|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.05.2012 19:37:31
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
| Kuna pole võimalust mõne teise Notega võrrelda, tahtsin küsida, et on see ikka normaalne, et kui Notega midagi teha, näiteks isegi raamatut lugedes, tõuseb temperatuur kohe 39-40° kanti ja ulatudes sellest veidi aktiivsema tegevuse korral isegi juba lausa 50-55°-ni kusjuures telefon ise sealjuures häirivalt tuliseks muutub? Samas kui ekraan on pime, näiteks ooterežiimis, muusikat kuulates, kõnede ajal või teistele seadmetele internetti jagades on nii temperatuur kui voolukulu igati mõistlikes piirides. Või viitab selline kõrge temperatuur siiski mingile, näiteks GPU veale ja tuleks poodi tagasi viia? Näiteks ei mäleta, et varemkasutatud Nokia 5800 oleks sedasi iga tegevuse juures kuumenenud, ning ka iPad mida veel kasutan ei lähe isegi õieti soojaks, sõltumata sellest, mida või kui kaua ma sellega siis ka ei teeks. |
| ot: |
s2-ga wifi sees+ekraan+googeldamine, siis 48c pole probleem. laadimine+3g+surfamine sama asi. nii et suht normaalne nähtus peaks minu arust olema |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
15.05.2012 19:43:14
|
|
|
Pikkkõrv, Ka mul läheb Note päris kuumaks kui midagi ressursinõudlikut teha järjest
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
15.05.2012 21:24:09
|
|
|
| Väikemees kirjutas: |
Pikkkõrv, Ka mul läheb Note päris kuumaks kui midagi ressursinõudlikut teha järjest  |
Ressursinõudliku tegevuse puhul on asi muidugi mõistetav aga mulle hakkas muret tegema just nagu liigne kuumenemine siis kui ei tee midagi eriti ressursinõudlikku, näiteks lihtsalt e-raamatu või ilma piltide ja flashita veebilehe lugemisel, või fotode lehitsemisel jms. Aga muidu on kõik nagu normaalne, võib-olla, et tõesti peab siis nii olema, mujalt internetist uurides ei leidnud ka kinnitust, et see nagu otseselt viga oleks, ehki veidi häirib, kui telefon midagi – eriti veel pikemalt, tehes sedasi sõrmede all vastikult kuumaks kipub minema!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
16.05.2012 07:29:45
|
|
|
Eile hommikust saati on mul telefoni all nurgase kiri "turvaline reziim", mis asi see veel on ja kust selle maha saab?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vik
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2005
|
16.05.2012 16:20:30
|
|
|
| tiitise kirjutas: |
| vik kirjutas: |
Kas alumist menüüriba ei saa muuta?
 |
Kuna endal note pole siis väike googeldamine andis sellise vastuse:
Application>Menu>Edit - drag out what you don't want, drag in what you do want - then Menu>Save to seal the deal. |
Suur tänu , asi toimib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
17.05.2012 16:28:53
|
|
|
| Mis kuradi asja ma nüüd olen sisse pannud: Siis kui keegi helistab või saadab smsi, on äratus jne hakkab mu telefon seda numbrit või sms'i ette lugema. Isegi hääletu peal töötab see jura. Mis selle asja nimi on ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.05.2012 17:15:55
|
|
|
... menu - settings - accessibility - talkback lülita välja
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
17.05.2012 19:15:42
|
|
|
DigeBeni, Ei, see on mul väljas
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.05.2012 08:39:31
|
|
|
| Väikemees kirjutas: |
| Mis kuradi asja ma nüüd olen sisse pannud: Siis kui keegi helistab või saadab smsi, on äratus jne hakkab mu telefon seda numbrit või sms'i ette lugema. Isegi hääletu peal töötab see jura. Mis selle asja nimi on ? |
Mingi asi oli kas "Driving mode" või "Car mode", mäletan et häälkäsklustega katsetades see aktiveerus ja kuidagi sai maha ka häälega.
Aga selle aktiveerimiseks või deaktiveerimiseks pidi olema vist dock mode's vms. Käsklus ise oli "Car/driving (ei mäleta kumb) on" ja vastavalt "Car/driving mode off".
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
19.05.2012 22:30:13
|
|
|
Sain eile lõpuks kätte oma mhl adapteri ja "Hdmi to dvi" ülemineku. töötab täitsa edukalt selline kooslus monitori järgi
Sain ka usb adapteri mis muudab usb isase otsa emaseks(et teha samsa usb kaablist otg kaabel). kuid tundub et see ei taha töötada kuna telo ei tunne ühtegi usb seadet ära (defenderi hiir, logitechi ex100,fujitzu wiimote).Kas adapter lihtsalt vale ja vaja õiget OTG kaablit või peaks viga otsima kuskil tarkvaras?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
20.05.2012 10:30:01
|
|
|
ok, tänud. eks tellin siis uue kaabli
See kaabel peaks olema õige? Kuidas muidu telo seadmeid tunneb? lähevad kõik hiired klaviatuurid sellel ikka tööle? Kunagi Nokia N8 peal sai asja katsetatud, siis see küll eriti hakkama ei saanud...
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
20.05.2012 11:43:10
|
|
|
| Bluetooth hiire tundis Note mul kenasti ära, aga kahjuks usb omade kohta ei oska kommenteerida...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
22.05.2012 18:58:24
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
Mõndadel on Note'i teemas juba olemas, sellepärast arvasingi, et ka Eestis saadaval. Aga kui ametlikult pole, siis pead ootama veel  |
sellest on mul ükskõik, et kuskil on olemas, uudiseid oskan ise ka lugeda. SamsungEE võiks kah vastata. ma tahan teada, millal mina seda kasutada saan. |
Hetkel just testime uut tarkvara kuid ilmselt saadavaks saab alles juuni kesk või lõpp |
Noh jah, ma olen kergelt petnud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
22.05.2012 20:59:35
|
|
|
| Note ametlikus ICSis on üks kuri "bug" sees mis võib mobla telliseks muuta, seega kes kannatab see kaua elab.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.05.2012 09:29:13
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
| Note ametlikus ICSis on üks kuri "bug" sees mis võib mobla telliseks muuta, seega kes kannatab see kaua elab. |
Täpsustad ehk? Viidet?
Sellisel kujul postitusel pole pointi...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
02.06.2012 19:13:15
|
|
|
Nii, sain lõpuks õige otg kaabli. Tundis hiire ja klava nagu naksti ära Kuid kui usb hub vahele toppida siis jokk ja ei tunta isegi hubi ära.
Olen märganud youtubest videosi vaadates et teistel hub töötab, mis ma valesti teen?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.06.2012 12:14:01
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
Nii, sain lõpuks õige otg kaabli. Tundis hiire ja klava nagu naksti ära Kuid kui usb hub vahele toppida siis jokk ja ei tunta isegi hubi ära.
Olen märganud youtubest videosi vaadates et teistel hub töötab, mis ma valesti teen?  |
Kas võib olla vahe toitega ja toiteta hub'ides?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
04.06.2012 21:13:34
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| ArturTT kirjutas: |
Nii, sain lõpuks õige otg kaabli. Tundis hiire ja klava nagu naksti ära Kuid kui usb hub vahele toppida siis jokk ja ei tunta isegi hubi ära.
Olen märganud youtubest videosi vaadates et teistel hub töötab, mis ma valesti teen?  |
Kas võib olla vahe toitega ja toiteta hub'ides? |
Ma ei tea, endal toitega hub. ja videodest näinud ka et kasutatakse toitega hube. Niisiis peaks asi nagu fungama, a ei funga.
Tahaks asja nagu netbookina monitori järgi kasutada, kuid hetkel jääbki piduriks hubi teema kuna ei tahaks nagu eraldi bt hiirt ja klaverit osta...
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
06.06.2012 23:44:25
|
|
|
Tere.
Olen juba ammu kiibitsenud Notet, aga ei ole veel otsusele jõudnud?!? Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! Küsisin Tele2-hest mingit soodsat pakkumist. Praegu ainult koos interneti paketiga, aga lubasid juulis ka ilma selle siduva paketita paremat hinda teha. Äkki on oodata varsti Note2 tulekut?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.06.2012 10:15:52
|
|
|
| ROTAX kirjutas: |
Tere.
Olen juba ammu kiibitsenud Notet, aga ei ole veel otsusele jõudnud?!? Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! Küsisin Tele2-hest mingit soodsat pakkumist. Praegu ainult koos interneti paketiga, aga lubasid juulis ka ilma selle siduva paketita paremat hinda teha. Äkki on oodata varsti Note2 tulekut? |
Kõlakaid on kuulda olnud...
http://www.gsmarena.com/galaxy_note_2_allegedly_scheduled_for_october_2012-news-4334.php
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
07.06.2012 10:42:00
|
|
|
Note2 tulevat kuuldavasti oktoobris, et kui niikaua oodata viiitsid, siis ok. aga vaevalt sa siis sellele kohe kuskil mingit head pakkumist saad, eks alguses väänatakse ikka täie rauaga. mis Note'i plussidesse puutub, siis on siin pmst kaks asja, mida teistel föönidel hetkel eriti ei ole. esiteks siis jube suur ja mõnus ekraan ja teiseks muidugi S Pen, millega saad vaba käega kirjutada või joonistada. nii et kui sulle meeldib palju veebis surfida, telefonist pilte, filme või juutuubi vaadata ning joonistada või kiirelt ja mugavalt märkmeid teha, siis on Note sinu jaoks. muidu aga vaata pigem uue Samsung Galazy S3 poole, mis kuuldavasti juba mõne nädala pärast EMTi müüki tuleb.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
07.06.2012 11:45:28
|
|
|
Küll on jama nende telefonidega. Uusi tuleb peale nagu seeni peale vihma! Note mõte olekski, et saaks ka netis kolada ja märkmeid teha. Mulle meeldib Note disain ka, võrreldes S3-ga. Samas leidsin sellise klipi.
http://www.youtube.com/watch?v=9dAKVKMiG6I
Ekraani sujuvus on S3-el juba ifööniga võrreldav. Kui siiani olen hakkama saanud, eks siis peaks vist Note2-he ära ootama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
07.06.2012 12:45:12
|
|
|
sujuvus kaob ka s3mel ära kui sinna appe juurde tõmmata ja apid lahti on,androidi viga selle sujuvuse kohta tundub et on iga raua peal.IOS iphone 4s-l ja wp7 näiteks lumia 800 ja 900 on sujuvuse poolest androidist ikka tunduvalt ees,tõmba appe palju tahad ja võib ka seal 30 appi lahti olla ikka on sujuv ja liigub nagu õlitatult ühtemoodi
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
07.06.2012 23:55:09
|
|
|
Võrdlesin ka jupp aega käes ekraane,notel on pilt ilusam pole kahtlustki,silmanägemine mul hea ja telefone on ikka käest läbi palju käinud ja neid võrreldud.Käes istus normaalselt,aga noh disain ei meeldi kohe kuidagi.Kes just suurema ekraani pärast osta tahab siis selles valdkonnas on seni kunn raudselt note
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
08.06.2012 15:33:42
|
|
|
| ROTAX kirjutas: |
| Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! |
Häid kogemusi ei hakka eraldi välja tooma kuna neid on rohkem kui halbu, viimaseid olen lugenud aga seni kokku kolm:
1) häirib, et veidigi aktiivsemal kasutamisel vastikult kuumenema kipub,
2) häirib ka, et valgel taustal midagi lugedes kipub valge taustavärv sageli kord punakat siis jälle sinakat tooni minema,
3) puudub eraldi kaamera nupp ja ekraaninupp on üsna lähestikku Tagasi nupuga, mida kogemata puudutades kaamera pildistamise asemel hoopistükkis suletakse, mistõttu pildistamisel kogu aeg näppudel silm peal tuleb hoida, selle asemel, et kogu tähelepanuga pildistatavale keskenduda, mis samuti veidi häiriv on.
Siis on ka helistamisel esinenud vahel, et kõnele vastamisel see lihtsalt katkeb või siis mina vestluspartnerit kuulen aga tema mind mitte, kuni siis uuesti helistad aga kindlalt väita, et see just Note süü oleks esialgu veel ei söanda. Kuid igatahes varem kasutatud telefonidest selliseid asju nagu ei meenu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
08.06.2012 16:19:01
|
|
|
| Hmmm, ise pole eelpool toodud asju küll täheldanud. Mis puudutab kuumenemist ja toda valge värvimuutust. Pärast ICS peale panekut on igatahes aku paremini pidama hakanud. Paar päeva kindlalt jutti, kui mitte rohkem. Sõltub wifi kasutusest.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
12.06.2012 09:39:37
|
|
|
yeah baby, ICS on kohal, laen just alla. eks ma jaga siis pärast muljeid, mis ja kuidas
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
12.06.2012 10:15:22
|
|
|
just avastasin ka panin laadima
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
12.06.2012 18:06:00
|
|
|
Kuidas Teil on? Mul nagu kiilub kinni iga natukese aja tagant
E: lasin just selle e-maili widgeti maha, mis tuleb alguses kaasa, nüüd nagu enam pole probleeme. Algus on päris hea
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
12.06.2012 18:32:27
|
|
|
| muus maailmas kurdetakse, et peale note´le ICS peale laskmist aku vastupidavus kukub kõvasti. soovitusteks on peale installi hard reset teha
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.06.2012 18:55:51
|
|
|
... tehase seadete taastamine on ICS puhul igal juhul vajalik, kui tullakse varasama, kui 4.* verisooni pealt (kehtib absoluutselt kõigi droidiga telefonide kohta) ! Tegemist on paljuski lausa ümber kirjutatud süsteemiga ja vanad seaded tekitavad paratamatult probleeme. Juhul, kui oled telefoni eelnevalt root'inud ja süsteemsetest failidest/seadetest backupi teinud, siis seda ei tohiks mingil juhul uude versiooni taastada, täiesti kindlasti lõhub uue süsteemi ära ja probleemid on garanteeritud ! Sama kehtib ka mõnede spetsiifiliste programmide seadete kohta seega ei tasu päris pimesi kogu oma tarkvaravaramu seadeid taastada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
12.06.2012 19:20:56
|
|
|
teen hetkel backup´e ja õhtul hakkan sikutama ICS. seega pole saanud testida, kas esineb ka ICS selline probleem ja võimalik lahendus
Azmi Obsequious went to android forum and found this "solution" for battery drained issues --> Go back an start 'Voice Talk' and you should see a simple panel with a button "Driving Mode" which is turned on (green bar) turn it off. Or the same thing is in Android Settings, Voice Input and Output, Text-to-Speech, then unselect driving mode. Then it should be back to normal with this 'feature' turned off!!
Azmi Obsequious ok its confirmed that after you 'TURN OFF' voice talk settings.. untick all..especially wake up command.. after that try reboot ur phone and look at RAM.. it should be less than 50% memory usage. hope this helps.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
13.06.2012 10:42:51
|
|
|
esimesed muljed siis ICS-st- menüüde välimust ja sisu on paljuski muudetud.
1. Täna avastasin enda jaoks just ühe toreda ja mugava asja- nimelt kui minna menüüs ''arendaja valikud'' - ning panna ära ''säilita tegevusi'' juurde linnuke, siis hakkab toimima selline mugav lahendus, et telefon hakkab ise automaatselt sulgema appe. Näiteks vanasti oli nii, et kui lugesid operast uudiseid ja vajutasid keskmisele suurele ''kodu nupule'', siis jäi opera alati avatuks. Sama oli ka teiste appidega. Nüüd aga sulgeb telefon ise automaatselt n.ö. lahti jäänud api- see lahendab senimaani olnud probleemi taustal töötava api akusöömisest.
2.eelmise versiooniga oli nii, et kui tekitasid wifi võrgu, siis telefoni endaga ei saanud samal ajal netti, kui arvutiga olid netis. Nüüdsest on ka see lahendatud- tekitades mobile AP, saab nii mobla endaga kui ka wifis oleva arvutiga kenasti netti- jällegi lahendatud minu jaoks üks oluline probleem.
3. Chrome- nüüdsest saab panna endale ka google enese browseri- esialgu tundus see siiski liiga võõras- operaga liialt ära harjunud. Kardetavasti kasutan operat edasi.
4. eelpool mainitud tehase seadete taastamine- minul oli selline asi, et peale uue tarkvara paigaldust sain netti küll, aga marketisse ja youtubi mitte- andis veateate'' võrgu viga''. Tegingi siis tehase sedatete taastamise- sellega lahenes kogu problee- nii et see tuleb arvatavasti ja väga soovitavalt kõigil teha, kes tahavad uuele tasemele ronida.
5. voolutarbimise kohta ei oska hetkel muud lisada, kui vaid see, et badass monitori järgi oli enne põhiline voolu õgija kernel- tavaliselt 30-40 %-ga. Nüüd on hetkel opera 20 %, android core apps 9%, kernel alles 7,2 %- arvatavasti on ka aku pidavus pikem.
Kui keegi veel midagi huvitavat ICS-s leiab, siis andke teada- igal juhul uus ja huvitav opsüsteem on nüüd käega katsumiseks olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kynnivares
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2012
|
13.06.2012 12:14:15
|
|
|
Enne tehase reseti tegemist ICS alt soovitan google: "hard brick bug galaxy note ics"
Muidu kärab ICS väga hästi. Aku probleemid on lahenevad tavaliselt nädala jooksul. Soovitan üle vaadata WIFI seadistused, ICS on üsna tundlik vanematele ruuteritele (ehk tasub mängida seadistusega - Wifi never sleeps / Wifi koos ekraaniga välja). Minu kogemuses on LQ3 (balti ICS) akule parem kui LPY (saksa ja veel mõne regiooni ROM).
Aga neil, kel oluline ROOT ja CWM või kes tahavad tihti tehase resetti teha, palun lugege kindlasti:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1698977&page=1
| ROTAX kirjutas: |
Tere.
Olen juba ammu kiibitsenud Notet, aga ei ole veel otsusele jõudnud?!? Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! Küsisin Tele2-hest mingit soodsat pakkumist. Praegu ainult koos interneti paketiga, aga lubasid juulis ka ilma selle siduva paketita paremat hinda teha. Äkki on oodata varsti Note2 tulekut? |
Mina loen sealt oma meili (vastan ka), raamatuid, kirjutan blogi ja natuke uudiseid ka. Korraliku töö jaoks on klahvidega masin (sülearvuti). Aga väiksemas telefonis näiteks maili ja raamatute lugemine on mulle mõttetu. Ehk, kui pead pidevalt ühenduses olema (tööga, maailmaga), on super relv. Pliiatsit olen ainult igavusest kasutanud seni. Pole minu jaoks.
Mõnikord tasub vaadata amazon.de ja amazon.co.uk pakkumised ka üle. Euroopa versioonidel on kõigil eesti keel olemas. Ja alati võib SEB (Balti regiooni) ROMi laadida, kui niimoodi rohkem meeldib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
13.06.2012 12:56:15
|
|
|
Tundub palju rahulolevaid kasutajaid . No veel natuke praadimist ja äkki ostangi juba selle mudeli! Kui uus nr.2 tuleb, eks siis saab ju tahtmise korral uuema vastu vahetada! Aia tänava Rimis on miski telefoni pood, kus pakutakse hetkel 480euriga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
13.06.2012 16:18:53
|
|
|
| ROTAX kirjutas: |
Tundub palju rahulolevaid kasutajaid . No veel natuke praadimist ja äkki ostangi juba selle mudeli! Kui uus nr.2 tuleb, eks siis saab ju tahtmise korral uuema vastu vahetada! Aia tänava Rimis on miski telefoni pood, kus pakutakse hetkel 480euriga. |
Väga soovitan- suurusega harjud nii ära, et hiljem tunduvad teised mudelid nagu laste mänguasjad. Väga rahul ja ei kahetse ostu! Olen tõeline Note'i fänn
Ma ei tea, kas ma olen pime või mis, aga ma ei leia enam ''mobiiltelefonid- gps- muu tehnika'' teema alt enam meie alamteemat '' galaxy note arutelu''.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
13.06.2012 16:44:25
|
|
|
Siitpoolt ka "strong buy" NOTE-le..No ei ole suur, kiiresti harjud ära!
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
13.06.2012 18:23:21
|
|
|
| GTC kirjutas: |
Siitpoolt ka "strong buy" NOTE-le..No ei ole suur, kiiresti harjud ära!  |
sama siin olen veebruarist saati note omanik, Pole ühtegi paha sõna öelda. küll pean tõdema et helistamise jaoks on mul teine seade kõrval. Kõik muu käib aga notes...
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
13.06.2012 18:26:07
|
|
|
No et kindlam oleks siis minu poolt ka pluss Note'ile. Varsti märkad, et teised telefonid on ikka tõsised lukuaugud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
13.06.2012 19:21:04
|
|
|
| Väikemees kirjutas: |
Varsti märkad, et teised telefonid on ikka tõsised lukuaugud  |
See on suht garanteeritud. Teised ei saa aru, et mida selle labidaga teha on (peale kaevamise) ja mina ei saa jälle aru, et mida nende lukuaukudega teha on
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
13.06.2012 19:36:24
|
|
|
Netfish, Umbes nii jah, minu oma kutsutakse hüüdnimega "telekas"
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
13.06.2012 21:07:57
|
|
|
| Nii, sain ka nüüd ICS-i oma Notele peale. Naljakas, aga mul on täpselt sama bug mis ühel kolleegil Galaxy S2-ga. Nimelt kui helistama panna, siis võib minna kuni 10 sek et telefon reaalselt helistama hakkaks. Gigerbreadiga seda jama ei olnud. Paisatab et tegu on Samsungi mingi tüüpkalaga. Soovitan soojalt ICS-iga veel Samsa puhul natuke oodata.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.06.2012 21:18:22
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| Nii, sain ka nüüd ICS-i oma Notele peale. Naljakas, aga mul on täpselt sama bug mis ühel kolleegil Galaxy S2-ga. Nimelt kui helistama panna, siis võib minna kuni 10 sek et telefon reaalselt helistama hakkaks. Gigerbreadiga seda jama ei olnud. Paisatab et tegu on Samsungi mingi tüüpkalaga. Soovitan soojalt ICS-iga veel Samsa puhul natuke oodata. |
hard reset?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|