Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  El Grande 3D teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2011 14:50:27 vasta tsitaadiga

polegi siin midagi kaua aega näidanud

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_razz1.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 21.12.2011 14:53:02 vasta tsitaadiga

Riided on veidi liiga läikivad. Reaalsust taga ajades on riided ikka üsna matid.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
turuplatz
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2011




sõnum 22.12.2011 02:20:03 vasta tsitaadiga

MaxEvil kirjutas:
polegi siin midagi kaua aega näidanud

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_razz1.gif


Mulle täitsa meeldib kuid pane talle korralik poos ja taust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2011 12:30:58 vasta tsitaadiga

Eks ta veel pooleli olev töö ole veel icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 26.12.2011 19:59:02 vasta tsitaadiga

Ühe live action shortfilmi jaoks tehtud icon_smile.gif Nüüd riggima icon_razz.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.12.2011 03:45:36 vasta tsitaadiga

Rushhour icon_razz.gif

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 27.12.2011 21:20:55 vasta tsitaadiga

Nii, tekkis väike probleem riggimisel.
Jalg on riggitud ja auto IK on valitud. Kõik deformib korralikult.

Kui liigutada esimest ehk kõige vasakpoolsemat konti, siis aktiveerub auto IK ja käpa teine ots jääb ilusti põrandale:

Nüüd küsimus, et kuidas saaks selle käpa skorpioni keha külge kinnitada(keha=kuubik) nii, et Auto IK jääks töötama?

Kui esimese kondi lihstalt parent'da kuubiku külge, siis muidugi tõuseb kogu käpa armature mitte vasakpoolseim kont ning enam ei tööta ka IK rig.


Saaks võibolla ka selleta hakkama, kuid kõvasti parem oleks kui saaks puhtalt skorpioni keha nt üles liigutades skorpioni jalad kaasa vedada nii et päkad jääksid põrandale.
Mõtlesin et äkki peaks kõigi käppade armature'd kokku joinima ning ühendama keha armature'ga, kuid joinides tekkis igavene segapudru kuna mul on silindrite(pistonite) jaoks aktiivsed Child Of ja TrackTo constraintid. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2011 22:28:13 vasta tsitaadiga

Ei ole kunagi Auto IK kasutanud, kuid olen aru saanud et tegemist lihtsamate asjade tegemiseks

ise pandud IK saab väga lihtsalt ühte panna,

ning kui sul iga jalg oma Rig-gi otsas siis seda päris raske pärast animeerida, kõik ühes on võimalik palju rohkem ära teha:
tegin kiire näite:





Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 27.12.2011 22:57:04 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif Mõtlesin kah nüüd, et parem on kui on 1 rig kogu kupatuse jaoks. Pean lihtsalt jalad kokku joinima ja ühtse armature külge kinnitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.12.2011 19:32:19 vasta tsitaadiga

tiivik kirjutas:
Ühe live action shortfilmi jaoks tehtud :) Nüüd riggima :P
Spoiler Spoiler Spoiler
skorpionitel on 4 paari jalgu, sul paistab sealt piltidelt 3 paari olevat.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 29.12.2011 18:55:50 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
tiivik kirjutas:
Ühe live action shortfilmi jaoks tehtud icon_smile.gif Nüüd riggima icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
skorpionitel on 4 paari jalgu, sul paistab sealt piltidelt 3 paari olevat.

Tõsi icon_redface.gif Ei kasutanud reaalsete loomade pilte vaid guugeldasin robot elukaid. Õnneks pole see niivõrd tähtis icon_smile.gif
Sain oma rig'i kah tööle:

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.12.2011 19:43:15 vasta tsitaadiga

Kui huvi naturaalsemaks muuta kõndimistsüklit, siis siin üks hea näide:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AO
HV kasutaja
AO

liitunud: 23.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 16:37:20 vasta tsitaadiga

Cinema 4d R13 uue Füüsika renderi katsetus. Saab kasutada erinevaid kaamera parameetreid nagu teravussügavus (kontrollitav ava suurusega), kromaatiline aberratsioon, iso, vignett.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 10.01.2012 17:06:55 vasta tsitaadiga

AO, vari küünalde kõrval on imelik. Muidu üsna omapärane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 14.01.2012 20:56:38 vasta tsitaadiga

Kas auto tegemisel loeb ka missugused polygonid on(tri või quad)? Praegu tegin ühe koha ära, kuhu jäid ka tri'd sisse ning turbosmooth ei keerand midagi tuksi. Peaksin ikkagi quadideks tegema?
// WIP - tehtud 1 päevaga. Kumerusi pole eriti näha, tegin default renderdajaga kiiresti.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 13:59:26 vasta tsitaadiga

Ei juhtu midagi kui mõni tri sisse jääb, välimus on oluline, kui ta midagi tuksi ei keera las oll. Ajades quade taga tekitad väga paljudel juhtudel endale asjatult lisa tööd ja peavalu. Hoia trid minimaalsed, kuid kui on parem midagi tri-ga teha siis las olla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fentoozler
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 25.01.2012 08:23:49 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas keegi oskab soovitata mõnda head tutoriali ja mis oleks parim programm autode modelleerimisel nt rfactorisse?

Ette tänades
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 19:17:43 vasta tsitaadiga

rFactorisse saab ainult läbi 3dsmax-i kui tahad head tulemust, nii et selle oskamine kas või alg tasemel peab olema.

Samas võid ükstas kõik mis programmi kasutada modelleerimseks, pärast max-i ja sealt salvestad vastavasse formaati. Ise olen kõik oma rFactori autod Blenderis valmis teinud, kuna see palju mugavam minu jaoks.

Ning alustama peab ikka kõige tavalisematest modellerimis õppetustest, kuna modellerimine on modellerimine, eraldi rF jaoks neid ei ole.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.02.2012 13:00:42 vasta tsitaadiga

Tasapisi alustan 3D maailmaga tutvumist, SketchUp 8 alustasin, hea lihtne vähemalt. Küsimus selline, et kas Autodesk 3DS saab, kuidagi lihtsalt SketchUp-i tekstuurid asendada ? Praegu on kuidagi väga igav see vaade icon_biggrin.gif
Autod pole minu omad icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 02.02.2012 16:07:23 vasta tsitaadiga

Võttes lahti Material Editori (Shortcut M), siis peaks seal olema SketchUpi tekstuurid. Diffuse juures klikid tähele M ja seal muudad bitmapi ära.

Camarot tehtud veel natukene:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis kazzka 08.02.2012 21:26:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 10:57:19 vasta tsitaadiga

For the First Time Ever, DAZ Presents- DAZ Studio Pro, Bryce Pro, & Hexagon for FREE!
http://www.daz3d.com/i/0/0

Kogu tasuta kraam- https://www.daz3d.com/i/3d-models/all-products-promotions?cat=1068#1,cat_1068_382

Kuuldavasti on vaja regada, aga siis saab kraami tasuta icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 11.02.2012 22:13:26 vasta tsitaadiga

Peale turbosquidi ja the3dstudio oskab keegi nimetada saite, kus mudeleid müüa?

Paar asja veel teha ja siis valmis:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 18:24:59 vasta tsitaadiga

Pane "googlesse 3d models for sale" ja neid ikka tuleb aga turbosquidi ja the3dstudio on kõige suuremad minu arust ja seal liigub rohkem rahvast. Camaro muidu päris hea aga katus kuidagi liiga kandiline ei ole? Proovi sisu ka teha, jääb palju reaalsem icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 13.02.2012 23:08:59 vasta tsitaadiga

Kuna see alles esimene auto, siis sisustust ei hakka veel tegema. Katus muidu programmis tundus ilusti ümar, renderdus tuli kuidagi imelik.
Lõplikud pildid(parajad hõljukid, unustasin madalamale mudelit lasta icon_biggrin.gif ):
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Kui keegi tahab ka FullHD's pilte näha siis PM.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
equilerex
HV vaatleja
equilerex

liitunud: 12.12.2009




sõnum 26.02.2012 05:00:24 vasta tsitaadiga

@tiivik päris mõnus! palju aega renderamine keskmiselt 1 frame jaoks võttis?
@kazzaka esimese auto kohta pole paha. esi ja taga tiib tahaks väheke kumerust juurde ja katus väheke kruttimist aga see peaks suht väike fix olema. thumbs_up.gif

Viimati sai 3D'd päris mitu aastat tagasi postitatud.. siin väheke uuemat kraami... viimasel ajal tuleb tööl päris palju visualatsiooni teha... videod on suht silumata kuna arvuti ei võimalda eriti midagi teha... suht madal resulutsioon ja kui mõni scene väheke metsa läheb siis on pohh... lisa aega pole, peaasi et mingi ilme annab icon_lol.gif

hoonete plaanid saan arhitekti käest, Reviti ja 3dsmaxi peal teen 3D mudeli ning aretan mingi sisekujunduse kasutades evermotioni mõõbli mudeleid. textuurid kas vray-textures.de, cgtextures.com või omal käel aretatud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 26.02.2012 05:09:47 vasta tsitaadiga

equilerex, pane interjööridele põrandaliistud seinte äärde kui sulle just öeldud pole, et neid pole sinna planeeritud vms. Liistud annavad palju realistlikkust juurde. Muidu kenad tööd thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
equilerex
HV vaatleja
equilerex

liitunud: 12.12.2009




sõnum 26.02.2012 13:37:28 vasta tsitaadiga

heh, thanks! ei oleks ise sellepeale tulnudki icon_lol.gif järgmistel projektidel pean meeles icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 17:40:57 vasta tsitaadiga

Elustaks natuke teemat. Lauaarvutil oli igav ja ma mõtlesin, et lasen tal natuke renderdada. Netist leidsin ühe küllaldki detailse linna ja auto mudeli ning 32h hiljem oligi 6 sekundi jagu animatsiooni renderdatud icon_biggrin.gif
Seega kordan veel igaks juhuks üle, et tegemist ei ole minu tehtud mudelitega, aga samas eks see renderdamise töö ole ka tähtis. Ennast lihtsalt huvitas, et kui reaalse tulemuse C4D ja vray kooslusega on võimalik saada.
Video:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Üldiselt tundub, et võib tulemusega rahule jääda. Järgmine kord lisan juba kaamerale DoF ka, see jätab kindlasti palju reaalsema mulje.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
turuplatz
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2011




sõnum 12.03.2012 03:33:53 vasta tsitaadiga

Täitsa kena, auto väheke ebarealne aga muidu üldine mulje väga hea. 32h sellise klipi jaoks kõige hullem aeg ei olegi ja oleks võinud vabalt mingi poole minutilise videogi teha.
Üldine environment ja valgustus meeldib thumbs_up.gif
Kas kasutasid vray sun'i?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 13.03.2012 08:46:26 vasta tsitaadiga

Olgu olen mitu kuud proovinud ise camera trackingut ja asja teha.. jätsin pooleli vahepeal nüüd lasi BG välja super tuti.. proovisin kohe järg.Hetkel üks parimaid algaja õpetusi mis üldse on.
Minu test

Link
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 06.04.2012 15:24:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Mul jääb mingi nähtamatu nurk pildile millegipärast. Seal on küll reaalset see kast olemas, aga tal on peal opacity map, mis peaks selle nurga ära peitma, aga ei peida täielikult. Opacity mapi vastavad kohad on täielikult mustad, seega mapis endas ei tohiks asi olla. kvaliteedi paremaks keeramine ei aidanud. Ideid? (3dsmax 2012)

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 06.04.2012 15:38:45 vasta tsitaadiga

Bluebull, tee ringi kujuline mesh. Või siis seadista see opacity map vms kuidagi nii, et see mõjuks peegeldusele ka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 06.04.2012 17:13:39 vasta tsitaadiga

Njah, lõpuks pidingi silindri tegema sinna. Ei saanud kuidagi seda peegeldust ära.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford


viimati muutis Deadlock 06.04.2012 17:41:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 17:25:55 vasta tsitaadiga

Vahepeal tuli sketchupis tahtmine midagi suuremat teha, praegu selline maja pooleli.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 18:03:02 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.04.2012 19:43:16 vasta tsitaadiga

eZ, mis põhjusel esimesel pildil vaid kõige parempoolne esimese korruse korter seest valgustatud on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 13:45:04 vasta tsitaadiga

mikk36, Testisin erinevaid valgustusi ja unustasin selle layeri renderdamise ajaks kinni panna.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogkronik
HV kasutaja
ogkronik

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2012 00:31:30 vasta tsitaadiga

Loodan et on õige koht, 3D.
Hakkasin tegelema siis päris auto mootori sisse joonestamisega icon_redface.gif
Käekäiku on võimalik vaadata siit: http://ga16ds.blogspot.com icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 10.04.2012 21:17:47 vasta tsitaadiga

ogkronik, Lahe, tundub päris professionaalne! Kas teed seda lihtsalt harjutamiseks või mingi muu eesmärk ka asjal? Kust kohast kõik need mõõdud saad?

Jõudu beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 10.04.2012 22:33:27 vasta tsitaadiga

Väikemees, nihikuga saab täitsa edukalt mõõta. icon_smile.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ogkronik
HV kasutaja
ogkronik

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2012 22:37:32 vasta tsitaadiga

Väikemees, Olemas on selleks nihkkaliiber (nihik, supler), mõõdulint, paber ja pliiats, ning muidugi tööriistad mootori lammutamiseks. Teen seda programmi õppimiseks, koolitööks ja kui hästi läheb siis saab ka lõputöö tehtud icon_smile.gif Õpin autotehnika eriala TTK-s.
Jõudu läheb alati vaja beer_yum.gif

_________________
Ülekanded välispanka/valuutasse, esimene tasuta!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 11.04.2012 22:10:32 vasta tsitaadiga

Oleks vaja natukene abi. Teen gümnaasiumi lõpuks uurimustööd 3D modelleerimisest/renderdamisest. Täpsemalt uurin kuidas saada kõige parem lõpp-renderdus võimalikult väisese polycountiga. Proovide põhjal teen lõpp mudeliks arvatavasti auto.
Oleks tore kui vastaksite järgnevatele küsimustele:
1) Milleks kasutate/valmistate 3D mudeleid (piltide renderdamine, mängudesse, müügiks)?
Järgevad küsimused seotud auto modelleerimisega.
2) Kas olete seadnud polycountile piirangud või tuleb see mis tuleb?
3) Kas kasutate subdivision surface modelleerimist?
4) Kui palju on olnud modelleeritud auto polycount (koos subdivision surface'ga)?
5) Missugust valgustamis meetodit kasutate?
6) Missugust renderdamis mootorit kasutate?
7) Ligikaudne renderdamise aeg (lisa ka resolutsioon)

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 11.04.2012 22:48:09 vasta tsitaadiga

kazzka, Kas sa sellist küsitlust mingite teatud programmide kohta ei saa ainult teha? Sellesmõttes, et ma teen asju SW's ja mitmele küsimusele ei saaks vastata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 12.04.2012 08:32:15 vasta tsitaadiga

kazzka,
1. Peamiselt teen 3D asju töö eesmärgil, niisama pole väga aega enam kahjuks.
2.3.4.5.6.7. Sõltub kuidas parasjagu vaja või kuidas tööandja tahab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 09:46:34 vasta tsitaadiga

See küsitlus annaks parema ülevaate kui programm mida inimene kasutab ka kirja saab, ja ma arvan et osad küsimused suht auto kesksed, ses suhtes et väga paljud ei mudelda autosid üldse.

1)Mudeldan seda mida parasjagu vaja, nii low poly kui high res, eraldi müügiks ei ole teinud (Turbosquid), see ei ole seda aega hetkel väärt. Nii sama olen küll tasuta ära andnud.
2) Piirangut ei ole üldiselt, isegi kui low poly teha siis selline 35k-50k tri väga hea kui autodest rääkida.
3)Peamine mudeldamis viis.
4)Oleneb kui palju väikseid detaile on, kuskil poolest miljonist miljonini on suht tavaline, mõned sajad tuhanded ülesse alla.
5)Seda mis parasjagu vaja.
6)Hetkel Cycles
7)Oleneb ju stseenist aga 1080p stuudio render autole mingi 5-10min (GTX560ti peal) on selline keskmine

Kui rohkem vastuseid tahad siis meid on siin: http://blender.org.ee/ märkimis väärselt, ehk keegi ikka vastab

tsitaat:
Täpsemalt uurin kuidas saada kõige parem lõpp-renderdus võimalikult väisese polycountiga.

Its all about post process and composite ja Make it, Fake it!
Renderdamis kvaliteet ei võrdu polycount väga suures osas, vaid kuidas lõpp asi on kokku pandud, ja mudeli üldises välimuses. Näiteks taustal olevad puud võivad vabalt olla lihtsalt nelinurk millel tekstuur peal, kui nad on piisavalt hea tekstuuriga ja ei ole esiplaanil siis väga raske on healt pildidlt aru saada et puid pole valmis mudeldatud. Ning mängu jaoks mõeldud mudeleid saab väga edukalt näidata hig res renderdusel kasutada, kui mõni konarus peaks näha olema (näiteks kandlise võitu ratta koopad autol) siis saab näiteks PS-s asi üle käia ja need ümaramaks teha.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.04.2012 18:40:50 vasta tsitaadiga

Soovitage miskit head Tutoriali 3ds jaoks, kus saab asjad nö liikuma panna, ala tanki torn ja kahur.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 12.04.2012 19:17:17 vasta tsitaadiga

http://www.3dtotal.com/index_tutorial_detailed.php?id=1133#.T4cADdVNt8F
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 19:21:26 vasta tsitaadiga


mudbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 11.05.2012 20:51:07 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks lihtsaim moodus renderdada 150 pilti erinevate värvikombinatsioonidega 3ds MAX 2012's nii, et saaks jätta ööseks masina ise tegutsema?

Üks mõte oli selline, et teen päeval 150 stseeni erinevate värvikombinatsioonidega valmis ja kuidagi panen stseenid automaatselt ööseks avama ja renderdama (vist oli võimalik selline asi Backburneriga, aga kuidas?).

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.05.2012 21:01:36 vasta tsitaadiga

kazzka, Backburner server püsti ja siis client töid täitma.
Õpetus peaks Backburner'i reference'is piisavalt arusaadav olema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  El Grande 3D teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.