|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
25.03.2012 14:23:56
|
|
|
Ennegi siin mainitud, et ega see 3D sellel telefonil kiiduväärt pole, muud asjad kaaluvad selle puuduse ära igatahes
Kui kellelgi õnnestub see telefon edukalt rootida, siis võiks vastavad lingid jms. siia ka panna . Googlest leiab ka abi aga enamus rootimisjuhendeid on mingisugusele teisele versioonile tehtud.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.03.2012 14:37:42
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
Ennegi siin mainitud, et ega see 3D sellel telefonil kiiduväärt pole, muud asjad kaaluvad selle puuduse ära igatahes
Kui kellelgi õnnestub see telefon edukalt rootida, siis võiks vastavad lingid jms. siia ka panna . Googlest leiab ka abi aga enamus rootimisjuhendeid on mingisugusele teisele versioonile tehtud. |
Mis Hboot sul on? Endal oli 1.49.0018, downgradesin 1.49.0007 peale ning siis revolutioniga rootisin ära. Rootimisega kaasnes aga see probleem, et mingit uuendust ei tahtnud peale panna, ja kuna telefonile on tulevikus ICS-i lubatud, siis sai ka ruut maha võetud. Vaja teda niiväga mul hetkel polegi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
25.03.2012 20:43:53
|
|
|
1.49.0018 ongi, uurin natuke seda asja, tänud.
Seoses selle dockiga mis Mõttetu mees, siin mainis, kas seda asjandust ka eestist kuskilt netipoest saada on?
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
31.03.2012 11:59:00
|
|
|
Ostaks lausa teise veel
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
31.03.2012 14:45:57
|
|
|
Seriously, what the shit selle hinnaga on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
31.03.2012 15:46:41
|
|
|
| Eestpoolt saad lugeda hinna kohta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
01.04.2012 15:50:18
|
|
|
Päris hea tutorial, proovin ära selle. Siiani igatsesin oma vana HTC tattood taga, millel polnud isegi autofookust aga custom lisaläätsega tegi päris uhket makrot vähemalt (n. https://picasaweb.google.com/lh/photo/vCEP3lw8ecuzm3DS5AhEWdMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink)
Evo pildikvaliteet siiani ei andnud siiani eriti lootust, ehk nüüd parem võimalus... muidugi nagu tutorialis mainiti, ei ole ükski telefon võrdväärne tava kaameraga aga telefon on vähemalt koguaeg kaasas.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
01.04.2012 17:49:04
|
|
|
| Ei tea, kas asi on minu nägemises, aga mulle vaatab EMT lehel vastu kliendihind 299!?!
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.04.2012 17:50:37
|
|
|
Tõsteti hinda jälle
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
01.04.2012 18:11:37
|
|
|
Hakake vormistama lepingut Elisaga ja EMT teeb teile hinnaks 150.-
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
04.04.2012 12:45:47
|
|
|
Kas keegi teab kuidas võluda sellele telefonile kursor ette kui bluetooth hiir on ühendatud? Muidu nagu Android ise peaks toetama seda ja automaatselt kursori tekitama, kui hiir on ühendatud, see telefon seda teha ei taha (vanal telefonil toimib ilusti)
PS. Hiir ise töötab ilusti aga tundlikkus on paigast ja väga tüütu on ilma kursorita aru saada, kus see parasjagu asub
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.04.2012 22:18:20
|
|
|
mille jaoks???
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
04.04.2012 22:19:19
|
|
|
Et telefon teleka järgi ehk panna.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
04.04.2012 22:31:39
|
|
|
Telekas on üks suur argument asja juures, teine asi on muidugi see, et palju mugavam on kohapeal kuskil tegutsedes kasutada välist klaviatuuri ja hiirt, et käed koguaeg ekraanil vaatamist segamas poleks (nagu läpaka eest juba, resolutsioon on ju piisav)
Proovisin korra seda enda vana telefoni peal kah kus asi ilusti toimis (HTC Tattoo) ja mainiks, et isegi nii väiksel ekraanil on mugavam ja täpsem hiirega majandada!
Edit. siiani ei ole veel asjale lahendust igatahes saanud ja abi on oodatud... kas tõesti ei olegi stock romiga võimalik seda ette saada, kuigi stock Android peaks seda toetama?
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
04.04.2012 23:35:00
|
|
|
Proovisin ka neid asju näppida jne.. tõesti vahe on olema.kui natuke viitsimist sättida,siis saab ikka häid pilte
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
06.04.2012 15:31:58
|
|
|
Pakutakse domaini osta. Õpetust ma ei näe.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
06.04.2012 21:26:14
|
|
|
Ma küll näen.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
07.04.2012 14:44:57
|
|
|
Nii sai ka soetatud 259 eest, ei leidnud paremat sellises hinnaklassis. Esmamulje on väga hea . Keegi oskab soovitada milline kott talle muretseda tuleks?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
07.04.2012 20:57:58
|
|
|
| Mul tekkinud kahtlane probleem.. kui mängin ning kasutan multitouch siis ekraan läheb hulluks,ning teeb imelike asju,ei tuvasta enam vajutamist jne...aga kui nii sama kasutan telefoni on kõik heas korras.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rPiit
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2010
|
07.04.2012 23:41:43
|
|
|
Sain ka siis täna Evo 3D omanikuks, 259.- eest. Esmamulje väga positiivne, vaevalt, et turult omadustelt paremat telefoni leiab selle hinna sees. 3D üle ka ei viriseks väga (tõepoolest, LG versiooni sai poes vaadatud ja funkab veidi paremini kui evol), efekt on täiesti olemas. Endal jäi poes uurides suu lahti, et midagi sellist ilma lisaprillide ja muu jurata väikese telefoni puhul saavutada saab. 3D kvaliteet tundub palju sõltuvat ka sellest, mis kvaliteediga ja kui hästi tehtud filmi/pilti vaadata. Väga tore lisa igatahes juba muidu asjalikule telefonile.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
08.04.2012 21:30:01
|
|
|
HOIATUS !!!!!!
kui kellelgil hakkab jamama multitouch ,siis võib asi olla selles,et mingi launcher/Screenlock paneb näkku.See on muide päris paljudel probleem olnud !!!
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
08.04.2012 22:10:23
|
|
|
Võiks hoiatuse kõrvale ka juhendi panna kuidas seda parandada... (endal pole probleemi olnud aga hea oleks teada)
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
08.04.2012 22:12:36
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
| Võiks hoiatuse kõrvale ka juhendi panna kuidas seda parandada... (endal pole probleemi olnud aga hea oleks teada) |
ärge lihtsalt kasutage neid GO lauchereid jne asju ... .. minul tekitasid sellised asja probleeme,nüüd kui kõik default siis supper kiire ja hea.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
11.04.2012 12:13:43
|
|
|
sai ka just ostetud see isend endale aga liiga vähe näppinud veel aga võib juba öelda, et teine klass võrreldes viimase xperia mini proga mis mul oli/on. Kas soovitate sellele ekraani kaitsekile ka peale osta või ei ole gorilla glassil seda vajadust? Ja see 3D asi ikka väga lahe, olenemata sellest kui hea või halb ta on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.04.2012 13:33:08
|
|
|
| soca kirjutas: |
sai ka just ostetud see isend endale aga liiga vähe näppinud veel aga võib juba öelda, et teine klass võrreldes viimase xperia mini proga mis mul oli/on. Kas soovitate sellele ekraani kaitsekile ka peale osta või ei ole gorilla glassil seda vajadust? Ja see 3D asi ikka väga lahe, olenemata sellest kui hea või halb ta on  |
Gorilla glassil pole otseselt vaja, ainuke asi mida kardab on liiv - seega hoia taskud puhtad ning pole hullu (võtmetega samasse taskusse siiski ei paneks ). Muu korpus tõenäoliselt kogub kriime kergemini kui klaas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
11.04.2012 16:25:04
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| soca kirjutas: |
sai ka just ostetud see isend endale aga liiga vähe näppinud veel aga võib juba öelda, et teine klass võrreldes viimase xperia mini proga mis mul oli/on. Kas soovitate sellele ekraani kaitsekile ka peale osta või ei ole gorilla glassil seda vajadust? Ja see 3D asi ikka väga lahe, olenemata sellest kui hea või halb ta on  |
Gorilla glassil pole otseselt vaja, ainuke asi mida kardab on liiv - seega hoia taskud puhtad ning pole hullu (võtmetega samasse taskusse siiski ei paneks ). Muu korpus tõenäoliselt kogub kriime kergemini kui klaas. |
tänud vastuse eest! tundus endalegi, et ei ole vaja sellele panna seda otseselt. Muu korpusele ostan nagunii mingi ümbrise või koti ümber
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rPiit
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2010
|
14.04.2012 11:10:43
|
|
|
| Ei tea, mina näiteks panin peale. Tundlikust ei mõjuta, sõrm libiseb ehk isegi paremini ekraanil, välja ei paista midagi, et peal oleks : miks siis mitte kile igaks juhuks peale panna?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
14.04.2012 13:18:12
|
|
|
| Kuskohast te gorilla glassi ostsite?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
14.04.2012 13:18:50
|
|
|
Gorilla klaas on telefonil kohe peal, ei pea isegi eraldi ostma.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
14.04.2012 13:19:14
|
|
|
| lxx2 kirjutas: |
| Kuskohast te gorilla glassi ostsite? |
Sealtsamast, kust telefoni
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
14.04.2012 18:28:22
|
|
|
| perse see meedia volume teema ajab närvi..Vajutan siis pmt näitab,et volume on mute peal ja ei liigu enam üles tagasi heli.in call häälega pole mingit probleemi.See mingi suurem problee,aga suht närvi hakkab ajama juba.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
14.04.2012 18:46:52
|
|
|
Igati tore, et sellel telefonil on võimalus headsetti kasutades lugusi vahetada jms. aga avastasin, et pistik on natuke liiga täpne tehtud ja kui midagi muud sinna torkad (kõlarid näiteks) mille otsik on veidi kannatada saanud siis suure tõenäolsusega saab kino näha kui juhe liigub ja lugusi hakkab lappima
Endal on siin ühed kõlarid, mille otsik sahtli vahele jäi ja natuke kõveraks läks ja nii jamama hakkas, silmaga ei ütleks et kõver oleks aga telefonile sellest juba piisab.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
14.04.2012 22:57:47
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
Igati tore, et sellel telefonil on võimalus headsetti kasutades lugusi vahetada jms. aga avastasin, et pistik on natuke liiga täpne tehtud ja kui midagi muud sinna torkad (kõlarid näiteks) mille otsik on veidi kannatada saanud siis suure tõenäolsusega saab kino näha kui juhe liigub ja lugusi hakkab lappima
Endal on siin ühed kõlarid, mille otsik sahtli vahele jäi ja natuke kõveraks läks ja nii jamama hakkas, silmaga ei ütleks et kõver oleks aga telefonile sellest juba piisab. |
Mul oli vana Wildfirega nii, praeguse Evo 3D'ga polegi probleeme olnud siiamaani.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spy4
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2009
|
15.04.2012 00:12:15
valjuhääldi |
|
|
Kas kellelgi on probleeme olnud ja kuidas lahti saaks:
Nimelt kui helistan või kõne vastu võtan viskab automaatselt valjuhääldi peale. Olen kõik kohad läbi tuulanud ja ei leia kuidas muuta saaks, et automaatselt valjuhääldi peale ei paneks.
Oskab keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
15.04.2012 17:06:45
|
|
|
Telefoni nüüdseks 4 päeva kasutanud ja ikka täiesti vaimustuses. Võrreldes oma vana telefoni Xperia Mini Pro-ga on kaks miinust. Suur miinus on minu jaoks ekraan! Miks ta kurat nii kõvasti vastu läigib, päevavalguses on ikka väga halb nähtavus, Miniga sellist probleemi ei olnud. Ja teine asi on telefoni raamat, see oli ka Mini Pro-l kuidagi mugavam aga ülejäänud osas EVO ikka kõvasti parem
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rPiit
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2010
|
15.04.2012 18:37:06
|
|
|
| Selle vastuläikivuse ja päevavalguses mittenähtavuse vastu peaks aitama matt ekraanikaitse. Kännukas nt müüb mingit pdairi matti ekraanikaitset. Samas pidavat muidu pildi kvaliteeti rikkuma jällegi.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
15.04.2012 21:48:12
|
|
|
Endal ka mobiiliost ees kohe-kohe ja silma jäänud siis Evo3D ning Xperia Arc S. Kuna ise andmeid väga ei jaga, siis miks peaks eelistama ühte või teist ?
Kui aus olla, siis ei tea HTC üldse midagi, pole kunagi omanud ühte ja pole isegi käes hoidnud Hetkel Xperia x8, aga tahaks midagi veidi võimekamat ja suurema ekraaniga netis surfamiseks. Arc kasuks räägib muidugi kaamera, mis teeb väga häid pilte.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
16.04.2012 16:24:48
|
|
|
Siit saab päris hea ülevaate tehniliste andmete kohta.
Googlest võid erinevaid ülevaateid lisaks otsida.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rPiit
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2010
|
16.04.2012 17:04:57
|
|
|
| Fuz, oleneb mida telefonilt tahta. Kui hea kaamera tähtis, siis kindlasti arc S. EVO-l rohkem piksleid (seega natuke rohkem contenti näeb ekraanil), samas peaks arc S-i ekraan muidu parem olema. 512 mb rami tundub sellise klassi telefoni jaoks nagu arc S veidi vähe. Üldiselt aga kui 3D ei koti üldse ja hind ostu ei määra, siis vast arc S parem valik natukene. Samas ise uuesti telefoni valides eelistaksin iga kell EVO-t. Praeguste letihindade puhul (EVO 3D üliodav 259.- pakkumine) on evo kindlasti nö. "more bang for buck" valik.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
16.04.2012 18:01:00
|
|
|
Tuleb ikka poodi minna ja mõlemat nokkida veidi ja kasutamismugavuse põhjal üks ära osta. 3d värk jätab külmaks, tahan rohkem netis käia ja ka pilti teha vajadusel ning vahest ka mängida
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
16.04.2012 18:05:06
|
|
|
Keegi ei käse 3D funktsiooni kasutada.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rPiit
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2010
|
16.04.2012 18:49:19
|
|
|
http://androidforums.com/htc-evo-3d/447680-htc-amaze-camera-hack-unrooted-too.html leidsin huvitava lingi/appi. Sealt teemast edasi saab siis appi ametlikule leheküljele või umbes nii ja sealt siis ka tõmmata. Pole veel väga testida jõudnud, aga väidetavalt siis peaks paremaid pilte ja kasutusmugavust andma fotoka/kaamera kasutamisel.
//äkki keegi on proovinud ja oskab midagi targemat öelda asja kohta?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
16.04.2012 20:22:46
|
|
|
| rPiit kirjutas: |
http://androidforums.com/htc-evo-3d/447680-htc-amaze-camera-hack-unrooted-too.html leidsin huvitava lingi/appi. Sealt teemast edasi saab siis appi ametlikule leheküljele või umbes nii ja sealt siis ka tõmmata. Pole veel väga testida jõudnud, aga väidetavalt siis peaks paremaid pilte ja kasutusmugavust andma fotoka/kaamera kasutamisel.
//äkki keegi on proovinud ja oskab midagi targemat öelda asja kohta? |
Proovisin ära, tundus esmapilgul täitsa asjalik. Hämaras tundub oluliselt müravabamat pilti tegevat. Tänan vihje eest!
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reizo
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2011
|
16.04.2012 20:28:50
|
|
|
Kuidas seda teha ? Olen suht algaja sellel teemal
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rPiit
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2010
|
16.04.2012 20:36:37
|
|
|
Teise asjana soovitan kindlasti uurida sellist appi nagu multiling ja juurde tõmmata estonian plugin sellele. Tegemist siis klaviatuuriga, ja saab klaviatuurile täpitähed ja eestikeelse sõnaennustuse, kuna evol seda millegipärast pole (kuigi üks esimesi htc androide mis eesti keelt toetas vist?)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.04.2012 20:38:02
|
|
|
Swiftkey beta on oluliselt parema sõnastikuga, Multilingi sõnastik on päris puudulik.
viimati muutis vortex 16.04.2012 20:55:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|