa oma pead vaid tõmbled ringi
paari päeva pärast saab mängu ka muljetada, biggest game ever
|
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
06.06.2012 01:04:08
|
|
|
| rastaman, mida sa ajad?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
06.06.2012 03:00:06
|
|
|
busta, mida sa ajad?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
06.06.2012 03:19:52
|
|
|
| The_Boss, mida sa ajad?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.06.2012 04:55:35
|
|
|
minu kogemuse järgi on nii, et mida suurem sens, seda rohkem pilt tõmbleb
ja mida rohkem pilt tõmbleb, seda kehvem on elamus
mida kehvem on elamus, seda rohkem keskendub reaktsioonile
reaktsioonile keskendudes kaob ära mängu mõte, nauditavus lükatakse tahaplaanile
selles olukorras jääb kõik skoori ja numbrite taha kinni, muu pole enam oluline
selles olukorras pole sa enam gamer, vaid nolife nerd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
06.06.2012 05:48:11
|
|
|
selle mänguga on sellest mootorist nii palju välja pigistatud et lausa uskumatu.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
06.06.2012 09:19:09
|
|
|
| Story on jah väga läige võrreldes esimeste Paynedega. Gameplay samas on päris hea ja funni küllaga. New Yorgi vaheosad on väga head, kogu mängu tegevus oleks võinud seal olla.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poolkaks
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2011
|
06.06.2012 09:30:26
|
|
|
| kas see muidu puldiga ka töötab?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.06.2012 12:18:59
|
|
|
| Peaks töötama. Puldi sätted ilusti olemas isegi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
06.06.2012 12:23:55
|
|
|
jep, xpoksi kontroller või mingi analoog peab töötama
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poolkaks
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2011
|
06.06.2012 13:21:00
|
|
|
ok,siis läheb vist loosi
vanakooli mees-ei viitsi klaviga jamada
siiamaani läbimängitud ainult gta-d .kas on sellel ka n.ö. tagantvaade
või on ekraanil ainult kätt näha?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.06.2012 13:22:51
|
|
|
| poolkaks kirjutas: |
| kas see muidu puldiga ka töötab? |
Töötab, ise kasutangi Xbox 360 wireless pulti.
Vanast Max Payne'i feelingust on järele jäänud ainult muusika, ülejäänu on tüüpiline Rockstar - pealiskaudne ja suhteliselt üksluine cover based 3rd person shooter. Hetkel vist 6 chapter ja gameplay on niivõrd nüri, et tekib tahtmine asi pooleli jätta. Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng?
E3 teemasse postitati väga hea artikkel, kus Gamespoti toimetaja kritiseerib mängude lineaarsust ja sellega kaasnevat käest kinni hoidmist, kus üks quick-time event või filmilik vaheklipp järgneb teisele ja mängu ennast jääb üha vähemaks. Max Payne 3 meenutabki oma rohkete videotega pigem juba action filmi, kui mängu. Ligi 10 minutit võtab alguses aega, enne kui lõpuks tegelast kontrollida lastakse....
http://www.gamespot.com/features/gameplay-is-dead-long-live-gameplay-6380559/
Igav ja pidevalt ühest kohast teise hüppav story, ebausutavad olukorrad (New Yorgi's pole nähtavasti mingi probleem mitukümmend inimest maha lasta, kui üks ülepäevitanud itaallane sind baaris segama tuleb...). Maxi lõputu joomise ja soigumisega on samuti üle pingutatud.
Jah, graafika on hea, voice acting ja animatsioonid korralikud, aga sellest on vähe kasu, kui gameplay ja story ei paku midagi uut ega huvitavat.
Seekord oli Eurogameril õigus - Rockstar võiks ikkagi oma liistude juurde jääda (open world gameplay GTA4, RDR jne.).
"...you can't escape the feeling that Rockstar just isn't as good at a pure third-person shooter as it is with the open worlds of Grand Theft Auto or Red Dead Redemption, and in this linear context it's much harder to put up with its usual missteps in mechanics and difficulty."
http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-15-max-payne-3-review
7/10 it is.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
06.06.2012 13:43:49
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| poolkaks kirjutas: |
| kas see muidu puldiga ka töötab? |
Töötab, ise kasutangi Xbox 360 wireless pulti.
Vanast Max Payne'i feelingust on järele jäänud ainult muusika, ülejäänu on tüüpiline Rockstar - pealiskaudne ja suhteliselt üksluine cover based 3rd person shooter. Hetkel vist 6 chapter ja gameplay on niivõrd nüri, et tekib tahtmine asi pooleli jätta. Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng?
E3 teemasse postitati väga hea artikkel, kus Gamespoti toimetaja kritiseerib mängude lineaarsust ja sellega kaasnevat käest kinni hoidmist, kus üks quick-time event või filmilik vaheklipp järgneb teisele ja mängu ennast jääb üha vähemaks. Max Payne 3 meenutabki oma rohkete videotega pigem juba action filmi, kui mängu. Ligi 10 minutit võtab alguses aega, enne kui lõpuks tegelast kontrollida lastakse....
http://www.gamespot.com/features/gameplay-is-dead-long-live-gameplay-6380559/
Igav ja pidevalt ühest kohast teise hüppav story, ebausutavad olukorrad (New Yorgi's pole nähtavasti mingi probleem mitukümmend inimest maha lasta, kui üks ülepäevitanud itaallane sind baaris segama tuleb...). Maxi lõputu joomise ja soigumisega on samuti üle pingutatud.
Jah, graafika on hea, voice acting ja animatsioonid korralikud, aga sellest on vähe kasu, kui gameplay ja story ei paku midagi uut ega huvitavat.
Seekord oli Eurogameril õigus - Rockstar võiks ikkagi oma liistude juurde jääda (open world gameplay GTA4, RDR jne.).
"...you can't escape the feeling that Rockstar just isn't as good at a pure third-person shooter as it is with the open worlds of Grand Theft Auto or Red Dead Redemption, and in this linear context it's much harder to put up with its usual missteps in mechanics and difficulty."
http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-15-max-payne-3-review
7/10 it is. |
Seda kartsingi. Hetkel proovin mängu tööle saada, ei ole veel mängima jõudnudki.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poolkaks
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2011
|
06.06.2012 13:50:23
|
|
|
| saan siis õieti aru et seal gta stiilis vabalt linna peal jõlkumist ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.06.2012 13:54:41
|
|
|
absoluutselt vastupidine arvamus mängust
rosckstaril õnnestus kogu storyline nii sujuvalt filmiks muuta, kus mängujärgselt ja ka kogu mängu jooksul jääb mälestus nagu vingest märulfilmist
kuna mäng ongi ühe masendusest rusutud mehe elu kajastav lugu, siis peabki asi olema lineaarne, muidu kaob kogu jutustuse ilme - tegu ei ole RPG'ga
samuti puudub mängijatel kohustus kasutada varjumist, kui see nende arvates mänguilu rikub - lisaks on peale mängu hardiga läbimist võimalik oldschool versiooni pelada, kus varjumisfunktsioon on välja lülitatud
ka esimene max payne osa oli lihtsalt pidev tuim tulistamine, ainus koht, mis esmasel mängimisel segadust tekitas, oli lõpus masti pikali tulistamine
minu jaoks on see mäng selle aasta senine suurim õnnestuja
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
06.06.2012 13:57:50
|
|
|
poolkaks, ei ole.
gta stiil jääb gta-l, see on max payne.
lisan, et seal ülevaade x-kasti mängust tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.06.2012 13:58:39
|
|
|
kusjuures sarnaselt esimesele osale, on ka new york minute mode tagasi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taizon
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2012
|
06.06.2012 14:10:12
|
|
|
| Keegi teab millal saab MP3 win8 peal mängida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
06.06.2012 14:14:22
|
|
|
taizon, mees, halloo sulle link oli antud juba
| tsitaat: |
| If you are interested in receiving automatic email updates whenever there is news about plans for future compatibility when Windows 8 is closer to release, please log in to the Support Site and click Subscribe at the top of this article. |
mida sa sealt tekstist aru ei saa
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
06.06.2012 14:31:51
|
|
|
Keskkond võiks tõesti interaktiivsem olla nagu eelmistes osades, laudu pikali joosta ja seal leiduv maha ajada on tore, aga kappides sorimine oli tõesti vahva. Rohkem kogutavaid asju ka, "saavutused" ei ole nii huvitav, kuldsed relvad on aga huvitav lisa.
Maxi enda füüsika on muidugi tasemel, eriti hea avastus oli see, et shootdodgega on võimalik näiteks mööda treppi alla libiseda ja pidevalt tina anda ja enam ei saa meeter laias koridoris shootdodge teha- Max hüppab peaga vastu seina, heal juhul kaob efekt ära, halvemal juhul saab viga.
Cover-to-cover liikumine on veidi puine, eriti pärast maaslamamist püstitõusmine ja varju liikumine, aga noh, Max ise on ka ju selline puine kuju, by design.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
06.06.2012 15:07:43
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Cover-to-cover liikumine on veidi puine, eriti pärast maaslamamist püstitõusmine ja varju liikumine, aga noh, Max ise on ka ju selline puine kuju, by design. |
maaslamades piisab ainult Q vajutamisest ja Max tõuseb ise püsti ja leiab lähima objekti taga varju. tuleb lihtsalt jälgida et objekt oleks Maxi ja vaenlaste vahel.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
06.06.2012 15:48:46
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
peab ikka kätt liigutama, et 360 kraadi ära teha. ei oskagi öelda, suvalt pakkudes 15cm vb
|
kaks korda vajutad X nuppu ja 360 tehtud
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.06.2012 16:14:41
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng? |
Mis raskusastme peal sa mängid?
Kuid see polegi tegelikult oluline, sest ka eelnevad Max Payne mängud seisnesid minu teada bullet time'is vastaste tapmises.
| dstar kirjutas: |
Igav ja pidevalt ühest kohast teise hüppav story, ebausutavad olukorrad (New Yorgi's pole nähtavasti mingi probleem mitukümmend inimest maha lasta, kui üks ülepäevitanud itaallane sind baaris segama tuleb...). Maxi lõputu joomise ja soigumisega on samuti üle pingutatud. |
Story oli väga hea ja need "hüppamised" olid igati õigustatud ning tegid mängu vaheldusrikkamaks. Muidugi leiab sellise mängu juures asju, mis pole usutavad, kuid sama võib öelda pea iga teise mängu kohta (kaasa arvatud eelmised Max Payne mängud).
Joomine ja soigumine olid sama moodi täiesti õigustatud, arvestades, mis elu see mees on elanud. Pealegi lisas see mängule huvitava alatooni, kuna me saime näha, kuidas Max ennast niiöelda august välja kaevab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.06.2012 16:54:37
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| dstar kirjutas: |
| Igale vahelõigule järgneb sama jama - Max peidab ennast nurga taha, et siis sealt välja hüpates või lihtsalt seina taga kükitades bullet time's järjekordne plats tühjaks teha. Ajusid kasutama ei pea, ainult tulista ja tapa. Ja see siis ongi kogu mäng? |
Mis raskusastme peal sa mängid?
|
Olen alati mängudes Normali raskusastme valinud, aga tavaliselt kipub ikka nii olema, et hiljem tõstan selle ühe astme võrra kõrgemale. Mass Effect 3 ja Skyrim on viimased, mis meenuvad ja see oli võib-olla ka üks põhjus, miks mõlemad mängud lõpetamata jäid, sest tasakaal puudus - kord liiga kerge, siis jälle liiga raske.
MP3 pean arvatavasti Hardiga proovima ja Soft Aim'i maha võtma, sest muidu on mäng liiga lihtne ja mõttetu. Tahaks ikka alustatu ikkagi kuidagi lõpuni viia ja kasvõi ühe uuema mängu läbi teha, kasvõi story pärast.
Tõsi, ka esimene Max Payne polnud muud kui üks lõputu paugutamine, aga sinna olid soomlased osanud lisada pisut rohkem sügavust ja mõtet, mida Rockstar matkida püüab. Võrdluseks võib tuua jaapanlaste Silent Hill sarja, mis teiste rahvuste poolt on nüüdseks täielikult ära solgitud. Tavaliselt sellised üleminekud ei tööta, vähemalt minu arvates - midagi läheb paratamatult kaduma. Sama hästi võiks Rockstar ka poolakate Witcheri ära osta - Poola ja Kanada, mis seal vahet, eks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|