Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC EVO 3D märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 25.03.2012 14:23:56 vasta tsitaadiga

Ennegi siin mainitud, et ega see 3D sellel telefonil kiiduväärt pole, muud asjad kaaluvad selle puuduse ära igatahes icon_smile.gif
Kui kellelgi õnnestub see telefon edukalt rootida, siis võiks vastavad lingid jms. siia ka panna thumbs_up.gif. Googlest leiab ka abi aga enamus rootimisjuhendeid on mingisugusele teisele versioonile tehtud.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 14:27:40 vasta tsitaadiga

link

Selline vahva jubin hakkas silma. HTC docki ees siis see eelis, et pole vaja eraldi microUSB-HDMI adapterit osta.

Rootimise ja custom romide koha pealt olen ise nendel teemadel silma peal hoidnud. Ise pole veel asja ette võtnud. Retsimiseks üks ZTE blade.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1248231

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1458032
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 14:37:42 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Ennegi siin mainitud, et ega see 3D sellel telefonil kiiduväärt pole, muud asjad kaaluvad selle puuduse ära igatahes icon_smile.gif
Kui kellelgi õnnestub see telefon edukalt rootida, siis võiks vastavad lingid jms. siia ka panna thumbs_up.gif. Googlest leiab ka abi aga enamus rootimisjuhendeid on mingisugusele teisele versioonile tehtud.

Mis Hboot sul on? Endal oli 1.49.0018, downgradesin 1.49.0007 peale ning siis revolutioniga rootisin ära. Rootimisega kaasnes aga see probleem, et mingit uuendust ei tahtnud peale panna, ja kuna telefonile on tulevikus ICS-i lubatud, siis sai ka ruut maha võetud. Vaja teda niiväga mul hetkel polegi.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 25.03.2012 20:43:53 vasta tsitaadiga

1.49.0018 ongi, uurin natuke seda asja, tänud.
Seoses selle dockiga mis Mõttetu mees, siin mainis, kas seda asjandust ka eestist kuskilt netipoest saada on?

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 20:50:07 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
1.49.0018 ongi, uurin natuke seda asja, tänud.
Seoses selle dockiga mis Mõttetu mees, siin mainis, kas seda asjandust ka eestist kuskilt netipoest saada on?

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiili+aksessuaarid/191655/

Samas Amazonist saab odavamalt neid: http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Evo+3D+dock&x=0&y=0

Ise tahaks ka ühte osta, aga ei tea millist veel.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 10:08:59 vasta tsitaadiga

evo 3D EMT kliendile 259€ thumbs_up.gif
https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52980357
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 11:59:00 vasta tsitaadiga

Ostaks lausa teise veel icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 31.03.2012 14:45:57 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
evo 3D EMT kliendile 259€ thumbs_up.gif
https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52980357

Seriously, what the shit selle hinnaga on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 15:46:41 vasta tsitaadiga

Eestpoolt saad lugeda hinna kohta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 13:08:58 vasta tsitaadiga

http://therootofallevo.com/2011/07/evo-3d-getting-the-most-out-of-your-camera-2d-pictures/
Ka evo oskab ilusaid pilte teha, lihtsalt mitte defaultiga.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 01.04.2012 15:50:18 vasta tsitaadiga

Päris hea tutorial, proovin ära selle. Siiani igatsesin oma vana HTC tattood taga, millel polnud isegi autofookust aga custom lisaläätsega tegi päris uhket makrot vähemalt (n. https://picasaweb.google.com/lh/photo/vCEP3lw8ecuzm3DS5AhEWdMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink)
Evo pildikvaliteet siiani ei andnud siiani eriti lootust, ehk nüüd parem võimalus... muidugi nagu tutorialis mainiti, ei ole ükski telefon võrdväärne tava kaameraga aga telefon on vähemalt koguaeg kaasas. thumbs_up.gif

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 17:49:04 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas asi on minu nägemises, aga mulle vaatab EMT lehel vastu kliendihind 299!?!
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 17:50:37 vasta tsitaadiga

Tõsteti hinda jälle icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 18:11:37 vasta tsitaadiga

Hakake vormistama lepingut Elisaga ja EMT teeb teile hinnaks 150.-
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 04.04.2012 12:45:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas võluda sellele telefonile kursor ette kui bluetooth hiir on ühendatud? Muidu nagu Android ise peaks toetama seda ja automaatselt kursori tekitama, kui hiir on ühendatud, see telefon seda teha ei taha (vanal telefonil toimib ilusti)

PS. Hiir ise töötab ilusti aga tundlikkus on paigast ja väga tüütu on ilma kursorita aru saada, kus see parasjagu asub

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 22:18:20 vasta tsitaadiga

mille jaoks??? icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 22:19:19 vasta tsitaadiga

Et telefon teleka järgi ehk panna.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 04.04.2012 22:31:39 vasta tsitaadiga

Telekas on üks suur argument asja juures, teine asi on muidugi see, et palju mugavam on kohapeal kuskil tegutsedes kasutada välist klaviatuuri ja hiirt, et käed koguaeg ekraanil vaatamist segamas poleks (nagu läpaka eest juba, resolutsioon on ju piisav)
Proovisin korra seda enda vana telefoni peal kah kus asi ilusti toimis (HTC Tattoo) ja mainiks, et isegi nii väiksel ekraanil on mugavam ja täpsem hiirega majandada!

Edit. siiani ei ole veel asjale lahendust igatahes saanud ja abi on oodatud... kas tõesti ei olegi stock romiga võimalik seda ette saada, kuigi stock Android peaks seda toetama?

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 23:35:00 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://therootofallevo.com/2011/07/evo-3d-getting-the-most-out-of-your-camera-2d-pictures/
Ka evo oskab ilusaid pilte teha, lihtsalt mitte defaultiga.
Proovisin ka neid asju näppida jne.. tõesti vahe on olema.kui natuke viitsimist sättida,siis saab ikka häid pilte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 06.04.2012 15:31:58 vasta tsitaadiga

Pakutakse domaini osta. Õpetust ma ei näe.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 21:26:14 vasta tsitaadiga

Ma küll näen.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 14:44:57 vasta tsitaadiga

Nii sai ka soetatud 259 eest, ei leidnud paremat sellises hinnaklassis. Esmamulje on väga hea thumbs_up.gif. Keegi oskab soovitada milline kott talle muretseda tuleks?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 20:57:58 vasta tsitaadiga

Mul tekkinud kahtlane probleem.. kui mängin ning kasutan multitouch siis ekraan läheb hulluks,ning teeb imelike asju,ei tuvasta enam vajutamist jne...aga kui nii sama kasutan telefoni on kõik heas korras.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rPiit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2010




sõnum 07.04.2012 23:41:43 vasta tsitaadiga

Sain ka siis täna Evo 3D omanikuks, 259.- eest. Esmamulje väga positiivne, vaevalt, et turult omadustelt paremat telefoni leiab selle hinna sees. 3D üle ka ei viriseks väga (tõepoolest, LG versiooni sai poes vaadatud ja funkab veidi paremini kui evol), efekt on täiesti olemas. Endal jäi poes uurides suu lahti, et midagi sellist ilma lisaprillide ja muu jurata väikese telefoni puhul saavutada saab. 3D kvaliteet tundub palju sõltuvat ka sellest, mis kvaliteediga ja kui hästi tehtud filmi/pilti vaadata. Väga tore lisa igatahes juba muidu asjalikule telefonile. icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 21:30:01 vasta tsitaadiga

HOIATUS !!!!!!

kui kellelgil hakkab jamama multitouch ,siis võib asi olla selles,et mingi launcher/Screenlock paneb näkku.See on muide päris paljudel probleem olnud !!!
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 08.04.2012 22:10:23 vasta tsitaadiga

Võiks hoiatuse kõrvale ka juhendi panna kuidas seda parandada... (endal pole probleemi olnud aga hea oleks teada)
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 22:12:36 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Võiks hoiatuse kõrvale ka juhendi panna kuidas seda parandada... (endal pole probleemi olnud aga hea oleks teada)

ärge lihtsalt kasutage neid GO lauchereid jne asju ... icon_biggrin.gif .. minul tekitasid sellised asja probleeme,nüüd kui kõik default siis supper kiire ja hea.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soca
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 11.04.2012 12:13:43 vasta tsitaadiga

sai ka just ostetud see isend endale aga liiga vähe näppinud veel aga võib juba öelda, et teine klass võrreldes viimase xperia mini proga mis mul oli/on. Kas soovitate sellele ekraani kaitsekile ka peale osta või ei ole gorilla glassil seda vajadust? Ja see 3D asi ikka väga lahe, olenemata sellest kui hea või halb ta on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 13:33:08 vasta tsitaadiga

soca kirjutas:
sai ka just ostetud see isend endale aga liiga vähe näppinud veel aga võib juba öelda, et teine klass võrreldes viimase xperia mini proga mis mul oli/on. Kas soovitate sellele ekraani kaitsekile ka peale osta või ei ole gorilla glassil seda vajadust? Ja see 3D asi ikka väga lahe, olenemata sellest kui hea või halb ta on icon_biggrin.gif


Gorilla glassil pole otseselt vaja, ainuke asi mida kardab on liiv - seega hoia taskud puhtad ning pole hullu (võtmetega samasse taskusse siiski ei paneks icon_smile.gif ). Muu korpus tõenäoliselt kogub kriime kergemini kui klaas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soca
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 11.04.2012 16:25:04 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
soca kirjutas:
sai ka just ostetud see isend endale aga liiga vähe näppinud veel aga võib juba öelda, et teine klass võrreldes viimase xperia mini proga mis mul oli/on. Kas soovitate sellele ekraani kaitsekile ka peale osta või ei ole gorilla glassil seda vajadust? Ja see 3D asi ikka väga lahe, olenemata sellest kui hea või halb ta on icon_biggrin.gif


Gorilla glassil pole otseselt vaja, ainuke asi mida kardab on liiv - seega hoia taskud puhtad ning pole hullu (võtmetega samasse taskusse siiski ei paneks icon_smile.gif ). Muu korpus tõenäoliselt kogub kriime kergemini kui klaas.


tänud vastuse eest! tundus endalegi, et ei ole vaja sellele panna seda otseselt. Muu korpusele ostan nagunii mingi ümbrise või koti ümber icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rPiit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2010




sõnum 14.04.2012 11:10:43 vasta tsitaadiga

Ei tea, mina näiteks panin peale. Tundlikust ei mõjuta, sõrm libiseb ehk isegi paremini ekraanil, välja ei paista midagi, et peal oleks : miks siis mitte kile igaks juhuks peale panna?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 13:18:12 vasta tsitaadiga

Kuskohast te gorilla glassi ostsite?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 13:18:50 vasta tsitaadiga

Gorilla klaas on telefonil kohe peal, ei pea isegi eraldi ostma.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 13:19:14 vasta tsitaadiga

lxx2 kirjutas:
Kuskohast te gorilla glassi ostsite?


Sealtsamast, kust telefoni icon_lol.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 18:28:22 vasta tsitaadiga

perse see meedia volume teema ajab närvi..Vajutan siis pmt näitab,et volume on mute peal ja ei liigu enam üles tagasi heli.in call häälega pole mingit probleemi.See mingi suurem problee,aga suht närvi hakkab ajama juba.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 14.04.2012 18:46:52 vasta tsitaadiga

Igati tore, et sellel telefonil on võimalus headsetti kasutades lugusi vahetada jms. aga avastasin, et pistik on natuke liiga täpne tehtud ja kui midagi muud sinna torkad (kõlarid näiteks) mille otsik on veidi kannatada saanud siis suure tõenäolsusega saab kino näha kui juhe liigub ja lugusi hakkab lappima icon_biggrin.gif
Endal on siin ühed kõlarid, mille otsik sahtli vahele jäi ja natuke kõveraks läks ja nii jamama hakkas, silmaga ei ütleks et kõver oleks aga telefonile sellest juba piisab.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 14.04.2012 22:57:47 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Igati tore, et sellel telefonil on võimalus headsetti kasutades lugusi vahetada jms. aga avastasin, et pistik on natuke liiga täpne tehtud ja kui midagi muud sinna torkad (kõlarid näiteks) mille otsik on veidi kannatada saanud siis suure tõenäolsusega saab kino näha kui juhe liigub ja lugusi hakkab lappima icon_biggrin.gif
Endal on siin ühed kõlarid, mille otsik sahtli vahele jäi ja natuke kõveraks läks ja nii jamama hakkas, silmaga ei ütleks et kõver oleks aga telefonile sellest juba piisab.


Mul oli vana Wildfirega nii, praeguse Evo 3D'ga polegi probleeme olnud siiamaani.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spy4
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009




sõnum 15.04.2012 00:12:15 valjuhääldi vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on probleeme olnud ja kuidas lahti saaks:

Nimelt kui helistan või kõne vastu võtan viskab automaatselt valjuhääldi peale. Olen kõik kohad läbi tuulanud ja ei leia kuidas muuta saaks, et automaatselt valjuhääldi peale ei paneks.

Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soca
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 15.04.2012 17:06:45 vasta tsitaadiga

Telefoni nüüdseks 4 päeva kasutanud ja ikka täiesti vaimustuses. Võrreldes oma vana telefoni Xperia Mini Pro-ga on kaks miinust. Suur miinus on minu jaoks ekraan! Miks ta kurat nii kõvasti vastu läigib, päevavalguses on ikka väga halb nähtavus, Miniga sellist probleemi ei olnud. Ja teine asi on telefoni raamat, see oli ka Mini Pro-l kuidagi mugavam aga ülejäänud osas EVO ikka kõvasti parem icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rPiit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2010




sõnum 15.04.2012 18:37:06 vasta tsitaadiga

Selle vastuläikivuse ja päevavalguses mittenähtavuse vastu peaks aitama matt ekraanikaitse. Kännukas nt müüb mingit pdairi matti ekraanikaitset. Samas pidavat muidu pildi kvaliteeti rikkuma jällegi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 21:48:12 vasta tsitaadiga

Endal ka mobiiliost ees kohe-kohe ja silma jäänud siis Evo3D ning Xperia Arc S. Kuna ise andmeid väga ei jaga, siis miks peaks eelistama ühte või teist ?
Kui aus olla, siis ei tea HTC üldse midagi, pole kunagi omanud ühte ja pole isegi käes hoidnud icon_biggrin.gif Hetkel Xperia x8, aga tahaks midagi veidi võimekamat ja suurema ekraaniga netis surfamiseks. Arc kasuks räägib muidugi kaamera, mis teeb väga häid pilte.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 16:24:48 vasta tsitaadiga

Siit saab päris hea ülevaate tehniliste andmete kohta.
Googlest võid erinevaid ülevaateid lisaks otsida.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rPiit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2010




sõnum 16.04.2012 17:04:57 vasta tsitaadiga

Fuz, oleneb mida telefonilt tahta. Kui hea kaamera tähtis, siis kindlasti arc S. EVO-l rohkem piksleid (seega natuke rohkem contenti näeb ekraanil), samas peaks arc S-i ekraan muidu parem olema. 512 mb rami tundub sellise klassi telefoni jaoks nagu arc S veidi vähe. Üldiselt aga kui 3D ei koti üldse ja hind ostu ei määra, siis vast arc S parem valik natukene. Samas ise uuesti telefoni valides eelistaksin iga kell EVO-t. Praeguste letihindade puhul (EVO 3D üliodav 259.- pakkumine) on evo kindlasti nö. "more bang for buck" valik.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 18:01:00 vasta tsitaadiga

Tuleb ikka poodi minna ja mõlemat nokkida veidi ja kasutamismugavuse põhjal üks ära osta. 3d värk jätab külmaks, tahan rohkem netis käia ja ka pilti teha vajadusel ning vahest ka mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 18:05:06 vasta tsitaadiga

Keegi ei käse 3D funktsiooni kasutada.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rPiit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2010




sõnum 16.04.2012 18:49:19 vasta tsitaadiga

http://androidforums.com/htc-evo-3d/447680-htc-amaze-camera-hack-unrooted-too.html leidsin huvitava lingi/appi. Sealt teemast edasi saab siis appi ametlikule leheküljele või umbes nii ja sealt siis ka tõmmata. Pole veel väga testida jõudnud, aga väidetavalt siis peaks paremaid pilte ja kasutusmugavust andma fotoka/kaamera kasutamisel.

//äkki keegi on proovinud ja oskab midagi targemat öelda asja kohta?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 20:22:46 vasta tsitaadiga

rPiit kirjutas:
http://androidforums.com/htc-evo-3d/447680-htc-amaze-camera-hack-unrooted-too.html leidsin huvitava lingi/appi. Sealt teemast edasi saab siis appi ametlikule leheküljele või umbes nii ja sealt siis ka tõmmata. Pole veel väga testida jõudnud, aga väidetavalt siis peaks paremaid pilte ja kasutusmugavust andma fotoka/kaamera kasutamisel.

//äkki keegi on proovinud ja oskab midagi targemat öelda asja kohta?


Proovisin ära, tundus esmapilgul täitsa asjalik. Hämaras tundub oluliselt müravabamat pilti tegevat. Tänan vihje eest!
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reizo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 20:28:50 vasta tsitaadiga

Kuidas seda teha ? Olen suht algaja sellel teemal icon_redface.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rPiit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2010




sõnum 16.04.2012 20:36:37 vasta tsitaadiga

Teise asjana soovitan kindlasti uurida sellist appi nagu multiling ja juurde tõmmata estonian plugin sellele. Tegemist siis klaviatuuriga, ja saab klaviatuurile täpitähed ja eestikeelse sõnaennustuse, kuna evol seda millegipärast pole (kuigi üks esimesi htc androide mis eesti keelt toetas vist?) icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 20:38:02 vasta tsitaadiga

Swiftkey beta on oluliselt parema sõnastikuga, Multilingi sõnastik on päris puudulik.

viimati muutis vortex 16.04.2012 20:55:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC EVO 3D mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.