Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 19:37:31 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
Kuna pole võimalust mõne teise Notega võrrelda, tahtsin küsida, et on see ikka normaalne, et kui Notega midagi teha, näiteks isegi raamatut lugedes, tõuseb temperatuur kohe 39-40° kanti ja ulatudes sellest veidi aktiivsema tegevuse korral isegi juba lausa 50-55°-ni kusjuures telefon ise sealjuures häirivalt tuliseks muutub? Samas kui ekraan on pime, näiteks ooterežiimis, muusikat kuulates, kõnede ajal või teistele seadmetele internetti jagades on nii temperatuur kui voolukulu igati mõistlikes piirides. Või viitab selline kõrge temperatuur siiski mingile, näiteks GPU veale ja tuleks poodi tagasi viia? Näiteks ei mäleta, et varemkasutatud Nokia 5800 oleks sedasi iga tegevuse juures kuumenenud, ning ka iPad mida veel kasutan ei lähe isegi õieti soojaks, sõltumata sellest, mida või kui kaua ma sellega siis ka ei teeks.
ot:
s2-ga wifi sees+ekraan+googeldamine, siis 48c pole probleem. laadimine+3g+surfamine sama asi. nii et suht normaalne nähtus peaks minu arust olema icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 15.05.2012 19:43:14 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv, Ka mul läheb Note päris kuumaks kui midagi ressursinõudlikut teha järjest beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.05.2012 21:24:09 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
Pikkkõrv, Ka mul läheb Note päris kuumaks kui midagi ressursinõudlikut teha järjest beer_yum.gif

Ressursinõudliku tegevuse puhul on asi muidugi mõistetav aga mulle hakkas muret tegema just nagu liigne kuumenemine siis kui ei tee midagi eriti ressursinõudlikku, näiteks lihtsalt e-raamatu või ilma piltide ja flashita veebilehe lugemisel, või fotode lehitsemisel jms. Aga muidu on kõik nagu normaalne, võib-olla, et tõesti peab siis nii olema, mujalt internetist uurides ei leidnud ka kinnitust, et see nagu otseselt viga oleks, ehki veidi häirib, kui telefon midagi – eriti veel pikemalt, tehes sedasi sõrmede all vastikult kuumaks kipub minema!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 16.05.2012 07:29:45 vasta tsitaadiga

Eile hommikust saati on mul telefoni all nurgase kiri "turvaline reziim", mis asi see veel on ja kust selle maha saab? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 16.05.2012 08:13:54 vasta tsitaadiga

vaata siia http://www.technipages.com/samsung-galaxy-note-enable-safe-mode.html
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 16.05.2012 16:20:30 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
vik kirjutas:
Kas alumist menüüriba ei saa muuta?

Kuna endal note pole siis väike googeldamine andis sellise vastuse:
Application>Menu>Edit - drag out what you don't want, drag in what you do want - then Menu>Save to seal the deal.


Suur tänu , asi toimib. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 17.05.2012 16:28:53 vasta tsitaadiga

Mis kuradi asja ma nüüd olen sisse pannud: Siis kui keegi helistab või saadab smsi, on äratus jne hakkab mu telefon seda numbrit või sms'i ette lugema. Isegi hääletu peal töötab see jura. Mis selle asja nimi on ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 17:15:55 vasta tsitaadiga

... menu - settings - accessibility - talkback lülita välja icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 17.05.2012 19:15:42 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Ei, see on mul väljas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 08:39:31 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
Mis kuradi asja ma nüüd olen sisse pannud: Siis kui keegi helistab või saadab smsi, on äratus jne hakkab mu telefon seda numbrit või sms'i ette lugema. Isegi hääletu peal töötab see jura. Mis selle asja nimi on ?


Mingi asi oli kas "Driving mode" või "Car mode", mäletan et häälkäsklustega katsetades see aktiveerus ja kuidagi sai maha ka häälega.
Aga selle aktiveerimiseks või deaktiveerimiseks pidi olema vist dock mode's vms. Käsklus ise oli "Car/driving (ei mäleta kumb) on" ja vastavalt "Car/driving mode off".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 19.05.2012 22:30:13 vasta tsitaadiga

Sain eile lõpuks kätte oma mhl adapteri ja "Hdmi to dvi" ülemineku. töötab täitsa edukalt selline kooslus monitori järgi thumbs_up.gif

Sain ka usb adapteri mis muudab usb isase otsa emaseks(et teha samsa usb kaablist otg kaabel). kuid tundub et see ei taha töötada kuna telo ei tunne ühtegi usb seadet ära (defenderi hiir, logitechi ex100,fujitzu wiimote).Kas adapter lihtsalt vale ja vaja õiget OTG kaablit või peaks viga otsima kuskil tarkvaras?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2012 07:50:05 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Sain eile lõpuks kätte oma mhl adapteri ja "Hdmi to dvi" ülemineku. töötab täitsa edukalt selline kooslus monitori järgi thumbs_up.gif

Sain ka usb adapteri mis muudab usb isase otsa emaseks(et teha samsa usb kaablist otg kaabel). kuid tundub et see ei taha töötada kuna telo ei tunne ühtegi usb seadet ära (defenderi hiir, logitechi ex100,fujitzu wiimote).Kas adapter lihtsalt vale ja vaja õiget OTG kaablit või peaks viga otsima kuskil tarkvaras?


Kaabel või üleminek peab olema ka OTG toega. algul soetasin endale ka http://www.akaabel.ee/index.php?route=product/product&product_id=5508 kuid see ei tööta.

siiv võtsin http://yeint.ee/usb-20-kaabel-a-f-micro-b-02m-otg-kovakettade-uhendamiseks-otg-seadmetega-nt-nutitelefonidega

ja väga hästi töötab. Juba ainult kaabli Note-iga ühendades, ütleb et USB seade aktiveeritud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 20.05.2012 10:30:01 vasta tsitaadiga

ok, tänud. eks tellin siis uue kaabli icon_wink.gif
See kaabel peaks olema õige? Kuidas muidu telo seadmeid tunneb? lähevad kõik hiired klaviatuurid sellel ikka tööle? Kunagi Nokia N8 peal sai asja katsetatud, siis see küll eriti hakkama ei saanud...
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2012 11:43:10 vasta tsitaadiga

Bluetooth hiire tundis Note mul kenasti ära, aga kahjuks usb omade kohta ei oska kommenteerida...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 22.05.2012 15:45:34 vasta tsitaadiga

veits nagu reklaami kah http://www.youtube.com/watch?v=Xn8jkyu88bw&feature=share icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2012 18:01:03 vasta tsitaadiga

väga vaevaliselt tuleb ICS euroopa suunas, täna hommikul lisandus siis Kagu-Aasia riike. https://www.dropbox.com/s/q9523zptqlrtla5/export_07.png
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 22.05.2012 18:58:24 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
taavi kirjutas:
krist2an kirjutas:
arm2004 kirjutas:
krist2an kirjutas:
taavi kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
ICS ehk Andoid 4.0 tuleb märtsi jooksul saadavaks ... Galaxy Note´le.


mis aastal?

Note'ile on ju ICS väljas...

väljas jah http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_finally_getting_official_ice_cream_sandwich-news-4228.php
iseasi millal Eestisse jõuab icon_razz.gif bada-ga läks kriips alla 2 nädala teatamisest ja jõudmisest.

Mõndadel on Note'i teemas juba olemas, sellepärast arvasingi, et ka Eestis saadaval. Aga kui ametlikult pole, siis pead ootama veel icon_biggrin.gif


sellest on mul ükskõik, et kuskil on olemas, uudiseid oskan ise ka lugeda. SamsungEE võiks kah vastata. ma tahan teada, millal mina seda kasutada saan.


Hetkel just testime uut tarkvara kuid ilmselt saadavaks saab alles juuni kesk või lõpp


Noh jah, ma olen kergelt petnud icon_evil.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2012 20:59:35 vasta tsitaadiga

Note ametlikus ICSis on üks kuri "bug" sees mis võib mobla telliseks muuta, seega kes kannatab see kaua elab.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 09:29:13 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Note ametlikus ICSis on üks kuri "bug" sees mis võib mobla telliseks muuta, seega kes kannatab see kaua elab.


Täpsustad ehk? Viidet?
Sellisel kujul postitusel pole pointi...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 11:06:09 vasta tsitaadiga

Google abiks:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=26362595#post26362595

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1667886

ja siin mitmeid teemasid:

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1347

Tegu siis nn. samsungi flash mälu algoritmiveaga, mis peaks justkui mälu suhtluskiirust kiirendama. Ilmneb see siis kui ametliku ICSiga hard reseti tehes võib mobla pangestuda jäädavalt. Tavalises kasutuses seda muidugi ei ilmne, aga kui vajadus teha mobiilile puhastustuli siis võib selline kurb asi ilmneda.

PS! Seepärast ongi kahtlane, miks ainult Saksamaa sai esimesena ametliku uuenduse, justkui oleks tegu beta testiga, kas läheb läbi või mitte icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 02.06.2012 19:13:15 vasta tsitaadiga

Nii, sain lõpuks õige otg kaabli. Tundis hiire ja klava nagu naksti ära thumbs_up.gif Kuid kui usb hub vahele toppida siis jokk ja ei tunta isegi hubi ära.
Olen märganud youtubest videosi vaadates et teistel hub töötab, mis ma valesti teen? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 12:14:01 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Nii, sain lõpuks õige otg kaabli. Tundis hiire ja klava nagu naksti ära thumbs_up.gif Kuid kui usb hub vahele toppida siis jokk ja ei tunta isegi hubi ära.
Olen märganud youtubest videosi vaadates et teistel hub töötab, mis ma valesti teen? icon_rolleyes.gif


Kas võib olla vahe toitega ja toiteta hub'ides?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 04.06.2012 21:13:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
ArturTT kirjutas:
Nii, sain lõpuks õige otg kaabli. Tundis hiire ja klava nagu naksti ära thumbs_up.gif Kuid kui usb hub vahele toppida siis jokk ja ei tunta isegi hubi ära.
Olen märganud youtubest videosi vaadates et teistel hub töötab, mis ma valesti teen? icon_rolleyes.gif


Kas võib olla vahe toitega ja toiteta hub'ides?

Ma ei tea, endal toitega hub. ja videodest näinud ka et kasutatakse toitega hube. Niisiis peaks asi nagu fungama, a ei funga.
Tahaks asja nagu netbookina monitori järgi kasutada, kuid hetkel jääbki piduriks hubi teema kuna ei tahaks nagu eraldi bt hiirt ja klaverit osta...
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 06.06.2012 23:44:25 vasta tsitaadiga

Tere.

Olen juba ammu kiibitsenud Notet, aga ei ole veel otsusele jõudnud?!? Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! Küsisin Tele2-hest mingit soodsat pakkumist. Praegu ainult koos interneti paketiga, aga lubasid juulis ka ilma selle siduva paketita paremat hinda teha. Äkki on oodata varsti Note2 tulekut?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 10:15:52 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
Tere.

Olen juba ammu kiibitsenud Notet, aga ei ole veel otsusele jõudnud?!? Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! Küsisin Tele2-hest mingit soodsat pakkumist. Praegu ainult koos interneti paketiga, aga lubasid juulis ka ilma selle siduva paketita paremat hinda teha. Äkki on oodata varsti Note2 tulekut?


Kõlakaid on kuulda olnud...
http://www.gsmarena.com/galaxy_note_2_allegedly_scheduled_for_october_2012-news-4334.php
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 07.06.2012 10:42:00 vasta tsitaadiga

Note2 tulevat kuuldavasti oktoobris, et kui niikaua oodata viiitsid, siis ok. aga vaevalt sa siis sellele kohe kuskil mingit head pakkumist saad, eks alguses väänatakse ikka täie rauaga. mis Note'i plussidesse puutub, siis on siin pmst kaks asja, mida teistel föönidel hetkel eriti ei ole. esiteks siis jube suur ja mõnus ekraan ja teiseks muidugi S Pen, millega saad vaba käega kirjutada või joonistada. nii et kui sulle meeldib palju veebis surfida, telefonist pilte, filme või juutuubi vaadata ning joonistada või kiirelt ja mugavalt märkmeid teha, siis on Note sinu jaoks. muidu aga vaata pigem uue Samsung Galazy S3 poole, mis kuuldavasti juba mõne nädala pärast EMTi müüki tuleb.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 07.06.2012 11:45:28 vasta tsitaadiga

Küll on jama nende telefonidega. Uusi tuleb peale nagu seeni peale vihma! Note mõte olekski, et saaks ka netis kolada ja märkmeid teha. Mulle meeldib Note disain ka, võrreldes S3-ga. Samas leidsin sellise klipi.
http://www.youtube.com/watch?v=9dAKVKMiG6I
Ekraani sujuvus on S3-el juba ifööniga võrreldav. Kui siiani olen hakkama saanud, eks siis peaks vist Note2-he ära ootama icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 07.06.2012 12:45:12 vasta tsitaadiga

sujuvus kaob ka s3mel ära kui sinna appe juurde tõmmata ja apid lahti on,androidi viga selle sujuvuse kohta tundub et on iga raua peal.IOS iphone 4s-l ja wp7 näiteks lumia 800 ja 900 on sujuvuse poolest androidist ikka tunduvalt ees,tõmba appe palju tahad ja võib ka seal 30 appi lahti olla ikka on sujuv ja liigub nagu õlitatult ühtemoodi
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 19:22:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks seda S3 ekraani ja kaamerat nii väga videos kiidetakse - kui testipildid lahti võtab, siis on näha, et S3 ekraan on esiteks tuhmim ja seal on mingi värelus sees, ning foto enda kvaliteet tundub Note'il peajagu üle olevat.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 07.06.2012 23:55:09 vasta tsitaadiga

Võrdlesin ka jupp aega käes ekraane,notel on pilt ilusam pole kahtlustki,silmanägemine mul hea ja telefone on ikka käest läbi palju käinud ja neid võrreldud.Käes istus normaalselt,aga noh disain ei meeldi kohe kuidagi.Kes just suurema ekraani pärast osta tahab siis selles valdkonnas on seni kunn raudselt note
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 08.06.2012 15:33:42 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi!

Häid kogemusi ei hakka eraldi välja tooma kuna neid on rohkem kui halbu, viimaseid olen lugenud aga seni kokku kolm:
1) häirib, et veidigi aktiivsemal kasutamisel vastikult kuumenema kipub,
2) häirib ka, et valgel taustal midagi lugedes kipub valge taustavärv sageli kord punakat siis jälle sinakat tooni minema,
3) puudub eraldi kaamera nupp ja ekraaninupp on üsna lähestikku Tagasi nupuga, mida kogemata puudutades kaamera pildistamise asemel hoopistükkis suletakse, mistõttu pildistamisel kogu aeg näppudel silm peal tuleb hoida, selle asemel, et kogu tähelepanuga pildistatavale keskenduda, mis samuti veidi häiriv on.
Siis on ka helistamisel esinenud vahel, et kõnele vastamisel see lihtsalt katkeb või siis mina vestluspartnerit kuulen aga tema mind mitte, kuni siis uuesti helistad aga kindlalt väita, et see just Note süü oleks esialgu veel ei söanda. Kuid igatahes varem kasutatud telefonidest selliseid asju nagu ei meenu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 16:19:01 vasta tsitaadiga

Hmmm, ise pole eelpool toodud asju küll täheldanud. Mis puudutab kuumenemist ja toda valge värvimuutust. Pärast ICS peale panekut on igatahes aku paremini pidama hakanud. Paar päeva kindlalt jutti, kui mitte rohkem. Sõltub wifi kasutusest.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 16:29:54 vasta tsitaadiga

See eraldi kaameranupu puudumine on tõesti miinuseks. Eriti veel sellise suurusega telefoni juures.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 12.06.2012 09:39:37 vasta tsitaadiga

yeah baby, ICS on kohal, laen just alla. eks ma jaga siis pärast muljeid, mis ja kuidas
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 12.06.2012 10:15:22 vasta tsitaadiga

just avastasin ka panin laadima icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 12.06.2012 18:06:00 vasta tsitaadiga

Kuidas Teil on? Mul nagu kiilub kinni iga natukese aja tagant icon_mad.gif

E: lasin just selle e-maili widgeti maha, mis tuleb alguses kaasa, nüüd nagu enam pole probleeme. Algus on päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:32:27 vasta tsitaadiga

muus maailmas kurdetakse, et peale note´le ICS peale laskmist aku vastupidavus kukub kõvasti. soovitusteks on peale installi hard reset teha
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:55:51 vasta tsitaadiga

... tehase seadete taastamine on ICS puhul igal juhul vajalik, kui tullakse varasama, kui 4.* verisooni pealt (kehtib absoluutselt kõigi droidiga telefonide kohta) ! Tegemist on paljuski lausa ümber kirjutatud süsteemiga ja vanad seaded tekitavad paratamatult probleeme. Juhul, kui oled telefoni eelnevalt root'inud ja süsteemsetest failidest/seadetest backupi teinud, siis seda ei tohiks mingil juhul uude versiooni taastada, täiesti kindlasti lõhub uue süsteemi ära ja probleemid on garanteeritud ! Sama kehtib ka mõnede spetsiifiliste programmide seadete kohta seega ei tasu päris pimesi kogu oma tarkvaravaramu seadeid taastada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 19:20:56 vasta tsitaadiga

teen hetkel backup´e ja õhtul hakkan sikutama ICS. seega pole saanud testida, kas esineb ka ICS selline probleem ja võimalik lahendus

Azmi Obsequious went to android forum and found this "solution" for battery drained issues --> Go back an start 'Voice Talk' and you should see a simple panel with a button "Driving Mode" which is turned on (green bar) turn it off. Or the same thing is in Android Settings, Voice Input and Output, Text-to-Speech, then unselect driving mode. Then it should be back to normal with this 'feature' turned off!!

Azmi Obsequious ok its confirmed that after you 'TURN OFF' voice talk settings.. untick all..especially wake up command.. after that try reboot ur phone and look at RAM.. it should be less than 50% memory usage. hope this helps. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 13.06.2012 10:42:51 vasta tsitaadiga

esimesed muljed siis ICS-st- menüüde välimust ja sisu on paljuski muudetud.
1. Täna avastasin enda jaoks just ühe toreda ja mugava asja- nimelt kui minna menüüs ''arendaja valikud'' - ning panna ära ''säilita tegevusi'' juurde linnuke, siis hakkab toimima selline mugav lahendus, et telefon hakkab ise automaatselt sulgema appe. Näiteks vanasti oli nii, et kui lugesid operast uudiseid ja vajutasid keskmisele suurele ''kodu nupule'', siis jäi opera alati avatuks. Sama oli ka teiste appidega. Nüüd aga sulgeb telefon ise automaatselt n.ö. lahti jäänud api- see lahendab senimaani olnud probleemi taustal töötava api akusöömisest.

2.eelmise versiooniga oli nii, et kui tekitasid wifi võrgu, siis telefoni endaga ei saanud samal ajal netti, kui arvutiga olid netis. Nüüdsest on ka see lahendatud- tekitades mobile AP, saab nii mobla endaga kui ka wifis oleva arvutiga kenasti netti- jällegi lahendatud minu jaoks üks oluline probleem.

3. Chrome- nüüdsest saab panna endale ka google enese browseri- esialgu tundus see siiski liiga võõras- operaga liialt ära harjunud. Kardetavasti kasutan operat edasi.

4. eelpool mainitud tehase seadete taastamine- minul oli selline asi, et peale uue tarkvara paigaldust sain netti küll, aga marketisse ja youtubi mitte- andis veateate'' võrgu viga''. Tegingi siis tehase sedatete taastamise- sellega lahenes kogu problee- nii et see tuleb arvatavasti ja väga soovitavalt kõigil teha, kes tahavad uuele tasemele ronida.

5. voolutarbimise kohta ei oska hetkel muud lisada, kui vaid see, et badass monitori järgi oli enne põhiline voolu õgija kernel- tavaliselt 30-40 %-ga. Nüüd on hetkel opera 20 %, android core apps 9%, kernel alles 7,2 %- arvatavasti on ka aku pidavus pikem.

Kui keegi veel midagi huvitavat ICS-s leiab, siis andke teada- igal juhul uus ja huvitav opsüsteem on nüüd käega katsumiseks olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kynnivares
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 13.06.2012 12:14:15 vasta tsitaadiga

Enne tehase reseti tegemist ICS alt soovitan google: "hard brick bug galaxy note ics"

Muidu kärab ICS väga hästi. Aku probleemid on lahenevad tavaliselt nädala jooksul. Soovitan üle vaadata WIFI seadistused, ICS on üsna tundlik vanematele ruuteritele (ehk tasub mängida seadistusega - Wifi never sleeps / Wifi koos ekraaniga välja). Minu kogemuses on LQ3 (balti ICS) akule parem kui LPY (saksa ja veel mõne regiooni ROM).

Aga neil, kel oluline ROOT ja CWM või kes tahavad tihti tehase resetti teha, palun lugege kindlasti:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1698977&page=1

ROTAX kirjutas:
Tere.

Olen juba ammu kiibitsenud Notet, aga ei ole veel otsusele jõudnud?!? Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! Küsisin Tele2-hest mingit soodsat pakkumist. Praegu ainult koos interneti paketiga, aga lubasid juulis ka ilma selle siduva paketita paremat hinda teha. Äkki on oodata varsti Note2 tulekut?


Mina loen sealt oma meili (vastan ka), raamatuid, kirjutan blogi ja natuke uudiseid ka. Korraliku töö jaoks on klahvidega masin (sülearvuti). Aga väiksemas telefonis näiteks maili ja raamatute lugemine on mulle mõttetu. Ehk, kui pead pidevalt ühenduses olema (tööga, maailmaga), on super relv. Pliiatsit olen ainult igavusest kasutanud seni. Pole minu jaoks.

Mõnikord tasub vaadata amazon.de ja amazon.co.uk pakkumised ka üle. Euroopa versioonidel on kõigil eesti keel olemas. Ja alati võib SEB (Balti regiooni) ROMi laadida, kui niimoodi rohkem meeldib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 13.06.2012 12:56:15 vasta tsitaadiga

Tundub palju rahulolevaid kasutajaid thumbs_up.gif . No veel natuke praadimist ja äkki ostangi juba selle mudeli! Kui uus nr.2 tuleb, eks siis saab ju tahtmise korral uuema vastu vahetada! Aia tänava Rimis on miski telefoni pood, kus pakutakse hetkel 480euriga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 13.06.2012 16:18:53 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
Tundub palju rahulolevaid kasutajaid thumbs_up.gif . No veel natuke praadimist ja äkki ostangi juba selle mudeli! Kui uus nr.2 tuleb, eks siis saab ju tahtmise korral uuema vastu vahetada! Aia tänava Rimis on miski telefoni pood, kus pakutakse hetkel 480euriga.


Väga soovitan- suurusega harjud nii ära, et hiljem tunduvad teised mudelid nagu laste mänguasjad. Väga rahul ja ei kahetse ostu! Olen tõeline Note'i fänn

Ma ei tea, kas ma olen pime või mis, aga ma ei leia enam ''mobiiltelefonid- gps- muu tehnika'' teema alt enam meie alamteemat '' galaxy note arutelu''.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 16:44:25 vasta tsitaadiga

Siitpoolt ka "strong buy" NOTE-le..No ei ole suur, kiiresti harjud ära! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 13.06.2012 18:23:21 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Siitpoolt ka "strong buy" NOTE-le..No ei ole suur, kiiresti harjud ära! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

sama siin thumbs_up.gif olen veebruarist saati note omanik, Pole ühtegi paha sõna öelda. küll pean tõdema et helistamise jaoks on mul teine seade kõrval. Kõik muu käib aga notes...
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 13.06.2012 18:26:07 vasta tsitaadiga

No et kindlam oleks siis minu poolt ka pluss Note'ile. Varsti märkad, et teised telefonid on ikka tõsised lukuaugud icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 13.06.2012 19:21:04 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
Varsti märkad, et teised telefonid on ikka tõsised lukuaugud icon_lol.gif


See on suht garanteeritud. Teised ei saa aru, et mida selle labidaga teha on (peale kaevamise) ja mina ei saa jälle aru, et mida nende lukuaukudega teha on icon_razz.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 13.06.2012 19:36:24 vasta tsitaadiga

Netfish, Umbes nii jah, minu oma kutsutakse hüüdnimega "telekas" icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 21:07:57 vasta tsitaadiga

Nii, sain ka nüüd ICS-i oma Notele peale. Naljakas, aga mul on täpselt sama bug mis ühel kolleegil Galaxy S2-ga. Nimelt kui helistama panna, siis võib minna kuni 10 sek et telefon reaalselt helistama hakkaks. Gigerbreadiga seda jama ei olnud. Paisatab et tegu on Samsungi mingi tüüpkalaga. Soovitan soojalt ICS-iga veel Samsa puhul natuke oodata.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 21:18:22 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
Nii, sain ka nüüd ICS-i oma Notele peale. Naljakas, aga mul on täpselt sama bug mis ühel kolleegil Galaxy S2-ga. Nimelt kui helistama panna, siis võib minna kuni 10 sek et telefon reaalselt helistama hakkaks. Gigerbreadiga seda jama ei olnud. Paisatab et tegu on Samsungi mingi tüüpkalaga. Soovitan soojalt ICS-iga veel Samsa puhul natuke oodata.

hard reset?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Note arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.